III MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data:
2018-12-08
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
197
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
173
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TRZEBIATOWSKA Kinga 196ŁUPAWAK-OPEN1K 100:31:18.85 5:1311.5
2ADAMCZYK Małgorzata 1ULKS 'TALEX' BORYSŁAW BORZYTUCHOMSŁUPSKK-OPEN2K 200:31:48.00+00:00:295:1811.3
3ZAWIEROWSKA Ewelina 215W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN3K 300:32:23.95+00:01:055:2411.1
4RACZYŃSKA Anna 143BALTIC SEALSSŁUPSKK-OPEN4K 400:33:12.15+00:01:535:3210.8
5KĘSIK Agnieszka 43SŁUPSKK-OPEN5K 500:33:52.35+00:02:335:3810.6
6CAŁKA Magdalena 21NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN6K 600:33:54.10+00:02:355:3910.6
7HERMAN Karina 57SŁUPSKK-OPEN7K 700:34:15.80+00:02:565:4210.5
8DADACZ Malwina 28USTKAK-OPEN8K 800:34:40.05+00:03:215:4610.4
9LITWIN Barbara 114STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN9K 900:35:31.95+00:04:135:5510.1
10ŻYCKA Ewelina 220SŁUPSKK-OPEN10K 1000:36:39.50+00:05:206:069.8
11TRUSIAK Agnieszka 194NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAYSŁUPSKK-OPEN11K 1100:36:57.35+00:05:386:099.7
12NYK Marcin 77SŁUPSKK-OPEN12K 1200:38:15.90+00:06:576:229.4
13KUL- MAŚLANKA Kinga 249SŁUPSKK-OPEN13K 1300:38:22.35+00:07:036:239.4
14KOŚLA Justyna 88NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN14K 1400:38:54.95+00:07:366:299.3
15KRZYŻANEK Marta 103MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK-OPEN15K 1500:39:10.60+00:07:516:319.2
16ŁUBKOWSKA Magdalena 115SŁUPSKK-OPEN16K 1600:39:14.75+00:07:556:329.2
17JAŻDŻEWSKA Elżbieta 62BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN17K 1700:39:26.95+00:08:086:349.1
18KANIA Aleksandra 71SŁUPSKK-OPEN18K 1800:39:36.30+00:08:176:369.1
19KANIUK Maja 73RUMIAK-OPEN19K 1900:40:07.60+00:08:486:419
20RUSZCZYŃSKA-PLUTA Kinga 153VACU ACTIV GYMSŁUPSKK-OPEN20K 2000:40:33.35+00:09:146:458.9
21WITKOWSKA Justyna 206SŁAWNOK-OPEN21K 2100:40:54.50+00:09:356:498.8
22MROZIK Joanna 124SŁUPSKK-OPEN22K 2200:41:00.90+00:09:426:508.8
23SZUMSKA Monika 187NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN23K 2300:41:06.00+00:09:476:518.8
24SAŁAJ Angelika 160STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-OPEN24K 2400:41:25.35+00:10:066:548.7
25KONKOL Katarzyna 83SŁUPSKK-OPEN25K 2500:41:30.00+00:10:116:558.7
26WIWSIOŁEK Urszula 35K-OPEN26K 2600:41:32.65+00:10:136:558.7
27PRZYCHOCKA Anna 232SIEMIANICEK-OPEN27K 2700:41:45.75+00:10:266:578.6
28GRABOWSKA Kinga 46SŁUPSKK-OPEN28K 2800:42:00.30+00:10:417:008.6
29BRODACKA Katarzyna 16SŁUPSKK-OPEN29K 2900:42:01.50+00:10:427:008.6
30FRUBA Karina 39STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-OPEN30K 3000:42:06.40+00:10:477:018.5
