III MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data:
2018-12-08
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
197
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
173
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PELO Artur 2377 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN1M 100:24:32.60 4:0514.7
2PACHOLCZYK Krzysztof 132SŁUPSKM-OPEN2M 200:27:06.20+00:02:334:3113.3
3GARSKI Kryspin 245ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPEN3M 300:27:12.50+00:02:394:3213.2
4JĘCEK Krzysztof 64MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN4M 400:27:37.90+00:03:054:3613
5MASŁOWSKI Mateusz 120MASŁO_BIEGASŁUPSKM-OPEN5M 500:27:42.15+00:03:094:3713
6JURCZYSZYN Rafał 66DĘBNICA KASZUBSKAM-OPEN6M 600:27:42.55+00:03:094:3713
7KAWKA Adrian 78SŁUPSKM-OPEN7M 700:27:55.10+00:03:224:3912.9
8ŻYLICZ Paweł 221STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-OPEN8M 800:27:59.55+00:03:264:4012.9
9KAMIENIECKI Rafał 69TUPOT-USTKAUSTKAM-OPEN9M 900:28:07.45+00:03:344:4112.8
10ŻUCHOWSKI Maciej 219KP PSP BYTÓWTRZEBIELINOM-OPEN10M 1000:28:21.05+00:03:484:4312.7
11CHOLEWIŃSKI Artur 23SPRINT TEAMSŁUPSKM-OPEN11M 1100:28:21.75+00:03:494:4312.7
12CZYŻYKOWSKI Mateusz 26CZYŻYKISŁUPSKM-OPEN12M 1200:28:26.50+00:03:534:4412.7
13PAKUŁA Mateusz 133SŁUPSKM-OPEN13M 1300:28:26.95+00:03:544:4412.7
14OKOŁOTOWICZ Sebastian 129SŁUPSKM-OPEN14M 1400:28:35.05+00:04:024:4512.6
15CENDER Szymon 186USTKAM-OPEN15M 1500:28:38.75+00:04:064:4612.6
16HERMAN Arkadiusz 56SŁUPSKM-OPEN16M 1600:28:54.00+00:04:214:4912.5
17MEDWID Michał 121BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEGLOBINOM-OPEN17M 1700:30:24.10+00:05:515:0411.8
18OSIŃSKI Wojciech 240SŁUPSKM-OPEN18M 1800:30:38.20+00:06:055:0611.8
19WIELGAT Łukasz 202KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM-OPEN19M 1900:30:42.10+00:06:095:0711.7
20WILUSZ Krzysztof 204STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN20M 2000:30:44.30+00:06:115:0711.7
21KLINKUSZ Adrian 76SŁUPSKM-OPEN21M 2100:31:10.45+00:06:375:1111.6
22WILMONT Krzysztof 97M-OPEN22M 2200:31:14.45+00:06:415:1211.5
23OLESZEK Jerzy 130SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-OPEN23M 2300:31:22.20+00:06:495:1311.5
24CHUDY Henryk 24K S OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-OPEN24M 2400:31:39.85+00:07:075:1611.4
25DREWNIAK Tomasz 31SŁUPSKM-OPEN25M 2500:31:43.50+00:07:105:1711.3
26SZEWCZUK Piotr 177SŁUPSKM-OPEN26M 2600:32:04.05+00:07:315:2011.2
27FURMAN Tomasz 41STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN27M 2700:32:05.85+00:07:335:2011.2
28GROTA Mariusz 50SŁUPSKM-OPEN28M 2800:32:08.00+00:07:355:2111.2
29FABICH Adrian 112USTKAM-OPEN29M 2900:32:16.90+00:07:445:2211.2
30STĘPNIEWSKI Marcin 167MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-OPEN30M 3000:32:32.70+00:08:005:2511.1
31CZYŻYKOWSKI Krzysztof 25SŁUPSKM-OPEN31M 3100:32:36.65+00:08:045:2611
32PIETRZYK Paweł 248SŁUPSKM-OPEN32M 3200:32:48.75+00:08:165:2811
33ŻURAWIK Piotr 185KĘPICEM-OPEN33M 3300:32:50.10+00:08:175:2811
34GAWEŁ Zbigniew 42MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN34M 3400:32:56.15+00:08:235:2910.9
35SIDOR Mariusz 7SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN35M 3500:32:56.35+00:08:235:2910.9
