III ULTRA MARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-10-11
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
790
Wystartowało:
642
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
623
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | 30km | 37.8km | 50.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu11km30km37.8km50.86km
      
1MAJEWSKI Arkadiusz 626Wodzisław ŚlaskiM4000:00:0003:14:5304:36:03
2KOZIOŁKOWSKI Eryk 717GóraM2000:00:0003:02:4004:20:42
3BARANIAK Radosław 329LubońM4000:00:0100:55:0302:47:4204:02:03
4DARSKI Rafał 330WiryM4000:00:0100:58:5303:04:3104:20:10
5GORCZYCA Bartosz 2Buff Team PolskaM2000:00:0100:46:5502:06:4702:53:27
6HUZIOR Piotr 219ATTIQ Fake Runners Nowy TargM4000:00:0100:51:4102:26:0603:24:33
7JOSYPENKO Jędrzej 131JacekBiega Running TeamM2000:00:0201:01:1903:01:5804:17:16
8JOSYPENKO Bożena 138JacekBiega RunningTeamK3000:00:0201:01:2103:01:4804:17:16
9WĄSOWICZ Jan 594KrakowM4000:00:0200:51:3902:14:3003:06:10
10FARON Robert 1Salco Sport TeamM4000:00:0200:51:4602:21:3503:14:54
11BIERNAWSKI Piotr 220ATTIQ Fake Runners Nowy TargM3000:00:0200:51:4002:23:0503:22:53
12CIEŚLIK Paweł 677AlphawoolfM2000:00:0200:51:3902:21:0503:20:06
13WOJCIECHOWSKI Jarosław 508Czasem Biegam - KielceM5000:00:0201:05:2303:08:3304:22:34
14KUJAWSKI Bartek 58Grupetto GorliceM2000:00:0300:56:0702:35:4903:36:20
15BAKALARZ Emil 297WrocławM2000:00:0300:56:4002:46:2004:04:58
16ŁOJEK Krzysztof 335Pobite GaryM3000:00:0300:58:4302:45:0503:53:11
17GURAK-STENCEL Izabela 496Wodzisław ŚląskiK4000:00:0301:11:4903:39:1805:10:40
18STENCEL Wiktoria 515Wodzisław ŚląskiK2000:00:0301:08:5803:23:1304:44:44
19ŚWITAŁA Piotr 725KatowiceM2000:00:0301:01:0502:59:0904:08:02
20JANISZEWSKI Artur 753katowiceM3000:00:0301:05:4903:02:1104:05:56
21BARBARA Jacek 754adidas running team polandM3000:00:0300:55:0102:47:4204:01:32
22TOMASIK Natalia 8K2000:00:0300:57:4102:38:2203:40:35
23STELMACH Dominika 4K3000:00:0300:51:3902:26:0503:24:39
24KUJAWSKI Bogusław 176Grupetto GorliceM5000:00:0300:59:2202:56:2304:11:51
25KROSNY Sebastian 690biegamyZsercem-BBL-Biegaton MikołówM3000:00:0300:54:3902:35:5103:36:40
26WIERNUSZ Krzysztof 478Finisz RymanówM3000:00:0300:52:4802:28:4903:26:54
27MIELNICZEK Jerzy 743WarszawaM3000:00:0301:04:3503:04:0404:21:57
28PRĘDKI Mirosław 144JasłoM3000:00:0400:53:4602:34:1803:39:01
29DUDZIK Robert 147MSZANA DOLNAM3000:00:0400:53:4202:33:4303:33:42
30PUZIA Krzysztof 173KrakówM5000:00:0400:54:1402:31:4503:31:37
31ABRAMCZUK Jakub 371100hrmax.plM3000:00:0401:02:5503:23:0004:44:43
32KRZYSZTOŃ Marcin 380GMP LASYM3000:00:0400:53:0302:28:4303:24:26
33STENCEL Piotr 495Wodzisław ŚląskiM4000:00:0401:11:4603:39:1605:14:08
34ŻYTO Maciej 525RTV Euro AGDM4000:00:0400:58:4802:38:3203:36:42
35JURCZAK Roman 704RzeszówM5000:00:0401:11:3203:31:4405:04:31
36KĄCKA Anna 776ZakopaneK2000:00:0400:55:1602:41:1703:50:22
37JEZIERSKI-KRUPA Marek 777ZabrzeM2000:00:0401:02:1603:11:3404:38:22
38PIETRZAK Małgorzata 812K4000:00:0401:17:3904:05:1905:44:44
39TOPOLSKI Marcin 109JadownikiM3000:00:0400:57:2302:39:1803:38:57
40BROL Marcin 9Sport w wielkim mieścieM3000:00:0400:55:1602:41:1703:50:23
41CHODAKOWSKI Marceli 679k.b.geotermia uniejówM3000:00:0401:02:4102:49:1703:56:17
42ZWOLIŃSKI Łukasz 28Akademia BieganiaM3000:00:0501:05:1403:12:2804:31:30
43ARKUSZ Marcin 120KrakówM3000:00:0501:03:0103:13:2704:42:42
44PALUCH Tobiasz 245RunForFun RygliceM2000:00:0500:59:1402:54:1704:06:37
45GÓRSKI Mariusz 320TychyM3000:00:0500:58:3703:15:1504:35:21
46WĄSOWSKI Krzysztof 437Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweM4000:00:0501:04:0803:09:2804:41:13
47MADEJSKI Sławomir 514Speleoklub Świętokrzyski KielceM3000:00:0500:59:2102:53:4704:05:00
48MALIŃSKI Marek 556M4000:00:0501:01:3403:02:1204:21:20
49JASTRZĄB Piotr 597Dekan LeskoM4000:00:0500:58:5202:54:4004:11:04
50BARTOSIEWICZ Bartlomiej 645RzeszowM4000:00:0501:06:1403:22:1404:45:54
51WOJCIECHOWSKI Bartosz 721SkępeM3000:00:0501:09:1303:36:0905:14:25
52KWAS August 740RykiM3000:00:0501:00:0102:51:2204:24:00
53PIECHA Artur 804T-Mobile Running TeamM3000:00:0501:01:5903:02:5304:17:13
54BARCEWICZ Marta 38312tri.pl Drużyna Wilka / ASICS FRONTRUNNERK2000:00:0500:53:4402:45:4703:58:37
55SMOLIŃSKI Paweł 599Rugby Klub SanokM3000:00:0501:02:2403:07:2404:29:59
56FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoM4000:00:0601:00:3802:58:1904:11:59
57KLIMCZEWSKI Andrzej 116Forever Young ŁódźM5000:00:0600:59:4702:57:2904:07:57
58JAKUBCZYK Dariusz 197CKBabcieM3000:00:0601:05:2003:04:4104:22:52
59JAKUBCZYK Paweł 198CKBabcieM3000:00:0600:58:2702:39:0603:38:11
60WYSTRYCHOWSKA Marzena 272BFAgencja.plK4000:00:0601:06:5303:15:3404:28:25
61ZACZEK Maciej 321Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM3000:00:0601:05:1402:58:4204:05:31
62GRONEK Adrian 536WarszawaM2000:00:0600:53:4302:30:5503:33:42
63SZKODA Dariusz 602Ruda ŚląskaM3000:00:0600:56:0602:41:1103:49:39
64CAŁKA Maciej 702KRZESZÓWM2000:00:0601:02:1103:00:0304:19:50
65NIŻNIK Marcin 45M3000:00:0701:02:2602:56:4404:05:42
66STYCZEŃ Piotr 199CKBabcieM3000:00:0701:05:2003:04:3904:20:01
67ŚWIDEREK Jacek 249M3000:00:0701:01:4902:54:4204:04:11
68WYSTRYCHOWSKI Marcin 271BFAgencja.plM3000:00:0701:18:2503:43:0205:09:44
69MĘDREK Paulina 395K2000:00:0701:06:0703:16:0104:36:23
70BASIŃSKI Piotr 410NokiaM2000:00:0701:06:0703:16:0104:36:18
71JUSZKIEWICZ Zbigniew 422EłkM4000:00:0700:58:2703:00:1904:28:17
72SZYDA Wojciech 494Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM4000:00:0701:03:3803:04:4504:17:06
73GOLIAT Damian 512Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM3000:00:0701:05:2103:04:3904:17:53
74ŚLIWIŃSKI Andrzej 590MiechówM5000:00:0700:59:1403:02:1304:28:29
75WYROBEK Łukasz 656KrakówM4000:00:0700:59:1602:49:1704:03:10
