III ULTRA MARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-10-11
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
790
Wystartowało:
642
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
623
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | 30km | 37.8km | 50.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu11km30km37.8km50.86kmCzas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GORCZYCA Bartosz 2Buff Team PolskaM201M 100:00:0100:46:5502:06:4702:53:2704:08:49.0504:08:50.65 4:4712,5
2CEBERAK Bartosz 310LubartówM202M 400:00:0800:50:3502:18:1503:11:5104:37:08.4504:37:16.70+00:28:265:1911,3
3CIEŚLIK Paweł 677AlphawoolfM203M 1500:00:0200:51:3902:21:0503:20:0605:07:56.9505:07:59.05+00:59:085:5510,1
4GRONEK Adrian 536WarszawaM204M 1600:00:0600:53:4302:30:5503:33:4205:10:52.3505:10:59.10+01:02:085:5810,0
5KUJAWSKI Bartek 58Grupetto GorliceM205M 2500:00:0300:56:0702:35:4903:36:2005:23:51.1505:23:54.65+01:15:046:139,6
6TRUSZKOWSKI Damian 775Dream RunM206M 2900:00:1700:59:2802:45:2303:48:5305:27:59.3005:28:16.65+01:19:266:189,5
7JURGA Marcin 549Night Runners/TGV ClubM207M 3600:00:0900:59:0802:44:5903:53:0505:37:19.9505:37:29.65+01:28:396:299,2
8KACZMAREK Piotr 247ToruńM208M 4400:00:4700:55:1802:40:1803:51:1505:41:08.2005:41:55.40+01:33:046:339,1
9BOSACKI Jacek 735GnieznoM209M 6400:00:3000:58:2802:48:0703:58:4105:50:41.1005:51:11.60+01:42:206:448,9
10ZDUNEK Grzegorz 575Nowy Bedoń/Łódź Running TeamM2010M 7200:00:3101:07:0703:04:4604:12:4305:54:10.1505:54:41.50+01:45:506:488,8
11ŚWITAŁA Piotr 725KatowiceM2011M 7900:00:0301:01:0502:59:0904:08:0205:56:45.7505:56:49.55+01:47:586:518,7
12PALUCH Tobiasz 245RunForFun RygliceM2012M 8800:00:0500:59:1402:54:1704:06:3705:59:56.8506:00:02.60+01:51:116:558,7
13WĘGIEL Marcin 719JasłoM2013M 8900:00:5401:02:4303:00:0904:11:1005:59:18.7506:00:12.75+01:51:226:548,7
14BAKALARZ Emil 297WrocławM2014M 9400:00:0300:56:4002:46:2004:04:5806:02:11.7006:02:15.55+01:53:246:578,6
15CIESIELSKI Michał 306CSWP Audit&AdvisoryM2015M 10100:00:4701:02:2502:59:3704:09:4906:03:50.5006:04:37.50+01:55:466:598,6
16JOSYPENKO Jędrzej 131JacekBiega Running TeamM2016M 12000:00:0201:01:1903:01:5804:17:1606:10:24.1006:10:26.75+02:01:367:078,4
17JANICKI Michał 298BytomM2017M 13400:00:2501:03:3102:59:3704:16:1506:15:05.0506:15:30.15+02:06:397:128,3
18ŻURAWSKI Kamil 507WarszawaM2018M 14000:00:1300:59:3302:55:5904:11:5706:16:40.0506:16:53.30+02:08:027:148,3
19KĘDZIA Szymon 88Dąbrowa GórniczaM2019M 14100:00:2401:03:5502:51:1604:12:1106:16:33.5006:16:57.55+02:08:067:148,3
