III PÓŁMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Joanna Maciejewska reprezentująca firmę Life+ Joanna Maciejewska oraz Wojciech Wrzesiński i Arkadiusz Koryciński.
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
147
Wystartowało/ Started:
125
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
124
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M9kmCzas
netto
23km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WOŁOSZCZAK Leszek 3826. KILOMETRBYDGOSZCZM201M 100:37:4701:38:29.20 4:1614
2CIMACHOWSKI Jakub 394SOLEC KUJAWSKIM301M 200:38:2101:39:50.20+00:01:214:2013.8
3DANIELAK Michał 269ORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIUROŻNO-PARCELEM401M 300:38:1201:40:44.20+00:02:154:2213.7
4OLEJNIK Krzysztof 335BYDGOSZCZM302M 400:39:3001:41:56.35+00:03:274:2513.5
5MŁYNARCZYK Zbigniew 327CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICAM303M 500:39:3101:43:39.65+00:05:104:3013.3
6WILLMA Jarosław 379BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM501M 600:39:4001:44:03.50+00:05:344:3113.3
7MILEWSKI Zbigniew 389TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM402M 700:39:5801:44:34.85+00:06:054:3213.2
8KOWALSKI Jacek 301BYDGOSZCZM403M 800:40:2301:48:19.30+00:09:504:4212.7
9KUROWSKI Kamil 3123GRAVITYBYDGOSZCZM304M 900:40:1301:49:44.10+00:11:144:4612.6
10ALSKI Łukasz 392BYDGOSZCZM305M 1000:44:4201:51:43.55+00:13:144:5112.4
11CZAJKOWSKA Sylwia 265#ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZK401K 100:43:2301:51:48.10+00:13:184:5112.3
12KŁOPOCKI Jan 292#WPISZCOKOLWIEKBYDGOSZCZM202M 1100:45:3501:53:39.95+00:15:104:5612.1
13PALACZ Wioletta 339BYDGOSZCZK402K 200:44:1501:55:56.35+00:17:275:0211.9
14SŁOMKA Maciej 362BYDGOSZCZM306M 1200:46:0501:56:36.90+00:18:075:0411.8
15KUBIAK Sławomir 310BYDGOSZCZM404M 1300:45:2001:57:22.30+00:18:535:0611.8
16KORPAL Emil 298PRONATURA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 1400:45:2301:58:03.55+00:19:345:0711.7
17LEWANDOWSKI Marcin 316KEEEPERSTĘSZEWKOM203M 1500:46:0401:58:21.40+00:19:525:0811.7
18RYBAK Remigiusz 352KEEEPERBIAŁE BŁOTAM405M 1600:46:0401:58:21.40+00:19:525:0811.7
19OLSZEWSKI Piotr 336BYDGOSZCZM308M 1700:46:0701:58:24.45+00:19:555:0811.7
20NOWICKI Mateusz 334CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM309M 1800:46:3401:58:36.40+00:20:075:0911.6
21BUZALSKI Robert 261ORANGE POLSKABYDGOSZCZM406M 1900:46:1201:58:55.05+00:20:255:1011.6
22KRYGIER Staszek 308BYDGOSZCZM3010M 2000:47:4101:59:10.35+00:20:415:1011.6
23KUŚ Sławomir 313DSVWARSZAWAM3011M 2100:42:2101:59:56.70+00:21:275:1211.5
24ORZECHOWSKI Radosław 337WALECZNI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3012M 2200:43:0401:59:56.80+00:21:275:1211.5
25ZALEWSKI Andrzej 383WKURW_TEAMZŁOCIENIECM3013M 2300:47:0402:00:06.80+00:21:375:1311.5
26WIŚNIEWSKI Maciej 380ŚWIECIEM407M 2400:46:5802:02:00.30+00:23:315:1811.3
27DZIUBA Arkadiusz 271ŚWINKA RAĆKA TEAMGDYNIAM3014M 2500:41:5502:02:11.50+00:23:425:1811.3
28ĆWIKLIŃSKA Anna 267POZNAŃK403K 301:07:3302:02:18.85+00:23:495:1911.3