76ŁAŃCUCKI Dariusz 698SkępeM2000:00:0701:04:1103:00:0304:19:52
77BARANOWSKI Jacek 792JacekBiega RunningTeamM3000:00:0701:05:3103:12:0604:32:18
78WOROBIEC Józef 803UMKS Nadir JędrzejówM5000:00:0701:02:2003:06:3704:31:04
79LEBDA Małgorzata 178KrakówK3000:00:0701:06:4303:10:2804:21:37
80SIÓDMIAK Cezary 254Kalińska Team-WarszawaM4000:00:0801:15:4503:56:5105:53:29
81CEBERAK Bartosz 310LubartówM2000:00:0800:50:3502:18:1503:11:51
82WÓJCIK Małgorzata 360wiązownaK4000:00:0801:09:4103:37:0805:01:21
83OLEK Paweł 613KWWM4000:00:0800:58:3702:46:5703:55:32
84TRACZ Łukasz 638AquaReh PWSTE JarosławM3000:00:0801:06:0003:05:5104:20:46
85MAŁEK Piotr 643NIEMCEM2000:00:0801:00:2102:58:0904:17:27
86KRAWCZYK Karolina 651Ortoreh TeamK3000:00:0801:00:0602:50:0904:00:41
87MAKOWSKI Jerzy 708WłodawaM5000:00:0801:01:1002:45:4503:53:34
88PIEKIELNY Mariusz 745WIERUNSZÓWM3000:00:0801:05:3402:59:5104:05:20
89CICHOŃ Maciej 784WejherowoM4000:00:0800:53:0002:38:2203:52:34
90CHAMIIELEC Bogusław 314LubinM4000:00:0800:57:0002:37:1303:47:13
91GROSSE Paweł 727WarszawaM4000:00:0801:09:4903:40:4805:39:24
92KRAWCZYK Michał 682WarszawaM3000:00:0801:02:3503:02:4904:19:14
93REJDYCH Aleksander 763Ortoreh TeamM2000:00:0801:01:4103:22:5804:59:38
94WĄSOWSKA Jagoda 68PiasecznoK4000:00:0901:19:1003:55:1805:27:06
95BOROWSKI Adam 104InowroclawM3000:00:0901:00:2802:58:3704:19:43
96POTĘGA Izabela 160Delphi Running TeamK3000:00:0901:11:2503:27:2504:54:51
97PAWLAK Gabriel 224VascoTeam WrocławM3000:00:0900:59:1502:55:2704:11:41
98SUCHOWIECKI Wojciech 375Tri NEGU-OUB-artneo.plM3000:00:0900:59:1102:59:2104:23:43
99JURGA Marcin 549Night Runners/TGV ClubM2000:00:0900:59:0802:44:5903:53:05
100MAZUR Tomasz 595CHęcinyM3000:00:0901:02:1102:55:4804:01:39
101PASZCZAK Alicja 611KWWK4000:00:0901:02:3503:02:4704:13:49
102PORCZYŃSKA Patrycja 619SPOT PszczynaK2000:00:0901:07:3503:18:3504:36:14
103GRABIEC Marcin 724KolbuszowaM3000:00:0900:59:3602:45:5003:52:12
104SPYRA Zdzisław 674PszczynaM3000:00:0901:14:0203:39:0105:12:31
105IGNATOWICZ Marcin 98MielecM3000:00:0900:59:3702:46:1403:54:51
106SKWARŁO Marek 16św. Antoni PiłaM4000:00:1001:09:0503:28:0404:57:33
107MARSZAŁKOWSKI Grzegorz 31Św. Antoni M4000:00:1001:14:0503:50:4405:21:12
108KONIECZNY Marcin 440HOUSE OF SKILLSM4000:00:1000:59:0902:59:1304:23:42
109KRUŻEL Rafał 447Radomyśl WielkiM4000:00:1001:02:0302:57:4804:12:36
110BISIKIEWICZ Michał 469olsztynM3000:00:1001:02:5102:58:1004:11:38
111DARLIŃSKI Artur 660A-D-E-A GliwiceM3000:00:1001:05:2403:16:2704:41:54
112DESSAUER Wioletta 6LubartówK4000:00:1001:00:5702:49:0003:52:57
113SOBCZAK Krzysztof 757PurdaM3000:00:1001:02:5202:57:3404:08:59
114MORAWSKA Anna 57WarszawaK6000:00:1101:19:5303:59:5605:31:55
115JAKUBOWSKI Wojciech 91KB Geotermia UniejówM4000:00:1101:05:4103:33:2905:06:59
116PODOLAK Zbigniew 501PrzemyślM5000:00:1101:09:3103:38:0205:06:29
117CZYŻKOWSKI Rafał 502WarszawaM3000:00:1100:57:3002:38:2503:49:07
118KOCZWARA Tomek 504Radomyśl WielkiM3000:00:1100:52:5602:28:3703:24:20
119WOŁOSZYN Ryszard 551PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM4000:00:1101:02:3402:51:1903:57:49
120ZWIERZCHOWSKI Andrzej 561Biegunka TeamM3000:00:1100:57:2902:38:2703:39:23
121JANIAK Paweł 565Leniwce.plM3000:00:1100:57:3002:38:2803:44:02
122ROCZKOWSKI Artur 566RybnikM5000:00:1100:54:5802:44:4903:54:58
123OPOWICZ Marzena 614WarszawaK5000:00:1101:11:5903:28:0004:53:08
124POŻAK Grzegorz 654Lubartów BiegaM3000:00:1100:58:2402:39:2003:38:56
125GIŻA Grzegorz 714radomyśl wielkiM3000:00:1100:58:3502:50:5103:59:50
126MATWIEJCZYK Gabriel 751runyourlife.plM3000:00:1101:00:4603:01:1404:25:02
127GALUSZKA Bogdan 210jgb sokolM4000:00:1201:20:2503:38:2104:57:24
128JACKOWSKI Jacek 242JGB "SOKÓŁ"M4000:00:1201:01:2603:10:2304:40:39
129JACKOWSKA Ewa 243JGB "SOKÓŁ"K4000:00:1201:20:2503:51:4805:26:29
130KORULCZYK Łukasz 275LublinM3000:00:1201:00:2902:50:3003:59:14
131OSTROWSKI Artur 466Yulo Run Team SiedlceM3000:00:1201:07:4303:18:4704:41:59
132WIERZBICKI Grzegorz 559Nowe IganieM4000:00:1200:59:2902:50:0404:01:10
133STANICKI Mateusz 635Trinergy TeamM3000:00:1201:00:3503:06:2704:30:07
134LITWIŃSKI Robert 668VEGERUNNERS GrudziądzM3000:00:1200:55:2202:28:5303:23:49
135MAJ Sławomir 185ŚwidnikM3000:00:1201:11:4003:19:3704:47:40
136ŁUBIAN Michał 80CTL LogisticsM4000:00:1201:04:4102:59:2004:11:10
137TURLEJ Dariusz 82KondycjaM5000:00:1201:13:1203:27:3804:49:57
138KRUPA Grzegorz 664Górski Półmaraton ŚlężańskiM4000:00:1201:00:1602:59:2004:12:58
139KONIECZNY Mariusz 127Agona W&M ŁańcutM5000:00:1301:08:3403:36:5805:09:22
140SZYBIAK Waldemar 128Agona W&M PrzemyślM5000:00:1301:08:3403:36:5705:09:17
141POŻAROWSZCZYK Adam 404LegionowoM3000:00:1301:04:1203:03:0504:19:37
142OSTROWSKI Ignacy 476M3000:00:1301:11:0403:22:5404:46:58
143ŻURAWSKI Kamil 507WarszawaM2000:00:1300:59:3302:55:5904:11:57
144BASZAK Tomasz 665Siła OgraM3000:00:1301:05:4903:10:1404:17:43
145GOS Grzegorz 701KGW LesznowolaM4000:00:1301:02:3402:57:5504:12:17
146TYBUREK Michał 142LublinM3000:00:1301:02:4302:53:4304:00:58
147GAWLIK Sławek 211KRAKÓWM3000:00:1400:57:2802:35:4903:37:10
148KUBICKI Darek 260Waniewski CoachingM3000:00:1400:54:2502:32:3803:35:09
149NEPELSKI Krzysztof 284M2000:00:1401:11:2703:33:2105:02:56
150CIEŚLA Elżbieta 567Biegające MałżeństwoK4000:00:1401:00:0402:57:5504:17:54
151KRÓL Michał 709PuławyM2000:00:1401:06:0503:31:5105:01:06
152NIEDŹWIEDŹ Tomasz 718Siła Ogra Trail TeamM3000:00:1401:01:1602:50:3303:57:17
153FYDA Piotr 764Krosno PolankaM3000:00:1401:07:0003:21:0504:51:17
154ŁACHUT Wojciech 799Triathlon Series Team / Tempo MławaM3000:00:1400:52:3802:26:5903:27:34
155PARZYSZEK Marcin 15Extreme Tatras Team WarszawaM3000:00:1500:59:2102:52:3604:11:36
