III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-01-29
Miejsce:
Cisna
Dystans:
44,6 km
Zgłoszonych:
803
Wystartowało:
693
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
691
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.1km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
   
1BARCEWICZ Marta 1sklepbiegowy.com/ SS Drużyna Wilka/ ASICS FrontrunnnerBARTOSZYCEK3000:00:0000:00:27
2PASIECZNY Robert 206FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:29
3CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty_Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:29
4JURCZAK Roman 279Vitamins for yuoRZESZÓWM5000:00:0000:00:29
5CZUBA Jarek 543PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0000:00:29
6PLOCH Jakub 451NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:30
7MEDEJCZYK Łukasz 506JEDLICZEM2000:00:0000:00:30
8BRZEZIŃSKI Andrzej 45RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0000:00:32
9KMAK Sławek 199PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:32
10PRUCNAL Zbigniew 446elko24.pl JasłoJASŁOM4000:00:0000:00:32
11PACHO Sylwester 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:32
12FARON Robert 13Salco Sport TeamZALESIEM4000:00:0000:00:32
13ZAWADZKI Piotr 258Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0000:00:33
14WIERNUSZ Krzysztof 341Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:33
15GOTFRYD Adam 186JASŁOM4000:00:0000:00:34
16JAŁOCHA Mieczysław 721Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:34
17GAWLIK Sławek 426MARCINSWIERCTEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:34
18SKRZESZEWSKI Henryk P. 57STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:35
19SZEREMETA Andrzej 197PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:0000:00:35
20CISZCZONIK Sebastian 511Dobry Zbeer, RGiGRZESZÓWM3000:00:0000:00:35
21BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 509JASŁOM4000:00:0000:00:35
22WĘGIEL Marcin 635www.malinowynos.plJASŁOM2000:00:0000:00:35
23WYWŁOKA Paulina 486JAROSŁAWK2000:00:0000:00:36
24MICHALAK Mariusz 677Dzikie Życie Run TeamPOZNAŃM4000:00:0000:00:36
25ARSENIUK Anna 2T. S. Opatrunki ToruńGÓRSK / ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:0000:00:38
26CZAJKA Karol 70Inkubator Przedsiębiorczości w Lublinie FRL.KRĘPIECM3000:00:0000:00:38
27LAKSA Dariusz 652BYTOMM3000:00:0000:00:38
28GOŚCINIEWICZ Paweł 651KATOWICEM4000:00:0000:00:38
29JENDRYCH Artur 695Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:38
30BEDNARZ Cezary 423Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:38
31SUROWIEC Grzegorz 816Besta Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:38
32OLSZEWSKI Jacek 53PLOCKM4000:00:0000:00:39
33KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 101Rocky Balboa Running ClubBYTOMM3000:00:0000:00:39
34JASTRZĄB Piotr 216Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:00:39
35DOMISZEWSKA Maria 649USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:39
36ZAWADZKI Mariusz 339KRAKÓWM3000:00:0000:00:40
37TYBUREK Michał 518Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:00:40
38LUBAŃSKI Robert 625BUKOWICEM5000:00:0000:00:40
39ŁAGOŻNY Łukasz 782BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:00:40
40ŚLĘCZKA Damian 257ARGO Sp. z o.o. Łańcut / DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:00:41
41DUDZIAK Dorota 342KRAKÓWK3000:00:0000:00:41
42DYLĄG Zbigniew 340KRAKÓWM5000:00:0000:00:41
43ŻYWCZAK Artur 742KM PSP KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:00:41
44HETMAN Radosław 377Grupa NomaxJAWORZNOM3000:00:0000:00:42
45PONIEWOZIK Irek 72LONDYNM3000:00:0000:00:42
46TWORZYDŁO Michał 271Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:42
47DOMIN Łukasz 710Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:42
48SMOLAK Piotr 754MOSiR - DuklaPORAJM5000:00:0000:00:42
49KWIATKOWSKI Michael 25KRAKÓWM3000:00:0000:00:43
50KONIARZ Michał 171OneManRunTeamBRZEGM4000:00:0000:00:43
51BIENIECKA Anna 800ALPIN SPORT / OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:00:43
52JADZIEWICZ Jakub 685Pro-running.plWARSZAWAM4000:00:0000:00:43
53PABIAN Paweł 810BRUBECK Pabiano Krasne TeamKRASNEM2000:00:0000:00:43
54JANIK Mariusz 127Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:44
55CAGARA Paweł 766STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:44
56SOŁOWIEJ Łukasz 774WARSZAWAM3000:00:0000:00:44
57MISZCZAK Szymon 824Rehabilitanci.org.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:44
58BRZOZOWSKI Łukasz 219I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:00:45
59PIETRZYK Wojciech 220Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:45
60MAKOWSKA Olga 611Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:45
61BASZAK Tomasz 671Siła OgraSOBÓTKAM3000:00:0000:00:45
62NOWINOWSKI Andrzej 672KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:00:45
63ŚLUSARSKI Włodzimerz 404obozybiegowe.plWARSZAWAM5000:00:0000:00:46
64PIETRYSZYN Mariusz 41KRASICZYNM3000:00:0000:00:46
65MACHUCKI Adrian 16021 bspRZESZÓWM3000:00:0000:00:46
66KOZIOŁ Kamil 218Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:00:46
67STODOLNY Krzysztof 387WORYTYM5000:00:0000:00:46
68PODOLAK Zbigniew 773Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:46
69ROBERT Mazurek 267SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM / LSBLUBLINM4000:00:0000:00:47
70SZWAJKA Robert 484STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:47
71SZLEGIER Dariusz 734biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:00:47
72SZWAJKA Aneta 479STALOWA WOLAK4000:00:0000:00:47
73BORÓWKA Ryszard 448GDYNIAM4000:00:0000:00:48
74WOLSKI Marcin 17Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:48
75WOLSKI Michał 227Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:00:49
76PRĘTNIK Sławomir 416Orgazm AntylopyJEDLICZEM3000:00:0000:00:49
77KOBIERSKI Piotr 112UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:50
78CZELEJ Rafał 184Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:00:50
79MROZEK Krzysztof 429Biegam bo chcęGORLICEM3000:00:0000:00:50
80STECH Joanna 435GORLICEK5000:00:0000:00:50
