III ULTRAMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Life+ Joanna Maciejewska-Błachewicz; Łukasz Telejko bydgoscybiegacze.plbydgoscybiegacze.pl
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
67 km
Zgłoszonych/ Registered:
108
Wystartowało/ Started:
88
Nie ukończyło/ Not finished:
17
Ukończyło/ Finished:
71
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9km | 23km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M9km23km44kmCzas
netto
67km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŁĄCZNY Jarosław 58PB SLABYDGOSZCZM-301M 100:41:0701:47:4903:46:0406:05:05.55 5:2611
2OBRĘBSKI Grzegorz 72BYDGOSZCZM-401M 200:41:0701:47:4903:47:3706:18:36.60+00:13:315:3910.6
3ADAMCZYK Maciej 1SKRA PATEREKPATEREKM-302M 300:45:3101:58:5604:00:5106:25:04.20+00:19:585:4410.4
4ROCZKOWSKI Artur 81SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-501M 400:43:5801:52:0603:54:2106:32:22.40+00:27:165:5110.2
5BEREZNOWSKA Patrycja 117WIELISZEWO HEROU TEAMWALISZEWOK-401K 100:44:4901:55:0004:35:1106:47:21.70+00:42:166:049.9
6KUREK Jarosław 50ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM-303M 500:50:3502:08:5604:17:2306:50:07.40+00:45:016:079.8
7OBERLAN-MAROŃ Joanna 71TORUŃK-402K 200:50:3002:07:5804:19:1206:51:18.40+00:46:126:089.8
8LEWANDOWSKI Filip 54BYDGOSZCZM-304M 600:50:0202:07:0604:15:5206:53:06.90+00:48:016:099.7
9SKRABURSKI Piotr 89GDAŃSKM-402M 700:49:1102:06:4004:22:4306:54:54.40+00:49:486:119.7
10JOSZCZAK Michał 34GDAŃSKM-403M 802:01:4904:17:1506:54:55.45+00:49:496:119.7
11RÓŻYCKI Konrad 82BIEGNIJ Z PROSERVICEWARSZAWAM-502M 900:47:2502:04:4904:20:4606:55:02.40+00:49:566:119.7
12KWIATKOWSKA Renata 51KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK-501K 300:47:2602:04:4904:20:4906:55:05.10+00:49:596:119.7
13BROSZE Dominik 10PELPLINM-305M 1000:45:0101:57:3904:25:0907:11:46.60+01:06:416:269.3
14KLIMCZEWSKI Andrzej 40FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM-503M 1100:45:5502:04:2404:24:5507:15:09.95+01:10:046:299.2
15POCHYLSKI Radosław 116POZNAŃM-306M 1200:48:0102:01:5604:14:2207:15:25.05+01:10:196:299.2
16KAWIECKI Paweł 38AKADEMIAMUZYCZNABIEGANIDZICAM-201M 1300:51:0302:01:4704:04:4607:16:00.30+01:10:546:309.2
17SZYMAŃSKA Katarzyna 97BIEGAM BO MNIE SMURFY GONIĄSZCZECINK-301K 400:47:1802:05:5204:31:4307:16:07.40+01:11:016:309.2
18JACKIEWICZ Agnieszka 30KOSTRZYN NAD ODRĄK-403K 500:48:2702:11:3504:29:3107:18:04.70+01:12:596:329.2
19NOWIŃSKI Rafał 70ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM-404M 1400:50:3402:08:5604:17:2307:19:19.00+01:14:136:339.2
20JÓZEFKO Arkadiusz 35KASZËBËGDYNIAM-307M 1500:43:5701:55:3704:45:3507:20:17.95+01:15:126:349.1
21OŻAŃSKI Tomasz 76GIŻYCKOM-202M 1600:46:5902:01:2904:16:4207:21:38.25+01:16:326:359.1
22JACKIEWICZ Artur 31KOSTRZYŃSKI KLUB BIEGACZAKOSTRZYN NAD ODRĄM-308M 1700:48:2702:11:3504:29:3007:22:45.00+01:17:396:369.1
23MAKOWSKI Sławomir 60RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-405M 1802:17:5604:35:2007:25:26.30+01:20:206:389
24KOWALSKI Marcin 48KOWALE TEAMTORUNM-309M 1900:50:3002:07:5804:19:3807:25:57.80+01:20:526:399
25ZALEWSKA Kamila 110PSZCZÓŁKIK-302K 600:51:1102:13:2204:37:4607:27:39.90+01:22:346:409
26BRZUCHALSKI Mati 12BYDGOSZCZM-3010M 2000:49:5702:04:0804:34:2507:27:41.00+01:22:356:409
