III ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2017
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 327
Wystartowało : 273
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 273
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
5.5km
    
1DOMISZEWSKI Ignacy 1000MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:00:2800:22:57
2LIPA Wojciech 1216Rzeszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:00:2800:28:20
3GAWRON Janusz 1337Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:00:3100:28:47
4PAWLAK Magdalena 1137Biegacz CegłówADAMÓWK2000:00:0000:00:4000:29:23
5NOWAK Marcin 1238Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM3000:00:0000:00:2900:29:42
6PRZEBIROWSKI Karol 1200Frassati FajsławiceFAJSŁAWICEM2000:00:0000:00:4200:29:50
7MAZURKIEWICZ Tomasz 1331Zaporowy Maraton TeamSANOKM4000:00:0000:00:3300:29:52
8WITEK Elżbieta 1334BARYCZKAK2000:00:0000:00:3100:30:01
9BAŁCHAN Krzysztof 1012CPR RZESZOWCZUDECM3000:00:0000:00:5000:30:22
10BRENDZOWSKI Adam 1011Solina TeamSOLINAM3000:00:0000:00:4700:31:01
11PŁACZEK Paweł 1329WETLINAM3000:00:0000:00:5700:31:02
12ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1263Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:0000:00:4000:31:08
13KASPROWICZ Marcin 1196algorytm.edu.plDZIAŁDOWOM3000:00:0000:01:0700:31:11
14ZAWADZKI Łukasz 1250Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWA SARZYNAM2000:00:0000:01:0500:31:29
15TELESZ Mateusz 1087POŁOMIAM3000:00:0000:00:3200:31:59
16CIĄGŁO Jacek 1251Nowosarzyńska grupa BiegowaNOWA SARZYNAM3000:00:0000:01:0400:32:00
17BEREZOWSKI Waldemar 1289PGE RUN OBRÓTRZESZÓWM4000:00:0000:01:5900:32:02
18MERCIK Agnieszka 1090Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:00:5100:32:03
19GOŁĄBEK Wojciech 1160Mosir DUKLAGŁOJSCEM4000:00:0000:01:2700:32:04
20OCZOŚ Hubert 1162PRZEMYŚLM2000:00:0000:01:5700:32:25
21KŁOSIŃSKI Rafał 1106MKB DreptakDĘBE WIELKIEM4000:00:0000:00:5300:32:32
22MALCZEWSKI Piotr 1098MTB MOSiR DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:2700:32:38
23LEWANDOWSKI Paweł 1281Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM3000:00:0000:01:0600:32:51
24MATUSIK Oskar 1323CISNAM2000:00:0000:00:4400:32:52
25NOWOMIEJSKI Marcin 1129byle dobiecLUBLINM3000:00:0000:00:4900:33:03
26ISKRA Grzegorz 1044KP PSP StrzyżówCZUDECM3000:00:0000:00:5600:33:05
27KOWALIK Marcin 1190PGE Run ObrótRZESZÓWM3000:00:0000:02:0300:33:07
28KOPEL Andrzej 10597LEŻAJSKM2000:00:0000:00:5100:33:08
29ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 1114Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:01:1900:33:17
30PROCHERA Damian 11597LEŻAJSKM3000:00:0000:00:5100:33:27
31KORZONEK Karol 1299Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1400:33:44
32ASKUNTOWICZ Wojciech 1294Tour The RunGRYFÓW ŚLĄSKIM2000:00:0000:01:4500:33:56
33BOBER Marcin 1241DOMARADZM3000:00:0000:01:0600:33:57
34PAŁAC Adam 1240s mHYZNEM3000:00:0000:01:0700:33:58
