III ULTRA MARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-10-11
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
790
Wystartowało:
642
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
623
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 11km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | 30km | 37.8km | 50.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu11km
   
1GORCZYCA Bartosz 2Buff Team PolskaM2000:00:0100:46:55
2CEBERAK Bartosz 310LubartówM2000:00:0800:50:35
3WĄSOWICZ Jan 594KrakowM4000:00:0200:51:39
4CIEŚLIK Paweł 677AlphawoolfM2000:00:0200:51:39
5STELMACH Dominika 4K3000:00:0300:51:39
6BIERNAWSKI Piotr 220ATTIQ Fake Runners Nowy TargM3000:00:0200:51:40
7HUZIOR Piotr 219ATTIQ Fake Runners Nowy TargM4000:00:0100:51:41
8FARON Robert 1Salco Sport TeamM4000:00:0200:51:46
9ŁACHUT Wojciech 799Triathlon Series Team / Tempo MławaM3000:00:1400:52:38
10WIERNUSZ Krzysztof 478Finisz RymanówM3000:00:0300:52:48
11KOCZWARA Tomek 504Radomyśl WielkiM3000:00:1100:52:56
12CICHOŃ Maciej 784WejherowoM4000:00:0800:53:00
13KRZYSZTOŃ Marcin 380GMP LASYM3000:00:0400:53:03
14DUDZIK Robert 147MSZANA DOLNAM3000:00:0400:53:42
15GRONEK Adrian 536WarszawaM2000:00:0600:53:43
16BARCEWICZ Marta 38312tri.pl Drużyna Wilka / ASICS FRONTRUNNERK2000:00:0500:53:44
17PRĘDKI Mirosław 144JasłoM3000:00:0400:53:46
18PUZIA Krzysztof 173KrakówM5000:00:0400:54:14
PREJZNAR Marcin 601MTB MOSiR DUKLAM30DNF00:54:15 DNF
20JANOWICZ Roman 683M4000:00:1700:54:17
21KUBICKI Darek 260Waniewski CoachingM3000:00:1400:54:25
22KROSNY Sebastian 690biegamyZsercem-BBL-Biegaton MikołówM3000:00:0300:54:39
23ROCZKOWSKI Artur 566RybnikM5000:00:1100:54:58
24BARBARA Jacek 754adidas running team polandM3000:00:0300:55:01
25BARANIAK Radosław 329LubońM4000:00:0100:55:03
26KĄCKA Anna 776ZakopaneK2000:00:0400:55:16
27BROL Marcin 9Sport w wielkim mieścieM3000:00:0400:55:16
28KACZMAREK Piotr 247ToruńM2000:00:4700:55:18
29LITWIŃSKI Robert 668VEGERUNNERS GrudziądzM3000:00:1200:55:22
30ŚLASKI Radosław 778StrzyżówM4000:00:2200:55:52
31SZKODA Dariusz 602Ruda ŚląskaM3000:00:0600:56:06
32KUJAWSKI Bartek 58Grupetto GorliceM2000:00:0300:56:07
33BAKALARZ Emil 297WrocławM2000:00:0300:56:40
34CHAMIIELEC Bogusław 314LubinM4000:00:0800:57:00
35TOPOLSKI Marcin 109JadownikiM3000:00:0400:57:23
36GAWLIK Sławek 211KRAKÓWM3000:00:1400:57:28
37ZWIERZCHOWSKI Andrzej 561Biegunka TeamM3000:00:1100:57:29
38CZYŻKOWSKI Rafał 502WarszawaM3000:00:1100:57:30
39JANIAK Paweł 565Leniwce.plM3000:00:1100:57:30
ROMANOWICZ Emilia 758SupraślK20DNF00:57:37 DNF
41TOMASIK Natalia 8K2000:00:0300:57:41
42POŻAK Grzegorz 654Lubartów BiegaM3000:00:1100:58:24
43KRZYSZCZAK Jaromir 38Czciciele Bobrzej NoryM3000:00:1900:58:26
44JAKUBCZYK Paweł 198CKBabcieM3000:00:0600:58:27
45JUSZKIEWICZ Zbigniew 422EłkM4000:00:0700:58:27
46BOSACKI Jacek 735GnieznoM2000:00:3000:58:28
47WASYLÓW Jacek 672KB IZBA CELNA PRZEMYŚLM3000:00:2500:58:32
48GIŻA Grzegorz 714radomyśl wielkiM3000:00:1100:58:35
49GÓRSKI Mariusz 320TychyM3000:00:0500:58:37
50OLEK Paweł 613KWWM4000:00:0800:58:37
51TELEON Piotr 443JacekBiega RunningTeamM4000:00:4400:58:40
52ŁOJEK Krzysztof 335Pobite GaryM3000:00:0300:58:43
53ŻYTO Maciej 525RTV Euro AGDM4000:00:0400:58:48
54JASTRZĄB Piotr 597Dekan LeskoM4000:00:0500:58:52
55DARSKI Rafał 330WiryM4000:00:0100:58:53
56LESZCZYŃSKI Andrzej 699Body Club mławaM4000:00:1800:58:53
57GÓRSKI Krzysztof 95DĄBRÓWKA NOWA BIEGOWI ZAJAWKOWICZEM4000:00:2200:58:54
58WŁODARCZYK Michał 228M3000:00:2300:58:59
MUSIAŁ Michał 526BydgoszczM40DNF00:59:07 DNF
60JURGA Marcin 549Night Runners/TGV ClubM2000:00:0900:59:08
61KONIECZNY Marcin 440HOUSE OF SKILLSM4000:00:1000:59:09
62SUCHOWIECKI Wojciech 375Tri NEGU-OUB-artneo.plM3000:00:0900:59:11
63PALUCH Tobiasz 245RunForFun RygliceM2000:00:0500:59:14
64ŚLIWIŃSKI Andrzej 590MiechówM5000:00:0700:59:14
65PAWLAK Gabriel 224VascoTeam WrocławM3000:00:0900:59:15
66WYROBEK Łukasz 656KrakówM4000:00:0700:59:16
67MADEJSKI Sławomir 514Speleoklub Świętokrzyski KielceM3000:00:0500:59:21
68PARZYSZEK Marcin 15Extreme Tatras Team WarszawaM3000:00:1500:59:21
69KUJAWSKI Bogusław 176Grupetto GorliceM5000:00:0300:59:22
70TRUSZKOWSKI Damian 775Dream RunM2000:00:1700:59:28
71WIERZBICKI Grzegorz 559Nowe IganieM4000:00:1200:59:29
72ŻURAWSKI Kamil 507WarszawaM2000:00:1300:59:33
73GRABIEC Marcin 724KolbuszowaM3000:00:0900:59:36
74IGNATOWICZ Marcin 98MielecM3000:00:0900:59:37