29PAWLACZYK Szymon 340TRISPACEBYDGOSZCZM3015M 2600:42:0402:02:21.40+00:23:525:1911.3
30IGNACZAK Piotr 283TRISPACEBYDGOSZCZM408M 2700:42:0502:02:21.45+00:23:525:1911.3
31TARCZYŃSKI Łukasz 373TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM3016M 2800:47:3502:02:30.40+00:24:015:1911.3
32SZCZUDLIŃSKI Dariusz 369BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM502M 2900:47:1802:03:02.40+00:24:335:2011.2
33SZOPIŃSKA Agnieszka 370STRZELECKA 3BYDGOSZCZK301K 400:48:1202:03:05.15+00:24:355:2111.2
34URBAŃSKI Marcin 376AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM409M 3000:46:2902:03:26.90+00:24:575:2211.2
35MIERNIK Mateusz 326POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM3017M 3100:46:3002:05:06.60+00:26:375:2611
36SYNAKIEWICZ Tomasz 367SGB-BANK S.A.BYDGOSZCZM3018M 3200:49:2302:05:26.75+00:26:575:2711
37HYRA Grzegorz 282TORUŃM4010M 3300:46:4902:05:42.70+00:27:135:2711
38GRODZICKI Sebastian 154AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4011M 3400:47:1902:07:03.60+00:28:345:3110.9
39NAPIERALSKI Artur 332BYDGOSZCZM4012M 3500:48:5702:07:26.95+00:28:575:3210.8
40MICHALIK Joanna 324ARUNBYDGOSZCZK302K 500:47:5402:07:34.65+00:29:055:3210.8
41SIUDA Sebastian 359SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM4013M 3600:47:4902:07:56.90+00:29:275:3310.8
42GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 275BYDGOSZCZM204M 3700:47:1002:08:08.10+00:29:385:3410.8
43JABŁOŃSKI Michał 284PKO BP S.A.BYDGOSZCZM3019M 3800:49:2502:08:10.40+00:29:415:3410.8
44REDMANN Edyta 391BYDGOSZCZK404K 600:50:0302:09:23.80+00:30:545:3710.7
45SIEJEK Błażej 356NORDCLOUDBYDGOSZCZM3020M 3900:50:5702:09:28.70+00:30:595:3710.7
46RATKOWSKA Małgorzata 346THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK405K 700:49:3302:09:49.90+00:31:205:3810.6
47KRZYŻANOWSKI Robert 309RUN PASJABYDGOSZCZM503M 4000:44:4402:10:02.55+00:31:335:3910.6
48BILSKI Marcin 256BYDGOSZCZM3021M 4100:46:2802:11:09.45+00:32:405:4210.5
49KARCZ Anna 290BYDGOSZCZK201K 800:49:3602:11:45.55+00:33:165:4310.5
50KOWALSKI Marek 302NIEMCZM4014M 4200:52:4802:12:53.95+00:34:245:4610.4
51SKONIECZNY Marcin 360FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM4015M 4300:53:0902:13:16.30+00:34:475:4710.4
52SALWA Justyna 355POLKRYS TEAMROŻNO-PARCELEK303K 900:49:3802:14:20.80+00:35:515:5010.3
53STAWECKI Arkadiusz 366POLKRYS TEAMROŻNO PARCELEM4016M 4400:49:4802:14:21.05+00:35:515:5010.3
54CERAN Tomasz 263BYDGOSZCZM3022M 4500:55:0002:14:30.95+00:36:015:5010.3
55SZYNKIEWICZ Agnieszka 393ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK406K 1000:51:1102:16:08.50+00:37:395:5510.1
56KOZŁOWSKI Norbert 304POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM3023M 4600:51:1102:16:08.60+00:37:395:5510.1
57PACZKOWSKI Mirosław 338CB163BYDGOSZCZM4017M 4700:54:5202:17:12.65+00:38:435:5710.1
58ŁUKASZEWICZ Arkadiusz 318REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄM205M 4800:53:0902:17:42.45+00:39:135:5910
59SKORUPA Sebastian 361REBEL CROSS SPORTPATEREKM4018M 4900:53:0902:17:42.55+00:39:135:5910
