III ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2017
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 327
Wystartowało : 273
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 273
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
5.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MERCIK Agnieszka 1090Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK301K 300:00:0000:00:5100:32:0300:47:44.0500:47:44.05 4:4612,6
2SOJKA Agnieszka 1194Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK302K 500:00:0000:01:1000:35:3500:53:40.8000:53:40.80+00:05:565:2211,2
3ŁUSZCZYC Anna 1297RZESZÓWK303K 600:00:0000:02:1100:36:1300:53:41.2500:53:41.25+00:05:575:2211,2
4BOGUTA Monika 1288WW TEAMLUBLINK304K 700:00:0000:00:4800:35:5200:55:18.5500:55:18.55+00:07:345:3110,8
5DOROSZ Barbara 1094PRZEMYŚLK305K 800:00:0000:01:1100:37:0600:56:03.8000:56:03.80+00:08:195:3610,7
6GARBARZ Monika 1293TARNOWIECK306K 1200:00:0000:01:4300:38:3300:57:25.1000:57:25.10+00:09:415:4410,4
7SASAL Monika 1295KRAKÓWK307K 1600:00:0000:01:2100:38:0000:58:44.3500:58:44.35+00:11:005:5210,2
8LENART-KŁOŚ Katarzyna 1248PKO Bank PolskiLUBLINK308K 1700:00:0000:01:2800:38:4800:58:45.0500:58:45.05+00:11:015:5210,2
9LEDWOLORZ Anna 1068Vege RunnersWARSZAWAK309K 1800:00:0000:01:3600:38:3600:59:43.5500:59:43.55+00:11:595:5810,0
10KOBIAŁKA Paulina 1336RZESZÓWK3010K 2100:00:0000:01:5100:40:2101:01:15.7501:01:15.75+00:13:316:079,8
11LISOWSKA Kamila 1115ZABRZEK3011K 2300:00:0000:02:2700:41:2301:01:58.8001:01:58.80+00:14:146:119,7
12DZIEDZIC Joanna 1233KRAKÓWK3012K 2400:00:0000:01:0500:40:2801:02:24.3001:02:24.30+00:14:406:149,6
13BIAŁECKA Magdalena 1147epidemiasportuMYŚLIBÓRZK3013K 2500:00:0000:01:5300:41:0801:03:00.2501:03:00.25+00:15:166:189,5
14GRUDZIEŃ Sandra 117650 twarzy grzybiarzyRZESZÓWK3014K 2600:00:0000:02:0200:41:3501:04:19.1501:04:19.15+00:16:356:259,3
15SURMACZ Dorota 1292RZESZÓWK3015K 2800:00:0000:01:5100:42:0301:04:34.0501:04:34.05+00:16:506:279,3
16LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1211Nadleśnictwo Lutowiska, MKS Halicz UstrzykiLUTOWISKAK3016K 2900:00:0000:01:0700:41:3201:04:35.1001:04:35.10+00:16:516:279,3
17QUIRINI Ewa 1232NOWY TARGK3017K 3100:00:0000:02:0700:42:1301:04:46.6001:04:46.60+00:17:026:289,3
18KNAP Ewa 1215AlbatrosyWARSZAWAK3018K 3200:00:0000:01:3800:42:3301:05:03.9501:05:03.95+00:17:196:309,2
19PAWELCZYK Anita 1274PIASECZNOK3019K 3300:00:0000:02:3000:42:2101:05:06.9001:05:06.90+00:17:226:309,2
20PREJZNAR Nina 1097DUKLAK3020K 3500:00:0000:01:4400:42:1601:06:11.2001:06:11.20+00:18:276:379,1
21KORZENIOWSKA Joanna 1253umcs biegaLUBLINK3021K 3800:00:0000:02:4300:43:3501:06:20.9501:06:20.95+00:18:366:389,0
22WUJDA Magdalena 1157KRAKÓWK3022K 3900:00:0000:03:1300:43:2001:06:23.0501:06:23.05+00:18:396:389,0
23ZADROŻNA Ania 1145OTREBUSYK3023K 4200:00:0000:02:0700:43:1501:06:41.3501:06:41.35+00:18:576:409,0
24NIERADKA Katarzyna 1224WROCŁAWK3024K 4300:00:0000:03:1000:44:2501:07:06.0501:07:06.05+00:19:226:428,9
25MAZUR Joanna 1153RYMANÓW ZDRÓJK3025K 4700:00:0000:01:2400:44:1001:08:10.7501:08:10.75+00:20:266:498,8
26GARBOWSKA Monika 1244Night RunnersGLIWICEK3026K 4900:00:0000:01:3400:45:0301:08:34.6501:08:34.65+00:20:506:518,8
27WYSZYŃSKA Kinga 1060RZESZÓWK3027K 5000:00:0000:01:5900:44:0601:08:37.9001:08:37.90+00:20:536:518,7
28NOWAK Katarzyna 1053Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3028K 5200:00:0000:01:4000:43:1701:08:42.0001:08:42.00+00:20:576:528,7
29BARTOSIEWICZ Daria 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3029K 5300:00:0000:01:3900:43:1901:08:44.3001:08:44.30+00:21:006:528,7
30GUZEK Ewa 1050Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3030K 5400:00:0000:01:3600:43:1801:08:46.2501:08:46.25+00:21:026:528,7
