III OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5 KM

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2018-09-19
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 2,2 km

Pełne wyniki dla 2.2km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.2km0.6km1km1.4km1.8km2.2km
       
1ZABORSKI Ryszard 443TKKF KOSZALIN/ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5700:03:2100:03:4500:04:4600:06:12
2KĘPKA Adrian 979DECATHLON KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3500:01:5200:03:1300:04:3500:05:5800:07:22
3SIADAK Arkadiusz 435KOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5700:03:2100:04:4600:06:1200:07:38
4STEBELSKI Jasiek 440KOSZALINMężczyźni00:00:3400:01:5600:03:2000:04:4600:06:1200:07:38
5HUBERT Łukasz 319TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5900:03:2600:04:5300:06:1900:07:49
6NAKONIECZNY Rafał 424TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0500:03:3400:05:0200:06:3000:07:59
7ZUKAL Piotr 445KOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0600:03:3500:05:0400:06:3400:08:05
8CZAPLIŃSKI Jacek 280TAGER KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3700:02:0400:03:3300:05:0200:06:3300:08:05
9KASZUBA Łukasz 355FARMER SPORT&DRINKING TEAMKOSZALINMężczyźni00:00:3600:02:0000:03:3100:05:0200:06:3400:08:10
10MAJKOWICZ Rafał 404KOSZALINMężczyźni00:00:4100:02:0300:03:3300:05:0200:06:3300:08:10
11PICK Tomasz 429DEAF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4200:02:0700:03:3500:05:0400:06:3700:08:11
12ZWOLIŃSKI Jan 446TKKF KOSZALINWIERCISZEWOMężczyźni00:00:4000:02:0900:03:4100:05:1200:06:4300:08:15
13PRZEWŁOCKI Michał 430TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0900:03:4200:05:1300:06:4500:08:16
14BIEŃKOWSKI Tomasz 239NIEKŁONICEMężczyźni00:00:3700:01:5900:03:2600:04:5900:06:3300:08:16
15SOSNOWSKI Tomasz 438MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni00:00:3600:02:0300:03:3300:05:0800:06:4400:08:18
16JABŁOŃSKI Tomasz 329KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOMężczyźni00:00:3800:02:0200:03:3300:05:0700:06:4400:08:20
17JAMNIAK Bartosz 331TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4000:02:1200:03:4500:05:1700:06:5000:08:23
18SIENIAWSKI Jarek 436MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINMężczyźni00:00:4100:02:1300:03:4400:05:1700:06:5000:08:24
19KOŚCIELNIAK Robert 384TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4100:02:1500:03:5100:05:2500:07:0100:08:36
20BESZTERDA Sebastian 232NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4200:02:1500:03:5100:05:2600:07:0100:08:37
21NOWICKI Michał 426KB WYGANKOŁOBRZEGMężczyźni00:00:4500:02:1800:03:5400:05:3000:07:0200:08:37
22KONKEL Agnieszka 375KOSZALINKobiety00:00:4400:02:1500:03:5100:05:2600:07:0100:08:37
23CHORĄŻY Karolina 260LEO-TEAMKOSZALINKobiety00:00:4400:02:1900:03:5900:05:3800:07:1800:08:57
24MIŁASZEWSKI Przemek 421TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINMężczyźni00:00:4400:02:2300:04:0200:05:4100:07:2100:08:59
25MOSZYŃSKI Jacek 422TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4600:02:3000:04:0800:05:4700:07:2500:09:03
26SIKORSKI Adam 437SIKORROWOKOŁOBRZEGMężczyźni00:00:5400:02:2900:04:0900:05:4700:07:2500:09:04
27DUDZIAK Piotr 309FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4300:02:1800:03:5800:05:4100:07:3000:09:20
28JAROSZ Jakub 338TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAMężczyźni00:00:4700:02:3000:04:1300:05:5600:07:3800:09:20
29JAROSZ Dariusz 333TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAMężczyźni00:00:4700:02:3100:04:1400:05:5600:07:3900:09:21
30ROGOŻA Ireneusz 433KOSZALINMężczyźni00:00:4400:02:2500:04:0700:05:5100:07:3700:09:22
31KRUPIŃSKI Krzysztof 390E-UROLOG.EUKOSZALINMężczyźni00:00:4700:02:2800:04:1000:05:5300:07:3700:09:23
32IWANIEC Dariusz 326TKKF KOSZALINSIERAKOWOMężczyźni00:00:4800:02:3100:04:1400:05:5800:07:3900:09:23
33KUŁAKOWSKI Dawid 402TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3100:04:1400:05:5700:07:4000:09:23
34PEŁECHATA Julita 428KOŁOBRZEGKobiety00:00:4400:02:2300:04:0600:05:5100:07:3700:09:24
35MICERSKI Tomasz 420TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3200:04:1500:05:5800:07:4000:09:35
36SZKOŁUDA Miłosz 449DECATHLON KOSZALINPOLANÓWMężczyźni00:00:4600:02:3100:04:1600:06:0200:07:4800:09:37
37SZNYTER Sabina 450DECATHLON KOSZALINPOLANÓWKobiety00:00:4600:02:3200:04:1600:06:0300:07:5000:09:37
38RUTKOWSKI Artur 434KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:2600:04:0400:05:4700:07:3600:09:37
39OTTO Michał 427BONINMężczyźni00:00:4300:02:2400:04:1000:05:5800:07:4700:09:38
40GAŁECKI Jacek 448KARLINOMężczyźni00:00:4600:02:2900:04:1400:06:0300:07:5200:09:43
41GLISZCZYŃSKI Łukasz 976ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWMężczyźni00:00:4900:02:2900:04:1400:06:0300:07:5100:09:43
42ANTKOWIAK Sebastian 214DB - ACTIVEKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3200:04:1700:06:0400:07:5400:09:45
43OSOBNIAK Ryszard 274KOSZALINMężczyźni00:00:5000:02:3900:04:2600:06:1700:08:0800:09:59
44DĄBROWSKA Alicja 283TKKF KOSZALINSIANÓWKobiety00:00:4900:02:4000:04:3000:06:2000:08:1100:10:03
45KRZEWIŃSKA Małgorzata 393TKKF KOSZALINKOSZALINKobiety00:00:5000:02:4000:04:3000:06:2000:08:1100:10:03
46CHUDZIK Zbigniew 278TKKF KOSZALINSTARE BIELICEMężczyźni00:00:4700:02:3700:04:2900:06:2000:08:1200:10:04
47ZIELIŃSKI Grzegorz 444STARE BIELICEMężczyźni00:00:4400:02:2900:04:2000:06:1600:08:1100:10:07
48HAŁAJKO Magdalena 315HEISENBERG TEAMKOSZALINKobiety00:00:4900:02:3800:04:3000:06:2200:08:1700:10:13
49DZIESZUK Dariusz 978TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:5200:02:4400:04:3600:06:2900:08:2100:10:14
50JASIŃSKI Cezary 999KOSZALINMężczyźni00:00:4900:02:4100:04:3400:06:2800:08:2400:10:17
51MRUGALSKI Stanisław 423MIASTKOMężczyźni00:00:5500:02:4900:04:4100:06:3600:08:3500:10:33
52JASIENIECKI Piotr 348ZEFIR WYSZEWOKOSZALINMężczyźni00:00:5400:02:4900:04:4500:06:4200:08:4000:10:37
53STAŃCZYK Franciszek 439NIEZRZESZONYKOSZALINMężczyźni00:00:5500:02:5400:05:0200:07:1400:09:2700:11:40
Znaleziono 53 wynik(ów)