III ULTRA MARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-10-11
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
790
Wystartowało:
642
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
623
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | 30km | 37.8km | 50.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu11km30km37.8km50.86kmCzas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GORCZYCA Bartosz 2Buff Team PolskaM201M 100:00:0100:46:5502:06:4702:53:2704:08:49.0504:08:50.65 4:4712.5
2WĄSOWICZ Jan 594KrakowM401M 200:00:0200:51:3902:14:3003:06:1004:29:07.1504:29:09.50+00:20:185:1011.6
3FARON Robert 1Salco Sport TeamM402M 300:00:0200:51:4602:21:3503:14:5404:34:09.1504:34:11.80+00:25:215:1611.4
4CEBERAK Bartosz 310LubartówM202M 400:00:0800:50:3502:18:1503:11:5104:37:08.4504:37:16.70+00:28:265:1911.3
5KOCZWARA Tomek 504Radomyśl WielkiM301M 500:00:1100:52:5602:28:3703:24:2004:51:23.9004:51:35.15+00:42:445:3610.7
6KRZYSZTOŃ Marcin 380GMP LASYM302M 600:00:0400:53:0302:28:4303:24:2604:53:03.4004:53:08.15+00:44:175:3810.6
7LITWIŃSKI Robert 668VEGERUNNERS GrudziądzM303M 700:00:1200:55:2202:28:5303:23:4904:53:00.3004:53:12.60+00:44:215:3810.6
8HUZIOR Piotr 219ATTIQ Fake Runners Nowy TargM403M 800:00:0100:51:4102:26:0603:24:3304:56:18.4004:56:20.00+00:47:295:4110.5
9WIERNUSZ Krzysztof 478Finisz RymanówM304M 900:00:0300:52:4802:28:4903:26:5404:59:30.2004:59:33.85+00:50:435:4510.4
10BIERNAWSKI Piotr 220ATTIQ Fake Runners Nowy TargM305M 1000:00:0200:51:4002:23:0503:22:5304:59:38.7004:59:41.05+00:50:505:4510.4
11PUZIA Krzysztof 173KrakówM501M 1100:00:0400:54:1402:31:4503:31:3704:59:58.7005:00:03.20+00:51:125:4610.4
12DUDZIK Robert 147MSZANA DOLNAM306M 1200:00:0400:53:4202:33:4303:33:4205:01:41.9005:01:46.35+00:52:555:4810.3
13STELMACH Dominika 4K301K 100:00:0300:51:3902:26:0503:24:3905:03:20.7505:03:24.00+00:54:335:5010.3
14ŻYTO Maciej 525RTV Euro AGDM404M 1300:00:0400:58:4802:38:3203:36:4205:06:11.5505:06:15.85+00:57:255:5310.2
15ŁACHUT Wojciech 799Triathlon Series Team / Tempo MławaM307M 1400:00:1400:52:3802:26:5903:27:3405:06:15.4505:06:29.70+00:57:395:5310.2
16CIEŚLIK Paweł 677AlphawoolfM203M 1500:00:0200:51:3902:21:0503:20:0605:07:56.9505:07:59.05+00:59:085:5510.1
17GRONEK Adrian 536WarszawaM204M 1600:00:0600:53:4302:30:5503:33:4205:10:52.3505:10:59.10+01:02:085:5810
18JAKUBCZYK Paweł 198CKBabcieM308M 1700:00:0600:58:2702:39:0603:38:1105:10:55.0005:11:01.10+01:02:105:5810
19JANOWICZ Roman 683M405M 1800:00:1700:54:1702:30:4603:34:4505:11:06.7005:11:24.65+01:02:345:5810
20POŻAK Grzegorz 654Lubartów BiegaM309M 1900:00:1100:58:2402:39:2003:38:5605:11:29.5005:11:40.85+01:02:505:5910
21TOPOLSKI Marcin 109JadownikiM3010M 2000:00:0400:57:2302:39:1803:38:5705:11:54.3505:11:58.90+01:03:085:5910
22TOMASIK Natalia 8K201K 200:00:0300:57:4102:38:2203:40:3505:12:11.8005:12:14.80+01:03:246:0010
23ZWIERZCHOWSKI Andrzej 561Biegunka TeamM3011M 2100:00:1100:57:2902:38:2703:39:2305:14:18.7505:14:30.00+01:05:396:029.9
24GAWLIK Sławek 211KRAKÓWM3012M 2200:00:1400:57:2802:35:4903:37:1005:14:28.8505:14:43.50+01:05:526:029.9
25ŚLASKI Radosław 778StrzyżówM406M 2300:00:2200:55:5202:35:4403:39:1805:16:09.4505:16:31.70+01:07:416:049.9
26KROSNY Sebastian 690biegamyZsercem-BBL-Biegaton MikołówM3013M 2400:00:0300:54:3902:35:5103:36:4005:19:40.1505:19:43.65+01:10:536:089.8
27KUJAWSKI Bartek 58Grupetto GorliceM205M 2500:00:0300:56:0702:35:4903:36:2005:23:51.1505:23:54.65+01:15:046:139.6
28PRĘDKI Mirosław 144JasłoM3014M 2600:00:0400:53:4602:34:1803:39:0105:24:30.8505:24:34.85+01:15:446:149.6
29DESSAUER Wioletta 6LubartówK401K 300:00:1001:00:5702:49:0003:52:5705:25:55.4005:26:06.15+01:17:156:169.6
30JANIAK Paweł 565Leniwce.plM3015M 2700:00:1100:57:3002:38:2803:44:0205:27:09.8505:27:21.10+01:18:306:179.5
31KUBICKI Darek 260Waniewski CoachingM3016M 2800:00:1400:54:2502:32:3803:35:0905:27:21.4505:27:35.50+01:18:446:179.5
32TRUSZKOWSKI Damian 775Dream RunM206M 2900:00:1700:59:2802:45:2303:48:5305:27:59.3005:28:16.65+01:19:266:189.5
33KĄCKA Anna 776ZakopaneK202K 400:00:0400:55:1602:41:1703:50:2205:28:37.6005:28:41.70+01:19:516:199.5
34SZKODA Dariusz 602Ruda ŚląskaM3017M 3000:00:0600:56:0602:41:1103:49:3905:32:49.6505:32:55.80+01:24:056:249.4
35CHAMIIELEC Bogusław 314LubinM407M 3100:00:0800:57:0002:37:1303:47:1305:34:09.8005:34:18.50+01:25:276:259.3
36CHODAKOWSKI Marceli 679k.b.geotermia uniejówM3018M 3200:00:0401:02:4102:49:1703:56:1705:34:28.3505:34:32.80+01:25:426:259.3
37GRABIEC Marcin 724KolbuszowaM3019M 3300:00:0900:59:3602:45:5003:52:1205:35:10.2005:35:19.90+01:26:296:269.3
38NIEDŹWIEDŹ Tomasz 718Siła Ogra Trail TeamM3020M 3400:00:1401:01:1602:50:3303:57:1705:35:14.5505:35:28.60+01:26:376:269.3
39WOŁOSZYN Ryszard 551PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM408M 3500:00:1101:02:3402:51:1903:57:4905:35:33.0005:35:44.25+01:26:536:279.3
40JURGA Marcin 549Night Runners/TGV ClubM207M 3600:00:0900:59:0802:44:5903:53:0505:37:19.9505:37:29.65+01:28:396:299.2
41CZYŻKOWSKI Rafał 502WarszawaM3021M 3700:00:1100:57:3002:38:2503:49:0705:38:34.2505:38:46.10+01:29:556:309.2
42LESZCZYŃSKI Andrzej 699Body Club mławaM409M 3800:00:1800:58:5302:45:1303:52:1405:38:38.7505:38:57.15+01:30:066:309.2
43KRZYSZCZAK Jaromir 38Czciciele Bobrzej NoryM3022M 3900:00:1900:58:2602:49:0303:57:1105:38:55.9005:39:15.35+01:30:246:319.2
44GIŻA Grzegorz 714radomyśl wielkiM3023M 4000:00:1100:58:3502:50:5103:59:5005:39:42.5005:39:53.50+01:31:026:319.2
45PIEKIELNY Mariusz 745WIERUNSZÓWM3024M 4100:00:0801:05:3402:59:5104:05:2005:40:07.6505:40:15.80+01:31:256:329.2
46IGNATOWICZ Marcin 98MielecM3025M 4200:00:0900:59:3702:46:1403:54:5105:40:47.9005:40:57.25+01:32:066:339.2
47OLEK Paweł 613KWWM4010M 4300:00:0800:58:3702:46:5703:55:3205:40:50.2505:40:58.80+01:32:086:339.2
48KACZMAREK Piotr 247ToruńM208M 4400:00:4700:55:1802:40:1803:51:1505:41:08.2005:41:55.40+01:33:046:339.1
49ROCZKOWSKI Artur 566RybnikM502M 4500:00:1100:54:5802:44:4903:54:5805:41:57.8005:42:09.40+01:33:186:349.1
50RECŁAW Arkadiusz 555Vege RunnersM3026M 4600:00:1601:02:2802:57:5704:02:5705:42:10.8005:42:27.75+01:33:376:349.1
51ŁOWCZAK Bartosz 560LublinM3027M 4700:00:3401:05:4302:58:5904:04:4805:42:00.1005:42:34.45+01:33:436:349.1
52ŁOJEK Krzysztof 335Pobite GaryM3028M 4800:00:0300:58:4302:45:0503:53:1105:42:43.8505:42:47.00+01:33:566:359.1
53BROL Marcin 9Sport w wielkim mieścieM3029M 4900:00:0400:55:1602:41:1703:50:2305:43:30.0005:43:34.20+01:34:436:369.1
54TYBUREK Michał 142LublinM3030M 5000:00:1301:02:4302:53:4304:00:5805:44:46.6005:45:00.05+01:36:096:379
55MAKOWSKI Jerzy 708WłodawaM503M 5100:00:0801:01:1002:45:4503:53:3405:45:39.5005:45:47.85+01:36:576:389
56MAZUR Tomasz 595CHęcinyM3031M 5200:00:0901:02:1102:55:4804:01:3905:45:44.2505:45:53.65+01:37:036:389
57CHMIELEWSKI Tomasz 450WarszawaM3032M 5300:00:5701:00:1902:50:1303:58:1105:45:08.5005:46:05.90+01:37:156:389
58JANISZEWSKI Artur 753katowiceM3033M 5400:00:0301:05:4903:02:1104:05:5605:46:07.9005:46:11.55+01:37:206:399
59CICHOŃ Maciej 784WejherowoM4011M 5500:00:0800:53:0002:38:2203:52:3405:46:05.9005:46:14.25+01:37:236:399
60WŁODARCZYK Michał 228M3034M 5600:00:2300:58:5902:48:5203:58:1905:46:32.0005:46:55.15+01:38:046:399
61ŚWIDEREK Jacek 249M3035M 5700:00:0701:01:4902:54:4204:04:1105:47:06.1005:47:13.30+01:38:226:409
62KUSTROŃ Adam 103KrosnoM504M 5800:00:1601:04:5902:58:3204:07:1005:47:14.1005:47:31.00+01:38:406:409
63BIESIEKIERSKI Krzysztof 630AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.comM4012M 5900:00:1701:01:2302:51:2604:04:1905:47:49.3005:48:06.95+01:39:166:419
64MADEJSKI Sławomir 514Speleoklub Świętokrzyski KielceM3036M 6000:00:0500:59:2102:53:4704:05:0005:48:35.5505:48:40.60+01:39:496:429
65MIREK Grzegorz 773KRAKÓWM3037M 6100:00:2601:02:1902:47:5803:56:2405:48:46.1005:49:12.55+01:40:216:428.9
66DZIUBAN Łukasz 741GOPR Bieszczady/Zaporowy Maraton OrelecM3038M 6200:00:1601:02:1302:49:5704:00:1805:49:23.1505:49:39.40+01:40:486:438.9
67KRAWCZYK Karolina 651Ortoreh TeamK302K 500:00:0801:00:0602:50:0904:00:4105:49:53.7505:50:02.20+01:41:116:438.9
68BASTA Konrad 331Basta Team ŁódźM3039M 6300:00:1901:00:0402:51:2004:00:3505:50:00.5505:50:19.95+01:41:296:438.9
69BOSACKI Jacek 735GnieznoM209M 6400:00:3000:58:2802:48:0703:58:4105:50:41.1005:51:11.60+01:42:206:448.9
70WIERZBICKI Grzegorz 559Nowe IganieM4013M 6500:00:1200:59:2902:50:0404:01:1005:51:17.1005:51:29.15+01:42:386:458.9
71KORULCZYK Łukasz 275LublinM3040M 6600:00:1201:00:2902:50:3003:59:1405:51:23.3505:51:36.20+01:42:456:458.9
72WIĘCH Piotr 633WołominM3041M 6700:00:4801:04:3302:57:5804:03:4005:50:51.1005:51:39.65+01:42:496:448.9
73ADAMCZUK Mariusz 143Napieramy! SopotM3042M 6800:00:2901:04:4902:58:5204:06:1905:51:59.9005:52:29.40+01:43:386:468.9
74BARBARA Jacek 754adidas running team polandM3043M 6900:00:0300:55:0102:47:4204:01:3205:52:39.8505:52:43.35+01:43:526:468.8
75MURAK Robert 12M3044M 7000:00:2801:01:3602:53:0904:03:5605:53:31.8505:54:00.35+01:45:096:478.8
76BARANIAK Radosław 329LubońM4014M 7100:00:0100:55:0302:47:4204:02:0305:54:19.8505:54:21.75+01:45:316:488.8
77ZDUNEK Grzegorz 575Nowy Bedoń/Łódź Running TeamM2010M 7200:00:3101:07:0703:04:4604:12:4305:54:10.1505:54:41.50+01:45:506:488.8
78WYBOR Tomasz 411Łódź Running TeamM4015M 7300:00:3101:07:1603:04:4104:12:4305:54:12.8505:54:44.20+01:45:536:488.8