75KLIMCZEWSKI Andrzej 116Forever Young ŁódźM5000:00:0600:59:47
76MURAWSKI Maciej 532Miki TeamM3000:00:3600:59:58
77SZALAK Paweł 378LublinM3000:00:2301:00:00
78KWAS August 740RykiM3000:00:0501:00:01
79PUŁA Waldemar 675LublinM3000:00:2001:00:02
80MAZUREK Robert 390LUBLINM3000:00:2101:00:02
81CIEŚLA Elżbieta 567Biegające MałżeństwoK4000:00:1401:00:04
82BASTA Konrad 331Basta Team ŁódźM3000:00:1901:00:04
83KRAWCZYK Karolina 651Ortoreh TeamK3000:00:0801:00:06
84BYTNIEWSKI Dariusz 27Pierońskie HanysyM3000:00:1501:00:09
85KRUPA Grzegorz 664Górski Półmaraton ŚlężańskiM4000:00:1201:00:16
86CHMIELEWSKI Tomasz 450WarszawaM3000:00:5701:00:19
87MAŁEK Piotr 643NIEMCEM2000:00:0801:00:21
88CIEŚLA Jarosław 568Biegające MałżeństwoM4000:00:1501:00:21
89SZCZEPAŃSKI Adam 349AlbatrosyM3000:00:2001:00:24
90BOROWSKI Adam 104InowroclawM3000:00:0901:00:28
91PRZEŹDZIECKA Katarzyna 345Smashing PąpkinsK3000:00:1701:00:28
92KOZAKIEWICZ Zbigniew 180Brzeg DolnyM3000:00:5801:00:28
93KORULCZYK Łukasz 275LublinM3000:00:1201:00:29
94STANICKI Mateusz 635Trinergy TeamM3000:00:1201:00:35
95FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoM4000:00:0601:00:38
96MATWIEJCZYK Gabriel 751runyourlife.plM3000:00:1101:00:46
97BRZEZIŃSKI Andrzej 301RykowiskoM4000:00:2001:00:46
CYGANEK Grzegorz 355BydgoszczM30DNF01:00:56 DNF
99DESSAUER Wioletta 6LubartówK4000:00:1001:00:57
100RYNKIEWICZ Rafał 67Grupa Biegowa CHTMO, LegionowoM3000:00:2601:00:58
101ŚWITAŁA Piotr 725KatowiceM2000:00:0301:01:05
102MAKOWSKI Jerzy 708WłodawaM5000:00:0801:01:10
103NIEDŹWIEDŹ Tomasz 718Siła Ogra Trail TeamM3000:00:1401:01:16
104JOSYPENKO Jędrzej 131JacekBiega Running TeamM2000:00:0201:01:19
105JOSYPENKO Bożena 138JacekBiega RunningTeamK3000:00:0201:01:21
106BIESIEKIERSKI Krzysztof 630AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.comM4000:00:1701:01:23
107JACKOWSKI Jacek 242JGB "SOKÓŁ"M4000:00:1201:01:26
108KACZOR Waldemar 171Res-Vet RzeszówM4000:00:3501:01:29
109KAŹMIERCZAK Marcin 203SochaczewM2000:00:5701:01:33
110MALIŃSKI Marek 556M4000:00:0501:01:34
111ADAMCZYK Łukasz 293ŁódźM3000:00:4001:01:35
112MURAK Robert 12M3000:00:2801:01:36
113REJDYCH Aleksander 763Ortoreh TeamM2000:00:0801:01:41
114DOMIN Łukasz 441Aktywny DynówM2000:00:2301:01:46
115ŚWIDEREK Jacek 249M3000:00:0701:01:49
116KRZEMIŃSKI Marcin 505SPRINT GorzyceM3000:00:1801:01:49
117TUROWICZ Piotr 577WarszawaM4000:00:3401:01:51
118GAŁĄZKA Zbigniew 811JW 3939M3000:00:5601:01:52
119BRZEZIŃSKI Michał 427WarszawaM2000:00:5001:01:58
120PIECHA Artur 804T-Mobile Running TeamM3000:00:0501:01:59
121KRUŻEL Rafał 447Radomyśl WielkiM4000:00:1001:02:03
122BOROWSKI Rafał 363KW WarszawaM3000:00:2301:02:05
123SUSKI Marcin 202KrakówM3000:00:2101:02:06
124CAŁKA Maciej 702KRZESZÓWM2000:00:0601:02:11
125MAZUR Tomasz 595CHęcinyM3000:00:0901:02:11
126SOBOLEWSKI Sebastian 491M3000:00:3801:02:11
127DZIUBAN Łukasz 741GOPR Bieszczady/Zaporowy Maraton OrelecM3000:00:1601:02:13
128JEZIERSKI-KRUPA Marek 777ZabrzeM2000:00:0401:02:16
129KĄKOL Łukasz 749M3000:00:1801:02:16
130MIREK Grzegorz 773KRAKÓWM3000:00:2601:02:19
131WOROBIEC Józef 803UMKS Nadir JędrzejówM5000:00:0701:02:20
132BŁACHEWICZ Krzysztof 444IławaM3000:00:4601:02:21
133SMOLIŃSKI Paweł 599Rugby Klub SanokM3000:00:0501:02:24
134CIESIELSKI Michał 306CSWP Audit&AdvisoryM2000:00:4701:02:25
135NIŻNIK Marcin 45M3000:00:0701:02:26
MICHALSKI Arkadiusz 622ModerowkaM30DNF01:02:27 DNF
137RECŁAW Arkadiusz 555Vege RunnersM3000:00:1601:02:28
138NOWAK Michał 366WEŁNICA BIEGAM3000:00:2301:02:28
139CZURYŁOWICZ Krzysztof 458WarszawaM3000:00:5801:02:33
140WOŁOSZYN Ryszard 551PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM4000:00:1101:02:34
141GOS Grzegorz 701KGW LesznowolaM4000:00:1301:02:34
142KRAWCZYK Michał 682WarszawaM3000:00:0801:02:35
143PASZCZAK Alicja 611KWWK4000:00:0901:02:35
144BARTOSIEWICZ Andrzej 267TKD SZAKAL JEŻYCEM4000:00:5601:02:38
145MATYSIAK Marcin 553Gapmont Running TeamM3000:00:1701:02:39
146CHODAKOWSKI Marceli 679k.b.geotermia uniejówM3000:00:0401:02:41
147CZUBIK Wojciech 692Jasielskie Stowarzyszenie CyklistówM3000:00:5301:02:42
148TYBUREK Michał 142LublinM3000:00:1301:02:43
149NIEMCZEWSKI Borys 270TimeBandit CorpsM3000:00:2501:02:43
150WĘGIEL Marcin 719JasłoM2000:00:5401:02:43
151PAWLUŚ Mirosław 586JSC JasłoM3000:00:5201:02:45
152BISIKIEWICZ Michał 469olsztynM3000:00:1001:02:51
153SOBCZAK Krzysztof 757PurdaM3000:00:1001:02:52
154SPACHACZ Łukasz 262GnieznoM2000:00:4501:02:53
