Organizator : | Joanna Maciejewska reprezentująca firmę Life+ Joanna Maciejewska oraz Wojciech Wrzesiński i Arkadiusz Koryciński. |
Data : | 2018-10-06 |
Miejsce : | BYDGOSZCZ |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 147 |
Wystartowało : | 125 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 124 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Spike_All 9km | Czas netto 23km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DANIELAK Michał | 269 | ORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU | ROŻNO-PARCELE | M40 | 1 | M 3 | 00:38:12 | 01:40:44.20 | 4:22 | 13.7 (100%) | ||
2 | MILEWSKI Zbigniew | 389 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 2 | M 7 | 00:39:58 | 01:44:34.85 | +00:03:50 (3.7%) | 4:32 | 13.2 (96.4%) | |
3 | KOWALSKI Jacek | 301 | BYDGOSZCZ | M40 | 3 | M 8 | 00:40:23 | 01:48:19.30 | +00:07:35 (7.0%) | 4:42 | 12.7 (92.7%) | ||
4 | KUBIAK Sławomir | 310 | BYDGOSZCZ | M40 | 4 | M 13 | 00:45:20 | 01:57:22.30 | +00:16:38 (14.2%) | 5:06 | 11.8 (86.1%) | ||
5 | RYBAK Remigiusz | 352 | KEEEPER | BIAŁE BŁOTA | M40 | 5 | M 16 | 00:46:04 | 01:58:21.40 | +00:17:37 (14.9%) | 5:08 | 11.7 (85.4%) | |
6 | BUZALSKI Robert | 261 | ORANGE POLSKA | BYDGOSZCZ | M40 | 6 | M 19 | 00:46:12 | 01:58:55.05 | +00:18:10 (15.3%) | 5:10 | 11.6 (84.7%) | |
7 | WIŚNIEWSKI Maciej | 380 | ŚWIECIE | M40 | 7 | M 24 | 00:46:58 | 02:02:00.30 | +00:21:16 (17.4%) | 5:18 | 11.3 (82.5%) | ||
8 | IGNACZAK Piotr | 283 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | M40 | 8 | M 27 | 00:42:05 | 02:02:21.45 | +00:21:37 (17.7%) | 5:19 | 11.3 (82.5%) | |
9 | URBAŃSKI Marcin | 376 | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M40 | 9 | M 30 | 00:46:29 | 02:03:26.90 | +00:22:42 (18.4%) | 5:22 | 11.2 (81.8%) | |
10 | HYRA Grzegorz | 282 | TORUŃ | M40 | 10 | M 33 | 00:46:49 | 02:05:42.70 | +00:24:58 (19.9%) | 5:27 | 11 (80.3%) | ||
11 | GRODZICKI Sebastian | 154 | AGB TORFY | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M40 | 11 | M 34 | 00:47:19 | 02:07:03.60 | +00:26:19 (20.7%) | 5:31 | 10.9 (79.6%) | |
12 | NAPIERALSKI Artur | 332 | BYDGOSZCZ | M40 | 12 | M 35 | 00:48:57 | 02:07:26.95 | +00:26:42 (21.0%) | 5:32 | 10.8 (78.8%) | ||
13 | SIUDA Sebastian | 359 | SOLECCY BIEGACZE | BYDGOSZCZ | M40 | 13 | M 36 | 00:47:49 | 02:07:56.90 | +00:27:12 (21.3%) | 5:33 | 10.8 (78.8%) | |
14 | KOWALSKI Marek | 302 | NIEMCZ | M40 | 14 | M 42 | 00:52:48 | 02:12:53.95 | +00:32:09 (24.2%) | 5:46 | 10.4 (75.9%) | ||