79SZCZEPAŃSKI Adam 349AlbatrosyM3045M 7400:00:2001:00:2402:54:3204:04:3805:54:50.7505:55:11.70+01:46:216:498.8
80PRZEŹDZIECKA Katarzyna 345Smashing PąpkinsK303K 600:00:1701:00:2802:54:3604:05:3505:54:54.0005:55:11.90+01:46:216:498.8
81BŁACHEWICZ Krzysztof 444IławaM3046M 7500:00:4601:02:2102:59:2904:04:3405:54:46.7505:55:33.15+01:46:426:498.8
82BYTNIEWSKI Dariusz 27Pierońskie HanysyM3047M 7600:00:1501:00:0902:48:1403:53:5905:55:25.1505:55:40.15+01:46:496:508.8
83BARTOSIEWICZ Andrzej 267TKD SZAKAL JEŻYCEM4016M 7700:00:5601:02:3802:58:0204:08:2805:55:47.6005:56:44.05+01:47:536:508.8
84MOSSOP Andrew 578WARSZAWAM3048M 7800:00:5201:03:2502:54:4004:02:5505:55:51.5005:56:44.25+01:47:536:508.8
85ŚWITAŁA Piotr 725KatowiceM2011M 7900:00:0301:01:0502:59:0904:08:0205:56:45.7505:56:49.55+01:47:586:518.7
86NIŻNIK Marcin 45M3049M 8000:00:0701:02:2602:56:4404:05:4205:57:20.4005:57:28.35+01:48:376:528.7
87BARCEWICZ Marta 38312tri.pl Drużyna Wilka / ASICS FRONTRUNNERK203K 700:00:0500:53:4402:45:4703:58:3705:58:02.9005:58:07.95+01:49:176:538.7
88ZACZEK Maciej 321Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM3050M 8100:00:0601:05:1402:58:4204:05:3105:58:06.9505:58:13.20+01:49:226:538.7
89GAŁĄZKA Zbigniew 811JW 3939M3051M 8200:00:5601:01:5202:49:1904:01:5705:57:31.8005:58:28.15+01:49:376:528.7
90MURAWSKI Maciej 532Miki TeamM3052M 8300:00:3600:59:5802:50:2804:05:3705:57:58.0005:58:34.40+01:49:436:538.7
91JASTRZĄB Piotr 597Dekan LeskoM4017M 8400:00:0500:58:5202:54:4004:11:0405:58:33.2005:58:38.20+01:49:476:538.7
92LENCZOWSKI Kuba 765KT Water Knights ZabierzówM4018M 8500:01:1101:04:0703:00:2804:11:1805:57:35.4005:58:46.75+01:49:566:528.7
93PĘKALA Michał 762AlbatrosyM3053M 8600:00:4201:06:1703:00:5004:11:2005:58:51.9505:59:34.60+01:50:436:548.7
94KORDOWICZ Łukasz 181M3054M 8700:00:3301:04:1102:57:4204:03:5405:59:22.6005:59:55.75+01:51:056:548.7
95PALUCH Tobiasz 245RunForFun RygliceM2012M 8800:00:0500:59:1402:54:1704:06:3705:59:56.8506:00:02.60+01:51:116:558.7
96WĘGIEL Marcin 719JasłoM2013M 8900:00:5401:02:4303:00:0904:11:1005:59:18.7506:00:12.75+01:51:226:548.7
97CZERWIEC Artur 810KT Water Knights ZabierzówM3055M 9000:01:1001:07:1702:55:5604:06:3405:59:22.8006:00:33.55+01:51:426:548.7
98BRZEZIŃSKI Andrzej 301RykowiskoM4019M 9100:00:2001:00:4602:53:5204:05:1206:00:24.1506:00:44.35+01:51:536:558.7
99KOŁODZIEJSKI Jarek 164Nigdy w życiu nie biegnę hardcora...M3056M 9200:00:3101:03:5703:01:4404:12:4806:01:00.2006:01:32.00+01:52:416:568.6
100BISIKIEWICZ Michał 469olsztynM3057M 9300:00:1001:02:5102:58:1004:11:3806:01:27.5506:01:37.85+01:52:476:578.6
101BAKALARZ Emil 297WrocławM2014M 9400:00:0300:56:4002:46:2004:04:5806:02:11.7006:02:15.55+01:53:246:578.6
102SZWAJKA Robert 236Stalowa WolaM4020M 9500:00:2601:05:1402:58:0404:11:0806:01:49.9006:02:16.10+01:53:256:578.6
103SOBCZAK Krzysztof 757PurdaM3058M 9600:00:1001:02:5202:57:3404:08:5906:02:46.1006:02:57.05+01:54:066:588.6
104NOWAK Piotr 102BieszczadyM4021M 9700:00:4601:08:3003:05:0704:14:4106:02:58.2506:03:44.30+01:54:536:588.6
105OLEKSY Jaroslaw 150ks limanowa forrestM505M 9800:00:4201:04:5903:07:0604:15:2106:03:49.4006:04:32.10+01:55:416:598.6
106KLIMCZEWSKI Andrzej 116Forever Young ŁódźM506M 9900:00:0600:59:4702:57:2904:07:5706:04:26.8006:04:33.60+01:55:427:008.6
107PAWŁOWSKI Arek 624WarszawaM3059M 10000:00:2701:05:1002:57:0204:10:0106:04:06.7006:04:34.45+01:55:437:008.6
108CIESIELSKI Michał 306CSWP Audit&AdvisoryM2015M 10100:00:4701:02:2502:59:3704:09:4906:03:50.5006:04:37.50+01:55:466:598.6
109GOLIAT Damian 512Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM3060M 10200:00:0701:05:2103:04:3904:17:5306:04:38.3006:04:45.30+01:55:547:008.6
110SKÓRA Tomasz 278SkórzecM3061M 10300:00:2501:05:2602:58:5204:11:4206:04:23.2006:04:48.35+01:55:577:008.6
111MATYSIAK Marcin 553Gapmont Running TeamM3062M 10400:00:1701:02:3903:07:1104:17:0006:04:35.6006:04:52.65+01:56:027:008.6
112WYROBEK Łukasz 656KrakówM4022M 10500:00:0700:59:1602:49:1704:03:1006:04:57.5006:05:04.90+01:56:147:018.5
113RYCYK Grzegorz 694Krasnystaw BiegaM4023M 10600:00:2601:10:5503:14:3204:19:5506:04:48.8506:05:15.80+01:56:257:008.6
114KRZEMIŃSKI Marcin 505SPRINT GorzyceM3063M 10700:00:1801:01:4902:59:3004:13:1506:05:20.4506:05:38.95+01:56:487:018.5
115SOBOLEWSKI Sebastian 491M3064M 10800:00:3801:02:1102:57:5604:08:1506:05:29.9006:06:07.90+01:57:177:018.5
116FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoM4024M 10900:00:0601:00:3802:58:1904:11:5906:06:03.1006:06:09.50+01:57:187:028.5
117PASZCZAK Alicja 611KWWK402K 800:00:0901:02:3503:02:4704:13:4906:06:11.3006:06:20.50+01:57:297:028.5
118BASZAK Tomasz 665Siła OgraM3065M 11000:00:1301:05:4903:10:1404:17:4306:06:11.9006:06:25.25+01:57:347:028.5
119KRUPA Grzegorz 664Górski Półmaraton ŚlężańskiM4025M 11100:00:1201:00:1602:59:2004:12:5806:06:15.2006:06:27.95+01:57:377:028.5
120WĘSIERSKI Dariusz 756www.smrekowaosada.plM4026M 11200:00:4301:04:5603:03:2004:16:2106:05:46.1506:06:29.25+01:57:387:028.5
121MAZUREK Robert 390LUBLINM3066M 11300:00:2101:00:0202:54:1604:09:2706:07:48.0506:08:09.60+01:59:187:048.5
122KUJAWSKI Bogusław 176Grupetto GorliceM507M 11400:00:0300:59:2202:56:2304:11:5106:08:57.0006:09:00.10+02:00:097:058.5
123FIJAŁKOWSKI Radosław 188GCW CrossFit WarszawaM3067M 11500:00:2501:05:4603:04:5404:16:2306:08:44.7006:09:10.60+02:00:197:058.5
124FRANCZAK Łukasz 570GdanskM3068M 11600:00:4501:03:2503:05:4404:16:4806:08:52.5506:09:37.65+02:00:477:058.5
125RYBAK Przemysław 600Tri Puławy M3069M 11700:01:0001:07:4803:04:2404:16:0006:08:39.4506:09:39.45+02:00:487:058.5
126KOCHANIAK Agnieszka 386Smashing PąpkinsK304K 900:00:3901:05:0903:01:2504:15:4406:09:03.4506:09:43.30+02:00:527:058.5
127PAWLAK Gabriel 224VascoTeam WrocławM3070M 11800:00:0900:59:1502:55:2704:11:4106:09:38.5506:09:48.40+02:00:577:068.4
128PAWLUŚ Mirosław 586JSC JasłoM3071M 11900:00:5201:02:4503:00:0204:13:0806:09:10.1506:10:02.60+02:01:117:058.5
129JOSYPENKO Jędrzej 131JacekBiega Running TeamM2016M 12000:00:0201:01:1903:01:5804:17:1606:10:24.1006:10:26.75+02:01:367:078.4
130JOSYPENKO Bożena 138JacekBiega RunningTeamK305K 1000:00:0201:01:2103:01:4804:17:1606:10:24.2006:10:27.05+02:01:367:078.4
131KOEHLER Krzysztof 802M508M 12100:00:1701:04:3503:01:1804:17:0206:10:25.2506:10:43.05+02:01:527:078.4
132KRUŻEL Rafał 447Radomyśl WielkiM4027M 12200:00:1001:02:0302:57:4804:12:3606:10:55.8006:11:06.65+02:02:167:088.4
133ŁUBIAN Michał 80CTL LogisticsM4028M 12300:00:1201:04:4102:59:2004:11:1006:11:08.3006:11:21.25+02:02:307:088.4
134RYNKIEWICZ Rafał 67Grupa Biegowa CHTMO, LegionowoM3072M 12400:00:2601:00:5802:57:5304:14:0706:12:13.7506:12:40.10+02:03:497:098.4
135PŁOSKOŃSKI Michał 192RykowiskoM3073M 12500:00:2101:04:1803:04:3004:21:4506:12:29.2006:12:50.25+02:03:597:098.4
136TELEON Piotr 443JacekBiega RunningTeamM4029M 12600:00:4400:58:4002:53:1204:10:5406:12:08.2506:12:53.05+02:04:027:098.4
137CZURYŁOWICZ Krzysztof 458WarszawaM3074M 12700:00:5801:02:3303:03:0204:15:5206:11:59.6006:12:57.75+02:04:077:098.4
138GAJOS Daniel 414M3075M 12800:00:4301:07:1303:10:2404:21:1506:12:42.0006:13:25.90+02:04:357:108.4
139CZUBIK Wojciech 692Jasielskie Stowarzyszenie CyklistówM3076M 12900:00:5301:02:4203:00:0004:14:3206:12:46.4506:13:39.95+02:04:497:108.4
140ZARZYŃKI Artur 177FunflyM3077M 13000:01:0601:03:2003:00:2304:12:1806:12:51.8006:13:58.60+02:05:077:108.4
141DWORAKOWSKI Andrzej 259łapscy lajtowcyM3078M 13100:00:4701:06:3603:00:0504:12:4706:13:25.6006:14:13.25+02:05:227:108.4
142OLESIAK Grzegorz 399Night RunnersM509M 13200:00:4101:06:1803:04:4604:22:0206:13:49.8506:14:31.35+02:05:407:118.3
143LEBDA Małgorzata 178KrakówK306K 1100:00:0701:06:4303:10:2804:21:3706:15:00.5006:15:08.30+02:06:177:128.3
144WASYLÓW Jacek 672KB IZBA CELNA PRZEMYŚLM3079M 13300:00:2500:58:3202:54:3504:13:3906:14:50.7506:15:16.15+02:06:257:128.3
145MALINOWSKA Anna 100GdańskK204K 1200:00:4201:04:4703:04:1704:20:0906:14:38.9006:15:21.85+02:06:317:128.3
146JANICKI Michał 298BytomM2017M 13400:00:2501:03:3102:59:3704:16:1506:15:05.0506:15:30.15+02:06:397:128.3
147GÓRSKI Krzysztof 95DĄBRÓWKA NOWA BIEGOWI ZAJAWKOWICZEM4030M 13500:00:2200:58:5402:52:3804:13:3606:15:21.4506:15:43.75+02:06:537:138.3
148ADAMCZYK Łukasz 293ŁódźM3080M 13600:00:4001:01:3503:00:5904:15:5306:15:10.1506:15:50.55+02:06:597:128.3
149KRAWCZYK Michał 682WarszawaM3081M 13700:00:0801:02:3503:02:4904:19:1406:15:43.9506:15:52.30+02:07:017:138.3
150SOLECKI Tomasz 153Gomola Trans AircoM3082M 13800:00:4801:04:4903:01:0904:12:5906:15:35.0006:16:23.50+02:07:327:138.3
151PARZYSZEK Marcin 15Extreme Tatras Team WarszawaM3083M 13900:00:1500:59:2102:52:3604:11:3606:16:14.7006:16:30.05+02:07:397:148.3
152ŻURAWSKI Kamil 507WarszawaM2018M 14000:00:1300:59:3302:55:5904:11:5706:16:40.0506:16:53.30+02:08:027:148.3
153KĘDZIA Szymon 88Dąbrowa GórniczaM2019M 14100:00:2401:03:5502:51:1604:12:1106:16:33.5006:16:57.55+02:08:067:148.3
154KOZIOŁKOWSKI Eryk 717GóraM2020M 14200:00:0003:02:4004:20:4206:17:09.3506:17:09.35+02:08:187:158.3
155SZYDA Wojciech 494Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM4031M 14300:00:0701:03:3803:04:4504:17:0606:17:51.8506:17:59.35+02:09:087:168.3
156MAŁEK Piotr 643NIEMCEM2021M 14400:00:0801:00:2102:58:0904:17:2706:18:32.4506:18:40.50+02:09:497:168.2
157ŁĘŻNIAK Aleksander 637Monk SandalsM2022M 14500:00:1501:05:1603:01:4004:26:4506:18:46.9006:19:02.55+02:10:117:178.2
