III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-01-29
Miejsce:
Cisna
Dystans:
44,6 km
Zgłoszonych:
803
Wystartowało:
693
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
691
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
    
1CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty_Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:2901:54:23
2FARON Robert 13Salco Sport TeamZALESIEM4000:00:0000:00:3201:58:25
3JENDRYCH Artur 695Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:04
4BEDNARZ Cezary 423Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:09
5CISZCZONIK Sebastian 511Dobry Zbeer, RGiGRZESZÓWM3000:00:0000:00:3501:59:32
6KOZIOŁ Kamil 218Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:00:4601:59:55
7MEDEJCZYK Łukasz 506JEDLICZEM2000:00:0000:00:3002:00:47
8PLOCH Jakub 451NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:3002:04:05
9WIERNUSZ Krzysztof 341Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:3302:04:29
10PASIECZNY Robert 206FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:2902:05:14
11NOWAKOWSKI Tobiasz 331MKB DreptakSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:5202:05:16
12PIETRZYK Wojciech 220Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4502:06:23
13GAWLIK Sławek 426MARCINSWIERCTEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:3402:07:51
14HETMAN Radosław 377Grupa NomaxJAWORZNOM3000:00:0000:00:4202:09:07
15BARCEWICZ Marta 1sklepbiegowy.com/ SS Drużyna Wilka/ ASICS FrontrunnnerBARTOSZYCEK3000:00:0000:00:2702:09:07
16ŚLĘCZKA Damian 257ARGO Sp. z o.o. Łańcut / DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:00:4102:09:27
17LUBAŃSKI Robert 625BUKOWICEM5000:00:0000:00:4002:09:58
18JAŁOCHA Mieczysław 721Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:3402:11:04
19BACHER Stanisław 620KROSNOM3000:00:0000:00:5502:11:05
20SMOLAK Piotr 754MOSiR - DuklaPORAJM5000:00:0000:00:4202:12:08
21CZUBA Jarek 543PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0000:00:2902:12:46
22PRĘTNIK Sławomir 416Orgazm AntylopyJEDLICZEM3000:00:0000:00:4902:12:50
23ARSENIUK Anna 2T. S. Opatrunki ToruńGÓRSK / ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:0000:00:3802:12:55
24GOTFRYD Adam 186JASŁOM4000:00:0000:00:3402:13:11
25WĘGIEL Marcin 635www.malinowynos.plJASŁOM2000:00:0000:00:3502:13:41
26CZAJKA Karol 70Inkubator Przedsiębiorczości w Lublinie FRL.KRĘPIECM3000:00:0000:00:3802:13:44
27KOBIERSKI Piotr 112UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:5002:14:11
28LESZCZYŃSKI Andrzej 315Body club mławaMŁAWAM5000:00:0000:00:5702:14:14
29JASTRZĄB Piotr 216Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:00:3902:14:18
30WYWŁOKA Paulina 486JAROSŁAWK2000:00:0000:00:3602:14:38
31AUGUSTYŃSKI Sylwester 64Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0802:14:53
32TYBUREK Michał 518Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:00:4002:15:06
33KWIATKOWSKI Michael 25KRAKÓWM3000:00:0000:00:4302:15:38
34LAKSA Dariusz 652BYTOMM3000:00:0000:00:3802:16:25
35GOŚCINIEWICZ Paweł 651KATOWICEM4000:00:0000:00:3802:16:25
36PRUCNAL Zbigniew 446elko24.pl JasłoJASŁOM4000:00:0000:00:3202:16:26
37FLOREK Sebastian 615NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:01:0902:16:40
38JANIK Mariusz 127Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4402:16:55
39DOMIN Łukasz 710Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:16:56
40ŁAGOŻNY Łukasz 782BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:00:4002:16:57
41BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 509JASŁOM4000:00:0000:00:3502:17:09
42SKRZESZEWSKI Henryk P. 57STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:3502:17:21
43SUROWIEC Grzegorz 816Besta Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3802:18:04
44DOMISZEWSKA Maria 649USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:3902:18:13
45MICHALAK Mariusz 677Dzikie Życie Run TeamPOZNAŃM4000:00:0000:00:3602:18:50
46GÓRKA Marcin 47UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWM2000:00:0000:02:0902:19:00
47URBASEK Łukasz 215GLIWICEM3000:00:0000:01:5702:19:05
48JAŁOZA Ireneusz 493Klub Biegających Leśników / ZaDyszkaTEGIMINM4000:00:0000:01:1102:19:18
49KOZIEŁ Grzegorz 188Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:0102:19:25
50BRZOZOWSKI Łukasz 219I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4502:19:26
51BONDARA Sylwia 3Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:00:5302:19:47
52BARANOWSKI Jacek 735JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:5002:19:55
53KRZEMIŃSKI Marcin 348Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1302:20:15
SZPINDA Sebastian 246BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM30DNF00:01:08 DNF02:20:20 DNF
55DOROTA Zbyszek 213RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM4000:00:0000:02:2002:20:43
56KORNAGA Janusz 38Akademia Sportu Lubaczów KRUS HoryniecHORYNIEC ZDRÓJM5000:00:0000:00:5102:20:46
57BORÓWKA Ryszard 448GDYNIAM4000:00:0000:00:4802:20:52
58CZELEJ Rafał 184Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:00:5002:20:54
59WASYLÓW Jacek 463ANTEK TEAM PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:0702:21:27
60KONIARZ Michał 171OneManRunTeamBRZEGM4000:00:0000:00:4302:21:35
61REJ Mirosław 106M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:5502:22:11
62LONC Tomasz 107M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM3000:00:0000:00:5402:22:21
63SZWEBLIK Krzysztof 391Krzysztof SzweblikZABRZEM4000:00:0000:01:0402:22:28
64WIĘCH Piotr 389WOŁOMINM3000:00:0000:01:1002:22:28
65KOWALCZYK Rafał 768LUBLINM4000:00:0000:01:0102:22:37
66ROBERT Mazurek 267SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM / LSBLUBLINM4000:00:0000:00:4702:22:48
67PABIAN Paweł 810BRUBECK Pabiano Krasne TeamKRASNEM2000:00:0000:00:4302:22:50
68MATUSIAK Michał 143Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:01:0002:23:08
69DUCKI Piotr 749OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:01:0302:23:16
70SOLIŃSKA Katarzyna 35Cisowianka TeamKRAKÓWK2000:00:0000:00:5102:23:17
