III OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5 KM

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2018-09-19
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 1,4 km

Pełne wyniki dla 1.4km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.2km0.6km1km1.4km
     
1ZABORSKI Ryszard 443TKKF KOSZALIN/ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5700:03:2100:03:45
2KĘPKA Adrian 979DECATHLON KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3500:01:5200:03:1300:04:35
3SIADAK Arkadiusz 435KOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5700:03:2100:04:46
4STEBELSKI Jasiek 440KOSZALINMężczyźni00:00:3400:01:5600:03:2000:04:46
5HUBERT Łukasz 319TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5900:03:2600:04:53
6BIEŃKOWSKI Tomasz 239NIEKŁONICEMężczyźni00:00:3700:01:5900:03:2600:04:59
7KASZUBA Łukasz 355FARMER SPORT&DRINKING TEAMKOSZALINMężczyźni00:00:3600:02:0000:03:3100:05:02
8MAJKOWICZ Rafał 404KOSZALINMężczyźni00:00:4100:02:0300:03:3300:05:02
9CZAPLIŃSKI Jacek 280TAGER KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3700:02:0400:03:3300:05:02
10NAKONIECZNY Rafał 424TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0500:03:3400:05:02
11PICK Tomasz 429DEAF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4200:02:0700:03:3500:05:04
12ZUKAL Piotr 445KOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0600:03:3500:05:04
13JABŁOŃSKI Tomasz 329KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOMężczyźni00:00:3800:02:0200:03:3300:05:07
14SOSNOWSKI Tomasz 438MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni00:00:3600:02:0300:03:3300:05:08
15ZWOLIŃSKI Jan 446TKKF KOSZALINWIERCISZEWOMężczyźni00:00:4000:02:0900:03:4100:05:12
16PRZEWŁOCKI Michał 430TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0900:03:4200:05:13
17SIENIAWSKI Jarek 436MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINMężczyźni00:00:4100:02:1300:03:4400:05:17
18JAMNIAK Bartosz 331TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4000:02:1200:03:4500:05:17
19KOŚCIELNIAK Robert 384TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4100:02:1500:03:5100:05:25
20BESZTERDA Sebastian 232NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4200:02:1500:03:5100:05:26
21KONKEL Agnieszka 375KOSZALINKobiety00:00:4400:02:1500:03:5100:05:26
22NOWICKI Michał 426KB WYGANKOŁOBRZEGMężczyźni00:00:4500:02:1800:03:5400:05:30
23CHORĄŻY Karolina 260LEO-TEAMKOSZALINKobiety00:00:4400:02:1900:03:5900:05:38
24DUDZIAK Piotr 309FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4300:02:1800:03:5800:05:41
25MIŁASZEWSKI Przemek 421TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINMężczyźni00:00:4400:02:2300:04:0200:05:41
26RUTKOWSKI Artur 434KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:2600:04:0400:05:47
27MOSZYŃSKI Jacek 422TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4600:02:3000:04:0800:05:47
28SIKORSKI Adam 437SIKORROWOKOŁOBRZEGMężczyźni00:00:5400:02:2900:04:0900:05:47
29ROGOŻA Ireneusz 433KOSZALINMężczyźni00:00:4400:02:2500:04:0700:05:51
30PEŁECHATA Julita 428KOŁOBRZEGKobiety00:00:4400:02:2300:04:0600:05:51
31KRUPIŃSKI Krzysztof 390E-UROLOG.EUKOSZALINMężczyźni00:00:4700:02:2800:04:1000:05:53
32JAROSZ Jakub 338TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAMężczyźni00:00:4700:02:3000:04:1300:05:56
33JAROSZ Dariusz 333TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAMężczyźni00:00:4700:02:3100:04:1400:05:56
34KUŁAKOWSKI Dawid 402TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3100:04:1400:05:57
35OTTO Michał 427BONINMężczyźni00:00:4300:02:2400:04:1000:05:58
36IWANIEC Dariusz 326TKKF KOSZALINSIERAKOWOMężczyźni00:00:4800:02:3100:04:1400:05:58
37MICERSKI Tomasz 420TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3200:04:1500:05:58
38SZKOŁUDA Miłosz 449DECATHLON KOSZALINPOLANÓWMężczyźni00:00:4600:02:3100:04:1600:06:02
39GAŁECKI Jacek 448KARLINOMężczyźni00:00:4600:02:2900:04:1400:06:03
40SZNYTER Sabina 450DECATHLON KOSZALINPOLANÓWKobiety00:00:4600:02:3200:04:1600:06:03
41GLISZCZYŃSKI Łukasz 976ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWMężczyźni00:00:4900:02:2900:04:1400:06:03
42ANTKOWIAK Sebastian 214DB - ACTIVEKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3200:04:1700:06:04
43ZIELIŃSKI Grzegorz 444STARE BIELICEMężczyźni00:00:4400:02:2900:04:2000:06:16
44OSOBNIAK Ryszard 274KOSZALINMężczyźni00:00:5000:02:3900:04:2600:06:17
45CHUDZIK Zbigniew 278TKKF KOSZALINSTARE BIELICEMężczyźni00:00:4700:02:3700:04:2900:06:20
46DĄBROWSKA Alicja 283TKKF KOSZALINSIANÓWKobiety00:00:4900:02:4000:04:3000:06:20
47KRZEWIŃSKA Małgorzata 393TKKF KOSZALINKOSZALINKobiety00:00:5000:02:4000:04:3000:06:20
48HAŁAJKO Magdalena 315HEISENBERG TEAMKOSZALINKobiety00:00:4900:02:3800:04:3000:06:22
49JASIŃSKI Cezary 999KOSZALINMężczyźni00:00:4900:02:4100:04:3400:06:28
50DZIESZUK Dariusz 978TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:5200:02:4400:04:3600:06:29
51MRUGALSKI Stanisław 423MIASTKOMężczyźni00:00:5500:02:4900:04:4100:06:36
52JASIENIECKI Piotr 348ZEFIR WYSZEWOKOSZALINMężczyźni00:00:5400:02:4900:04:4500:06:42
53STAŃCZYK Franciszek 439NIEZRZESZONYKOSZALINMężczyźni00:00:5500:02:5400:05:0200:07:14
Znaleziono 53 wynik(ów)