158NOWAK Przemysław 154Kabel Team BydgoszczM3084M 14600:00:2601:05:0903:10:3804:21:4506:19:01.1006:19:27.55+02:10:367:178.2
159DOMIN Łukasz 441Aktywny DynówM2023M 14700:00:2301:01:4602:58:1804:17:0506:19:09.0006:19:32.65+02:10:427:178.2
160KOŁODZIEJCZYK Kamil 511RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM2024M 14800:00:3101:08:4603:07:0304:18:4306:19:45.1006:20:16.55+02:11:257:188.2
161WIŚNIEWSKI Piotr 657SkórczM4032M 14900:00:1901:03:2803:02:5904:18:1506:20:04.7506:20:24.50+02:11:337:188.2
162GROCHOWSKI Wojciech 588KW WarszawaM3085M 15000:00:3701:03:2803:00:3404:17:0206:20:00.4506:20:37.90+02:11:477:188.2
163SUSKI Marcin 202KrakówM3086M 15100:00:2101:02:0603:05:2004:19:5706:20:34.4006:20:56.25+02:12:057:198.2
164WYSTRYCHOWSKA Marzena 272BFAgencja.plK403K 1300:00:0601:06:5303:15:3404:28:2506:21:00.5506:21:07.10+02:12:167:198.2
165CYTACKI Dawid 729RykowiskoM3087M 15200:00:2101:04:4103:05:1004:21:5706:21:11.0006:21:32.90+02:12:427:198.2
166CHUDYBA Michał 653M3088M 15300:01:0901:03:1303:01:3904:16:4906:20:29.2006:21:38.25+02:12:477:198.2
167MILKOWSKI Rafał 392RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM3089M 15400:00:3901:04:3103:10:1004:29:0006:21:03.4506:21:43.00+02:12:527:198.2
168ŚLIWIŃSKI Andrzej 590MiechówM5010M 15500:00:0700:59:1403:02:1304:28:2906:22:20.1006:22:27.80+02:13:377:218.2
169SZPINDA Sebastian 217BiłgorajM3090M 15600:00:3501:04:2003:03:1504:18:0006:21:53.1006:22:28.25+02:13:377:208.2
170MALIŃSKI Marek 556M4033M 15700:00:0501:01:3403:02:1204:21:2006:22:27.5006:22:32.85+02:13:427:218.2
171TRACZ Łukasz 638AquaReh PWSTE JarosławM3091M 15800:00:0801:06:0003:05:5104:20:4606:22:58.7006:23:07.65+02:14:177:218.1
172POŻAROWSZCZYK Adam 404LegionowoM3092M 15900:00:1301:04:1203:03:0504:19:3706:23:26.3006:23:40.05+02:14:497:228.1
173SZCZEPANIAK Michał 286WołominM4034M 16000:01:0601:06:0003:02:2204:16:5906:22:35.2006:23:41.80+02:14:517:218.2
174STYCZEŃ Piotr 199CKBabcieM3093M 16100:00:0701:05:2003:04:3904:20:0106:23:40.0506:23:47.25+02:14:567:228.1
175STANICKI Mateusz 635Trinergy TeamM3094M 16200:00:1201:00:3503:06:2704:30:0706:25:07.6006:25:20.35+02:16:297:248.1
176PERYKASZA Paweł 251NIght Runners +Plus+M3095M 16300:00:4401:05:0903:06:1504:21:5506:24:45.6006:25:29.90+02:16:397:238.1
177GOS Grzegorz 701KGW LesznowolaM4035M 16400:00:1301:02:3402:57:5504:12:1706:25:16.4506:25:30.20+02:16:397:248.1
178CIEŚLA Elżbieta 567Biegające MałżeństwoK404K 1400:00:1401:00:0402:57:5504:17:5406:25:20.5006:25:35.05+02:16:447:248.1
179FABIŃSKI Marcin 417Grudziądz / Visscher-CaravelleM3096M 16500:00:2801:04:4303:04:2104:19:5106:25:13.4506:25:42.40+02:16:517:248.1
180PIECHA Artur 804T-Mobile Running TeamM3097M 16600:00:0501:01:5903:02:5304:17:1306:25:38.4006:25:43.75+02:16:537:248.1
181PALUCH Marek 205STJ KW KrakówM2025M 16700:01:0001:09:4303:14:2204:28:3206:24:43.1006:25:43.95+02:16:537:238.1
182MIELNICZEK Jerzy 743WarszawaM3098M 16800:00:0301:04:3503:04:0404:21:5706:25:54.4506:25:57.45+02:17:067:258.1
183DARSKI Rafał 330WiryM4036M 16900:00:0100:58:5303:04:3104:20:1006:25:56.7006:25:58.60+02:17:077:258.1
184IWAN Małgorzata 547DRUŻYNA SZPIKUK307K 1500:00:2801:07:5403:09:3904:25:3306:25:34.0006:26:02.95+02:17:127:248.1
185SKWIERCZYŃSKI Adam 166Integracyjny Klub Sportowy IKS SiedlceM3099M 17000:00:3901:11:3903:16:5004:29:1206:25:31.1006:26:10.50+02:17:197:248.1
186JAKUBCZYK Dariusz 197CKBabcieM30100M 17100:00:0601:05:2003:04:4104:22:5206:26:21.5006:26:27.90+02:17:377:258.1
187SMUDA Marcin 137TychyM30101M 17200:01:0001:07:4203:05:2804:21:3006:25:37.8506:26:38.15+02:17:477:248.1
188KOWALEWSKI Krzysztof 354WarszawaM30102M 17300:00:1601:05:3303:10:5204:28:5706:26:22.1506:26:38.30+02:17:477:258.1
189ŁAŃCUCKI Dariusz 698SkępeM2026M 17400:00:0701:04:1103:00:0304:19:5206:28:02.9506:28:09.95+02:19:197:278
190KACZOREK Marcin 353JÓZEFÓWM4037M 17500:00:3101:04:5003:07:4704:25:2906:27:47.9006:28:19.50+02:19:287:278
191GŁOWACKI Jacek 359Biegamy z OchotąM5011M 17600:00:1701:05:4103:12:1504:30:2906:28:41.1006:28:58.75+02:20:087:288
192CIEŚLA Jarosław 568Biegające MałżeństwoM4038M 17700:00:1501:00:2102:58:3904:19:5806:28:46.4006:29:01.40+02:20:107:288
193KOZŁOWSKA Agnieszka 490KKL/BBM KielceK405K 1600:00:2701:07:0303:10:0604:28:1406:28:40.3506:29:08.10+02:20:177:288
194ZWOLIŃSKI Łukasz 28Akademia BieganiaM30103M 17800:00:0501:05:1403:12:2804:31:3006:29:13.6506:29:19.25+02:20:287:298
195MARSZAŁEK Andrzej 285SwarzędzM4039M 17900:00:3001:07:3103:07:5604:25:0706:29:02.1506:29:32.60+02:20:417:288
196KAMIŃSKI Michał 34612tri.pl M30104M 18000:00:1501:08:3903:12:3204:28:5506:29:24.6506:29:40.00+02:20:497:298
197CHRZĄŚCIK Anna 617KrzeszowiceK308K 1700:00:3701:04:5003:07:0604:25:3406:29:05.2006:29:42.45+02:20:517:288
198ZAJĄC Tomasz 809KT Water Knights ZabierzówM30105M 18100:01:1101:04:0703:00:1704:12:1806:28:30.7006:29:42.55+02:20:517:288
199PASELA Bartosz 398Smashing pĄpkinsM30106M 18200:00:5801:07:1303:10:1104:28:2906:28:48.0506:29:46.15+02:20:557:288
200CAŁKA Maciej 702KRZESZÓWM2027M 18300:00:0601:02:1103:00:0304:19:5006:29:56.9006:30:03.45+02:21:127:298
201SMOLIŃSKI Paweł 599Rugby Klub SanokM30107M 18400:00:0501:02:2403:07:2404:29:5906:30:36.3506:30:41.70+02:21:517:308
202MĘDREK Paulina 395K205K 1800:00:0701:06:0703:16:0104:36:2306:30:35.0506:30:42.45+02:21:517:308
203KOWALSKA Kasia 527K309K 1900:00:4201:07:0403:14:2404:34:1306:30:01.5506:30:43.70+02:21:537:308
204SPACHACZ Łukasz 262GnieznoM2028M 18500:00:4501:02:5303:07:4804:25:5206:29:58.0506:30:43.90+02:21:537:298
205BASIŃSKI Piotr 410NokiaM2029M 18600:00:0701:06:0703:16:0104:36:1806:30:39.4506:30:46.65+02:21:567:308
206KWAS August 740RykiM30108M 18700:00:0501:00:0102:51:2204:24:0006:31:02.6506:31:07.75+02:22:177:318
207KOCHANIAK Rafał 385WarszawaM30109M 18800:00:4001:06:3403:08:5904:26:3806:30:30.9006:31:11.35+02:22:207:308
208BRUDEREK Tomasz 598JabłonnaM30110M 18900:01:0501:08:2903:10:1704:28:3306:30:15.2506:31:20.65+02:22:307:308
209KUBACKI Sebastian 429OSIEDLE NIEWIADÓWM30111M 19000:01:0501:08:3003:10:1904:28:3306:30:15.0506:31:20.90+02:22:307:308
210DEMKÓW Przemysław 697KB SobótkaM4040M 19100:00:1501:03:2602:59:3004:20:1006:31:07.6506:31:23.00+02:22:327:318
211WAŁCZYK Krzysztof 489ŁowceM30112M 19200:00:3101:04:1503:04:1304:29:0006:30:57.2506:31:28.75+02:22:387:318
212IWAN Paweł 548GDAŃSKM30113M 19300:00:2801:06:1203:10:3804:27:4406:31:04.6006:31:33.45+02:22:427:318
213KAMIŃSKI Robert 67112tri.plM30114M 19400:00:1501:06:1903:12:4304:29:4106:32:03.6506:32:19.50+02:23:287:328
214RUZIK Rafał 678M30115M 19500:00:2001:05:1803:10:1004:27:4006:32:01.6506:32:22.35+02:23:317:328
215ŚMIECHOWICZ Filip 207LublinM4041M 19600:00:2001:07:4403:11:0704:30:5206:32:07.4006:32:27.75+02:23:377:328
216PAŁKA Magdalena 276WytycznoK3010K 2000:00:2501:05:2603:08:5004:29:2806:32:15.9506:32:41.80+02:23:517:328
217WOJCIECHOWSKI Jarosław 508Czasem Biegam - KielceM5012M 19700:00:0201:05:2303:08:3304:22:3406:33:30.0006:33:32.55+02:24:417:347.9
218TUSIŃSKA Aleksandra 339RadomK3011K 2100:00:5301:05:1303:15:1404:33:0706:32:46.3006:33:39.65+02:24:497:337.9
219CHOJNACKI Leszek 800IADPM4042M 19800:00:5401:07:4903:07:3404:23:4806:32:51.5006:33:46.30+02:24:557:337.9
220SZALAK Paweł 378LublinM30116M 19900:00:2301:00:0002:57:5204:20:4206:33:24.3506:33:48.25+02:24:577:337.9
221PUŁA Waldemar 675LublinM30117M 20000:00:2001:00:0202:57:5104:19:4906:33:28.6506:33:48.85+02:24:587:347.9
222KALISZ Jakub 801M2030M 20100:00:4601:05:3203:03:2604:27:0406:33:06.2506:33:52.50+02:25:017:337.9
223BARANOWSKI Jacek 792JacekBiega RunningTeamM30118M 20200:00:0701:05:3103:12:0604:32:1806:34:00.0506:34:07.10+02:25:167:347.9
224KONIECZNY Marcin 440HOUSE OF SKILLSM4043M 20300:00:1000:59:0902:59:1304:23:4206:34:44.2506:34:54.25+02:26:037:357.9
225SUCHOWIECKI Wojciech 375Tri NEGU-OUB-artneo.plM30119M 20400:00:0900:59:1102:59:2104:23:4306:34:44.5506:34:54.50+02:26:037:357.9
226RZECZYCA Adam 759Night Runners ŁódźM2031M 20500:00:3301:07:0703:10:2304:30:4306:34:22.5006:34:56.05+02:26:057:357.9
227SOŁTYS Marcin 652JasłoM30120M 20600:00:4701:07:2403:12:1004:29:0506:34:12.2506:34:59.55+02:26:087:347.9
228ZAWADZKI Maciej 361WarszawaM30121M 20700:01:0901:07:0403:07:1604:27:3406:34:06.8506:35:16.20+02:26:257:347.9
229MASALSKA-PAWLAK Agata 30RadwaniceK3012K 2200:00:1501:08:3203:20:2704:39:0606:35:24.9506:35:40.80+02:26:507:367.9
230MASNY Dawid 493Truchtacz.plM30122M 20800:00:2201:03:0003:07:2104:24:1506:36:37.1006:36:59.25+02:28:087:377.9
231WIŚNIEWSKI Jacek 487Runners Team KętrzynM4044M 20900:00:2801:05:0703:12:0604:32:1706:37:11.2506:37:39.35+02:28:487:387.9
232MIKOWSKI Artur 667GrójecM4045M 21000:00:4901:07:3803:16:1904:34:5006:36:59.1506:37:48.20+02:28:577:387.9
233WOJCIECHOWSKI Michał 376Spartanie DzieciomM4046M 21100:00:2201:08:3103:18:3704:32:5006:37:25.8006:37:48.55+02:28:577:387.9
234LEWANDOWSKI Robert 691Biegam z RadościM4047M 21200:00:3101:07:2503:18:4604:35:1806:37:32.3506:38:03.55+02:29:127:387.8
235PYDA Tomasz 312WarszawaM30123M 21300:00:3001:07:5003:14:1804:29:0306:37:38.8506:38:09.70+02:29:197:387.8
236SZEWCZYK Katarzyna 628KS Limanowa ForrestK206K 2300:00:4201:07:3603:19:0204:39:3006:37:29.3006:38:11.85+02:29:217:387.8
237PORCZYŃSKA Patrycja 619SPOT PszczynaK207K 2400:00:0901:07:3503:18:3504:36:1406:38:02.1506:38:11.90+02:29:217:397.8
238BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 585JasłoK3013K 2500:00:5301:10:0403:22:2704:39:2906:37:30.6506:38:23.65+02:29:337:387.8
239DZIERKA Mariusz 564Tomaszów MazowieckiM4048M 21400:00:2601:07:0403:14:2004:35:1406:38:03.6006:38:30.35+02:29:397:397.8
240MATWIEJCZYK Gabriel 751runyourlife.plM30124M 21500:00:1101:00:4603:01:1404:25:0206:38:28.7006:38:40.30+02:29:497:397.8
241BERUS Mikołaj 687LesznoM2032M 21600:00:5301:15:0903:24:4804:40:2506:37:52.6506:38:46.25+02:29:557:397.8
242TUROWICZ Piotr 577WarszawaM4049M 21700:00:3401:01:5103:16:4304:42:1706:38:59.2506:39:33.70+02:30:437:407.8
243GRONIECKI Mikołaj 294WarszawaM30125M 21800:00:1701:07:2003:12:1304:35:4306:39:43.8506:40:01.15+02:31:107:417.8
244PLACZEK Pawel 452M30126M 21900:00:4001:11:1403:26:3704:43:4506:39:43.7506:40:24.25+02:31:337:417.8
245BOROWSKI Adam 104InowroclawM30127M 22000:00:0901:00:2802:58:3704:19:4306:41:06.8006:41:16.45+02:32:257:427.8
246PILECKI Maciej 22WrocławM30128M 22100:01:1301:07:2603:22:0104:38:2606:40:59.2006:42:12.60+02:33:217:427.8
247WRONA Klaudiusz 766M30129M 22200:00:3701:10:2803:16:5804:36:2506:41:39.1506:42:16.65+02:33:267:437.8
248KONARZEWSKA Marta 332Olsztyńskie U stawki BiegoweK3014K 2600:00:3701:10:2803:16:5704:34:3306:41:39.4506:42:16.90+02:33:267:437.8
249BRZEZIŃSKI Michał 427WarszawaM2033M 22300:00:5001:01:5803:08:1204:30:4406:41:51.5006:42:41.55+02:33:507:437.8
250MAJEWSKI Arkadiusz 626Wodzisław ŚlaskiM4050M 22400:00:0003:14:5304:36:0306:43:02.1006:43:02.10+02:34:117:457.7
251JUSZKIEWICZ Zbigniew 422EłkM4051M 22500:00:0700:58:2703:00:1904:28:1706:42:56.9506:43:03.95+02:34:137:447.7
252GRYGIEL Marek 218KrakówM30130M 22600:00:4501:08:1803:23:5504:43:3306:42:22.3006:43:08.25+02:34:177:447.8
253PIECZONKA Janusz 498PwC Running TeamM2034M 22700:00:4701:05:3103:11:4704:30:4706:42:49.6506:43:37.45+02:34:467:447.7
254SUPROŃ Piotr 318ARCADIS RUNNING TEAMM30131M 22800:00:2001:04:0903:05:5404:31:2506:43:29.2006:43:49.55+02:34:587:457.7
255ZDEB Artur 431Rudnik nad SanemM30132M 22900:00:4101:04:1303:02:5104:29:1306:43:16.9506:43:57.95+02:35:077:457.7
256BYLICA Paulina 290PGB Pocztowa PaczkaK3015K 2700:01:1001:11:1303:21:0704:40:4106:43:11.2006:44:21.95+02:35:317:457.7
257SZULC Krzysztof 169Night Runners WarszawaM4052M 23000:00:1801:04:2303:11:1204:31:1806:44:13.2506:44:31.60+02:35:407:467.7
258DEDERKO Piotr 237Straż Graniczna BiałystokM4053M 23100:00:3301:04:5603:17:5104:35:4206:44:03.0506:44:36.60+02:35:457:467.7
259ABRAMCZUK Jakub 371100hrmax.plM30133M 23200:00:0401:02:5503:23:0004:44:4306:44:44.6006:44:49.15+02:35:587:477.7
260PIETRUSZCZAK Agnieszka 13Tomaszów MazowieckiK406K 2800:00:2701:06:5303:16:4204:38:4306:44:41.1506:45:08.70+02:36:187:467.7
261NOWAK Michał 366WEŁNICA BIEGAM30134M 23300:00:2301:02:2803:01:5004:33:1706:44:58.9006:45:22.55+02:36:317:477.7
262GÓRSKI Mariusz 320TychyM30135M 23400:00:0500:58:3703:15:1504:35:2106:45:54.5506:45:59.55+02:37:087:487.7
263DOMSKI Marcin 204Drużyna SzpikuM30136M 23500:00:2701:04:1303:12:3304:32:2306:45:44.6006:46:12.00+02:37:217:487.7
264DRABEK Artur 52KobierniceM4054M 23600:00:1501:09:4003:12:4104:38:1806:46:14.1006:46:29.10+02:37:387:487.7
265JACHYM Marcin 669Klub Biegających LeśnikówM4055M 23700:00:4301:04:4303:13:2504:38:1606:46:38.1006:47:21.50+02:38:307:497.7
266NADROWSKI Piotr 250KondycjaM4056M 23800:00:5201:12:1603:25:2104:42:2606:46:48.1506:47:40.65+02:38:507:497.7
267JEŻ Adam 60WarszawaM30137M 23900:00:2801:10:4703:20:3204:38:5306:47:16.1506:47:44.75+02:38:547:497.7
268ZYCH Zbigniew 409LublinM4057M 24000:00:2201:05:4203:11:2404:34:1106:47:29.3506:47:51.50+02:39:007:507.7
269WOROBIEC Józef 803UMKS Nadir JędrzejówM5013M 24100:00:0701:02:2003:06:3704:31:0406:48:24.2006:48:31.20+02:39:407:517.6
270ŁUKASZ Sosnowski 72612triM30138M 24200:00:2401:06:4803:13:4604:36:0806:48:14.6506:48:39.20+02:39:487:517.6
271RIJ Tomasz 448Rymanów ZdrójM30139M 24300:00:2501:09:0103:16:1404:36:1606:48:16.9506:48:42.70+02:39:527:517.6
272WÓJTOWICZ Paweł 456biegajznami.plM30140M 24400:00:4401:10:2403:16:0704:35:3006:48:05.5006:48:50.45+02:39:597:507.6
273STASZEWSKI Maciej 592Janów LubelskiM30141M 24500:00:4501:10:2203:16:0804:35:3006:48:05.4006:48:51.35+02:40:007:507.6
274KĄKOL Łukasz 749M30142M 24600:00:1801:02:1603:04:3604:29:3406:48:38.3006:48:56.85+02:40:067:517.6
275KRZYWICKI Paweł 282WARSZAWAM4058M 24700:00:5201:06:2103:21:2804:42:1006:48:13.3506:49:05.50+02:40:147:517.6
276SAŁAŃSKI Wojciech 634WarszawaM30143M 24800:01:0901:05:0103:08:4104:34:3506:48:00.0506:49:09.40+02:40:187:507.6
277WYTYKOWSKA Joanna 213rysie łódźK3016K 2900:00:3101:11:5103:20:4204:42:1106:48:42.9006:49:14.80+02:40:247:517.6
278KOCOT Sebastian 482SosnowiecM30144M 24900:00:4601:06:4003:16:1904:36:3106:48:48.9006:49:35.45+02:40:447:517.6
279PAWĘZKA Mirosław 362Orange PolskaM30145M 25000:00:3701:11:1203:20:5504:43:0606:49:00.1006:49:37.40+02:40:467:517.6
280TURLEJ Dariusz 82KondycjaM5014M 25100:00:1201:13:1203:27:3804:49:5706:49:28.5006:49:41.15+02:40:507:527.6
281MILEWSKI Mateusz 93MKB Dreptak Mińsk MazowieckiM2035M 25200:01:0301:07:5903:15:1204:37:2906:48:54.9006:49:58.50+02:41:077:517.6
282MOSKWIAK Mateusz 307JarosławM2036M 25300:00:4701:08:4403:15:3404:34:1006:49:12.8506:50:00.45+02:41:097:527.6
283DEMBECKI Marcin 56Siemianowice ŚląskieM30146M 25400:00:3501:04:1203:17:1504:41:5406:49:28.4506:50:03.90+02:41:137:527.6
284MOŻEJKO Artur 558SPARTANIE DZIECIOMM4059M 25500:01:1101:05:5003:08:3604:32:2506:49:05.0006:50:16.85+02:41:267:527.6
285CHOJECKI Dariusz 761LM4060M 25600:00:3501:05:1203:17:1404:40:4606:49:45.5006:50:20.95+02:41:307:527.6
286ZMYSŁOWSKI Łukasz 238M30147M 25700:00:3601:05:1103:17:1404:40:1906:49:44.6006:50:21.20+02:41:307:527.6
287ŚWIDZIŃSKI Tomasz 711Vege RunnersM30148M 25800:00:3901:11:3303:20:4104:39:5406:51:16.7006:51:56.10+02:43:057:547.6
288KUBIK Filip 794ProfideaM30149M 25900:01:0201:08:2603:20:1804:37:4206:51:09.1006:52:11.80+02:43:217:547.6
289MAJ Sławomir 185ŚwidnikM30150M 26000:00:1201:11:4003:19:3704:47:4006:52:31.1506:52:43.60+02:43:527:557.6
290OBIDZIŃSKI Adam 44Napieramy! / SopotM30151M 26100:00:2701:12:2803:33:4704:49:4506:52:29.9506:52:57.70+02:44:077:557.6
291MARCINIEC Bogusław 132ZagorzyceM30152M 26200:00:1601:06:0503:17:1104:37:4906:52:44.2506:53:00.90+02:44:107:567.6
292TUROSZ Zbigniew 503LeżajskM5015M 26300:00:1601:05:4303:15:0604:37:5306:52:46.4506:53:03.35+02:44:127:567.6
293GOLBA Łukasz 370MielecM30153M 26400:00:3201:11:4403:22:5904:42:5506:52:36.6006:53:09.25+02:44:187:567.6
294NOWOTYŃSKI Jakub 492KrakówM30154M 26500:01:0401:09:2703:16:0104:37:4206:52:08.2006:53:12.60+02:44:217:557.6
295CAGARA Paweł 316Stalowa WolaM30155M 26600:00:2701:05:1303:09:1604:35:2806:52:52.1506:53:19.35+02:44:287:567.6
296OSTROWSKI Artur 466Yulo Run Team SiedlceM30156M 26700:00:1201:07:4303:18:4704:41:5906:53:40.1006:53:52.65+02:45:027:577.5
297PACH Agnieszka 734PoznańK407K 3000:00:3101:09:2103:20:5904:42:1506:53:20.8506:53:52.75+02:45:027:567.5
298MISIEK Marek 79PGB Sportowa PaczkaM5016M 26800:00:2801:13:4203:21:4304:42:2706:53:46.0506:54:14.35+02:45:237:577.5
299DZIENISZEWSKI Tomasz 263WarszawaM30157M 26900:00:3201:08:3703:26:0804:46:0006:53:56.9506:54:29.25+02:45:387:577.5
300ROSZKOWSKI Marcin 795WarszawaM4061M 27000:00:3401:07:1203:23:0604:44:3806:54:11.8506:54:46.15+02:45:557:577.5
301JAREMA Maciej 77Lokomotiv MajdanM30158M 27100:00:4101:08:2403:19:3104:40:5006:54:25.4006:55:06.70+02:46:167:587.5
302JAREMA Marek 50KrakówM4062M 27200:00:4001:06:2603:16:1904:41:2106:54:35.6006:55:15.80+02:46:257:587.5
303SIWOŃ Ewa 401Smashing PąpkinsK408K 3100:00:3901:06:4103:10:5404:37:0606:54:40.4506:55:19.60+02:46:287:587.5
304KOZERA Waldemar 420M30159M 27300:00:5901:09:4603:16:2704:43:5106:54:20.7506:55:20.30+02:46:297:587.5
305DARLIŃSKI Artur 660A-D-E-A GliwiceM30160M 27400:00:1001:05:2403:16:2704:41:5406:55:11.9506:55:22.30+02:46:317:597.5
306JACKOWSKI Jacek 242JGB "SOKÓŁ"M4063M 27500:00:1201:01:2603:10:2304:40:3906:55:52.7006:56:05.45+02:47:147:597.5
307PAPIEWSKA Marzena 425K3017K 3200:01:0301:13:4603:26:2004:50:1606:55:45.2506:56:48.85+02:47:587:597.5
308KRZYSZTOŃ Piotr 379GMP LASYM30161M 27600:00:1801:05:1303:14:5104:39:5606:56:31.6006:56:50.45+02:47:598:007.5
309STAFIEJ Anna 408ŚwinoujścieK3018K 3300:00:4701:16:4403:37:1704:57:1006:56:08.3006:56:56.10+02:48:058:007.5
310STENCEL Wiktoria 515Wodzisław ŚląskiK208K 3400:00:0301:08:5803:23:1304:44:4406:56:58.8506:57:02.65+02:48:128:017.5
311KOZAKIEWICZ Zbigniew 180Brzeg DolnyM30162M 27700:00:5801:00:2802:58:3704:30:5806:56:07.4506:57:06.35+02:48:158:007.5
312MAJDAN Łukasz 430SPARTANIE DZIECIOMM30163M 27800:00:5401:12:1303:25:2304:47:4506:56:23.7506:57:18.20+02:48:278:007.5
313JEZIERSKI-KRUPA Marek 777ZabrzeM2037M 27900:00:0401:02:1603:11:3404:38:2206:57:42.9006:57:47.75+02:48:578:017.5
314ZIĘTEK Marcin 755JaworznoM30164M 28000:00:3401:09:1103:26:5204:49:3006:57:28.0506:58:02.10+02:49:118:017.5
315CIEŚLAK Dominika 670K3019K 3500:00:3801:10:0103:31:1904:52:5906:57:36.7006:58:14.95+02:49:248:017.5
316BŁASZKIEWICZ Tomasz 46TEMMPO WałbrzychM4064M 28100:01:0901:11:1203:29:5404:50:3106:57:08.7006:58:18.60+02:49:278:017.5
317KOŁODZIEJSKI Ariel 325xTeamM30165M 28200:00:5001:14:1903:37:2804:59:0606:57:33.8006:58:24.75+02:49:348:017.5