156BYTNIEWSKI Dariusz 27Pierońskie HanysyM3000:00:1501:00:0902:48:1403:53:59
157MASALSKA-PAWLAK Agata 30RadwaniceK3000:00:1501:08:3203:20:2704:39:06
158DRABEK Artur 52KobierniceM4000:00:1501:09:4003:12:4104:38:18
159KAMIŃSKI Michał 34612tri.pl M3000:00:1501:08:3903:12:3204:28:55
160KAMIŃSKA Jolanta 34712tri.pl/WarszawaK2000:00:1501:18:3703:49:1405:24:09
161CIEŚLA Jarosław 568Biegające MałżeństwoM4000:00:1501:00:2102:58:3904:19:58
162ŁĘŻNIAK Aleksander 637Monk SandalsM2000:00:1501:05:1603:01:4004:26:45
163DEMKÓW Przemysław 697KB SobótkaM4000:00:1501:03:2602:59:3004:20:10
164KAMIŃSKI Robert 67112tri.plM3000:00:1501:06:1903:12:4304:29:41
165KUSTROŃ Adam 103KrosnoM5000:00:1601:04:5902:58:3204:07:10
166MARCINIEC Bogusław 132ZagorzyceM3000:00:1601:06:0503:17:1104:37:49
167OLEJNIK Marcin 348ŁódźM2000:00:1601:18:3603:49:1405:24:08
168KOWALEWSKI Krzysztof 354WarszawaM3000:00:1601:05:3303:10:5204:28:57
169TUROSZ Zbigniew 503LeżajskM5000:00:1601:05:4303:15:0604:37:53
170HOLOVIN Jozef 520BARCZEWKOM4000:00:1601:21:5304:18:1006:16:54
171JASKULSKA Mirela 531AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZK5000:00:1601:10:3103:39:4305:12:50
172RECŁAW Arkadiusz 555Vege RunnersM3000:00:1601:02:2802:57:5704:02:57
173LIPIŃSKI Ireneusz 610AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZM4000:00:1601:10:3103:39:4305:12:50
174DZIUBAN Łukasz 741GOPR Bieszczady/Zaporowy Maraton OrelecM3000:00:1601:02:1302:49:5704:00:18
175GRONIECKI Mikołaj 294WarszawaM3000:00:1701:07:2003:12:1304:35:43
176PRZEŹDZIECKA Katarzyna 345Smashing PąpkinsK3000:00:1701:00:2802:54:3604:05:35
177GŁOWACKI Jacek 359Biegamy z OchotąM5000:00:1701:05:4103:12:1504:30:29
178ANDRZEJEWSKI Maciej 388WarszawaM3000:00:1701:19:1604:08:4905:57:53
179MATYSIAK Marcin 553Gapmont Running TeamM3000:00:1701:02:3903:07:1104:17:00
180KOPER Jacek 576ŁódźM4000:00:1701:07:1903:25:3604:54:58
181BIESIEKIERSKI Krzysztof 630AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.comM4000:00:1701:01:2302:51:2604:04:19
182TRUSZKOWSKI Damian 775Dream RunM2000:00:1700:59:2802:45:2303:48:53
183KOEHLER Krzysztof 802M5000:00:1701:04:3503:01:1804:17:02
184JANOWICZ Roman 683M4000:00:1700:54:1702:30:4603:34:45
185SZULC Krzysztof 169Night Runners WarszawaM4000:00:1801:04:2303:11:1204:31:18
186JANOWSKA Anna 334K3000:00:1801:11:3503:37:3404:56:11
187MAŃKOWSKI Krzysztof 37212tri.pl Drużyna Wilka OlsztynM3000:00:1801:09:4103:27:1104:50:44
188KRZYSZTOŃ Piotr 379GMP LASYM3000:00:1801:05:1303:14:5104:39:56
189MICHAŁEK Jarosław 400KrakówM5000:00:1801:07:3103:27:5204:57:45
190KRZEMIŃSKI Marcin 505SPRINT GorzyceM3000:00:1801:01:4902:59:3004:13:15
191SIERZPUTOWSKI Grzegorz 587M3000:00:1801:04:4503:07:0204:39:22
192MAŃKOWSKA Anna 62712tri.pl Drużyna WilkaK3000:00:1801:09:4103:27:1104:50:44
193LESZCZYŃSKI Andrzej 699Body Club mławaM4000:00:1800:58:5302:45:1303:52:14
194KĄKOL Łukasz 749M3000:00:1801:02:1603:04:3604:29:34
195KIELAK Daniel 685AlbatrosyM3000:00:1801:02:5803:15:2904:43:51
196KRZYSZCZAK Jaromir 38Czciciele Bobrzej NoryM3000:00:1900:58:2602:49:0303:57:11
197KITA Ewa 326Kędzierzyn-KoźleK5000:00:1901:18:5304:01:3705:39:45
198BASTA Konrad 331Basta Team ŁódźM3000:00:1901:00:0402:51:2004:00:35
199CZYZEWSKA Mariola 34012tri.pl Druzyna WilkaK2000:00:1901:11:3503:38:1005:06:38
200CAŁKA Agnieszka 583Radzymin Run TeamK3000:00:1901:16:1603:47:2305:18:28
201MOTYKA Artur 712TARNÓWM4000:00:1901:08:3103:31:5004:59:39
202RYCZEK Mariusz 713KMDM4000:00:1901:08:1403:31:4804:59:04
203WIŚNIEWSKI Piotr 657SkórczM4000:00:1901:03:2803:02:5904:18:15
204SZULBORSKI Darek 163TKKF PłockM4000:00:2001:08:4703:26:0904:49:21
205ŚMIECHOWICZ Filip 207LublinM4000:00:2001:07:4403:11:0704:30:52
206OZIMKOWICZ Dariusz 292WarszawaM5000:00:2001:20:3904:10:5005:49:15
207BRZEZIŃSKI Andrzej 301RykowiskoM4000:00:2001:00:4602:53:5204:05:12
208SUPROŃ Piotr 318ARCADIS RUNNING TEAMM3000:00:2001:04:0903:05:5404:31:25
209SZCZEPAŃSKI Adam 349AlbatrosyM3000:00:2001:00:2402:54:3204:04:38
210KORZEC Pawel 419dlapilota.plM4000:00:2001:12:3003:39:2805:16:47
211ZAWADZKI Piotr 468Night Runners z LasuM3000:00:2001:12:2803:31:3004:52:49
212PUŁA Waldemar 675LublinM3000:00:2001:00:0202:57:5104:19:49
213RUZIK Rafał 678M3000:00:2001:05:1803:10:1004:27:40
214PŁOSKOŃSKI Michał 192RykowiskoM3000:00:2101:04:1803:04:3004:21:45
215SUSKI Marcin 202KrakówM3000:00:2101:02:0603:05:2004:19:57
216MAZUREK Robert 390LUBLINM3000:00:2101:00:0202:54:1604:09:27
217STAN Marcin 402White Rabbit Running TeamM4000:00:2101:12:2903:39:2705:16:51
218KACZOROWSKI Przemysław 407SzczecinM4000:00:2101:11:4003:33:4204:58:47
219PESZEK Bogdan 519Aktywny DynówM4000:00:2101:12:0503:42:0505:09:07
220TRAFAS Dariusz 541Z Lasu PlockM4000:00:2101:12:2803:31:3004:53:14
221CAŁKA Grzegorz 584Radzymin Run TeamM4000:00:2101:16:1403:47:2105:18:26
222SKRZYPCZAK Piotr 666OTK RzeźnikM3000:00:2101:07:3503:21:2404:49:09
223CYTACKI Dawid 729RykowiskoM3000:00:2101:04:4103:05:1004:21:57
224PALIK Marcin 500Loża Szyderców KielceM4000:00:2101:06:3503:19:4604:48:17
225PENAR Jarosław 19festina lenteM5000:00:2201:10:4803:35:1304:59:08
226PACANOWSKA Paula 94Wełnica BiegaK2000:00:2201:15:3703:48:2905:31:12
227GÓRSKI Krzysztof 95DĄBRÓWKA NOWA BIEGOWI ZAJAWKOWICZEM4000:00:2200:58:5402:52:3804:13:36
228PARŚNIAK Michał 195Szlachetna Paczka WarszawaM2000:00:2201:13:3503:52:2405:24:34
229KOTUŁA Jarosław 315Sklep Biegacza Team/LublinM2000:00:2201:08:0803:30:4704:54:44
230WOJCIECHOWSKI Michał 376Spartanie DzieciomM4000:00:2201:08:3103:18:3704:32:50
231ZYCH Zbigniew 409LublinM4000:00:2201:05:4203:11:2404:34:11
232MASNY Dawid 493Truchtacz.plM3000:00:2201:03:0003:07:2104:24:15
233KOWALEWSKI Marcin 573EłkM2000:00:2201:13:3703:52:2605:24:35
234KOKOT Roman 579Aktywny DynówM3000:00:2201:12:1003:42:0505:09:01
