III ZIMOWY CROSS BOCIANA BIEG 5 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek
Data/ Date:
2018-12-30
Miejsce/ Place:
Szczecinek
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
90
Wystartowało/ Started:
87
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
87
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 1547PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM / MBC / MKPSZCZECINEKM-OPEN1M 100:18:57.17 3:4715.8
2ORZECHOWSKI Kamil 105TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN2M 200:19:39.88+00:00:423:5515.3
3JABŁOŃSKI Adam 44TUROWOM-OPEN3M 300:20:17.34+00:01:204:0314.8
4KOWALSKI Mirosław 63SZCZECINECKIE BRACTWO BIEGOWESZCZECINEKM-OPEN4M 400:20:49.75+00:01:524:0914.4
5BORYS Antoni 67PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM / MKPSZCZECINEKM-OPEN5M 500:20:51.42+00:01:544:1014.4
6DĄBKOWSKI Maciek 147PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM / MKPSZCZECINEKM-OPEN6M 600:20:53.95+00:01:564:1014.4
7OPIELA Paweł 1027PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAMSZCZECINEKM-OPEN7M 700:21:16.95+00:02:194:1514.1
8TRĘBSKI Krzysztof 52#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-OPEN8M 800:21:21.49+00:02:244:1614.1
9PAWŁOWICZ Roland 1147PRO SIÓDMIAK TRIATHLON TEAMSZCZECINEKM-OPEN9M 900:21:47.42+00:02:504:2113.8
10POŁUBIŃSKI Paweł 132BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-OPEN10M 1000:22:09.81+00:03:124:2513.5
11KACZOR Agnieszka 50DEBRZNOK-OPEN1K 100:22:12.30+00:03:154:2613.5
12SZABAŁOWSKA Małgorzata 169MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN2K 200:22:16.23+00:03:194:2713.5
13KOWALIK Natalia 200MKL SZCZECINEKPARSĘCKOK-OPEN3K 300:22:26.12+00:03:284:2913.4
14ŚWIGOŃSKI Piotr 181HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN11M 1100:22:33.17+00:03:364:3013.3
15RAKOWSKI Paweł 141BARWICEM-OPEN12M 1200:22:47.99+00:03:504:3313.2
16PODŁYSKA Tadeusz 129ZA:SAPA:NITRZCIANKAM-OPEN13M 1300:23:24.61+00:04:274:4012.8
17KOWALCZYK Seweryn 61TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN14M 1400:24:36.86+00:05:394:5512.2
18ROKITA Michał 143CZARNEM-OPEN15M 1500:24:49.24+00:05:524:5712.1
19WEJMAN Mariusz 186KOPEĆ TEAMDEBRZNOM-OPEN16M 1600:25:26.56+00:06:295:0511.8
20ŁUCZKO Wieslaw 82HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN17M 1700:25:35.70+00:06:385:0711.7
21REDEK Damian 142HUSARIA RACE TEAMSTACHLEWM-OPEN18M 1800:25:53.32+00:06:565:1011.6
22PIOTROWICZ Adam 125TUROWOM-OPEN19M 1900:26:21.39+00:07:245:1611.4
23MASTYŁA Radosław 89HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN20M 2000:26:25.01+00:07:275:1711.4
24NOWAK Emil 98LOTYŃM-OPEN21M 2100:26:39.05+00:07:415:1911.3
25DEPTUŁA Tobiasz 18ŚWINOUJŚCIE/ŚMIADOWOM-OPEN22M 2200:26:45.00+00:07:475:2111.2
26ŁUKOMSKI Łukasz 84CZAPLINEKM-OPEN23M 2300:26:46.22+00:07:495:2111.2
27ŁUKOMSKA Anna 83CZAPLINEKK-OPEN4K 400:26:48.89+00:07:515:2111.2
28SKIBICKA Marta 155CZAPLINEKK-OPEN5K 500:26:51.61+00:07:545:2211.2
29BRZEZIŃSKI Michał 9SZCZECINEKM-OPEN24M 2400:27:12.61+00:08:155:2611
30STERCZEWSKA Agata 124SZCZECINEKK-OPEN6K 600:27:23.81+00:08:265:2811
31GAPPA Michał 35WITUNIAM-OPEN25M 2500:27:35.00+00:08:375:3110.9
32GORBACZ Urszula 37SZCZECINEKK-OPEN7K 700:27:35.69+00:08:385:3110.9
33LEWANDOWSKI Rafał 75HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN26M 2600:27:51.37+00:08:545:3410.8
34ROZPERSKI Jacek 145SZCZECINEKM-OPEN27M 2700:29:21.51+00:10:245:5210.2
35BRACH Karolina 7SZCZECINEKK-OPEN8K 800:29:21.89+00:10:245:5210.2
36FARYNSKA Martyna 26FRANKFURT AM MAINK-OPEN9K 900:29:50.28+00:10:535:5810.1
37POKUSA Adam 130LOTYŃM-OPEN28M 2800:30:02.05+00:11:046:0010
38SZCZYGIEŁ Patryk 170CZARNEM-OPEN29M 2900:30:04.08+00:11:066:0010
39STOCKA-PODŁYSKA Żaneta 159NIE BOSKIE BIEGACZKITRZCIANKAK-OPEN10K 1000:30:09.45+00:11:126:0110
40USZYŁO Agnieszka 182SZCZECINEKK-OPEN11K 1100:30:13.79+00:11:166:029.9
41MAKSYMIUK Monika 88SZCZECINEKK-OPEN12K 1200:30:13.82+00:11:166:029.9