318GĄSIOROWSKI Maciej 769WarszawaM30166M 28300:01:0101:11:3403:26:2004:48:2906:58:13.2006:59:14.85+02:50:248:027.5
319FOJCIK Asia 462SBD ENERGETYK RYBNIKK3020K 3600:00:4201:09:3603:22:3704:44:2406:58:33.9506:59:16.40+02:50:258:027.5
320KUNCEWICZ Anna 37K3021K 3700:00:5601:08:0803:20:1804:46:4106:58:28.8006:59:24.95+02:50:348:027.5
321PIETRYSZYN Mariusz 513PrzemyślM30167M 28400:00:5001:08:4003:19:0604:46:3606:58:40.5006:59:30.75+02:50:408:037.5
322KUBASIK Łukasz 327PrzeworskM2038M 28500:00:5001:08:4003:19:0804:46:3606:58:40.1006:59:30.75+02:50:408:037.5
323BAŁAZY Patryk 291PGB Sportowa PaczkaM30168M 28600:01:1101:13:0203:31:0004:50:4206:58:26.9506:59:38.25+02:50:478:027.5
324PIECH Krzysztof 730WarszawaM4065M 28700:01:0001:06:1103:16:2304:43:3306:58:50.7506:59:51.05+02:51:008:037.4
325KACZOR Waldemar 171Res-Vet RzeszówM4066M 28800:00:3501:01:2903:09:2304:32:2306:59:28.5007:00:04.15+02:51:138:047.4
326PASECKA Sylwia 248GliwiceK409K 3800:01:0801:17:5603:37:2504:56:2806:59:05.8007:00:14.15+02:51:238:037.4
327MROŻEK Andrzej 145KKB Dystans KrakówM601M 28900:00:3301:15:1303:31:1904:49:4606:59:58.4007:00:32.05+02:51:418:047.4
328TABASZEWSKA Karolina 81ZakopaneK3022K 3900:00:5901:07:4603:22:3704:50:2506:59:35.0007:00:34.15+02:51:438:047.4
329NIEDZIELA Wojciech 473M4067M 29000:00:5801:13:5303:29:5304:53:0807:00:29.7007:01:28.45+02:52:378:057.4
330SEMENIUK Tomasz 357Grajek PraskiM4068M 29100:00:4001:07:1803:18:0504:41:4307:01:04.2007:01:44.65+02:52:548:057.4
331KOTUŁA Jarosław 315Sklep Biegacza Team/LublinM2039M 29200:00:2201:08:0803:30:4704:54:4407:01:24.9007:01:46.95+02:52:568:067.4
332PAUSZEK Roman 530WągrowiecM5017M 29300:01:0101:11:2303:28:5904:53:1407:00:48.8007:01:49.85+02:52:598:057.4
333SZCZEPANIAK Marcin 700KoninM30169M 29400:00:3201:03:1003:02:5304:29:1407:01:19.9507:01:52.35+02:53:018:067.4
334NIEMCZEWSKI Borys 270TimeBandit CorpsM30170M 29500:00:2501:02:4303:20:2404:42:1307:01:31.9507:01:57.25+02:53:068:067.4
335DZIAMSKI Tomasz 281KOBYLNIKIM30171M 29600:01:0001:09:0403:08:2404:31:2707:01:04.8507:02:05.45+02:53:148:057.4
336KOBELUK Damian 182M30172M 29700:00:3401:08:0003:22:1004:43:4107:01:31.4007:02:06.35+02:53:158:067.4
337SZPYT Ryszard 616BiłgorajM4069M 29800:00:3601:08:0003:22:0904:43:3907:01:30.2007:02:06.40+02:53:158:067.4
338DZIEDZIC Artur 29WałbrzychM30173M 29900:01:1301:19:2403:34:5904:53:3607:00:54.8007:02:08.50+02:53:178:057.4
339KOPACZ Mirosław 648PoznańM602M 30000:01:0201:12:1003:29:5504:53:4007:01:09.2007:02:12.05+02:53:218:057.4
340BRONOWICKI Jarosław 760PRO-RUN WROCŁAWM4070M 30100:00:4501:09:1203:20:3504:44:3007:01:46.8507:02:32.55+02:53:418:067.4
341KUZA Daria 545GdańskK3023K 4000:00:5901:17:1803:43:2905:00:5407:02:30.5507:03:30.25+02:54:398:077.4
342WIERZBA Monika 75GdańskK209K 4100:00:2901:14:1703:33:4504:52:5407:03:11.0507:03:40.50+02:54:498:087.4
343ZAWADZKI Piotr 468Night Runners z LasuM30174M 30200:00:2001:12:2803:31:3004:52:4907:03:27.0507:03:47.45+02:54:568:087.4
344ŁUCZAK Piotr 636ja+117kgM2040M 30300:01:1001:09:3003:30:2704:51:1707:02:40.2507:03:50.60+02:54:598:077.4
345GADOMSKI Radosław 485PKO Bank PolskiM30175M 30400:01:0701:07:2803:24:4904:53:4807:02:47.0507:03:54.25+02:55:038:077.4
346PALCZAK Rafał 85Głogów MałopolskiM4071M 30500:00:2601:12:2703:28:5304:53:4707:03:46.6007:04:13.05+02:55:228:087.4
347OLEKSYK Wojciech 744BKB VICTORIA BRZESKOM4072M 30600:00:3701:08:0103:16:4304:42:5507:03:39.2507:04:16.25+02:55:258:087.4
348MAŃKOWSKI Krzysztof 37212tri.pl Drużyna Wilka OlsztynM30176M 30700:00:1801:09:4103:27:1104:50:4407:04:04.7507:04:22.75+02:55:328:097.4
349MAŃKOWSKA Anna 62712tri.pl Drużyna WilkaK3024K 4200:00:1801:09:4103:27:1104:50:4407:04:04.1507:04:23.00+02:55:328:097.4
350JANOWSKA Anna 334K3025K 4300:00:1801:11:3503:37:3404:56:1107:04:04.5007:04:23.35+02:55:328:097.4
351KIELAK Daniel 685AlbatrosyM30177M 30800:00:1801:02:5803:15:2904:43:5107:04:10.7007:04:29.30+02:55:388:097.4
352KADŁUBEK Aleksander 625TKTJM30178M 30900:00:3801:14:0303:36:5304:57:4407:04:40.1507:05:18.95+02:56:288:107.3
353HAŁASA Joanna 608TY KRAKUSIEK3026K 4400:00:4901:05:4203:21:3004:49:0007:04:37.7507:05:27.50+02:56:368:097.3
354SMOLARCZYK Tomasz 607TY KRAKUSIEM30179M 31000:00:5001:05:4103:21:3104:48:5907:04:39.0007:05:29.00+02:56:388:097.3
355KOTLARSKI Marcin 21M30180M 31100:01:0901:10:3003:25:5704:53:4007:04:21.0007:05:30.45+02:56:398:097.4
356SZULBORSKI Darek 163TKKF PłockM4073M 31200:00:2001:08:4703:26:0904:49:2107:05:38.0507:05:58.55+02:57:078:117.3
357BŁASZKIEWICZ Bogusz 269Biegacze NetAppM30181M 31300:00:3401:16:0703:39:5404:58:4507:05:48.5007:06:23.45+02:57:328:117.3
358KIRKIEWICZ Ireneusz 17M4074M 31400:00:4401:11:1303:29:5104:53:4107:06:02.7007:06:47.00+02:57:568:117.3
359ARKUSZ Marcin 120KrakówM30182M 31500:00:0501:03:0103:13:2704:42:4207:06:44.4507:06:50.35+02:57:598:127.3
360GALUSZKA Bogdan 210jgb sokolM4075M 31600:00:1201:20:2503:38:2104:57:2407:06:45.9007:06:58.15+02:58:078:127.3
361FIGEL Michał 650Miki TeamM30183M 31700:00:3801:08:5103:22:4404:50:1707:06:33.8007:07:12.35+02:58:218:127.3
362KRUPA Jan 387Tortuga Adventure TeamM2041M 31800:00:2401:10:0103:33:2004:53:0207:06:50.5007:07:15.00+02:58:248:127.3
363SZUMIGAJ Alicja 434Sępólno KrajeńśkieK3027K 4500:00:5401:11:2003:27:2204:52:1907:06:28.9507:07:23.40+02:58:328:127.3
364GUZIK Robert 241PedraforcaM4076M 31900:00:5601:10:4103:24:2804:52:5607:06:33.4507:07:30.00+02:58:398:127.3
365SIERZPUTOWSKI Grzegorz 587M30184M 32000:00:1801:04:4503:07:0204:39:2207:07:15.1507:07:33.45+02:58:428:127.3
366KUBAREK Łukasz 350Nigdy w życiu nie biegnę hardcora....M30185M 32100:00:5101:14:1803:37:3104:59:0307:06:43.3507:07:34.40+02:58:438:127.3
367GRĘZIAK Ewa 167Yulo Run Team SiedlceK4010K 4600:00:2501:09:3503:18:0904:45:1707:07:27.7007:07:53.50+02:59:028:137.3
368WOJDA Dariusz 333Dzikie DzikiM4077M 32200:00:3201:10:1703:28:0604:50:2407:07:41.1507:08:13.20+02:59:228:137.3
369POTĘGA Izabela 160Delphi Running TeamK3028K 4700:00:0901:11:2503:27:2504:54:5107:08:32.9007:08:42.55+02:59:518:147.3
370MAJKUCIŃSKI Marek 681Biegiem Radom!M4078M 32300:00:4801:09:4303:29:1604:54:5507:07:56.3007:08:44.55+02:59:538:137.3
371WALASZKOWSKA Dominika 537GościcinoK3029K 4800:00:4901:11:5103:34:1904:57:1707:08:04.0007:08:53.35+03:00:028:137.3
372PIOTROWSKI Wiktor 246KętrzynM4079M 32400:00:2701:05:1003:15:0104:38:1607:08:29.7007:08:57.20+03:00:068:147.3
373KOLASSA Ryszard 304Aktywni Kociewiacy - SKÓRCZM5018M 32500:01:1001:16:3003:36:5305:00:2307:07:49.9507:09:00.70+03:00:108:137.3
374KUNCEWICZ Marek 146M30186M 32600:00:5501:08:5203:22:1204:48:4507:08:11.6507:09:07.50+03:00:168:147.3
375PENAR Jarosław 19festina lenteM5019M 32700:00:2201:10:4803:35:1304:59:0807:09:19.7007:09:42.55+03:00:518:157.3
376OPOWICZ Marzena 614WarszawaK501K 4900:00:1101:11:5903:28:0004:53:0807:09:53.2507:10:04.50+03:01:138:167.3
377KOPER Jacek 576ŁódźM4080M 32800:00:1701:07:1903:25:3604:54:5807:10:01.7007:10:19.15+03:01:288:167.3
378WIŚNIEWSKI Krzysztof 737ĆmiłówM30187M 32900:00:3501:11:1003:26:1204:51:0607:09:49.1507:10:25.10+03:01:348:157.3
379OSTROWSKI Ignacy 476M30188M 33000:00:1301:11:0403:22:5404:46:5807:10:11.9507:10:25.15+03:01:348:167.3
380RYCZEK Mariusz 713KMDM4081M 33100:00:1901:08:1403:31:4804:59:0407:10:07.0007:10:26.95+03:01:368:167.3
381WÓJCIK Małgorzata 360wiązownaK4011K 5000:00:0801:09:4103:37:0805:01:2107:10:19.7007:10:28.65+03:01:388:167.3
382GAWRON Marcin 722TarnówM4082M 33200:00:5301:16:1003:31:0004:53:5507:09:38.5007:10:31.75+03:01:418:157.3
383AUBRECHT Paweł 770Pruszcz GdańskiM2042M 33300:00:5501:17:2003:50:0105:11:5207:09:45.3007:10:40.75+03:01:508:157.3
384GAURA Łukasz 352BydgoszczM30189M 33400:00:4801:05:4503:16:2504:44:5307:09:55.7007:10:44.65+03:01:548:167.3
385STUSIŃSKI Mariusz 582PiorunnersM30190M 33500:00:5301:07:3203:19:1304:45:5007:09:58.1507:10:51.35+03:02:008:167.3
386GŁUCHOWSKI Jędrzej 480Tortuga Adventure TeamM2043M 33600:00:2401:10:0203:32:3504:54:0607:10:29.8007:10:54.15+03:02:038:167.2
387DĘBIEC Karina 216Finisz RymanówK3030K 5100:00:2601:11:3103:34:1105:01:0807:10:36.1507:11:02.55+03:02:118:167.2
388SKWARŁO Marek 16św. Antoni PiłaM4083M 33700:00:1001:09:0503:28:0404:57:3307:10:55.0007:11:05.00+03:02:148:177.2
389ZIELIŃSKI Paweł 151M30191M 33800:00:5701:12:0403:30:0204:53:1807:10:08.7507:11:06.25+03:02:158:167.3
390GRABOWICZ Paweł 289Siekierki WielkieM4084M 33900:01:0301:12:5903:35:1005:00:2507:10:15.7507:11:19.05+03:02:288:167.3
391KACZOROWSKI Przemysław 407SzczecinM4085M 34000:00:2101:11:4003:33:4204:58:4707:11:14.4507:11:35.70+03:02:458:177.2
392ZYCH Wiktor 455SwornegacieM30192M 34100:00:4901:07:3703:28:1404:54:0607:11:02.0507:11:51.80+03:03:018:177.2
393ZIELIŃSKI Michał 416Spartanie DzieciomM4086M 34200:00:5501:14:1803:28:3104:54:0707:11:05.8007:12:00.95+03:03:108:177.2
394TRAFAS Dariusz 541Z Lasu PlockM4087M 34300:00:2101:12:2803:31:3004:53:1407:12:23.4007:12:44.85+03:03:548:187.2
395KOZŁOWSKI Bartek 265wawaM30193M 34400:01:0401:12:5003:24:5404:52:4207:11:49.9007:12:54.15+03:04:038:187.2
396KRUPCZYŃSKI Mariusz 129KRUPOLS TEAMM5020M 34500:01:1201:11:0103:26:4604:52:2607:11:43.3007:12:55.95+03:04:058:187.2
397DOMIN Tomasz 73KrakówM4088M 34600:00:4301:10:4803:32:2304:55:2807:12:24.9507:13:08.20+03:04:178:187.2
398KAŹMIERCZAK Marcin 203SochaczewM2044M 34700:00:5701:01:3303:15:1504:42:2507:12:17.0507:13:14.60+03:04:238:187.2