60KACZMAREK Krzysztof 287BROS TEAMSZCZECINM206M 5000:53:1902:18:19.90+00:39:506:0010
61ROMIŃSKI Patryk 349BYDGOSZCZM207M 5100:53:1002:18:51.55+00:40:226:029.9
62BŁAŻEJCZYK Michał 257BYDGOSZCZM208M 5200:53:1002:18:51.85+00:40:226:029.9
63KALACZYŃSKI Miłosz 288POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM209M 5300:49:2602:20:06.25+00:41:376:059.9
64POBIEDZIŃSKI Robert 344PB SLAZŁOTÓWM2010M 5400:49:2602:20:07.05+00:41:376:059.8
65JESKE Marek 286RUN BYDGOSZCZNIWYM4019M 5500:50:4402:20:27.00+00:41:576:069.8
66RUTKOWSKI Adam 351WIELKA NIESZAWKAM2011M 5600:52:4202:20:38.95+00:42:096:069.8
67FÓRMAN Daniel 273LODOŻERCY_CHODZIEŻCHODZIEŻM4020M 5700:52:3002:20:42.00+00:42:126:079.8
68ROBACZEWSKA Kinga 347DOBRCZK304K 1100:54:2602:20:46.50+00:42:176:079.8
69NASIADKA Leszek 333RYMAŃM4021M 5800:53:1402:21:05.55+00:42:366:089.8
70MICHALSKA Daria 325BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK305K 1200:52:2202:21:35.95+00:43:066:099.7
71KWIATKOWSKI Karol 314TEAMKUCYKIBYDGOSZCZM4022M 5900:56:0102:21:52.75+00:43:236:109.7
72TARCZYŃSKA Marta 372BYDGOSZCZK306K 1300:56:0002:21:53.30+00:43:246:109.7
73EISERT Edyta 272DOBRCZK307K 1400:54:2502:23:17.15+00:44:476:139.6
74LEBIECKI Paweł 315BYDGOSZCZM3024M 6000:54:0902:23:24.05+00:44:546:149.6
75TESSA Justyna 374BYDGOSZCZK407K 1500:53:5602:24:13.60+00:45:446:169.6
76MISUN- NOWAK Katarzyna 385AMSBYDGOSZCZK308K 1600:54:0302:24:21.25+00:45:526:169.6
77KOLASIŃSKA Joanna 293BYDGOSZCZK309K 1700:55:3302:24:56.15+00:46:266:189.5
78SIEKIERSKI Tomasz 357PRONATURA BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKIM4023M 6100:54:0702:25:34.70+00:47:056:199.5
79PODZEREK Iwona 345GNIEZNOK408K 1800:57:1102:25:41.70+00:47:126:209.5
80QUAAS Łukasz 264BIEGAM JA I ON CZYLI NA TRANINGU Z ŻYCIEM.BYDGOSZCZM3025M 6200:55:3502:26:23.30+00:47:546:219.4
81ZYGMUNT Robert 387BYDGOSZCZM4024M 6300:55:3402:26:24.35+00:47:556:219.4
82KOPKA Elżbieta 296AGB TORFYŁÓDŹK409K 1900:54:4202:26:28.50+00:47:596:229.4
83ZIMIŃSKA Joanna 386HAPPYRUNNERSŁÓDŹK4010K 2000:54:4302:26:28.75+00:47:596:229.4
84KOPKA Tomasz 297AGB TORFYŁÓDŹM504M 6400:54:4302:26:28.85+00:47:596:229.4
85ROGUT Katarzyna 348AGB TORFYRĄBIEŃK4011K 2100:54:4302:26:28.90+00:47:596:229.4
86GROBELNA Monika 278KOBYLARNIAK3010K 2200:55:0002:28:09.10+00:49:396:269.3
87MACIAS Waldemar 319DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+1M 6500:55:3802:28:29.70+00:50:006:279.3
88ANDRZEJEWSKI Ryszard 388SZKARŁATNI TEAM/ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM60+2M 6600:51:4502:28:37.45+00:50:086:279.3
89STACHOWIAK ZALEWSKA Joanna 364POGRANICZNIKNOWA WIEŚ WIELKAK3011K 2300:53:1802:28:57.95+00:50:286:289.3
90ZALEWSKI Przemysław 384POGRANICZNIKNOWA WIEŚ WIELKAM4025M 6700:53:1802:28:58.10+00:50:286:289.3
91JASINIECKI Wojciech 285BYDGOSZCZM3026M 6800:55:4202:30:29.00+00:51:596:329.2
92KLIMEK Paweł 64PUSZCZALSCY Z PUSZCZY BYDGOSKIEJBYDGOSZCZM2012M 6900:57:5502:31:45.55+00:53:166:359.1
93KRYGIER Paulina 307BYDGOSZCZK3012K 2400:57:3602:32:14.70+00:53:456:379.1