81BARANOWSKI Jacek 735JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:50
82SOLIŃSKA Katarzyna 35Cisowianka TeamKRAKÓWK2000:00:0000:00:51
83KORNAGA Janusz 38Akademia Sportu Lubaczów KRUS HoryniecHORYNIEC ZDRÓJM5000:00:0000:00:51
84PALUCH Andrzej 409Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:00:52
85NOWAKOWSKI Tobiasz 331MKB DreptakSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:52
86MALINOWSKA Iwona 646BYTOMK4000:00:0000:00:52
87GOSZTYŁA Patryk 360Brzozowski Klub BiegaczaDOMARADZM2000:00:0000:00:53
88BONDARA Sylwia 3Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:00:53
89BIELAMOWICZ Dariusz 702Piaseczno Running TeamJASŁOM2000:00:0000:00:53
90WICZUK Michał 419MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:53
91LONC Tomasz 107M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM3000:00:0000:00:54
92WIKTOROWICZ Tomasz 574WARSZAWAM4000:00:0000:00:54
93MALINOWSKI Marcin 647BYTOMM4000:00:0000:00:54
94POREMBSKI Leszek 821Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:00:54
95REJ Mirosław 106M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:55
96MIĘKUS Hubert 111WARSZAWAM4000:00:0000:00:55
97BACHER Stanisław 620KROSNOM3000:00:0000:00:55
98KRENZEL Regina 474JAROSŁAWK2000:00:0000:00:55
99PRZYWARA Dominika 84WWF UR / Zabiegani MielecMIELECK2000:00:0000:00:56
100BOGACKI Andrzej 122KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:00:56
101DROZD Sławmomir 191WWF-URRZESZÓWM4000:00:0000:00:56
102FLĄDRO Daniel 244WOKOWICEM3000:00:0000:00:56
103PRÜFER Paweł 300KOSIECZYNM4000:00:0000:00:56
104WINIARCZYK Emil 126LUBLINM3000:00:0000:00:57
105LESZCZYŃSKI Andrzej 315Body club mławaMŁAWAM5000:00:0000:00:57
106WITEK Bogdan 650Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:00:57
107NIŻNIK Marcin 280Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:00:58
108BOGUSZ Piotr 690SS Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:00:58
109DUDA Paweł 422Hotel Nafta KrosnoJEDLICZEM3000:00:0000:00:58
110WĘGRZYN Krzysztof 561Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:00:59
111RENCZ Małgorzata 622ORZESZEK4000:00:0000:00:59
112STEFAŃSKI Jarosław 630W Pogoni za DuchemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM5000:00:0000:00:59
113MATUSIAK Michał 143Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:01:00
114MACHURA Michał 385Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0000:01:00
115ĆWIĄKAŁA Halina 585Samotni WędrowcyKROSNOK4000:00:0000:01:00
116KOZIEŁ Grzegorz 188Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:01
117GUZEK Agnieszka 613ZIELONKAK4000:00:0000:01:01
118KOWALCZYK Rafał 768LUBLINM4000:00:0000:01:01
119GURGUL Sebastian 94AROMAT NÓGKRAKOWM3000:00:0000:01:02
120SŁUJA Adam 645RANIŻÓWM4000:00:0000:01:02
121STĘPIEŃ Wojciech 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:03
122SEGIET Paweł 313Silesia Runners ClubBYTOMM3000:00:0000:01:03
123DUCKI Piotr 749OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:01:03
124JURCZAK Daniel 82TripakaMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:04
125STRUSIŃSKA Katarzyna 102TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:0000:01:04
126SZWEBLIK Krzysztof 391Krzysztof SzweblikZABRZEM4000:00:0000:01:04
127HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 414Nowy Styl Group Running TeamKROSNOK3000:00:0000:01:04
128FARON Agnieszka 799NORAFSPORTKRAKÓWK3000:00:0000:01:04
129GODLEWSKI Krzysztof 22NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROSNOM3000:00:0000:01:05
130KRUPA Grzegorz 100KS SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:01:05
131BALICKI Marcin 230WIELICZKAM3000:00:0000:01:06
132CAŁA Maciej 658CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM4000:00:0000:01:06
133BŁACH Piotr Buła 703Opel Active TeamGLIWICEM5000:00:0000:01:06
134JEDLIŃSKI Bartosz 91Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:07
135WASYLÓW Jacek 463ANTEK TEAM PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:07
136KORDOWICZ Łukasz 80BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:01:08
137SUSKI Józef 125Biegacz NowosolnaŁÓDŹM3000:00:0000:01:08
138JACH-BALICKA Olka 232WIELICZKAK3000:00:0000:01:08
139GARCARZ Monika 587LIMANOWAK4000:00:0000:01:08
SZPINDA Sebastian 246BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM30DNF00:01:08 DNF
141GRĘBOWIEC Mateusz 19TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:09
142SKIBE Tomasz 28Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:01:09
143KOZŁOWSKI Robert 40Doce Pares PolskaBRODNICAM4000:00:0000:01:09
144HYZ Marek 241OTM-Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:01:09
145DYMEK Paweł 286FestinaLenteMIELECM3000:00:0000:01:09
146KUSION Anna 278EKIPA z TARNOWATARNÓWK5000:00:0000:01:09
147KUTNIK Mirosław 598KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:01:09
148TUROSZ Zbigniew 421LEŻAJSKM5000:00:0000:01:09
149FLOREK Sebastian 615NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:01:09
150ZAJĄC Katarzna 3744K Team TarnówTARNÓWK3000:00:0000:01:10
151BEDNARZ Krzysztof 3754K TEAM TarnówTARNÓWM5000:00:0000:01:10
152JANIK Janusz Johan 50Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:10
153SZPYT Ryszard 259BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:10
154GMITEREK Tomasz 289LUBLINM4000:00:0000:01:10
155SZYMURA Karolina 3664K TEAM TARNÓWTARNÓWK3000:00:0000:01:10
156WIĘCH Piotr 389WOŁOMINM3000:00:0000:01:10
157KWIATKOWSKI Wojciech 142TSA SANDOMIERZSZCZYTNIKIM3000:00:0000:01:11
158JAŁOZA Ireneusz 493Klub Biegających Leśników / ZaDyszkaTEGIMINM4000:00:0000:01:11
159LEWOC Leszek 741WROCLAWM5000:00:0000:01:11
160NIESPODZIANA Anna 548Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK3000:00:0000:01:11
161POPŁAWSKI Piotr 378PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:12
162KRASOŃ Mariusz 62TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:12
163OBROŚLAK Grzegorz 89Traper/ Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:12
164KOSIN Paweł 212Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:12
165GLEISNER Tomasz 273TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:12