15 | SKONIECZNY Marcin | 360 | FORDONRUNNERS | BYDGOSZCZ | M40 | 15 | M 43 | 00:53:09 | 02:13:16.30 | +00:32:32 (24.4%) | 5:47 | 10.4 (75.9%) | |
16 | STAWECKI Arkadiusz | 366 | POLKRYS TEAM | ROŻNO PARCELE | M40 | 16 | M 44 | 00:49:48 | 02:14:21.05 | +00:33:36 (25.0%) | 5:50 | 10.3 (75.2%) | |
17 | PACZKOWSKI Mirosław | 338 | CB163 | BYDGOSZCZ | M40 | 17 | M 47 | 00:54:52 | 02:17:12.65 | +00:36:28 (26.6%) | 5:57 | 10.1 (73.7%) | |
18 | SKORUPA Sebastian | 361 | REBEL CROSS SPORT | PATEREK | M40 | 18 | M 49 | 00:53:09 | 02:17:42.55 | +00:36:58 (26.8%) | 5:59 | 10 (73.0%) | |
19 | JESKE Marek | 286 | RUN BYDGOSZCZ | NIWY | M40 | 19 | M 55 | 00:50:44 | 02:20:27.00 | +00:39:42 (28.3%) | 6:06 | 9.8 (71.5%) | |
20 | FÓRMAN Daniel | 273 | LODOŻERCY_CHODZIEŻ | CHODZIEŻ | M40 | 20 | M 57 | 00:52:30 | 02:20:42.00 | +00:39:57 (28.4%) | 6:07 | 9.8 (71.5%) | |
21 | NASIADKA Leszek | 333 | RYMAŃ | M40 | 21 | M 58 | 00:53:14 | 02:21:05.55 | +00:40:21 (28.6%) | 6:08 | 9.8 (71.5%) | ||
22 | KWIATKOWSKI Karol | 314 | TEAMKUCYKI | BYDGOSZCZ | M40 | 22 | M 59 | 00:56:01 | 02:21:52.75 | +00:41:08 (29.0%) | 6:10 | 9.7 (70.8%) | |
23 | SIEKIERSKI Tomasz | 357 | PRONATURA BYDGOSZCZ | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 23 | M 61 | 00:54:07 | 02:25:34.70 | +00:44:50 (30.8%) | 6:19 | 9.5 (69.3%) | |
24 | ZYGMUNT Robert | 387 | BYDGOSZCZ | M40 | 24 | M 63 | 00:55:34 | 02:26:24.35 | +00:45:40 (31.2%) | 6:21 | 9.4 (68.6%) | ||
25 | ZALEWSKI Przemysław | 384 | POGRANICZNIK | NOWA WIEŚ WIELKA | M40 | 25 | M 67 | 00:53:18 | 02:28:58.10 | +00:48:13 (32.4%) | 6:28 | 9.3 (67.9%) | |
26 | SZAFKOWSKI Arkadiusz | 368 | SOLECCY BIEGACZE | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 26 | M 72 | 00:54:52 | 02:40:24.25 | +00:59:40 (37.2%) | 6:58 | 8.6 (62.8%) | |
27 | ANISZEWSKI Dariusz | 253 | MORAWY | M40 | 27 | M 73 | 01:01:00 | 02:44:52.10 | +01:04:07 (38.9%) | 7:10 | 8.4 (61.3%) | ||
28 | MENCFEL Andrzej | 179 | BYDGOSZCZ | M40 | 28 | M 75 | 01:01:21 | 02:52:48.15 | +01:12:03 (41.7%) | 7:30 | 8 (58.4%) | ||
29 | CEGIELSKI Maciej | 262 | SZKARŁATNI TEAM/ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | ŚWIEKATOWO | M40 | 29 | M 76 | 01:33:10 | 04:10:46.30 | +02:30:02 (59.8%) | 10:54 | 5.5 (40.1%) | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
DQ | MRUK Tomasz | 330 | CZARNE STOPY.SM | BYDGOSZCZ | M40 | 00:35:18 DQ | 01:13:01.30 DQ | - | - (0.0%) |
Znaleziono 30 wynik(ów)