36DADACZ Rafał 27USTKAM-OPEN36M 3600:33:16.90+00:08:445:3210.8
37SULL Kacper 168NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN37M 3700:33:25.00+00:08:525:3410.8
38KOPCZYŃSKI Sebastian 84SŁUPSKM-OPEN38M 3800:33:32.50+00:08:595:3510.7
39FIC Marcin 38TORUŃM-OPEN39M 3900:33:34.75+00:09:025:3510.7
40GLISZCZYŃSKI :łukasz 37ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPEN40M 4000:33:35.05+00:09:025:3510.7
41TOMCZAK Dominik 191NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN41M 4100:33:39.10+00:09:065:3610.7
42GREGORCZYK Piotr 48SŁUPSKM-OPEN42M 4200:33:59.10+00:09:265:4010.6
43WIATRZYK Krzysztof 201DARŁOWODARŁOWOM-OPEN43M 4300:33:59.40+00:09:265:4010.6
44KWAŚNIAK Zdzisław 106SŁUPSKM-OPEN44M 4400:33:59.60+00:09:275:3910.6
45BONDARENKO Jan 12BIEGAJŁOSŁUPSKM-OPEN45M 4500:34:03.05+00:09:305:4010.6
46ŁUKASZEWSKI Dawid 116STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN46M 4600:34:14.75+00:09:425:4210.5
47SZAREK Paweł 1747 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻAUSTKAM-OPEN47M 4700:34:14.80+00:09:425:4210.5
48JAROS Adam 224SŁUPSKM-OPEN48M 4800:34:14.95+00:09:425:4210.5
49GROCHOWSKI Henryk 49SŁUPSKM-OPEN49M 4900:34:39.25+00:10:065:4610.4
50DYŚKO Wojciech 34AKTYWNA FABRYKASŁUPSKM-OPEN50M 5000:34:56.00+00:10:235:4910.3
51HARASIM Tomasz 54SŁUPSKM-OPEN51M 5100:35:12.45+00:10:395:5210.2
52BUBEŁA Łukasz 18KĘPICEM-OPEN52M 5200:35:38.00+00:11:055:5610.1
53MINKO Bartosz 122SŁUPSKM-OPEN53M 5300:35:38.20+00:11:055:5610.1
54SZMIGIERO Arkadiusz 179W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN54M 5400:35:43.75+00:11:115:5710.1
55GIERCZAK Piotr 58USTKAM-OPEN55M 5500:35:45.65+00:11:135:5710.1
56GUSMANN Zbigniew 52SŁUPSKM-OPEN56M 5600:35:55.20+00:11:225:5910
57KACZMAREK Eugeniusz 67SŁUPSKM-OPEN57M 5700:36:01.95+00:11:296:0010
58LEWICZ Jan 113CPSP USTKAREDZIKOWOM-OPEN58M 5800:36:06.65+00:11:346:0110
59KASZOWSKI Rafał 231KCZEWOM-OPEN59M 5900:36:13.35+00:11:406:029.9
60WYSZOMIRSKI Marek 227SŁUPSKM-OPEN60M 6000:36:21.85+00:11:496:039.9
61WOŁOCH Mateusz 208MARKOS RUNNING TEAMUSTKAM-OPEN61M 6100:36:25.85+00:11:536:049.9
62ADAMSKI Dariusz 3POLANÓWM-OPEN62M 6200:36:30.55+00:11:576:059.9
63ZBLEWSKI Patryk 216NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN63M 6300:36:31.75+00:11:596:059.9
64PIWOŃSKI Robert 138CSMWSŁUPSKM-OPEN64M 6400:36:41.40+00:12:086:079.8
65GOSUANN Paweł 238SŁUPSKM-OPEN65M 6500:36:42.85+00:12:106:079.8
66KUBIŃSKI Rafał 105NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN66M 6600:36:54.60+00:12:226:099.8
67REDLAK Tomasz 145SŁUPSKM-OPEN67M 6700:37:01.95+00:12:296:109.7
68KANIOWSKI Jacek 72W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-OPEN68M 6800:37:02.95+00:12:306:109.7
69ZARZYCKI Dariusz 233USTKAM-OPEN69M 6900:37:04.40+00:12:316:109.7
70KRZACZKOWSKI Lech 102DĘBNICA KASZUBSKAM-OPEN70M 7000:37:12.00+00:12:396:129.7
71KRZACZKOWSKI Paweł 101STĘŻYCAM-OPEN71M 7100:37:12.20+00:12:396:129.7
72PATYNA Paweł 134SŁUPSKM-OPEN72M 7200:37:32.25+00:12:596:159.6
73MRUGALSKI Stanisław 125WILKI KOSZALINMIASTKOM-OPEN73M 7300:38:05.20+00:13:326:209.5
74MAŚLANKA Tomasz 250SŁUPSKM-OPEN74M 7400:38:23.50+00:13:506:249.4
75KOWALSKI Krzysztof 93STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN75M 7500:38:25.20+00:13:526:249.4
