III ZIMOWY CROSS BOCIANA BIEG 10 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek
Data:
2018-12-30
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
71
Wystartowało:
67
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
67
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZYMAŃSKI Sylwester 174ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN1M 100:39:15.71 3:5515.3
2CERK Łukasz 11,,BIEGAJ Z CERKIEM ''SZCZECINEKM-OPEN2M 200:41:30.29+00:02:144:0914.5
3KAMIONKA Mateusz 51HUSARIA RACE TEAMCHOJNICEM-OPEN3M 300:42:27.07+00:03:114:1414.1
4SZYŁO Michał 172,,BIEGAJ Z CERKIEM ''SZCZECINEKM-OPEN4M 400:43:20.20+00:04:044:2013.8
5GOLIŃSKI Daniel 36STAWNICAM-OPEN5M 500:43:58.04+00:04:424:2313.6
6ŻYJEWSKI Piotr 198SZCZECINEKM-OPEN6M 600:46:36.40+00:07:204:3912.9
7RYNDAK Mariusz 148SZCZECINEKM-OPEN7M 700:47:05.73+00:07:504:4212.7
8SULIK Krzysztof 164SUSE-Ł BIEGOWYMIROSLAWIECM-OPEN8M 800:47:12.80+00:07:574:4312.7
9MERK Michał 91SZCZECINEKM-OPEN9M 900:47:36.85+00:08:214:4512.6
10SĘKULSKI Tomasz 152SZCZECINEKM-OPEN10M 1000:48:39.51+00:09:234:5112.3
11ZIOJŁA David 194BIEGAM BO LUBIĘ :-)POZNAŃM-OPEN11M 1100:49:13.54+00:09:574:5512.2
12PIASKOWIAK Artur 117BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-OPEN12M 1200:49:34.43+00:10:184:5712.1
13MAKSELON Maciej 86TORPEDO SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN13M 1300:49:46.30+00:10:304:5812.1
14JAKIMIEC Tadeusz 46HUSARIA RAC TIMSZCZECINEKM-OPEN14M 1400:49:47.43+00:10:314:5812.1
15KUŹMA Mariusz 71CROSS TEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN15M 1500:50:12.41+00:10:565:0112
16KUBIŚ Paweł 68RUNDORFINASZCZECINEKM-OPEN16M 1600:50:26.06+00:11:105:0211.9
17PYRKA Adam 139SUSE-Ł BIEGOWYTORUŃM-OPEN17M 1700:50:31.50+00:11:155:0311.9
18KOCLEJDA Grzegorz 54RUNDORFINACZAPLINEKM-OPEN18M 1800:50:33.16+00:11:175:0311.9
19NOCEK Paweł 96SZCZECINEKM-OPEN19M 1900:50:34.46+00:11:185:0311.9
20RYCERSKI Rafał 147CZAPLINEKM-OPEN20M 2000:50:40.16+00:11:245:0411.8
21KOŁATKA Mariusz 57BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-OPEN21M 2100:50:40.40+00:11:245:0411.8
22SZYMAŃSKI Aleksander 175OLEKSY BIEGAPOZNAŃM-OPEN22M 2200:51:03.69+00:11:475:0611.8
23SUCHOŃSKA Grzegorz 162OSIEK DRAWSKIM-OPEN23M 2300:52:15.11+00:12:595:1311.5
24SUCHOŃSKI Tomasz 163OSIEK DRAWSKIM-OPEN24M 2400:52:21.05+00:13:055:1411.5
25SZKOPEK Krzysztof 171SZCZECINEKM-OPEN25M 2500:52:26.28+00:13:105:1411.4
26ŁOCHOCKI Łukasz 80CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN26M 2600:52:31.93+00:13:165:1511.4
27KRÓLIKOWSKI Bartłomiej 66LIPKAM-OPEN27M 2700:52:54.71+00:13:385:1711.3
28NOWAK Mateusz 97DEBRZNODEBRZNOM-OPEN28M 2800:52:59.69+00:13:435:1711.3
29JANKOWSKI Mariusz 48SZCZECINEKM-OPEN29M 2900:53:05.42+00:13:495:1811.3
30PĘKAŁA Piotr 116KOSZALINM-OPEN30M 3000:53:22.28+00:14:065:2011.2
31ZIOJŁA Zbigniew 196BIEGAM BO LUBIĘ :-)SZCZECINEKM-OPEN31M 3100:53:35.04+00:14:195:2111.2
32WILKOWSKI Krzysztof 191FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM-OPEN32M 3200:54:13.43+00:14:575:2511.1
33LECKI Seweryn 73TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN33M 3300:54:50.10+00:15:345:2910.9
34PIEKARZEWICZ Tomasz 119BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM-OPEN34M 3400:57:07.48+00:17:515:4210.5
35ORLIKOWSKI Robert 103POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-OPEN35M 3500:57:36.19+00:18:205:4510.4
36OLEARCZYK Arkadiusz 101BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM-OPEN36M 3600:57:39.41+00:18:235:4510.4
37PABISIAK Miłosz 108HUSARIA RACE TEAM SZCZECINEKTUROWOM-OPEN37M 3700:57:49.62+00:18:335:4610.4
38PUŚCIAN Krzysztof 134SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-OPEN38M 3800:58:51.47+00:19:355:5310.2
39JANUCHOWSKI Arkadiusz 49POZNAŃM-OPEN39M 3900:59:07.45+00:19:515:5410.1
40SZYSZKOWSKI Tomasz 179KOSZALINM-OPEN40M 4000:59:37.03+00:20:215:5710.1
41KORDOWSKI Mariusz 59SILNOWOM-OPEN41M 4101:00:02.78+00:20:476:0010
42SZYNKARUK Marek 178TEAM BIEGOWY SZCZECINEKBORNE SULINOWOM-OPEN42M 4201:00:06.97+00:20:516:0010
43GUTKOWSKI Wojciech 40SZCZECINEKM-OPEN43M 4301:00:28.67+00:21:126:029.9
44MYK Paweł 95KOSZALINM-OPEN44M 4401:00:35.45+00:21:196:039.9
45SCHIENBEIN Jacek 151PARKRUNSZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN45M 4501:01:05.04+00:21:496:069.8
46KRÓLIKOWSKI Andrzej 67LIPKAM-OPEN46M 4601:02:45.00+00:23:296:169.6
47SZYMECKI Rafał 177TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICZKIM-OPEN47M 4701:05:00.85+00:25:456:309.2
48HELLER Zdzisław 41NIEZRZESZONYKOSZALINM-OPEN48M 4801:05:49.77+00:26:346:349.1
49SZYMAŃSKI Tomasz 173TEAM BIEGOWY SZCZECINEKMOSINAM-OPEN49M 4901:06:31.23+00:27:156:399
50ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 1PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN50M 5001:11:47.13+00:32:317:108.4
51PALUCH Piotr 109SZCZECINEKM-OPEN51M 5101:11:56.45+00:32:407:118.3
52KOPKIEWICZ Konrad 58OSP LOTYŃLOTYŃM-OPEN52M 5201:11:56.77+00:32:417:118.3
Znaleziono 52 wynik(ów)