399WINIECKI Mateusz 680Łódź Running TeamM2045M 34800:00:3001:12:2703:30:5704:56:2507:12:45.0007:13:15.35+03:04:248:197.2
400URBAŃSKI Józef 374KKB Mosir KrosnoM5021M 34900:01:0801:16:0903:39:1905:04:5307:12:27.5507:13:36.35+03:04:458:197.2
401KMUK Tomasz 742Padew NarodowaM30194M 35000:01:0201:17:2403:41:2705:06:5907:12:33.9007:13:36.35+03:04:458:197.2
402SKRZYPCZAK Piotr 666OTK RzeźnikM30195M 35100:00:2101:07:3503:21:2404:49:0907:13:35.3007:13:57.15+03:05:068:207.2
403WĄSOWSKI Krzysztof 437Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweM4089M 35200:00:0501:04:0803:09:2804:41:1307:14:04.8007:14:10.75+03:05:208:207.2
404KARPIŃSKI Robert 356Spartanie DzieciomM4090M 35300:00:5201:12:1903:31:0404:59:0207:13:20.4507:14:13.40+03:05:228:207.2
405DZIAŁABIJ Beata 796OlkuszK3031K 5200:00:5901:15:2903:33:4604:55:4707:13:23.3007:14:22.80+03:05:328:207.2
406PACANOWSKI Robert 36Wełnica BiegaM4091M 35400:00:2301:09:5103:31:4204:58:5107:14:10.1507:14:33.65+03:05:438:207.2
407PRZYBYLSKI Przemysław 342Wełnica BiegaM4092M 35500:00:2301:05:3003:23:4604:54:5407:14:11.6507:14:35.40+03:05:448:217.2
408MROZIK Jarosław 253Praga-PółnocM2046M 35600:01:0601:15:5303:41:3505:07:4007:13:34.1007:14:40.20+03:05:498:207.2
409BARTOSIEWICZ Bartlomiej 645RzeszowM4093M 35700:00:0501:06:1403:22:1404:45:5407:15:23.8007:15:29.35+03:06:388:227.2
410FYDA Piotr 764Krosno PolankaM30196M 35800:00:1401:07:0003:21:0504:51:1707:15:33.6007:15:47.95+03:06:578:227.2
411PAPIEWSKI Przemysław 426M30197M 35900:01:0301:13:4603:35:2505:02:3207:14:51.0507:15:54.40+03:07:038:217.2
412JURCZAK Roman 704RzeszówM5022M 36000:00:0401:11:3203:31:4405:04:3107:16:06.2007:16:10.90+03:07:208:237.2
413BOROWSKI Rafał 363KW WarszawaM30198M 36100:00:2301:02:0503:09:0504:42:2107:16:04.9007:16:28.55+03:07:378:237.2
414DABKIEWICZ Monika 562GdanskK4012K 5300:00:5801:17:1603:43:2905:05:5607:15:43.4507:16:42.35+03:07:518:227.2
415BUSZ Jacek 64Drużyna KormoranaM30199M 36200:00:5501:07:5303:15:0604:42:2007:16:39.5007:17:35.10+03:08:448:237.1
416KNIAZ Piotr 684WarszawaM2047M 36300:00:5401:07:5403:15:1604:42:2407:16:40.5007:17:35.40+03:08:448:237.1
417PROC Leszek 789Spartanie DzieciomM4094M 36400:01:1101:08:0903:33:5005:00:2107:17:13.2507:18:24.30+03:09:338:247.1
418STEFAŃCZYK Monika 750Les femmes courant dans les for?tsK3032K 5400:01:1001:16:4703:42:0705:08:5407:18:01.3507:19:11.90+03:10:218:257.1
419SIWIEC Tomasz 433RzeszówM30200M 36500:01:0301:10:4703:30:2104:56:5307:18:19.1507:19:22.60+03:10:318:257.1
420ZYGMUNT Marcin 488ZK nr 2 GrudziądzM30201M 36600:00:3101:12:5603:34:1704:57:3007:18:52.6507:19:23.65+03:10:338:267.1
421BARON Jacek 435VadainM30202M 36700:00:3101:12:5703:34:1804:57:4707:18:52.4507:19:23.75+03:10:338:267.1
422WRÓBEL Łukasz 78KB Biała Biega , Międzyrzec PodlaskiM30203M 36800:00:3901:08:4903:28:0904:56:1507:18:53.0507:19:32.20+03:10:418:267.1
423ŚLĄCZKA Arek 61Finisz RymanówM30204M 36900:01:1201:10:1103:28:4404:54:5607:18:32.9507:19:45.30+03:10:548:267.1
424CZAPSKI Piotr 161WarszawaM5023M 37000:00:4401:12:5303:31:4905:00:0607:19:00.9007:19:45.40+03:10:548:267.1
425GÓRECKI Rafał 49LesznoM30205M 37100:00:3601:07:3703:33:1004:59:2907:19:21.5007:19:58.00+03:11:078:267.1
426APANASIEWICZ Bartosz 66Centrum BydgoszczM30206M 37200:00:2801:07:3603:28:4604:59:1607:19:32.5507:20:01.10+03:11:108:277.1
427PÓŁTORAK Katarzyna 126WarszawaK3033K 5500:01:0701:13:0203:32:4705:00:3707:19:31.8507:20:39.75+03:11:498:277.1
428ZIÓŁKO Maciek 767Water KnightsM30207M 37300:01:1101:10:3803:23:3904:53:1307:20:53.7507:22:05.10+03:13:148:287.1
429KRÓL Michał 709PuławyM2048M 37400:00:1401:06:0503:31:5105:01:0607:21:57.4507:22:12.25+03:13:218:297.1
430NITSCH Tomasz 581UNTS WarszawaM4095M 37500:00:4901:07:3703:28:1504:54:3507:21:38.6007:22:28.30+03:13:378:297.1
431TURSKA Agnieszka 168Akademia Biegania K3034K 5600:00:4001:13:4803:33:4405:00:5707:21:57.6007:22:37.65+03:13:478:297.1
432PALIK Marcin 500Loża Szyderców KielceM4096M 37600:00:2101:06:3503:19:4604:48:1707:22:32.0007:22:53.15+03:14:028:307.1
433KONIECZNY Mariusz 127Agona W&M ŁańcutM5024M 37700:00:1301:08:3403:36:5805:09:2207:22:43.7007:22:57.45+03:14:068:307
434SZYBIAK Waldemar 128Agona W&M PrzemyślM5025M 37800:00:1301:08:3403:36:5705:09:1707:22:44.0007:22:57.65+03:14:078:307
435DOLATOWSKI Łukasz 233WarszawaM30208M 37900:00:3001:07:4803:32:0805:01:1207:23:55.4507:24:25.45+03:15:348:327
436SOPAŁA Jakub 130Rudnik nad SanemM4097M 38000:00:4201:13:1703:36:5305:04:4607:23:49.0507:24:31.40+03:15:408:327
437GERUS Wiesław 557Pro-Run WrocławM5026M 38100:00:4701:09:1003:22:5805:03:3307:24:14.6507:25:01.85+03:16:118:327
438BRZOSTEK Krzysztof 748white riverM4098M 38200:00:5601:11:0603:36:3305:01:3707:24:32.2507:25:29.20+03:16:388:327
439MAZUR Robert 393Smashing pĄpkinsM4099M 38300:00:5701:13:1603:30:4604:57:3407:24:55.4507:25:53.20+03:17:028:337
440NEPELSKI Krzysztof 284M2049M 38400:00:1401:11:2703:33:2105:02:5607:25:40.2007:25:54.25+03:17:038:347
441MARCZEWSKI Andrzej 459Kielce M5027M 38500:00:2601:12:4903:32:2805:03:1107:25:33.5007:26:00.15+03:17:098:347
442BULKOWSKI Waldemar 230BrzegM5028M 38600:00:5501:09:4203:29:3004:59:0007:25:06.8507:26:02.00+03:17:118:337
443FINFANDO Zbigniew 662IzabelinM40100M 38700:00:5901:12:2603:32:0604:57:1107:25:12.0007:26:11.80+03:17:218:337
444FARON Dawid 96NorafsportM2050M 38800:00:4401:09:3203:26:4704:56:1907:27:01.7007:27:45.70+03:18:558:357
445REJDYCH Aleksander 763Ortoreh TeamM2051M 38900:00:0801:01:4103:22:5804:59:3807:28:18.0007:28:26.75+03:19:368:377
446MŁODECKA Sylwia 338K4013K 5700:00:3301:11:5503:42:1305:14:2707:28:05.2007:28:38.30+03:19:478:377
447PESZEK Bogdan 519Aktywny DynówM40101M 39000:00:2101:12:0503:42:0505:09:0707:28:41.4507:29:03.35+03:20:128:377
448WOJCIESZAK Marcin 283ZagórzM30209M 39100:01:1401:08:2203:28:4505:00:2207:28:14.6507:29:29.05+03:20:388:377
449ISALSKI Mikołaj 324PoznańM2052M 39200:01:0401:12:2603:31:4705:04:0907:28:40.3007:29:45.20+03:20:548:377
450KOKOT Roman 579Aktywny DynówM30210M 39300:00:2201:12:1003:42:0505:09:0107:29:48.2007:30:11.05+03:21:208:396.9
451ZIEMNIAK Marcin 186WarszawaM2053M 39400:00:3401:08:2603:23:0704:49:1407:29:52.4007:30:27.25+03:21:368:396.9
452PLASZCZYK Tomasz 232sport=evo gdańskM30211M 39500:01:0001:17:1803:49:5705:12:0307:30:23.8507:31:24.00+03:22:338:396.9
453NIZIOŁEK Marek 170ZaborzeM40102M 39600:00:5601:15:0903:43:2605:13:3707:30:51.9007:31:48.70+03:22:588:406.9
454FILIPOWICZ Joanna 235WarszawaK4014K 5800:01:1201:12:4403:41:3905:10:3907:30:49.9007:32:01.90+03:23:118:406.9
455FILIPOWICZ Wojciech 580WarszawaM40103M 39700:01:1201:12:5103:41:4005:10:3907:30:50.0007:32:02.05+03:23:118:406.9
456WOŹNIAK Michał 707LublinM30212M 39800:00:3701:11:5603:33:0505:02:2607:31:26.7507:32:04.60+03:23:138:406.9
457HADAŁA Ignacy 212Sport&FutureM30213M 39900:00:3001:12:2503:33:3005:10:2407:31:55.3507:32:25.70+03:23:358:416.9
458WALENTOWSKI Maciej 693TarnówM2054M 40000:00:5301:17:3303:41:3605:14:3307:31:52.8507:32:46.65+03:23:568:416.9
459KOSTKA Janusz 65Posmakuj Run TeamM40104M 40100:00:2301:08:5303:37:4705:08:3607:33:13.8507:33:37.30+03:24:468:426.9
460ŁUGOWSKI Karol 156Mińsk MazowieckiM30214M 40200:00:5301:07:3303:32:1305:00:4107:33:07.7507:34:01.05+03:25:108:426.9
461SPYRA Mariusz 113VC TeamM5029M 40300:01:0701:20:5003:50:1005:20:5307:32:56.3507:34:04.00+03:25:138:426.9
462PAUSZEK Marlena 529WągrowiecK4015K 5900:01:0001:17:3503:47:4405:17:4907:33:19.1007:34:19.70+03:25:298:436.9
463KOZA Jan 41Lokomotiw MajdanM2055M 40400:00:3901:08:2703:35:1605:03:3107:33:56.7507:34:36.20+03:25:458:436.9
464MICHAŁEK Jarosław 400KrakówM5030M 40500:00:1801:07:3103:27:5204:57:4507:34:53.1007:35:12.05+03:26:218:446.9
465JAKUBOWSKI Wojciech 91KB Geotermia UniejówM40105M 40600:00:1101:05:4103:33:2905:06:5907:35:19.0507:35:30.90+03:26:408:456.9
466WYSTRYCHOWSKI Marcin 271BFAgencja.plM30215M 40700:00:0701:18:2503:43:0205:09:4407:35:47.4007:35:54.60+03:27:038:456.8
467KUCZMA Paweł 118PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNINM5031M 40800:01:0201:14:5703:38:0005:15:5607:35:23.9007:36:26.40+03:27:358:456.9
468KLONOWSKI Jerzy 194M603M 40900:00:2601:15:5303:37:0605:09:1407:36:13.4507:36:40.35+03:27:498:466.8
469NADOLSKI Stanisław 303ChelmM40106M 41000:00:3201:12:2803:34:0805:06:0007:36:15.6007:36:48.45+03:27:578:466.8
470KUŁAKOWSKI Piotr 472CzłapaczeM5032M 41100:01:0201:15:5803:43:2105:09:3507:35:55.4507:36:57.45+03:28:068:466.8
471WAKUŁA Marek 465SiedlceM40107M 41200:00:2501:07:1003:36:1505:08:4107:36:47.0007:37:12.55+03:28:218:476.8
472GURAK-STENCEL Izabela 496Wodzisław ŚląskiK4016K 6000:00:0301:11:4903:39:1805:10:4007:37:19.5507:37:23.20+03:28:328:476.8
473STENCEL Piotr 495Wodzisław ŚląskiM40108M 41300:00:0401:11:4603:39:1605:14:0807:37:21.5007:37:25.60+03:28:348:476.8
474SZYMCZAK Miroslaw 351Spartaniedzieciom/DreamRunM40109M 41400:00:5801:15:2203:36:3605:06:5007:37:21.4007:38:19.60+03:29:288:476.8
475PODOLAK Zbigniew 501PrzemyślM5033M 41500:00:1101:09:3103:38:0205:06:2907:38:58.5007:39:10.05+03:30:198:496.8
476BRONISZEWSKI Jakub 632ZąbkiM40110M 41600:01:0501:18:2903:43:1105:10:4807:38:11.3007:39:16.45+03:30:258:486.8
477MOTYKA Artur 712TARNÓWM40111M 41700:00:1901:08:3103:31:5004:59:3907:39:29.2507:39:48.95+03:30:588:506.8
478KWIATKOWSKA-SITEK Ewa 413RzeszówK3035K 6100:00:2401:13:0003:36:0605:07:0007:39:32.0507:39:56.65+03:31:068:506.8