166ŻURAWSKI Sławomir 393PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:12
167KUNKEL Anna 497PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:01:12
168GELETA Marek 505KRAKÓWM5000:00:0000:01:12
169GRABIŃSKI Waldemar 546Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM4000:00:0000:01:12
170MACKIEWICZ Roman 37Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:01:13
171BUCZYŃSKI Radosław 154Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:01:13
172JURCZYK Łukasz 412http://aleksandrastefanska.plRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:01:13
173ADAMCZEWSKI Jakub 207Night Runners / NBRPOZNAŃM2000:00:0000:01:14
174ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 223Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:01:14
175CWOJDZIŃSKI Piotr 214NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:01:14
176MAZUR Grzegorz 233Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:14
177KOSNO Weronika 514Night Runners PoznańPOZNAŃK2000:00:0000:01:14
178MARCINIAK Julia 563Night Runners PoznańPOZNAŃK3000:00:0000:01:14
179CHRUŚCIŃSKA Justyna 515Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:01:15
180ADAMOWSKI Jacek 643Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:15
181BZOWSKA Aleksandra 700GLIWICEK3000:00:0000:01:15
181PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 723Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:01:15
183KLAMUT Ryszard 449JABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:01:16
184OBARSKI Norbert 66KIELCEM5000:00:0000:01:16
185BARAN Kamil 308JAROSŁAWM2000:00:0000:01:16
186GRUCHAŁA Agnieszka 462MEWA GdyniaGDYNIAK4000:00:0000:01:16
187SZCZEPAŃSKI Marcin 503OSR GdyniaGDYNIAM3000:00:0000:01:16
188MARĆ Marcin 716NightRunners+KRAKÓWM2000:00:0000:01:16
189ŚMIAŁKOWSKA Jolanta 794Łódź Running TeamŁÓDŹK5000:00:0000:01:16
190ROGOZIŃSKA Monika 761SS Drużyna Wilka|Grupa DBKOLSZTYNK3000:00:0000:01:16
191PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 169Poranny Patrol / Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:01:17
192KOCÓJ Dominika 260Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:00:0000:01:17
193KRÓLIKOWSKI Igor 337RabbitsKRAKÓWM3000:00:0000:01:17
194FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:17
195CHWALISZEWSKI Jarosław 49Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:18
196LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 336RabbitsKRAKÓWK3000:00:0000:01:18
197GRUCHAŁA Piotr 461GDYNIAM4000:00:0000:01:18
198GACKI Zdobysław 502Gaccy teamGDYNIAM4000:00:0000:01:18
199CHORZĘPA Mariusz 528TSA -SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:18
200WASIELEWSKI Włodzimierz 396Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:01:19
201BŁAJSZCZAK Karol 719TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:19
202PILCH Daniel 15www.gohardorgohome.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:19
203PIEKARSKI Andrzej 737Grzmot GrzmiącaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:19
204PYSZKO Janusz 203WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM3000:00:0000:01:20
205HORBACZEWSKI Marek 353CHEŁMM5000:00:0000:01:20
206GOLBA Łukasz 54Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:01:21
207TERLECKI Krzysztof 557Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:21
208SERAFIN Piotr 632STRÓŻEM4000:00:0000:01:21
209KŁODOWSKI Jacek 698OTWOCKM4000:00:0000:01:21
210SERAFIN Robert 727GRYBÓWM4000:00:0000:01:21
211KOŁODZIEJ Jacek 56Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:22
212KUCZEK Katarzyna 269PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:0000:01:22
213DOMAŃSKI Jerzy 697OTWOCKM5000:00:0000:01:22
214ANDREJKOW Arkadiusz 263SANOKM3000:00:0000:01:23
215PREJS Beata 795SIEMIANOWICEK3000:00:0000:01:23
216BOROWSKI Tomasz 296MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:24
217ZYGMUNT Marcin 639Zakład Karny nr 2 GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:24
218DANIELCZYK Damian 686BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:01:24
219IWANICKI Krzysztof 427WOJASZÓWKAM2000:00:0000:01:24
220PELA Dariusz 297Sky-Trans TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:25
221MACHAŁA Kamil 42Przeworska Grupa BiegowaTRYŃCZAM2000:00:0000:01:25
222KUCIŃSKA Magdalena 365WARSZAWSK3000:00:0000:01:25
223DAŁOMIS Lesław 441TRYŃCZAM4000:00:0000:01:25
224GADAMSKA-KABATA Paulina 667GDAŃSKK3000:00:0000:01:25
225RAMM Aleksander 190Smiley Ultras :)WARSZAWA-WESOŁAM3000:00:0000:01:26
226HYDZIK Grzegorz 251SANOKM3000:00:0000:01:26
227BANASIEWICZ Paweł 248POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3000:00:0000:01:26
228BATOR Marek 636WARSZAWAM4000:00:0000:01:26
229TOMCZYK Grzegorz 692JASIONKAM2000:00:0000:01:26
230TRETER Sebastian 693OKSAM2000:00:0000:01:26
231ADAMSKI Michał 221WOPJASIONKAM3000:00:0000:01:27
232NOWAK Mariusz 229KRAKÓWM3000:00:0000:01:27
233MIROSŁAW Albert 390Lubelska Grupa Triathlonu/WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:27
234ARENTEWICZ Grzegorz 530Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:27
235SITKO Grzegorz 547Brothers Team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM2000:00:0000:01:27
236JANUS Sławomir 119Liverki TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:28
237BYRCZEK Michał 225WROCŁAWM3000:00:0000:01:28
238WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 249WOPRZESZÓWK2000:00:0000:01:28
239NOWAK Piotr 373WARSZAWAM3000:00:0000:01:29
240KWARTA Tomasz 277WOPRZESZÓWM3000:00:0000:01:29
241DROZD Maciej 440WARSZAWAM4000:00:0000:01:29
242NAWARA Ewelina 590Księżniczki NibylandiiTARNÓWK3000:00:0000:01:29
243WAŻNY Andrzej 644TynexpolRZESZÓWM3000:00:0000:01:29
244BULWAN Radosław 655RZESZÓWM3000:00:0000:01:29
245SIEJA Sebastian 564JW 4115GLIWICEM2000:00:0000:01:29
246MICHALSKA Klementyna 33Fabryka triathlonuPOZNAŃK3000:00:0000:01:30
247SZKODA Robert 357Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:30
248JAZŁOCKI Łukasz 364WARSZAWAM3000:00:0000:01:30
249KWAPIEŃ Karolina 626Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK2000:00:0000:01:31
250REMLEIN Katarzyna 566Drużyna Szpiku/For Run TeamPOZNAŃK3000:00:0000:01:31