35BŁYSKAL Krzysztof 1258MKS Halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:02:1900:34:02
36KAJDROWICZ Grzegorz 1310www.przemyslnepodroze.plPRZEMYŚLM4000:00:0000:00:5000:34:03
37BIELKOWSKI Wojciech 1167cocerunnersPŁOCKM4000:00:0000:00:4100:34:09
38JAREMA Maciej 1298Lokomotiv MajdanCISNAM3000:00:0000:00:4200:34:17
39WÓJCIK Jerzy 1271Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM3000:00:0000:01:4500:34:18
40GURGUL Mateusz 1092Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:01:0200:34:21
41PODOLAK Paweł 1174USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:01:2400:34:46
42PŁESZKA Marek 1311OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM4000:00:0000:01:0700:34:48
43WŁODYKA Sławomir 1070RUN PGE OBRÓTSTRZYŻÓWM2000:00:0000:02:0000:34:51
44WYSOCKI Mariusz 1022FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:2000:34:52
45WILCZAK Janusz 1243PRZEMYŚLM4000:00:0000:00:5200:35:02
46WOŹNIAK Janusz 1034PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:0000:01:0500:35:05
47JAGIEŁA Tomasz 1269KROSNOM3000:00:0000:00:4900:35:10
48HERMANIUK Tomasz 1064ZACZERNIEM4000:00:0000:01:5000:35:12
49SZTUBA Robert 1291GUTI TEAMBIAŁY BÓRM3000:00:0000:01:2100:35:12
50BŁASZCZAK Błażej 1179KRAKÓWM2000:00:0000:00:4500:35:15
51WAWRZYNEK Michał 1180KRAKÓWM2000:00:0000:00:4500:35:17
52DRĄŻEK Slawomir 1324FAJSLAWICEM4000:00:0000:01:0500:35:20
53SOJKA Agnieszka 1194Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0000:01:1000:35:35
54BŁASZCZAK Grzegorz 1035Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0000:00:4000:35:47
55BOGUTA Monika 1288WW TEAMLUBLINK3000:00:0000:00:4800:35:52
56GUZOWSKI Dariusz 1066Coke RunnersPŁOCKM5000:00:0000:00:4100:36:07
57MORCINEK Marcin 1029BluszczaKATOWICEM3000:00:0000:01:2700:36:08
58STANKIEWICZ Jacek 1245DUKLAM4000:00:0000:00:4100:36:10
59ŁUSZCZYC Anna 1297RZESZÓWK3000:00:0000:02:1100:36:13
60SNOPKIEWICZ Joanna 1135Biegacz CegłówCEGŁÓWK4000:00:0000:00:4900:36:14
61MAJEWSKA Joanna 1072RUN PGE OBRÓTRZESZÓWK4000:00:0000:02:1300:36:24
62PARWA Michał 1208DZIEKANOWICEM3000:00:0000:01:3300:36:29
63RAPACZ Marcin 1075KRAKÓW/CISNAM4000:00:0000:01:1900:36:41
64KARDASZ Marek 1223Bieszczady TeamPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:5100:36:42
65CHOJNACKI Wiktor 1212Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAM3000:00:0000:01:0700:36:43
66MAZUR Jacek 1252Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWM2000:00:0000:02:1000:36:45
67WRÓBEL Bartłomiej 1309Cisna GórąCISNAM4000:00:0000:00:5400:36:58
68RYŁKO Mariola 1235Solina TeamSOLINAK4000:00:0000:00:5200:37:01
69DOROSZ Barbara 1094PRZEMYŚLK3000:00:0000:01:1100:37:06
70SAWICKI Radek 1051DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM3000:00:0000:01:3400:37:09
71MURAWSKI Łukasz 1171FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:2100:37:30
72WARZYCHA Dawid 1038BYTOMM2000:00:0000:02:0800:37:31
73GUJSKI Marcin 1187TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:5900:37:35
