III ULTRA MARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-10-11
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
790
Wystartowało:
642
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
623
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 11km | 30km | 37.8km | 50.86km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu11km30km37.8km50.86kmCzas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WĄSOWICZ Jan 594KrakowM401M 200:00:0200:51:3902:14:3003:06:1004:29:07.1504:29:09.50 5:1011,6
2FARON Robert 1Salco Sport TeamM402M 300:00:0200:51:4602:21:3503:14:5404:34:09.1504:34:11.80+00:05:025:1611,4
3HUZIOR Piotr 219ATTIQ Fake Runners Nowy TargM403M 800:00:0100:51:4102:26:0603:24:3304:56:18.4004:56:20.00+00:27:105:4110,5
4ŻYTO Maciej 525RTV Euro AGDM404M 1300:00:0400:58:4802:38:3203:36:4205:06:11.5505:06:15.85+00:37:065:5310,2
5JANOWICZ Roman 683M405M 1800:00:1700:54:1702:30:4603:34:4505:11:06.7005:11:24.65+00:42:155:5810,0
6ŚLASKI Radosław 778StrzyżówM406M 2300:00:2200:55:5202:35:4403:39:1805:16:09.4505:16:31.70+00:47:226:049,9
7CHAMIIELEC Bogusław 314LubinM407M 3100:00:0800:57:0002:37:1303:47:1305:34:09.8005:34:18.50+01:05:096:259,3
8WOŁOSZYN Ryszard 551PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM408M 3500:00:1101:02:3402:51:1903:57:4905:35:33.0005:35:44.25+01:06:346:279,3
9LESZCZYŃSKI Andrzej 699Body Club mławaM409M 3800:00:1800:58:5302:45:1303:52:1405:38:38.7505:38:57.15+01:09:476:309,2
10OLEK Paweł 613KWWM4010M 4300:00:0800:58:3702:46:5703:55:3205:40:50.2505:40:58.80+01:11:496:339,2
11CICHOŃ Maciej 784WejherowoM4011M 5500:00:0800:53:0002:38:2203:52:3405:46:05.9005:46:14.25+01:17:046:399,0
12BIESIEKIERSKI Krzysztof 630AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.comM4012M 5900:00:1701:01:2302:51:2604:04:1905:47:49.3005:48:06.95+01:18:576:419,0
13WIERZBICKI Grzegorz 559Nowe IganieM4013M 6500:00:1200:59:2902:50:0404:01:1005:51:17.1005:51:29.15+01:22:196:458,9
14BARANIAK Radosław 329LubońM4014M 7100:00:0100:55:0302:47:4204:02:0305:54:19.8505:54:21.75+01:25:126:488,8
15WYBOR Tomasz 411Łódź Running TeamM4015M 7300:00:3101:07:1603:04:4104:12:4305:54:12.8505:54:44.20+01:25:346:488,8
16BARTOSIEWICZ Andrzej 267TKD SZAKAL JEŻYCEM4016M 7700:00:5601:02:3802:58:0204:08:2805:55:47.6005:56:44.05+01:27:346:508,8
17JASTRZĄB Piotr 597Dekan LeskoM4017M 8400:00:0500:58:5202:54:4004:11:0405:58:33.2005:58:38.20+01:29:286:538,7
18LENCZOWSKI Kuba 765KT Water Knights ZabierzówM4018M 8500:01:1101:04:0703:00:2804:11:1805:57:35.4005:58:46.75+01:29:376:528,7
