III ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2017
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 327
Wystartowało : 273
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 273
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
5.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LIPA Wojciech 1216Rzeszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM301M 200:00:0000:00:2800:28:2000:42:25.0000:42:25.00 4:1414,1
2NOWAK Marcin 1238Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM302M 500:00:0000:00:2900:29:4200:44:42.0500:44:42.05+00:02:174:2813,4
3BAŁCHAN Krzysztof 1012CPR RZESZOWCZUDECM303M 700:00:0000:00:5000:30:2200:46:08.4000:46:08.40+00:03:434:3613,0
4BRENDZOWSKI Adam 1011Solina TeamSOLINAM304M 900:00:0000:00:4700:31:0100:46:58.5500:46:58.55+00:04:334:4112,8
5KASPROWICZ Marcin 1196algorytm.edu.plDZIAŁDOWOM305M 1000:00:0000:01:0700:31:1100:46:59.7000:46:59.70+00:04:344:4112,8
6PŁACZEK Paweł 1329WETLINAM306M 1100:00:0000:00:5700:31:0200:47:13.1000:47:13.10+00:04:484:4312,7
7CIĄGŁO Jacek 1251Nowosarzyńska grupa BiegowaNOWA SARZYNAM307M 1400:00:0000:01:0400:32:0000:47:45.3000:47:45.30+00:05:204:4612,6
8TELESZ Mateusz 1087POŁOMIAM308M 1600:00:0000:00:3200:31:5900:48:26.9000:48:26.90+00:06:014:5012,4
9KOWALIK Marcin 1190PGE Run ObrótRZESZÓWM309M 1900:00:0000:02:0300:33:0700:48:55.5000:48:55.50+00:06:304:5312,3
10KORZONEK Karol 1299Sprint GorzyceGORZYCEM3010M 2200:00:0000:02:1400:33:4400:49:06.3500:49:06.35+00:06:414:5412,2
11MALCZEWSKI Piotr 1098MTB MOSiR DuklaDUKLAM3011M 2300:00:0000:01:2700:32:3800:49:38.0000:49:38.00+00:07:134:5712,1
12LEWANDOWSKI Paweł 1281Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM3012M 2400:00:0000:01:0600:32:5100:49:40.1500:49:40.15+00:07:154:5812,1
13ISKRA Grzegorz 1044KP PSP StrzyżówCZUDECM3013M 2500:00:0000:00:5600:33:0500:49:59.4000:49:59.40+00:07:344:5912,0
14ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 1114Łódź Kocha SportŁÓDŹM3014M 2600:00:0000:01:1900:33:1700:50:04.3000:50:04.30+00:07:395:0012,0
15GURGUL Mateusz 1092Aromat NógKRAKÓWM3015M 2700:00:0000:01:0200:34:2100:50:05.9500:50:05.95+00:07:405:0012,0
16WÓJCIK Jerzy 1271Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM3016M 2900:00:0000:01:4500:34:1800:50:47.3500:50:47.35+00:08:225:0411,8
17PROCHERA Damian 11597LEŻAJSKM3017M 3000:00:0000:00:5100:33:2700:50:51.2500:50:51.25+00:08:265:0511,8
18BŁYSKAL Krzysztof 1258MKS Halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM3018M 3200:00:0000:02:1900:34:0200:50:59.7000:50:59.70+00:08:345:0511,8
19BOBER Marcin 1241DOMARADZM3019M 3500:00:0000:01:0600:33:5700:51:35.0500:51:35.05+00:09:105:0911,6
20PAŁAC Adam 1240s mHYZNEM3020M 3600:00:0000:01:0700:33:5800:51:36.0500:51:36.05+00:09:115:0911,6
21PODOLAK Paweł 1174USTRZYKI DOLNEM3021M 3800:00:0000:01:2400:34:4600:51:54.2500:51:54.25+00:09:295:1111,6
22JAREMA Maciej 1298Lokomotiv MajdanCISNAM3022M 3900:00:0000:00:4200:34:1700:51:57.0500:51:57.05+00:09:325:1111,5
23SZTUBA Robert 1291GUTI TEAMBIAŁY BÓRM3023M 4000:00:0000:01:2100:35:1200:52:24.4500:52:24.45+00:09:595:1411,5
24WYSOCKI Mariusz 1022FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3024M 4300:00:0000:01:2000:34:5200:52:42.7500:52:42.75+00:10:175:1611,4
25JAGIEŁA Tomasz 1269KROSNOM3025M 4600:00:0000:00:4900:35:1000:53:37.2000:53:37.20+00:11:125:2111,2
26NOWOMIEJSKI Marcin 1129byle dobiecLUBLINM3026M 4700:00:0000:00:4900:33:0300:53:39.7500:53:39.75+00:11:145:2111,2
27MORCINEK Marcin 1029BluszczaKATOWICEM3027M 5100:00:0000:01:2700:36:0800:54:08.2500:54:08.25+00:11:435:2411,1
