III ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2017
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 327
Wystartowało : 273
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 273
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
5.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAZURKIEWICZ Tomasz 1331Zaporowy Maraton TeamSANOKM401M 600:00:0000:00:3300:29:5200:45:11.7500:45:11.75 4:3113,3
2ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1263Vege RunnersKRAKÓWM402M 800:00:0000:00:4000:31:0800:46:43.7000:46:43.70+00:01:314:4012,8
3BEREZOWSKI Waldemar 1289PGE RUN OBRÓTRZESZÓWM403M 1300:00:0000:01:5900:32:0200:47:33.6000:47:33.60+00:02:214:4512,6
4GOŁĄBEK Wojciech 1160Mosir DUKLAGŁOJSCEM404M 1500:00:0000:01:2700:32:0400:47:55.1000:47:55.10+00:02:434:4712,5
5KŁOSIŃSKI Rafał 1106MKB DreptakDĘBE WIELKIEM405M 2000:00:0000:00:5300:32:3200:49:00.1500:49:00.15+00:03:484:5412,2
6KAJDROWICZ Grzegorz 1310www.przemyslnepodroze.plPRZEMYŚLM406M 3100:00:0000:00:5000:34:0300:50:58.9000:50:58.90+00:05:475:0511,8
7BIELKOWSKI Wojciech 1167cocerunnersPŁOCKM407M 3300:00:0000:00:4100:34:0900:51:09.0000:51:09.00+00:05:575:0611,7
8PŁESZKA Marek 1311OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM408M 3400:00:0000:01:0700:34:4800:51:10.6000:51:10.60+00:05:585:0711,7
9HERMANIUK Tomasz 1064ZACZERNIEM409M 3700:00:0000:01:5000:35:1200:51:41.0500:51:41.05+00:06:295:1011,6
10DRĄŻEK Slawomir 1324FAJSLAWICEM4010M 4500:00:0000:01:0500:35:2000:53:32.3500:53:32.35+00:08:205:2111,2
11WILCZAK Janusz 1243PRZEMYŚLM4011M 5000:00:0000:00:5200:35:0200:54:06.7500:54:06.75+00:08:555:2411,1
12STANKIEWICZ Jacek 1245DUKLAM4012M 5900:00:0000:00:4100:36:1000:55:20.5500:55:20.55+00:10:085:3210,8
13WODYŃSKI Jacek 1101EquiDo Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZM4013M 6200:00:0000:01:3600:38:0200:55:56.4500:55:56.45+00:10:445:3510,7
14WRÓBEL Bartłomiej 1309Cisna GórąCISNAM4014M 6300:00:0000:00:5400:36:5800:56:10.7000:56:10.70+00:10:585:3710,7
15RYZIŃSKI Ryszard 1030WARSZAWAM4015M 6600:00:0000:00:5600:38:2400:56:49.3000:56:49.30+00:11:375:4010,6
16RAPACZ Marcin 1075KRAKÓW/CISNAM4016M 7200:00:0000:01:1900:36:4100:58:09.2000:58:09.20+00:12:575:4810,3
17BRZEZIŃSKI Arkadiusz 1061Run Baby Run Team PLWARSZAWAM4017M 8000:00:0000:02:5600:39:1900:58:47.6000:58:47.60+00:13:355:5210,2
18BUGAJSKI Artur 1105JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4018M 8100:00:0000:02:5600:39:4100:58:59.3500:58:59.35+00:13:475:5310,2
19BODZIOCH Grzegorz 1268Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4019M 8300:00:0000:02:2200:39:2600:59:50.4500:59:50.45+00:14:385:5910,0