42MATEJKO Hanna 90GDAŃSKK-OPEN13K 1300:30:14.28+00:11:176:029.9
43LUTYŃSKA Ewa 78RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN14K 1400:30:14.71+00:11:176:029.9
44PODHAJNY Maciej 128SZCZECINEKM-OPEN30M 3000:30:16.20+00:11:196:039.9
45PIOTROWICZ Anna 1232PISZCZECINEKK-OPEN15K 1500:30:16.90+00:11:196:039.9
46SATYŁA Tomasz 150TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-OPEN31M 3100:30:17.45+00:11:206:039.9
47KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 70CZARNE BIEGACZARNEK-OPEN16K 1600:30:23.49+00:11:266:049.9
48SUCHANOWSKI Zygmunt 161RESPECT LOTYŃLOTYŃM-OPEN32M 3200:30:28.94+00:11:316:059.8
49DĘGA Piotr 19TEAM CZARNE BIEGACZARNEM-OPEN33M 3300:31:09.35+00:12:126:139.6
50SUPROŃ Izabela 165BIAŁY BÓRK-OPEN17K 1700:31:20.60+00:12:236:169.6
51LEŚNIEWSKI Dariusz 74CROSS TEAM SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN34M 3400:31:26.23+00:12:296:179.5
52CERK Karolina 12' BIEGAJ Z CERKIEM 'SZCZECINEKK-OPEN18K 1800:31:34.58+00:12:376:189.5
53OSIŃSKA Sylwia 107SZYDŁOWOK-OPEN19K 1900:32:07.05+00:13:096:259.3
54OSINSKI Marcin 106SZYDŁOWOM-OPEN35M 3500:32:07.51+00:13:106:259.3
55KUC - BREJNA Anna 69SULIKOWOK-OPEN20K 2000:32:09.07+00:13:116:259.3
56WERNER Przemek 187BERLINM-OPEN36M 3600:32:10.56+00:13:136:269.3
57DZIEMIANKO Ilona 23KOŁACZK-OPEN21K 2100:32:38.58+00:13:416:319.2
58KOZŁOWSKI Adrian 64OSPPOŁCZYN-ZDRÓJM-OPEN37M 3700:32:38.86+00:13:416:319.2
59PAWŁOWSKI Jan 115NIEPOKONANIKRZEWINAM-OPEN38M 3800:32:47.72+00:13:506:339.2
60SURMA Joanna 166NIEPOKONANIPILAK-OPEN22K 2200:32:48.01+00:13:506:339.1
61PIEKARZEWICZ Sylwia 120BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEK-OPEN23K 2300:32:57.32+00:14:006:359.1
62CIOŁEK Kamila 13WAŁCZK-OPEN24K 2400:33:08.90+00:14:116:379.1
63PRZEDNÓWEK Mariola 133CZARNE BIEGACZARNEK-OPEN25K 2500:33:12.28+00:14:156:389
64PAWŁOWICZ Dariusz 112HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN39M 3900:33:25.01+00:14:276:419
65ZIOJŁA Violetta 197BIEGAM BO LUBIĘ :-)SZCZECINEKK-OPEN26K 2600:33:29.59+00:14:326:419
66LITWINIUK Katarzyna 77CZŁUCHÓWK-OPEN27K 2700:33:32.00+00:14:346:428.9
67ŁOCHOCKA Paulina 79SZCZECINEKK-OPEN28K 2800:33:53.32+00:14:566:468.9
68PIWECKA Ewa 127TRZCIANKAK-OPEN29K 2900:34:35.96+00:15:386:558.7
69PYDYN Andrzej 136ZŁOTÓWM-OPEN40M 4000:34:47.60+00:15:506:578.6
70PAWŁOWICZ Izabela 113HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-OPEN30K 3000:35:03.99+00:16:067:008.6
71DRZAZGA Zbigniew 21SP NR 1 W SZCZECINKUSZCZECINEKM-OPEN41M 4100:35:23.32+00:16:267:048.5
72SMUKOWSKI Krzysztof 156OSP SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN42M 4200:35:23.53+00:16:267:048.5
73STAŚ Adrianna 158BIAŁAK-OPEN31K 3100:36:08.41+00:17:117:138.3
74GRUBIZNA Marta 38RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN32K 3200:36:34.32+00:17:377:188.2
75WOJTECZKO Magdalena 192RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN33K 3300:36:39.88+00:17:427:198.2
76SYDOR Katarzyna 168RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN34K 3400:36:48.14+00:17:507:218.2
77FIRLEJ Agnieszka 28RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN35K 3500:36:48.15+00:17:507:218.2
78DĄBROWSKA Katarzyna 15RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN36K 3600:36:48.37+00:17:517:218.2
79BUCHOWSKI Marek 10PARKRUNSZCZECINEKM-OPEN43M 4300:37:08.99+00:18:117:258.1
80ROMANIUK Krzysztof 144SZCZECINEKM-OPEN44M 4400:37:13.56+00:18:167:268.1
81WALKOWIAK Dariusz 183KROKOWOM-OPEN45M 4500:37:23.25+00:18:267:288
82ORŁOWSKA-OBARZANEK Karina 104WAŁCZK-OPEN37K 3700:38:51.31+00:19:547:467.7
83SOKOLOWSKA Anna 157ATOMOWKISZCZECINEKK-OPEN38K 3800:38:52.53+00:19:557:467.7
84SUCHANOWSKA Anna 160RESPECT LOTYŃLOTYŃK-OPEN39K 3900:40:30.41+00:21:338:067.4
85KWIATKOWSKA Agnieszka 72RESPECT LOTYŃLOTYŃK-OPEN40K 4000:40:30.46+00:21:338:067.4
86KRÓLIKOWSKA Jadwiga 65LIPKAK-OPEN41K 4100:42:18.99+00:23:218:277.1
87BORKOWSKA Ewa 5ZŁOTOWK-OPEN42K 4200:44:19.22+00:25:228:516.8
Znaleziono 87 wynik(ów)