19BRZEZIŃSKI Andrzej 301RykowiskoM4019M 9100:00:2001:00:4602:53:5204:05:1206:00:24.1506:00:44.35+01:31:346:558,7
20SZWAJKA Robert 236Stalowa WolaM4020M 9500:00:2601:05:1402:58:0404:11:0806:01:49.9006:02:16.10+01:33:066:578,6
21NOWAK Piotr 102BieszczadyM4021M 9700:00:4601:08:3003:05:0704:14:4106:02:58.2506:03:44.30+01:34:346:588,6
22WYROBEK Łukasz 656KrakówM4022M 10500:00:0700:59:1602:49:1704:03:1006:04:57.5006:05:04.90+01:35:557:018,5
23RYCYK Grzegorz 694Krasnystaw BiegaM4023M 10600:00:2601:10:5503:14:3204:19:5506:04:48.8506:05:15.80+01:36:067:008,6
24FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoM4024M 10900:00:0601:00:3802:58:1904:11:5906:06:03.1006:06:09.50+01:37:007:028,5
25KRUPA Grzegorz 664Górski Półmaraton ŚlężańskiM4025M 11100:00:1201:00:1602:59:2004:12:5806:06:15.2006:06:27.95+01:37:187:028,5
26WĘSIERSKI Dariusz 756www.smrekowaosada.plM4026M 11200:00:4301:04:5603:03:2004:16:2106:05:46.1506:06:29.25+01:37:197:028,5
27KRUŻEL Rafał 447Radomyśl WielkiM4027M 12200:00:1001:02:0302:57:4804:12:3606:10:55.8006:11:06.65+01:41:577:088,4
28ŁUBIAN Michał 80CTL LogisticsM4028M 12300:00:1201:04:4102:59:2004:11:1006:11:08.3006:11:21.25+01:42:117:088,4
29TELEON Piotr 443JacekBiega RunningTeamM4029M 12600:00:4400:58:4002:53:1204:10:5406:12:08.2506:12:53.05+01:43:437:098,4
30GÓRSKI Krzysztof 95DĄBRÓWKA NOWA BIEGOWI ZAJAWKOWICZEM4030M 13500:00:2200:58:5402:52:3804:13:3606:15:21.4506:15:43.75+01:46:347:138,3
31SZYDA Wojciech 494Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćM4031M 14300:00:0701:03:3803:04:4504:17:0606:17:51.8506:17:59.35+01:48:497:168,3
32WIŚNIEWSKI Piotr 657SkórczM4032M 14900:00:1901:03:2803:02:5904:18:1506:20:04.7506:20:24.50+01:51:157:188,2
33MALIŃSKI Marek 556M4033M 15700:00:0501:01:3403:02:1204:21:2006:22:27.5006:22:32.85+01:53:237:218,2
34SZCZEPANIAK Michał 286WołominM4034M 16000:01:0601:06:0003:02:2204:16:5906:22:35.2006:23:41.80+01:54:327:218,2
35GOS Grzegorz 701KGW LesznowolaM4035M 16400:00:1301:02:3402:57:5504:12:1706:25:16.4506:25:30.20+01:56:207:248,1
36DARSKI Rafał 330WiryM4036M 16900:00:0100:58:5303:04:3104:20:1006:25:56.7006:25:58.60+01:56:497:258,1
37KACZOREK Marcin 353JÓZEFÓWM4037M 17500:00:3101:04:5003:07:4704:25:2906:27:47.9006:28:19.50+01:59:107:278,0
38CIEŚLA Jarosław 568Biegające MałżeństwoM4038M 17700:00:1501:00:2102:58:3904:19:5806:28:46.4006:29:01.40+01:59:517:288,0
39MARSZAŁEK Andrzej 285SwarzędzM4039M 17900:00:3001:07:3103:07:5604:25:0706:29:02.1506:29:32.60+02:00:237:288,0
40DEMKÓW Przemysław 697KB SobótkaM4040M 19100:00:1501:03:2602:59:3004:20:1006:31:07.6506:31:23.00+02:02:137:318,0