251SERAFIN Paulina 195Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK3000:00:0000:01:32
252PYRKOSZ Damian 318Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0000:01:32
253FIDALI Beata 332Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:0000:01:32
254BEDRYJ Mateusz 62442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:01:32
255ROMANÓW Przemek 736Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM3000:00:0000:01:32
256PUDELKO Roman 542CHRÓŚCINAM2000:00:0000:01:32
257RADZICKI Wojciech 711Jestem z ChełmaŁOMIANKIM3000:00:0000:01:33
258DRAUS Borys 714KRASNEM2000:00:0000:01:34
259ŚCIBOR Marcin 670KB Galeria WarszawaKRASNYSTAWM3000:00:0000:01:34
260RUSZNICA Tomasz 46ZSG RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:35
261SOWA Jacek 85RKM SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:01:35
262KRASOŃ Janusz 81RKM 'SOPELEK'BUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:0000:01:35
263GOMÓŁKA Wiesław 316Rzeszowski Klub Morsów,,Sopelek''UL. GRABNIK 12M5000:00:0000:01:35
264SEMOW Sylwia 756KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:01:35
265SIWIEC Tomasz 14CHMIELNIKM3000:00:0000:01:35
266KRUCZEK Monika 167Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:01:36
267JANKOWSKI Sebastian 544RADZYMINM3000:00:0000:01:36
268SAMSON Sebastian 580SZCZECINM3000:00:0000:01:37
269FANSLAU Marek 705STAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:01:37
270MIERZLIKIN Natalia 411WARSZAWAK2000:00:0000:01:38
271SOCHA Marcin 771Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:38
272RODZOCH Daniel 699WARSZAWAM2000:00:0000:01:39
273SMAGA Krzysztof 400Banda GrudniaBORZECHÓWM4000:00:0000:01:40
274PANDER Marek 618HR max ZoryORZESZEM4000:00:0000:01:40
275CHMIEL Michał 27Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:41
276SZYBIAK Waldemar 453Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:01:41
277KOKOT Roman 691Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:41
278ZGIET Michał 417TEATR W REMIZIEBORZECHÓWM5000:00:0000:01:42
279ZYGO Grzegorz 444Uwolnić ślimakaŁĄCZKI-PAWŁÓWEKM4000:00:0000:01:42
280PORĘBA Eugeniusz 541MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0000:01:42
281ŚLIWIŃSKI Andrzej 478MIECHÓWM6000:00:0000:01:42
282KĄDZIELAWA Marcin 39STARGLASSTEAMTARNÓWM2000:00:0000:01:43
283KARPIŃSKI Paweł 235Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:00:0000:01:43
284MICHALSKI Henryk 302GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:01:43
285WĘGRZYN Małgorzata 594Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEK4000:00:0000:01:43
286CHLEBIŃSKA Paulina 631Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK2000:00:0000:01:43
287KAPICA Dominik 759GARBÓWM2000:00:0000:01:43
288CZYŻOWSKA Adrianna 788BŁAŻOWAK3000:00:0000:01:43
289DEJAS Tomasz 105MYSŁOWICEM3000:00:0000:01:44
290GĄTARCZYK Mariusz 245DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:44
291SUŁKOWSKI Maciej 283JAROSŁAWM4000:00:0000:01:44
292SWACHA Piotr 312Biłgoraj BiegaBILGORAJM3000:00:0000:01:44
293LANGE Beata 610BIŁGORAJK4000:00:0000:01:44
294ŚLĄCZKA Arkadiusz 654Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:01:44
295POTOCZNY Piotr 477K&KJAROSŁAWM3000:00:0000:01:44
296RABADA Artur 299RYMANÓWM3000:00:0000:01:45
297TRZEŹWIŃSKA Anna 325BIŁGORAJK4000:00:0000:01:45
298RIJ Tomasz 480Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:01:45
299WLODEK Mateusz 500POZNANM3000:00:0000:01:45
300WALCZYŃSKA Karolina 745NIGHT RUNNERS GLIWICEBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:01:45
301HOROWSKI Tomasz 77Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTYCHYM4000:00:0000:01:46
302BIAŁECKI Krzysztof 507EPIDEMIASPORTUMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:01:46
303SOFUŁ Tomasz 726WARSZAWAM4000:00:0000:01:46
304ŁUKASIAK Sylwester 104MIĘDZYBORÓWM4000:00:0000:01:47
305SIDOROWICZ Grzegorz 751Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:01:47
306WASĄŻNIK Marcin 239Dzikie Grubasy SzatanaHALINÓWM4000:00:0000:01:48
307AURZECKI Michał 255Dzikie Grubasy SzatanaZAMOŚĆM3000:00:0000:01:48
308CHACIŃSKI Marcin 560Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:48
309OKAPIEC Aleksandra 753AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:48
310WAJCOWICZ Witold 36Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:49
311MELSON Maciej 161PanŁÓDŹM2000:00:0000:01:49
312NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 242Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:49
313GUT Przemysław 765JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:49
314NAGIEL Andrzej 802Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:01:49
315MURAK Robert 29ŁĘCZNAM4000:00:0000:01:50
316NIZIOŁ Marian 198PIASECZNOM6000:00:0000:01:50
317DRWIĘGA Beata 238Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:50
318PRZYCHODZEŃ Paweł 394WARSZAWAM3000:00:0000:01:50
319LEŚNIAK-POPIEL Marta 688Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:50
320TRYBUCHOWICZ Michał 752WARSZAWAM3000:00:0000:01:50
321WĄSOWSKA Jagoda 96PiasecznoPIASECZNOK5000:00:0000:01:50
322KWIATKOWSKI Marek 666DZIKI BAGIENNEWARSZAWAM4000:00:0000:01:50
323WOJNAR Paweł 253OIRP WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:51
324WOJAK Szymon 388OPOLEM2000:00:0000:01:51
325PAPROCKI Wiesław 828kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:01:51
326GNATOWSKI Przemysław 750AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM2000:00:0000:01:51
327MAŚLANKA Piotr 763BydGościeBYDGOSZCZM3000:00:0000:01:51
328BALICKI Jacek 807Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:01:51
329DOMAGAŁA Kamil 95Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:01:52
330RUDZKI Tomasz 128Biegacz NowosolnaKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:01:52
331ŻUREK Paweł 324RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:52
332GRUNTOWSKI Mateusz 485Niemo AdventureNIEMODLINM3000:00:0000:01:52
333RAFAŁ Eliza 319BIŁGORAJK3000:00:0000:01:53
334BRZYSKA Marcelina 583Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK2000:00:0000:01:53
335GORYJEWSKA Izabela 825KRAKÓWK2000:00:0000:01:53
