III ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2017
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 327
Wystartowało : 273
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 273
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
5.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOMISZEWSKI Ignacy 1000MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:0000:00:2800:22:5700:36:06.0000:36:06.00 3:3616,6
2GAWRON Janusz 1337Brygada BeskidówLIMANOWAM202M 300:00:0000:00:3100:28:4700:43:12.3500:43:12.35+00:07:064:1913,9
3PRZEBIROWSKI Karol 1200Frassati FajsławiceFAJSŁAWICEM203M 400:00:0000:00:4200:29:5000:44:40.2500:44:40.25+00:08:344:2813,4
4ZAWADZKI Łukasz 1250Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWA SARZYNAM204M 1200:00:0000:01:0500:31:2900:47:29.5500:47:29.55+00:11:234:4412,6
5OCZOŚ Hubert 1162PRZEMYŚLM205M 1700:00:0000:01:5700:32:2500:48:47.6500:48:47.65+00:12:414:5212,3
6MATUSIK Oskar 1323CISNAM206M 1800:00:0000:00:4400:32:5200:48:52.8500:48:52.85+00:12:464:5312,3
7KOPEL Andrzej 10597LEŻAJSKM207M 2100:00:0000:00:5100:33:0800:49:03.1500:49:03.15+00:12:574:5412,2
8ASKUNTOWICZ Wojciech 1294Tour The RunGRYFÓW ŚLĄSKIM208M 2800:00:0000:01:4500:33:5600:50:15.2000:50:15.20+00:14:095:0111,9
9WŁODYKA Sławomir 1070RUN PGE OBRÓTSTRZYŻÓWM209M 4100:00:0000:02:0000:34:5100:52:35.3000:52:35.30+00:16:295:1511,4
10WAWRZYNEK Michał 1180KRAKÓWM2010M 4200:00:0000:00:4500:35:1700:52:39.8000:52:39.80+00:16:335:1511,4
11MAZUR Jacek 1252Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWM2011M 4800:00:0000:02:1000:36:4500:53:41.5500:53:41.55+00:17:355:2211,2
12BŁASZCZAK Błażej 1179KRAKÓWM2012M 4900:00:0000:00:4500:35:1500:53:46.1000:53:46.10+00:17:405:2211,2
13WARZYCHA Dawid 1038BYTOMM2013M 6100:00:0000:02:0800:37:3100:55:47.0500:55:47.05+00:19:415:3410,8
14SZYBIAK Maciej 1121Agona W&MKRZYWCZAM2014M 7400:00:0000:01:4200:38:2000:58:32.4500:58:32.45+00:22:265:5110,3
15BAJOREK Sebastian 1266Technikum Leśne w LeskuSMEREKM2015M 7700:00:0000:03:1000:39:0600:58:39.9500:58:39.95+00:22:335:5110,2
16KRÓLIK Rafał 1192NOWOGRÓDM2016M 9600:00:0000:03:0900:41:0401:02:34.2501:02:34.25+00:26:286:159,6
17CYPCAR Grzegorz 1165LADZINM2017M 14400:00:0000:02:3300:49:0701:17:48.0501:17:48.05+00:41:427:467,7
18PANCZENKO Kamil 1085OWM LublinLUBLINM2018M 14900:00:0000:03:0600:55:5201:26:22.7501:26:22.75+00:50:168:386,9
Znaleziono 18 wynik(ów)