III SZTAFETOWE MISTRZOSTWA W PÓŁMARATONIE – OKONEK

Organizator:
Gmina Okonek
Data:
2018-07-14
Miejsce:
Okonek
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
40
Wystartowało:
40
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
40
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Sztafety

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HOFFMAN Aleksander 141PRECON POLSKASztafety1M 100:17:33.65 3:1818.1
2ORZECHOWSKI Kamil 155TKKF KoszalinSztafety2M 200:18:14.30+00:00:403:2617.4
3POCZEWSKI Piotr 144PRECON POLSKASztafety3M 300:18:40.55+00:01:063:3117
4DZIUBA Piotr 127#ZabieganiNocą ELITASztafety4M 400:18:42.20+00:01:083:3117
5SMOCZYK Grzegorz 133Decathlon GnieznoSztafety5M 500:18:47.85+00:01:143:3216.9
6DZIUBA Filip 128#ZabieganiNocą ELITASztafety6M 600:18:55.45+00:01:213:3416.8
7KUBIAK Piotr 142PRECON POLSKASztafety7M 700:19:03.05+00:01:293:3516.7
8LECKI Mateusz 149Team Biegowy SzczecinekSztafety8M 800:19:05.00+00:01:313:3616.7
9CERK Łukasz 151Team Biegowy SzczecinekSztafety9M 900:19:16.65+00:01:433:3816.5
10HUBERT Łukasz 156TKKF KoszalinSztafety10M 1000:19:38.55+00:02:043:4216.2
11TRĘBSKI Krzysztof 126#ZabieganiNocą ELITASztafety11M 1100:20:09.50+00:02:353:4815.8
12BURMISTRZ Bartosz 157TARNOWO PODGÓRNE BIEGASztafety12M 1200:20:11.90+00:02:383:4815.7
13GÓRA Sylwester 129#ZabieganiNocą LIMITLESSSztafety13M 1300:20:25.30+00:02:513:5115.6
14SZABAŁOWSKA Małgorzata 152Team Biegowy SzczecinekSztafety14K 100:20:26.10+00:02:523:5115.6
15CUBER Wojciech 131#ZabieganiNocą LIMITLESSSztafety15M 1400:20:43.30+00:03:093:5415.3
16KOZICZ Leszek 160TARNOWO PODGÓRNE BIEGASztafety16M 1500:21:30.10+00:03:564:0314.8
17KOZŁOWSKI Tomasz 123#zabieganinocąSztafety17M 1600:21:47.75+00:04:144:0614.6
18WERNER Kamila 150Team Biegowy SzczecinekSztafety18K 200:21:49.85+00:04:164:0714.6
19PRZYBYSZ Łukasz 132#ZabieganiNocą LIMITLESSSztafety19M 1700:22:00.15+00:04:264:0914.5
20SMOLARZ Angelika 143PRECON POLSKASztafety20K 300:22:29.75+00:04:564:1414.1
21OPALA Małgorzata 159TARNOWO PODGÓRNE BIEGASztafety21K 400:22:51.10+00:05:174:1813.9
22CHODOR Martyna 153TKKF KoszalinSztafety22K 500:22:58.50+00:05:244:2013.8
23SAWICKI Leszek 145SzwagrySztafety23M 1800:23:09.80+00:05:364:2213.7
24GÓRA Agnieszka 125#ZabieganiNocą ELITASztafety24K 600:23:24.00+00:05:504:2413.6
25MIKIETYŃSKI Michał 124#zabieganinocąSztafety25M 1900:23:47.90+00:06:144:2913.4
26BARON Magdalena 158TARNOWO PODGÓRNE BIEGASztafety26K 700:24:15.50+00:06:414:3413.1
27LECH Aleksandra 134Decathlon GnieznoSztafety27K 800:24:25.60+00:06:514:3613
28ZIÓŁKOWSKI Wojciech 121#zabieganinocąSztafety28M 2000:24:39.10+00:07:054:3912.9
29CHODOR Izabela 157TKKF KoszalinSztafety29K 900:24:42.95+00:07:094:3912.9
30KALUTA Kacper 138OSP OkonekSztafety30M 2100:25:25.60+00:07:514:4712.5
31HORYŃ Robert 139OSP OkonekSztafety31M 2200:27:55.30+00:10:215:1611.4
32SZPURA Patryk 137OSP OkonekSztafety32M 2300:28:31.55+00:10:575:2311.1
33MUCHA Natalia 136Decathlon GnieznoSztafety33K 1000:28:42.00+00:11:085:2411.1
34KOZŁOWSKA Karolina 122#zabieganinocąSztafety34K 1100:30:09.65+00:12:365:4110.5
35WODZYŃSKA Katarzyna 130#ZabieganiNocą LIMITLESSSztafety35K 1200:30:19.25+00:12:455:4310.5
36MAZUR Arkadiusz 148SzwagrySztafety36M 2400:31:03.95+00:13:305:5110.2
37TOMCZYK Artur 146SzwagrySztafety37M 2500:31:44.15+00:14:105:5910
38SAWICKA Aleksandra 147SzwagrySztafety38K 1300:32:12.20+00:14:386:049.9
39HORYŃ Magda 140OSP OkonekSztafety39K 1400:33:01.50+00:15:276:139.6
40TOMCZAK Maciej 135Decathlon GnieznoSztafety40M 2600:36:19.55+00:18:456:518.8
Znaleziono 40 wynik(ów)