336KOŁTUNIEWICZ Andrzej 683wieś tańczy i biegaLUBLINM4000:00:0000:01:54
337ŁUKASZEK Artur 129LubartowBiegaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:54
338WOLWOWICZ Zbigniew 380NOWA DĘBAM4000:00:0000:01:54
339KANTOR Darek 410RUN_HELPERSIBODUSZYNM4000:00:0000:01:54
340HAUPT Krzysztof 778SUCHY LASM3000:00:0000:01:54
341MAZUREK Monika 457NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:55
342LIPINSKI Daniel 284RUNTEAM PawłowiceJASTRZEBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:55
343JANULEK Robert 288RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2000:00:0000:01:55
344PAWŁOWSKI Paweł 359WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:01:55
345FARMAS Dariusz 522NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:55
346DEYNECKA Martyna 534LUBARTÓWK3000:00:0000:01:55
347WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 579KRAKÓWK4000:00:0000:01:55
348PORĘBSKA Dorota 648NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:01:55
349LIK Marek 717CHEŁM BIEGACHEŁMM5000:00:0000:01:55
350KŁOSOK Adam 290MARKLOWICEM4000:00:0000:01:56
351KOWALCZYK Grzesiek 116LUBLINM4000:00:0000:01:56
352SZYPUŁA Wojciech 663WARSZAWAM4000:00:0000:01:56
353SZYPUŁA Michał 659Liburnia TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:56
354HENKIEL Bartłomiej 708BÓBRKAM2000:00:0000:01:56
355KRZYSZTOF Wiącek 88MILANÓWEKM5000:00:0000:01:57
356CZACHOR Andrzej 118Turlam Się Do MetyNOSÓWKAM3000:00:0000:01:57
357KALANDYK Wojciech 117Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:01:57
358BAĆMAGA Jan 192Turlam Się Do Mety - JP2KOWALAM4000:00:0000:01:57
359URBASEK Łukasz 215GLIWICEM3000:00:0000:01:57
360ZAJDEL Sławomir 307Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:57
361SIKORA Tomasz 383ZGŁOBICEM3000:00:0000:01:57
362BARTOSZEK Krzysztof 533Mrowka Active Team jarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:57
363ŻELAZNY Judyta 586Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWK4000:00:0000:01:57
364WITKOWSKI Dominik 291Karl Knauer PolandPOZNAŃM4000:00:0000:01:58
365HAJDO Robert 189Victoria BrzeskoBRZESKOM4000:00:0000:01:58
366KAZANOWSKI Marcin 607KAMIENIECM4000:00:0000:01:58
367BOROWIEC Arkadiusz 217CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4000:00:0000:01:59
368OPOLSKI Piotr 338LUKS Lubartów - Sekcja SzachowaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:59
369GORZELAŃCZYK Jakub 570Tour de RunGOLĘCZEWOM2000:00:0000:01:59
370CHRUŚCIEL Michał 817Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:00
371PIĄTEK Beata 621ŁAŃCUTK3000:00:0000:02:00
372WOJCIECHOWSKI Krzysztof 633RADYMNOM4000:00:0000:02:00
373RZEPA Andrzej 676Józefińska TeamZATORM3000:00:0000:02:00
374ZAWADZKI Kordian 59750 twarzy grzybiarzyRADYMNOM2000:00:0000:02:00
375KOBIERSKI Szymon 76SOSNOWIECM4000:00:0000:02:01
376DĘBSKA Joanna 98Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:01
377GOŁĘBIOWSKI Roman 181GBUREKLUBLINM3000:00:0000:02:01
378WAŚKOWICZ Waldemar 210LUBLINM4000:00:0000:02:01
379ĆWIEK Dariusz 226STANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:02:01
380FRĄC Dariusz 492Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:01
381ZAWADZKI Krystian 827RADYMNOM3000:00:0000:02:02
382HYJEK Elżbieta 593ZABIEGANI MIELECMIELECK4000:00:0000:02:02
383LAMPARSKI Łukasz 809GÓRKI WIELKIEM2000:00:0000:02:02
384PIECUCH Marcin 90Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:03
385PIECUCH Karolina 99Lacho TeamPRZEWORSKK3000:00:0000:02:03
386ŻYRA Grzegorz 521WARSZAWAM4000:00:0000:02:03
387SUDER Michał 519WARSZAWAM3000:00:0000:02:03
388KOKOSZKA Magdalena 592ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0000:02:03
389WILTOWSKI Wojciech 707Team eDokumentyKRAKÓWM4000:00:0000:02:04
390ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 472ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:04
391LOREK Marek 182KB Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:05
392GAŁUSZKA Bogusław 254RZESZÓWM3000:00:0000:02:05
393SAKOWSKA Aneta 304Maratonka GrajewoDROZDOWOK4000:00:0000:02:05
394CEGLARZ Jacek 386SZERBUD TEAMKIELNAROWAM3000:00:0000:02:05
395WESTER Halina 52Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:06
396DONIEC Sebastian 185www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:02:06
397HYZIAK Jakub 264jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:02:06
398ILKIEWICZ Adam 637Allianz Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:06
399JAKUBOWSKI Daniel 567Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:06
400NICEWICZ Marta 406OLSZTYNK3000:00:0000:02:07
401PAUL Viola 123Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:07
402BEHRENDT Bartek 413Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:07
403KOCHANIEC Waldemar 568Centrum Animacji SpołecznejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:02:07
404AUGUSTYŃSKI Sylwester 64Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:08
405PAWĘZKA Mirosław 553Banda GrudniaLUBLINM3000:00:0000:02:08
406KUJAWSKA Małgorzata 628WARSZAWAK3000:00:0000:02:08
407BOGUSZ Bartosz 424KRAKÓWM4000:00:0000:02:08
408DOBIES Jagoda 510K3000:00:0000:02:09
409GARCZYŃSKI Darek 71KATOWICEM4000:00:0000:02:09
410RZĄDKOWSKI Krzysztof 428Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:0000:02:09
411ŁUKASIK Michał 724RUN-BIKE.PLBUSKO-ZDRÓJ / TARNÓWM3000:00:0000:02:09
412GÓRKA Marcin 47UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWM2000:00:0000:02:09
413CZYŻ Dorota 565TRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:09
414SOLECKI Krzysztof 425MOGILANYM4000:00:0000:02:09
415LIGĘZA Joanna 806Smashing PĄpkinsKRAKÓWK4000:00:0000:02:09
416SIKORSKA Agnieszka 48WARSZAWAK4000:00:0000:02:10
417JASZCZYŃSKI Maciej 163Lacho TeamKRAKÓWM2000:00:0000:02:10
418POTOCZNY Bartosz 606Siła i ogieńBYTOMM3000:00:0000:02:10
419KUCZMENDA Katarzyna 787TRZEBOWNISKOK3000:00:0000:02:10
420KUCHARSKI Krystian 738NR+KRAKOWM2000:00:0000:02:10
421TOSNOWIEC Radosław 470Ready4SKRAKOWM2000:00:0000:02:10
422ŁYDKA Aleksandra 401KRAKÓWK2000:00:0000:02:11
423BURANDT Magdalena 701SS Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:02:11