71MIERZLIKIN Natalia 411WARSZAWAK2000:00:0000:01:3802:23:19
72KRUPA Grzegorz 100KS SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:01:0502:23:22
73CAGARA Paweł 766STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4402:23:24
74STĘPIEŃ Wojciech 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:0302:23:30
75BIAŁECKI Krzysztof 507EPIDEMIASPORTUMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:01:4602:23:37
76STODOLNY Krzysztof 387WORYTYM5000:00:0000:00:4602:23:58
77ŁUKASIK Michał 724RUN-BIKE.PLBUSKO-ZDRÓJ / TARNÓWM3000:00:0000:02:0902:24:01
78MISZCZAK Szymon 824Rehabilitanci.org.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:4402:24:02
79NAGIEL Andrzej 802Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:01:4902:24:03
80TOMCZYK Grzegorz 692JASIONKAM2000:00:0000:01:2602:24:21
81GMITEREK Tomasz 289LUBLINM4000:00:0000:01:1002:24:22
82MAKOWSKA Olga 611Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4502:24:49
83NOWAK Piotr 373WARSZAWAM3000:00:0000:01:2902:24:54
84MURAK Robert 29ŁĘCZNAM4000:00:0000:01:5002:25:21
85GRĘBOWIEC Mateusz 19TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:0902:25:51
86BARAN Kamil 308JAROSŁAWM2000:00:0000:01:1602:25:51
87ŻUREK Paweł 324RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:5202:25:51
88BRZEZIŃSKI Andrzej 45RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0000:00:3202:26:24
89FLĄDRO Daniel 244WOKOWICEM3000:00:0000:00:5602:26:31
90DUDA Paweł 422Hotel Nafta KrosnoJEDLICZEM3000:00:0000:00:5802:26:32
91ZYGMUNT Marcin 639Zakład Karny nr 2 GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:2402:26:46
92GLEISNER Tomasz 273TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1202:26:49
93MACHUCKI Adrian 16021 bspRZESZÓWM3000:00:0000:00:4602:27:04
94MACHAŁA Kamil 42Przeworska Grupa BiegowaTRYŃCZAM2000:00:0000:01:2502:27:42
95DAŁOMIS Lesław 441TRYŃCZAM4000:00:0000:01:2502:27:42
96JADZIEWICZ Jakub 685Pro-running.plWARSZAWAM4000:00:0000:00:4302:27:51
97SOŁOWIEJ Łukasz 774WARSZAWAM3000:00:0000:00:4402:28:06
98SOKALSKI Grzegorz 504Parkrun KoonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:02:4502:28:12
99KORDOWICZ Łukasz 80BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:01:0802:28:16
100PIECUCH Marcin 90Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0302:28:27
101HAUPT Krzysztof 778SUCHY LASM3000:00:0000:01:5402:28:28
102DEJAS Tomasz 105MYSŁOWICEM3000:00:0000:01:4402:28:35
103TRETER Sebastian 693OKSAM2000:00:0000:01:2602:28:39
104BŁACH Piotr Buła 703Opel Active TeamGLIWICEM5000:00:0000:01:0602:28:44
105PYRKOSZ Damian 318Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0000:01:3202:28:58
106KMAK Sławek 199PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:37
107PACHO Sylwester 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:38
108POTOCZNY Piotr 477K&KJAROSŁAWM3000:00:0000:01:4402:29:40
109ZAJĄC Katarzna 3744K Team TarnówTARNÓWK3000:00:0000:01:1002:29:47
110BEDNARZ Krzysztof 3754K TEAM TarnówTARNÓWM5000:00:0000:01:1002:29:47
111GORZELAŃCZYK Jakub 570Tour de RunGOLĘCZEWOM2000:00:0000:01:5902:29:48
112PALUCH Andrzej 409Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:00:5202:30:04
113HYZ Marek 241OTM-Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:01:0902:30:13
114KUDŁAK Paweł 656Poranny PatrolKRAKÓWM2000:00:0000:02:5602:30:19
115GURGUL Sebastian 94AROMAT NÓGKRAKOWM3000:00:0000:01:0202:30:21
116TWORZYDŁO Michał 271Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:30:23
117GOSZTYŁA Patryk 360Brzozowski Klub BiegaczaDOMARADZM2000:00:0000:00:5302:30:23
118KRENZEL Regina 474JAROSŁAWK2000:00:0000:00:5502:30:27
119PUDELKO Roman 542CHRÓŚCINAM2000:00:0000:01:3202:30:30
120SŁUJA Adam 645RANIŻÓWM4000:00:0000:01:0202:30:36
121SZWAJKA Robert 484STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:4702:30:43
122JURCZYK Łukasz 412http://aleksandrastefanska.plRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:01:1302:31:12
123ZIĘBA Marcin 11Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5202:32:07
124MACKIEWICZ Roman 37Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:01:1302:32:12
125WIKTOROWICZ Tomasz 574WARSZAWAM4000:00:0000:00:5402:32:14
126NOWINOWSKI Andrzej 672KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:00:4502:32:21
127WOLSKI Marcin 17Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:4802:32:34
128MAŁEK Piotr 725KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:02:3302:32:36
129SMOLEŃ Piotr 535KRAKÓWM3000:00:0000:02:2802:32:41
130TERLECKI Krzysztof 557Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:2102:32:57
131FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:1702:32:59
132WOLSKI Michał 227Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:00:4902:33:05
133WINIARCZYK Emil 126LUBLINM3000:00:0000:00:5702:33:12
134GIERULA Robert 545UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:03:0102:33:35
135WĘGRZYN Krzysztof 561Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:00:5902:33:39
136MARĆ Marcin 716NightRunners+KRAKÓWM2000:00:0000:01:1602:33:40
137SEGIET Paweł 313Silesia Runners ClubBYTOMM3000:00:0000:01:0302:33:59
138ZMYSŁOWSKI Igor 600LUBLINM2000:00:0000:02:1702:34:11
139CHOJECKI Dariusz 591KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:02:1702:34:12
140RENCZ Małgorzata 622ORZESZEK4000:00:0000:00:5902:34:23
141KRASOŃ Mariusz 62TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1202:34:26
142BIENIECKA Anna 800ALPIN SPORT / OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:00:4302:34:33
143LANGE Beata 610BIŁGORAJK4000:00:0000:01:4402:34:40
144SKIBE Tomasz 28Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:01:0902:34:42
145LAMPARSKI Łukasz 809GÓRKI WIELKIEM2000:00:0000:02:0202:34:45
146ZAWADZKI Mariusz 339KRAKÓWM3000:00:0000:00:4002:34:50
147DOMAGAŁA Kamil 95Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:01:5202:34:52
148WOJAK Szymon 388OPOLEM2000:00:0000:01:5102:35:08
149ŁUKASZEK Artur 129LubartowBiegaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5402:35:17