235ŚLASKI Radosław 778StrzyżówM4000:00:2200:55:5202:35:4403:39:18
236PACANOWSKI Robert 36Wełnica BiegaM4000:00:2301:09:5103:31:4204:58:51
237KOSTKA Janusz 65Posmakuj Run TeamM4000:00:2301:08:5303:37:4705:08:36
238BORAWSKA Anna 149Płock Biega No Age LimitK3000:00:2301:14:2103:41:3505:20:57
239WŁODARCZYK Michał 228M3000:00:2300:58:5902:48:5203:58:19
240PRZYBYLSKI Przemysław 342Wełnica BiegaM4000:00:2301:05:3003:23:4604:54:54
241NOWAK Michał 366WEŁNICA BIEGAM3000:00:2301:02:2803:01:5004:33:17
242BOROWSKI Rafał 363KW WarszawaM3000:00:2301:02:0503:09:0504:42:21
243SZALAK Paweł 378LublinM3000:00:2301:00:0002:57:5204:20:42
244DOMIN Łukasz 441Aktywny DynówM2000:00:2301:01:4602:58:1804:17:05
245TOCZEK Maciej 572DynówM2000:00:2301:12:1203:44:5105:42:38
246DOMIAN Marta 23WarszawaK3000:00:2401:22:3504:11:1206:05:11
247KĘDZIA Szymon 88Dąbrowa GórniczaM2000:00:2401:03:5502:51:1604:12:11
248MAKOWSKI Bogdan 148Płock Biega No Age LimitM5000:00:2401:14:2003:41:3305:20:57
249POLEWKA Aneta 268Finisz RymanówK4000:00:2401:11:5103:52:0205:21:04
250KRUPA Jan 387Tortuga Adventure TeamM2000:00:2401:10:0103:33:2004:53:02
251GŁUCHOWSKI Jędrzej 480Tortuga Adventure TeamM2000:00:2401:10:0203:32:3504:54:06
252GŁUCHOWSKI Przemysław 552Tortuga Adventure TeamM4000:00:2401:10:0103:32:3605:02:38
253ŁUKASZ Sosnowski 72612triM3000:00:2401:06:4803:13:4604:36:08
254KWIATKOWSKA-SITEK Ewa 413RzeszówK3000:00:2401:13:0003:36:0605:07:00
255GRĘZIAK Ewa 167Yulo Run Team SiedlceK4000:00:2501:09:3503:18:0904:45:17
256FIJAŁKOWSKI Radosław 188GCW CrossFit WarszawaM3000:00:2501:05:4603:04:5404:16:23
257NIEMCZEWSKI Borys 270TimeBandit CorpsM3000:00:2501:02:4303:20:2404:42:13
258PAŁKA Magdalena 276WytycznoK3000:00:2501:05:2603:08:5004:29:28
259SKÓRA Tomasz 278SkórzecM3000:00:2501:05:2602:58:5204:11:42
260JANICKI Michał 298BytomM2000:00:2501:03:3102:59:3704:16:15
261RIJ Tomasz 448Rymanów ZdrójM3000:00:2501:09:0103:16:1404:36:16
262WAKUŁA Marek 465SiedlceM4000:00:2501:07:1003:36:1505:08:41
263WASYLÓW Jacek 672KB IZBA CELNA PRZEMYŚLM3000:00:2500:58:3202:54:3504:13:39
264BOLANOWSKI Piotr 227Posada GórnaM4000:00:2501:11:4903:52:0005:21:03
265RYNKIEWICZ Rafał 67Grupa Biegowa CHTMO, LegionowoM3000:00:2601:00:5802:57:5304:14:07
266PALCZAK Rafał 85Głogów MałopolskiM4000:00:2601:12:2703:28:5304:53:47
267NOWAK Przemysław 154Kabel Team BydgoszczM3000:00:2601:05:0903:10:3804:21:45
268KLONOWSKI Jerzy 194M6000:00:2601:15:5303:37:0605:09:14
269SZWAJKA Robert 236Stalowa WolaM4000:00:2601:05:1402:58:0404:11:08
270MARCZEWSKI Andrzej 459Kielce M5000:00:2601:12:4903:32:2805:03:11
271DZIERKA Mariusz 564Tomaszów MazowieckiM4000:00:2601:07:0403:14:2004:35:14
272MIREK Grzegorz 773KRAKÓWM3000:00:2601:02:1902:47:5803:56:24
273DĘBIEC Karina 216Finisz RymanówK3000:00:2601:11:3103:34:1105:01:08
274RYCYK Grzegorz 694Krasnystaw BiegaM4000:00:2601:10:5503:14:3204:19:55
275OBIDZIŃSKI Adam 44Napieramy! / SopotM3000:00:2701:12:2803:33:4704:49:45
276DOMSKI Marcin 204Drużyna SzpikuM3000:00:2701:04:1303:12:3304:32:23
277PIOTROWSKI Wiktor 246KętrzynM4000:00:2701:05:1003:15:0104:38:16
278CAGARA Paweł 316Stalowa WolaM3000:00:2701:05:1303:09:1604:35:28
279KOZŁOWSKA Agnieszka 490KKL/BBM KielceK4000:00:2701:07:0303:10:0604:28:14
280PAWŁOWSKI Arek 624WarszawaM3000:00:2701:05:1002:57:0204:10:01
281PIETRUSZCZAK Agnieszka 13Tomaszów MazowieckiK4000:00:2701:06:5303:16:4204:38:43
282MURAK Robert 12M3000:00:2801:01:3602:53:0904:03:56
283JEŻ Adam 60WarszawaM3000:00:2801:10:4703:20:3204:38:53
284FABIŃSKI Marcin 417Grudziądz / Visscher-CaravelleM3000:00:2801:04:4303:04:2104:19:51
285WIŚNIEWSKI Jacek 487Runners Team KętrzynM4000:00:2801:05:0703:12:0604:32:17
286KWIATKOWSKI Marek 499WarszawaM3000:00:2801:15:5503:42:2005:08:41
287IWAN Małgorzata 547DRUŻYNA SZPIKUK3000:00:2801:07:5403:09:3904:25:33
288IWAN Paweł 548GDAŃSKM3000:00:2801:06:1203:10:3804:27:44
289MISIEK Marek 79PGB Sportowa PaczkaM5000:00:2801:13:4203:21:4304:42:27
290APANASIEWICZ Bartosz 66Centrum BydgoszczM3000:00:2801:07:3603:28:4604:59:16
291WIERZBA Monika 75GdańskK2000:00:2901:14:1703:33:4504:52:54
292ADAMCZUK Mariusz 143Napieramy! SopotM3000:00:2901:04:4902:58:5204:06:19
293SOBCZAK Maciej 369M3000:00:2901:13:5403:49:2105:27:15
294MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 518BydgoszczK3000:00:2901:16:3803:57:4705:39:49
295OSIŃSKA Dominika 663K3000:00:2901:17:4503:55:4005:32:42
296RAUCHFLEISZ Andrzej 649Czopki KolczasteM4000:00:2901:17:4503:55:4005:32:42
297BIZOŃ Michał 165www.RunSpace.plM3000:00:3001:16:3803:51:3505:27:31
298HADAŁA Ignacy 212Sport&FutureM3000:00:3001:12:2503:33:3005:10:24
299DOLATOWSKI Łukasz 233WarszawaM3000:00:3001:07:4803:32:0805:01:12
300MARSZAŁEK Andrzej 285SwarzędzM4000:00:3001:07:3103:07:5604:25:07
301BOSACKI Jacek 735GnieznoM2000:00:3000:58:2802:48:0703:58:41
302BIELAŃSKI Jakub 797WytrzeźwiałkaM3000:00:3001:16:4703:47:4805:16:59
303PYDA Tomasz 312WarszawaM3000:00:3001:07:5003:14:1804:29:03
304WINIECKI Mateusz 680Łódź Running TeamM2000:00:3001:12:2703:30:5704:56:25
305KOŁODZIEJSKI Jarek 164Nigdy w życiu nie biegnę hardcora...M3000:00:3101:03:5703:01:4404:12:48
306WYTYKOWSKA Joanna 213rysie łódźK3000:00:3101:11:5103:20:4204:42:11
307KACZOREK Marcin 353JÓZEFÓWM4000:00:3101:04:5003:07:4704:25:29
308WYBOR Tomasz 411Łódź Running TeamM4000:00:3101:07:1603:04:4104:12:43
309BARON Jacek 435VadainM3000:00:3101:12:5703:34:1804:57:47
310ZYGMUNT Marcin 488ZK nr 2 GrudziądzM3000:00:3101:12:5603:34:1704:57:30
311WAŁCZYK Krzysztof 489ŁowceM3000:00:3101:04:1503:04:1304:29:00
312KOŁODZIEJCZYK Kamil 511RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM2000:00:3101:08:4603:07:0304:18:43
313ZDUNEK Grzegorz 575Nowy Bedoń/Łódź Running TeamM2000:00:3101:07:0703:04:4604:12:43
314PACH Agnieszka 734PoznańK4000:00:3101:09:2103:20:5904:42:15