424KIEWISZ Adam 709SS Drużyna WilkaGIETRZWAŁDM3000:00:0000:02:11
425SIPIERA Tomasz 34Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:12
426TOMAS Dariusz 443JAROSŁAWM4000:00:0000:02:12
427SUDZIŃSKI Jacek 436PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:12
428SROKA Zbigniew 796SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:12
429KALTENBERG Janusz 473JAROSŁAWM4000:00:0000:02:12
430KISIAŁA Filip 30Lacho TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:02:13
431MICHNO Tomasz 87Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:13
432CIEŚLIK Sebastian 131SŁOMNIKIM2000:00:0000:02:13
433KRZEMIŃSKI Marcin 348Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:13
434CHMURA Piotr 801OLESNOM4000:00:0000:02:13
435SIEMASZKO Wojciech 75LONDONM3000:00:0000:02:14
436OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 74NIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICEK4000:00:0000:02:14
437KĘTRZYŃSKI Ryszard 201Zabiegani MielecKROSNOM4000:00:0000:02:14
438SKUBIDA Marcin 306sprint gorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:14
439PUZIO Waldemr 482KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:14
440KRZOSEK Joanna 73LONDYNK3000:00:0000:02:15
441LOREK Anna 183KB Maratończyk DębicaDĘBICAK4000:00:0000:02:15
442SKOTNICKA Anna 236Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAK3000:00:0000:02:15
443BRYGIER Jacek 261RykowiskoPŁOCKM4000:00:0000:02:15
444ZABOROWSKA Halina 465KB Maratończyk DębicaDĘBICAK5000:00:0000:02:15
445DOBROWOLSKA Grażyna 577KB Maratończyk DębicaDĘBICAK4000:00:0000:02:15
446KAWA Barbara 540KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:00:0000:02:15
447SKOTNICKI Dariusz 234Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAM3000:00:0000:02:16
448WŁODARSKA Magdalena 268TARNÓWK4000:00:0000:02:16
449ŁYSIAK Sylwia 317ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKA-DABROWAK4000:00:0000:02:16
450GRAMZA Katarzyna 356EUFORIABIEGACZA.PLRAWICZK3000:00:0000:02:16
451ZABOROWSKI Robert 464KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:16
452PIERZCHALSKA Julia 508Above 2000TIPTONK3000:00:0000:02:16
453WRÓBEL Adam 712GLIWICEM3000:00:0000:02:16
454URBANIAK Hubert 804ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM3000:00:0000:02:16
455DZIADOŃ Justyna 369Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:17
456DUBIENKO Joanna 151UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWK2000:00:0000:02:17
457MORAWA Mateusz 168Lacho TeamGOŁUCHOWICEM3000:00:0000:02:17
458TOMASZEWSKI Piotr 459braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:17
459CHOJECKI Dariusz 591KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:02:17
460ZMYSŁOWSKI Igor 600LUBLINM2000:00:0000:02:17
461TOMASZEWSKI Wojtek 471BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:17
462JAKUBIEC Szymon 166Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:18
463DONIEC Marek 200Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:18
464GOŹDZICKI Łukasz 334ENDORŚWINKILUBARTÓWM3000:00:0000:02:18
465DZIUBEK Marcin 601SEKCJA PIASKICZELADŹM3000:00:0000:02:18
466RAKOWSKA Magdalena 818Drużyna TVNWARSZAWAK4000:00:0000:02:18
467MATUSZEWICZ Ewa 407KONDYCJAWARSZAWAK5000:00:0000:02:19
468KROENKE Barbara 408obozybiegowe.plWARSZAWAK6000:00:0000:02:19
469MAKOWSKA Maja 458Aktywni z CukrzycąWARSZAWAK2000:00:0000:02:19
470OSIŃSKI Robert 170ZABRZEM3000:00:0000:02:19
471BOGACZEWICZ Dawid 204ENDORŚWINKIKAMIONKAM2000:00:0000:02:19
472WILK Damian 326KOLBUSZOWAM2000:00:0000:02:19
473RODKO - DZIUBEK Kamila 603Sekcja PiaskiCZELADŹK2000:00:0000:02:19
474KIEŁB Jakub 376RZESZÓWM2000:00:0000:02:20
475DOROTA Zbyszek 213RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM4000:00:0000:02:20
476KŁOS Arkadiusz 329CMOLASM2000:00:0000:02:20
477BURY Marek 349SOSNOWIECM4000:00:0000:02:20
478RUTA Mikolaj 352SPORTMATRIX.COMKRAKÓWM3000:00:0000:02:20
479DZIEPAK Dorota 704RZESZÓWK3000:00:0000:02:20
480KĘDZIOR Michał 420Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:20
481ŁĄCKI Maciej 370TARNÓWM3000:00:0000:02:21
482LACHER Joanna 108KRZESZOWICEK2000:00:0000:02:21
483GÓRNY Małgorzata 145http://aleksandrastefanska.pl/KATOWICEK2000:00:0000:02:21
484MIŁOŃ Aleksandra 581RZESZÓWK2000:00:0000:02:21
485GWIZDAŁA Łukasz 605theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:02:21
486ANIELSKI Przemysław 718ŚWIĘTAJNOM3000:00:0000:02:21
487GRZYBEK Piotr 733KEREZALUBLINM4000:00:0000:02:21
LADNER Paul 822WARSZAWAM40DNF00:02:21 DNF
489MILEWSKI Mateusz 776ministerstwo głupich krokówWARSZAWAM3000:00:0000:02:22
490MIŁOŃ Mariusz 812RZESZÓWM3000:00:0000:02:22
491RYŚ Andrzej 346ŁĄKAM4000:00:0000:02:23
492NAPORA Przemyslaw 351Blizej niz dalejTRZEBOWNISKOM3000:00:0000:02:23
493MYGA Michał 397HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:02:23
494ZAWADA Krzysztof 496Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:23
495NESTOROWICZ Maksymilian 578Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:23
496KOZIEŁ Tomasz 609UNLIMITED TRIATHLON CLUBKRAKÓWM3000:00:0000:02:23
497MANICKI Leszek 298olejekaszubskie.plGNIEŻDŻEWOM3000:00:0000:02:24
498ZIELONKA Bogumił 779Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:24
499BRACH Jakub 608POZNANM3000:00:0000:02:24
500PAWŁOWSKI Piotr 729GravitanWARSZAWAM4000:00:0000:02:24
501NAWROCKI Konrad 669Unlimited Triathlon ClubKRAKÓWM3000:00:0000:02:24
502KAMIŃSKI Marek 403WARSZAWAM3000:00:0000:02:25
503KRUSZYNA Elżbieta 162KNURÓWK3000:00:0000:02:25
504KANIEWSKI Ireneusz 627PRUSZKÓWM3000:00:0000:02:25
505KORNIŁOW Piotr 6WARSZAWAM4000:00:0000:02:25
506ZINCZUK Kamil 178Euro-KonsultMOTYCZM3000:00:0000:02:26
507SOKOŁOWSKI Artur 399SUWAŁKIM5000:00:0000:02:26
508KUSTROŃ Adam 764KROSNOM5000:00:0000:02:26
509BABIJ Jakub 549Mindfulness InsideŁOMIANKIM3000:00:0000:02:26
510BODZON Marcin 309Żółw Ultras Team WołominWOŁOMINM3000:00:0000:02:27
511SŁOMIAN Marcelina 330ZABRZEK2000:00:0000:02:27
512PARYS Michał 335WOŁOMINM3000:00:0000:02:27
513KOZUBAŁA Piotr 460Żółw Ultras TeamWOŁOMINM3000:00:0000:02:27
514MAKOS Adam 270Silesia Running TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:28
515ORACZ Sylwia 327TARNÓWK4000:00:0000:02:28
