Organizator : | Joanna Maciejewska reprezentująca firmę Life+ Joanna Maciejewska oraz Wojciech Wrzesiński i Arkadiusz Koryciński. |
Data : | 2018-10-06 |
Miejsce : | BYDGOSZCZ |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 147 |
Wystartowało : | 125 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 124 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Spike_All 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOŁOSZCZAK Leszek | 382 | 6. KILOMETR | BYDGOSZCZ | M20 | 00:37:47 | |
2 | CIMACHOWSKI Jakub | 394 | SOLEC KUJAWSKI | M30 | 00:38:21 | ||
3 | DANIELAK Michał | 269 | ORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU | ROŻNO-PARCELE | M40 | 00:38:12 | |
4 | OLEJNIK Krzysztof | 335 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:39:30 | ||
5 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 327 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | KOBYLNICA | M30 | 00:39:31 | |
6 | WILLMA Jarosław | 379 | BRZOZA BIEGA | BYDGOSZCZ | M50 | 00:39:40 | |
7 | MILEWSKI Zbigniew | 389 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:39:58 | |
8 | KOWALSKI Jacek | 301 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:40:23 | ||
9 | KUROWSKI Kamil | 312 | 3GRAVITY | BYDGOSZCZ | M30 | 00:40:13 | |
10 | ALSKI Łukasz | 392 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:44:42 | ||
11 | CZAJKOWSKA Sylwia | 265 | #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | BYDGOSZCZ | K40 | 00:43:23 | |
12 | KŁOPOCKI Jan | 292 | #WPISZCOKOLWIEK | BYDGOSZCZ | M20 | 00:45:35 | |
13 | PALACZ Wioletta | 339 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:44:15 | ||
14 | SŁOMKA Maciej | 362 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:46:05 | ||
15 | KUBIAK Sławomir | 310 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:45:20 | ||
16 | KORPAL Emil | 298 | PRONATURA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 00:45:23 | |
17 | RYBAK Remigiusz | 352 | KEEEPER | BIAŁE BŁOTA | M40 | 00:46:04 | |
17 | LEWANDOWSKI Marcin | 316 | KEEEPER | STĘSZEWKO | M20 | 00:46:04 | |
19 | OLSZEWSKI Piotr | 336 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:46:07 | ||
20 | NOWICKI Mateusz | 334 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | M30 | 00:46:34 | |
21 | BUZALSKI Robert | 261 | ORANGE POLSKA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:46:12 | |
22 | KRYGIER Staszek | 308 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:47:41 | ||
23 | KUŚ Sławomir | 313 | DSV | WARSZAWA | M30 | 00:42:21 | |
24 | ORZECHOWSKI Radosław | 337 | WALECZNI BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 00:43:04 | |
25 | ZALEWSKI Andrzej | 383 | WKURW_TEAM | ZŁOCIENIEC | M30 | 00:47:04 | |
26 | WIŚNIEWSKI Maciej | 380 | ŚWIECIE | M40 | 00:46:58 | ||
27 | DZIUBA Arkadiusz | 271 | ŚWINKA RAĆKA TEAM | GDYNIA | M30 | 00:41:55 | |
28 | ĆWIKLIŃSKA Anna | 267 | POZNAŃ | K40 | 01:07:33 | ||
29 | PAWLACZYK Szymon | 340 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | M30 | 00:42:04 | |
30 | IGNACZAK Piotr | 283 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | M40 | 00:42:05 | |
31 | TARCZYŃSKI Łukasz | 373 | TEAM KUCYKI | BYDGOSZCZ | M30 | 00:47:35 | |
32 | SZCZUDLIŃSKI Dariusz | 369 | BBL INOWROCŁAW | INOWROCŁAW | M50 | 00:47:18 | |
33 | SZOPIŃSKA Agnieszka | 370 | STRZELECKA 3 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:48:12 | |
34 | URBAŃSKI Marcin | 376 | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:46:29 | |
35 | MIERNIK Mateusz | 326 | POLKRYS TEAM | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M30 | 00:46:30 | |
36 | SYNAKIEWICZ Tomasz | 367 | SGB-BANK S.A. | BYDGOSZCZ | M30 | 00:49:23 | |
37 | HYRA Grzegorz | 282 | TORUŃ | M40 | 00:46:49 | ||
38 | GRODZICKI Sebastian | 154 | AGB TORFY | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M40 | 00:47:19 | |
