III SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”

Organizator:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku;Modular Consulting
Data:
2019-03-16
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
209
Wystartowało:
198
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
198
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1GROCHOWSKI Henryk 248SŁUPSKM-Open
2WRÓBLEWSKI Leszek 431ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAM-Open
3STEC Jakub 367SŁUSPKM-Open
4JURCZYSZYN Rafał 264A&RŁYSOMICZKIM-Open
5JAKUBEK Patryk 263ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open
6JĘCEK Krzysztof 261MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-Open
7KROPIDŁOWSKI Grzegorz 442BEST BEASTŁĘCZYN DOLNYM-Open
8WENT Jakub 413ŁEBAM-Open
9DUTKIEWICZ Maria 354SŁUPSKK-Open
10WAWRZYNIAK Anna 409GRĄSINOK-Open
11TOMCZAK Sebastian 3986 WOG USTKAUSTKAM-Open
12PAZDA-POZORSKA Malgorzata 343KOBYLNICAK-Open
13MASŁOWSKI Mateusz 317ROGELLI TEAMSŁUPSKM-Open
14KAWKA Adrian 274SŁUPSKM-Open
15JANISZEWSKI Marek 255DRUTEXBYTÓWM-Open
16JABŁOŃSKI Tomasz 253KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open
17DUDA Grzegorz 233BEST BEASTS, METALCORP TEAMBUKÓWKAM-Open
18DASZKIEWICZ Dominik 224BEST BEASTSSŁUPSKM-Open
19CHOLEWIŃSKI Artur 215DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open
20BENGIER Kamil 206BEST BEASTSBYDLINOM-Open
21ADAMOWICZ Jakub 202DĘBNICA KASZUBSKAM-Open
22ŁATUSZYŃSKI Piotr 447SŁUPSKM-Open
23ŻYCKA Ewelina 437SŁUPSKK-Open
24SZCZERBATY Paweł 412SŁUPSKM-Open
25WALKOWIAK Dariusz 407KROKOWOM-Open
26SYCHLA Mateusz 383VACU ACTIV GYMŁOSINOM-Open
27LITWIN Barbara 307STOPA SŁUPSK /NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-Open
28LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 299BEST BEASTSSŁUPSKK-Open
29KONKEL Agnieszka 279KOSZALINK-Open
30KIJEWSKI Mariusz 277SŁUPSK / SIEMIANICEM-Open
31KĘSIK Agnieszka 276ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open
32KAPCZYŃSKI Damian 269BEST BEASTSSŁUPSKM-Open
33JANKOWSKI Grzegorz 256ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open
34GLISZCZYŃSKI Łukasz 242ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open
35CZYŻYKOWSKI Mateusz 220SŁUPSKM-Open
36CZYŻYKOWSKI Krzysztof 219SŁUPSKM-Open
37WILUSZ Krzysztof 419STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open
38WĘGRZYN Rafał 414SŁUPSKM-Open
39POSZEPCZYŃSKI Łukasz 355NIESTKOWOM-Open
40TRZEBIATOWSKA Kinga 401ŁUPAWAK-Open
41SZYMAŃSKI Rafał 397SŁUPSKM-Open
42SYCHLA Monika 382VACU ACTIV GYMŁOSINOK-Open
43SAWICKA Małgorzata 373CSMWUSTKAK-Open
44PATYNA Paweł 340SŁUPSKM-Open
45NOWICKI Mateusz 334CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM-Open
46MAŁECKI Tomasz 314VACU ACTIV GYMKOBYLNICAM-Open
47LEWANDOWSKA Sylwia 303ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK-Open
48KACZMAREK Eugeniusz 265SŁUPSKM-Open
49AGAPOW Emilia 203BEST BEASTSSŁUPSKK-Open
50CENDER Szymon 446WPK SLON TEAMUSTKAM-Open
51WIATRZYK Krzysztof 416DARŁOWODARŁOWOM-Open
52PROTASEWICZ Renata 360KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open
53PROTASEWICZ Andrzej 359KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open
54WEILAND Agnieszka 411NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK-Open
55URBAN Ewelina 405GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-Open
56SITEK Mariusz 376SŁUPSKM-Open
57PIECHOTA Cezary 347KMT SŁUPSKSŁUPSKM-Open
58PIECHOTA Edyta 346SŁUPSKK-Open
59MAJCHRZAK Dariusz 342USTKAM-Open
60OLECHNOWICZ Sławomir 337STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open