516SMOLEŃ Piotr 535KRAKÓWM3000:00:0000:02:28
517SUCHODOLSKI Jerzy 538RADLINM4000:00:0000:02:28
518ŚWIĘTEK Tomasz 634STANISŁAWICEM4000:00:0000:02:28
519ŚNIEŻKO Eugeniusz 20Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:29
520SARAT Ewa 494TARNÓWK4000:00:0000:02:29
521DURA Piotr 554PKB EndorfinaRAKÓWM4000:00:0000:02:29
522POTERA Marcin 65FUKS GarkiGARKIM3000:00:0000:02:30
523ŻAK Oliwia 124Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:30
524JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 155GÓRA KALWARIAK3000:00:0000:02:30
525ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 224Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK4000:00:0000:02:30
526WECLAS Maciek 466GORA KALWARIAM3000:00:0000:02:30
527TOBIASZ Kamil 532Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOPATÓWM3000:00:0000:02:30
528PTAK Patryk 760Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:02:30
529WOJTOWICZ Daniel 18KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:02:31
530ZAJĄC Tomasz 582RZESZÓWM4000:00:0000:02:31
531MATWIEJCZYK Sebastian 767Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:31
532CHODAKOWSKI Marceli 789K.B.Geotermia UniejówPODDĘBICEM3000:00:0000:02:31
533CZAPLA Arkadiusz 109BYTOMM4000:00:0000:02:32
534URBAŃSKI Józef 314KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:02:32
535MAZUR Jerzy 490PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:32
536PAŚKO Rafał 392Przemyski Klub Biegacza / TEATR S.A.N.PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:33
537MAŁEK Piotr 725KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:02:33
538JAKUBOWSKI Wojciech 829KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:02:33
539WRÓBEL Dominik 552AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:34
540GŁUSZCZAK Jerzy 158ŁÓDŹM5000:00:0000:02:35
541GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 136Przemyśl- MarokoŻURAWICAK4000:00:0000:02:36
542BACZA Piotr 137Przemyśl - MarokoŻURAWICAM4000:00:0000:02:36
543MAZUR Magdalena 153PRZEMYŚL ŻURAWICAŻURAWICAK3000:00:0000:02:36
544BAHIR Said 149Maroko -PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:02:36
545GIEŁWANOWSKI Marek 150ŻURAWICAM2000:00:0000:02:37
546CUDZIŁO Joanna 395PKO Bank PolskiSTALOWA WOLAK4000:00:0000:02:37
547ANDRES Kamil 434KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:02:37
548KOZDRA Aleksandra 558KRAKÓWK2000:00:0000:02:37
549BOJAN Gabriela 432Malinowynos.pl ActivGabiJASŁOK2000:00:0000:02:38
550JANICKI Tomasz 53621daplot JarosławJAROSŁAWM2000:00:0000:02:38
551PRYCIŃSKA Wiesława 575Cafe Szkolna 16SUCHY LASK4000:00:0000:02:38
552PRYCIŃSKI Krzysztof 576Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4000:00:0000:02:38
553TROJNAR Damian 642KS JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:02:38
554ŚLANDA Maciej 758LEŻAJSKM3000:00:0000:02:38
555ZYCH Zbigniew 266Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:02:39
556CZMOK Rafał 433Activ-MediaRZESZÓWM4000:00:0000:02:39
557GRANDA Paweł 49821 DAPLOTZARZECZEM3000:00:0000:02:39
558WOJTAL Patryk 559ZATORM2000:00:0000:02:39
559SIÓDMIAK Cezary 231Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:40
560CZECHOWSKA Izabela 384WW TeamLUBLINK4000:00:0000:02:40
561KORBUT Radosław 483SIEDLCEM3000:00:0000:02:40
562PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 777KRAKÓWM3000:00:0000:02:41
563MARUSIAK Piotr 44JAROSŁAWM3000:00:0000:02:41
564SMĘTEK Andrzej 467AKTYWNI Z CUKRZYCĄGDAŃSKM5000:00:0000:02:41
565SUWERDA Jacek 803CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:41
566KOWALEWSKA Izabela 819Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:42
567WASYLISZYN Bernadetta 612Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3000:00:0000:02:42
568SADKOWSKI Bartosz 614Huragan ŁbiskaŁBISKAM4000:00:0000:02:42
569JATA Marta 469Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe/WW TeamLUBLINK3000:00:0000:02:42
570STĘPKOWSKA Berta 415Run_HelpersLUBLINK4000:00:0000:02:43
571ZYCH Anna 438LSBLUBLINK4000:00:0000:02:43
572KOLANKO Michał 668InfoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:43
573BINIAŚ PASTUSIAK Anna 405NIEMCEK3000:00:0000:02:44
574KOTUŁA Jarosław 208Sklep Biegacza Team/ ORA LublinLUBLINM3000:00:0000:02:44
575ROSIŃSKA Małgorzata 437Sklep Biegacza LublinPONIATOWAK3000:00:0000:02:44
576KADŁUBEK Mateusz 228Goggle Pro Active EyewearŚREMM3000:00:0000:02:45
577JAKUBIEC Justyna 382Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK4000:00:0000:02:45
578SOKALSKI Grzegorz 504Parkrun KoonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:02:45
579DOMARADZKA Violetta 813Run VeganWARSZAWAK4000:00:0000:02:45
580ZAKRZEWSKI Robert 814Run VeganWARSZAWAM4000:00:0000:02:45
581SĘKOWSKI Damian 450TYCHYM4000:00:0000:02:46
582ŻOŁNIEROWICZ Hubert 86Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:02:46
583PRZYBYSZ Mariusz 165LUBARTÓWM4000:00:0000:02:46
584TALMA Paweł 156lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:02:46
585KSIĄŻEK Dawid 572LUBLIN BIEGAŁĘCZNAM3000:00:0000:02:46
586LATO Karolina 571Lublin BiegaLUBLINK3000:00:0000:02:46
587MANIAK Łukasz 78SWARZĘDZM4000:00:0000:02:47
588GOZDALSKI Jaroslaw 265Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:0000:02:47
589BĄK Adam 526KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:02:47
590KOSNOWSKA Katarzyna 740WARSZAWAK4000:00:0000:02:47
591PILICHOWSKI Wojciech 93Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:48
592KUBIAK Adam 179Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM4000:00:0000:02:48
593CZERNIK Andrzej 250ZABRZEM6000:00:0000:02:48
594KUROWSKI Michał 274Night Runner`s GliwiceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:02:48
595ABEL Krzysiek 456AKGŁÓDŹM4000:00:0000:02:49
596GAJEWSKA Monika 26TORUNK3000:00:0000:02:49
597BUCZKOWSKA Sylwia 43Piękne i BrodaczeSKOŁOSZÓWK2000:00:0000:02:49
598ROSZKOWSKA Julita 256BIAŁYSTOKK3000:00:0000:02:49
599ZĄBIK Dana 531TORUŃK4000:00:0000:02:49
600WÓJTOWICZ Paweł 573Lublin BiegaLUBLINM3000:00:0000:02:49
601OLEJNICZAK Piotr 826ŁÓDŹM4000:00:0000:02:49
602PAPROCKA Urszula 489NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK2000:00:0000:02:50
