III ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2017
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 327
Wystartowało : 273
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 273
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
2km
   
1DOMISZEWSKI Ignacy 1000MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:28
2LIPA Wojciech 1216Rzeszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:00:28
3NOWAK Marcin 1238Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM3000:00:0000:00:29
4GAWRON Janusz 1337Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:00:31
5WITEK Elżbieta 1334BARYCZKAK2000:00:0000:00:31
6TELESZ Mateusz 1087POŁOMIAM3000:00:0000:00:32
7MAZURKIEWICZ Tomasz 1331Zaporowy Maraton TeamSANOKM4000:00:0000:00:33
8BŁASZCZAK Grzegorz 1035Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0000:00:40
9PAWLAK Magdalena 1137Biegacz CegłówADAMÓWK2000:00:0000:00:40
10ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1263Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:0000:00:40
11GUZOWSKI Dariusz 1066Coke RunnersPŁOCKM5000:00:0000:00:41
12BIELKOWSKI Wojciech 1167cocerunnersPŁOCKM4000:00:0000:00:41
13STANKIEWICZ Jacek 1245DUKLAM4000:00:0000:00:41
14PRZEBIROWSKI Karol 1200Frassati FajsławiceFAJSŁAWICEM2000:00:0000:00:42
15JAREMA Maciej 1298Lokomotiv MajdanCISNAM3000:00:0000:00:42
16MATUSIK Oskar 1323CISNAM2000:00:0000:00:44
17BŁASZCZAK Błażej 1179KRAKÓWM2000:00:0000:00:45
18WAWRZYNEK Michał 1180KRAKÓWM2000:00:0000:00:45
19BRENDZOWSKI Adam 1011Solina TeamSOLINAM3000:00:0000:00:47
20BOGUTA Monika 1288WW TEAMLUBLINK3000:00:0000:00:48
21NOWOMIEJSKI Marcin 1129byle dobiecLUBLINM3000:00:0000:00:49
22SNOPKIEWICZ Joanna 1135Biegacz CegłówCEGŁÓWK4000:00:0000:00:49
23JAGIEŁA Tomasz 1269KROSNOM3000:00:0000:00:49
24BAŁCHAN Krzysztof 1012CPR RZESZOWCZUDECM3000:00:0000:00:50
25KRZYSZTOFIK Damian 1318LUBLINM3000:00:0000:00:50
26KAJDROWICZ Grzegorz 1310www.przemyslnepodroze.plPRZEMYŚLM4000:00:0000:00:50
27KOPEL Andrzej 10597LEŻAJSKM2000:00:0000:00:51
28MERCIK Agnieszka 1090Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:00:51
29PROCHERA Damian 11597LEŻAJSKM3000:00:0000:00:51
30KARDASZ Marek 1223Bieszczady TeamPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:51
31WILCZAK Janusz 1243PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:52
32RYŁKO Mariola 1235Solina TeamSOLINAK4000:00:0000:00:52
33KŁOSIŃSKI Rafał 1106MKB DreptakDĘBE WIELKIEM4000:00:0000:00:53
34WRÓBEL Bartłomiej 1309Cisna GórąCISNAM4000:00:0000:00:54
35RYZIŃSKI Ryszard 1030WARSZAWAM4000:00:0000:00:56
36ISKRA Grzegorz 1044KP PSP StrzyżówCZUDECM3000:00:0000:00:56
37WOLSKA Małgorzata 1049Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK5000:00:0000:00:56
38BILSKI Marek 1081WARSZAWAM4000:00:0000:00:56
39STRYCZEK Aleksandra 1046RZESZÓWK2000:00:0000:00:57
40PŁACZEK Paweł 1329WETLINAM3000:00:0000:00:57
41GUJSKI Marcin 1187TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:59
42GRABOWSKA Anna 1305-DĘBICAK4000:00:0000:00:59
43LUZAR Andrzej 1080MiABIELAWAM4000:00:0000:01:00
44LUZAR Monika 1079MiABIELAWAK4000:00:0000:01:00