315LEWANDOWSKI Robert 691Biegam z RadościM4000:00:3101:07:2503:18:4604:35:18
316DZIENISZEWSKI Tomasz 263WarszawaM3000:00:3201:08:3703:26:0804:46:00
317NADOLSKI Stanisław 303ChelmM4000:00:3201:12:2803:34:0805:06:00
318WOJDA Dariusz 333Dzikie DzikiM4000:00:3201:10:1703:28:0604:50:24
319GOLBA Łukasz 370MielecM3000:00:3201:11:4403:22:5904:42:55
320SZCZEPANIAK Marcin 700KoninM3000:00:3201:03:1003:02:5304:29:14
321MROZOWSKI Paweł 705Orange PolskaM4000:00:3201:19:0703:51:0905:23:13
322MROZOWSKA Magdalena 706WarszawaK4000:00:3201:19:0703:51:0905:23:14
323MROŻEK Andrzej 145KKB Dystans KrakówM6000:00:3301:15:1303:31:1904:49:46
324DEDERKO Piotr 237Straż Graniczna BiałystokM4000:00:3301:04:5603:17:5104:35:42
325WASIL Mateusz 302KrakówM2000:00:3301:18:3204:03:3205:38:03
326MŁODECKA Sylwia 338K4000:00:3301:11:5503:42:1305:14:27
327JABŁOŃSKI Michał 720WARSZAWAM4000:00:3301:19:0603:51:0905:23:12
328KORDOWICZ Łukasz 181M3000:00:3301:04:1102:57:4204:03:54
329RZECZYCA Adam 759Night Runners ŁódźM2000:00:3301:07:0703:10:2304:30:43
330ZIEMNIAK Marcin 186WarszawaM2000:00:3401:08:2603:23:0704:49:14
331PLISZCZYŃSKA Justyna 193LublinK4000:00:3401:15:3603:55:2805:43:27
332BŁASZKIEWICZ Bogusz 269Biegacze NetAppM3000:00:3401:16:0703:39:5404:58:45
333ŁOWCZAK Bartosz 560LublinM3000:00:3401:05:4302:58:5904:04:48
334TUROWICZ Piotr 577WarszawaM4000:00:3401:01:5103:16:4304:42:17
335ZIĘTEK Marcin 755JaworznoM3000:00:3401:09:1103:26:5204:49:30
336ROSZKOWSKI Marcin 795WarszawaM4000:00:3401:07:1203:23:0604:44:38
337KOBELUK Damian 182M3000:00:3401:08:0003:22:1004:43:41
338STANKIEWICZ Ireneusz 313LUBIN-START ŚCINAWAM4000:00:3401:13:3703:44:1105:22:26
339STASIEWICZ Łukasz 695LublinM3000:00:3401:11:1103:49:2305:24:54
340DEMBECKI Marcin 56Siemianowice ŚląskieM3000:00:3501:04:1203:17:1504:41:54
341KACZOR Waldemar 171Res-Vet RzeszówM4000:00:3501:01:2903:09:2304:32:23
342WIŚNIEWSKI Krzysztof 737ĆmiłówM3000:00:3501:11:1003:26:1204:51:06
343SZPINDA Sebastian 217BiłgorajM3000:00:3501:04:2003:03:1504:18:00
344GOSTKOWSKI Bartek 686KrakówM3000:00:3501:12:2803:47:4305:19:36
345CHOJECKI Dariusz 761LM4000:00:3501:05:1203:17:1404:40:46
346TKACZYK Przemysław 48Czciciele bobrzej noryM4000:00:3601:12:0103:40:3205:21:41
347GÓRECKI Rafał 49LesznoM3000:00:3601:07:3703:33:1004:59:29
348RUTKOWSKI Janusz 105LesznoM5000:00:3601:16:1803:52:3105:23:41
349ROSIŃSKI Krzysztof 223BydgoszczM3000:00:3601:22:1803:49:0305:17:18
350ZMYSŁOWSKI Łukasz 238M3000:00:3601:05:1103:17:1404:40:19
351MURAWSKI Maciej 532Miki TeamM3000:00:3600:59:5802:50:2804:05:37
352SZPYT Ryszard 616BiłgorajM4000:00:3601:08:0003:22:0904:43:39
353BORZYŃSKA Marta 152K3000:00:3701:11:3503:29:2105:00:50
354WRÓBEL Agnieszka 295K2000:00:3701:22:3904:13:0606:05:05
355KONARZEWSKA Marta 332Olsztyńskie U stawki BiegoweK3000:00:3701:10:2803:16:5704:34:33
356PAWĘZKA Mirosław 362Orange PolskaM3000:00:3701:11:1203:20:5504:43:06
357MURAWSKA Joanna 474Miki TeamK3000:00:3701:14:5403:46:2405:16:38
358GROCHOWSKI Wojciech 588KW WarszawaM3000:00:3701:03:2803:00:3404:17:02
359CHRZĄŚCIK Anna 617KrzeszowiceK3000:00:3701:04:5003:07:0604:25:34
360SACHA Łukasz 620TriWawaM3000:00:3701:11:3503:29:2205:00:51
361MORDAS Magdalena 642kw warszawaK3000:00:3701:23:3104:01:2705:43:43
362WOŹNIAK Michał 707LublinM3000:00:3701:11:5603:33:0505:02:26
363OLEKSYK Wojciech 744BKB VICTORIA BRZESKOM4000:00:3701:08:0103:16:4304:42:55
364WRONA Klaudiusz 766M3000:00:3701:10:2803:16:5804:36:25
365SOBOLEWSKI Sebastian 491M3000:00:3801:02:1102:57:5604:08:15
366SZYMIK Marcin 544ratownik górniczyM4000:00:3801:09:5503:38:5205:12:24
367SASIN Anna 591Run Vegan TeamK3000:00:3801:23:2804:01:2805:43:58
368KADŁUBEK Aleksander 625TKTJM3000:00:3801:14:0303:36:5304:57:44
369FIGEL Michał 650Miki TeamM3000:00:3801:08:5103:22:4404:50:17
370FIGEL Monika 738Miki TeamK3000:00:3801:26:1104:11:1605:52:20
371CIEŚLAK Dominika 670K3000:00:3801:10:0103:31:1904:52:59
372GORZOCH Justyna 808Klub Wysokogórski WarszawaK3000:00:3801:23:2904:00:5905:43:56
373KOZA Jan 41Lokomotiw MajdanM2000:00:3901:08:2703:35:1605:03:31
374SKWIERCZYŃSKI Adam 166Integracyjny Klub Sportowy IKS SiedlceM3000:00:3901:11:3903:16:5004:29:12
375KOCHANIAK Agnieszka 386Smashing PąpkinsK3000:00:3901:05:0903:01:2504:15:44
376SIWOŃ Ewa 401Smashing PąpkinsK4000:00:3901:06:4103:10:5404:37:06
377WRÓBEL Łukasz 78KB Biała Biega , Międzyrzec PodlaskiM3000:00:3901:08:4903:28:0904:56:15
378MILKOWSKI Rafał 392RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM3000:00:3901:04:3103:10:1004:29:00
379ŚWIDZIŃSKI Tomasz 711Vege RunnersM3000:00:3901:11:3303:20:4104:39:54
380CZUBIŃSKI Marek 33ŁódźM6000:00:4001:20:5404:05:3005:49:06
381JAREMA Marek 50KrakówM4000:00:4001:06:2603:16:1904:41:21
382TURSKA Agnieszka 168Akademia Biegania K3000:00:4001:13:4803:33:4405:00:57
383ADAMCZYK Łukasz 293ŁódźM3000:00:4001:01:3503:00:5904:15:53
384ROGÓSZ Piotr 337odBiegamyodNormyM4000:00:4001:15:4203:47:0405:27:36
385SEMENIUK Tomasz 357Grajek PraskiM4000:00:4001:07:1803:18:0504:41:43
386KOCHANIAK Rafał 385WarszawaM3000:00:4001:06:3403:08:5904:26:38
387PLACZEK Pawel 452M3000:00:4001:11:1403:26:3704:43:45
388BRZEZOWSKA Beata 397AlbatrosyK4000:00:4101:30:0904:25:4706:01:34
389OLESIAK Grzegorz 399Night RunnersM5000:00:4101:06:1803:04:4604:22:02
390ZDEB Artur 431Rudnik nad SanemM3000:00:4101:04:1303:02:5104:29:13
391KOŁODZIEJCZYK Maciej 521Fizo-SportM3000:00:4101:11:1303:38:1205:03:45
392DYLEWSKI Paweł 522Fizjo-Sport ŁęcznaM3000:00:4101:11:1603:38:1105:04:48
393SZYMAŃSKA Agnieszka 543WyszkówK4000:00:4101:15:3403:54:3605:26:10
394SZYMAŃSKI Adam 774M4000:00:4101:15:3603:54:4205:26:10
395JAREMA Maciej 77Lokomotiv MajdanM3000:00:4101:08:2403:19:3104:40:50
396MALINOWSKA Anna 100GdańskK2000:00:4201:04:4703:04:1704:20:09