74POLOZYNSKI Andrzej 1205Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:02:0400:37:42
75MACIĄG Michał 1141Biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:03:0000:37:48
76SASAL Monika 1295KRAKÓWK3000:00:0000:01:2100:38:00
77DUCH Piotr 1123JAROSŁAWM5000:00:0000:01:0700:38:01
78WODYŃSKI Jacek 1101EquiDo Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZM4000:00:0000:01:3600:38:02
79RYBIŃSKA Anna 1249LUBLINK2000:00:0000:01:2800:38:07
80DZIEDZIC Krzysztof 1300KRAKÓWM3000:00:0000:01:0400:38:09
81NIEDZIAŁEK Katarzyna 1161Biegający ŚwidnikŚWIDNIKK2000:00:0000:02:1200:38:15
82PAWŁOWSKI Piotr 1280PRZEMYŚLM3000:00:0000:01:3900:38:17
83SZYBIAK Maciej 1121Agona W&MKRZYWCZAM2000:00:0000:01:4200:38:20
84TAŁACH Krzysztof 118350 twarzy grzybiarzyKRAKÓWM3000:00:0000:02:0200:38:23
85RYZIŃSKI Ryszard 1030WARSZAWAM4000:00:0000:00:5600:38:24
86STACHURSKI Mirosław 1296MBTeamRZESZÓWM3000:00:0000:02:1000:38:26
87KARDASZ Jacek 1084attyla running clubZAMOŚĆM3000:00:0000:01:2200:38:29
88GARBARZ Monika 1293TARNOWIECK3000:00:0000:01:4300:38:33
89LEDWOLORZ Anna 1068Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:0000:01:3600:38:36
90KŁOŚ Artur 1247PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:0000:01:2800:38:47
91LENART-KŁOŚ Katarzyna 1248PKO Bank PolskiLUBLINK3000:00:0000:01:2800:38:48
92SKOCZYLAS Kamil 1303GUKS ModliborzyceMODLIBORZYCEM3000:00:0000:01:1200:38:50
93DĄBRÓWKA Radosław 1021FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:2000:38:53
94MALCZEWSKI Konrad 1330Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:3400:39:04
95BAJOREK Sebastian 1266Technikum Leśne w LeskuSMEREKM2000:00:0000:03:1000:39:06
96WODYŃSKA Dagmara 1100EquiDo Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:3600:39:08
97BERNAŚ Dariusz 1322Dom PstrągaPRZYSŁUPM3000:00:0000:01:3200:39:14
98KLEPACKI Maciej 1091YO!ZENWARSZAWAM3000:00:0000:02:4900:39:16
99BRZEZIŃSKI Arkadiusz 1061Run Baby Run Team PLWARSZAWAM4000:00:0000:02:5600:39:19
100ŻELAZNY Agnieszka 1204GORLICEK4000:00:0000:02:2200:39:23
101BODZIOCH Grzegorz 1268Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0000:02:2200:39:26
102BUGAJSKI Artur 1105JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:02:5600:39:41
103MISIOŁEK Marcin 1095Mosir DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:3500:39:42
104MOTYLEWSKA Marta 1319Biegam w SfetrzePŁOCKK2000:00:0000:02:1400:39:43
105LITWINEK Marek 1256LUBARTÓWM3000:00:0000:02:4300:40:00
106MAJDA Robert 1149ROMBORZESZEM4000:00:0000:01:3000:40:05
107MAŚLANY Daniel 1217SANOKM3000:00:0000:02:1200:40:08
108KOBIAŁKA Paulina 1336RZESZÓWK3000:00:0000:01:5100:40:21
109LUBAŃSKA Alicja 1199BUKOWICEK4000:00:0000:02:3400:40:26
110DZIEDZIC Joanna 1233KRAKÓWK3000:00:0000:01:0500:40:28
111WOLSKA Małgorzata 1049Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK5000:00:0000:00:5600:40:29
112NIEDZWIECKI Zenon 1226RYBNIKM4000:00:0000:03:1000:40:46
113MAZUREK Katarzyna 1113Sklep Biegacza Lublin Team / LSBLUBLINK4000:00:0000:02:0400:40:47
