III OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5 KM

Organizator/ Organizer:
TKKF Koszalin
Data/ Date:
2018-09-19
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
64
Wystartowało/ Started:
53
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
52
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 1,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 1.8km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.2km0.6km1km1.4km1.8km
      
1ZABORSKI Ryszard 443TKKF KOSZALIN/ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5700:03:2100:03:4500:04:46
2KĘPKA Adrian 979DECATHLON KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3500:01:5200:03:1300:04:3500:05:58
3SIADAK Arkadiusz 435KOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5700:03:2100:04:4600:06:12
4STEBELSKI Jasiek 440KOSZALINMężczyźni00:00:3400:01:5600:03:2000:04:4600:06:12
5HUBERT Łukasz 319TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5900:03:2600:04:5300:06:19
6NAKONIECZNY Rafał 424TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0500:03:3400:05:0200:06:30
7MAJKOWICZ Rafał 404KOSZALINMężczyźni00:00:4100:02:0300:03:3300:05:0200:06:33
8CZAPLIŃSKI Jacek 280TAGER KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3700:02:0400:03:3300:05:0200:06:33
9BIEŃKOWSKI Tomasz 239NIEKŁONICEMężczyźni00:00:3700:01:5900:03:2600:04:5900:06:33
10KASZUBA Łukasz 355FARMER SPORT&DRINKING TEAMKOSZALINMężczyźni00:00:3600:02:0000:03:3100:05:0200:06:34
11ZUKAL Piotr 445KOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0600:03:3500:05:0400:06:34
12PICK Tomasz 429DEAF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4200:02:0700:03:3500:05:0400:06:37
13ZWOLIŃSKI Jan 446TKKF KOSZALINWIERCISZEWOMężczyźni00:00:4000:02:0900:03:4100:05:1200:06:43
14SOSNOWSKI Tomasz 438MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni00:00:3600:02:0300:03:3300:05:0800:06:44
15JABŁOŃSKI Tomasz 329KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOMężczyźni00:00:3800:02:0200:03:3300:05:0700:06:44
16PRZEWŁOCKI Michał 430TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0900:03:4200:05:1300:06:45
17SIENIAWSKI Jarek 436MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINMężczyźni00:00:4100:02:1300:03:4400:05:1700:06:50
18JAMNIAK Bartosz 331TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4000:02:1200:03:4500:05:1700:06:50
19KOŚCIELNIAK Robert 384TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4100:02:1500:03:5100:05:2500:07:01
20BESZTERDA Sebastian 232NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4200:02:1500:03:5100:05:2600:07:01
21KONKEL Agnieszka 375KOSZALINKobiety00:00:4400:02:1500:03:5100:05:2600:07:01
22NOWICKI Michał 426KB WYGANKOŁOBRZEGMężczyźni00:00:4500:02:1800:03:5400:05:3000:07:02
23CHORĄŻY Karolina 260LEO-TEAMKOSZALINKobiety00:00:4400:02:1900:03:5900:05:3800:07:18
24MIŁASZEWSKI Przemek 421TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINMężczyźni00:00:4400:02:2300:04:0200:05:4100:07:21
25MOSZYŃSKI Jacek 422TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4600:02:3000:04:0800:05:4700:07:25
26SIKORSKI Adam 437SIKORROWOKOŁOBRZEGMężczyźni00:00:5400:02:2900:04:0900:05:4700:07:25
27DUDZIAK Piotr 309FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4300:02:1800:03:5800:05:4100:07:30
28RUTKOWSKI Artur 434KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:2600:04:0400:05:4700:07:36
29ROGOŻA Ireneusz 433KOSZALINMężczyźni00:00:4400:02:2500:04:0700:05:5100:07:37
30KRUPIŃSKI Krzysztof 390E-UROLOG.EUKOSZALINMężczyźni00:00:4700:02:2800:04:1000:05:5300:07:37
31PEŁECHATA Julita 428KOŁOBRZEGKobiety00:00:4400:02:2300:04:0600:05:5100:07:37
32JAROSZ Jakub 338TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAMężczyźni00:00:4700:02:3000:04:1300:05:5600:07:38
33JAROSZ Dariusz 333TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAMężczyźni00:00:4700:02:3100:04:1400:05:5600:07:39
34IWANIEC Dariusz 326TKKF KOSZALINSIERAKOWOMężczyźni00:00:4800:02:3100:04:1400:05:5800:07:39
35KUŁAKOWSKI Dawid 402TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3100:04:1400:05:5700:07:40
36MICERSKI Tomasz 420TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3200:04:1500:05:5800:07:40
37OTTO Michał 427BONINMężczyźni00:00:4300:02:2400:04:1000:05:5800:07:47
38SZKOŁUDA Miłosz 449DECATHLON KOSZALINPOLANÓWMężczyźni00:00:4600:02:3100:04:1600:06:0200:07:48
39SZNYTER Sabina 450DECATHLON KOSZALINPOLANÓWKobiety00:00:4600:02:3200:04:1600:06:0300:07:50
40GLISZCZYŃSKI Łukasz 976ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWMężczyźni00:00:4900:02:2900:04:1400:06:0300:07:51
41GAŁECKI Jacek 448KARLINOMężczyźni00:00:4600:02:2900:04:1400:06:0300:07:52
42ANTKOWIAK Sebastian 214DB - ACTIVEKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3200:04:1700:06:0400:07:54
43OSOBNIAK Ryszard 274KOSZALINMężczyźni00:00:5000:02:3900:04:2600:06:1700:08:08
44ZIELIŃSKI Grzegorz 444STARE BIELICEMężczyźni00:00:4400:02:2900:04:2000:06:1600:08:11
45DĄBROWSKA Alicja 283TKKF KOSZALINSIANÓWKobiety00:00:4900:02:4000:04:3000:06:2000:08:11
46KRZEWIŃSKA Małgorzata 393TKKF KOSZALINKOSZALINKobiety00:00:5000:02:4000:04:3000:06:2000:08:11
47CHUDZIK Zbigniew 278TKKF KOSZALINSTARE BIELICEMężczyźni00:00:4700:02:3700:04:2900:06:2000:08:12
48HAŁAJKO Magdalena 315HEISENBERG TEAMKOSZALINKobiety00:00:4900:02:3800:04:3000:06:2200:08:17
49DZIESZUK Dariusz 978TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:5200:02:4400:04:3600:06:2900:08:21
50JASIŃSKI Cezary 999KOSZALINMężczyźni00:00:4900:02:4100:04:3400:06:2800:08:24
51MRUGALSKI Stanisław 423MIASTKOMężczyźni00:00:5500:02:4900:04:4100:06:3600:08:35
52JASIENIECKI Piotr 348ZEFIR WYSZEWOKOSZALINMężczyźni00:00:5400:02:4900:04:4500:06:4200:08:40
53STAŃCZYK Franciszek 439NIEZRZESZONYKOSZALINMężczyźni00:00:5500:02:5400:05:0200:07:1400:09:27
Znaleziono 53 wynik(ów)