20KOZIOŁKOWSKI Eryk 717GóraM2020M 14200:00:0003:02:4004:20:4206:17:09.3506:17:09.35+02:08:187:158,3
21MAŁEK Piotr 643NIEMCEM2021M 14400:00:0801:00:2102:58:0904:17:2706:18:32.4506:18:40.50+02:09:497:168,2
22ŁĘŻNIAK Aleksander 637Monk SandalsM2022M 14500:00:1501:05:1603:01:4004:26:4506:18:46.9006:19:02.55+02:10:117:178,2
23DOMIN Łukasz 441Aktywny DynówM2023M 14700:00:2301:01:4602:58:1804:17:0506:19:09.0006:19:32.65+02:10:427:178,2
24KOŁODZIEJCZYK Kamil 511RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM2024M 14800:00:3101:08:4603:07:0304:18:4306:19:45.1006:20:16.55+02:11:257:188,2
25PALUCH Marek 205STJ KW KrakówM2025M 16700:01:0001:09:4303:14:2204:28:3206:24:43.1006:25:43.95+02:16:537:238,1
26ŁAŃCUCKI Dariusz 698SkępeM2026M 17400:00:0701:04:1103:00:0304:19:5206:28:02.9506:28:09.95+02:19:197:278,0
27CAŁKA Maciej 702KRZESZÓWM2027M 18300:00:0601:02:1103:00:0304:19:5006:29:56.9006:30:03.45+02:21:127:298,0
28SPACHACZ Łukasz 262GnieznoM2028M 18500:00:4501:02:5303:07:4804:25:5206:29:58.0506:30:43.90+02:21:537:298,0
29BASIŃSKI Piotr 410NokiaM2029M 18600:00:0701:06:0703:16:0104:36:1806:30:39.4506:30:46.65+02:21:567:308,0
30KALISZ Jakub 801M2030M 20100:00:4601:05:3203:03:2604:27:0406:33:06.2506:33:52.50+02:25:017:337,9
31RZECZYCA Adam 759Night Runners ŁódźM2031M 20500:00:3301:07:0703:10:2304:30:4306:34:22.5006:34:56.05+02:26:057:357,9
32BERUS Mikołaj 687LesznoM2032M 21600:00:5301:15:0903:24:4804:40:2506:37:52.6506:38:46.25+02:29:557:397,8
33BRZEZIŃSKI Michał 427WarszawaM2033M 22300:00:5001:01:5803:08:1204:30:4406:41:51.5006:42:41.55+02:33:507:437,8
34PIECZONKA Janusz 498PwC Running TeamM2034M 22700:00:4701:05:3103:11:4704:30:4706:42:49.6506:43:37.45+02:34:467:447,7
35MILEWSKI Mateusz 93MKB Dreptak Mińsk MazowieckiM2035M 25200:01:0301:07:5903:15:1204:37:2906:48:54.9006:49:58.50+02:41:077:517,6
36MOSKWIAK Mateusz 307JarosławM2036M 25300:00:4701:08:4403:15:3404:34:1006:49:12.8506:50:00.45+02:41:097:527,6
37JEZIERSKI-KRUPA Marek 777ZabrzeM2037M 27900:00:0401:02:1603:11:3404:38:2206:57:42.9006:57:47.75+02:48:578:017,5
38KUBASIK Łukasz 327PrzeworskM2038M 28500:00:5001:08:4003:19:0804:46:3606:58:40.1006:59:30.75+02:50:408:037,5
39KOTUŁA Jarosław 315Sklep Biegacza Team/LublinM2039M 29200:00:2201:08:0803:30:4704:54:4407:01:24.9007:01:46.95+02:52:568:067,4
40ŁUCZAK Piotr 636ja+117kgM2040M 30300:01:1001:09:3003:30:2704:51:1707:02:40.2507:03:50.60+02:54:598:077,4
41KRUPA Jan 387Tortuga Adventure TeamM2041M 31800:00:2401:10:0103:33:2004:53:0207:06:50.5007:07:15.00+02:58:248:127,3
42AUBRECHT Paweł 770Pruszcz GdańskiM2042M 33300:00:5501:17:2003:50:0105:11:5207:09:45.3007:10:40.75+03:01:508:157,3