150ŚMIAŁKOWSKA Jolanta 794Łódź Running TeamŁÓDŹK5000:00:0000:01:1602:35:34
151KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 101Rocky Balboa Running ClubBYTOMM3000:00:0000:00:3902:35:39
152KRÓLIKOWSKI Igor 337RabbitsKRAKÓWM3000:00:0000:01:1702:35:44
153NIŻNIK Marcin 280Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:00:5802:35:51
154KUSZ Tomasz 276JASŁOM3000:00:0000:02:5202:35:59
155STEFAŃSKI Jarosław 630W Pogoni za DuchemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM5000:00:0000:00:5902:36:12
156WITEK Bogdan 650Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:00:5702:36:17
157PONIEWOZIK Irek 72LONDYNM3000:00:0000:00:4202:36:19
158ZABOROWSKI Robert 464KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:1602:36:26
159OBROŚLAK Grzegorz 89Traper/ Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:1202:36:27
160PIETRYSZYN Mariusz 41KRASICZYNM3000:00:0000:00:4602:36:33
161SZEREMETA Andrzej 197PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:0000:00:3502:36:47
162BOGUSZ Piotr 690SS Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:00:5802:36:48
163BOGACKI Andrzej 122KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:00:5602:37:03
164PAPROCKI Wiesław 828kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:01:5102:37:04
165ŚWIĘTEK Tomasz 634STANISŁAWICEM4000:00:0000:02:2802:37:06
166HYDZIK Grzegorz 251SANOKM3000:00:0000:01:2602:37:07
167KAPICA Dominik 759GARBÓWM2000:00:0000:01:4302:37:19
168SERAFIN Paulina 195Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK3000:00:0000:01:3202:37:33
169JURCZAK Roman 279Vitamins for yuoRZESZÓWM5000:00:0000:00:2902:37:35
170IWANICKI Krzysztof 427WOJASZÓWKAM2000:00:0000:01:2402:37:42
171KOSIN Paweł 212Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1202:38:00
172SZLEGIER Dariusz 734biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:00:4702:38:01
173RODZOCH Daniel 699WARSZAWAM2000:00:0000:01:3902:38:12
174BIELAMOWICZ Dariusz 702Piaseczno Running TeamJASŁOM2000:00:0000:00:5302:38:18
175SIEJA Sebastian 564JW 4115GLIWICEM2000:00:0000:01:2902:38:26
176ZAWADZKI Piotr 258Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0000:00:3302:39:09
177SZPYT Ryszard 259BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:1002:39:15
178SZYMURA Karolina 3664K TEAM TARNÓWTARNÓWK3000:00:0000:01:1002:39:15
179KRUCZEK Monika 167Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:01:3602:39:16
180KUSION Anna 278EKIPA z TARNOWATARNÓWK5000:00:0000:01:0902:39:23
181DONIEC Marek 200Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:1802:39:30
182JASZCZYŃSKI Maciej 163Lacho TeamKRAKÓWM2000:00:0000:02:1002:39:47
183SUCHODOLSKI Jerzy 538RADLINM4000:00:0000:02:2802:39:48
184KOWALCZYK Grzesiek 116LUBLINM4000:00:0000:01:5602:39:58
185OLEJNICZAK Piotr 826ŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:40:01
186SIPIERA Tomasz 34Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1202:40:22
187MICHNO Tomasz 87Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1302:40:22
188MORAWA Mateusz 168Lacho TeamGOŁUCHOWICEM3000:00:0000:02:1702:40:22
189DUDZIAK Dorota 342KRAKÓWK3000:00:0000:00:4102:40:29
190ŻYWCZAK Artur 742KM PSP KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:00:4102:40:32
191BASZAK Tomasz 671Siła OgraSOBÓTKAM3000:00:0000:00:4502:40:38
192KRAWCZAK Paulina 113Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:02:5302:40:49
193JANKOWSKI Sebastian 544RADZYMINM3000:00:0000:01:3602:40:49
194CZAPLA Arkadiusz 109BYTOMM4000:00:0000:02:3202:40:50
195KRÓTKI Alicja 303TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:02:5302:40:51
196KANIEWSKI Ireneusz 627PRUSZKÓWM3000:00:0000:02:2502:40:56
197WICZUK Michał 419MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:5302:41:04
198DĘBSKA Joanna 98Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0102:41:08
199FRĄC Dariusz 492Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0102:41:08
200SUŁKOWSKI Maciej 283JAROSŁAWM4000:00:0000:01:4402:41:13
201WLODEK Mateusz 500POZNANM3000:00:0000:01:4502:41:14
202OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 74NIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICEK4000:00:0000:02:1402:41:24
203SUDZIŃSKI Jacek 436PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:1202:41:29
204BRYGIER Jacek 261RykowiskoPŁOCKM4000:00:0000:02:1502:41:31
205BĄK Adam 526KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:02:4702:41:41
206PANDER Marek 618HR max ZoryORZESZEM4000:00:0000:01:4002:41:42
207KUTNIK Mirosław 598KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:01:0902:42:00
208CZYŻOWSKA Adrianna 788BŁAŻOWAK3000:00:0000:01:4302:42:29
209MALINOWSKI Marcin 647BYTOMM4000:00:0000:00:5402:42:35
210MALINOWSKA Iwona 646BYTOMK4000:00:0000:00:5202:42:36
211WILK Damian 326KOLBUSZOWAM2000:00:0000:02:1902:42:52
212DROZD Maciej 440WARSZAWAM4000:00:0000:01:2902:43:00
213BUCZYŃSKI Radosław 154Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:01:1302:43:03
214RIJ Tomasz 480Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:01:4502:43:04
215TWARDOWSKI Tomasz 358STRAŻÓWM3000:00:0000:02:5502:43:17
216STECH Joanna 435GORLICEK5000:00:0000:00:5002:43:27
217PAWŁOWSKI Piotr 729GravitanWARSZAWAM4000:00:0000:02:2402:43:28
218ZAWADA Krzysztof 496Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2302:43:29
219LIK Marek 717CHEŁM BIEGACHEŁMM5000:00:0000:01:5502:43:30
220FARON Agnieszka 799NORAFSPORTKRAKÓWK3000:00:0000:01:0402:43:32
221MAŚLANKA Piotr 763BydGościeBYDGOSZCZM3000:00:0000:01:5102:43:46
222PELA Dariusz 297Sky-Trans TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:2502:43:49
223DEYNECKA Martyna 534LUBARTÓWK3000:00:0000:01:5502:43:50
224CHODAKOWSKI Marceli 789K.B.Geotermia UniejówPODDĘBICEM3000:00:0000:02:3102:44:04
225OLSZEWSKI Jacek 53PLOCKM4000:00:0000:00:3902:44:06
226POPŁAWSKI Piotr 378PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:44:16
227MILEWSKI Mateusz 776ministerstwo głupich krokówWARSZAWAM3000:00:0000:02:2202:44:34
228POREMBSKI Leszek 821Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:00:5402:44:37