479MURAWSKA Joanna 474Miki TeamK3036K 6200:00:3701:14:5403:46:2405:16:3807:39:29.1507:40:06.40+03:31:158:506.8
480CHWISTEK Katarzyna 157ZabrzeK3037K 6300:00:5901:14:2303:40:1005:09:4307:40:12.9507:41:12.15+03:32:218:516.8
481LIPIŃSKI Ireneusz 610AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZM40112M 41800:00:1601:10:3103:39:4305:12:5007:41:02.0007:41:18.90+03:32:288:516.8
482JASKULSKA Mirela 531AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZK502K 6400:00:1601:10:3103:39:4305:12:5007:41:02.8507:41:18.95+03:32:288:516.8
483WALERCZYK Pawel 696KornikM40113M 41900:00:5701:07:2403:35:3905:14:0907:40:32.1007:41:29.25+03:32:388:516.8
484ROSIŃSKI Krzysztof 223BydgoszczM30216M 42000:00:3601:22:1803:49:0305:17:1807:41:29.0007:42:05.90+03:33:158:526.8
485SPYRA Zdzisław 674PszczynaM30217M 42100:00:0901:14:0203:39:0105:12:3107:42:37.6007:42:47.05+03:33:568:536.7
486ŻMUDKA Bartek 574RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM30218M 42200:00:4301:11:5803:42:5305:13:3307:42:34.3007:43:18.20+03:34:278:536.7
487WYSOCKI Tomasz 343RybnikM40114M 42300:00:4301:11:5803:42:5305:13:4607:42:34.9507:43:18.70+03:34:288:536.7
488KWIECIEŃ Krzysztof 460RunShop.plM40115M 42400:00:5101:16:1103:46:3705:19:4607:42:36.9507:43:28.65+03:34:388:536.7
489ZARZYCKA Monika 477BOOT CAMP POLSKA K2010K 6500:01:0501:14:0303:38:0305:12:1207:42:30.0507:43:35.05+03:34:448:536.7
490BARAŃSKA Celestyna 344AccentureK3038K 6600:00:5401:17:5903:52:2305:24:3107:42:42.8507:43:36.85+03:34:468:536.7
491GŁUCHOWSKI Przemysław 552Tortuga Adventure TeamM40116M 42500:00:2401:10:0103:32:3605:02:3807:43:41.2507:44:05.60+03:35:148:556.7
492SARAT Ewa 798K4017K 6700:00:4901:16:2603:47:0305:19:0707:43:19.4507:44:09.35+03:35:188:546.7
493MATYJA Piotr 688Piotrków TrybunalskiM30219M 42600:01:0201:16:2703:48:3105:15:2707:43:38.2507:44:40.95+03:35:508:546.7
494DOMAŃSKA Ewelina 689ZakopaneK3039K 6800:01:0101:16:3003:48:3305:15:2907:44:00.3507:45:02.10+03:36:118:556.7
495SZCZERBA Rafał 200ŁódźM30220M 42700:00:5601:16:0503:40:4505:16:1707:44:14.4507:45:10.60+03:36:198:556.7
496ZEMBROŃ Jacek 34RzeszówM40117M 42800:00:5001:16:2503:47:0605:19:2007:44:34.5507:45:24.85+03:36:348:566.7
497KAMIŃSKA Jolanta 34712tri.pl/WarszawaK2011K 6900:00:1501:18:3703:49:1405:24:0907:45:46.7507:46:02.10+03:37:118:576.7
498OLEJNIK Marcin 348ŁódźM2056M 42900:00:1601:18:3603:49:1405:24:0807:45:46.8507:46:03.00+03:37:128:576.7
499WĄSOWSKA Jagoda 68PiasecznoK4018K 7000:00:0901:19:1003:55:1805:27:0607:46:00.7007:46:10.10+03:37:198:576.7
500MARSZAŁKOWSKI Grzegorz 31Św. Antoni M40118M 43000:00:1001:14:0503:50:4405:21:1207:46:48.2507:46:58.50+03:38:078:586.7
501SZYMIK Marcin 544ratownik górniczyM40119M 43100:00:3801:09:5503:38:5205:12:2407:46:44.6507:47:23.15+03:38:328:586.7
502KOŁODZIEJCZYK Maciej 521Fizo-SportM30221M 43200:00:4101:11:1303:38:1205:03:4507:48:10.2007:48:51.70+03:40:019:006.7
503DYLEWSKI Paweł 522Fizjo-Sport ŁęcznaM30222M 43300:00:4101:11:1603:38:1105:04:4807:48:10.1507:48:51.90+03:40:019:006.7
504TKACZYK Przemysław 48Czciciele bobrzej noryM40120M 43400:00:3601:12:0103:40:3205:21:4107:48:20.3007:48:56.35+03:40:059:006.7
505BEDNARCZYK Paulina 483MadRabbitK3040K 7100:01:0801:13:0103:44:5905:19:1707:47:54.9007:49:03.25+03:40:128:596.7
506ZBYSŁAW Beata 26SSP Orka IławaK4019K 7200:00:4901:17:3303:45:4705:20:2707:48:16.5507:49:05.75+03:40:159:006.7
507OSIKOWSKA Teresa 768K3041K 7300:00:5501:14:2903:46:4305:22:2307:48:43.7007:49:39.30+03:40:489:006.7
508CAŁKA Grzegorz 584Radzymin Run TeamM40121M 43500:00:2101:16:1403:47:2105:18:2607:49:21.6507:49:43.50+03:40:529:016.6
509CAŁKA Agnieszka 583Radzymin Run TeamK3042K 7400:00:1901:16:1603:47:2305:18:2807:49:23.7007:49:43.60+03:40:529:016.6
510MĘŻYŃSKI Michał 731WarszawaM30223M 43600:01:1401:14:0903:40:3605:11:3807:49:14.1007:50:28.25+03:41:379:016.6
511BEDNARZ Krzysztof 457TarnówM5034M 43700:00:5001:16:1203:47:0505:20:4007:50:28.1507:51:18.65+03:42:289:026.6
512CZYZEWSKA Mariola 34012tri.pl Druzyna WilkaK2012K 7500:00:1901:11:3503:38:1005:06:3807:51:06.5007:51:26.15+03:42:359:036.6
513WOJCIECHOWSKI Bartosz 721SkępeM30224M 43800:00:0501:09:1303:36:0905:14:2507:51:21.4507:51:27.35+03:42:369:036.6
514MYTNIK Grzegorz 266Klub Triathlonowy Water Knights ZabierzówM40122M 43900:01:1201:12:5703:39:0005:13:3907:50:22.5007:51:35.00+03:42:449:026.6
515CHORYŁEK Leszek 752CzęstochowaM40123M 44000:00:5401:12:5703:37:4105:14:2207:51:27.1007:52:21.20+03:43:309:036.6
516SOSZYŃSKA Gosia 470człapaczeK503K 7600:01:0101:19:5103:54:5705:27:4807:51:31.1007:52:32.95+03:43:429:046.6
517STASIEWICZ Łukasz 695LublinM30225M 44100:00:3401:11:1103:49:2305:24:5407:52:17.6007:52:52.55+03:44:019:046.6
518GOSTKOWSKI Bartek 686KrakówM30226M 44200:00:3501:12:2803:47:4305:19:3607:52:50.3507:53:26.25+03:44:359:056.6
519KUCHARCZYK Robert 439Silesia Runners ClubM30227M 44300:00:5201:12:1803:33:3805:12:1907:52:37.2007:53:29.40+03:44:389:056.6
520OSIŃSKA Dominika 663K3043K 7700:00:2901:17:4503:55:4005:32:4207:53:00.4007:53:29.80+03:44:399:056.6
521RAUCHFLEISZ Andrzej 649Czopki KolczasteM40124M 44400:00:2901:17:4503:55:4005:32:4207:53:00.9007:53:30.75+03:44:409:056.6
522RUTKOWSKI Janusz 105LesznoM5035M 44500:00:3601:16:1803:52:3105:23:4107:53:09.0507:53:45.70+03:44:559:056.6
523BIELAŃSKI Jakub 797WytrzeźwiałkaM30228M 44600:00:3001:16:4703:47:4805:16:5907:53:17.8007:53:48.25+03:44:579:066.6
524STAN Marcin 402White Rabbit Running TeamM40125M 44700:00:2101:12:2903:39:2705:16:5107:53:45.3007:54:06.30+03:45:159:066.6
525KORZEC Pawel 419dlapilota.plM40126M 44800:00:2001:12:3003:39:2805:16:4707:53:45.5007:54:06.40+03:45:159:066.6
526BIZOŃ Michał 165www.RunSpace.plM30229M 44900:00:3001:16:3803:51:3505:27:3107:53:44.0007:54:14.15+03:45:239:066.6
527JACKOWSKA Ewa 243JGB "SOKÓŁ"K4020K 7800:00:1201:20:2503:51:4805:26:2907:54:32.7007:54:44.85+03:45:549:076.6
528MORAWSKA Anna 57WarszawaK601K 7900:00:1101:19:5303:59:5605:31:5507:55:28.7507:55:39.75+03:46:499:086.6
529GEZELA Joanna 190EuforiaBiegacza.plK4021K 8000:00:5101:21:4304:02:5805:33:2707:55:14.0007:56:05.20+03:47:149:086.6
530GEZELA Robert 191EuforiaBiegacza.plM30230M 45000:00:5101:21:4204:02:5205:33:2507:55:14.8007:56:05.85+03:47:159:086.6
531NOWAK Jaroslaw 47PoznańM40127M 45100:01:0401:14:1203:51:3405:24:4207:55:09.9007:56:14.00+03:47:239:086.6
532NITA Małgorzata 486PoznańK4022K 8100:01:0301:14:1303:51:3505:25:0607:55:30.2007:56:33.20+03:47:429:086.6
533SĘPKA Daria 415Spartanie DzieciomK4023K 8200:00:5401:17:0003:52:3205:27:4007:58:08.5507:59:03.30+03:50:129:116.5
534JĘCZMIEŃ Marlena 563K2013K 8300:01:0801:17:5703:53:3605:27:2507:58:51.2008:00:00.05+03:51:099:126.5
535FUNKA Andrzej 53NKB Chyży Nowy TomyślM5036M 45200:01:1001:17:1803:55:5505:30:1807:58:55.4008:00:05.55+03:51:149:126.5
536PACANOWSKA Paula 94Wełnica BiegaK2014K 8400:00:2201:15:3703:48:2905:31:1207:59:59.3508:00:22.25+03:51:319:136.5
537TATARA Dariusz 225ChorzówM40128M 45300:00:4301:06:5503:36:1405:17:5108:00:11.5008:00:54.95+03:52:049:146.5
538JABŁOŃSKI Michał 720WARSZAWAM40129M 45400:00:3301:19:0603:51:0905:23:1208:01:04.9508:01:38.10+03:52:479:156.5
539MROZOWSKI Paweł 705Orange PolskaM40130M 45500:00:3201:19:0703:51:0905:23:1308:01:05.5008:01:38.15+03:52:479:156.5
540MROZOWSKA Magdalena 706WarszawaK4024K 8500:00:3201:19:0703:51:0905:23:1408:01:06.7008:01:39.35+03:52:489:156.5
541SZYMAŃSKA Agnieszka 543WyszkówK4025K 8600:00:4101:15:3403:54:3605:26:1008:00:59.5008:01:41.15+03:52:509:156.5
542SZYMAŃSKI Adam 774M40131M 45600:00:4101:15:3603:54:4205:26:1008:00:59.6508:01:41.25+03:52:509:156.5
543STANKIEWICZ Ireneusz 313LUBIN-START ŚCINAWAM40132M 45700:00:3401:13:3703:44:1105:22:2608:01:24.7508:01:58.80+03:53:089:156.5
544ADAMCZYK Edyta 771LimanowaK3044K 8700:00:4501:19:4504:03:2305:33:1008:02:55.3008:03:40.60+03:54:499:176.5
545KAWA Michał 110PUŁAWYM40133M 45800:00:5901:16:0503:36:4305:16:0408:02:56.0508:03:55.55+03:55:049:176.5
546DONIEC Sebastian 71www.adwokatdoniec.plM30231M 45900:00:5201:16:4403:56:1705:32:3708:03:46.9508:04:39.90+03:55:499:186.4
547SOBCZAK Maciej 369M30232M 46000:00:2901:13:5403:49:2105:27:1508:05:11.1508:05:40.85+03:56:509:196.4
548GROSSE Paweł 727WarszawaM40134M 46100:00:0801:09:4903:40:4805:39:2408:07:07.1508:07:15.80+03:58:259:226.4
549PAPE Martin 373WITCM40135M 46200:00:5201:16:4803:43:0505:24:4108:07:40.5508:08:33.05+03:59:429:226.4
550PARŚNIAK Michał 195Szlachetna Paczka WarszawaM2057M 46300:00:2201:13:3503:52:2405:24:3408:08:28.2008:08:50.95+04:00:009:236.4
551OSSOWSKI Adam 728grupa bankietowa bydgoszczM5037M 46400:00:5701:17:0703:47:0605:31:1008:07:54.7008:08:52.40+04:00:019:226.4
552RÓŻOWICZ Eliza 423Spartanie Dzieciom K3045K 8800:00:5501:18:2304:13:2405:45:1608:08:02.1508:08:58.05+04:00:079:236.4
553SŁUPECKI Radosław 319ChotomówM40136M 46500:01:0001:11:3803:36:5005:21:2508:09:09.5508:10:10.15+04:01:199:246.4
554KITA Ewa 326Kędzierzyn-KoźleK504K 8900:00:1901:18:5304:01:3705:39:4508:09:54.4508:10:14.10+04:01:239:256.4
555KOWALEWSKI Marcin 573EłkM2058M 46600:00:2201:13:3703:52:2605:24:3508:09:56.5508:10:18.60+04:01:279:256.4
556PRAŻMOWSKI Piotr 206Am Nat KraakówM30233M 46700:00:5901:12:0503:41:3905:23:3708:09:22.2508:10:21.95+04:01:319:246.4
557SZTYPA Marcin 506ATMA M30234M 46800:00:5501:14:2903:50:5605:29:1208:10:10.6508:11:05.80+04:02:159:256.4