397SOPAŁA Jakub 130Rudnik nad SanemM4000:00:4201:13:1703:36:5305:04:46
398OLEKSY Jaroslaw 150ks limanowa forrestM5000:00:4201:04:5903:07:0604:15:21
399FOJCIK Asia 462SBD ENERGETYK RYBNIKK3000:00:4201:09:3603:22:3704:44:24
400KOWALSKA Kasia 527K3000:00:4201:07:0403:14:2404:34:13
401SZEWCZYK Katarzyna 628KS Limanowa ForrestK2000:00:4201:07:3603:19:0204:39:30
402PĘKALA Michał 762AlbatrosyM3000:00:4201:06:1703:00:5004:11:20
403DOMIN Tomasz 73KrakówM4000:00:4301:10:4803:32:2304:55:28
404TATARA Dariusz 225ChorzówM4000:00:4301:06:5503:36:1405:17:51
405WYSOCKI Tomasz 343RybnikM4000:00:4301:11:5803:42:5305:13:46
406GAJOS Daniel 414M3000:00:4301:07:1303:10:2404:21:15
407JACHYM Marcin 669Klub Biegających LeśnikówM4000:00:4301:04:4303:13:2504:38:16
408WĘSIERSKI Dariusz 756www.smrekowaosada.plM4000:00:4301:04:5603:03:2004:16:21
409ŻMUDKA Bartek 574RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM3000:00:4301:11:5803:42:5305:13:33
410KIRKIEWICZ Ireneusz 17M4000:00:4401:11:1303:29:5104:53:41
411FARON Dawid 96NorafsportM2000:00:4401:09:3203:26:4704:56:19
412CZAPSKI Piotr 161WarszawaM5000:00:4401:12:5303:31:4905:00:06
413PERYKASZA Paweł 251NIght Runners +Plus+M3000:00:4401:05:0903:06:1504:21:55
414TELEON Piotr 443JacekBiega RunningTeamM4000:00:4400:58:4002:53:1204:10:54
415WÓJTOWICZ Paweł 456biegajznami.plM3000:00:4401:10:2403:16:0704:35:30
416GARCARZ Mariusz 747LimanowaM4000:00:4401:19:4404:03:4705:44:16
417KUBALA Sylwester 90KaliszM4000:00:4501:19:5504:09:4505:49:35
418SPACHACZ Łukasz 262GnieznoM2000:00:4501:02:5303:07:4804:25:52
419FRANCZAK Łukasz 570GdanskM3000:00:4501:03:2503:05:4404:16:48
420STASZEWSKI Maciej 592Janów LubelskiM3000:00:4501:10:2203:16:0804:35:30
421GARCARZ Monika 746LimanowaK4000:00:4501:19:4804:03:4805:44:18
422ADAMCZYK Edyta 771LimanowaK3000:00:4501:19:4504:03:2305:33:10
423BRONOWICKI Jarosław 760PRO-RUN WROCŁAWM4000:00:4501:09:1203:20:3504:44:30
424GRYGIEL Marek 218KrakówM3000:00:4501:08:1803:23:5504:43:33
425BŁACHEWICZ Krzysztof 444IławaM3000:00:4601:02:2102:59:2904:04:34
426KOCOT Sebastian 482SosnowiecM3000:00:4601:06:4003:16:1904:36:31
427SOBOL Tomasz 629M3000:00:4601:14:5503:47:5605:18:42
428SOBOL Agnieszka 641K3000:00:4601:14:5503:47:5705:18:42
429KALISZ Jakub 801M2000:00:4601:05:3203:03:2604:27:04
430SKÓRA Sebastian 183ŁańcutM3000:00:4601:13:3403:48:4605:24:38
431NOWAK Piotr 102BieszczadyM4000:00:4601:08:3003:05:0704:14:41
432KACZMAREK Piotr 247ToruńM2000:00:4700:55:1802:40:1803:51:15
433DWORAKOWSKI Andrzej 259łapscy lajtowcyM3000:00:4701:06:3603:00:0504:12:47
434CIESIELSKI Michał 306CSWP Audit&AdvisoryM2000:00:4701:02:2502:59:3704:09:49
435MOSKWIAK Mateusz 307JarosławM2000:00:4701:08:4403:15:3404:34:10
436STAFIEJ Anna 408ŚwinoujścieK3000:00:4701:16:4403:37:1704:57:10
437PIECZONKA Janusz 498PwC Running TeamM2000:00:4701:05:3103:11:4704:30:47
438SOŁTYS Marcin 652JasłoM3000:00:4701:07:2403:12:1004:29:05
439OKARMA Wojtek 723M3000:00:4701:18:2204:03:3405:54:43
440GERUS Wiesław 557Pro-Run WrocławM5000:00:4701:09:1003:22:5805:03:33
441GAURA Łukasz 352BydgoszczM3000:00:4801:05:4503:16:2504:44:53
442OCYTKO Edyta 523K3000:00:4801:20:1104:03:1705:46:20
443WIĘCH Piotr 633WołominM3000:00:4801:04:3302:57:5804:03:40
444SZYMURA Aleksandra 621RybnikK4000:00:4801:15:4104:01:4905:45:09
445GMAJ Daniel 787M3000:00:4801:17:5903:58:3505:51:33
446MAJKUCIŃSKI Marek 681Biegiem Radom!M4000:00:4801:09:4303:29:1604:54:55
447SOLECKI Tomasz 153Gomola Trans AircoM3000:00:4801:04:4903:01:0904:12:59
448ZBYSŁAW Beata 26SSP Orka IławaK4000:00:4901:17:3303:45:4705:20:27
449ZYCH Wiktor 455SwornegacieM3000:00:4901:07:3703:28:1404:54:06
450WALASZKOWSKA Dominika 537GościcinoK3000:00:4901:11:5103:34:1904:57:17
451NITSCH Tomasz 581UNTS WarszawaM4000:00:4901:07:3703:28:1504:54:35
452HAŁASA Joanna 608TY KRAKUSIEK3000:00:4901:05:4203:21:3004:49:00
453MIKOWSKI Artur 667GrójecM4000:00:4901:07:3803:16:1904:34:50
454GMAJ Karolina 790GRÓJECK3000:00:4901:17:5803:58:3405:51:32
455SARAT Ewa 798K4000:00:4901:16:2603:47:0305:19:07
456KOŁODZIEJSKI Ariel 325xTeamM3000:00:5001:14:1903:37:2804:59:06
457BRZEZIŃSKI Michał 427WarszawaM2000:00:5001:01:5803:08:1204:30:44
458BEDNARZ Krzysztof 457TarnówM5000:00:5001:16:1203:47:0505:20:40
459PIETRYSZYN Mariusz 513PrzemyślM3000:00:5001:08:4003:19:0604:46:36
460ZEMBROŃ Jacek 34RzeszówM4000:00:5001:16:2503:47:0605:19:20
461KUBASIK Łukasz 327PrzeworskM2000:00:5001:08:4003:19:0804:46:36
462SMOLARCZYK Tomasz 607TY KRAKUSIEM3000:00:5001:05:4103:21:3104:48:59
463GEZELA Joanna 190EuforiaBiegacza.plK4000:00:5101:21:4304:02:5805:33:27
464GEZELA Robert 191EuforiaBiegacza.plM3000:00:5101:21:4204:02:5205:33:25
465KUBAREK Łukasz 350Nigdy w życiu nie biegnę hardcora....M3000:00:5101:14:1803:37:3104:59:03
466KWIECIEŃ Krzysztof 460RunShop.plM4000:00:5101:16:1103:46:3705:19:46
467SIKORSKA Agnieszka 615WarszawaK4000:00:5101:19:5904:03:3905:48:43
468DONIEC Sebastian 71www.adwokatdoniec.plM3000:00:5201:16:4403:56:1705:32:37
469NADROWSKI Piotr 250KondycjaM4000:00:5201:12:1603:25:2104:42:26
470KRZYWICKI Paweł 282WARSZAWAM4000:00:5201:06:2103:21:2804:42:10
471KARPIŃSKI Robert 356Spartanie DzieciomM4000:00:5201:12:1903:31:0404:59:02
472ŚRODA Janusz 364Spartanie DzieciomM5000:00:5201:22:3304:17:3906:17:39
473KUCHARCZYK Robert 439Silesia Runners ClubM3000:00:5201:12:1803:33:3805:12:19
474MOSSOP Andrew 578WARSZAWAM3000:00:5201:03:2502:54:4004:02:55
475PAWLUŚ Mirosław 586JSC JasłoM3000:00:5201:02:4503:00:0204:13:08
476PAPE Martin 373WITCM4000:00:5201:16:4803:43:0505:24:41
477ŁUGOWSKI Karol 156Mińsk MazowieckiM3000:00:5301:07:3303:32:1305:00:41
478STUSIŃSKI Mariusz 582PiorunnersM3000:00:5301:07:3203:19:1304:45:50
479BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 585JasłoK3000:00:5301:10:0403:22:2704:39:29