31KOWALIK Anna 1254umcs biegaŁADAK3031K 5500:00:0000:02:4200:43:4501:09:27.4001:09:27.40+00:21:436:568,6
32RAZNATOWSKA Anastazja 1257umcs biegaŁĘCZNAK3032K 5600:00:0000:02:4300:43:4501:09:27.9001:09:27.90+00:21:436:568,6
33ZIEŃKOWSKA Izabela 1185Lublin Biega/ WW TeamLUBLINK3033K 5800:00:0000:02:4800:44:4601:10:03.0501:10:03.05+00:22:197:008,6
34MUCHA Justyna 1246KOLBUSZOWAK3034K 6000:00:0000:02:1800:45:3901:10:19.7001:10:19.70+00:22:357:018,5
35POSTÓŁ Karolina 1020Night Runners GliwiceGLIWICEK3035K 6100:00:0000:01:3300:45:0801:10:20.3501:10:20.35+00:22:367:028,5
36BYCZAK Karolina 1285TARNOWSKIE GÓRYK3036K 6200:00:0000:02:4700:45:2301:10:21.7501:10:21.75+00:22:377:028,5
37KUPIDŁO Joanna 1284TARNOWSKIE GÓRYK3037K 6300:00:0000:02:4700:45:2301:10:22.1501:10:22.15+00:22:387:028,5
38SZPINDA Marta 1057BIŁGORAJK3038K 6400:00:0000:01:4100:45:1101:10:23.6501:10:23.65+00:22:397:028,5
39WENECKA-FLIS Anna 1333KRAKÓWK3039K 7000:00:0000:02:0500:46:0901:11:08.3501:11:08.35+00:23:247:068,4
40GOSIACZEK Lusina 121350 twarzy grzybiarzyKRAKOWK3040K 7100:00:0000:02:0200:46:0301:11:09.2001:11:09.20+00:23:257:068,4
41ROSIEK Anna 1155MKS Halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3041K 7200:00:0000:02:5900:45:4601:11:10.7501:11:10.75+00:23:267:078,4
42KORYCKA Mariola 1314KONSTANCIN - JEZIORNAK3042K 7300:00:0000:03:0700:47:1501:11:33.0501:11:33.05+00:23:497:098,4
43POTRACHA Katarzyna 1312WARSZAWAK3043K 7400:00:0000:02:2500:45:5901:11:58.0001:11:58.00+00:24:137:118,3
44KARPIŃSKA Aneta 1260GORLICEK3044K 7500:00:0000:02:0800:45:3701:12:00.3501:12:00.35+00:24:167:128,3
45AUGUSTYŃSKA Kinga 1033Lacho TeamKRAKÓWK3045K 7800:00:0000:02:1900:46:2401:12:21.1001:12:21.10+00:24:377:148,3
46WIECZOREK Beata 1074Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3046K 7900:00:0000:01:4200:46:4201:12:29.7501:12:29.75+00:24:457:148,3
47RADZICKA Aleksandra 1264Zgrabne ŁanieŁOMIANKIK3047K 8300:00:0000:01:3300:46:0301:13:34.3501:13:34.35+00:25:507:218,2
48WÓJCIK Agnieszka 1270Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWK3048K 8400:00:0000:01:3200:45:5501:13:37.4501:13:37.45+00:25:537:218,2
49POPOWICZ Marcela 1209NISKOK3049K 8600:00:0000:02:5900:47:4901:13:40.7001:13:40.70+00:25:567:228,1
50MICHALSKA Marta 1278Technikum Leśne w LeskuLESKOK3050K 8700:00:0000:03:1000:48:2301:13:42.9501:13:42.95+00:25:587:228,1
51GAJGER Joanna 1227KOBYŁKAK3051K 9600:00:0000:03:0500:49:4701:18:28.7501:18:28.75+00:30:447:507,6
52FURMAN Agnieszka 1168Ochajo Run&FriendsKRAKÓWK3052K 10200:00:0000:02:1200:53:1101:23:15.5501:23:15.55+00:35:318:197,2
53OWOCKA Ewa 1170Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3053K 10300:00:0000:03:0200:53:4601:23:46.3001:23:46.30+00:36:028:227,2
54MARONDEL Katarzyna 1181Festiwal BiegowyBYTOMK3054K 10400:00:0000:02:0000:53:4601:23:48.7501:23:48.75+00:36:048:227,2
55GLINSKA Aleksandra 1133KATOWICEK3055K 10600:00:0000:03:0100:53:5401:24:45.8501:24:45.85+00:37:018:287,1
56ŚWIGONIAK Anna 1131NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3056K 10900:00:0000:02:5800:54:3701:25:07.2501:25:07.25+00:37:238:307,0
57OLEKSY Sabina 1979Nowa Huta TeamTARNOWO DOLNEK3057K 11000:00:0000:02:5800:54:3901:25:33.3501:25:33.35+00:37:498:337,0
58DĘBSKA Małgorzata 1119Nowa Huta TeamKRAKÓWK3058K 11100:00:0000:02:5800:54:3801:25:53.9501:25:53.95+00:38:098:357,0
59STAWSKA Natalia 1043Lacho TeamKRAKÓWK3059K 11400:00:0000:03:0600:56:4601:26:49.4001:26:49.40+00:39:058:406,9
60WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 1040PILICAK3060K 11500:00:0000:03:1800:56:2901:28:59.2501:28:59.25+00:41:158:536,7
61SŁOBODA Magdalena 1231SistarsKRAKÓWK3061K 11600:00:0000:03:0100:57:5901:29:57.9001:29:57.90+00:42:138:596,7
Znaleziono 61 wynik(ów)