558ROGÓSZ Piotr 337odBiegamyodNormyM40137M 46900:00:4001:15:4203:47:0405:27:3608:10:51.1508:11:31.95+04:02:419:266.4
559WICIAK Ziemowit 528Starogard GdańskiM40138M 47000:01:1001:16:4803:59:5305:38:5208:11:18.7008:12:28.85+04:03:389:266.4
560LICHWA Grzegorz 788M40139M 47100:01:0101:14:0103:57:0205:32:2708:11:31.9008:12:33.25+04:03:429:276.3
561CZERWIŃSKA Magdalena 475GliwiceK4026K 9000:01:0101:14:0503:57:0405:32:3008:11:31.9508:12:33.40+04:03:429:276.3
562MARCHEWKA Elżbieta 644BrakK4027K 9100:00:5301:19:1203:58:1405:34:1608:11:57.7008:12:51.55+04:04:009:276.3
563MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 518BydgoszczK3046K 9200:00:2901:16:3803:57:4705:39:4908:14:20.5008:14:49.90+04:05:599:306.3
564SKÓRA Sebastian 183ŁańcutM30235M 47200:00:4601:13:3403:48:4605:24:3808:14:51.2508:15:37.95+04:06:479:306.3
565DOMARADZKA Ewa 786PyskowiceK4028K 9300:01:0501:20:0504:03:4605:44:4908:17:16.0508:18:21.65+04:09:319:336.3
566WASIL Mateusz 302KrakówM2059M 47300:00:3301:18:3204:03:3205:38:0308:19:17.9508:19:51.35+04:11:009:366.2
567POLEWKA Aneta 268Finisz RymanówK4029K 9400:00:2401:11:5103:52:0205:21:0408:19:46.4508:20:11.05+04:11:209:366.2
568BOLANOWSKI Piotr 227Posada GórnaM40140M 47400:00:2501:11:4903:52:0005:21:0308:19:46.6508:20:11.80+04:11:219:366.2
569KWIATKOWSKI Marek 499WarszawaM30236M 47500:00:2801:15:5503:42:2005:08:4108:21:33.4508:22:02.35+04:13:119:386.2
570PIETRZAK Małgorzata 812K4030K 9500:00:0401:17:3904:05:1905:44:4408:22:11.7508:22:16.15+04:13:259:396.2
571PANEK Aleksandra 274DębogóraK4031K 9600:00:5801:17:5903:58:2005:34:1808:21:43.0508:22:41.15+04:13:509:386.2
572ŁOKAS Andrzej 134BędzinM40141M 47600:01:0201:21:3504:00:5305:44:5408:23:23.7008:24:26.15+04:15:359:406.2
573SZYMURA Aleksandra 621RybnikK4032K 9700:00:4801:15:4104:01:4905:45:0908:23:38.2508:24:26.35+04:15:359:416.2
574RURKA Grzegorz 59WarszawaM5038M 47700:01:1401:14:4203:46:5805:28:4008:23:17.7008:24:32.45+04:15:419:406.2
575GARCARZ Mariusz 747LimanowaM40142M 47800:00:4401:19:4404:03:4705:44:1608:26:15.9508:27:00.70+04:18:109:446.2
576GARCARZ Monika 746LimanowaK4033K 9800:00:4501:19:4804:03:4805:44:1808:26:15.3508:27:00.70+04:18:109:446.2
577OCYTKO Edyta 523K3047K 9900:00:4801:20:1104:03:1705:46:2008:26:24.2508:27:12.45+04:18:219:446.2
578PYSIEWICZ Krzysztof 309KatowiceM5039M 47900:01:0801:22:5704:11:2205:51:0108:27:48.1508:28:56.35+04:20:059:456.1
579GORZOCH Justyna 808Klub Wysokogórski WarszawaK3048K 10000:00:3801:23:2904:00:5905:43:5608:28:22.1508:29:00.75+04:20:109:466.1
580SASIN Anna 591Run Vegan TeamK3049K 10100:00:3801:23:2804:01:2805:43:5808:28:22.0508:29:00.85+04:20:109:466.1
581MORDAS Magdalena 642kw warszawaK3050K 10200:00:3701:23:3104:01:2705:43:4308:28:23.4008:29:01.25+04:20:109:466.1
582CISEK Agnieszcz 115Visum Clinic TeamK3051K 10300:01:0701:20:5104:08:1205:51:4808:28:28.2008:29:35.60+04:20:449:466.1
583OZIMKOWICZ Dariusz 292WarszawaM5040M 48000:00:2001:20:3904:10:5005:49:1508:29:15.1508:29:35.85+04:20:459:476.1
584HUZIOR Ela 716K4034K 10400:01:0601:20:2204:10:1005:58:3908:30:10.8008:31:17.25+04:22:269:486.1
585LEŚNIEWICZ Tomasz 124Stare WujeM40143M 48100:01:0701:13:5403:52:0305:44:0608:30:27.6008:31:35.25+04:22:449:496.1
586NOJSZEWSKA Anika 273WarszawaK3052K 10500:01:0401:13:0303:46:0005:21:1908:30:32.8008:31:37.70+04:22:479:496.1
587PLISZCZYŃSKA Justyna 193LublinK4035K 10600:00:3401:15:3603:55:2805:43:2708:32:06.9508:32:41.25+04:23:509:506.1
588SIKORSKA Agnieszka 615WarszawaK4036K 10700:00:5101:19:5904:03:3905:48:4308:32:18.8008:33:10.00+04:24:199:516.1
589GANCARSKI Marcin 377LublaM2060M 48200:01:0701:22:4304:15:4805:49:5208:32:34.0508:33:42.00+04:24:519:516.1
590SOBOL Agnieszka 641K3053K 10800:00:4601:14:5503:47:5705:18:4208:33:04.8008:33:51.35+04:25:009:526.1
591SOBOL Tomasz 629M30237M 48300:00:4601:14:5503:47:5605:18:4208:33:05.5508:33:51.80+04:25:019:526.1
592BORAWSKA Anna 149Płock Biega No Age LimitK3054K 10900:00:2301:14:2103:41:3505:20:5708:33:39.3008:34:02.95+04:25:129:526.1
593MAKOWSKI Bogdan 148Płock Biega No Age LimitM5041M 48400:00:2401:14:2003:41:3305:20:5708:33:39.3508:34:03.50+04:25:129:526.1
594GROCHOWSKI Grzegorz 136Biegamy z OchotąM5042M 48500:01:1501:25:0004:13:0606:01:0408:34:28.8508:35:43.85+04:26:539:536.1
595CZUBIŃSKI Marek 33ŁódźM604M 48600:00:4001:20:5404:05:3005:49:0608:35:08.5508:35:49.25+04:26:589:546.1
596BOGUCKA Joanna 805Night Runners GliwiceK4037K 11000:01:0601:18:2804:00:4705:44:1408:37:29.2508:38:35.35+04:29:449:576
597KUBALA Sylwester 90KaliszM40144M 48700:00:4501:19:5504:09:4505:49:3508:37:59.6508:38:45.35+04:29:549:576
598SZYMAŃSKI Paweł 229LesznoM30238M 48800:01:0901:15:0204:08:3205:54:2308:38:25.9008:39:35.50+04:30:449:586
599FIGEL Monika 738Miki TeamK3055K 11100:00:3801:26:1104:11:1605:52:2008:39:25.7008:40:04.35+04:31:139:596
600BORZYŃSKA Marta 152K3056K 11200:00:3701:11:3503:29:2105:00:5008:40:57.2008:41:34.30+04:32:4310:016
601SACHA Łukasz 620TriWawaM30239M 48900:00:3701:11:3503:29:2205:00:5108:40:58.3008:41:35.85+04:32:4510:016
602RYCZEK Adam 739Biegam Na TarchominieM30240M 49000:01:0401:11:3903:46:3905:38:3008:45:43.6508:46:48.05+04:37:5710:065.9
603TOCZEK Maciej 572DynówM2061M 49100:00:2301:12:1203:44:5105:42:3808:47:00.9508:47:24.10+04:38:3310:085.9
604KUNERT Jakub 336Smashing PąpkinsM2062M 49200:00:5801:19:5804:08:2605:57:1108:46:34.0508:47:32.65+04:38:4210:075.9
605ISALSKI Przemek 261PoznańM30241M 49300:01:0501:23:4104:12:3605:54:1208:47:15.8008:48:20.80+04:39:3010:085.9
606ANDRZEJEWSKI Maciej 388WarszawaM30242M 49400:00:1701:19:1604:08:4905:57:5308:49:16.4008:49:33.75+04:40:4310:105.9
607GMAJ Daniel 787M30243M 49500:00:4801:17:5903:58:3505:51:3308:50:24.6508:51:13.55+04:42:2210:125.9
608GMAJ Karolina 790GRÓJECK3057K 11300:00:4901:17:5803:58:3405:51:3208:50:24.8508:51:14.00+04:42:2310:125.9
609WRÓBEL Agnieszka 295K2015K 11400:00:3701:22:3904:13:0606:05:0508:50:51.8008:51:29.60+04:42:3810:125.9
610ADAMOWSKI Jacek 807Night Runners GliwiceM30244M 49600:01:0701:18:1004:05:4205:51:5008:51:00.2008:52:07.50+04:43:1610:125.9
611SMYK Robert 806OTK RzeźnikM40145M 49700:01:0801:20:1704:10:0705:58:3508:50:59.0508:52:07.70+04:43:1710:125.9
612BRZEZOWSKA Beata 397AlbatrosyK4038K 11500:00:4101:30:0904:25:4706:01:3408:54:10.3508:54:52.00+04:46:0110:165.8
613SIÓDMIAK Cezary 254Kalińska Team-WarszawaM40146M 49800:00:0801:15:4503:56:5105:53:2908:55:08.1508:55:16.85+04:46:2610:175.8
614OKARMA Wojtek 723M30245M 49900:00:4701:18:2204:03:3405:54:4308:56:13.1508:57:00.75+04:48:1010:185.8
615DOBAJ Katarzyna 358KrakówK3058K 11600:00:5401:18:3404:13:2406:01:0608:56:28.9008:57:23.00+04:48:3210:195.8
616SERWACZYŃSKI Mirosław 428Spartanie DzieciomM5043M 50000:00:5601:18:3404:13:2106:04:4308:56:31.2008:57:27.55+04:48:3610:195.8
617KARDACH Kamil 311Finisz RymanówM2063M 50100:01:1201:17:4303:57:5405:45:4008:57:30.4008:58:42.55+04:49:5110:205.8
618HOLOVIN Jozef 520BARCZEWKOM40147M 50200:00:1601:21:5304:18:1006:16:5409:00:03.6509:00:19.70+04:51:2910:235.8
619DOMIAN Marta 23WarszawaK3059K 11700:00:2401:22:3504:11:1206:05:1109:18:44.9009:19:09.50+05:10:1810:445.6
620ŚRODA Janusz 364Spartanie DzieciomM5044M 50300:00:5201:22:3304:17:3906:17:3909:21:08.3509:22:00.55+05:13:0910:475.6
621PARYS Andrzej 793EL AktywniM605M 50400:01:1301:32:2504:40:0606:27:5109:22:47.3509:24:00.90+05:15:1010:495.5
622ALEKSANDROWICZ Łukasz 226Spartanie DzieciomM30246M 50500:00:5801:22:4804:19:5906:14:0709:42:08.2009:43:06.50+05:34:1511:115.4
ŚMIECHOWICZ Gerard 589WarszawaM40DNF01:40:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROMANOWICZ Emilia 758SupraślK20DNF00:57:37 DNF02:39:13 DNF03:44:41 DNF DNF DNF DNF--
PREJZNAR Marcin 601MTB MOSiR DUKLAM30DNF00:54:15 DNF02:49:59 DNF04:27:40 DNF DNF DNF DNF--
MUSIAŁ Michał 526BydgoszczM40DNF00:59:07 DNF02:57:47 DNF04:32:16 DNF DNF DNF DNF--
CYGANEK Grzegorz 355BydgoszczM30DNF01:00:56 DNF02:57:50 DNF04:49:05 DNF DNF DNF DNF--
GRODECKI Piotr 569M30DNF01:09:25 DNF03:29:24 DNF05:19:31 DNF DNF DNF DNF--
BEM Jakub 534`KrakówM20DNF01:19:04 DNF04:04:01 DNF05:38:33 DNF DNF DNF DNF--
MIZIOŁEK Jakub 593LublinM20DNF01:21:22 DNF04:10:52 DNF06:15:24 DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Kazimierz 155PrądyM60DNF01:25:59 DNF04:25:40 DNF06:31:51 DNF DNF DNF DNF--
GRABOWSKA Maria 791Fundacja Aktywna TrzemesznoK40DNF01:04:03 DNF03:20:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Arkadiusz 622ModerowkaM30DNF01:02:27 DNF03:21:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYWROT Grzegorz 421M30DNF01:05:26 DNF03:24:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Daniel 24ProTempo.plM30DNF01:14:25 DNF04:00:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAUSE Grzegorz 647GDAŃSKM30DNF01:17:14 DNF04:03:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKI Krzysiek 542SSF Trinergy TeamM30DNF01:26:38 DNF04:19:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUBIŃSKI Mikołaj 618Biegam Bo Nie LubieM30DNF01:22:26 DNF04:29:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKWIERCZYNSKI Darek 703sulejówekM40DNF01:03:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘPA Justyna 6311bspK30DNF01:05:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHMIEL Michał 368RzeszówM30DNF01:10:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTUŚ Bartosz 655GdyniaM30DNF01:10:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 642 wynik(ów)