155ABRAMCZUK Jakub 371100hrmax.plM3000:00:0401:02:55
156KIELAK Daniel 685AlbatrosyM3000:00:1801:02:58
157MASNY Dawid 493Truchtacz.plM3000:00:2201:03:00
158ARKUSZ Marcin 120KrakówM3000:00:0501:03:01
159SZCZEPANIAK Marcin 700KoninM3000:00:3201:03:10
160CHUDYBA Michał 653M3000:01:0901:03:13
161ZARZYŃKI Artur 177FunflyM3000:01:0601:03:20
162FRANCZAK Łukasz 570GdanskM3000:00:4501:03:25
163MOSSOP Andrew 578WARSZAWAM3000:00:5201:03:25
164DEMKÓW Przemysław 697KB SobótkaM4000:00:1501:03:26
165WIŚNIEWSKI Piotr 657SkórczM4000:00:1901:03:28
166GROCHOWSKI Wojciech 588KW WarszawaM3000:00:3701:03:28
167JANICKI Michał 298BytomM2000:00:2501:03:31
168SZYDA Wojciech 494Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM4000:00:0701:03:38
SKWIERCZYNSKI Darek 703sulejówekM40DNF01:03:38 DNF
170KĘDZIA Szymon 88Dąbrowa GórniczaM2000:00:2401:03:55
171KOŁODZIEJSKI Jarek 164Nigdy w życiu nie biegnę hardcora...M3000:00:3101:03:57
GRABOWSKA Maria 791Fundacja Aktywna TrzemesznoK40DNF01:04:03 DNF
173ZAJĄC Tomasz 809KT Water Knights ZabierzówM3000:01:1101:04:07
174LENCZOWSKI Kuba 765KT Water Knights ZabierzówM4000:01:1101:04:07
175WĄSOWSKI Krzysztof 437Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweM4000:00:0501:04:08
176SUPROŃ Piotr 318ARCADIS RUNNING TEAMM3000:00:2001:04:09
177ŁAŃCUCKI Dariusz 698SkępeM2000:00:0701:04:11
178KORDOWICZ Łukasz 181M3000:00:3301:04:11
179POŻAROWSZCZYK Adam 404LegionowoM3000:00:1301:04:12
180DEMBECKI Marcin 56Siemianowice ŚląskieM3000:00:3501:04:12
181DOMSKI Marcin 204Drużyna SzpikuM3000:00:2701:04:13
182ZDEB Artur 431Rudnik nad SanemM3000:00:4101:04:13
183WAŁCZYK Krzysztof 489ŁowceM3000:00:3101:04:15
184PŁOSKOŃSKI Michał 192RykowiskoM3000:00:2101:04:18
185SZPINDA Sebastian 217BiłgorajM3000:00:3501:04:20
186SZULC Krzysztof 169Night Runners WarszawaM4000:00:1801:04:23
187MILKOWSKI Rafał 392RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM3000:00:3901:04:31
188WIĘCH Piotr 633WołominM3000:00:4801:04:33
189MIELNICZEK Jerzy 743WarszawaM3000:00:0301:04:35
190KOEHLER Krzysztof 802M5000:00:1701:04:35
191ŁUBIAN Michał 80CTL LogisticsM4000:00:1201:04:41
192CYTACKI Dawid 729RykowiskoM3000:00:2101:04:41
193FABIŃSKI Marcin 417Grudziądz / Visscher-CaravelleM3000:00:2801:04:43
194JACHYM Marcin 669Klub Biegających LeśnikówM4000:00:4301:04:43
195SIERZPUTOWSKI Grzegorz 587M3000:00:1801:04:45
196MALINOWSKA Anna 100GdańskK2000:00:4201:04:47
197ADAMCZUK Mariusz 143Napieramy! SopotM3000:00:2901:04:49
198SOLECKI Tomasz 153Gomola Trans AircoM3000:00:4801:04:49
199KACZOREK Marcin 353JÓZEFÓWM4000:00:3101:04:50
200CHRZĄŚCIK Anna 617KrzeszowiceK3000:00:3701:04:50
201DEDERKO Piotr 237Straż Graniczna BiałystokM4000:00:3301:04:56
202WĘSIERSKI Dariusz 756www.smrekowaosada.plM4000:00:4301:04:56
203KUSTROŃ Adam 103KrosnoM5000:00:1601:04:59
204OLEKSY Jaroslaw 150ks limanowa forrestM5000:00:4201:04:59
205SAŁAŃSKI Wojciech 634WarszawaM3000:01:0901:05:01
206WIŚNIEWSKI Jacek 487Runners Team KętrzynM4000:00:2801:05:07
207NOWAK Przemysław 154Kabel Team BydgoszczM3000:00:2601:05:09
208KOCHANIAK Agnieszka 386Smashing PąpkinsK3000:00:3901:05:09
209PERYKASZA Paweł 251NIght Runners +Plus+M3000:00:4401:05:09
210PIOTROWSKI Wiktor 246KętrzynM4000:00:2701:05:10
211PAWŁOWSKI Arek 624WarszawaM3000:00:2701:05:10
212ZMYSŁOWSKI Łukasz 238M3000:00:3601:05:11
213CHOJECKI Dariusz 761LM4000:00:3501:05:12
214KRZYSZTOŃ Piotr 379GMP LASYM3000:00:1801:05:13
215CAGARA Paweł 316Stalowa WolaM3000:00:2701:05:13
216TUSIŃSKA Aleksandra 339RadomK3000:00:5301:05:13
217ZWOLIŃSKI Łukasz 28Akademia BieganiaM3000:00:0501:05:14
218ZACZEK Maciej 321Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM3000:00:0601:05:14
219SZWAJKA Robert 236Stalowa WolaM4000:00:2601:05:14
220ŁĘŻNIAK Aleksander 637Monk SandalsM2000:00:1501:05:16
221RUZIK Rafał 678M3000:00:2001:05:18
222JAKUBCZYK Dariusz 197CKBabcieM3000:00:0601:05:20
223STYCZEŃ Piotr 199CKBabcieM3000:00:0701:05:20
224GOLIAT Damian 512Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM3000:00:0701:05:21
225WOJCIECHOWSKI Jarosław 508Czasem Biegam - KielceM5000:00:0201:05:23
226DARLIŃSKI Artur 660A-D-E-A GliwiceM3000:00:1001:05:24
KĘPA Justyna 6311bspK30DNF01:05:24 DNF
228PAŁKA Magdalena 276WytycznoK3000:00:2501:05:26
229SKÓRA Tomasz 278SkórzecM3000:00:2501:05:26
WYWROT Grzegorz 421M30DNF01:05:26 DNF
231PRZYBYLSKI Przemysław 342Wełnica BiegaM4000:00:2301:05:30
232BARANOWSKI Jacek 792JacekBiega RunningTeamM3000:00:0701:05:31