45GURGUL Mateusz 1092Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:01:02
46DZIEDZIC Krzysztof 1300KRAKÓWM3000:00:0000:01:04
47CIĄGŁO Jacek 1251Nowosarzyńska grupa BiegowaNOWA SARZYNAM3000:00:0000:01:04
48WOŹNIAK Janusz 1034PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:0000:01:05
49DZIEDZIC Joanna 1233KRAKÓWK3000:00:0000:01:05
50ZAWADZKI Łukasz 1250Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWA SARZYNAM2000:00:0000:01:05
51DRĄŻEK Slawomir 1324FAJSLAWICEM4000:00:0000:01:05
52BOBER Marcin 1241DOMARADZM3000:00:0000:01:06
53LEWANDOWSKI Paweł 1281Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM3000:00:0000:01:06
54DUCH Piotr 1123JAROSŁAWM5000:00:0000:01:07
55LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1211Nadleśnictwo Lutowiska, MKS Halicz UstrzykiLUTOWISKAK3000:00:0000:01:07
56KASPROWICZ Marcin 1196algorytm.edu.plDZIAŁDOWOM3000:00:0000:01:07
57CHOJNACKI Wiktor 1212Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAM3000:00:0000:01:07
58PAŁAC Adam 1240s mHYZNEM3000:00:0000:01:07
59PŁESZKA Marek 1311OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM4000:00:0000:01:07
60KASPROWICZ Wioletta 1198algorytm.edu.plDZIAŁDOWOK2000:00:0000:01:08
61SOJKA Agnieszka 1194Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:01:10
62DOROSZ Barbara 1094PRZEMYŚLK3000:00:0000:01:11
63SKOCZYLAS Kamil 1303GUKS ModliborzyceMODLIBORZYCEM3000:00:0000:01:12
64RAPACZ Marcin 1075KRAKÓW/CISNAM4000:00:0000:01:19
65ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 1114Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:01:19
66DĄBRÓWKA Radosław 1021FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:20
67WYSOCKI Mariusz 1022FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:20
68MURAWSKI Łukasz 1171FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:21
69SZTUBA Robert 1291GUTI TEAMBIAŁY BÓRM3000:00:0000:01:21
70SASAL Monika 1295KRAKÓWK3000:00:0000:01:21
71KARDASZ Jacek 1084attyla running clubZAMOŚĆM3000:00:0000:01:22
72JACYNA Adam 1024FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM4000:00:0000:01:23
73MAZUR Joanna 1153RYMANÓW ZDRÓJK3000:00:0000:01:24
74MAZUR Sebastian 1154RYMANÓW ZDRÓJM4000:00:0000:01:24
75PODOLAK Paweł 1174USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:01:24
76MATYJASIK Tomasz 1023FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:25
77MORCINEK Marcin 1029BluszczaKATOWICEM3000:00:0000:01:27
78MALCZEWSKI Piotr 1098MTB MOSiR DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:27
79GOŁĄBEK Wojciech 1160Mosir DUKLAGŁOJSCEM4000:00:0000:01:27
80LENART-KŁOŚ Katarzyna 1248PKO Bank PolskiLUBLINK3000:00:0000:01:28
81RYBIŃSKA Anna 1249LUBLINK2000:00:0000:01:28
82KŁOŚ Artur 1247PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:0000:01:28
83MAJDA Robert 1149ROMBORZESZEM4000:00:0000:01:30
84DROZDOWSKI Wojciech 1332Biegaj z treneramiGLIWICEM3000:00:0000:01:30
85BODNIAK Tomasz 1058USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:01:31
86WÓJCIK Agnieszka 1270Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWK3000:00:0000:01:32
87BERNAŚ Dariusz 1322Dom PstrągaPRZYSŁUPM3000:00:0000:01:32