603KWIECIEŃ Krzysztof 5274K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:50
604LATOSIŃSKA Edyta 731Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:02:50
605SZCZEPANIAK Karol 744Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM4000:00:0000:02:50
606POTONIEC Grzegorz 772WARSZAWAM3000:00:0000:02:50
607PECYNA Katarzyna 368PIASEKK3000:00:0000:02:51
608STOJANOWSKI Dawid 58RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:51
609WYŻYKOWSKA Agnieszka 430Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:51
610MUTER Łukasz 487Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:51
611MIŚKÓW Marcin 525ZARAZIĆ PASJĄŻORYM3000:00:0000:02:51
612ZIĘBA Marcin 11Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:52
613FIDOR Michał 12RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:52
614SATKO Jacek 194TARNÓWM5000:00:0000:02:52
615JAKOWICZ Agnieszka 783LABOSPORTOTWOCKK4000:00:0000:02:52
616KUSZ Tomasz 276JASŁOM3000:00:0000:02:52
617KAŃDUŁA Klaudia 550TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNANK3000:00:0000:02:52
618STEFANIAK Marcin 551TKD Szakal Jeżyce RunnersDĄBRÓWKAM3000:00:0000:02:52
619SZATYŁOWICZ Przemysław 730poranny patrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:52
620SWOBODA Jarosław 79Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:53
621KRAWCZAK Paulina 113Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:02:53
622BOGUCKA Martyna 121Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0000:02:53
623KALIŃSKI Kamil 202KRAKOWM3000:00:0000:02:53
624POGOCKI Piotr 275KNURÓWM3000:00:0000:02:53
625KRÓTKI Alicja 303TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:02:53
626ZAWADZKA Magdalena 363AKS Polonia WarszawaWARSZAWAK3000:00:0000:02:53
627KAŃDUŁA Grzegorz 640nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:53
628RĄPAŁA Wojciech 762STALOWA WOLAM4000:00:0000:02:53
629ŚLIWIŃSKI Paweł 295SZATANSWIDNIKM3000:00:0000:02:54
630KOWALCZYK Jarek 452WARSZAWAM3000:00:0000:02:54
631KRAWCZAK Kamil 110biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:54
632KOTLIŃSKI Janusz 679RZESZÓWM5000:00:0000:02:54
633MARKIEWICZ Rafał 775WARSZAWAM4000:00:0000:02:54
634MICHALCZEWSKA Marzena 176ŁÓDŹK4000:00:0000:02:55
635MICHALCZEWSKI Andrzej 177ŁÓDŹM4000:00:0000:02:55
636TWARDOWSKI Tomasz 358STRAŻÓWM3000:00:0000:02:55
637KOŚCIAŃSKI Paweł 664KRAŚNIKM3000:00:0000:02:55
638OKARMA Wojciech 681SPORESTJASŁOM3000:00:0000:02:55
638TUTAK Daniel 694FURIOSI POLANKAKROSNOM3000:00:0000:02:55
640PYSIEWICZ Krzysztof 135niezrzeszonyKATOWICEM6000:00:0000:02:56
641CHARKOT Sławomir 252BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:56
642STASZEWSKI Kamil 281LUBLINM3000:00:0000:02:56
643KUDŁAK Paweł 656Poranny PatrolKRAKÓWM2000:00:0000:02:56
644SZALACHA Katarzyna 665RZESZÓWK3000:00:0000:02:56
645TWOREK Bogusław 328BBL JarosławJAROSŁAWM5000:00:0000:02:57
646BIEŃKOWSKI Stanisław 537tomaszewska husariaTOMASZEWOM3000:00:0000:02:57
647OKLEJ Agata 5WARSZAWAK3000:00:0000:02:57
648MICKIEWICZ Jolanta 285JAROSŁAWK4000:00:0000:02:58
649GRZEGORZ Gąszczyk 431Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:58
650DOMAGAŁA Michał 757KIELCEM3000:00:0000:02:58
651SERZYSKO Bartosz 604Delphi Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:02:59
652STARZYŃSKI Stefan 619Perfect Runner LublinLUBLINM4000:00:0000:02:59
653CISZYŃSKI Marek 310START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:00
654GUZIK Łukasz 811KKKTŁYSOKANIEM3000:00:0000:03:00
655ZIELIŃSKI Łukasz 16TARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:03:00
656CHODOROWSKI Arkadiusz 311ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:01
657GIERULA Robert 545UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:03:01
658RYMARZ Grzegorz 476GNIEZNOM4000:00:0000:03:01
659MAKINIA Wawrzyniec 747POZNAŃM4000:00:0000:03:02
660WASIK Kornelia 134TomTom TeamKLOCZEWK2000:00:0000:03:03
661MAŁKIEWICZ Dariusz 211PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:03:03
662ŻACZEK Anna 247biegusiem.plRYKIK5000:00:0000:03:03
663KUPIBIDA Boguslawa 287Silesia Running TeamKATOWICEK5000:00:0000:03:03
664MYŚLIŃSKI Tomasz 344biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:04
665TERLIKOWSKI Paweł 350biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:04
666KĘPKA Robert 495biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:03:04
667WILK Bartosz 517Wilcze PstrykiKRAKÓWM3000:00:0000:03:04
668SUCH Arkadiusz 371Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:03:05
669KACPERSKI Błażej 602KADA Błażej KacperskiSTRYKÓWM3000:00:0000:03:05
670KAMOLA Dawid 790KROSNOM2000:00:0000:03:05
671BORSIAK Sebastian 132GLIWICEM3000:00:0000:03:06
672CIOCZEK Konrad 157LUBLINM3000:00:0000:03:06
673JANIK Paweł 180CF Rzeszów 6AMCHORKÓWKAM3000:00:0000:03:06
674KIJ Kinga 798BRZOZÓWK3000:00:0000:03:06
675ŚLEMP Bernadetta 770JASIONKAK4000:00:0000:03:06
676SOSZYŃSKA Gosia 323CzłapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:03:07
677KUŁAKOWSKI Piotr 322CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:07
678MYSŁEK Radosław 805KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:03:07
679GURGUL Marcin 222KRYNICA ZDRÓJM2000:00:0000:03:08
680NOWACKI Dawid 262KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:08
681ORZECH Artur 321Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:08
682DRAPAŁA Jan 320Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:08
683STRZĘPKA Krzysztof 361Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:08
684POSADZKI Paweł 499MPfoto.com.plSANOKM3000:00:0000:03:08
685SZEWC Marian 138BILGORAJM6000:00:0000:03:09
686RYCZKO Andrzej 355BILGORAJM3000:00:0000:03:09
687KULON Marcin 797SANOKM3000:00:0000:03:09
688PILECKI Maciej 791WROCŁAWM4000:00:0000:03:10
689DĄBEK Paweł 674RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:03:10
690WÓJTOWICZ Paweł 501KURÓWM4000:00:0000:03:11
691LIS Marek 130CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:22
692STĘPIEŃ Maksymilian 301RZESZÓWM4000:00:00
693KULIBERDA Tomasz 784Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:00
Znaleziono 693 wynik(ów)