114KASZUBA Robert 1076RZESZÓWM4000:00:0000:01:5200:40:54
115BODNIAK Tomasz 1058USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:01:3100:40:55
116KRÓLIK Rafał 1192NOWOGRÓDM2000:00:0000:03:0900:41:04
117BIAŁECKA Magdalena 1147epidemiasportuMYŚLIBÓRZK3000:00:0000:01:5300:41:08
118KRUK Krzysztof 1267crossfitzabrzeZABRZEM3000:00:0000:02:3400:41:15
119KONOPKA Grzegorz 1056Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:4000:41:16
120LISOWSKA Kamila 1115ZABRZEK3000:00:0000:02:2700:41:23
121BILSKI Marek 1081WARSZAWAM4000:00:0000:00:5600:41:24
122HERBERT Jarosław 1042Wydział Wychowania Fizycznego Uniwersytet RzeszowskiRZESZÓWM3000:00:0000:03:1200:41:30
123LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1211Nadleśnictwo Lutowiska, MKS Halicz UstrzykiLUTOWISKAK3000:00:0000:01:0700:41:32
124GRUDZIEŃ Sandra 117650 twarzy grzybiarzyRZESZÓWK3000:00:0000:02:0200:41:35
125HANAS Mirosław 1096MTB MOSiR DuklaDUKLAM3000:00:0000:01:5300:41:37
126CZARNIK Stanisław 1117Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM3000:00:0000:03:0200:41:37
127CZAJKOWSKI Łukasz 1127STALOWA WOLAM3000:00:0000:02:5800:41:45
128KASPROWICZ Wioletta 1198algorytm.edu.plDZIAŁDOWOK2000:00:0000:01:0800:41:54
129MĄCZKA Krystyna 1313OTKRZEŹNIKGLIWICEK6000:00:0000:01:4500:42:01
130SURMACZ Dorota 1292RZESZÓWK3000:00:0000:01:5100:42:03
131WASILEWSKI Marcin 1287WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:4800:42:03
132KOZIEŁ Szymon 569Tour de RunGOLĘCZEWOM3000:00:0000:01:5800:42:05
133KADŁUBEK Aleksander 1286TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:02:4700:42:07
134QUIRINI Ewa 1232NOWY TARGK3000:00:0000:02:0700:42:13
135PREJZNAR Nina 1097DUKLAK3000:00:0000:01:4400:42:16
136PAWELCZYK Anita 1274PIASECZNOK3000:00:0000:02:3000:42:21
137KRZYSZTOFIK Damian 1318LUBLINM3000:00:0000:00:5000:42:22
138ŻYREK Jarosław 1031PRZYBIERNÓWM3000:00:0000:01:5200:42:23
139KNAP Ewa 1215AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0000:01:3800:42:33
140ŁADA Karol 1124GORA KALWARIAM3000:00:0000:02:3100:42:58
141GALANTY Agnieszka 1279DYBAWKAK4000:00:0000:01:4100:43:00
142SZYBIAK Joanna 1120Agona W&MKRZYWCZAK4000:00:0000:01:4200:43:08
143ZADROŻNA Ania 1145OTREBUSYK3000:00:0000:02:0700:43:15
144NOWAK Katarzyna 1053Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:4000:43:17
145GUZEK Ewa 1050Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:3600:43:18
146BARTOSIEWICZ Daria 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:3900:43:19
147WOJCIECHOWSKI Paweł 1201KRAKÓWM3000:00:0000:03:1300:43:19
148WUJDA Magdalena 1157KRAKÓWK3000:00:0000:03:1300:43:20
149NAWROT Waldek 1156KRAKÓWM4000:00:0000:03:1300:43:22
150DROZDOWSKI Wojciech 1332Biegaj z treneramiGLIWICEM3000:00:0000:01:3000:43:22
151ZAWADZKI Marcin 1039Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0000:02:4000:43:25
152GAŃSKI Filip 1225Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:02:5400:43:26
153CYBULSKA Dominika 1172LUBLINK4000:00:0000:02:2900:43:31