233PIECZONKA Janusz 498PwC Running TeamM2000:00:4701:05:31
234KALISZ Jakub 801M2000:00:4601:05:32
235KOWALEWSKI Krzysztof 354WarszawaM3000:00:1601:05:33
236PIEKIELNY Mariusz 745WIERUNSZÓWM3000:00:0801:05:34
237JAKUBOWSKI Wojciech 91KB Geotermia UniejówM4000:00:1101:05:41
238GŁOWACKI Jacek 359Biegamy z OchotąM5000:00:1701:05:41
239SMOLARCZYK Tomasz 607TY KRAKUSIEM3000:00:5001:05:41
240ZYCH Zbigniew 409LublinM4000:00:2201:05:42
241HAŁASA Joanna 608TY KRAKUSIEK3000:00:4901:05:42
242TUROSZ Zbigniew 503LeżajskM5000:00:1601:05:43
243ŁOWCZAK Bartosz 560LublinM3000:00:3401:05:43
244GAURA Łukasz 352BydgoszczM3000:00:4801:05:45
245FIJAŁKOWSKI Radosław 188GCW CrossFit WarszawaM3000:00:2501:05:46
246JANISZEWSKI Artur 753katowiceM3000:00:0301:05:49
247BASZAK Tomasz 665Siła OgraM3000:00:1301:05:49
248MOŻEJKO Artur 558SPARTANIE DZIECIOMM4000:01:1101:05:50
249TRACZ Łukasz 638AquaReh PWSTE JarosławM3000:00:0801:06:00
250SZCZEPANIAK Michał 286WołominM4000:01:0601:06:00
251KRÓL Michał 709PuławyM2000:00:1401:06:05
252MARCINIEC Bogusław 132ZagorzyceM3000:00:1601:06:05
253MĘDREK Paulina 395K2000:00:0701:06:07
254BASIŃSKI Piotr 410NokiaM2000:00:0701:06:07
255PIECH Krzysztof 730WarszawaM4000:01:0001:06:11
256IWAN Paweł 548GDAŃSKM3000:00:2801:06:12
257BARTOSIEWICZ Bartlomiej 645RzeszowM4000:00:0501:06:14
258PĘKALA Michał 762AlbatrosyM3000:00:4201:06:17
259OLESIAK Grzegorz 399Night RunnersM5000:00:4101:06:18
260KAMIŃSKI Robert 67112tri.plM3000:00:1501:06:19
261KRZYWICKI Paweł 282WARSZAWAM4000:00:5201:06:21
262JAREMA Marek 50KrakówM4000:00:4001:06:26
263KOCHANIAK Rafał 385WarszawaM3000:00:4001:06:34
264PALIK Marcin 500Loża Szyderców KielceM4000:00:2101:06:35
265DWORAKOWSKI Andrzej 259łapscy lajtowcyM3000:00:4701:06:36
266KOCOT Sebastian 482SosnowiecM3000:00:4601:06:40
267SIWOŃ Ewa 401Smashing PąpkinsK4000:00:3901:06:41
268LEBDA Małgorzata 178KrakówK3000:00:0701:06:43
269ŁUKASZ Sosnowski 72612triM3000:00:2401:06:48
270WYSTRYCHOWSKA Marzena 272BFAgencja.plK4000:00:0601:06:53
271PIETRUSZCZAK Agnieszka 13Tomaszów MazowieckiK4000:00:2701:06:53
272TATARA Dariusz 225ChorzówM4000:00:4301:06:55
273FYDA Piotr 764Krosno PolankaM3000:00:1401:07:00
274KOZŁOWSKA Agnieszka 490KKL/BBM KielceK4000:00:2701:07:03
275DZIERKA Mariusz 564Tomaszów MazowieckiM4000:00:2601:07:04
276KOWALSKA Kasia 527K3000:00:4201:07:04
277ZAWADZKI Maciej 361WarszawaM3000:01:0901:07:04
278ZDUNEK Grzegorz 575Nowy Bedoń/Łódź Running TeamM2000:00:3101:07:07
279RZECZYCA Adam 759Night Runners ŁódźM2000:00:3301:07:07
280WAKUŁA Marek 465SiedlceM4000:00:2501:07:10
281ROSZKOWSKI Marcin 795WarszawaM4000:00:3401:07:12
282GAJOS Daniel 414M3000:00:4301:07:13
283PASELA Bartosz 398Smashing pĄpkinsM3000:00:5801:07:13
284WYBOR Tomasz 411Łódź Running TeamM4000:00:3101:07:16
285CZERWIEC Artur 810KT Water Knights ZabierzówM3000:01:1001:07:17
286SEMENIUK Tomasz 357Grajek PraskiM4000:00:4001:07:18
287KOPER Jacek 576ŁódźM4000:00:1701:07:19
288GRONIECKI Mikołaj 294WarszawaM3000:00:1701:07:20
289SOŁTYS Marcin 652JasłoM3000:00:4701:07:24
290WALERCZYK Pawel 696KornikM4000:00:5701:07:24
291LEWANDOWSKI Robert 691Biegam z RadościM4000:00:3101:07:25
292PILECKI Maciej 22WrocławM3000:01:1301:07:26
293GADOMSKI Radosław 485PKO Bank PolskiM3000:01:0701:07:28
294MICHAŁEK Jarosław 400KrakówM5000:00:1801:07:31
295MARSZAŁEK Andrzej 285SwarzędzM4000:00:3001:07:31
296STUSIŃSKI Mariusz 582PiorunnersM3000:00:5301:07:32
297ŁUGOWSKI Karol 156Mińsk MazowieckiM3000:00:5301:07:33
298PORCZYŃSKA Patrycja 619SPOT PszczynaK2000:00:0901:07:35
299SKRZYPCZAK Piotr 666OTK RzeźnikM3000:00:2101:07:35
300APANASIEWICZ Bartosz 66Centrum BydgoszczM3000:00:2801:07:36
301SZEWCZYK Katarzyna 628KS Limanowa ForrestK2000:00:4201:07:36
302GÓRECKI Rafał 49LesznoM3000:00:3601:07:37
303ZYCH Wiktor 455SwornegacieM3000:00:4901:07:37
304NITSCH Tomasz 581UNTS WarszawaM4000:00:4901:07:37
305MIKOWSKI Artur 667GrójecM4000:00:4901:07:38
306SMUDA Marcin 137TychyM3000:01:0001:07:42
307OSTROWSKI Artur 466Yulo Run Team SiedlceM3000:00:1201:07:43
308ŚMIECHOWICZ Filip 207LublinM4000:00:2001:07:44
309TABASZEWSKA Karolina 81ZakopaneK3000:00:5901:07:46
310DOLATOWSKI Łukasz 233WarszawaM3000:00:3001:07:48
311RYBAK Przemysław 600Tri Puławy M3000:01:0001:07:48
312CHOJNACKI Leszek 800IADPM4000:00:5401:07:49
313PYDA Tomasz 312WarszawaM3000:00:3001:07:50
314BUSZ Jacek 64Drużyna KormoranaM3000:00:5501:07:53
315IWAN Małgorzata 547DRUŻYNA SZPIKUK3000:00:2801:07:54