41ŚMIECHOWICZ Filip 207LublinM4041M 19600:00:2001:07:4403:11:0704:30:5206:32:07.4006:32:27.75+02:03:187:328,0
42CHOJNACKI Leszek 800IADPM4042M 19800:00:5401:07:4903:07:3404:23:4806:32:51.5006:33:46.30+02:04:367:337,9
43KONIECZNY Marcin 440HOUSE OF SKILLSM4043M 20300:00:1000:59:0902:59:1304:23:4206:34:44.2506:34:54.25+02:05:447:357,9
44WIŚNIEWSKI Jacek 487Runners Team KętrzynM4044M 20900:00:2801:05:0703:12:0604:32:1706:37:11.2506:37:39.35+02:08:297:387,9
45MIKOWSKI Artur 667GrójecM4045M 21000:00:4901:07:3803:16:1904:34:5006:36:59.1506:37:48.20+02:08:387:387,9
46WOJCIECHOWSKI Michał 376Spartanie DzieciomM4046M 21100:00:2201:08:3103:18:3704:32:5006:37:25.8006:37:48.55+02:08:397:387,9
47LEWANDOWSKI Robert 691Biegam z RadościM4047M 21200:00:3101:07:2503:18:4604:35:1806:37:32.3506:38:03.55+02:08:547:387,8
48DZIERKA Mariusz 564Tomaszów MazowieckiM4048M 21400:00:2601:07:0403:14:2004:35:1406:38:03.6006:38:30.35+02:09:207:397,8
49TUROWICZ Piotr 577WarszawaM4049M 21700:00:3401:01:5103:16:4304:42:1706:38:59.2506:39:33.70+02:10:247:407,8
50MAJEWSKI Arkadiusz 626Wodzisław ŚlaskiM4050M 22400:00:0003:14:5304:36:0306:43:02.1006:43:02.10+02:13:527:457,7
51JUSZKIEWICZ Zbigniew 422EłkM4051M 22500:00:0700:58:2703:00:1904:28:1706:42:56.9506:43:03.95+02:13:547:447,7
52SZULC Krzysztof 169Night Runners WarszawaM4052M 23000:00:1801:04:2303:11:1204:31:1806:44:13.2506:44:31.60+02:15:227:467,7
53DEDERKO Piotr 237Straż Graniczna BiałystokM4053M 23100:00:3301:04:5603:17:5104:35:4206:44:03.0506:44:36.60+02:15:277:467,7
54DRABEK Artur 52KobierniceM4054M 23600:00:1501:09:4003:12:4104:38:1806:46:14.1006:46:29.10+02:17:197:487,7
55JACHYM Marcin 669Klub Biegających LeśnikówM4055M 23700:00:4301:04:4303:13:2504:38:1606:46:38.1006:47:21.50+02:18:127:497,7
56NADROWSKI Piotr 250KondycjaM4056M 23800:00:5201:12:1603:25:2104:42:2606:46:48.1506:47:40.65+02:18:317:497,7
57ZYCH Zbigniew 409LublinM4057M 24000:00:2201:05:4203:11:2404:34:1106:47:29.3506:47:51.50+02:18:427:507,7
58KRZYWICKI Paweł 282WARSZAWAM4058M 24700:00:5201:06:2103:21:2804:42:1006:48:13.3506:49:05.50+02:19:567:517,6
59MOŻEJKO Artur 558SPARTANIE DZIECIOMM4059M 25500:01:1101:05:5003:08:3604:32:2506:49:05.0006:50:16.85+02:21:077:527,6
60CHOJECKI Dariusz 761LM4060M 25600:00:3501:05:1203:17:1404:40:4606:49:45.5006:50:20.95+02:21:117:527,6
61ROSZKOWSKI Marcin 795WarszawaM4061M 27000:00:3401:07:1203:23:0604:44:3806:54:11.8506:54:46.15+02:25:367:577,5
62JAREMA Marek 50KrakówM4062M 27200:00:4001:06:2603:16:1904:41:2106:54:35.6006:55:15.80+02:26:067:587,5