76TÓRZ Andrzej 192USTKAUSTKAM-OPEN76M 7600:38:25.25+00:13:526:249.4
77DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 30SŁUPSKM-OPEN77M 7700:38:28.00+00:13:556:249.4
78ZANIEWSKI Grzegorz 213KOBYLNICAM-OPEN78M 7800:38:34.50+00:14:016:259.3
79ORŁOWSKI Edward 131SŁUPSKM-OPEN79M 7900:38:51.05+00:14:186:289.3
80TRUSIAK Miłosz 195NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAYSŁUPSKM-OPEN80M 8000:39:03.65+00:14:316:309.2
81WOŚ Przemek 228SŁUPSKM-OPEN81M 8100:39:04.90+00:14:326:309.2
82JUNGLING Piotr 65KĘPICEM-OPEN82M 8200:39:11.70+00:14:396:319.2
83KAMIŃSKI Marcin 70MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM-OPEN83M 8300:39:12.75+00:14:406:329.2
84ANDRZEJCZAK Sławomir 4GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN84M 8400:39:43.65+00:15:116:379.1
85BOŚ Grzegorz 15NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAYSŁUPSKM-OPEN85M 8500:40:07.15+00:15:346:419
86PRZYMORSKI Waldemar 142W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN86M 8600:40:27.15+00:15:546:448.9
87FURSEWICH Bartłomiej 230SIEMIANICEM-OPEN87M 8700:40:33.50+00:16:006:458.9
88KĘSIK Łukasz 86M-OPEN88M 8800:41:04.85+00:16:326:508.8
89RYCHLIŃSKI Damian 156WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-OPEN89M 8900:41:11.05+00:16:386:518.7
90GRABARCZYK Wojciech 45BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN90M 9000:41:16.90+00:16:446:528.7
91SEWERYN Tomasz 162BUKOWKAM-OPEN91M 9100:41:24.90+00:16:526:548.7
92DYJAS Klaudiusz 32MOPR SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN92M 9200:41:45.70+00:17:136:578.6
93KARWASZ Krzysztof 75KWAKOWOM-OPEN93M 9300:42:08.85+00:17:367:018.5
94WENCŁAWSKI Michał 200DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN94M 9400:42:09.35+00:17:367:018.5
95RUTKOWSKI Mateusz 155SŁUPSKM-OPEN95M 9500:42:11.50+00:17:387:028.5
96LEWANDOWSKI Adam 111W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN96M 9600:42:45.90+00:18:137:078.4
97KRYGIER Ireneusz 99W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN97M 9700:42:48.80+00:18:167:088.4
98KOT Daniel 89KOT TEAMSŁUPSKM-OPEN98M 9800:43:41.20+00:19:087:168.2
99FRUBA Andrzej 40SŁUPSKM-OPEN99M 9900:43:42.50+00:19:097:178.2
100KOWIESKI Paweł 94SŁUPSKM-OPEN100M 10000:43:54.05+00:19:217:198.2
101SZPONARSKI Leszek 184LĘBORSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE ORZEŁ BIAŁYDZIECHLINOM-OPEN101M 10100:44:50.80+00:20:187:288
102JEŻYNA Igor 63KARLINOM-OPEN102M 10200:45:23.15+00:20:507:337.9
103PLUTA Marcin 139VACU ACTIV GYMSŁUPSKM-OPEN103M 10300:45:42.25+00:21:097:377.9
104BURDA Sebastian 20W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN104M 10400:46:39.05+00:22:067:467.7
105WOŹNIAK Grzegorz 209GRZESŁAW IGMAR WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN105M 10500:48:59.95+00:24:278:097.3
106RUTKOWSKI Krzysztof 154REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKM-OPEN106M 10600:52:48.55+00:28:158:486.8
107PEMUS Janusz 225M-OPEN107M 10700:52:56.35+00:28:238:496.8
108BAR Adam 8GRUDZIĄDZM-OPEN108M 10800:53:42.90+00:29:108:576.7
109PUDŁO Paweł 241SŁUPSKM-OPEN109M 10900:54:25.40+00:29:529:046.6
110TURCZYN Grzegorz 199SŁUPSKM-OPEN110M 11000:54:26.15+00:29:539:046.6
111BORÓWKO Dawid 14WAŁBRZYCHM-OPEN111M 111   
Znaleziono 111 wynik(ów)