III ULTRA MARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-10-11
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
790
Wystartowało:
642
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
623
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | 30km | 37.8km | 50.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu11km30km37.8km50.86kmCzas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1STELMACH Dominika 4K301K 100:00:0300:51:3902:26:0503:24:3905:03:20.7505:03:24.00 5:5010,3
2KRAWCZYK Karolina 651Ortoreh TeamK302K 500:00:0801:00:0602:50:0904:00:4105:49:53.7505:50:02.20+00:46:386:438,9
3PRZEŹDZIECKA Katarzyna 345Smashing PąpkinsK303K 600:00:1701:00:2802:54:3604:05:3505:54:54.0005:55:11.90+00:51:476:498,8
4KOCHANIAK Agnieszka 386Smashing PąpkinsK304K 900:00:3901:05:0903:01:2504:15:4406:09:03.4506:09:43.30+01:06:197:058,5
5JOSYPENKO Bożena 138JacekBiega RunningTeamK305K 1000:00:0201:01:2103:01:4804:17:1606:10:24.2006:10:27.05+01:07:037:078,4
6LEBDA Małgorzata 178KrakówK306K 1100:00:0701:06:4303:10:2804:21:3706:15:00.5006:15:08.30+01:11:447:128,3
7IWAN Małgorzata 547DRUŻYNA SZPIKUK307K 1500:00:2801:07:5403:09:3904:25:3306:25:34.0006:26:02.95+01:22:387:248,1
8CHRZĄŚCIK Anna 617KrzeszowiceK308K 1700:00:3701:04:5003:07:0604:25:3406:29:05.2006:29:42.45+01:26:187:288,0
9KOWALSKA Kasia 527K309K 1900:00:4201:07:0403:14:2404:34:1306:30:01.5506:30:43.70+01:27:197:308,0
10PAŁKA Magdalena 276WytycznoK3010K 2000:00:2501:05:2603:08:5004:29:2806:32:15.9506:32:41.80+01:29:177:328,0
11TUSIŃSKA Aleksandra 339RadomK3011K 2100:00:5301:05:1303:15:1404:33:0706:32:46.3006:33:39.65+01:30:157:337,9
12MASALSKA-PAWLAK Agata 30RadwaniceK3012K 2200:00:1501:08:3203:20:2704:39:0606:35:24.9506:35:40.80+01:32:167:367,9
13BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 585JasłoK3013K 2500:00:5301:10:0403:22:2704:39:2906:37:30.6506:38:23.65+01:34:597:387,8
14KONARZEWSKA Marta 332Olsztyńskie U stawki BiegoweK3014K 2600:00:3701:10:2803:16:5704:34:3306:41:39.4506:42:16.90+01:38:527:437,8
15BYLICA Paulina 290PGB Pocztowa PaczkaK3015K 2700:01:1001:11:1303:21:0704:40:4106:43:11.2006:44:21.95+01:40:577:457,7
16WYTYKOWSKA Joanna 213rysie łódźK3016K 2900:00:3101:11:5103:20:4204:42:1106:48:42.9006:49:14.80+01:45:507:517,6
17PAPIEWSKA Marzena 425K3017K 3200:01:0301:13:4603:26:2004:50:1606:55:45.2506:56:48.85+01:53:247:597,5
18STAFIEJ Anna 408ŚwinoujścieK3018K 3300:00:4701:16:4403:37:1704:57:1006:56:08.3006:56:56.10+01:53:328:007,5
19CIEŚLAK Dominika 670K3019K 3500:00:3801:10:0103:31:1904:52:5906:57:36.7006:58:14.95+01:54:508:017,5
20FOJCIK Asia 462SBD ENERGETYK RYBNIKK3020K 3600:00:4201:09:3603:22:3704:44:2406:58:33.9506:59:16.40+01:55:528:027,5
21KUNCEWICZ Anna 37K3021K 3700:00:5601:08:0803:20:1804:46:4106:58:28.8006:59:24.95+01:56:008:027,5
22TABASZEWSKA Karolina 81ZakopaneK3022K 3900:00:5901:07:4603:22:3704:50:2506:59:35.0007:00:34.15+01:57:108:047,4
23KUZA Daria 545GdańskK3023K 4000:00:5901:17:1803:43:2905:00:5407:02:30.5507:03:30.25+02:00:068:077,4
24MAŃKOWSKA Anna 62712tri.pl Drużyna WilkaK3024K 4200:00:1801:09:4103:27:1104:50:4407:04:04.1507:04:23.00+02:00:598:097,4
25JANOWSKA Anna 334K3025K 4300:00:1801:11:3503:37:3404:56:1107:04:04.5007:04:23.35+02:00:598:097,4
26HAŁASA Joanna 608TY KRAKUSIEK3026K 4400:00:4901:05:4203:21:3004:49:0007:04:37.7507:05:27.50+02:02:038:097,3
27SZUMIGAJ Alicja 434Sępólno KrajeńśkieK3027K 4500:00:5401:11:2003:27:2204:52:1907:06:28.9507:07:23.40+02:03:598:127,3
28POTĘGA Izabela 160Delphi Running TeamK3028K 4700:00:0901:11:2503:27:2504:54:5107:08:32.9007:08:42.55+02:05:188:147,3
