III ZIMOWY CROSS BOCIANA BIEG 10 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek
Data:
2018-12-30
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
71
Wystartowało:
67
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
67
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZYMAŃSKI Sylwester 174ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN1M 100:39:15.71 3:5515.3
2CERK Łukasz 11,,BIEGAJ Z CERKIEM ''SZCZECINEKM-OPEN2M 200:41:30.29+00:02:144:0914.5
3KAMIONKA Mateusz 51HUSARIA RACE TEAMCHOJNICEM-OPEN3M 300:42:27.07+00:03:114:1414.1
4SZYŁO Michał 172,,BIEGAJ Z CERKIEM ''SZCZECINEKM-OPEN4M 400:43:20.20+00:04:044:2013.8
5GOLIŃSKI Daniel 36STAWNICAM-OPEN5M 500:43:58.04+00:04:424:2313.6
6ŻYJEWSKI Piotr 198SZCZECINEKM-OPEN6M 600:46:36.40+00:07:204:3912.9
7RYNDAK Mariusz 148SZCZECINEKM-OPEN7M 700:47:05.73+00:07:504:4212.7
8SULIK Krzysztof 164SUSE-Ł BIEGOWYMIROSLAWIECM-OPEN8M 800:47:12.80+00:07:574:4312.7
9WERNER Kamila 189'BIEGAJ Z CERKIEM'SZCZECINEKK-OPEN1K 100:47:16.94+00:08:014:4312.7
10MERK Michał 91SZCZECINEKM-OPEN9M 900:47:36.85+00:08:214:4512.6
11SĘKULSKI Tomasz 152SZCZECINEKM-OPEN10M 1000:48:39.51+00:09:234:5112.3
12ZIOJŁA David 194BIEGAM BO LUBIĘ :-)POZNAŃM-OPEN11M 1100:49:13.54+00:09:574:5512.2
13PIASKOWIAK Artur 117BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-OPEN12M 1200:49:34.43+00:10:184:5712.1
14MAKSELON Maciej 86TORPEDO SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN13M 1300:49:46.30+00:10:304:5812.1
15JAKIMIEC Tadeusz 46HUSARIA RAC TIMSZCZECINEKM-OPEN14M 1400:49:47.43+00:10:314:5812.1
16KUŹMA Mariusz 71CROSS TEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN15M 1500:50:12.41+00:10:565:0112
17KUBIŚ Paweł 68RUNDORFINASZCZECINEKM-OPEN16M 1600:50:26.06+00:11:105:0211.9
18PYRKA Adam 139SUSE-Ł BIEGOWYTORUŃM-OPEN17M 1700:50:31.50+00:11:155:0311.9
19KOCLEJDA Grzegorz 54RUNDORFINACZAPLINEKM-OPEN18M 1800:50:33.16+00:11:175:0311.9
20NOCEK Paweł 96SZCZECINEKM-OPEN19M 1900:50:34.46+00:11:185:0311.9
21RYCERSKI Rafał 147CZAPLINEKM-OPEN20M 2000:50:40.16+00:11:245:0411.8
22KOŁATKA Mariusz 57BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-OPEN21M 2100:50:40.40+00:11:245:0411.8
23SZYMAŃSKI Aleksander 175OLEKSY BIEGAPOZNAŃM-OPEN22M 2200:51:03.69+00:11:475:0611.8
24FIŁONOWICZ Monika 27SZCZECINEKK-OPEN2K 200:51:29.28+00:12:135:0811.7
25KOCZWARA Joanna 55SZCZECINEKK-OPEN3K 300:51:44.65+00:12:285:1011.6
26SUCHOŃSKA Grzegorz 162OSIEK DRAWSKIM-OPEN23M 2300:52:15.11+00:12:595:1311.5
27SUCHOŃSKI Tomasz 163OSIEK DRAWSKIM-OPEN24M 2400:52:21.05+00:13:055:1411.5
28SZKOPEK Krzysztof 171SZCZECINEKM-OPEN25M 2500:52:26.28+00:13:105:1411.4
29ŁOCHOCKI Łukasz 80CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN26M 2600:52:31.93+00:13:165:1511.4
30KRÓLIKOWSKI Bartłomiej 66LIPKAM-OPEN27M 2700:52:54.71+00:13:385:1711.3
31SZYMECKA Monika 176TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICZKIK-OPEN4K 400:52:57.67+00:13:415:1711.3
32NOWAK Mateusz 97DEBRZNODEBRZNOM-OPEN28M 2800:52:59.69+00:13:435:1711.3
33JANKOWSKI Mariusz 48SZCZECINEKM-OPEN29M 2900:53:05.42+00:13:495:1811.3