316KNIAZ Piotr 684WarszawaM2000:00:5401:07:54
317MILEWSKI Mateusz 93MKB Dreptak Mińsk MazowieckiM2000:01:0301:07:59
318KOBELUK Damian 182M3000:00:3401:08:00
319SZPYT Ryszard 616BiłgorajM4000:00:3601:08:00
320OLEKSYK Wojciech 744BKB VICTORIA BRZESKOM4000:00:3701:08:01
321KOTUŁA Jarosław 315Sklep Biegacza Team/LublinM2000:00:2201:08:08
322KUNCEWICZ Anna 37K3000:00:5601:08:08
323PROC Leszek 789Spartanie DzieciomM4000:01:1101:08:09
324RYCZEK Mariusz 713KMDM4000:00:1901:08:14
325GRYGIEL Marek 218KrakówM3000:00:4501:08:18
326WOJCIESZAK Marcin 283ZagórzM3000:01:1401:08:22
327JAREMA Maciej 77Lokomotiv MajdanM3000:00:4101:08:24
328ZIEMNIAK Marcin 186WarszawaM2000:00:3401:08:26
329KUBIK Filip 794ProfideaM3000:01:0201:08:26
330KOZA Jan 41Lokomotiw MajdanM2000:00:3901:08:27
331BRUDEREK Tomasz 598JabłonnaM3000:01:0501:08:29
332NOWAK Piotr 102BieszczadyM4000:00:4601:08:30
333KUBACKI Sebastian 429OSIEDLE NIEWIADÓWM3000:01:0501:08:30
334MOTYKA Artur 712TARNÓWM4000:00:1901:08:31
335WOJCIECHOWSKI Michał 376Spartanie DzieciomM4000:00:2201:08:31
336MASALSKA-PAWLAK Agata 30RadwaniceK3000:00:1501:08:32
337KONIECZNY Mariusz 127Agona W&M ŁańcutM5000:00:1301:08:34
338SZYBIAK Waldemar 128Agona W&M PrzemyślM5000:00:1301:08:34
339DZIENISZEWSKI Tomasz 263WarszawaM3000:00:3201:08:37
340KAMIŃSKI Michał 34612tri.pl M3000:00:1501:08:39
341PIETRYSZYN Mariusz 513PrzemyślM3000:00:5001:08:40
341KUBASIK Łukasz 327PrzeworskM2000:00:5001:08:40
343MOSKWIAK Mateusz 307JarosławM2000:00:4701:08:44
344KOŁODZIEJCZYK Kamil 511RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM2000:00:3101:08:46
345SZULBORSKI Darek 163TKKF PłockM4000:00:2001:08:47
346WRÓBEL Łukasz 78KB Biała Biega , Międzyrzec PodlaskiM3000:00:3901:08:49
347FIGEL Michał 650Miki TeamM3000:00:3801:08:51
348KUNCEWICZ Marek 146M3000:00:5501:08:52
349KOSTKA Janusz 65Posmakuj Run TeamM4000:00:2301:08:53
350STENCEL Wiktoria 515Wodzisław ŚląskiK2000:00:0301:08:58
351RIJ Tomasz 448Rymanów ZdrójM3000:00:2501:09:01
352DZIAMSKI Tomasz 281KOBYLNIKIM3000:01:0001:09:04
353SKWARŁO Marek 16św. Antoni PiłaM4000:00:1001:09:05
354GERUS Wiesław 557Pro-Run WrocławM5000:00:4701:09:10
355ZIĘTEK Marcin 755JaworznoM3000:00:3401:09:11
356BRONOWICKI Jarosław 760PRO-RUN WROCŁAWM4000:00:4501:09:12
357WOJCIECHOWSKI Bartosz 721SkępeM3000:00:0501:09:13
358PACH Agnieszka 734PoznańK4000:00:3101:09:21
GRODECKI Piotr 569M30DNF01:09:25 DNF
360NOWOTYŃSKI Jakub 492KrakówM3000:01:0401:09:27
361ŁUCZAK Piotr 636ja+117kgM2000:01:1001:09:30
362PODOLAK Zbigniew 501PrzemyślM5000:00:1101:09:31
363FARON Dawid 96NorafsportM2000:00:4401:09:32
364GRĘZIAK Ewa 167Yulo Run Team SiedlceK4000:00:2501:09:35
365FOJCIK Asia 462SBD ENERGETYK RYBNIKK3000:00:4201:09:36
366DRABEK Artur 52KobierniceM4000:00:1501:09:40
367WÓJCIK Małgorzata 360wiązownaK4000:00:0801:09:41
368MAŃKOWSKI Krzysztof 37212tri.pl Drużyna Wilka OlsztynM3000:00:1801:09:41
369MAŃKOWSKA Anna 62712tri.pl Drużyna WilkaK3000:00:1801:09:41
370BULKOWSKI Waldemar 230BrzegM5000:00:5501:09:42
371MAJKUCIŃSKI Marek 681Biegiem Radom!M4000:00:4801:09:43
372PALUCH Marek 205STJ KW KrakówM2000:01:0001:09:43
373KOZERA Waldemar 420M3000:00:5901:09:46
374GROSSE Paweł 727WarszawaM4000:00:0801:09:49
375PACANOWSKI Robert 36Wełnica BiegaM4000:00:2301:09:51
376SZYMIK Marcin 544ratownik górniczyM4000:00:3801:09:55
377KRUPA Jan 387Tortuga Adventure TeamM2000:00:2401:10:01
378GŁUCHOWSKI Przemysław 552Tortuga Adventure TeamM4000:00:2401:10:01
379CIEŚLAK Dominika 670K3000:00:3801:10:01
380GŁUCHOWSKI Jędrzej 480Tortuga Adventure TeamM2000:00:2401:10:02
381BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 585JasłoK3000:00:5301:10:04
382ŚLĄCZKA Arek 61Finisz RymanówM3000:01:1201:10:11
383WOJDA Dariusz 333Dzikie DzikiM4000:00:3201:10:17
CHMIEL Michał 368RzeszówM30DNF01:10:17 DNF
385STASZEWSKI Maciej 592Janów LubelskiM3000:00:4501:10:22
386WÓJTOWICZ Paweł 456biegajznami.plM3000:00:4401:10:24
387KONARZEWSKA Marta 332Olsztyńskie U stawki BiegoweK3000:00:3701:10:28
388WRONA Klaudiusz 766M3000:00:3701:10:28
389KOTLARSKI Marcin 21M3000:01:0901:10:30
390JASKULSKA Mirela 531AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZK5000:00:1601:10:31
391LIPIŃSKI Ireneusz 610AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZM4000:00:1601:10:31
392ZIÓŁKO Maciek 767Water KnightsM3000:01:1101:10:38
BARTUŚ Bartosz 655GdyniaM30DNF01:10:38 DNF
394GUZIK Robert 241PedraforcaM4000:00:5601:10:41