229MIĘKUS Hubert 111WARSZAWAM4000:00:0000:00:5502:44:44
230ZAJĄC Tomasz 582RZESZÓWM4000:00:0000:02:3102:44:56
231CHRUŚCIEL Michał 817Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:0002:45:23
232MROZEK Krzysztof 429Biegam bo chcęGORLICEM3000:00:0000:00:5002:45:29
233SKOTNICKA Anna 236Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAK3000:00:0000:02:1502:45:30
234SKOTNICKI Dariusz 234Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAM3000:00:0000:02:1602:45:31
235PYSZKO Janusz 203WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM3000:00:0000:01:2002:45:34
236JANIK Janusz Johan 50Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1002:45:45
237OSIŃSKI Robert 170ZABRZEM3000:00:0000:02:1902:45:45
238PRÜFER Paweł 300KOSIECZYNM4000:00:0000:00:5602:45:50
239SZYBIAK Waldemar 453Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:01:4102:45:53
240GOLBA Łukasz 54Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:01:2102:46:13
241ŁUKASIAK Sylwester 104MIĘDZYBORÓWM4000:00:0000:01:4702:46:17
242KŁOSOK Adam 290MARKLOWICEM4000:00:0000:01:5602:46:32
243SERAFIN Piotr 632STRÓŻEM4000:00:0000:01:2102:46:35
244SERAFIN Robert 727GRYBÓWM4000:00:0000:01:2102:46:36
245BOGUSZ Bartosz 424KRAKÓWM4000:00:0000:02:0802:46:40
246WRÓBEL Adam 712GLIWICEM3000:00:0000:02:1602:46:57
247SOFUŁ Tomasz 726WARSZAWAM4000:00:0000:01:4602:47:10
248STARZYŃSKI Stefan 619Perfect Runner LublinLUBLINM4000:00:0000:02:5902:47:11
249ŻURAWSKI Sławomir 393PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:47:13
250RABADA Artur 299RYMANÓWM3000:00:0000:01:4502:47:23
251SAMSON Sebastian 580SZCZECINM3000:00:0000:01:3702:47:28
252GAŁUSZKA Bogusław 254RZESZÓWM3000:00:0000:02:0502:47:35
253KOŁTUNIEWICZ Andrzej 683wieś tańczy i biegaLUBLINM4000:00:0000:01:5402:47:37
254BYRCZEK Michał 225WROCŁAWM3000:00:0000:01:2802:47:38
255WOLWOWICZ Zbigniew 380NOWA DĘBAM4000:00:0000:01:5402:47:38
256HOROWSKI Tomasz 77Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTYCHYM4000:00:0000:01:4602:47:39
257SWACHA Piotr 312Biłgoraj BiegaBILGORAJM3000:00:0000:01:4402:47:42
258SZKODA Robert 357Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:3002:47:42
259PRZYWARA Dominika 84WWF UR / Zabiegani MielecMIELECK2000:00:0000:00:5602:47:58
260KIEWISZ Adam 709SS Drużyna WilkaGIETRZWAŁDM3000:00:0000:02:1102:48:20
261KOŚCIAŃSKI Paweł 664KRAŚNIKM3000:00:0000:02:5502:48:31
262CHMURA Piotr 801OLESNOM4000:00:0000:02:1302:48:33
263BORSIAK Sebastian 132GLIWICEM3000:00:0000:03:0602:48:41
264POGOCKI Piotr 275KNURÓWM3000:00:0000:02:5302:48:45
265MAKOS Adam 270Silesia Running TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:2802:48:46
266JANICKI Tomasz 53621daplot JarosławJAROSŁAWM2000:00:0000:02:3802:48:46
267ILKIEWICZ Adam 637Allianz Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:0602:48:47
268BURANDT Magdalena 701SS Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:02:1102:48:48
269WECLAS Maciek 466GORA KALWARIAM3000:00:0000:02:3002:48:51
270PILICHOWSKI Wojciech 93Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:4802:48:52
271RUTA Mikolaj 352SPORTMATRIX.COMKRAKÓWM3000:00:0000:02:2002:48:59
272JEDLIŃSKI Bartosz 91Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:0702:49:05
273CZACHOR Andrzej 118Turlam Się Do MetyNOSÓWKAM3000:00:0000:01:5702:49:07
274KALANDYK Wojciech 117Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:01:5702:49:07
275MAZUR Grzegorz 233Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:11
276ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 223Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:12
277KWIATKOWSKI Wojciech 142TSA SANDOMIERZSZCZYTNIKIM3000:00:0000:01:1102:49:24
278PRZYCHODZEŃ Paweł 394WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:49:27
279GUT Przemysław 765JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:4902:49:28
280KUSTROŃ Adam 764KROSNOM5000:00:0000:02:2602:49:32
281KLAMUT Ryszard 449JABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:01:1602:49:33
282SUSKI Józef 125Biegacz NowosolnaŁÓDŹM3000:00:0000:01:0802:49:37
283DROZD Sławmomir 191WWF-URRZESZÓWM4000:00:0000:00:5602:49:42
284KALTENBERG Janusz 473JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:43
285TOMAS Dariusz 443JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:45
286GWIZDAŁA Łukasz 605theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:02:2102:49:45
287PIECUCH Karolina 99Lacho TeamPRZEWORSKK3000:00:0000:02:0302:50:12
288CHWALISZEWSKI Jarosław 49Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1802:50:20
289DYMEK Paweł 286FestinaLenteMIELECM3000:00:0000:01:0902:50:21
290ZYCH Zbigniew 266Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:02:3902:50:32
291GRUCHAŁA Agnieszka 462MEWA GdyniaGDYNIAK4000:00:0000:01:1602:50:32
292KŁODOWSKI Jacek 698OTWOCKM4000:00:0000:01:2102:50:34
293ANDREJKOW Arkadiusz 263SANOKM3000:00:0000:01:2302:50:41
294KOZIEŁ Tomasz 609UNLIMITED TRIATHLON CLUBKRAKÓWM3000:00:0000:02:2302:50:49
295KOKOT Roman 691Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:4102:50:49
296SADKOWSKI Bartosz 614Huragan ŁbiskaŁBISKAM4000:00:0000:02:4202:50:53
297WILTOWSKI Wojciech 707Team eDokumentyKRAKÓWM4000:00:0000:02:0402:51:18
298SŁOMIAN Marcelina 330ZABRZEK2000:00:0000:02:2702:51:36
299ANIELSKI Przemysław 718ŚWIĘTAJNOM3000:00:0000:02:2102:51:37
300SROKA Zbigniew 796SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:1202:51:39
301ĆWIĄKAŁA Halina 585Samotni WędrowcyKROSNOK4000:00:0000:01:0002:51:54
302SUCH Arkadiusz 371Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:03:0502:51:59
303DRAUS Borys 714KRASNEM2000:00:0000:01:3402:52:06
304KĄDZIELAWA Marcin 39STARGLASSTEAMTARNÓWM2000:00:0000:01:4302:52:17
305LOREK Marek 182KB Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:0502:52:32
306HYJEK Elżbieta 593ZABIEGANI MIELECMIELECK4000:00:0000:02:0202:52:43
307JANIK Paweł 180CF Rzeszów 6AMCHORKÓWKAM3000:00:0000:03:0602:52:48
308ABEL Krzysiek 456AKGŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:52:57
309SZWAJKA Aneta 479STALOWA WOLAK4000:00:0000:00:4702:53:03
