III NORDIC WALKING IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
34
Wystartowało/ Started:
34
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
34
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NACZK Leonard 69KREATIV-SPORT-DYNAMICLĘBORKM-Open1M 100:32:53.88 6:349.1
2NACZK Wiktoria 70KREATIV-SPORT-DYNAMICLĘBORKK-Open1K 100:36:00.97+00:03:077:128.3
3SZUDARSKI Edward 95DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open2M 200:36:10.19+00:03:167:148.3
4WOJCIEKIAN Stanisław 114WATAHAREDZIKOWOM-Open3M 300:36:24.35+00:03:307:168.2
5KAZIOW Ryszard 43STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open4M 400:37:09.15+00:04:157:258.1
6WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 111DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open2K 200:37:33.20+00:04:397:308
7SZUDARSKI Marek 96DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:38:33.80+00:05:397:427.8
8SZYCKO Oliwia 155K-Open3K 300:38:43.51+00:05:494:2913.3
9BADZIĄG Waldemar 3DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open6M 600:39:16.23+00:06:227:517.6
10CZERNICHOWSKA Teresa 14DWAKIJE SŁUPSKREBLINOK-Open4K 400:39:53.25+00:06:597:587.5
11SZYCKO Radosław 98SŁUPSKM-Open7M 700:39:54.95+00:07:017:597.5
12WŁODARCZYK Józef 184M-Open8M 800:41:35.79+00:08:418:197.2
13JAWORSKA Ewa 158K-Open5K 500:42:55.69+00:10:014:5912
14PRZYBYSZ Filip 80SŁUPSKM-Open9M 900:45:10.01+00:12:169:026.6
15PRZYPOLSKA Dorota 81SŁUPSKK-Open6K 600:45:10.40+00:12:169:026.6
16KOWALSKA Longina 50DWA KIJESŁUPSKK-Open7K 700:46:14.82+00:13:209:156.5
17SZCZYPEK Ela 93DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open8K 800:46:15.24+00:13:219:156.5
18STANKIEWICZ Zbigniew 122M-Open10M 1000:46:50.58+00:13:565:2611
19WIERZBICKI Filip 172M-Open11M 1100:47:01.24+00:14:075:2711
20RACŁAWSKA Krystyna 180K-Open9K 900:47:01.52+00:14:075:2711
21ROBAK Janina 85SLUPSKK-Open10K 1000:48:58.49+00:16:049:476.1
22SKIBIŃSKA Kazimiera 149K-Open11K 1100:48:58.71+00:16:049:476.1
23BOBIŃSKA Katarzyna 123K-Open12K 1200:49:52.95+00:16:595:4710.4
24WYKA Monika 115SŁUPSKK-Open13K 1300:51:41.76+00:18:4710:205.8
25ROBAK Iwona 84SŁUPSKK-Open14K 1400:51:42.26+00:18:4810:205.8
26OLSZAK Magdalena 119K-Open15K 1500:53:11.53+00:20:176:109.7
27KUNICZUK Zofia 157K-Open16K 1600:53:34.23+00:20:4010:425.6
28STEFAŃSKA Eliza 182  100:54:21.73+00:21:2710:525.5
29STEFAŃSKA Agnieszka 91DARŻYNOK-Open17K 1700:54:23.75+00:21:2910:525.5
30SULL Joanna 162K-Open18K 1800:55:31.32+00:22:3711:065.4
31DAMPS Julita 159K-Open19K 1900:55:32.55+00:22:3811:065.4
32SULL Kacper 161M-Open12M 1200:55:34.56+00:22:4011:065.4
33SULL Aga 160K-Open20K 2000:55:35.90+00:22:4211:075.4
34BOROWSKA Iwona 103K-Open21K 2100:55:36.31+00:22:426:279.3
Znaleziono 34 wynik(ów)