27BUCHALSKI Rafał 13REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIAM-203M 2100:49:2802:05:3004:53:1507:29:37.00+01:24:316:428.9
28KOWALEWSKA Ewa 45CASTLETOWNK-303K 700:49:2202:11:2104:40:3707:38:27.50+01:33:216:508.8
29KASZKUR Tomasz 37RUNAROUNDTHELAKE.BLOGSPOT.COMGDAŃSKM-406M 2200:50:3202:12:1804:37:1607:38:58.45+01:33:526:518.8
30RUDNICKI Michał 83NOWA WIEŚ WIELKAM-3011M 2300:48:0702:04:3304:33:0007:41:47.20+01:36:416:538.7
31ZIEMIANIN Przemek 113GDYNIAM-3012M 2400:43:4401:55:0305:07:0707:50:08.85+01:45:037:018.6
32WIŚNIEWSKI Wojciech 103ZSH BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-407M 2501:01:0002:32:5505:01:3607:51:50.95+01:46:457:028.5
33MARSZAŁKOWSKI Mirosław 62CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWCH POZNAŃ / PASJONACI SŁUPCASŁUPCAM-408M 2600:49:2802:06:2504:31:2307:53:05.50+01:47:597:038.5
34STARZYŃSKI Przemysław 93SCORPIONKOZIEGŁOWYM-3013M 2700:50:3102:07:4104:31:4707:53:36.35+01:48:307:048.5
35KOŁODZIEJ Marcin 41OPOLEM-3014M 2800:45:5602:04:5604:31:4707:53:40.95+01:48:357:048.5
36DYAMENTOWSKI Jarosław 20# BBKTSKIELCEM-3015M 2900:51:5302:18:1304:35:0107:54:31.90+01:49:267:048.5
37GARDYZA Jacek 24IPA BYDGOSZCZ/NAKIELSKI KBNAKŁO NAD NOTECIĄM-409M 3001:03:0602:48:3805:06:3907:57:00.45+01:51:547:078.4
38PIWAŃSKI Krzysztof 77PRUSZCZ GDAŃSKIM-3016M 3100:55:1002:21:3304:54:2807:57:26.90+01:52:217:078.4
39TEKLIŃSKI Dawid 98WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-3017M 3200:45:3602:02:1704:38:1607:59:37.40+01:54:317:098.4
40SIERACKI Krzysztof 88RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3018M 3300:44:4202:04:3204:36:5007:59:58.85+01:54:537:098.4
41JAZŁOCKI Łukasz 33TWDWWARSZAWAM-3019M 3400:53:1302:19:4504:53:0608:00:27.60+01:55:227:108.4
42DE ROSIER Marek 19GDAŃSKM-204M 3502:08:1504:53:2508:02:49.95+01:57:447:128.3
43BARSZCZ Radosław 4HUTA MIEDZI GŁOGÓWGŁOGÓWM-4010M 3600:54:1402:19:2104:46:3608:05:54.70+02:00:497:158.3
44KOWALEWSKI Jarosław 46GDYNIAM-504M 3700:50:2902:13:0704:53:4108:11:12.20+02:06:067:198.2
45NĘDZUSIAK Dariusz 67POLKRYS TEAMALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-505M 3800:51:4702:20:3904:54:2808:16:57.00+02:11:517:258.1
46LEWIŃSKI Jacek 56BYDGOSZCZM-3020M 3900:52:0402:20:5904:54:5308:16:58.00+02:11:527:258.1
47WAWRZYNIAK Dawid 102RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3021M 4000:58:2202:31:3305:19:4108:18:46.90+02:13:417:268.1
48ANDRZEJEWSKI Paweł 2DOBROMIERZM-4011M 4100:49:5702:07:4604:55:3708:24:39.55+02:19:347:318
49KOWALSKI Paweł 47KOWALE TEAMTORUŃM-4012M 4200:53:1502:17:5804:52:2508:25:37.30+02:20:317:328
50DAGIEL Dominik 17TRICITY ULTRAGDAŃSKM-3022M 4300:57:1702:29:5505:08:1308:27:46.85+02:22:417:347.9
51WOJNOWSKI Wiesław 105DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-3023M 4400:56:2102:31:2405:21:5508:27:50.05+02:22:447:347.9
52BOBROWSKA Anna 7NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-304K 800:59:2002:32:4905:19:2808:29:22.10+02:24:167:367.9
53KACZMAREK Maciej 36BROS TEAMSZCZECINM-205M 4502:07:2604:47:4308:31:06.05+02:26:007:377.9
54SZWARC Paweł 96RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3024M 4600:59:4702:31:3405:20:0108:33:45.55+02:28:407:407.8
55WRZESIŃSKA Joanna 108BIEGI PUSZCZY BYDGOSKIEJ/FORDONRUNNERSBYDGOSZCZK-404K 901:00:1702:35:5305:16:0208:33:45.70+02:28:407:407.8