63JACKOWSKI Jacek 242JGB "SOKÓŁ"M4063M 27500:00:1201:01:2603:10:2304:40:3906:55:52.7006:56:05.45+02:26:557:597,5
64BŁASZKIEWICZ Tomasz 46TEMMPO WałbrzychM4064M 28100:01:0901:11:1203:29:5404:50:3106:57:08.7006:58:18.60+02:29:098:017,5
65PIECH Krzysztof 730WarszawaM4065M 28700:01:0001:06:1103:16:2304:43:3306:58:50.7506:59:51.05+02:30:418:037,4
66KACZOR Waldemar 171Res-Vet RzeszówM4066M 28800:00:3501:01:2903:09:2304:32:2306:59:28.5007:00:04.15+02:30:548:047,4
67NIEDZIELA Wojciech 473M4067M 29000:00:5801:13:5303:29:5304:53:0807:00:29.7007:01:28.45+02:32:188:057,4
68SEMENIUK Tomasz 357Grajek PraskiM4068M 29100:00:4001:07:1803:18:0504:41:4307:01:04.2007:01:44.65+02:32:358:057,4
69SZPYT Ryszard 616BiłgorajM4069M 29800:00:3601:08:0003:22:0904:43:3907:01:30.2007:02:06.40+02:32:568:067,4
70BRONOWICKI Jarosław 760PRO-RUN WROCŁAWM4070M 30100:00:4501:09:1203:20:3504:44:3007:01:46.8507:02:32.55+02:33:238:067,4
71PALCZAK Rafał 85Głogów MałopolskiM4071M 30500:00:2601:12:2703:28:5304:53:4707:03:46.6007:04:13.05+02:35:038:087,4
72OLEKSYK Wojciech 744BKB VICTORIA BRZESKOM4072M 30600:00:3701:08:0103:16:4304:42:5507:03:39.2507:04:16.25+02:35:068:087,4
73SZULBORSKI Darek 163TKKF PłockM4073M 31200:00:2001:08:4703:26:0904:49:2107:05:38.0507:05:58.55+02:36:498:117,3
74KIRKIEWICZ Ireneusz 17M4074M 31400:00:4401:11:1303:29:5104:53:4107:06:02.7007:06:47.00+02:37:378:117,3
75GALUSZKA Bogdan 210jgb sokolM4075M 31600:00:1201:20:2503:38:2104:57:2407:06:45.9007:06:58.15+02:37:488:127,3
76GUZIK Robert 241PedraforcaM4076M 31900:00:5601:10:4103:24:2804:52:5607:06:33.4507:07:30.00+02:38:208:127,3
77WOJDA Dariusz 333Dzikie DzikiM4077M 32200:00:3201:10:1703:28:0604:50:2407:07:41.1507:08:13.20+02:39:038:137,3
78MAJKUCIŃSKI Marek 681Biegiem Radom!M4078M 32300:00:4801:09:4303:29:1604:54:5507:07:56.3007:08:44.55+02:39:358:137,3
79PIOTROWSKI Wiktor 246KętrzynM4079M 32400:00:2701:05:1003:15:0104:38:1607:08:29.7007:08:57.20+02:39:478:147,3
80KOPER Jacek 576ŁódźM4080M 32800:00:1701:07:1903:25:3604:54:5807:10:01.7007:10:19.15+02:41:098:167,3
81RYCZEK Mariusz 713KMDM4081M 33100:00:1901:08:1403:31:4804:59:0407:10:07.0007:10:26.95+02:41:178:167,3
82GAWRON Marcin 722TarnówM4082M 33200:00:5301:16:1003:31:0004:53:5507:09:38.5007:10:31.75+02:41:228:157,3
83SKWARŁO Marek 16św. Antoni PiłaM4083M 33700:00:1001:09:0503:28:0404:57:3307:10:55.0007:11:05.00+02:41:558:177,2
84GRABOWICZ Paweł 289Siekierki WielkieM4084M 33900:01:0301:12:5903:35:1005:00:2507:10:15.7507:11:19.05+02:42:098:167,3
85KACZOROWSKI Przemysław 407SzczecinM4085M 34000:00:2101:11:4003:33:4204:58:4707:11:14.4507:11:35.70+02:42:268:177,2
