III MIKOŁAJKOWY KROSS NORDIC WALKING Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data:
2018-12-08
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
53
Wystartowało:
48
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
47
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NACZK Wiktoria 127DYNAMICLĘBORKK-OPEN1K 100:43:21.80 8:406.9
2WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 203DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN2K 200:44:37.50+00:01:158:556.7
3SZAFRANIEC-JĘCEK Iwona 173KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN3K 300:47:42.60+00:04:209:326.3
4ZIĘBA Joanna 217KOŚCIERZYNAK-OPEN4K 400:48:56.25+00:05:349:476.1
5KUBIŃSKA Beata 104NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN5K 500:49:53.40+00:06:319:586
6KOZŁOWIECKA Małgorzata 95KOSZALINK-OPEN6K 600:49:56.55+00:06:349:596
7LEMAN Joanna 109OBJAZDAK-OPEN7K 700:50:10.80+00:06:4910:026
8LEMAN Marta 108OBJAZDAK-OPEN8K 800:50:10.90+00:06:4910:026
9KOCH Katarzyna 81SŁUPSKK-OPEN9K 900:54:28.65+00:11:0610:535.5
10SZNIGIREWICZ Beata 183SŁUPSKK-OPEN10K 1000:54:29.15+00:11:0710:535.5
11PIEKARSKA Aneta 136KWAKOWOK-OPEN11K 1100:54:30.30+00:11:0810:545.5
12PRZYPOLSKA Dorota 223SŁUPSKK-OPEN12K 1200:54:46.00+00:11:2410:575.5
13SZMIGIERO Adrianna 181W.P.K.SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-OPEN13K 1300:54:56.55+00:11:3410:595.5
14STĘPNIEWSKA Agnieszka 166SIEMIANICEK-OPEN14K 1400:55:01.75+00:11:3911:005.5
15KOWALSKA Longina 92DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN15K 1500:55:17.55+00:11:5511:035.4
16JAWORSKA Ewa 61PIESZCZK-OPEN16K 1600:55:22.20+00:12:0011:045.4
17PŁATWA Joanna 140WYTOWNOK-OPEN17K 1700:57:04.70+00:13:4211:255.3
18JAREMCZAK Renata 59SŁUPSKK-OPEN18K 1800:58:27.30+00:15:0511:415.1
19GAŁAN Martyna 135SŁUPSKK-OPEN19K 1900:58:28.00+00:15:0611:415.1
20ZIĘBA Alicja 239KOŚCIERZYNAK-OPEN20K 2000:58:29.80+00:15:089:456.2
21DEUS- KOPKA Anna 235K-OPEN21K 2100:58:55.15+00:15:339:496.1
22BIAŁEK Zuzia 9MACHOWINKOK-OPEN22K 2200:59:36.85+00:16:1511:555
23SALWOWSKA Anna 159BAŁAMĄTEKK-OPEN23K 2300:59:38.70+00:16:1611:555
24WYKA Monika 212SŁUPSKK-OPEN24K 2401:04:35.55+00:21:1312:554.6
25ROBAK Iwona 146SŁUPSKK-OPEN25K 2501:04:37.60+00:21:1512:554.6
26ROZPIERSKA Klaudia 149OBJAZDAK-OPEN26K 2601:06:08.20+00:22:4613:134.5
27KOT Iwona 90KOT TEAMSŁUPSKK-OPEN27K 2701:07:26.25+00:24:0413:294.4
28ROZWADOWSKA Marta 150NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN28K 2801:09:26.10+00:26:0413:534.3
29MOCZULEWSKA Agnieszka 244SŁUPSKK-OPEN29K 2901:13:51.60+00:30:2914:464.1
30SULL Agnieszka 170NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-OPEN30K 3001:14:37.60+00:31:1514:554
31SULL Joanna 169NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN31K 3101:14:37.95+00:31:1614:554
32MAJKOWSKA Magdalena 118SŁUPSKK-OPEN32K 3201:14:39.15+00:31:1714:554
33DAMPS Julita 29NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN33K 3301:14:45.80+00:31:2414:574
Znaleziono 33 wynik(ów)