61MICHALAK-MAŁECKA Anna 319VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-Open
62MARCZAK Małgorzata 315-ŻELKOWOK-Open
63MAJCHRZAK Łukasz 310AWL WROCŁAWUSTKAM-Open
64GRUSZCZYŃSKI Ariel 252SŁUPSKM-Open
65WOŹNIAK Ola 430SŁUPSKK-Open
66WIŚNIEWSKI Patryk 421SŁUPSKM-Open
67PIWOŃSKI Robert 353SŁUPSKM-Open
68WĘCŁAWSKI Michał 440DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open
69OSIŃSKI Wojciech 338SŁUPSKM-Open
70ŁUBKOWSKA Magdalena 308SŁUPSKK-Open
71LEWICZ Jan 306CPSP USTKAREDZIKOWOM-Open
72LEWICZ Ewa 305REDZIKOWOK-Open
73KLUK Sylwia 278KĘPICEK-Open
74KARAŚ Radosław 271NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open
75JAŻDŻYK Łukasz 259USTKAM-Open
76KACZMAROWSKI Andrzej 234SŁUPSKM-Open
77DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 230SŁUPSKM-Open
78DOMAŃSKA Justyna 229SŁUPSKK-Open
79WILAND Cyprian 444NIGHT WOLVES SŁUPSKM-Open
80POTOMSKA Magadalena 358SŁUPSKK-Open
81PIŁAT Kacper 351WŁYNKOWOM-Open
82PIŁAT Pawel 350BEST BEASTSWŁYNKOWOM-Open
83TYRKA Małgorzata 403KĘPICEK-Open
84TRUSIAK Miłosz 400MUAY NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open
85MIRON Katarzyna 322SŁUPSKK-Open
86LEWANDOWSKI Adam 304W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open
87LEWANDOWSKA Maria 302W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open
88KUBIŃSKI Rafał 295NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open
89GRACHEL Przemek 245NA TRASI TEAMŚWIECICHOWOM-Open
90MAGIŃSKA Edyta 443SŁUPSKK-Open
91REMUS Monika 365BEST BEASTREDZIKOWOK-Open
92POTOCKA Kinga 356BEST BEASTSSŁUPSKK-Open
93TRUSIAK Agnieszka 399MUAY NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open
94RYCHLIŃSKI Damian 370WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-Open
95PETRYSZAK Andrzej 345SŁUPSKM-Open
96NIZIOŁ Małgorzata 333BEST BEASTSKOBYLNICAK-Open
97MEDWID Michał 318BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEGŁOBINOM-Open
98KWAŚNIAK Zdzisław 298TOYOTA KAWISBIKESŁUPSKM-Open
99KURYŁOWICZ Kamil 297SŁUPSKM-Open
100KONKEL Łukasz 280KOSZALINM-Open
101KANIUK Maja 268RUMIAK-Open
102GZIK Seweryn 251W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open
103DUDA Róża 232BEST BEASTS, METALCORP TEAMSŁUPSKK-Open
104GZIK Radosław 445WPK SLON TEAMUSTKAM-Open
105ZANIEWSKI Grzegorz 432KOBYLNICAM-Open
106MARUSZAK Anna 352BEST BEASTUSTKAK-Open
107SOBCZYK Urszula 379SŁUPSKK-Open
108SKIBIŃSKI Rafał 378SŁUPSKM-Open
109REMUS Janusz 366BEST BEASTREDZIKOWOM-Open
110BUDZYŃSKA Elżbieta 341SŁUPSKK-Open
111NIZIOŁ Patryk 332BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open
112MROZIK Joanna 324SŁUPSKK-Open
113MALKIEWICZ Kacper 313ZS GOGOLEWOBORZĘCINOM-Open
114GRABOWSKI Grzegorz 244ORANGE POLSKASŁUPSKM-Open
115FRUBA Karina 238STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-Open
116FREJ Adam 237ZS GOGOLEWOBRZEZINIECM-Open
117CZERWIŃSKA Anna 218SŁUPSKK-Open
118BURDA Sebastian 214WPK SLON TEAMSŁUPSKM-Open
119BRODACKA Katarzyna 212SŁUPSKK-Open
120BOŚ Grzegorz 211KLUB CZERWONEJ TOREBKISŁUPSKM-Open
121ANDRZEJCZAK Sławomir 204GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open
122WĄTOR Rafał 410SŁUPSKM-Open
123URBANIAK Szymon 406CSSP KOSZALINWRZESNICAM-Open
124SZUMSKA Monika 393NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open
125KOŚLA Justyna 285NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open
126KOSICKA Iwona 284STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open
127KARWASZ Krzysztof 273MECHANIK SŁUPSKKWAKOWOM-Open
128KAJA Justyna 266SŁUPSKK-Open
129DADACZ Malwina 222USTKAK-Open