56LIGUS Maciej 57EXIMO EXTREME TEAMBYDGOSZCZM-4013M 4701:02:4302:40:2605:24:4308:40:24.60+02:35:197:467.7
57WRZOSEK Jarosław 109BYDGOSZCZM-4014M 4800:45:5502:03:0404:46:5908:41:53.00+02:36:477:477.7
58BIESZKE Rafał 5WYMIATACZE / ULTRA DREPTACZGDYNIAM-3025M 4900:56:2002:28:2905:24:3708:53:51.90+02:48:467:587.5
59RYBACKI Filip 115BYDGOSZCZM-4015M 5001:04:3002:46:1105:54:1209:17:00.40+03:11:548:187.2
60NALBORSKA Lucyna 65BIEGAJACY RODZICEPELPLINK-405K 1000:56:5702:41:5505:43:5309:22:36.35+03:17:308:237.1
61NALBORSKI Miłosz 66BIEGAJACY RODZICEPELPLINM-3026M 5100:56:5702:41:5405:43:4509:22:36.40+03:17:308:237.1
62SKWERES Adriana 90ADA BIEGAPELPLINK-305K 1100:56:2602:41:5505:43:5309:22:37.30+03:17:318:237.1
63KORPALSKI Andrzej 43SPRINTERSI BYDGOSZCZWUDZYNM-4016M 5200:59:5202:38:3505:49:0009:31:09.30+03:26:038:317
64KONIECZNA Angelina 42SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK-306K 1200:59:0402:29:1005:37:4409:32:43.45+03:27:378:327
65PODZEREK Maciej 78WAKE TEAM GNIEZNOGNIEZNOM-3027M 5300:59:0402:29:1105:37:4409:32:47.15+03:27:418:327
66PRZYBYŁA Bartosz 79GNIEZNOM-4017M 5400:59:0502:28:5405:36:3309:32:47.25+03:27:418:327
67GAWROŃSKI Przemysław 25GNIEZNOM-4018M 5500:59:0402:28:5305:37:4309:32:48.80+03:27:438:327
68ORNOWSKI Zbigniew 74WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-506M 5601:02:4702:43:2606:13:1409:37:05.10+03:31:598:367
69GAŁUSZKA Dorota 23GRUDZIĄDZK-307K 1301:02:4802:43:2706:13:1509:37:05.10+03:31:598:367
70JABŁOŃSKA Małgorzata 29GRUDZIĄDZK-502K 1401:02:4702:43:2706:13:1409:37:05.55+03:32:008:367
71VUCO Ivo 101UNESCO MARATHON BROTHERSZAMOŚĆM-4019M 5701:01:5102:48:4906:08:5310:03:53.80+03:58:489:006.7
72TYKWIŃSKI Daniel 99BYDGOSZCZM-4020M 5800:46:2002:00:4504:49:44+01:03:406:359.1
73CHWIŁKA Daniel 15#PUSZCZABYDGOSKATEAMŁOCHOWOM-3028M 5900:48:1302:07:2405:07:47+01:21:436:598.6
74WNUCZYŃSKI Andrzej 104ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4021M 6000:53:2002:22:4105:45:45+01:59:417:517.6
BISKUPSKI Marcin 6BYDGOSZCZM-4000:54:39 DNF02:19:43 DNF04:33:09 DNF DNF--
NOWAK Przemysław 69KABEL TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-30 DNF02:14:05 DNF04:43:49 DNF DNF--
ZDANOWSKI Dawid 111WKURW_TEAMPOZNAŃM-2000:49:26 DNF02:05:27 DNF04:53:15 DNF DNF--
DALIGA Władysław 18JEZIORANYM-2000:49:44 DNF02:11:39 DNF04:57:22 DNF DNF--
OLSZYŃSKI Sebastian 73SPARTANIE DZIECIOMBYDGOSZCZM-4000:56:45 DNF02:21:16 DNF05:09:58 DNF DNF--
LEWANDOWSKI Rafał 53VENI, CUCURRI, VICI.TORUŃM-3000:48:12 DNF02:09:05 DNF05:21:41 DNF DNF--
FRYDRYCH Tomasz 22ZAGNAŃSK BIEGATUMLINM-2000:57:32 DNF02:30:14 DNF05:23:59 DNF DNF--
SEWINA Dominik 87BYDGOSZCZM-4001:04:31 DNF02:46:11 DNF05:57:54 DNF DNF--
WOLSZCZAK Konrad 106BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM-3000:55:36 DNF02:29:19 DNF05:58:40 DNF DNF--
BOCIAN Patryk 8WARSZAWAM-2000:54:14 DNF02:26:12 DNF05:59:13 DNF DNF--
KIRYS Dominik 39WATAHACHEŁMNOM-3001:25:18 DNF02:43:26 DNF06:13:15 DNF DNF--
RACIBORSKI Grzegorz 80TASAK TEAMBYDGOSZCZM-3001:02:42 DNF02:46:54 DNF06:34:16 DNF DNF--
HOŁTYN Patryk 28TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZRADZIEJÓWM-3000:40:48 DNF01:46:12 DNF DNF DNF--
BOLDA Patrycja 9JEZIORANYK-2000:49:41 DNF02:21:58 DNF DNF DNF--
Znaleziono 88 wynik(ów)