28BŁASZCZAK Grzegorz 1035Night Runners PłockPŁOCKM3028M 5200:00:0000:00:4000:35:4700:54:25.6000:54:25.60+00:12:005:2611,0
29PARWA Michał 1208DZIEKANOWICEM3029M 5400:00:0000:01:3300:36:2900:54:38.9000:54:38.90+00:12:135:2711,0
30MACIĄG Michał 1141Biegusiem.plDĘBLINM3030M 5500:00:0000:03:0000:37:4800:54:45.5000:54:45.50+00:12:205:2811,0
31CHOJNACKI Wiktor 1212Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAM3031M 5600:00:0000:01:0700:36:4300:54:53.4000:54:53.40+00:12:285:2910,9
32POLOZYNSKI Andrzej 1205Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3032M 5700:00:0000:02:0400:37:4200:54:59.1500:54:59.15+00:12:345:2910,9
33KARDASZ Marek 1223Bieszczady TeamPOLAŃCZYKM3033M 5800:00:0000:00:5100:36:4200:55:05.0000:55:05.00+00:12:405:3010,9
34DZIEDZIC Krzysztof 1300KRAKÓWM3034M 6000:00:0000:01:0400:38:0900:55:44.3000:55:44.30+00:13:195:3410,8
35SAWICKI Radek 1051DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM3035M 6400:00:0000:01:3400:37:0900:56:11.5000:56:11.50+00:13:465:3710,7
36GUJSKI Marcin 1187TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIM3036M 6500:00:0000:00:5900:37:3500:56:12.2000:56:12.20+00:13:475:3710,7
37MURAWSKI Łukasz 1171FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3037M 6700:00:0000:01:2100:37:3000:57:01.6000:57:01.60+00:14:365:4210,5
38PAWŁOWSKI Piotr 1280PRZEMYŚLM3038M 6800:00:0000:01:3900:38:1700:57:02.3500:57:02.35+00:14:375:4210,5
39KARDASZ Jacek 1084attyla running clubZAMOŚĆM3039M 6900:00:0000:01:2200:38:2900:57:06.8500:57:06.85+00:14:415:4210,5
40STACHURSKI Mirosław 1296MBTeamRZESZÓWM3040M 7000:00:0000:02:1000:38:2600:57:22.7000:57:22.70+00:14:575:4410,5
41KŁOŚ Artur 1247PKO Bank PolskiLUBLINM3041M 7100:00:0000:01:2800:38:4700:57:33.9500:57:33.95+00:15:085:4510,4
42TAŁACH Krzysztof 118350 twarzy grzybiarzyKRAKÓWM3042M 7300:00:0000:02:0200:38:2300:58:12.6000:58:12.60+00:15:475:4910,3
43BERNAŚ Dariusz 1322Dom PstrągaPRZYSŁUPM3043M 7500:00:0000:01:3200:39:1400:58:37.7500:58:37.75+00:16:125:5110,2
44SKOCZYLAS Kamil 1303GUKS ModliborzyceMODLIBORZYCEM3044M 7600:00:0000:01:1200:38:5000:58:38.6500:58:38.65+00:16:135:5110,2
45KLEPACKI Maciej 1091YO!ZENWARSZAWAM3045M 7800:00:0000:02:4900:39:1600:58:41.1000:58:41.10+00:16:165:5210,2
46MALCZEWSKI Konrad 1330Mosir DuklaDUKLAM3046M 7900:00:0000:01:3400:39:0400:58:42.2500:58:42.25+00:16:175:5210,2
47MAŚLANY Daniel 1217SANOKM3047M 8200:00:0000:02:1200:40:0800:59:09.1000:59:09.10+00:16:445:5410,1
48LITWINEK Marek 1256LUBARTÓWM3048M 8400:00:0000:02:4300:40:0001:00:27.5001:00:27.50+00:18:026:029,9
49MISIOŁEK Marcin 1095Mosir DuklaDUKLAM3049M 8600:00:0000:01:3500:39:4201:00:46.1001:00:46.10+00:18:216:049,9
50CZAJKOWSKI Łukasz 1127STALOWA WOLAM3050M 8700:00:0000:02:5800:41:4501:01:23.4001:01:23.40+00:18:586:089,8
51DĄBRÓWKA Radosław 1021FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3051M 8800:00:0000:01:2000:38:5301:01:54.0001:01:54.00+00:19:296:119,7
52KADŁUBEK Aleksander 1286TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3052M 9000:00:0000:02:4700:42:0701:01:55.8001:01:55.80+00:19:306:119,7
53KRUK Krzysztof 1267crossfitzabrzeZABRZEM3053M 9100:00:0000:02:3400:41:1501:01:56.9001:01:56.90+00:19:316:119,7
54HERBERT Jarosław 1042Wydział Wychowania Fizycznego Uniwersytet RzeszowskiRZESZÓWM3054M 9200:00:0000:03:1200:41:3001:02:17.9501:02:17.95+00:19:526:139,6
55BODNIAK Tomasz 1058USTRZYKI DOLNEM3055M 9300:00:0000:01:3100:40:5501:02:20.2001:02:20.20+00:19:556:149,6