31URBAN Ewelina 197DĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN31K 3100:42:10.65+00:10:517:018.5
32WOŹNIAK Aleksandra 211SŁUPSKK-OPEN32K 3200:42:22.30+00:11:037:038.5
33KONKEL Joanna 82MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN33K 3300:43:12.40+00:11:537:128.3
34HARASIM Emila 55SŁUPSKK-OPEN34K 3400:43:16.55+00:11:577:128.3
35GUTOWSKA-SZAPIEL Małgorzata 53SŁUPSKK-OPEN35K 3500:43:20.35+00:12:017:138.3
36BORODZIUK Aneta 13FIT MAMASŁUPSKK-OPEN36K 3600:43:20.80+00:12:017:138.3
37KIDO Aleksandra 80SŁUPSKK-OPEN37K 3700:43:42.00+00:12:237:178.2
38BOGDANOWICZ Beata 11BBL SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN38K 3800:43:53.75+00:12:347:198.2
39KRZACZKOWSKA Izabela 100STĘŻYCAK-OPEN39K 3900:44:59.20+00:13:407:298
40GRZEJSZCZYK Ewelina 51WÓLKA DĄBROWSKAK-OPEN40K 4000:45:22.30+00:14:037:337.9
41DYMEK Mirella 33GOLENICEK-OPEN41K 4100:45:23.65+00:14:047:347.9
42BLUMCZYŃSKA Anna 10SŁUPSKK-OPEN42K 4200:45:24.60+00:14:057:347.9
43GRAF Milena 247GARCZEGORZEK-OPEN43K 4300:45:26.40+00:14:077:347.9
44GRAJCZAK Dagmara 47PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKUSŁUPSKK-OPEN44K 4400:45:33.40+00:14:147:357.9
45GOŁGOWSKA Tamara 44SIEMIANICEK-OPEN45K 4500:45:33.90+00:14:157:357.9
46MARCZAK Małgorzata 5ŻELKOWOK-OPEN46K 4600:46:13.90+00:14:557:427.8
47SYCHLA Monika 171VACU ACTIV GYMŁOSINOK-OPEN47K 4700:46:41.15+00:15:227:467.7
48KAJA Justyna 68BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN48K 4800:46:50.65+00:15:317:487.7
49ADAMCZYK Ewa 2BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN49K 4900:46:51.25+00:15:327:487.7
50LEWANDOWSKA Renata 110SŁUPSKK-OPEN50K 5000:47:17.65+00:15:587:527.6
51MIRON Katarzyna 123SŁUPSKK-OPEN51K 5100:47:18.55+00:15:597:537.6
52BUDZYŃSKA Elżbieta 19SŁUPSKK-OPEN52K 5200:47:34.15+00:16:157:557.6
53CAŁKA Aneta 22SŁUPSKK-OPEN53K 5300:47:40.85+00:16:227:567.5
54WOŹNIAK Dorota 210GRZESŁAW IGMAR WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK-OPEN54K 5400:48:40.25+00:17:218:067.4
55SZLACHETKA Małgorzata 229SŁUPSKK-OPEN55K 5500:49:26.20+00:18:078:147.3
56RAKOWSKA Katarzyna 144W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-OPEN56K 5600:50:37.10+00:19:188:267.1
57RYNG Kamila 157SŁUPSKK-OPEN57K 5700:52:47.45+00:21:288:486.8
58ZIOBRO Joanna 218GRUDZIĄDZK-OPEN58K 5800:53:46.25+00:22:278:576.7
59KOWALCZYK Justyna 91W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN59K 5900:54:08.00+00:22:499:016.7
60KRYGIER Małgorzata 98W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN60K 6000:54:08.50+00:22:499:016.7
61SZMIGIERO Agnieszka 182W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-OPEN61K 6100:54:24.30+00:23:059:046.6
62SZCZYGIELSKA Izabela 175SŁUPSKK-OPEN62K 6200:55:18.15+00:23:599:136.5
63SZCZYGIELSKA Monika 176SŁUPSKK-OPEN63K 6300:55:23.15+00:24:049:136.5
Znaleziono 63 wynik(ów)