310RZĄDKOWSKI Krzysztof 428Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:0000:02:0902:53:18
311SKUBIDA Marcin 306sprint gorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1402:53:20
312TRZEŹWIŃSKA Anna 325BIŁGORAJK4000:00:0000:01:4502:53:26
313ROMANÓW Przemek 736Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM3000:00:0000:01:3202:53:29
314TRYBUCHOWICZ Michał 752WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:53:32
315GNATOWSKI Przemysław 750AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM2000:00:0000:01:5102:53:32
316ŚCIBOR Marcin 670KB Galeria WarszawaKRASNYSTAWM3000:00:0000:01:3402:53:39
317GELETA Marek 505KRAKÓWM5000:00:0000:01:1202:53:41
318JAZŁOCKI Łukasz 364WARSZAWAM3000:00:0000:01:3002:53:42
319POTONIEC Grzegorz 772WARSZAWAM3000:00:0000:02:5002:54:00
320SIKORA Tomasz 383ZGŁOBICEM3000:00:0000:01:5702:54:27
321POSADZKI Paweł 499MPfoto.com.plSANOKM3000:00:0000:03:0802:54:28
322RUSZNICA Tomasz 46ZSG RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:3502:54:33
323ĆWIEK Dariusz 226STANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:02:0102:54:40
324ŻOŁNIEROWICZ Hubert 86Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:02:4602:54:43
325CISZYŃSKI Marek 310START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:0002:54:57
326PORĘBA Eugeniusz 541MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0000:01:4202:54:58
327SERZYSKO Bartosz 604Delphi Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:02:5902:54:59
328GUZIK Łukasz 811KKKTŁYSOKANIEM3000:00:0000:03:0002:54:59
329KULON Marcin 797SANOKM3000:00:0000:03:0902:55:04
330BANASIEWICZ Paweł 248POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3000:00:0000:01:2602:55:06
331SOCHA Marcin 771Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:3802:55:13
332GURGUL Marcin 222KRYNICA ZDRÓJM2000:00:0000:03:0802:55:17
333NOWACKI Dawid 262KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:0802:55:17
334SITKO Grzegorz 547Brothers Team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM2000:00:0000:01:2702:55:34
335MIROSŁAW Albert 390Lubelska Grupa Triathlonu/WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:2702:55:59
336BŁAJSZCZAK Karol 719TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1902:56:08
337CHORZĘPA Mariusz 528TSA -SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1802:56:09
338KISIAŁA Filip 30Lacho TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:02:1302:56:26
339KOZDRA Aleksandra 558KRAKÓWK2000:00:0000:02:3702:56:28
340ŚLIWIŃSKI Andrzej 478MIECHÓWM6000:00:0000:01:4202:56:38
341DOMAŃSKI Jerzy 697OTWOCKM5000:00:0000:01:2202:57:05
342MAKINIA Wawrzyniec 747POZNAŃM4000:00:0000:03:0202:57:53
343WITKOWSKI Dominik 291Karl Knauer PolandPOZNAŃM4000:00:0000:01:5802:57:56
344BARTOSZEK Krzysztof 533Mrowka Active Team jarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5702:58:01
345DOMAGAŁA Michał 757KIELCEM3000:00:0000:02:5802:58:07
346TUROSZ Zbigniew 421LEŻAJSKM5000:00:0000:01:0902:58:14
347RADZICKI Wojciech 711Jestem z ChełmaŁOMIANKIM3000:00:0000:01:3302:58:39
348DZIADOŃ Justyna 369Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:1702:58:46
349JAKUBIEC Szymon 166Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:1802:58:46
350GARCZYŃSKI Darek 71KATOWICEM4000:00:0000:02:0902:58:52
351KOKOSZKA Magdalena 592ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0000:02:0302:59:18
352WAŻNY Andrzej 644TynexpolRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:00:07
353PILCH Daniel 15www.gohardorgohome.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:1903:00:13
354WOJTOWICZ Daniel 18KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:02:3103:00:14
355KRAWCZAK Kamil 110biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:5403:00:21
356CHARKOT Sławomir 252BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:5603:00:21
357CEGLARZ Jacek 386SZERBUD TEAMKIELNAROWAM3000:00:0000:02:0503:00:26
358ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 472ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:0403:00:26
359KADŁUBEK Mateusz 228Goggle Pro Active EyewearŚREMM3000:00:0000:02:4503:00:27
360WASIELEWSKI Włodzimierz 396Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:01:1903:00:27
361MIŚKÓW Marcin 525ZARAZIĆ PASJĄŻORYM3000:00:0000:02:5103:00:42
362MANICKI Leszek 298olejekaszubskie.plGNIEŻDŻEWOM3000:00:0000:02:2403:00:47
363SOLECKI Krzysztof 425MOGILANYM4000:00:0000:02:0903:01:06
364ZAKRZEWSKI Robert 814Run VeganWARSZAWAM4000:00:0000:02:4503:01:07
365DOMARADZKA Violetta 813Run VeganWARSZAWAK4000:00:0000:02:4503:01:08
366BODZON Marcin 309Żółw Ultras Team WołominWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:13
367BUCZKOWSKA Sylwia 43Piękne i BrodaczeSKOŁOSZÓWK2000:00:0000:02:4903:01:14
368KUBIAK Adam 179Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM4000:00:0000:02:4803:01:14
369KOTLIŃSKI Janusz 679RZESZÓWM5000:00:0000:02:5403:01:18
370KOZUBAŁA Piotr 460Żółw Ultras TeamWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:21
371ŚLIWIŃSKI Paweł 295SZATANSWIDNIKM3000:00:0000:02:5403:01:24
372SZALACHA Katarzyna 665RZESZÓWK3000:00:0000:02:5603:01:36
373SZYPUŁA Michał 659Liburnia TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:5603:01:56
374CZERNIK Andrzej 250ZABRZEM6000:00:0000:02:4803:01:57
375SZYPUŁA Wojciech 663WARSZAWAM4000:00:0000:01:5603:01:57
376NAWARA Ewelina 590Księżniczki NibylandiiTARNÓWK3000:00:0000:01:2903:01:59
377LIGĘZA Joanna 806Smashing PĄpkinsKRAKÓWK4000:00:0000:02:0903:02:06
378BULWAN Radosław 655RZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:02:11
379KOWALCZYK Jarek 452WARSZAWAM3000:00:0000:02:5403:02:15
380ZAJDEL Sławomir 307Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5703:02:25
381JANUS Sławomir 119Liverki TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:2803:02:47
382JANULEK Robert 288RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2000:00:0000:01:5503:03:21
383TOSNOWIEC Radosław 470Ready4SKRAKOWM2000:00:0000:02:1003:04:06
384DUBIENKO Joanna 151UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWK2000:00:0000:02:1703:04:07