39 | NAPIERALSKI Artur | 332 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:48:57 | ||
40 | MICHALIK Joanna | 324 | ARUN | BYDGOSZCZ | K30 | 00:47:54 | |
41 | PODZEREK Iwona | 345 | GNIEZNO | K40 | 00:57:11 | ||
42 | QUAAS Łukasz | 264 | BIEGAM JA I ON CZYLI NA TRANINGU Z ŻYCIEM. | BYDGOSZCZ | M30 | 00:55:35 | |
43 | ZYGMUNT Robert | 387 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:55:34 | ||
44 | KOPKA Elżbieta | 296 | AGB TORFY | ŁÓDŹ | K40 | 00:54:42 | |
45 | ZIMIŃSKA Joanna | 386 | HAPPYRUNNERS | ŁÓDŹ | K40 | 00:54:43 | |
46 | KOPKA Tomasz | 297 | AGB TORFY | ŁÓDŹ | M50 | 00:54:43 | |
47 | ROGUT Katarzyna | 348 | AGB TORFY | RĄBIEŃ | K40 | 00:54:43 | |
48 | GROBELNA Monika | 278 | KOBYLARNIA | K30 | 00:55:00 | ||
49 | MACIAS Waldemar | 319 | DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M60+ | 00:55:38 | |
50 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 388 | SZKARŁATNI TEAM/ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | BYDGOSZCZ | M60+ | 00:51:45 | |
51 | STACHOWIAK ZALEWSKA Joanna | 364 | POGRANICZNIK | NOWA WIEŚ WIELKA | K30 | 00:53:18 | |
52 | ZALEWSKI Przemysław | 384 | POGRANICZNIK | NOWA WIEŚ WIELKA | M40 | 00:53:18 | |
53 | JASINIECKI Wojciech | 285 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:55:42 | ||
54 | KLIMEK Paweł | 64 | PUSZCZALSCY Z PUSZCZY BYDGOSKIEJ | BYDGOSZCZ | M20 | 00:57:55 | |
55 | KRYGIER Paulina | 307 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:57:36 | ||
56 | MORGA Bogdan | 329 | COKE RUNNERS | PLECKA DĄBROWA | M30 | 00:55:31 | |
57 | MORGA Izabela | 328 | COKE RUNNERS | PLECKA DĄBROWA | K40 | 00:55:31 | |
58 | SOBKOWIAK Justyna | 363 | WARSZAWA | K30 | 00:57:02 | ||
59 | BUDZIAK Mirosława | 390 | DĄBRÓWKA NOWA | K40 | 00:56:17 | ||
60 | WASZAK Michał | 378 | BYDGOSZCZ | M30 | 01:00:28 | ||
61 | BARWIKOWSKA Bogusia | 254 | SOLEC KUJAWSKI | K40 | 00:59:50 | ||
62 | LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia | 317 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:59:51 | ||
62 | SZAFKOWSKI Arkadiusz | 368 | SOLECCY BIEGACZE | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 00:54:52 | |
64 | CZYŻEWSKA Anna | 266 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:58:37 | ||
65 | KOZLOWSKA Katarzyna | 303 | WOMAN RUNNING PALMA DE MALLORCA | PALMA DE MALLORCA | K20 | ||
66 | KROPIDŁOWSKA Magdalena | 306 | OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI | PRĄDKI | K30 | 00:59:52 | |
67 | SZYMAŃSKA Alicja | 371 | FUNDACJA WIELKA RODZINA | BYDGOSZCZ | K30 | 01:01:12 | |
68 | WOJTANOWICZ Beata | 381 | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50 | 01:00:59 | |
68 | HAUSMAN Magdalena | 280 | GRUDZIĄDZ | K40 | 01:00:59 | ||
70 | ANISZEWSKI Dariusz | 253 | MORAWY | M40 | 01:01:00 | ||
71 | MARCINIAK Przemysław | 320 | ZŁAWIEŚ MAŁA | M20 | 01:02:48 | ||
72 | GARDYZA Lidia | 274 | NAKIELSKI KB | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K40 | 01:03:07 | |
73 | MAZUREK Anita | 323 | BYDGOSZCZ | K40 | 01:02:00 | ||
74 | MENCFEL Andrzej | 179 | BYDGOSZCZ | M40 | 01:01:21 | ||
75 | KARDACH Magdalena | 291 | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | BYDGOSZCZ | K30 | 01:03:17 | |
76 | GRZYWACZ Karolina | 279 | BYDGOSZCZ | K30 | 01:03:17 | ||
77 | CEGIELSKI Maciej | 262 | SZKARŁATNI TEAM/ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | ŚWIEKATOWO | M40 | 01:33:10 | |
78 | SIERANT Anna | 358 | BYDGOSZCZ | K40 | 01:33:10 | ||
79 | GORGOL Renata | 276 | LP500FORDONRUNNERS | BYDGOSZCZ | K40 | 01:33:42 | |
80 | ANDRYSZAK Karolina | 252 | BYDGOSZCZ | K40 | 01:33:45 | ||
81 | KOWALCZYK Olka | 300 | AGB TORFY | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | K40 | 01:03:09 | |
82 | GÓRSKA Joanna | 277 | TASAK TEAM | NOWA WIEŚ WIELKA | K30 | 01:25:10 | |