154KORZENIOWSKA Joanna 1253umcs biegaLUBLINK3000:00:0000:02:4300:43:35
155WARZYCHA Krzysztof 1037BYTOMM5000:00:0000:02:0900:43:37
156KOWALIK Anna 1254umcs biegaŁADAK3000:00:0000:02:4200:43:45
157RAZNATOWSKA Anastazja 1257umcs biegaŁĘCZNAK3000:00:0000:02:4300:43:45
158ZABURKO Mateusz 1083TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:01:3500:43:46
159STRYCZEK Aleksandra 1046RZESZÓWK2000:00:0000:00:5700:43:48
160GARCZYŃSKA Ania 1026KATOWICEK4000:00:0000:02:0900:43:53
161STARZECKA Joanna 1130JAROSŁAWK4000:00:0000:02:1400:43:53
162CZECHOWICZ Dariusz 1301Dzikie Życie Run TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5600:43:56
163CECUŁA Rafał 1152Pozytywnie Zabiegani SanokSTRACHOCINAM3000:00:0000:02:1200:43:58
164MYGA Łukasz 1320HeartlessCZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:02:3400:44:01
165HERMANIUK Iwona 1063ZACZERNIEK4000:00:0000:01:5900:44:02
166KAPUSTA Krzysztof 1221kisplusKOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:1400:44:04
167CYBULSKI Piotr 1173LUBLINM4000:00:0000:02:2900:44:05
168WYSZYŃSKA Kinga 1060RZESZÓWK3000:00:0000:01:5900:44:06
169KĘDRA Agnieszka 1210Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK2000:00:0000:01:4200:44:06
170BURDA Sławomir 1308DUKLAM3000:00:0000:01:3600:44:07
171HARTMAN Jadwiga 1317CISNAK2000:00:0000:02:1300:44:08
172MAZUR Joanna 1153RYMANÓW ZDRÓJK3000:00:0000:01:2400:44:10
173MAZUR Sebastian 1154RYMANÓW ZDRÓJM4000:00:0000:01:2400:44:11
174KUROPATWA Kazimierz 1230SARAFISPRZEMYŚLM6000:00:0000:02:0100:44:12
175STARCZEWSKA Sylwia 1175Mindfulness InsideŁOMIANKIK4000:00:0000:02:3300:44:13
176GĘBSKA Karolina 1307RZESZÓWK2000:00:0000:01:5600:44:14
177BANASIK Wiesław 1136ZDZIESZOWICEM5000:00:0000:02:5300:44:15
178MATYJASIK Tomasz 1023FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:00:0000:01:2500:44:22
179NIERADKA Katarzyna 1224WROCŁAWK3000:00:0000:03:1000:44:25
180GUTKOWSKI Wojciech 1265SZYDŁOWIECM4000:00:0000:02:5500:44:30
181DANILUK Andrzej 1164Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:02:0400:44:40
182ZIEŃKOWSKA Izabela 1185Lublin Biega/ WW TeamLUBLINK3000:00:0000:02:4800:44:46
183ŻEBRAKOWSKI Artur 1228Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:02:0400:44:59
184SAMUŚ Dariusz 1262SRTG RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:02:3700:44:59
185GARBOWSKA Monika 1244Night RunnersGLIWICEK3000:00:0000:01:3400:45:03
186POSTÓŁ Karolina 1020Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:01:3300:45:08
187SZPYT Justyna 1062BIŁGORAJK4000:00:0000:01:4100:45:10
188SZPINDA Marta 1057BIŁGORAJK3000:00:0000:01:4100:45:11
189MARMUROWICZ Krystian 1073Silesia Running teamKATOWICEM4000:00:0000:03:0200:45:14
190GLINIANY Adam 1125ZABIEGANA RODZINKAWYRYM4000:00:0000:03:0700:45:17
191KOZAKIEWICZ Aneta 1316KRAKÓWK4000:00:0000:02:0100:45:20
192BYCZAK Karolina 1285TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:02:4700:45:23
193KUPIDŁO Joanna 1284TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:02:4700:45:23