43GŁUCHOWSKI Jędrzej 480Tortuga Adventure TeamM2043M 33600:00:2401:10:0203:32:3504:54:0607:10:29.8007:10:54.15+03:02:038:167,2
44KAŹMIERCZAK Marcin 203SochaczewM2044M 34700:00:5701:01:3303:15:1504:42:2507:12:17.0507:13:14.60+03:04:238:187,2
45WINIECKI Mateusz 680Łódź Running TeamM2045M 34800:00:3001:12:2703:30:5704:56:2507:12:45.0007:13:15.35+03:04:248:197,2
46MROZIK Jarosław 253Praga-PółnocM2046M 35600:01:0601:15:5303:41:3505:07:4007:13:34.1007:14:40.20+03:05:498:207,2
47KNIAZ Piotr 684WarszawaM2047M 36300:00:5401:07:5403:15:1604:42:2407:16:40.5007:17:35.40+03:08:448:237,1
48KRÓL Michał 709PuławyM2048M 37400:00:1401:06:0503:31:5105:01:0607:21:57.4507:22:12.25+03:13:218:297,1
49NEPELSKI Krzysztof 284M2049M 38400:00:1401:11:2703:33:2105:02:5607:25:40.2007:25:54.25+03:17:038:347,0
50FARON Dawid 96NorafsportM2050M 38800:00:4401:09:3203:26:4704:56:1907:27:01.7007:27:45.70+03:18:558:357,0
51REJDYCH Aleksander 763Ortoreh TeamM2051M 38900:00:0801:01:4103:22:5804:59:3807:28:18.0007:28:26.75+03:19:368:377,0
52ISALSKI Mikołaj 324PoznańM2052M 39200:01:0401:12:2603:31:4705:04:0907:28:40.3007:29:45.20+03:20:548:377,0
53ZIEMNIAK Marcin 186WarszawaM2053M 39400:00:3401:08:2603:23:0704:49:1407:29:52.4007:30:27.25+03:21:368:396,9
54WALENTOWSKI Maciej 693TarnówM2054M 40000:00:5301:17:3303:41:3605:14:3307:31:52.8507:32:46.65+03:23:568:416,9
55KOZA Jan 41Lokomotiw MajdanM2055M 40400:00:3901:08:2703:35:1605:03:3107:33:56.7507:34:36.20+03:25:458:436,9
56OLEJNIK Marcin 348ŁódźM2056M 42900:00:1601:18:3603:49:1405:24:0807:45:46.8507:46:03.00+03:37:128:576,7
57PARŚNIAK Michał 195Szlachetna Paczka WarszawaM2057M 46300:00:2201:13:3503:52:2405:24:3408:08:28.2008:08:50.95+04:00:009:236,4
58KOWALEWSKI Marcin 573EłkM2058M 46600:00:2201:13:3703:52:2605:24:3508:09:56.5508:10:18.60+04:01:279:256,4
59WASIL Mateusz 302KrakówM2059M 47300:00:3301:18:3204:03:3205:38:0308:19:17.9508:19:51.35+04:11:009:366,2
60GANCARSKI Marcin 377LublaM2060M 48200:01:0701:22:4304:15:4805:49:5208:32:34.0508:33:42.00+04:24:519:516,1
61TOCZEK Maciej 572DynówM2061M 49100:00:2301:12:1203:44:5105:42:3808:47:00.9508:47:24.10+04:38:3310:085,9
62KUNERT Jakub 336Smashing PąpkinsM2062M 49200:00:5801:19:5804:08:2605:57:1108:46:34.0508:47:32.65+04:38:4210:075,9
63KARDACH Kamil 311Finisz RymanówM2063M 50100:01:1201:17:4303:57:5405:45:4008:57:30.4008:58:42.55+04:49:5110:205,8
BEM Jakub 534`KrakówM20DNF01:19:04 DNF04:04:01 DNF05:38:33 DNF DNF DNF DNF--
MIZIOŁEK Jakub 593LublinM20DNF01:21:22 DNF04:10:52 DNF06:15:24 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 65 wynik(ów)