385PILECKI Maciej 791WROCŁAWM4000:00:0000:03:1003:04:08
386KORBUT Radosław 483SIEDLCEM3000:00:0000:02:4003:04:25
387DYLĄG Zbigniew 340KRAKÓWM5000:00:0000:00:4103:04:31
388TOBIASZ Kamil 532Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOPATÓWM3000:00:0000:02:3003:05:16
389PTAK Patryk 760Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:02:3003:05:17
390KRZOSEK Joanna 73LONDYNK3000:00:0000:02:1503:05:30
391KAZANOWSKI Marcin 607KAMIENIECM4000:00:0000:01:5803:05:33
392BOJAN Gabriela 432Malinowynos.pl ActivGabiJASŁOK2000:00:0000:02:3803:05:36
393CZMOK Rafał 433Activ-MediaRZESZÓWM4000:00:0000:02:3903:05:38
394BABIJ Jakub 549Mindfulness InsideŁOMIANKIM3000:00:0000:02:2603:05:39
395GRABIŃSKI Waldemar 546Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM4000:00:0000:01:1203:05:51
396NIESPODZIANA Anna 548Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK3000:00:0000:01:1103:05:52
397HAJDO Robert 189Victoria BrzeskoBRZESKOM4000:00:0000:01:5803:06:06
398SIWIEC Tomasz 14CHMIELNIKM3000:00:0000:01:3503:06:13
399ADAMCZEWSKI Jakub 207Night Runners / NBRPOZNAŃM2000:00:0000:01:1403:06:14
400PIEKARSKI Andrzej 737Grzmot GrzmiącaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:1903:06:26
401DONIEC Sebastian 185www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:02:0603:06:27
402SZATYŁOWICZ Przemysław 730poranny patrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5203:06:36
403RAMM Aleksander 190Smiley Ultras :)WARSZAWA-WESOŁAM3000:00:0000:01:2603:06:57
404GRUNTOWSKI Mateusz 485Niemo AdventureNIEMODLINM3000:00:0000:01:5203:06:57
405KANTOR Darek 410RUN_HELPERSIBODUSZYNM4000:00:0000:01:5403:06:58
406GRUCHAŁA Piotr 461GDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:22
407GACKI Zdobysław 502Gaccy teamGDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:22
408NESTOROWICZ Maksymilian 578Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2303:07:24
409GOZDALSKI Jaroslaw 265Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:0000:02:4703:07:52
410OPOLSKI Piotr 338LUKS Lubartów - Sekcja SzachowaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5903:08:00
411GRANDA Paweł 49821 DAPLOTZARZECZEM3000:00:0000:02:3903:08:03
412ŻELAZNY Judyta 586Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWK4000:00:0000:01:5703:08:04
413ANDRES Kamil 434KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:02:3703:08:25
414SUWERDA Jacek 803CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:4103:08:33
415PIĄTEK Beata 621ŁAŃCUTK3000:00:0000:02:0003:08:52
416WOJCIECHOWSKI Krzysztof 633RADYMNOM4000:00:0000:02:0003:08:53
417TROJNAR Damian 642KS JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:02:3803:08:59
418ADAMSKI Michał 221WOPJASIONKAM3000:00:0000:01:2703:09:06
419POTOCZNY Bartosz 606Siła i ogieńBYTOMM3000:00:0000:02:1003:09:07
420BOROWSKI Tomasz 296MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:2403:09:10
421ARENTEWICZ Grzegorz 530Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:2703:09:10
422KULIBERDA Tomasz 784Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0003:09:20
423GADAMSKA-KABATA Paulina 667GDAŃSKK3000:00:0000:01:2503:09:25
424DĄBEK Paweł 674RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:03:1003:09:41
425CIEŚLIK Sebastian 131SŁOMNIKIM2000:00:0000:02:1303:09:42
426WYŻYKOWSKA Agnieszka 430Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:5103:09:48
427PAPROCKA Urszula 489NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK2000:00:0000:02:5003:09:51
428RYŚ Andrzej 346ŁĄKAM4000:00:0000:02:2303:09:53
429NAPORA Przemyslaw 351Blizej niz dalejTRZEBOWNISKOM3000:00:0000:02:2303:09:53
430CHMIEL Michał 27Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:4103:09:54
431WĘGRZYN Małgorzata 594Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEK4000:00:0000:01:4303:09:55
432CHLEBIŃSKA Paulina 631Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK2000:00:0000:01:4303:09:55
433PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 777KRAKÓWM3000:00:0000:02:4103:10:03
434WÓJTOWICZ Paweł 501KURÓWM4000:00:0000:03:1103:10:13
435PUZIO Waldemr 482KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:1403:10:18
436ZĄBIK Dana 531TORUŃK4000:00:0000:02:4903:10:26
437KŁOS Arkadiusz 329CMOLASM2000:00:0000:02:2003:10:27
438PARYS Michał 335WOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:10:30
439STĘPIEŃ Maksymilian 301RZESZÓWM4000:00:0003:10:44
LADNER Paul 822WARSZAWAM40DNF00:02:21 DNF03:10:47 DNF
441ORACZ Sylwia 327TARNÓWK4000:00:0000:02:2803:11:11
442GAJEWSKA Monika 26TORUNK3000:00:0000:02:4903:11:23
443MACHURA Michał 385Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0000:01:0003:11:24
444WILK Bartosz 517Wilcze PstrykiKRAKÓWM3000:00:0000:03:0403:11:28
445WOJTAL Patryk 559ZATORM2000:00:0000:02:3903:11:28
446CIOCZEK Konrad 157LUBLINM3000:00:0000:03:0603:11:30
447REMLEIN Katarzyna 566Drużyna Szpiku/For Run TeamPOZNAŃK3000:00:0000:01:3103:11:44
448RAKOWSKA Magdalena 818Drużyna TVNWARSZAWAK4000:00:0000:02:1803:11:51
449OKLEJ Agata 5WARSZAWAK3000:00:0000:02:5703:11:52
450KIJ Kinga 798BRZOZÓWK3000:00:0000:03:0603:12:04
451KAMOLA Dawid 790KROSNOM2000:00:0000:03:0503:12:04
452MARUSIAK Piotr 44JAROSŁAWM3000:00:0000:02:4103:12:06
453LIS Marek 130CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:2203:12:07
454KOLANKO Michał 668InfoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:4303:12:09
455KOBIERSKI Szymon 76SOSNOWIECM4000:00:0000:02:0103:12:21
456KOŁODZIEJ Jacek 56Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:2203:12:47
457SEMOW Sylwia 756KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:01:3503:13:04
458JACH-BALICKA Olka 232WIELICZKAK3000:00:0000:01:0803:13:08
459ZAWADZKI Krystian 827RADYMNOM3000:00:0000:02:0203:13:09
460ZAWADZKI Kordian 59750 twarzy grzybiarzyRADYMNOM2000:00:0000:02:0003:13:09
461BALICKI Marcin 230WIELICZKAM3000:00:0000:01:0603:13:11
462KRZYSZTOF Wiącek 88MILANÓWEKM5000:00:0000:01:5703:13:12
463KALIŃSKI Kamil 202KRAKOWM3000:00:0000:02:5303:13:12
464WOJNAR Paweł 253OIRP WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:5103:13:18