29WALASZKOWSKA Dominika 537GościcinoK3029K 4800:00:4901:11:5103:34:1904:57:1707:08:04.0007:08:53.35+02:05:298:137,3
30DĘBIEC Karina 216Finisz RymanówK3030K 5100:00:2601:11:3103:34:1105:01:0807:10:36.1507:11:02.55+02:07:388:167,2
31DZIAŁABIJ Beata 796OlkuszK3031K 5200:00:5901:15:2903:33:4604:55:4707:13:23.3007:14:22.80+02:10:588:207,2
32STEFAŃCZYK Monika 750Les femmes courant dans les for?tsK3032K 5400:01:1001:16:4703:42:0705:08:5407:18:01.3507:19:11.90+02:15:478:257,1
33PÓŁTORAK Katarzyna 126WarszawaK3033K 5500:01:0701:13:0203:32:4705:00:3707:19:31.8507:20:39.75+02:17:158:277,1
34TURSKA Agnieszka 168Akademia Biegania K3034K 5600:00:4001:13:4803:33:4405:00:5707:21:57.6007:22:37.65+02:19:138:297,1
35KWIATKOWSKA-SITEK Ewa 413RzeszówK3035K 6100:00:2401:13:0003:36:0605:07:0007:39:32.0507:39:56.65+02:36:328:506,8
36MURAWSKA Joanna 474Miki TeamK3036K 6200:00:3701:14:5403:46:2405:16:3807:39:29.1507:40:06.40+02:36:428:506,8
37CHWISTEK Katarzyna 157ZabrzeK3037K 6300:00:5901:14:2303:40:1005:09:4307:40:12.9507:41:12.15+02:37:488:516,8
38BARAŃSKA Celestyna 344AccentureK3038K 6600:00:5401:17:5903:52:2305:24:3107:42:42.8507:43:36.85+02:40:128:536,7
39DOMAŃSKA Ewelina 689ZakopaneK3039K 6800:01:0101:16:3003:48:3305:15:2907:44:00.3507:45:02.10+02:41:388:556,7
40BEDNARCZYK Paulina 483MadRabbitK3040K 7100:01:0801:13:0103:44:5905:19:1707:47:54.9007:49:03.25+02:45:398:596,7
41OSIKOWSKA Teresa 768K3041K 7300:00:5501:14:2903:46:4305:22:2307:48:43.7007:49:39.30+02:46:159:006,7
42CAŁKA Agnieszka 583Radzymin Run TeamK3042K 7400:00:1901:16:1603:47:2305:18:2807:49:23.7007:49:43.60+02:46:199:016,6
43OSIŃSKA Dominika 663K3043K 7700:00:2901:17:4503:55:4005:32:4207:53:00.4007:53:29.80+02:50:059:056,6
44ADAMCZYK Edyta 771LimanowaK3044K 8700:00:4501:19:4504:03:2305:33:1008:02:55.3008:03:40.60+03:00:169:176,5
45RÓŻOWICZ Eliza 423Spartanie Dzieciom K3045K 8800:00:5501:18:2304:13:2405:45:1608:08:02.1508:08:58.05+03:05:349:236,4
46MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 518BydgoszczK3046K 9200:00:2901:16:3803:57:4705:39:4908:14:20.5008:14:49.90+03:11:259:306,3
47OCYTKO Edyta 523K3047K 9900:00:4801:20:1104:03:1705:46:2008:26:24.2508:27:12.45+03:23:489:446,2
48GORZOCH Justyna 808Klub Wysokogórski WarszawaK3048K 10000:00:3801:23:2904:00:5905:43:5608:28:22.1508:29:00.75+03:25:369:466,1
49SASIN Anna 591Run Vegan TeamK3049K 10100:00:3801:23:2804:01:2805:43:5808:28:22.0508:29:00.85+03:25:369:466,1
50MORDAS Magdalena 642kw warszawaK3050K 10200:00:3701:23:3104:01:2705:43:4308:28:23.4008:29:01.25+03:25:379:466,1
51CISEK Agnieszcz 115Visum Clinic TeamK3051K 10300:01:0701:20:5104:08:1205:51:4808:28:28.2008:29:35.60+03:26:119:466,1
52NOJSZEWSKA Anika 273WarszawaK3052K 10500:01:0401:13:0303:46:0005:21:1908:30:32.8008:31:37.70+03:28:139:496,1
53SOBOL Agnieszka 641K3053K 10800:00:4601:14:5503:47:5705:18:4208:33:04.8008:33:51.35+03:30:279:526,1
54BORAWSKA Anna 149Płock Biega No Age LimitK3054K 10900:00:2301:14:2103:41:3505:20:5708:33:39.3008:34:02.95+03:30:389:526,1
55FIGEL Monika 738Miki TeamK3055K 11100:00:3801:26:1104:11:1605:52:2008:39:25.7008:40:04.35+03:36:409:596,0
56BORZYŃSKA Marta 152K3056K 11200:00:3701:11:3503:29:2105:00:5008:40:57.2008:41:34.30+03:38:1010:016,0
57GMAJ Karolina 790GRÓJECK3057K 11300:00:4901:17:5803:58:3405:51:3208:50:24.8508:51:14.00+03:47:5010:125,9
58DOBAJ Katarzyna 358KrakówK3058K 11600:00:5401:18:3404:13:2406:01:0608:56:28.9008:57:23.00+03:53:5910:195,8
59DOMIAN Marta 23WarszawaK3059K 11700:00:2401:22:3504:11:1206:05:1109:18:44.9009:19:09.50+04:15:4510:445,6
KĘPA Justyna 6311bspK30DNF01:05:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 60 wynik(ów)