86ZIELIŃSKI Michał 416Spartanie DzieciomM4086M 34200:00:5501:14:1803:28:3104:54:0707:11:05.8007:12:00.95+02:42:518:177,2
87TRAFAS Dariusz 541Z Lasu PlockM4087M 34300:00:2101:12:2803:31:3004:53:1407:12:23.4007:12:44.85+02:43:358:187,2
88DOMIN Tomasz 73KrakówM4088M 34600:00:4301:10:4803:32:2304:55:2807:12:24.9507:13:08.20+02:43:588:187,2
89WĄSOWSKI Krzysztof 437Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweM4089M 35200:00:0501:04:0803:09:2804:41:1307:14:04.8007:14:10.75+02:45:018:207,2
90KARPIŃSKI Robert 356Spartanie DzieciomM4090M 35300:00:5201:12:1903:31:0404:59:0207:13:20.4507:14:13.40+02:45:038:207,2
91PACANOWSKI Robert 36Wełnica BiegaM4091M 35400:00:2301:09:5103:31:4204:58:5107:14:10.1507:14:33.65+02:45:248:207,2
92PRZYBYLSKI Przemysław 342Wełnica BiegaM4092M 35500:00:2301:05:3003:23:4604:54:5407:14:11.6507:14:35.40+02:45:258:217,2
93BARTOSIEWICZ Bartlomiej 645RzeszowM4093M 35700:00:0501:06:1403:22:1404:45:5407:15:23.8007:15:29.35+02:46:198:227,2
94PROC Leszek 789Spartanie DzieciomM4094M 36400:01:1101:08:0903:33:5005:00:2107:17:13.2507:18:24.30+02:49:148:247,1
95NITSCH Tomasz 581UNTS WarszawaM4095M 37500:00:4901:07:3703:28:1504:54:3507:21:38.6007:22:28.30+02:53:188:297,1
96PALIK Marcin 500Loża Szyderców KielceM4096M 37600:00:2101:06:3503:19:4604:48:1707:22:32.0007:22:53.15+02:53:438:307,1
97SOPAŁA Jakub 130Rudnik nad SanemM4097M 38000:00:4201:13:1703:36:5305:04:4607:23:49.0507:24:31.40+02:55:218:327,0
98BRZOSTEK Krzysztof 748white riverM4098M 38200:00:5601:11:0603:36:3305:01:3707:24:32.2507:25:29.20+02:56:198:327,0
99MAZUR Robert 393Smashing pĄpkinsM4099M 38300:00:5701:13:1603:30:4604:57:3407:24:55.4507:25:53.20+02:56:438:337,0
100FINFANDO Zbigniew 662IzabelinM40100M 38700:00:5901:12:2603:32:0604:57:1107:25:12.0007:26:11.80+02:57:028:337,0
101PESZEK Bogdan 519Aktywny DynówM40101M 39000:00:2101:12:0503:42:0505:09:0707:28:41.4507:29:03.35+02:59:538:377,0
102NIZIOŁEK Marek 170ZaborzeM40102M 39600:00:5601:15:0903:43:2605:13:3707:30:51.9007:31:48.70+03:02:398:406,9
103FILIPOWICZ Wojciech 580WarszawaM40103M 39700:01:1201:12:5103:41:4005:10:3907:30:50.0007:32:02.05+03:02:528:406,9
104KOSTKA Janusz 65Posmakuj Run TeamM40104M 40100:00:2301:08:5303:37:4705:08:3607:33:13.8507:33:37.30+03:04:278:426,9
105JAKUBOWSKI Wojciech 91KB Geotermia UniejówM40105M 40600:00:1101:05:4103:33:2905:06:5907:35:19.0507:35:30.90+03:06:218:456,9
106NADOLSKI Stanisław 303ChelmM40106M 41000:00:3201:12:2803:34:0805:06:0007:36:15.6007:36:48.45+03:07:388:466,8