194GLINIANY Małgorzata 1126ZABIEGANA RODZINKAWYRYK4000:00:0000:03:0700:45:25
195GABRYŚ Jola 1321Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:01:3400:45:31
196KARPIŃSKA Aneta 1260GORLICEK3000:00:0000:02:0800:45:37
197CETNARSKI Łukasz 1118Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:1800:45:39
198MUCHA Justyna 1246KOLBUSZOWAK3000:00:0000:02:1800:45:39
199SADOWIŃSKA Adriana 1151Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:5700:45:40
200ROSIEK Anna 1155MKS Halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:02:5900:45:46
201LUZAR Andrzej 1080MiABIELAWAM4000:00:0000:01:0000:45:48
202WÓJCIK Agnieszka 1270Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWK3000:00:0000:01:3200:45:55
203POTRACHA Katarzyna 1312WARSZAWAK3000:00:0000:02:2500:45:59
204GOSIACZEK Lusina 121350 twarzy grzybiarzyKRAKOWK3000:00:0000:02:0200:46:03
205RADZICKA Aleksandra 1264Zgrabne ŁanieŁOMIANKIK3000:00:0000:01:3300:46:03
206FLIS Piotr 1116Daniel's TeamKRAKOWM3000:00:0000:02:0600:46:08
207WENECKA-FLIS Anna 1333KRAKÓWK3000:00:0000:02:0500:46:09
208AUGUSTYŃSKA Kinga 1033Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:1900:46:24
209BUCZKO Marek 1018RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM5000:00:0000:02:2700:46:25
210KRYGOWSKI Zbigniew 1014Akademia Sportu LubaczówLISIE JAMYM4000:00:0000:02:2700:46:26
211BARANOWSKI Krzysztof 1195DĘBLINM4000:00:0000:03:0300:46:28
212CHODOROWSKI Wojciech 1222kolbuszowskie zakapioryKOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:1800:46:35
213KARPIŃSKA Anna 1283Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWA - WESOŁĄK4000:00:0000:01:3900:46:40
214WIECZOREK Beata 1074Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:0000:01:4200:46:42
215ANUSZEWSKA Agata 1328MIELECK2000:00:0000:02:2400:46:43
216DOROTA Jola 1048Run Run OleszyceOLESZYCEK4000:00:0000:02:2000:46:45
217KOZDRAŚ Marcin 1282Joy Runners TeamMIELECM3000:00:0000:02:2500:46:45
218LUZAR Monika 1079MiABIELAWAK4000:00:0000:01:0000:46:53
219HADAM Ewa 1335Spartan Race Training Group rzeszówDYNÓWK5000:00:0000:02:4900:46:56
220RĄPAŁA Beata 1290STALOWA WOLAK4000:00:0000:02:5300:47:11
221KORYCKA Mariola 1314KONSTANCIN - JEZIORNAK3000:00:0000:03:0700:47:15
222SZWEJKA Krzysztof 1325STALOWA WOLAM4000:00:0000:02:4800:47:24
223SZWEJKA Renata 1326STALOWA WOLAK4000:00:0000:02:4800:47:28
224KUROWSKI Jaromir 1327JASTKOWICEM4000:00:0000:02:5900:47:44
225ŻERULIK Jarosław 1315KRYNICA ZDRÓJM3000:00:0000:03:0800:47:47
226ZAJĄC Monika 1206RZESZÓWK4000:00:0000:02:3700:47:49
227POPOWICZ Marcela 1209NISKOK3000:00:0000:02:5900:47:49
228BADZIO Dominika 1047ENDORŚWINKILUBARTÓWK2000:00:0000:02:1900:48:01
229GIEŁWANOWSKA Justyna 1140KRAKÓWK2000:00:0000:02:3700:48:14
230MICHALSKA Marta 1278Technikum Leśne w LeskuLESKOK3000:00:0000:03:1000:48:23
231JAWOREK Dariusz 1304OTK RzeźnikGLIWICEM4000:00:0000:02:4800:48:27
232TERLECKI Józef 1242GRUSZEWNIAM6000:00:0000:48:37