130ADAMCZYK Ewa 201SŁUPSKK-Open
131WOŹNIAK Dorota 429GRZESŁAW WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK-Open
132WOŹNIAK Grzegorz 428GRZESŁAW WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-Open
133WIESIOŁEK Urszula 417OSOBA INDYWIDUALNASŁUPSKK-Open
134POTOCKI Hubert 357BEST BEASTSSŁUPSKM-Open
135WAŁASZEWSKI Witold 408SŁUPSKM-Open
136SEWERYN Tomasz 374BUKOWKAM-Open
137SAŁAJ Angelika 372STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open
138RUTKOWSKI Mateusz 369SŁUPSKM-Open
139MAKOWSKA Monika 312SŁOWINOK-Open
140KSIĄŻEK Waldemar 293SŁUPSKM-Open
141KSIĄŻEK Małgorzata 292SŁUPSKK-Open
142GRAJCZAK Dagmara 246PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKASŁUPSKK-Open
143GIERCZAK Piotr 240USTKAUSTKAM-Open
144DREWNIAK Magdalena 231SŁUPSKK-Open
145DADACZ Rafał 221USTKAM-Open
146ZIELINSKA Marzena 433DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-Open
147ZIELIŃSKI Krystian 434SŁUPSKM-Open
148BIKON Łukasz 438SŁUPSKM-Open
149SIKORSKI Witold 375KB RUN 42ROSNOWOM-Open
150MINKO Mariola 320MIASTKOK-Open
151KAPUSTA Daniel 270SWOŁOWOM-Open
152KAMIENIECKI Rafał 267TUPOT-USTKAUSTKAM-Open
153JEŻYNA Igor 260WATAHA ŻÓŁWISŁUPSKM-Open
154BLUMCZYŃSKA Anna 207WATAHA ŻÓŁWISŁUPSKK-Open
155SIDOR Mariusz 441SŁUPSKM-Open
156KAMIENIECKI Kaccper 339USTKAM-Open
157GUTOWSKA-SZAPIEL Małgorzata 250SŁUPSKK-Open
158GONTEK Łukasz 243VW BATORYSŁUPSKM-Open
159DELIGA Szymon 228SŁUPSKM-Open
160DELIGA Agata 227SŁUPSKK-Open
161DAWIDOWICZ Łukasz 225BEST BEASTSSŁUPSKM-Open
162BORODZIUK Aneta 210FIT MAMASŁUPSKK-Open
163WŁODARCZYK Paweł 422MIASTKOM-Open
164PYTLAK Michał 364SIEMIANICEM-Open
165PRUS Tomasz 361TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM-Open
166WOŚ Przemek 439SŁUPSKM-Open
167SZABŁOWIŃSKA Małgorzata 384FIT MAMUŚKASŁUPSKK-Open
168PIEKARSKA Aneta 349MECHANIKKWAKOWOK-Open
169PAŹDZIORKO Arkadiusz 344SŁUPSKM-Open
170MURAWSKA Katarzyna 326DECATHLON POWERSŁUPSKK-Open
171KRYGIER Ireneusz 289W.P.K.SLON TEAM USTKAUSTKAM-Open
172KOWALSKI Bartosz 287SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-Open
173KONKOL Katarzyna 282SŁUPSKK-Open
174KONKEL Joanna 281ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOK-Open
175GIERESZ Agnieszka 241KLUB CZERWONEJ TOREBKIBUKOWAK-Open
176ŻURAWIK Piotr 436KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-Open
177ZBLEWSKI Patryk 387TUPOT USTKAUSTKAM-Open
178LINKIEWICZ Paweł 385SŁUPSKM-Open
179NAZARKO Małgorzata 331SŁUPSKK-Open
180MINKO Bartosz 321SŁUPSKM-Open
181FRUBA Andrzej 239SŁUPSKM-Open
182SULL Tygrys 381NIGHT RUNNERS SLUPSKWODNICAWM-Open
183MURAWSKI Rafał 327DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open
184CZECH Roman 217GOCH BYTÓWSŁUPSKM-Open
185BANCEWICZ Radek 205METALCORP TEAMBUKÓWKAM-Open
186SULL Aga 380NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-Open
187MYSZKOWSKI Maciej 328NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-Open
188GREGORCZYK Piotr 247SLUPSKM-Open
189DAMPS Juita 223NIGHT RUNNERS SLUPSKSŁUPSKK-Open
190RYNG Kamila 371SŁUPSKK-Open
191JURA Kazimierz 262MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open
192TURCZYN Grzegorz 402NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open
193MRUGALSKI Stanisław 325MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open
194SIUPIK WINISZEWSKA Małgorzata 377SŁUPSKK-Open
195RUTKOWSKI Krzysztof 368REBELION OF FREE RUNNERSSŁUPSKM-Open
196SZLACHETKA Małgorzata 388SŁUPSKK-Open
197KOCH Katarzyna 450SŁUPSKK-Open
198KENIG Agnieszka 415KS OLSZEWSKISŁAWNOK-Open
Znaleziono 198 wynik(ów)