395JEŻ Adam 60WarszawaM3000:00:2801:10:47
396SIWIEC Tomasz 433RzeszówM3000:01:0301:10:47
397PENAR Jarosław 19festina lenteM5000:00:2201:10:48
398DOMIN Tomasz 73KrakówM4000:00:4301:10:48
399RYCYK Grzegorz 694Krasnystaw BiegaM4000:00:2601:10:55
400KRUPCZYŃSKI Mariusz 129KRUPOLS TEAMM5000:01:1201:11:01
401OSTROWSKI Ignacy 476M3000:00:1301:11:04
402BRZOSTEK Krzysztof 748white riverM4000:00:5601:11:06
403WIŚNIEWSKI Krzysztof 737ĆmiłówM3000:00:3501:11:10
404STASIEWICZ Łukasz 695LublinM3000:00:3401:11:11
405PAWĘZKA Mirosław 362Orange PolskaM3000:00:3701:11:12
406BŁASZKIEWICZ Tomasz 46TEMMPO WałbrzychM4000:01:0901:11:12
407KOŁODZIEJCZYK Maciej 521Fizo-SportM3000:00:4101:11:13
408KIRKIEWICZ Ireneusz 17M4000:00:4401:11:13
409BYLICA Paulina 290PGB Pocztowa PaczkaK3000:01:1001:11:13
410PLACZEK Pawel 452M3000:00:4001:11:14
411DYLEWSKI Paweł 522Fizjo-Sport ŁęcznaM3000:00:4101:11:16
412SZUMIGAJ Alicja 434Sępólno KrajeńśkieK3000:00:5401:11:20
413PAUSZEK Roman 530WągrowiecM5000:01:0101:11:23
414POTĘGA Izabela 160Delphi Running TeamK3000:00:0901:11:25
415NEPELSKI Krzysztof 284M2000:00:1401:11:27
416DĘBIEC Karina 216Finisz RymanówK3000:00:2601:11:31
417JURCZAK Roman 704RzeszówM5000:00:0401:11:32
418ŚWIDZIŃSKI Tomasz 711Vege RunnersM3000:00:3901:11:33
419GĄSIOROWSKI Maciej 769WarszawaM3000:01:0101:11:34
420JANOWSKA Anna 334K3000:00:1801:11:35
421CZYZEWSKA Mariola 34012tri.pl Druzyna WilkaK2000:00:1901:11:35
422BORZYŃSKA Marta 152K3000:00:3701:11:35
423SACHA Łukasz 620TriWawaM3000:00:3701:11:35
424SŁUPECKI Radosław 319ChotomówM4000:01:0001:11:38
425SKWIERCZYŃSKI Adam 166Integracyjny Klub Sportowy IKS SiedlceM3000:00:3901:11:39
426RYCZEK Adam 739Biegam Na TarchominieM3000:01:0401:11:39
427MAJ Sławomir 185ŚwidnikM3000:00:1201:11:40
428KACZOROWSKI Przemysław 407SzczecinM4000:00:2101:11:40
429GOLBA Łukasz 370MielecM3000:00:3201:11:44
430STENCEL Piotr 495Wodzisław ŚląskiM4000:00:0401:11:46
431GURAK-STENCEL Izabela 496Wodzisław ŚląskiK4000:00:0301:11:49
432BOLANOWSKI Piotr 227Posada GórnaM4000:00:2501:11:49
433POLEWKA Aneta 268Finisz RymanówK4000:00:2401:11:51
434WYTYKOWSKA Joanna 213rysie łódźK3000:00:3101:11:51
435WALASZKOWSKA Dominika 537GościcinoK3000:00:4901:11:51
436MŁODECKA Sylwia 338K4000:00:3301:11:55
437WOŹNIAK Michał 707LublinM3000:00:3701:11:56
438WYSOCKI Tomasz 343RybnikM4000:00:4301:11:58
439ŻMUDKA Bartek 574RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM3000:00:4301:11:58
440OPOWICZ Marzena 614WarszawaK5000:00:1101:11:59
441TKACZYK Przemysław 48Czciciele bobrzej noryM4000:00:3601:12:01
442ZIELIŃSKI Paweł 151M3000:00:5701:12:04
443PESZEK Bogdan 519Aktywny DynówM4000:00:2101:12:05
444PRAŻMOWSKI Piotr 206Am Nat KraakówM3000:00:5901:12:05
445KOKOT Roman 579Aktywny DynówM3000:00:2201:12:10
446KOPACZ Mirosław 648PoznańM6000:01:0201:12:10
447TOCZEK Maciej 572DynówM2000:00:2301:12:12
448MAJDAN Łukasz 430SPARTANIE DZIECIOMM3000:00:5401:12:13
449NADROWSKI Piotr 250KondycjaM4000:00:5201:12:16
450KUCHARCZYK Robert 439Silesia Runners ClubM3000:00:5201:12:18
451KARPIŃSKI Robert 356Spartanie DzieciomM4000:00:5201:12:19
452HADAŁA Ignacy 212Sport&FutureM3000:00:3001:12:25
453FINFANDO Zbigniew 662IzabelinM4000:00:5901:12:26
454ISALSKI Mikołaj 324PoznańM2000:01:0401:12:26
455PALCZAK Rafał 85Głogów MałopolskiM4000:00:2601:12:27
456WINIECKI Mateusz 680Łódź Running TeamM2000:00:3001:12:27
457ZAWADZKI Piotr 468Night Runners z LasuM3000:00:2001:12:28
458TRAFAS Dariusz 541Z Lasu PlockM4000:00:2101:12:28
459OBIDZIŃSKI Adam 44Napieramy! / SopotM3000:00:2701:12:28
460NADOLSKI Stanisław 303ChelmM4000:00:3201:12:28
461GOSTKOWSKI Bartek 686KrakówM3000:00:3501:12:28
462STAN Marcin 402White Rabbit Running TeamM4000:00:2101:12:29
463KORZEC Pawel 419dlapilota.plM4000:00:2001:12:30
464FILIPOWICZ Joanna 235WarszawaK4000:01:1201:12:44
465MARCZEWSKI Andrzej 459Kielce M5000:00:2601:12:49
466KOZŁOWSKI Bartek 265wawaM3000:01:0401:12:50
467FILIPOWICZ Wojciech 580WarszawaM4000:01:1201:12:51
468CZAPSKI Piotr 161WarszawaM5000:00:4401:12:53
469ZYGMUNT Marcin 488ZK nr 2 GrudziądzM3000:00:3101:12:56
470BARON Jacek 435VadainM3000:00:3101:12:57
471CHORYŁEK Leszek 752CzęstochowaM4000:00:5401:12:57
472MYTNIK Grzegorz 266Klub Triathlonowy Water Knights ZabierzówM4000:01:1201:12:57
473GRABOWICZ Paweł 289Siekierki WielkieM4000:01:0301:12:59
474KWIATKOWSKA-SITEK Ewa 413RzeszówK3000:00:2401:13:00
475BEDNARCZYK Paulina 483MadRabbitK3000:01:0801:13:01