233PRZECH-FUS Agnieszka 1158Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK5000:00:0000:02:4400:48:38
234LIS Maria 1259RZESZÓWK2000:00:0000:02:1600:48:53
235PELC Kacper 1275FRYSZTAKM3000:00:0000:02:1600:48:53
236CYPCAR Anna 1166LADZINK2000:00:0000:02:3200:49:05
237CYPCAR Grzegorz 1165LADZINM2000:00:0000:02:3300:49:07
238HYZIAK Joanna 1103jj.runnersSĘKOWAK4000:00:0000:02:0600:49:12
239KALINOWSKA Lucyna 1261PRZEMYŚLK5000:00:0000:01:4000:49:23
240GAJGER Joanna 1227KOBYŁKAK3000:00:0000:03:0500:49:47
241PYREK Marek 1016LARYSZÓWM3000:00:0000:02:5600:50:00
242BAJAK Mirosław 1045KRAKÓWM4000:00:0000:02:4000:50:04
243MICHNO Anna 1032Lacho TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:1900:51:23
244SUCHODOLSKA Wioletta 1189RADLINK4000:00:0000:02:3600:52:11
245NIEDZWIECKA Barbara 1188RYBNIKK4000:00:0000:02:3600:52:37
246NIEDŹWIECKA Natalia 1193RYBNIKK2000:00:0000:02:3500:52:42
247FURMAN Michał 1169Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM3000:00:0000:02:1200:53:02
248FURMAN Agnieszka 1168Ochajo Run&FriendsKRAKÓWK3000:00:0000:02:1200:53:11
249SWATEK Anna 1017ŁOBODNOK2000:00:0000:03:0000:53:44
250OWOCKA Ewa 1170Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3000:00:0000:03:0200:53:46
251MARONDEL Katarzyna 1181Festiwal BiegowyBYTOMK3000:00:0000:02:0000:53:46
252GLINSKA Aleksandra 1133KATOWICEK3000:00:0000:03:0100:53:54
253SZYJA Dariusz 1134ADS MASNA KRYTYCZNASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:03:0000:53:55
254WABNIC Klaudia 1027NightRunners ZabrzeZABRZEK2000:00:0000:03:0000:53:57
255FRĄC Elżbieta 1146Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:1400:54:03
256WASIELEWSKA Teresa 1082Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEK4000:00:0000:01:4200:54:34
257ŚWIGONIAK Anna 1131NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:02:5800:54:37
258DĘBSKA Małgorzata 1119Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:5800:54:38
259OLEKSY Sabina 1979Nowa Huta TeamTARNOWO DOLNEK3000:00:0000:02:5800:54:39
260SEREWA Paulina 1078OWM LublinLUBLINK2000:00:0000:03:0600:55:51
261PANCZENKO Kamil 1085OWM LublinLUBLINM2000:00:0000:03:0600:55:52
262CZAPLA Andrzej 1255CHEŁMM6000:00:0000:03:1200:56:16
263WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 1040PILICAK3000:00:0000:03:1800:56:29
264PIĄTY Kamil 1041PILICAM3000:00:0000:03:1700:56:32
265STAWSKA Natalia 1043Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:03:0600:56:46
266SŁOBODA Magdalena 1231SistarsKRAKÓWK3000:00:0000:03:0100:57:59
267BĘBAS Krystyna 1104biegusiem.plDĘBLINK6000:00:0000:03:0300:58:35
268SŁOBODA Krzysztof 1191DLA SIEBIEUSTRZYKI DOLNEM6000:00:0000:03:0100:58:36
269JACYNA Adam 1024FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM4000:00:0000:01:2300:59:37
270GRABOWSKA Anna 1305-DĘBICAK4000:00:0000:00:5901:03:21
271KOLAKOWSKA Anna 1138Night Runners GliwicePYSKOWICEK4000:00:0000:03:1501:03:22
272MIRECKI Jan 1184WARSZAWAM4000:00:0000:03:2301:09:15
273CZAJA Wacław 1229PRZEMYŚLM4000:00:00
Znaleziono 273 wynik(ów)