107WAKUŁA Marek 465SiedlceM40107M 41200:00:2501:07:1003:36:1505:08:4107:36:47.0007:37:12.55+03:08:038:476,8
108STENCEL Piotr 495Wodzisław ŚląskiM40108M 41300:00:0401:11:4603:39:1605:14:0807:37:21.5007:37:25.60+03:08:168:476,8
109SZYMCZAK Miroslaw 351Spartaniedzieciom/DreamRunM40109M 41400:00:5801:15:2203:36:3605:06:5007:37:21.4007:38:19.60+03:09:108:476,8
110BRONISZEWSKI Jakub 632ZąbkiM40110M 41600:01:0501:18:2903:43:1105:10:4807:38:11.3007:39:16.45+03:10:068:486,8
111MOTYKA Artur 712TARNÓWM40111M 41700:00:1901:08:3103:31:5004:59:3907:39:29.2507:39:48.95+03:10:398:506,8
112LIPIŃSKI Ireneusz 610AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZM40112M 41800:00:1601:10:3103:39:4305:12:5007:41:02.0007:41:18.90+03:12:098:516,8
113WALERCZYK Pawel 696KornikM40113M 41900:00:5701:07:2403:35:3905:14:0907:40:32.1007:41:29.25+03:12:198:516,8
114WYSOCKI Tomasz 343RybnikM40114M 42300:00:4301:11:5803:42:5305:13:4607:42:34.9507:43:18.70+03:14:098:536,7
115KWIECIEŃ Krzysztof 460RunShop.plM40115M 42400:00:5101:16:1103:46:3705:19:4607:42:36.9507:43:28.65+03:14:198:536,7
116GŁUCHOWSKI Przemysław 552Tortuga Adventure TeamM40116M 42500:00:2401:10:0103:32:3605:02:3807:43:41.2507:44:05.60+03:14:568:556,7
117ZEMBROŃ Jacek 34RzeszówM40117M 42800:00:5001:16:2503:47:0605:19:2007:44:34.5507:45:24.85+03:16:158:566,7
118MARSZAŁKOWSKI Grzegorz 31Św. Antoni M40118M 43000:00:1001:14:0503:50:4405:21:1207:46:48.2507:46:58.50+03:17:498:586,7
119SZYMIK Marcin 544ratownik górniczyM40119M 43100:00:3801:09:5503:38:5205:12:2407:46:44.6507:47:23.15+03:18:138:586,7
120TKACZYK Przemysław 48Czciciele bobrzej noryM40120M 43400:00:3601:12:0103:40:3205:21:4107:48:20.3007:48:56.35+03:19:469:006,7
121CAŁKA Grzegorz 584Radzymin Run TeamM40121M 43500:00:2101:16:1403:47:2105:18:2607:49:21.6507:49:43.50+03:20:349:016,6
122MYTNIK Grzegorz 266Klub Triathlonowy Water Knights ZabierzówM40122M 43900:01:1201:12:5703:39:0005:13:3907:50:22.5007:51:35.00+03:22:259:026,6
123CHORYŁEK Leszek 752CzęstochowaM40123M 44000:00:5401:12:5703:37:4105:14:2207:51:27.1007:52:21.20+03:23:119:036,6
124RAUCHFLEISZ Andrzej 649Czopki KolczasteM40124M 44400:00:2901:17:4503:55:4005:32:4207:53:00.9007:53:30.75+03:24:219:056,6
125STAN Marcin 402White Rabbit Running TeamM40125M 44700:00:2101:12:2903:39:2705:16:5107:53:45.3007:54:06.30+03:24:569:066,6
126KORZEC Pawel 419dlapilota.plM40126M 44800:00:2001:12:3003:39:2805:16:4707:53:45.5007:54:06.40+03:24:569:066,6
127NOWAK Jaroslaw 47PoznańM40127M 45100:01:0401:14:1203:51:3405:24:4207:55:09.9007:56:14.00+03:27:049:086,6