20MAJDA Robert 1149ROMBORZESZEM4020M 8900:00:0000:01:3000:40:0501:01:55.1501:01:55.15+00:16:436:119,7
21NIEDZWIECKI Zenon 1226RYBNIKM4021M 9400:00:0000:03:1000:40:4601:02:32.0001:02:32.00+00:17:206:159,6
22BILSKI Marek 1081WARSZAWAM4022M 9900:00:0000:00:5600:41:2401:04:46.0501:04:46.05+00:19:346:289,3
23KASZUBA Robert 1076RZESZÓWM4023M 10300:00:0000:01:5200:40:5401:05:53.4001:05:53.40+00:20:416:359,1
24NAWROT Waldek 1156KRAKÓWM4024M 10700:00:0000:03:1300:43:2201:06:23.9001:06:23.90+00:21:126:389,0
25CZECHOWICZ Dariusz 1301Dzikie Życie Run TeamKRAKÓWM4025M 10800:00:0000:02:5600:43:5601:06:35.5001:06:35.50+00:21:236:399,0
26WASILEWSKI Marcin 1287WW TEAMLUBLINM4026M 10900:00:0000:02:4800:42:0301:06:54.5501:06:54.55+00:21:426:419,0
27CYBULSKI Piotr 1173LUBLINM4027M 11200:00:0000:02:2900:44:0501:07:20.4501:07:20.45+00:22:086:448,9
28GUTKOWSKI Wojciech 1265SZYDŁOWIECM4028M 11500:00:0000:02:5500:44:3001:07:28.1501:07:28.15+00:22:166:448,9
29MAZUR Sebastian 1154RYMANÓW ZDRÓJM4029M 11800:00:0000:01:2400:44:1101:08:11.1001:08:11.10+00:22:596:498,8
30CZAJA Wacław 1229PRZEMYŚLM4030M 12000:00:0001:08:33.9501:08:33.95+00:23:226:518,8
31GLINIANY Adam 1125ZABIEGANA RODZINKAWYRYM4031M 12700:00:0000:03:0700:45:1701:10:09.4501:10:09.45+00:24:577:008,6
32MARMUROWICZ Krystian 1073Silesia Running teamKATOWICEM4032M 12900:00:0000:03:0200:45:1401:10:20.9001:10:20.90+00:25:097:028,5
33KRYGOWSKI Zbigniew 1014Akademia Sportu LubaczówLISIE JAMYM4033M 13300:00:0000:02:2700:46:2601:12:09.5501:12:09.55+00:26:577:128,3
34SZWEJKA Krzysztof 1325STALOWA WOLAM4034M 13400:00:0000:02:4800:47:2401:12:37.0001:12:37.00+00:27:257:158,3
35KUROWSKI Jaromir 1327JASTKOWICEM4035M 13700:00:0000:02:5900:47:4401:13:41.9001:13:41.90+00:28:307:228,1
36LUZAR Andrzej 1080MiABIELAWAM4036M 13800:00:0000:01:0000:45:4801:13:44.3501:13:44.35+00:28:327:228,1
37BARANOWSKI Krzysztof 1195DĘBLINM4037M 13900:00:0000:03:0300:46:2801:13:45.9001:13:45.90+00:28:347:228,1
38BAJAK Mirosław 1045KRAKÓWM4038M 14000:00:0000:02:4000:50:0401:14:47.3501:14:47.35+00:29:357:288,0
39JAWOREK Dariusz 1304OTK RzeźnikGLIWICEM4039M 14600:00:0000:02:4800:48:2701:18:39.8501:18:39.85+00:33:287:517,6
40SZYJA Dariusz 1134ADS MASNA KRYTYCZNASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4040M 14800:00:0000:03:0000:53:5501:24:46.1501:24:46.15+00:39:348:287,1
41JACYNA Adam 1024FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM4041M 15300:00:0000:01:2300:59:3701:36:45.0001:36:45.00+00:51:339:406,2
42MIRECKI Jan 1184WARSZAWAM4042M 15400:00:0000:03:2301:09:1501:51:39.8001:51:39.80+01:06:2811:095,4
Znaleziono 42 wynik(ów)