83 | RUDNICKA Karolina | 350 | TASAK TEAM | NOWA WIEŚ WIELKA | K30 | 01:25:09 | |
84 | SIUDA Sebastian | 359 | SOLECCY BIEGACZE | BYDGOSZCZ | M40 | 00:47:49 | |
85 | GOŁĘBIEWSKI Krzysztof | 275 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:47:10 | ||
86 | JABŁOŃSKI Michał | 284 | PKO BP S.A. | BYDGOSZCZ | M30 | 00:49:25 | |
87 | REDMANN Edyta | 391 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:50:03 | ||
88 | SIEJEK Błażej | 356 | NORDCLOUD | BYDGOSZCZ | M30 | 00:50:57 | |
89 | RATKOWSKA Małgorzata | 346 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | K40 | 00:49:33 | |
90 | KRZYŻANOWSKI Robert | 309 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M50 | 00:44:44 | |
91 | BILSKI Marcin | 256 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:46:28 | ||
92 | KARCZ Anna | 290 | BYDGOSZCZ | K20 | 00:49:36 | ||
93 | KOWALSKI Marek | 302 | NIEMCZ | M40 | 00:52:48 | ||
94 | SKONIECZNY Marcin | 360 | FORDONRUNNERS | BYDGOSZCZ | M40 | 00:53:09 | |
95 | SALWA Justyna | 355 | POLKRYS TEAM | ROŻNO-PARCELE | K30 | 00:49:38 | |
96 | STAWECKI Arkadiusz | 366 | POLKRYS TEAM | ROŻNO PARCELE | M40 | 00:49:48 | |
97 | CERAN Tomasz | 263 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:55:00 | ||
98 | SZYNKIEWICZ Agnieszka | 393 | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | K40 | 00:51:11 | ||
99 | KOZŁOWSKI Norbert | 304 | POLKRYS TEAM | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M30 | 00:51:11 | |
100 | PACZKOWSKI Mirosław | 338 | CB163 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:54:52 | |
101 | ŁUKASZEWICZ Arkadiusz | 318 | REBEL CROSS SPORT | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M20 | 00:53:09 | |
102 | SKORUPA Sebastian | 361 | REBEL CROSS SPORT | PATEREK | M40 | 00:53:09 | |
103 | KACZMAREK Krzysztof | 287 | BROS TEAM | SZCZECIN | M20 | 00:53:19 | |
104 | ROMIŃSKI Patryk | 349 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:53:10 | ||
105 | BŁAŻEJCZYK Michał | 257 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:53:10 | ||
106 | KALACZYŃSKI Miłosz | 288 | POLONIA BYDGOSZCZ SLA | BYDGOSZCZ | M20 | 00:49:26 | |
107 | POBIEDZIŃSKI Robert | 344 | PB SLA | ZŁOTÓW | M20 | 00:49:26 | |
108 | JESKE Marek | 286 | RUN BYDGOSZCZ | NIWY | M40 | 00:50:44 | |
109 | RUTKOWSKI Adam | 351 | WIELKA NIESZAWKA | M20 | 00:52:42 | ||
110 | FÓRMAN Daniel | 273 | LODOŻERCY_CHODZIEŻ | CHODZIEŻ | M40 | 00:52:30 | |
111 | ROBACZEWSKA Kinga | 347 | DOBRCZ | K30 | 00:54:26 | ||
112 | NASIADKA Leszek | 333 | RYMAŃ | M40 | 00:53:14 | ||
113 | MICHALSKA Daria | 325 | BOHAR PALETY RUNNERS | ZIELONA GÓRA | K30 | 00:52:22 | |
114 | KWIATKOWSKI Karol | 314 | TEAMKUCYKI | BYDGOSZCZ | M40 | 00:56:01 | |
115 | TARCZYŃSKA Marta | 372 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:56:00 | ||
116 | EISERT Edyta | 272 | DOBRCZ | K30 | 00:54:25 | ||
117 | LEBIECKI Paweł | 315 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:54:09 | ||
118 | TESSA Justyna | 374 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:53:56 | ||
119 | MISUN- NOWAK Katarzyna | 385 | AMS | BYDGOSZCZ | K30 | 00:54:03 | |
120 | KOLASIŃSKA Joanna | 293 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:55:33 | ||
121 | SIEKIERSKI Tomasz | 357 | PRONATURA BYDGOSZCZ | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 00:54:07 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
PERLIŃSKI Damian | 341 | MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK | BYDGOSZCZ | M30 | 00:52:53 DNF | ||
DQ | KRASNODĘBSKI Maciej | 305 | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:35:18 DQ | ||
DQ | MRUK Tomasz | 330 | CZARNE STOPY.SM | BYDGOSZCZ | M40 | 00:35:18 DQ | |
DQ | KOLMAJER Rafał | 294 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:36:19 DQ |
Znaleziono 125 wynik(ów)