128TATARA Dariusz 225ChorzówM40128M 45300:00:4301:06:5503:36:1405:17:5108:00:11.5008:00:54.95+03:31:459:146,5
129JABŁOŃSKI Michał 720WARSZAWAM40129M 45400:00:3301:19:0603:51:0905:23:1208:01:04.9508:01:38.10+03:32:289:156,5
130MROZOWSKI Paweł 705Orange PolskaM40130M 45500:00:3201:19:0703:51:0905:23:1308:01:05.5008:01:38.15+03:32:289:156,5
131SZYMAŃSKI Adam 774M40131M 45600:00:4101:15:3603:54:4205:26:1008:00:59.6508:01:41.25+03:32:319:156,5
132STANKIEWICZ Ireneusz 313LUBIN-START ŚCINAWAM40132M 45700:00:3401:13:3703:44:1105:22:2608:01:24.7508:01:58.80+03:32:499:156,5
133KAWA Michał 110PUŁAWYM40133M 45800:00:5901:16:0503:36:4305:16:0408:02:56.0508:03:55.55+03:34:469:176,5
134GROSSE Paweł 727WarszawaM40134M 46100:00:0801:09:4903:40:4805:39:2408:07:07.1508:07:15.80+03:38:069:226,4
135PAPE Martin 373WITCM40135M 46200:00:5201:16:4803:43:0505:24:4108:07:40.5508:08:33.05+03:39:239:226,4
136SŁUPECKI Radosław 319ChotomówM40136M 46500:01:0001:11:3803:36:5005:21:2508:09:09.5508:10:10.15+03:41:009:246,4
137ROGÓSZ Piotr 337odBiegamyodNormyM40137M 46900:00:4001:15:4203:47:0405:27:3608:10:51.1508:11:31.95+03:42:229:266,4
138WICIAK Ziemowit 528Starogard GdańskiM40138M 47000:01:1001:16:4803:59:5305:38:5208:11:18.7008:12:28.85+03:43:199:266,4
139LICHWA Grzegorz 788M40139M 47100:01:0101:14:0103:57:0205:32:2708:11:31.9008:12:33.25+03:43:239:276,3
140BOLANOWSKI Piotr 227Posada GórnaM40140M 47400:00:2501:11:4903:52:0005:21:0308:19:46.6508:20:11.80+03:51:029:366,2
141ŁOKAS Andrzej 134BędzinM40141M 47600:01:0201:21:3504:00:5305:44:5408:23:23.7008:24:26.15+03:55:169:406,2
142GARCARZ Mariusz 747LimanowaM40142M 47800:00:4401:19:4404:03:4705:44:1608:26:15.9508:27:00.70+03:57:519:446,2
143LEŚNIEWICZ Tomasz 124Stare WujeM40143M 48100:01:0701:13:5403:52:0305:44:0608:30:27.6008:31:35.25+04:02:259:496,1
144KUBALA Sylwester 90KaliszM40144M 48700:00:4501:19:5504:09:4505:49:3508:37:59.6508:38:45.35+04:09:359:576,0
145SMYK Robert 806OTK RzeźnikM40145M 49700:01:0801:20:1704:10:0705:58:3508:50:59.0508:52:07.70+04:22:5810:125,9
146SIÓDMIAK Cezary 254Kalińska Team-WarszawaM40146M 49800:00:0801:15:4503:56:5105:53:2908:55:08.1508:55:16.85+04:26:0710:175,8
147HOLOVIN Jozef 520BARCZEWKOM40147M 50200:00:1601:21:5304:18:1006:16:5409:00:03.6509:00:19.70+04:31:1010:235,8
ŚMIECHOWICZ Gerard 589WarszawaM40DNF01:40:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUSIAŁ Michał 526BydgoszczM40DNF00:59:07 DNF02:57:47 DNF04:32:16 DNF DNF DNF DNF--
SKWIERCZYNSKI Darek 703sulejówekM40DNF01:03:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 150 wynik(ów)