III OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5 KM

Organizator:
TKKF Koszalin
Data:
2018-09-19
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
53
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
52
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 3,4 km

Pełne wyniki dla 3.4km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria0.2km0.6km1km1.4km1.8km2.2km2.6km3km3.4km
          
1KĘPKA Adrian 979DECATHLON KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3500:01:5200:03:1300:04:3500:05:5800:07:2200:08:4600:10:1100:11:36
2ZABORSKI Ryszard 443TKKF KOSZALIN/ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5700:03:2100:03:4500:04:4600:06:1200:07:3800:10:3300:12:01
3SIADAK Arkadiusz 435KOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5700:03:2100:04:4600:06:1200:07:3800:09:0500:10:3300:12:02
4STEBELSKI Jasiek 440KOSZALINMężczyźni00:00:3400:01:5600:03:2000:04:4600:06:1200:07:3800:09:0500:10:3300:12:02
5HUBERT Łukasz 319TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3600:01:5900:03:2600:04:5300:06:1900:07:4900:09:1800:10:4600:12:15
6NAKONIECZNY Rafał 424TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0500:03:3400:05:0200:06:3000:07:5900:09:2900:10:5800:12:28
7ZUKAL Piotr 445KOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0600:03:3500:05:0400:06:3400:08:0500:09:3400:11:0500:12:35
8CZAPLIŃSKI Jacek 280TAGER KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3700:02:0400:03:3300:05:0200:06:3300:08:0500:09:3500:11:0600:12:39
9ZWOLIŃSKI Jan 446TKKF KOSZALINWIERCISZEWOMężczyźni00:00:4000:02:0900:03:4100:05:1200:06:4300:08:1500:09:4700:11:1800:12:50
10PRZEWŁOCKI Michał 430TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:3900:02:0900:03:4200:05:1300:06:4500:08:1600:09:4700:11:1900:12:51
11PICK Tomasz 429DEAF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4200:02:0700:03:3500:05:0400:06:3700:08:1100:09:4600:11:2300:12:57
12MAJKOWICZ Rafał 404KOSZALINMężczyźni00:00:4100:02:0300:03:3300:05:0200:06:3300:08:1000:09:4600:11:2500:13:04
13SOSNOWSKI Tomasz 438MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINMężczyźni00:00:3600:02:0300:03:3300:05:0800:06:4400:08:1800:09:5200:11:3100:13:08
14KASZUBA Łukasz 355FARMER SPORT&DRINKING TEAMKOSZALINMężczyźni00:00:3600:02:0000:03:3100:05:0200:06:3400:08:1000:09:4600:11:2700:13:13
15JAMNIAK Bartosz 331TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4000:02:1200:03:4500:05:1700:06:5000:08:2300:09:5800:11:3600:13:13
16SIENIAWSKI Jarek 436MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINMężczyźni00:00:4100:02:1300:03:4400:05:1700:06:5000:08:2400:10:0100:11:3600:13:14
17JABŁOŃSKI Tomasz 329KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOMężczyźni00:00:3800:02:0200:03:3300:05:0700:06:4400:08:2000:09:5800:11:3700:13:17
18NOWICKI Michał 426KB WYGANKOŁOBRZEGMężczyźni00:00:4500:02:1800:03:5400:05:3000:07:0200:08:3700:10:1300:11:5000:13:24
19KOŚCIELNIAK Robert 384TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4100:02:1500:03:5100:05:2500:07:0100:08:3600:10:1300:11:5000:13:27
20KONKEL Agnieszka 375KOSZALINKobiety00:00:4400:02:1500:03:5100:05:2600:07:0100:08:3700:10:1300:11:5100:13:28
21BIEŃKOWSKI Tomasz 239NIEKŁONICEMężczyźni00:00:3700:01:5900:03:2600:04:5900:06:3300:08:1600:10:0000:11:4700:13:29
22BESZTERDA Sebastian 232NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4200:02:1500:03:5100:05:2600:07:0100:08:3700:10:1300:11:5100:13:30
23MIŁASZEWSKI Przemek 421TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINMężczyźni00:00:4400:02:2300:04:0200:05:4100:07:2100:08:5900:10:3900:12:1800:13:59
24CHORĄŻY Karolina 260LEO-TEAMKOSZALINKobiety00:00:4400:02:1900:03:5900:05:3800:07:1800:08:5700:10:3900:12:2100:14:02