56CZARNIK Stanisław 1117Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM3056M 9500:00:0000:03:0200:41:3701:02:32.9001:02:32.90+00:20:076:159,6
57ZAWADZKI Marcin 1039Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3057M 9700:00:0000:02:4000:43:2501:04:36.3001:04:36.30+00:22:116:279,3
58HANAS Mirosław 1096MTB MOSiR DuklaDUKLAM3058M 10000:00:0000:01:5300:41:3701:05:05.1001:05:05.10+00:22:406:309,2
59ŁADA Karol 1124GORA KALWARIAM3059M 10100:00:0000:02:3100:42:5801:05:06.0001:05:06.00+00:22:416:309,2
60KONOPKA Grzegorz 1056Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3060M 10200:00:0000:01:4000:41:1601:05:27.4001:05:27.40+00:23:026:329,2
61ŻYREK Jarosław 1031PRZYBIERNÓWM3061M 10400:00:0000:01:5200:42:2301:06:05.1001:06:05.10+00:23:406:369,1
62KRZYSZTOFIK Damian 1318LUBLINM3062M 10500:00:0000:00:5000:42:2201:06:13.2001:06:13.20+00:23:486:379,1
63WOJCIECHOWSKI Paweł 1201KRAKÓWM3063M 10600:00:0000:03:1300:43:1901:06:21.8001:06:21.80+00:23:566:389,0
64MYGA Łukasz 1320HeartlessCZĘSTOCHOWAM3064M 11000:00:0000:02:3400:44:0101:07:10.9001:07:10.90+00:24:456:438,9
65KAPUSTA Krzysztof 1221kisplusKOLBUSZOWAM3065M 11100:00:0000:02:1400:44:0401:07:17.1501:07:17.15+00:24:526:438,9
66DROZDOWSKI Wojciech 1332Biegaj z treneramiGLIWICEM3066M 11400:00:0000:01:3000:43:2201:07:23.0501:07:23.05+00:24:586:448,9
67BURDA Sławomir 1308DUKLAM3067M 11600:00:0000:01:3600:44:0701:07:50.4501:07:50.45+00:25:256:478,8
68CECUŁA Rafał 1152Pozytywnie Zabiegani SanokSTRACHOCINAM3068M 11700:00:0000:02:1200:43:5801:08:06.6501:08:06.65+00:25:416:488,8
69DANILUK Andrzej 1164Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3069M 11900:00:0000:02:0400:44:4001:08:11.9501:08:11.95+00:25:466:498,8
70MATYJASIK Tomasz 1023FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3070M 12200:00:0000:01:2500:44:2201:08:39.8501:08:39.85+00:26:146:518,7
71SAMUŚ Dariusz 1262SRTG RzeszówRZESZÓWM3071M 12300:00:0000:02:3700:44:5901:08:47.4501:08:47.45+00:26:226:528,7
72GAŃSKI Filip 1225Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3072M 12400:00:0000:02:5400:43:2601:08:51.9001:08:51.90+00:26:266:538,7
73ZABURKO Mateusz 1083TOMASZÓW LUBELSKIM3073M 12500:00:0000:01:3500:43:4601:09:28.6501:09:28.65+00:27:036:568,6
74CETNARSKI Łukasz 1118Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM3074M 12600:00:0000:02:1800:45:3901:09:40.9501:09:40.95+00:27:156:588,6
75KOZIEŁ Szymon 569Tour de RunGOLĘCZEWOM3075M 12800:00:0000:01:5800:42:0501:10:10.4501:10:10.45+00:27:457:018,6
76ŻEBRAKOWSKI Artur 1228Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWM3076M 13000:00:0000:02:0400:44:5901:10:25.4501:10:25.45+00:28:007:028,5
77FLIS Piotr 1116Daniel's TeamKRAKOWM3077M 13100:00:0000:02:0600:46:0801:10:51.8501:10:51.85+00:28:267:058,5
78CHODOROWSKI Wojciech 1222kolbuszowskie zakapioryKOLBUSZOWAM3078M 13500:00:0000:02:1800:46:3501:13:20.7001:13:20.70+00:30:557:208,2
79KOZDRAŚ Marcin 1282Joy Runners TeamMIELECM3079M 13600:00:0000:02:2500:46:4501:13:31.1501:13:31.15+00:31:067:218,2
80PELC Kacper 1275FRYSZTAKM3080M 14100:00:0000:02:1600:48:5301:15:55.9501:15:55.95+00:33:307:357,9
81ŻERULIK Jarosław 1315KRYNICA ZDRÓJM3081M 14200:00:0000:03:0800:47:4701:16:14.8501:16:14.85+00:33:497:377,9
82PYREK Marek 1016LARYSZÓWM3082M 14300:00:0000:02:5600:50:0001:16:48.9501:16:48.95+00:34:237:407,8
83FURMAN Michał 1169Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM3083M 14700:00:0000:02:1200:53:0201:23:14.9001:23:14.90+00:40:498:197,2
84PIĄTY Kamil 1041PILICAM3084M 15100:00:0000:03:1700:56:3201:29:00.9001:29:00.90+00:46:358:546,7
Znaleziono 84 wynik(ów)