88POSTÓŁ Karolina 1020Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:01:33
89PARWA Michał 1208DZIEKANOWICEM3000:00:0000:01:33
90RADZICKA Aleksandra 1264Zgrabne ŁanieŁOMIANKIK3000:00:0000:01:33
91SAWICKI Radek 1051DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM3000:00:0000:01:34
92GARBOWSKA Monika 1244Night RunnersGLIWICEK3000:00:0000:01:34
93MALCZEWSKI Konrad 1330Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:34
94GABRYŚ Jola 1321Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:01:34
95ZABURKO Mateusz 1083TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:01:35
96MISIOŁEK Marcin 1095Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:35
97GUZEK Ewa 1050Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:36
98LEDWOLORZ Anna 1068Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:0000:01:36
99WODYŃSKA Dagmara 1100EquiDo Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:36
100WODYŃSKI Jacek 1101EquiDo Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZM4000:00:0000:01:36
101BURDA Sławomir 1308DUKLAM3000:00:0000:01:36
102KNAP Ewa 1215AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0000:01:38
103BARTOSIEWICZ Daria 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:39
104PAWŁOWSKI Piotr 1280PRZEMYŚLM3000:00:0000:01:39
105KARPIŃSKA Anna 1283Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWA - WESOŁĄK4000:00:0000:01:39
106NOWAK Katarzyna 1053Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:40
107KONOPKA Grzegorz 1056Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:40
108KALINOWSKA Lucyna 1261PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:40
109SZPINDA Marta 1057BIŁGORAJK3000:00:0000:01:41
110SZPYT Justyna 1062BIŁGORAJK4000:00:0000:01:41
111GALANTY Agnieszka 1279DYBAWKAK4000:00:0000:01:41
112WIECZOREK Beata 1074Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:42
113WASIELEWSKA Teresa 1082Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEK4000:00:0000:01:42
114SZYBIAK Maciej 1121Agona W&MKRZYWCZAM2000:00:0000:01:42
115SZYBIAK Joanna 1120Agona W&MKRZYWCZAK4000:00:0000:01:42
116KĘDRA Agnieszka 1210Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK2000:00:0000:01:42
117GARBARZ Monika 1293TARNOWIECK3000:00:0000:01:43
118PREJZNAR Nina 1097DUKLAK3000:00:0000:01:44
119MĄCZKA Krystyna 1313OTKRZEŹNIKGLIWICEK6000:00:0000:01:45
120WÓJCIK Jerzy 1271Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM3000:00:0000:01:45
121ASKUNTOWICZ Wojciech 1294Tour The RunGRYFÓW ŚLĄSKIM2000:00:0000:01:45
122HERMANIUK Tomasz 1064ZACZERNIEM4000:00:0000:01:50
123SURMACZ Dorota 1292RZESZÓWK3000:00:0000:01:51
124KOBIAŁKA Paulina 1336RZESZÓWK3000:00:0000:01:51
125ŻYREK Jarosław 1031PRZYBIERNÓWM3000:00:0000:01:52
126KASZUBA Robert 1076RZESZÓWM4000:00:0000:01:52
127BIAŁECKA Magdalena 1147epidemiasportuMYŚLIBÓRZK3000:00:0000:01:53
128HANAS Mirosław 1096MTB MOSiR DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:53
129GĘBSKA Karolina 1307RZESZÓWK2000:00:0000:01:56
130OCZOŚ Hubert 1162PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:57
131KOZIEŁ Szymon 569Tour de RunGOLĘCZEWOM3000:00:0000:01:58