480MARCHEWKA Elżbieta 644BrakK4000:00:5301:19:1203:58:1405:34:16
481GAWRON Marcin 722TarnówM4000:00:5301:16:1003:31:0004:53:55
482BERUS Mikołaj 687LesznoM2000:00:5301:15:0903:24:4804:40:25
483CZUBIK Wojciech 692Jasielskie Stowarzyszenie CyklistówM3000:00:5301:02:4203:00:0004:14:32
484WALENTOWSKI Maciej 693TarnówM2000:00:5301:17:3303:41:3605:14:33
485TUSIŃSKA Aleksandra 339RadomK3000:00:5301:05:1303:15:1404:33:07
486DOBAJ Katarzyna 358KrakówK3000:00:5401:18:3404:13:2406:01:06
487SĘPKA Daria 415Spartanie DzieciomK4000:00:5401:17:0003:52:3205:27:40
488MAJDAN Łukasz 430SPARTANIE DZIECIOMM3000:00:5401:12:1303:25:2304:47:45
489SZUMIGAJ Alicja 434Sępólno KrajeńśkieK3000:00:5401:11:2003:27:2204:52:19
490WĘGIEL Marcin 719JasłoM2000:00:5401:02:4303:00:0904:11:10
491CHORYŁEK Leszek 752CzęstochowaM4000:00:5401:12:5703:37:4105:14:22
492CHOJNACKI Leszek 800IADPM4000:00:5401:07:4903:07:3404:23:48
493KNIAZ Piotr 684WarszawaM2000:00:5401:07:5403:15:1604:42:24
494BARAŃSKA Celestyna 344AccentureK3000:00:5401:17:5903:52:2305:24:31
495BUSZ Jacek 64Drużyna KormoranaM3000:00:5501:07:5303:15:0604:42:20
496KUNCEWICZ Marek 146M3000:00:5501:08:5203:22:1204:48:45
497BULKOWSKI Waldemar 230BrzegM5000:00:5501:09:4203:29:3004:59:00
498ZIELIŃSKI Michał 416Spartanie DzieciomM4000:00:5501:14:1803:28:3104:54:07
499RÓŻOWICZ Eliza 423Spartanie Dzieciom K3000:00:5501:18:2304:13:2405:45:16
500SZTYPA Marcin 506ATMA M3000:00:5501:14:2903:50:5605:29:12
501AUBRECHT Paweł 770Pruszcz GdańskiM2000:00:5501:17:2003:50:0105:11:52
502OSIKOWSKA Teresa 768K3000:00:5501:14:2903:46:4305:22:23
503KUNCEWICZ Anna 37K3000:00:5601:08:0803:20:1804:46:41
504NIZIOŁEK Marek 170ZaborzeM4000:00:5601:15:0903:43:2605:13:37
505SZCZERBA Rafał 200ŁódźM3000:00:5601:16:0503:40:4505:16:17
506GUZIK Robert 241PedraforcaM4000:00:5601:10:4103:24:2804:52:56
507BARTOSIEWICZ Andrzej 267TKD SZAKAL JEŻYCEM4000:00:5601:02:3802:58:0204:08:28
508SERWACZYŃSKI Mirosław 428Spartanie DzieciomM5000:00:5601:18:3404:13:2106:04:43
509BRZOSTEK Krzysztof 748white riverM4000:00:5601:11:0603:36:3305:01:37
510GAŁĄZKA Zbigniew 811JW 3939M3000:00:5601:01:5202:49:1904:01:57
511ZIELIŃSKI Paweł 151M3000:00:5701:12:0403:30:0204:53:18
512KAŹMIERCZAK Marcin 203SochaczewM2000:00:5701:01:3303:15:1504:42:25
513MAZUR Robert 393Smashing pĄpkinsM4000:00:5701:13:1603:30:4604:57:34
514CHMIELEWSKI Tomasz 450WarszawaM3000:00:5701:00:1902:50:1303:58:11
515OSSOWSKI Adam 728grupa bankietowa bydgoszczM5000:00:5701:17:0703:47:0605:31:10
516WALERCZYK Pawel 696KornikM4000:00:5701:07:2403:35:3905:14:09
517PANEK Aleksandra 274DębogóraK4000:00:5801:17:5903:58:2005:34:18
518KUNERT Jakub 336Smashing PąpkinsM2000:00:5801:19:5804:08:2605:57:11
519SZYMCZAK Miroslaw 351Spartaniedzieciom/DreamRunM4000:00:5801:15:2203:36:3605:06:50
520PASELA Bartosz 398Smashing pĄpkinsM3000:00:5801:07:1303:10:1104:28:29
521CZURYŁOWICZ Krzysztof 458WarszawaM3000:00:5801:02:3303:03:0204:15:52
522NIEDZIELA Wojciech 473M4000:00:5801:13:5303:29:5304:53:08
523DABKIEWICZ Monika 562GdanskK4000:00:5801:17:1603:43:2905:05:56
524KOZAKIEWICZ Zbigniew 180Brzeg DolnyM3000:00:5801:00:2802:58:3704:30:58
525ALEKSANDROWICZ Łukasz 226Spartanie DzieciomM3000:00:5801:22:4804:19:5906:14:07
526KAWA Michał 110PUŁAWYM4000:00:5901:16:0503:36:4305:16:04
527CHWISTEK Katarzyna 157ZabrzeK3000:00:5901:14:2303:40:1005:09:43
528PRAŻMOWSKI Piotr 206Am Nat KraakówM3000:00:5901:12:0503:41:3905:23:37
529KOZERA Waldemar 420M3000:00:5901:09:4603:16:2704:43:51
530KUZA Daria 545GdańskK3000:00:5901:17:1803:43:2905:00:54
531FINFANDO Zbigniew 662IzabelinM4000:00:5901:12:2603:32:0604:57:11
532DZIAŁABIJ Beata 796OlkuszK3000:00:5901:15:2903:33:4604:55:47
533TABASZEWSKA Karolina 81ZakopaneK3000:00:5901:07:4603:22:3704:50:25
534SMUDA Marcin 137TychyM3000:01:0001:07:4203:05:2804:21:30
535PALUCH Marek 205STJ KW KrakówM2000:01:0001:09:4303:14:2204:28:32
536PLASZCZYK Tomasz 232sport=evo gdańskM3000:01:0001:17:1803:49:5705:12:03
537SŁUPECKI Radosław 319ChotomówM4000:01:0001:11:3803:36:5005:21:25
538PAUSZEK Marlena 529WągrowiecK4000:01:0001:17:3503:47:4405:17:49
539RYBAK Przemysław 600Tri Puławy M3000:01:0001:07:4803:04:2404:16:00
540PIECH Krzysztof 730WarszawaM4000:01:0001:06:1103:16:2304:43:33
541DZIAMSKI Tomasz 281KOBYLNIKIM3000:01:0001:09:0403:08:2404:31:27
542SOSZYŃSKA Gosia 470człapaczeK5000:01:0101:19:5103:54:5705:27:48
543CZERWIŃSKA Magdalena 475GliwiceK4000:01:0101:14:0503:57:0405:32:30
544PAUSZEK Roman 530WągrowiecM5000:01:0101:11:2303:28:5904:53:14
545GĄSIOROWSKI Maciej 769WarszawaM3000:01:0101:11:3403:26:2004:48:29
546LICHWA Grzegorz 788M4000:01:0101:14:0103:57:0205:32:27
547DOMAŃSKA Ewelina 689ZakopaneK3000:01:0101:16:3003:48:3305:15:29
548KUCZMA Paweł 118PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNINM5000:01:0201:14:5703:38:0005:15:56
549ŁOKAS Andrzej 134BędzinM4000:01:0201:21:3504:00:5305:44:54
550KUŁAKOWSKI Piotr 472CzłapaczeM5000:01:0201:15:5803:43:2105:09:35
551KOPACZ Mirosław 648PoznańM6000:01:0201:12:1003:29:5504:53:40
552KMUK Tomasz 742Padew NarodowaM3000:01:0201:17:2403:41:2705:06:59
553KUBIK Filip 794ProfideaM3000:01:0201:08:2603:20:1804:37:42
554MATYJA Piotr 688Piotrków TrybunalskiM3000:01:0201:16:2703:48:3105:15:27
555MILEWSKI Mateusz 93MKB Dreptak Mińsk MazowieckiM2000:01:0301:07:5903:15:1204:37:29
556GRABOWICZ Paweł 289Siekierki WielkieM4000:01:0301:12:5903:35:1005:00:25
557PAPIEWSKA Marzena 425K3000:01:0301:13:4603:26:2004:50:16
558PAPIEWSKI Przemysław 426M3000:01:0301:13:4603:35:2505:02:32
559NITA Małgorzata 486PoznańK4000:01:0301:14:1303:51:3505:25:06
560SIWIEC Tomasz 433RzeszówM3000:01:0301:10:4703:30:2104:56:53
561NOWAK Jaroslaw 47PoznańM4000:01:0401:14:1203:51:3405:24:42