465NIZIOŁ Marian 198PIASECZNOM6000:00:0000:01:5003:13:19
466LOREK Anna 183KB Maratończyk DębicaDĘBICAK4000:00:0000:02:1503:13:25
467SZCZEPANIAK Karol 744Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM4000:00:0000:02:5003:13:45
468SMĘTEK Andrzej 467AKTYWNI Z CUKRZYCĄGDAŃSKM5000:00:0000:02:4103:13:46
469SWOBODA Jarosław 79Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:5303:13:56
470MYGA Michał 397HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:02:2303:13:57
471GODLEWSKI Krzysztof 22NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROSNOM3000:00:0000:01:0503:14:02
472HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 414Nowy Styl Group Running TeamKROSNOK3000:00:0000:01:0403:14:02
473NICEWICZ Marta 406OLSZTYNK3000:00:0000:02:0703:14:32
474PAŚKO Rafał 392Przemyski Klub Biegacza / TEATR S.A.N.PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:3303:14:37
475JAKUBOWSKI Wojciech 829KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:02:3303:14:57
476ROSZKOWSKA Julita 256BIAŁYSTOKK3000:00:0000:02:4903:15:19
477ZIELIŃSKI Łukasz 16TARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:03:0003:15:19
478ŚLĄCZKA Arkadiusz 654Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:01:4403:15:43
479KUCIŃSKA Magdalena 365WARSZAWSK3000:00:0000:01:2503:15:52
480KOCHANIEC Waldemar 568Centrum Animacji SpołecznejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:02:0703:15:55
481JAKUBOWSKI Daniel 567Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:0603:15:56
482BURY Marek 349SOSNOWIECM4000:00:0000:02:2003:15:58
483BIEŃKOWSKI Stanisław 537tomaszewska husariaTOMASZEWOM3000:00:0000:02:5703:16:02
484LIPINSKI Daniel 284RUNTEAM PawłowiceJASTRZEBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:5503:16:03
485MICHALCZEWSKA Marzena 176ŁÓDŹK4000:00:0000:02:5503:16:37
486MICHALCZEWSKI Andrzej 177ŁÓDŹM4000:00:0000:02:5503:16:38
487WAJCOWICZ Witold 36Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4903:17:09
488LEŚNIAK-POPIEL Marta 688Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:5003:17:09
489GRAMZA Katarzyna 356EUFORIABIEGACZA.PLRAWICZK3000:00:0000:02:1603:17:12
490SĘKOWSKI Damian 450TYCHYM4000:00:0000:02:4603:17:13
491ŻYRA Grzegorz 521WARSZAWAM4000:00:0000:02:0303:17:22
492SUDER Michał 519WARSZAWAM3000:00:0000:02:0303:17:23
493KWIECIEŃ Krzysztof 5274K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:5003:17:38
494ŁYSIAK Sylwia 317ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKA-DABROWAK4000:00:0000:02:1603:17:42
495TOMASZEWSKI Piotr 459braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:1703:17:49
495TOMASZEWSKI Wojtek 471BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:1703:17:51
497NOWAK Mariusz 229KRAKÓWM3000:00:0000:01:2703:18:11
498MATUSZEWICZ Ewa 407KONDYCJAWARSZAWAK5000:00:0000:02:1903:18:18
499KROENKE Barbara 408obozybiegowe.plWARSZAWAK6000:00:0000:02:1903:18:18
500URBANIAK Hubert 804ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM3000:00:0000:02:1603:18:23
501WASYLISZYN Bernadetta 612Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3000:00:0000:02:4203:18:26
502STASZEWSKI Kamil 281LUBLINM3000:00:0000:02:5603:18:28
503BOROWIEC Arkadiusz 217CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4000:00:0000:01:5903:18:31
504GOŁĘBIOWSKI Roman 181GBUREKLUBLINM3000:00:0000:02:0103:18:39
505WAŚKOWICZ Waldemar 210LUBLINM4000:00:0000:02:0103:18:39
506ŚLUSARSKI Włodzimerz 404obozybiegowe.plWARSZAWAM5000:00:0000:00:4603:18:55
507MANIAK Łukasz 78SWARZĘDZM4000:00:0000:02:4703:19:21
508KOSNOWSKA Katarzyna 740WARSZAWAK4000:00:0000:02:4703:19:49
509SIÓDMIAK Cezary 231Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:4003:19:50
510BAHIR Said 149Maroko -PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3603:19:58
511KWARTA Tomasz 277WOPRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:19:59
512MELSON Maciej 161PanŁÓDŹM2000:00:0000:01:4903:20:22
513KUNKEL Anna 497PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:01:1203:20:31
514KUJAWSKA Małgorzata 628WARSZAWAK3000:00:0000:02:0803:20:37
515KRUSZYNA Elżbieta 162KNURÓWK3000:00:0000:02:2503:20:40
516ZINCZUK Kamil 178Euro-KonsultMOTYCZM3000:00:0000:02:2603:20:40
517GRZYBEK Piotr 733KEREZALUBLINM4000:00:0000:02:2103:20:53
518FIDOR Michał 12RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5203:21:42
519STOJANOWSKI Dawid 58RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5103:21:43
520ZIELONKA Bogumił 779Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:2403:21:56
521LACHER Joanna 108KRZESZOWICEK2000:00:0000:02:2103:22:28
522GÓRNY Małgorzata 145http://aleksandrastefanska.pl/KATOWICEK2000:00:0000:02:2103:22:28
523KUROWSKI Michał 274Night Runner`s GliwiceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:02:4803:22:29
524RĄPAŁA Wojciech 762STALOWA WOLAM4000:00:0000:02:5303:22:35
525PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 169Poranny Patrol / Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:01:1703:22:41
526BEDRYJ Mateusz 62442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:01:3203:22:53
527KWAPIEŃ Karolina 626Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK2000:00:0000:01:3103:22:53
528WASĄŻNIK Marcin 239Dzikie Grubasy SzatanaHALINÓWM4000:00:0000:01:4803:23:14
529AURZECKI Michał 255Dzikie Grubasy SzatanaZAMOŚĆM3000:00:0000:01:4803:23:17
530GĄTARCZYK Mariusz 245DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:4403:23:18
531PRYCIŃSKA Wiesława 575Cafe Szkolna 16SUCHY LASK4000:00:0000:02:3803:23:20
532PRYCIŃSKI Krzysztof 576Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4000:00:0000:02:3803:23:20
533SAKOWSKA Aneta 304Maratonka GrajewoDROZDOWOK4000:00:0000:02:0503:23:22
534SZCZEPAŃSKI Marcin 503OSR GdyniaGDYNIAM3000:00:0000:01:1603:23:33
535URBAŃSKI Józef 314KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:02:3203:23:35
536PAWŁOWSKI Paweł 359WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:01:5503:23:37
537BRACH Jakub 608POZNANM3000:00:0000:02:2403:23:39