132HERMANIUK Iwona 1063ZACZERNIEK4000:00:0000:01:59
133WYSZYŃSKA Kinga 1060RZESZÓWK3000:00:0000:01:59
134BEREZOWSKI Waldemar 1289PGE RUN OBRÓTRZESZÓWM4000:00:0000:01:59
135WŁODYKA Sławomir 1070RUN PGE OBRÓTSTRZYŻÓWM2000:00:0000:02:00
136MARONDEL Katarzyna 1181Festiwal BiegowyBYTOMK3000:00:0000:02:00
137KUROPATWA Kazimierz 1230SARAFISPRZEMYŚLM6000:00:0000:02:01
138KOZAKIEWICZ Aneta 1316KRAKÓWK4000:00:0000:02:01
139GRUDZIEŃ Sandra 117650 twarzy grzybiarzyRZESZÓWK3000:00:0000:02:02
140TAŁACH Krzysztof 118350 twarzy grzybiarzyKRAKÓWM3000:00:0000:02:02
141GOSIACZEK Lusina 121350 twarzy grzybiarzyKRAKOWK3000:00:0000:02:02
142KOWALIK Marcin 1190PGE Run ObrótRZESZÓWM3000:00:0000:02:03
143MAZUREK Katarzyna 1113Sklep Biegacza Lublin Team / LSBLUBLINK4000:00:0000:02:04
144DANILUK Andrzej 1164Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:02:04
145POLOZYNSKI Andrzej 1205Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:02:04
146ŻEBRAKOWSKI Artur 1228Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:02:04
147WENECKA-FLIS Anna 1333KRAKÓWK3000:00:0000:02:05
148HYZIAK Joanna 1103jj.runnersSĘKOWAK4000:00:0000:02:06
149FLIS Piotr 1116Daniel's TeamKRAKOWM3000:00:0000:02:06
150ZADROŻNA Ania 1145OTREBUSYK3000:00:0000:02:07
151QUIRINI Ewa 1232NOWY TARGK3000:00:0000:02:07
152WARZYCHA Dawid 1038BYTOMM2000:00:0000:02:08
153KARPIŃSKA Aneta 1260GORLICEK3000:00:0000:02:08
154WARZYCHA Krzysztof 1037BYTOMM5000:00:0000:02:09
155GARCZYŃSKA Ania 1026KATOWICEK4000:00:0000:02:09
156MAZUR Jacek 1252Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWM2000:00:0000:02:10
157STACHURSKI Mirosław 1296MBTeamRZESZÓWM3000:00:0000:02:10
158ŁUSZCZYC Anna 1297RZESZÓWK3000:00:0000:02:11
159CECUŁA Rafał 1152Pozytywnie Zabiegani SanokSTRACHOCINAM3000:00:0000:02:12
160FURMAN Agnieszka 1168Ochajo Run&FriendsKRAKÓWK3000:00:0000:02:12
161NIEDZIAŁEK Katarzyna 1161Biegający ŚwidnikŚWIDNIKK2000:00:0000:02:12
162FURMAN Michał 1169Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM3000:00:0000:02:12
163MAŚLANY Daniel 1217SANOKM3000:00:0000:02:12
164MAJEWSKA Joanna 1072RUN PGE OBRÓTRZESZÓWK4000:00:0000:02:13
165HARTMAN Jadwiga 1317CISNAK2000:00:0000:02:13
166STARZECKA Joanna 1130JAROSŁAWK4000:00:0000:02:14
167KAPUSTA Krzysztof 1221kisplusKOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:14
168MOTYLEWSKA Marta 1319Biegam w SfetrzePŁOCKK2000:00:0000:02:14
169KORZONEK Karol 1299Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:14
170LIS Maria 1259RZESZÓWK2000:00:0000:02:16
171PELC Kacper 1275FRYSZTAKM3000:00:0000:02:16
172CETNARSKI Łukasz 1118Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:18
173CHODOROWSKI Wojciech 1222kolbuszowskie zakapioryKOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:18
174MUCHA Justyna 1246KOLBUSZOWAK3000:00:0000:02:18
175AUGUSTYŃSKA Kinga 1033Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:19
176MICHNO Anna 1032Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:19
177BADZIO Dominika 1047ENDORŚWINKILUBARTÓWK2000:00:0000:02:19
178BŁYSKAL Krzysztof 1258MKS Halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:02:19