562KOZŁOWSKI Bartek 265wawaM3000:01:0401:12:5003:24:5404:52:42
563NOJSZEWSKA Anika 273WarszawaK3000:01:0401:13:0303:46:0005:21:19
564ISALSKI Mikołaj 324PoznańM2000:01:0401:12:2603:31:4705:04:09
565NOWOTYŃSKI Jakub 492KrakówM3000:01:0401:09:2703:16:0104:37:42
566RYCZEK Adam 739Biegam Na TarchominieM3000:01:0401:11:3903:46:3905:38:30
567ISALSKI Przemek 261PoznańM3000:01:0501:23:4104:12:3605:54:12
568KUBACKI Sebastian 429OSIEDLE NIEWIADÓWM3000:01:0501:08:3003:10:1904:28:33
569ZARZYCKA Monika 477BOOT CAMP POLSKA K2000:01:0501:14:0303:38:0305:12:12
570BRUDEREK Tomasz 598JabłonnaM3000:01:0501:08:2903:10:1704:28:33
571BRONISZEWSKI Jakub 632ZąbkiM4000:01:0501:18:2903:43:1105:10:48
572DOMARADZKA Ewa 786PyskowiceK4000:01:0501:20:0504:03:4605:44:49
573MROZIK Jarosław 253Praga-PółnocM2000:01:0601:15:5303:41:3505:07:40
574HUZIOR Ela 716K4000:01:0601:20:2204:10:1005:58:39
575BOGUCKA Joanna 805Night Runners GliwiceK4000:01:0601:18:2804:00:4705:44:14
576ZARZYŃKI Artur 177FunflyM3000:01:0601:03:2003:00:2304:12:18
577SZCZEPANIAK Michał 286WołominM4000:01:0601:06:0003:02:2204:16:59
578SPYRA Mariusz 113VC TeamM5000:01:0701:20:5003:50:1005:20:53
579CISEK Agnieszcz 115Visum Clinic TeamK3000:01:0701:20:5104:08:1205:51:48
580LEŚNIEWICZ Tomasz 124Stare WujeM4000:01:0701:13:5403:52:0305:44:06
581PÓŁTORAK Katarzyna 126WarszawaK3000:01:0701:13:0203:32:4705:00:37
582GANCARSKI Marcin 377LublaM2000:01:0701:22:4304:15:4805:49:52
583GADOMSKI Radosław 485PKO Bank PolskiM3000:01:0701:07:2803:24:4904:53:48
584ADAMOWSKI Jacek 807Night Runners GliwiceM3000:01:0701:18:1004:05:4205:51:50
585PASECKA Sylwia 248GliwiceK4000:01:0801:17:5603:37:2504:56:28
586PYSIEWICZ Krzysztof 309KatowiceM5000:01:0801:22:5704:11:2205:51:01
587URBAŃSKI Józef 374KKB Mosir KrosnoM5000:01:0801:16:0903:39:1905:04:53
588BEDNARCZYK Paulina 483MadRabbitK3000:01:0801:13:0103:44:5905:19:17
589JĘCZMIEŃ Marlena 563K2000:01:0801:17:5703:53:3605:27:25
590SMYK Robert 806OTK RzeźnikM4000:01:0801:20:1704:10:0705:58:35
591KOTLARSKI Marcin 21M3000:01:0901:10:3003:25:5704:53:40
592BŁASZKIEWICZ Tomasz 46TEMMPO WałbrzychM4000:01:0901:11:1203:29:5404:50:31
593ZAWADZKI Maciej 361WarszawaM3000:01:0901:07:0403:07:1604:27:34
594SAŁAŃSKI Wojciech 634WarszawaM3000:01:0901:05:0103:08:4104:34:35
595CHUDYBA Michał 653M3000:01:0901:03:1303:01:3904:16:49
596SZYMAŃSKI Paweł 229LesznoM3000:01:0901:15:0204:08:3205:54:23
597FUNKA Andrzej 53NKB Chyży Nowy TomyślM5000:01:1001:17:1803:55:5505:30:18
598BYLICA Paulina 290PGB Pocztowa PaczkaK3000:01:1001:11:1303:21:0704:40:41
599KOLASSA Ryszard 304Aktywni Kociewiacy - SKÓRCZM5000:01:1001:16:3003:36:5305:00:23
600WICIAK Ziemowit 528Starogard GdańskiM4000:01:1001:16:4803:59:5305:38:52
601ŁUCZAK Piotr 636ja+117kgM2000:01:1001:09:3003:30:2704:51:17
602CZERWIEC Artur 810KT Water Knights ZabierzówM3000:01:1001:07:1702:55:5604:06:34
603STEFAŃCZYK Monika 750Les femmes courant dans les for?tsK3000:01:1001:16:4703:42:0705:08:54
604BAŁAZY Patryk 291PGB Sportowa PaczkaM3000:01:1101:13:0203:31:0004:50:42
605MOŻEJKO Artur 558SPARTANIE DZIECIOMM4000:01:1101:05:5003:08:3604:32:25
606PROC Leszek 789Spartanie DzieciomM4000:01:1101:08:0903:33:5005:00:21
607ZAJĄC Tomasz 809KT Water Knights ZabierzówM3000:01:1101:04:0703:00:1704:12:18
608LENCZOWSKI Kuba 765KT Water Knights ZabierzówM4000:01:1101:04:0703:00:2804:11:18
609ZIÓŁKO Maciek 767Water KnightsM3000:01:1101:10:3803:23:3904:53:13
610ŚLĄCZKA Arek 61Finisz RymanówM3000:01:1201:10:1103:28:4404:54:56
611KRUPCZYŃSKI Mariusz 129KRUPOLS TEAMM5000:01:1201:11:0103:26:4604:52:26
612FILIPOWICZ Joanna 235WarszawaK4000:01:1201:12:4403:41:3905:10:39
613FILIPOWICZ Wojciech 580WarszawaM4000:01:1201:12:5103:41:4005:10:39
614KARDACH Kamil 311Finisz RymanówM2000:01:1201:17:4303:57:5405:45:40
615MYTNIK Grzegorz 266Klub Triathlonowy Water Knights ZabierzówM4000:01:1201:12:5703:39:0005:13:39
616PILECKI Maciej 22WrocławM3000:01:1301:07:2603:22:0104:38:26
617DZIEDZIC Artur 29WałbrzychM3000:01:1301:19:2403:34:5904:53:36
618PARYS Andrzej 793EL AktywniM6000:01:1301:32:2504:40:0606:27:51
619RURKA Grzegorz 59WarszawaM5000:01:1401:14:4203:46:5805:28:40
620WOJCIESZAK Marcin 283ZagórzM3000:01:1401:08:2203:28:4505:00:22
621MĘŻYŃSKI Michał 731WarszawaM3000:01:1401:14:0903:40:3605:11:38
622GROCHOWSKI Grzegorz 136Biegamy z OchotąM5000:01:1501:25:0004:13:0606:01:04
JABŁOŃSKI Kazimierz 155PrądyM60DNF01:25:59 DNF04:25:40 DNF06:31:51 DNF DNF
CYGANEK Grzegorz 355BydgoszczM30DNF01:00:56 DNF02:57:50 DNF04:49:05 DNF DNF
CHMIEL Michał 368RzeszówM30DNF01:10:17 DNF DNF DNF DNF
WYWROT Grzegorz 421M30DNF01:05:26 DNF03:24:34 DNF DNF DNF
MUSIAŁ Michał 526BydgoszczM40DNF00:59:07 DNF02:57:47 DNF04:32:16 DNF DNF
BEM Jakub 534`KrakówM20DNF01:19:04 DNF04:04:01 DNF05:38:33 DNF DNF
GRODECKI Piotr 569M30DNF01:09:25 DNF03:29:24 DNF05:19:31 DNF DNF
MIZIOŁEK Jakub 593LublinM20DNF01:21:22 DNF04:10:52 DNF06:15:24 DNF DNF
PREJZNAR Marcin 601MTB MOSiR DUKLAM30DNF00:54:15 DNF02:49:59 DNF04:27:40 DNF DNF
KĘPA Justyna 6311bspK30DNF01:05:24 DNF DNF DNF DNF
MICHALSKI Arkadiusz 622ModerowkaM30DNF01:02:27 DNF03:21:23 DNF DNF DNF
BARTUŚ Bartosz 655GdyniaM30DNF01:10:38 DNF DNF DNF DNF
KRAUSE Grzegorz 647GDAŃSKM30DNF01:17:14 DNF04:03:48 DNF DNF DNF
SKWIERCZYNSKI Darek 703sulejówekM40DNF01:03:38 DNF DNF DNF DNF
GRABOWSKA Maria 791Fundacja Aktywna TrzemesznoK40DNF01:04:03 DNF03:20:47 DNF DNF DNF
NOWAK Daniel 24ProTempo.plM30DNF01:14:25 DNF04:00:25 DNF DNF DNF
SIKORSKI Krzysiek 542SSF Trinergy TeamM30DNF01:26:38 DNF04:19:28 DNF DNF DNF
LUBIŃSKI Mikołaj 618Biegam Bo Nie LubieM30DNF01:22:26 DNF04:29:19 DNF DNF DNF
ROMANOWICZ Emilia 758SupraślK20DNF00:57:37 DNF02:39:13 DNF03:44:41 DNF DNF
ŚMIECHOWICZ Gerard 589WarszawaM40DNF01:40:35 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 642 wynik(ów)