476PÓŁTORAK Katarzyna 126WarszawaK3000:01:0701:13:02
477BAŁAZY Patryk 291PGB Sportowa PaczkaM3000:01:1101:13:02
478NOJSZEWSKA Anika 273WarszawaK3000:01:0401:13:03
479TURLEJ Dariusz 82KondycjaM5000:00:1201:13:12
480MAZUR Robert 393Smashing pĄpkinsM4000:00:5701:13:16
481SOPAŁA Jakub 130Rudnik nad SanemM4000:00:4201:13:17
482SKÓRA Sebastian 183ŁańcutM3000:00:4601:13:34
483PARŚNIAK Michał 195Szlachetna Paczka WarszawaM2000:00:2201:13:35
484KOWALEWSKI Marcin 573EłkM2000:00:2201:13:37
485STANKIEWICZ Ireneusz 313LUBIN-START ŚCINAWAM4000:00:3401:13:37
486MISIEK Marek 79PGB Sportowa PaczkaM5000:00:2801:13:42
487PAPIEWSKA Marzena 425K3000:01:0301:13:46
488PAPIEWSKI Przemysław 426M3000:01:0301:13:46
489TURSKA Agnieszka 168Akademia Biegania K3000:00:4001:13:48
490NIEDZIELA Wojciech 473M4000:00:5801:13:53
491SOBCZAK Maciej 369M3000:00:2901:13:54
492LEŚNIEWICZ Tomasz 124Stare WujeM4000:01:0701:13:54
493LICHWA Grzegorz 788M4000:01:0101:14:01
494SPYRA Zdzisław 674PszczynaM3000:00:0901:14:02
495KADŁUBEK Aleksander 625TKTJM3000:00:3801:14:03
496ZARZYCKA Monika 477BOOT CAMP POLSKA K2000:01:0501:14:03
497MARSZAŁKOWSKI Grzegorz 31Św. Antoni M4000:00:1001:14:05
498CZERWIŃSKA Magdalena 475GliwiceK4000:01:0101:14:05
499MĘŻYŃSKI Michał 731WarszawaM3000:01:1401:14:09
500NOWAK Jaroslaw 47PoznańM4000:01:0401:14:12
501NITA Małgorzata 486PoznańK4000:01:0301:14:13
502WIERZBA Monika 75GdańskK2000:00:2901:14:17
503KUBAREK Łukasz 350Nigdy w życiu nie biegnę hardcora....M3000:00:5101:14:18
504ZIELIŃSKI Michał 416Spartanie DzieciomM4000:00:5501:14:18
505KOŁODZIEJSKI Ariel 325xTeamM3000:00:5001:14:19
506MAKOWSKI Bogdan 148Płock Biega No Age LimitM5000:00:2401:14:20
507BORAWSKA Anna 149Płock Biega No Age LimitK3000:00:2301:14:21
508CHWISTEK Katarzyna 157ZabrzeK3000:00:5901:14:23
NOWAK Daniel 24ProTempo.plM30DNF01:14:25 DNF
510SZTYPA Marcin 506ATMA M3000:00:5501:14:29
511OSIKOWSKA Teresa 768K3000:00:5501:14:29
512RURKA Grzegorz 59WarszawaM5000:01:1401:14:42
513MURAWSKA Joanna 474Miki TeamK3000:00:3701:14:54
514SOBOL Tomasz 629M3000:00:4601:14:55
515SOBOL Agnieszka 641K3000:00:4601:14:55
516KUCZMA Paweł 118PAŁUKI RUNNING TEAM ŻNINM5000:01:0201:14:57
517SZYMAŃSKI Paweł 229LesznoM3000:01:0901:15:02
518BERUS Mikołaj 687LesznoM2000:00:5301:15:09
519NIZIOŁEK Marek 170ZaborzeM4000:00:5601:15:09
520MROŻEK Andrzej 145KKB Dystans KrakówM6000:00:3301:15:13
521SZYMCZAK Miroslaw 351Spartaniedzieciom/DreamRunM4000:00:5801:15:22
522DZIAŁABIJ Beata 796OlkuszK3000:00:5901:15:29
523SZYMAŃSKA Agnieszka 543WyszkówK4000:00:4101:15:34
524PLISZCZYŃSKA Justyna 193LublinK4000:00:3401:15:36
525SZYMAŃSKI Adam 774M4000:00:4101:15:36
526PACANOWSKA Paula 94Wełnica BiegaK2000:00:2201:15:37
527SZYMURA Aleksandra 621RybnikK4000:00:4801:15:41
528ROGÓSZ Piotr 337odBiegamyodNormyM4000:00:4001:15:42
529SIÓDMIAK Cezary 254Kalińska Team-WarszawaM4000:00:0801:15:45
530KLONOWSKI Jerzy 194M6000:00:2601:15:53
531MROZIK Jarosław 253Praga-PółnocM2000:01:0601:15:53
532KWIATKOWSKI Marek 499WarszawaM3000:00:2801:15:55
533KUŁAKOWSKI Piotr 472CzłapaczeM5000:01:0201:15:58
534SZCZERBA Rafał 200ŁódźM3000:00:5601:16:05
535KAWA Michał 110PUŁAWYM4000:00:5901:16:05
536BŁASZKIEWICZ Bogusz 269Biegacze NetAppM3000:00:3401:16:07
537URBAŃSKI Józef 374KKB Mosir KrosnoM5000:01:0801:16:09
538GAWRON Marcin 722TarnówM4000:00:5301:16:10
539KWIECIEŃ Krzysztof 460RunShop.plM4000:00:5101:16:11
540BEDNARZ Krzysztof 457TarnówM5000:00:5001:16:12
541CAŁKA Grzegorz 584Radzymin Run TeamM4000:00:2101:16:14
542CAŁKA Agnieszka 583Radzymin Run TeamK3000:00:1901:16:16
543RUTKOWSKI Janusz 105LesznoM5000:00:3601:16:18
544ZEMBROŃ Jacek 34RzeszówM4000:00:5001:16:25
545SARAT Ewa 798K4000:00:4901:16:26
546MATYJA Piotr 688Piotrków TrybunalskiM3000:01:0201:16:27
547DOMAŃSKA Ewelina 689ZakopaneK3000:01:0101:16:30
548KOLASSA Ryszard 304Aktywni Kociewiacy - SKÓRCZM5000:01:1001:16:30
549MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 518BydgoszczK3000:00:2901:16:38
550BIZOŃ Michał 165www.RunSpace.plM3000:00:3001:16:38
551STAFIEJ Anna 408ŚwinoujścieK3000:00:4701:16:44
552DONIEC Sebastian 71www.adwokatdoniec.plM3000:00:5201:16:44
553BIELAŃSKI Jakub 797WytrzeźwiałkaM3000:00:3001:16:47
554STEFAŃCZYK Monika 750Les femmes courant dans les for?tsK3000:01:1001:16:47
555PAPE Martin 373WITCM4000:00:5201:16:48
556WICIAK Ziemowit 528Starogard GdańskiM4000:01:1001:16:48
557SĘPKA Daria 415Spartanie DzieciomK4000:00:5401:17:00