179DOROTA Jola 1048Run Run OleszyceOLESZYCEK4000:00:0000:02:20
180ŻELAZNY Agnieszka 1204GORLICEK4000:00:0000:02:22
181BODZIOCH Grzegorz 1268Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:02:22
182ANUSZEWSKA Agata 1328MIELECK2000:00:0000:02:24
183KOZDRAŚ Marcin 1282Joy Runners TeamMIELECM3000:00:0000:02:25
184POTRACHA Katarzyna 1312WARSZAWAK3000:00:0000:02:25
185KRYGOWSKI Zbigniew 1014Akademia Sportu LubaczówLISIE JAMYM4000:00:0000:02:27
186BUCZKO Marek 1018RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM5000:00:0000:02:27
187LISOWSKA Kamila 1115ZABRZEK3000:00:0000:02:27
188CYBULSKI Piotr 1173LUBLINM4000:00:0000:02:29
189CYBULSKA Dominika 1172LUBLINK4000:00:0000:02:29
190PAWELCZYK Anita 1274PIASECZNOK3000:00:0000:02:30
191ŁADA Karol 1124GORA KALWARIAM3000:00:0000:02:31
192CYPCAR Anna 1166LADZINK2000:00:0000:02:32
193CYPCAR Grzegorz 1165LADZINM2000:00:0000:02:33
194STARCZEWSKA Sylwia 1175Mindfulness InsideŁOMIANKIK4000:00:0000:02:33
195LUBAŃSKA Alicja 1199BUKOWICEK4000:00:0000:02:34
196KRUK Krzysztof 1267crossfitzabrzeZABRZEM3000:00:0000:02:34
197MYGA Łukasz 1320HeartlessCZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:02:34
198NIEDŹWIECKA Natalia 1193RYBNIKK2000:00:0000:02:35
199NIEDZWIECKA Barbara 1188RYBNIKK4000:00:0000:02:36
200SUCHODOLSKA Wioletta 1189RADLINK4000:00:0000:02:36
201GIEŁWANOWSKA Justyna 1140KRAKÓWK2000:00:0000:02:37
202ZAJĄC Monika 1206RZESZÓWK4000:00:0000:02:37
203SAMUŚ Dariusz 1262SRTG RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:02:37
204ZAWADZKI Marcin 1039Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:02:40
205BAJAK Mirosław 1045KRAKÓWM4000:00:0000:02:40
206KOWALIK Anna 1254umcs biegaŁADAK3000:00:0000:02:42
207LITWINEK Marek 1256LUBARTÓWM3000:00:0000:02:43
208RAZNATOWSKA Anastazja 1257umcs biegaŁĘCZNAK3000:00:0000:02:43
209KORZENIOWSKA Joanna 1253umcs biegaLUBLINK3000:00:0000:02:43
210PRZECH-FUS Agnieszka 1158Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK5000:00:0000:02:44
211BYCZAK Karolina 1285TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:02:47
212KADŁUBEK Aleksander 1286TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:02:47
213KUPIDŁO Joanna 1284TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:02:47
214ZIEŃKOWSKA Izabela 1185Lublin Biega/ WW TeamLUBLINK3000:00:0000:02:48
215JAWOREK Dariusz 1304OTK RzeźnikGLIWICEM4000:00:0000:02:48
216WASILEWSKI Marcin 1287WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:48
217SZWEJKA Renata 1326STALOWA WOLAK4000:00:0000:02:48
218SZWEJKA Krzysztof 1325STALOWA WOLAM4000:00:0000:02:48
219KLEPACKI Maciej 1091YO!ZENWARSZAWAM3000:00:0000:02:49
220HADAM Ewa 1335Spartan Race Training Group rzeszówDYNÓWK5000:00:0000:02:49
221BANASIK Wiesław 1136ZDZIESZOWICEM5000:00:0000:02:53
222RĄPAŁA Beata 1290STALOWA WOLAK4000:00:0000:02:53
223GAŃSKI Filip 1225Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:02:54
224GUTKOWSKI Wojciech 1265SZYDŁOWIECM4000:00:0000:02:55
225PYREK Marek 1016LARYSZÓWM3000:00:0000:02:56
226BRZEZIŃSKI Arkadiusz 1061Run Baby Run Team PLWARSZAWAM4000:00:0000:02:56
227BUGAJSKI Artur 1105JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:02:56