25MOSZYŃSKI Jacek 422TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4600:02:3000:04:0800:05:4700:07:2500:09:0300:10:4200:12:2100:14:02
26SIKORSKI Adam 437SIKORROWOKOŁOBRZEGMężczyźni00:00:5400:02:2900:04:0900:05:4700:07:2500:09:0400:10:4300:12:2300:14:06
27JAROSZ Jakub 338TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAMężczyźni00:00:4700:02:3000:04:1300:05:5600:07:3800:09:2000:11:0300:12:4500:14:26
28JAROSZ Dariusz 333TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAMężczyźni00:00:4700:02:3100:04:1400:05:5600:07:3900:09:2100:11:0300:12:4500:14:27
29IWANIEC Dariusz 326TKKF KOSZALINSIERAKOWOMężczyźni00:00:4800:02:3100:04:1400:05:5800:07:3900:09:2300:11:0500:12:4800:14:30
30KUŁAKOWSKI Dawid 402TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3100:04:1400:05:5700:07:4000:09:2300:11:0500:12:4800:14:31
31ROGOŻA Ireneusz 433KOSZALINMężczyźni00:00:4400:02:2500:04:0700:05:5100:07:3700:09:2200:11:0600:12:5100:14:38
32KRUPIŃSKI Krzysztof 390E-UROLOG.EUKOSZALINMężczyźni00:00:4700:02:2800:04:1000:05:5300:07:3700:09:2300:11:0700:12:5200:14:38
33PEŁECHATA Julita 428KOŁOBRZEGKobiety00:00:4400:02:2300:04:0600:05:5100:07:3700:09:2400:11:1200:13:0000:14:49
34MICERSKI Tomasz 420TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3200:04:1500:05:5800:07:4000:09:3500:11:2000:13:0500:14:53
35DUDZIAK Piotr 309FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:4300:02:1800:03:5800:05:4100:07:3000:09:2000:11:0900:13:0000:14:54
36SZKOŁUDA Miłosz 449DECATHLON KOSZALINPOLANÓWMężczyźni00:00:4600:02:3100:04:1600:06:0200:07:4800:09:3700:11:2500:13:1200:14:59
37SZNYTER Sabina 450DECATHLON KOSZALINPOLANÓWKobiety00:00:4600:02:3200:04:1600:06:0300:07:5000:09:3700:11:2500:13:1300:15:00
38OTTO Michał 427BONINMężczyźni00:00:4300:02:2400:04:1000:05:5800:07:4700:09:3800:11:2600:13:1600:15:07
39GAŁECKI Jacek 448KARLINOMężczyźni00:00:4600:02:2900:04:1400:06:0300:07:5200:09:4300:11:3400:13:2600:15:13
40GLISZCZYŃSKI Łukasz 976ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWMężczyźni00:00:4900:02:2900:04:1400:06:0300:07:5100:09:4300:11:3400:13:2700:15:21
41ANTKOWIAK Sebastian 214DB - ACTIVEKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:3200:04:1700:06:0400:07:5400:09:4500:11:3600:13:3100:15:27
42OSOBNIAK Ryszard 274KOSZALINMężczyźni00:00:5000:02:3900:04:2600:06:1700:08:0800:09:5900:11:5200:13:4600:15:39
43DĄBROWSKA Alicja 283TKKF KOSZALINSIANÓWKobiety00:00:4900:02:4000:04:3000:06:2000:08:1100:10:0300:11:5500:13:4800:15:40
44KRZEWIŃSKA Małgorzata 393TKKF KOSZALINKOSZALINKobiety00:00:5000:02:4000:04:3000:06:2000:08:1100:10:0300:11:5500:13:4800:15:40
45CHUDZIK Zbigniew 278TKKF KOSZALINSTARE BIELICEMężczyźni00:00:4700:02:3700:04:2900:06:2000:08:1200:10:0400:11:5500:13:4800:15:41
46RUTKOWSKI Artur 434KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINMężczyźni00:00:4800:02:2600:04:0400:05:4700:07:3600:09:3700:11:3500:13:3900:15:42
47DZIESZUK Dariusz 978TKKF KOSZALINKOSZALINMężczyźni00:00:5200:02:4400:04:3600:06:2900:08:2100:10:1400:12:0900:14:0200:15:55
48ZIELIŃSKI Grzegorz 444STARE BIELICEMężczyźni00:00:4400:02:2900:04:2000:06:1600:08:1100:10:0700:12:0300:14:0200:15:59
49JASIŃSKI Cezary 999KOSZALINMężczyźni00:00:4900:02:4100:04:3400:06:2800:08:2400:10:1700:12:1200:14:0700:16:01
50HAŁAJKO Magdalena 315HEISENBERG TEAMKOSZALINKobiety00:00:4900:02:3800:04:3000:06:2200:08:1700:10:1300:12:1200:14:1500:16:21
51MRUGALSKI Stanisław 423MIASTKOMężczyźni00:00:5500:02:4900:04:4100:06:3600:08:3500:10:3300:12:3000:14:2700:16:24
52JASIENIECKI Piotr 348ZEFIR WYSZEWOKOSZALINMężczyźni00:00:5400:02:4900:04:4500:06:4200:08:4000:10:3700:12:3500:14:3200:16:30
53STAŃCZYK Franciszek 439NIEZRZESZONYKOSZALINMężczyźni00:00:5500:02:5400:05:0200:07:1400:09:2700:11:4000:14:1100:16:2800:18:43
Znaleziono 53 wynik(ów)