558OSSOWSKI Adam 728grupa bankietowa bydgoszczM5000:00:5701:17:07
KRAUSE Grzegorz 647GDAŃSKM30DNF01:17:14 DNF
560DABKIEWICZ Monika 562GdanskK4000:00:5801:17:16
561KUZA Daria 545GdańskK3000:00:5901:17:18
562PLASZCZYK Tomasz 232sport=evo gdańskM3000:01:0001:17:18
563FUNKA Andrzej 53NKB Chyży Nowy TomyślM5000:01:1001:17:18
564AUBRECHT Paweł 770Pruszcz GdańskiM2000:00:5501:17:20
565KMUK Tomasz 742Padew NarodowaM3000:01:0201:17:24
566ZBYSŁAW Beata 26SSP Orka IławaK4000:00:4901:17:33
567WALENTOWSKI Maciej 693TarnówM2000:00:5301:17:33
568PAUSZEK Marlena 529WągrowiecK4000:01:0001:17:35
569PIETRZAK Małgorzata 812K4000:00:0401:17:39
570KARDACH Kamil 311Finisz RymanówM2000:01:1201:17:43
571OSIŃSKA Dominika 663K3000:00:2901:17:45
572RAUCHFLEISZ Andrzej 649Czopki KolczasteM4000:00:2901:17:45
573PASECKA Sylwia 248GliwiceK4000:01:0801:17:56
574JĘCZMIEŃ Marlena 563K2000:01:0801:17:57
575GMAJ Karolina 790GRÓJECK3000:00:4901:17:58
576GMAJ Daniel 787M3000:00:4801:17:59
577BARAŃSKA Celestyna 344AccentureK3000:00:5401:17:59
578PANEK Aleksandra 274DębogóraK4000:00:5801:17:59
579ADAMOWSKI Jacek 807Night Runners GliwiceM3000:01:0701:18:10
580OKARMA Wojtek 723M3000:00:4701:18:22
581RÓŻOWICZ Eliza 423Spartanie Dzieciom K3000:00:5501:18:23
582WYSTRYCHOWSKI Marcin 271BFAgencja.plM3000:00:0701:18:25
583BOGUCKA Joanna 805Night Runners GliwiceK4000:01:0601:18:28
584BRONISZEWSKI Jakub 632ZąbkiM4000:01:0501:18:29
585WASIL Mateusz 302KrakówM2000:00:3301:18:32
586DOBAJ Katarzyna 358KrakówK3000:00:5401:18:34
587SERWACZYŃSKI Mirosław 428Spartanie DzieciomM5000:00:5601:18:34
588OLEJNIK Marcin 348ŁódźM2000:00:1601:18:36
589KAMIŃSKA Jolanta 34712tri.pl/WarszawaK2000:00:1501:18:37
590KITA Ewa 326Kędzierzyn-KoźleK5000:00:1901:18:53
BEM Jakub 534`KrakówM20DNF01:19:04 DNF
592JABŁOŃSKI Michał 720WARSZAWAM4000:00:3301:19:06
593MROZOWSKI Paweł 705Orange PolskaM4000:00:3201:19:07
594MROZOWSKA Magdalena 706WarszawaK4000:00:3201:19:07
595WĄSOWSKA Jagoda 68PiasecznoK4000:00:0901:19:10
596MARCHEWKA Elżbieta 644BrakK4000:00:5301:19:12
597ANDRZEJEWSKI Maciej 388WarszawaM3000:00:1701:19:16
598DZIEDZIC Artur 29WałbrzychM3000:01:1301:19:24
599GARCARZ Mariusz 747LimanowaM4000:00:4401:19:44
600ADAMCZYK Edyta 771LimanowaK3000:00:4501:19:45
601GARCARZ Monika 746LimanowaK4000:00:4501:19:48
602SOSZYŃSKA Gosia 470człapaczeK5000:01:0101:19:51
603MORAWSKA Anna 57WarszawaK6000:00:1101:19:53
604KUBALA Sylwester 90KaliszM4000:00:4501:19:55
605KUNERT Jakub 336Smashing PąpkinsM2000:00:5801:19:58
606SIKORSKA Agnieszka 615WarszawaK4000:00:5101:19:59
607DOMARADZKA Ewa 786PyskowiceK4000:01:0501:20:05
608OCYTKO Edyta 523K3000:00:4801:20:11
609SMYK Robert 806OTK RzeźnikM4000:01:0801:20:17
610HUZIOR Ela 716K4000:01:0601:20:22
611GALUSZKA Bogdan 210jgb sokolM4000:00:1201:20:25
612JACKOWSKA Ewa 243JGB "SOKÓŁ"K4000:00:1201:20:25
613OZIMKOWICZ Dariusz 292WarszawaM5000:00:2001:20:39
614SPYRA Mariusz 113VC TeamM5000:01:0701:20:50
615CISEK Agnieszcz 115Visum Clinic TeamK3000:01:0701:20:51
616CZUBIŃSKI Marek 33ŁódźM6000:00:4001:20:54
MIZIOŁEK Jakub 593LublinM20DNF01:21:22 DNF
618ŁOKAS Andrzej 134BędzinM4000:01:0201:21:35
619GEZELA Robert 191EuforiaBiegacza.plM3000:00:5101:21:42
620GEZELA Joanna 190EuforiaBiegacza.plK4000:00:5101:21:43
621HOLOVIN Jozef 520BARCZEWKOM4000:00:1601:21:53
622ROSIŃSKI Krzysztof 223BydgoszczM3000:00:3601:22:18
LUBIŃSKI Mikołaj 618Biegam Bo Nie LubieM30DNF01:22:26 DNF
624ŚRODA Janusz 364Spartanie DzieciomM5000:00:5201:22:33
625DOMIAN Marta 23WarszawaK3000:00:2401:22:35
626WRÓBEL Agnieszka 295K2000:00:3701:22:39
627GANCARSKI Marcin 377LublaM2000:01:0701:22:43
628ALEKSANDROWICZ Łukasz 226Spartanie DzieciomM3000:00:5801:22:48
629PYSIEWICZ Krzysztof 309KatowiceM5000:01:0801:22:57
630SASIN Anna 591Run Vegan TeamK3000:00:3801:23:28
631GORZOCH Justyna 808Klub Wysokogórski WarszawaK3000:00:3801:23:29
632MORDAS Magdalena 642kw warszawaK3000:00:3701:23:31
633ISALSKI Przemek 261PoznańM3000:01:0501:23:41
634GROCHOWSKI Grzegorz 136Biegamy z OchotąM5000:01:1501:25:00
JABŁOŃSKI Kazimierz 155PrądyM60DNF01:25:59 DNF
636FIGEL Monika 738Miki TeamK3000:00:3801:26:11
SIKORSKI Krzysiek 542SSF Trinergy TeamM30DNF01:26:38 DNF
638BRZEZOWSKA Beata 397AlbatrosyK4000:00:4101:30:09
639PARYS Andrzej 793EL AktywniM6000:01:1301:32:25
ŚMIECHOWICZ Gerard 589WarszawaM40DNF01:40:35 DNF
641MAJEWSKI Arkadiusz 626Wodzisław ŚlaskiM4000:00:00
642KOZIOŁKOWSKI Eryk 717GóraM2000:00:00
Znaleziono 642 wynik(ów)