94MORGA Bogdan 329COKE RUNNERSPLECKA DĄBROWA M3027M 7000:55:3102:33:27.00+00:54:576:409
95MORGA Izabela 328COKE RUNNERSPLECKA DĄBROWAK4012K 2500:55:3102:33:27.25+00:54:586:409
96SOBKOWIAK Justyna 363WARSZAWAK3013K 2600:57:0202:37:09.05+00:58:396:498.8
97BUDZIAK Mirosława 390DĄBRÓWKA NOWAK4013K 2700:56:1702:37:10.30+00:58:416:508.8
98WASZAK Michał 378BYDGOSZCZM3028M 7101:00:2802:37:33.70+00:59:046:518.8
99BARWIKOWSKA Bogusia 254SOLEC KUJAWSKIK4014K 2800:59:5002:40:24.10+01:01:546:588.6
100SZAFKOWSKI Arkadiusz 368SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4026M 7200:54:5202:40:24.25+01:01:556:588.6
101LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 317BYDGOSZCZK3014K 2900:59:5102:40:24.25+01:01:556:588.6
102CZYŻEWSKA Anna 266BYDGOSZCZK3015K 3000:58:3702:40:58.65+01:02:296:598.6
103KOZLOWSKA Katarzyna 303WOMAN RUNNING PALMA DE MALLORCAPALMA DE MALLORCAK202K 3102:41:14.80+01:02:457:008.6
104KROPIDŁOWSKA Magdalena 306OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK3016K 3200:59:5202:41:39.15+01:03:097:018.5
105SZYMAŃSKA Alicja 371FUNDACJA WIELKA RODZINABYDGOSZCZK3017K 3301:01:1202:44:22.70+01:05:537:088.4
106WOJTANOWICZ Beata 381AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK501K 3401:00:5902:44:51.45+01:06:227:108.4
107HAUSMAN Magdalena 280GRUDZIĄDZK4015K 3501:00:5902:44:51.45+01:06:227:108.4
108ANISZEWSKI Dariusz 253MORAWYM4027M 7301:01:0002:44:52.10+01:06:227:108.4
109MARCINIAK Przemysław 320ZŁAWIEŚ MAŁAM2013M 7401:02:4802:46:54.40+01:08:257:158.3
110GARDYZA Lidia 274NAKIELSKI KBNAKŁO NAD NOTECIĄK4016K 3601:03:0702:48:38.35+01:10:097:198.2
111MAZUREK Anita 323BYDGOSZCZK4017K 3701:02:0002:51:08.00+01:12:387:268.1
112MENCFEL Andrzej 179BYDGOSZCZM4028M 7501:01:2102:52:48.15+01:14:187:308
113KARDACH Magdalena 291WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEBYDGOSZCZK3018K 3801:03:1702:53:13.00+01:14:437:318
114GRZYWACZ Karolina 279BYDGOSZCZK3019K 3901:03:1702:53:17.15+01:14:477:328
115KOWALCZYK Olka 300AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK4018K 4001:03:0903:21:01.00+01:42:318:446.9
116GÓRSKA Joanna 277TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK3020K 4101:25:1003:31:01.10+01:52:319:106.5
117RUDNICKA Karolina 350TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK3021K 4201:25:0903:31:01.45+01:52:329:106.5
118CEGIELSKI Maciej 262SZKARŁATNI TEAM/ŻÓŁTOKRÓLEWSCYŚWIEKATOWOM4029M 7601:33:1004:10:46.30+02:32:1710:545.5
119SIERANT Anna 358BYDGOSZCZK4019K 4301:33:1004:10:46.40+02:32:1710:545.5
120GORGOL Renata 276LP500FORDONRUNNERSBYDGOSZCZK4020K 4401:33:4204:13:41.45+02:35:1211:015.4
121ANDRYSZAK Karolina 252BYDGOSZCZK4021K 4501:33:4504:13:41.55+02:35:1211:015.4
DQKRASNODĘBSKI Maciej 305GRUDZIĄDZM3000:35:18 DQ01:13:00.95 DQ--
DQMRUK Tomasz 330CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM4000:35:18 DQ01:13:01.30 DQ--
DQKOLMAJER Rafał 294BYDGOSZCZM3000:36:19 DQ01:15:53.15 DQ--
PERLIŃSKI Damian 341MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM3000:52:53 DNF DNF--
Znaleziono 125 wynik(ów)