228CZECHOWICZ Dariusz 1301Dzikie Życie Run TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:56
229SADOWIŃSKA Adriana 1151Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:57
230OLEKSY Sabina 1979Nowa Huta TeamTARNOWO DOLNEK3000:00:0000:02:58
231DĘBSKA Małgorzata 1119Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:58
232CZAJKOWSKI Łukasz 1127STALOWA WOLAM3000:00:0000:02:58
233ŚWIGONIAK Anna 1131NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:02:58
234ROSIEK Anna 1155MKS Halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:02:59
235POPOWICZ Marcela 1209NISKOK3000:00:0000:02:59
236KUROWSKI Jaromir 1327JASTKOWICEM4000:00:0000:02:59
237SWATEK Anna 1017ŁOBODNOK2000:00:0000:03:00
238WABNIC Klaudia 1027NightRunners ZabrzeZABRZEK2000:00:0000:03:00
239SZYJA Dariusz 1134ADS MASNA KRYTYCZNASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:03:00
240MACIĄG Michał 1141Biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:03:00
241GLINSKA Aleksandra 1133KATOWICEK3000:00:0000:03:01
242SŁOBODA Krzysztof 1191DLA SIEBIEUSTRZYKI DOLNEM6000:00:0000:03:01
243SŁOBODA Magdalena 1231SistarsKRAKÓWK3000:00:0000:03:01
244MARMUROWICZ Krystian 1073Silesia Running teamKATOWICEM4000:00:0000:03:02
245CZARNIK Stanisław 1117Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM3000:00:0000:03:02
246OWOCKA Ewa 1170Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3000:00:0000:03:02
247BĘBAS Krystyna 1104biegusiem.plDĘBLINK6000:00:0000:03:03
248BARANOWSKI Krzysztof 1195DĘBLINM4000:00:0000:03:03
249GAJGER Joanna 1227KOBYŁKAK3000:00:0000:03:05
250STAWSKA Natalia 1043Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:03:06
251SEREWA Paulina 1078OWM LublinLUBLINK2000:00:0000:03:06
252PANCZENKO Kamil 1085OWM LublinLUBLINM2000:00:0000:03:06
253GLINIANY Adam 1125ZABIEGANA RODZINKAWYRYM4000:00:0000:03:07
254GLINIANY Małgorzata 1126ZABIEGANA RODZINKAWYRYK4000:00:0000:03:07
255KORYCKA Mariola 1314KONSTANCIN - JEZIORNAK3000:00:0000:03:07
256ŻERULIK Jarosław 1315KRYNICA ZDRÓJM3000:00:0000:03:08
257KRÓLIK Rafał 1192NOWOGRÓDM2000:00:0000:03:09
258NIEDZWIECKI Zenon 1226RYBNIKM4000:00:0000:03:10
259NIERADKA Katarzyna 1224WROCŁAWK3000:00:0000:03:10
260MICHALSKA Marta 1278Technikum Leśne w LeskuLESKOK3000:00:0000:03:10
261BAJOREK Sebastian 1266Technikum Leśne w LeskuSMEREKM2000:00:0000:03:10
262HERBERT Jarosław 1042Wydział Wychowania Fizycznego Uniwersytet RzeszowskiRZESZÓWM3000:00:0000:03:12
263CZAPLA Andrzej 1255CHEŁMM6000:00:0000:03:12
264WUJDA Magdalena 1157KRAKÓWK3000:00:0000:03:13
265NAWROT Waldek 1156KRAKÓWM4000:00:0000:03:13
266WOJCIECHOWSKI Paweł 1201KRAKÓWM3000:00:0000:03:13
267FRĄC Elżbieta 1146Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:14
268KOLAKOWSKA Anna 1138Night Runners GliwicePYSKOWICEK4000:00:0000:03:15
269PIĄTY Kamil 1041PILICAM3000:00:0000:03:17
270WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 1040PILICAK3000:00:0000:03:18
271MIRECKI Jan 1184WARSZAWAM4000:00:0000:03:23
272TERLECKI Józef 1242GRUSZEWNIAM6000:00:00
273CZAJA Wacław 1229PRZEMYŚLM4000:00:00
Znaleziono 273 wynik(ów)