34PĘKAŁA Piotr 116KOSZALINM-OPEN30M 3000:53:22.28+00:14:065:2011.2
35ZIOJŁA Zbigniew 196BIEGAM BO LUBIĘ :-)SZCZECINEKM-OPEN31M 3100:53:35.04+00:14:195:2111.2
36MAKSELON Anna 87SZCZECINEKK-OPEN5K 500:53:42.66+00:14:265:2211.2
37WILKOWSKI Krzysztof 191FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM-OPEN32M 3200:54:13.43+00:14:575:2511.1
38LECKI Seweryn 73TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN33M 3300:54:50.10+00:15:345:2910.9
39POLIWKA-KISIEL Małgorzata 131TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN6K 600:55:18.26+00:16:025:3110.8
40PIEKARZEWICZ Tomasz 119BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM-OPEN34M 3400:57:07.48+00:17:515:4210.5
41ORLIKOWSKI Robert 103POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-OPEN35M 3500:57:36.19+00:18:205:4510.4
42OLEARCZYK Arkadiusz 101BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM-OPEN36M 3600:57:39.41+00:18:235:4510.4
43PABISIAK Miłosz 108HUSARIA RACE TEAM SZCZECINEKTUROWOM-OPEN37M 3700:57:49.62+00:18:335:4610.4
44SIEG Żaneta 153TRIPAKA PRZECHLEWOSTRZECZONAK-OPEN7K 700:58:22.29+00:19:065:5010.3
45PUŚCIAN Krzysztof 134SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-OPEN38M 3800:58:51.47+00:19:355:5310.2
46JANUCHOWSKI Arkadiusz 49POZNAŃM-OPEN39M 3900:59:07.45+00:19:515:5410.1
47VANDERFERJ Eva 85SZCZECINEKK-OPEN8K 800:59:13.49+00:19:575:5510.1
48SZYSZKOWSKI Tomasz 179KOSZALINM-OPEN40M 4000:59:37.03+00:20:215:5710.1
49KORDOWSKI Mariusz 59SILNOWOM-OPEN41M 4101:00:02.78+00:20:476:0010
50SZYNKARUK Marek 178TEAM BIEGOWY SZCZECINEKBORNE SULINOWOM-OPEN42M 4201:00:06.97+00:20:516:0010
51GUTKOWSKI Wojciech 40SZCZECINEKM-OPEN43M 4301:00:28.67+00:21:126:029.9
52KORZENIOWSKA Ewa 60KOSZALINK-OPEN9K 901:00:35.33+00:21:196:039.9
53MYK Paweł 95KOSZALINM-OPEN44M 4401:00:35.45+00:21:196:039.9
54SCHIENBEIN Jacek 151PARKRUNSZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN45M 4501:01:05.04+00:21:496:069.8
55PYREK Iwona 138WAŁCZK-OPEN10K 1001:02:44.66+00:23:286:169.6
56KRÓLIKOWSKI Andrzej 67LIPKAM-OPEN46M 4601:02:45.00+00:23:296:169.6
57DOLAT Justyna 20HUSARIARACE TEAM SZCZECINEKTUROWOK-OPEN11K 1101:02:58.74+00:23:436:179.5
58METKOWSKA Beata 92HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN12K 1201:03:19.74+00:24:046:199.5
59SZYMECKI Rafał 177TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICZKIM-OPEN47M 4701:05:00.85+00:25:456:309.2
60HELLER Zdzisław 41NIEZRZESZONYKOSZALINM-OPEN48M 4801:05:49.77+00:26:346:349.1
61PYDYN Regina 135ZŁOTÓWK-OPEN13K 1301:05:49.97+00:26:346:349.1
62SZYMAŃSKI Tomasz 173TEAM BIEGOWY SZCZECINEKMOSINAM-OPEN49M 4901:06:31.23+00:27:156:399
63ZIOJŁA Natalia 195BIEGAM BO LUBIĘ :-)POZNAŃK-OPEN14K 1401:09:07.32+00:29:516:548.7
64DUCHNOWSKA Kamila 22HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN15K 1501:09:36.02+00:30:206:578.6
65ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 1PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN50M 5001:11:47.13+00:32:317:108.4
66PALUCH Piotr 109SZCZECINEKM-OPEN51M 5101:11:56.45+00:32:407:118.3
67KOPKIEWICZ Konrad 58OSP LOTYŃLOTYŃM-OPEN52M 5201:11:56.77+00:32:417:118.3
Znaleziono 67 wynik(ów)