III MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET NORDIC WALKING

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
21.2 km
Zgłoszonych:
9
Wystartowało:
8
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
8
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 5.3km | 10.6km | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Sztafeta Mieszana

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki5.3km10.6km16kmCzas
netto
21.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GRUDNOWSKA Wiktoria
GRUDNOWSKI Norbert
KUŚMIEREK Mateusz
KNITTER Michał
52BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYSztafeta Mieszana1M 100:43:3501:21:5702:05:5702:42:30.84 7:397.8
2ŚLUSARCZYK Aleksander
KOTERBA Damian
BIEGAŃSKI Wojciech
NOWAK Feliks
59NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZSztafeta Mieszana2M 200:39:5401:21:3402:03:2202:42:50.53+00:00:197:407.8
3SZUKAŁA Mikołaj
WYROWSKI Miłosz
STOCHAJ Jan
FRĄCKOWIAK Mateusz
58SP ROSKO-GULCZROSKOSztafeta Mieszana3M 300:42:1001:24:5502:06:2402:42:59.72+00:00:287:417.8
4NIECHWIEJCZYK Kinga
MARCINKOWSKA Agnieszka
PYKA Aleksandra
ŚLUSARCZYK Karolina
57GIRL POWERŚWIĘTOCHŁOWICE/LUBLINIEC/PRUDNIKSztafeta Mieszana4K 100:43:4501:26:2402:09:2902:47:57.15+00:05:267:557.6
5KOZŁOWSKA Julia
STRZELECKA Antonina
KOZŁOWSKA Jagoda
OWCZAREK Aleksandra
55Z FERDYNEM PO ZDROWIEPIŁASztafeta Mieszana5K 200:40:5601:26:0102:07:3202:51:07.34+00:08:368:047.4
6GRZELAK Kinga
PAWŁOWSKA Alicja
ROGUSKA Alicja
PAWŁOWSKA Aleksandra
53SP 1 WIELEŃWIELEŃSztafeta Mieszana6K 300:40:5701:34:4202:16:5703:00:09.54+00:17:388:297.1
7MATYASIK Wiktoria
SZWABOWICZ Agata
SADOWSKA Daria
SZMED Aleksandra
56ZS WIELEŃWIELEŃSztafeta Mieszana7K 400:45:5701:35:4002:20:4803:04:18.10+00:21:478:416.9
8YANKOVSKAYA Daria
YANKOVSKIY Maksim
RĘBOWSKI Grzegorz
RĘBOWSKI Mateusz
60BALTIC LIONS 1KALININGRAD/PASŁĘKSztafeta Mieszana8M 400:48:5001:36:4802:25:5503:09:15.69+00:26:448:556.7
Znaleziono 8 wynik(ów)