538KAŃDUŁA Grzegorz 640nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:5303:23:41
539STRUSIŃSKA Katarzyna 102TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:0000:01:0403:23:44
540JURCZAK Daniel 82TripakaMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:0403:23:45
541KAŃDUŁA Klaudia 550TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNANK3000:00:0000:02:5203:23:49
542PRZYBYSZ Mariusz 165LUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:55
543TALMA Paweł 156lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:55
544SMAGA Krzysztof 400Banda GrudniaBORZECHÓWM4000:00:0000:01:4003:24:03
545ŚLANDA Maciej 758LEŻAJSKM3000:00:0000:02:3803:24:08
546PAUL Viola 123Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0703:24:09
547ZGIET Michał 417TEATR W REMIZIEBORZECHÓWM5000:00:0000:01:4203:24:16
548ZYGO Grzegorz 444Uwolnić ślimakaŁĄCZKI-PAWŁÓWEKM4000:00:0000:01:4203:24:16
549BOGACZEWICZ Dawid 204ENDORŚWINKIKAMIONKAM2000:00:0000:02:1903:24:28
550GOŹDZICKI Łukasz 334ENDORŚWINKILUBARTÓWM3000:00:0000:02:1803:24:29
551BATOR Marek 636WARSZAWAM4000:00:0000:01:2603:24:30
552SOKOŁOWSKI Artur 399SUWAŁKIM5000:00:0000:02:2603:24:49
553KUŁAKOWSKI Piotr 322CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:0703:25:00
554ŁĄCKI Maciej 370TARNÓWM3000:00:0000:02:2103:25:02
555DZIUBEK Marcin 601SEKCJA PIASKICZELADŹM3000:00:0000:02:1803:25:09
556LEWOC Leszek 741WROCLAWM5000:00:0000:01:1103:25:44
557WESTER Halina 52Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0603:26:19
558MYSŁEK Radosław 805KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:03:0703:26:27
559SARAT Ewa 494TARNÓWK4000:00:0000:02:2903:26:56
560RAFAŁ Eliza 319BIŁGORAJK3000:00:0000:01:5303:27:34
561BRZYSKA Marcelina 583Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK2000:00:0000:01:5303:27:34
562MICHALSKA Klementyna 33Fabryka triathlonuPOZNAŃK3000:00:0000:01:3003:27:40
563WĄSOWSKA Jagoda 96PiasecznoPIASECZNOK5000:00:0000:01:5003:27:44
564KWIATKOWSKI Marek 666DZIKI BAGIENNEWARSZAWAM4000:00:0000:01:5003:27:45
565FANSLAU Marek 705STAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:01:3703:28:19
566GUZEK Agnieszka 613ZIELONKAK4000:00:0000:01:0103:28:27
567RZEPA Andrzej 676Józefińska TeamZATORM3000:00:0000:02:0003:28:52
568KOZŁOWSKI Robert 40Doce Pares PolskaBRODNICAM4000:00:0000:01:0903:28:54
569CAŁA Maciej 658CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM4000:00:0000:01:0603:28:55
570SOSZYŃSKA Gosia 323CzłapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:03:0703:28:57
571RYMARZ Grzegorz 476GNIEZNOM4000:00:0000:03:0103:29:05
572MAKOWSKA Maja 458Aktywni z CukrzycąWARSZAWAK2000:00:0000:02:1903:29:29
573RYCZKO Andrzej 355BILGORAJM3000:00:0000:03:0903:29:47
574POTERA Marcin 65FUKS GarkiGARKIM3000:00:0000:02:3003:29:52
575SZEWC Marian 138BILGORAJM6000:00:0000:03:0903:29:53
576SIKORSKA Agnieszka 48WARSZAWAK4000:00:0000:02:1003:29:58
577NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 242Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:4903:29:58
578DRWIĘGA Beata 238Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:5003:29:58
579MARKIEWICZ Rafał 775WARSZAWAM4000:00:0000:02:5403:30:09
580KSIĄŻEK Dawid 572LUBLIN BIEGAŁĘCZNAM3000:00:0000:02:4603:30:11
581LATO Karolina 571Lublin BiegaLUBLINK3000:00:0000:02:4603:30:11
582CHODOROWSKI Arkadiusz 311ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:0103:30:20
583SIDOROWICZ Grzegorz 751Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:01:4703:30:23
583OKAPIEC Aleksandra 753AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:4803:30:23
585ROGOZIŃSKA Monika 761SS Drużyna Wilka|Grupa DBKOLSZTYNK3000:00:0000:01:1603:30:24
586DOBIES Jagoda 510K3000:00:0000:02:0903:30:27
587PECYNA Katarzyna 368PIASEKK3000:00:0000:02:5103:30:28
588PAWĘZKA Mirosław 553Banda GrudniaLUBLINM3000:00:0000:02:0803:30:29
589ORZECH Artur 321Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:35
590DRAPAŁA Jan 320Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:35
591STRZĘPKA Krzysztof 361Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:0803:30:35
592ŻAK Oliwia 124Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:3003:30:41
593JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 155GÓRA KALWARIAK3000:00:0000:02:3003:30:41
594CUDZIŁO Joanna 395PKO Bank PolskiSTALOWA WOLAK4000:00:0000:02:3703:30:55
595KAMIŃSKI Marek 403WARSZAWAM3000:00:0000:02:2503:30:57
596MAŁKIEWICZ Dariusz 211PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:03:0303:30:59
597KUPIBIDA Boguslawa 287Silesia Running TeamKATOWICEK5000:00:0000:03:0303:31:03
598BACZA Piotr 137Przemyśl - MarokoŻURAWICAM4000:00:0000:02:3603:31:07
599MIŁOŃ Aleksandra 581RZESZÓWK2000:00:0000:02:2103:31:44
600MIŁOŃ Mariusz 812RZESZÓWM3000:00:0000:02:2203:31:44
601ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 224Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK4000:00:0000:02:3003:31:51
602RODKO - DZIUBEK Kamila 603Sekcja PiaskiCZELADŹK2000:00:0000:02:1903:32:05
603SIEMASZKO Wojciech 75LONDONM3000:00:0000:02:1403:32:11
604PIERZCHALSKA Julia 508Above 2000TIPTONK3000:00:0000:02:1603:32:11
605GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 136Przemyśl- MarokoŻURAWICAK4000:00:0000:02:3603:32:12
606GIEŁWANOWSKI Marek 150ŻURAWICAM2000:00:0000:02:3703:32:13
607MAZUR Magdalena 153PRZEMYŚL ŻURAWICAŻURAWICAK3000:00:0000:02:3603:32:13
608MAZUR Jerzy 490PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3203:32:13
609WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 249WOPRZESZÓWK2000:00:0000:01:2803:32:27
610BAĆMAGA Jan 192Turlam Się Do Mety - JP2KOWALAM4000:00:0000:01:5703:32:31
611GRZEGORZ Gąszczyk 431Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5803:33:00
612FARMAS Dariusz 522NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:5503:33:04
613OBARSKI Norbert 66KIELCEM5000:00:0000:01:1603:33:35
614CWOJDZIŃSKI Piotr 214NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:01:1403:33:59
615MARCINIAK Julia 563Night Runners PoznańPOZNAŃK3000:00:0000:01:1403:33:59
616MICKIEWICZ Jolanta 285JAROSŁAWK4000:00:0000:02:5803:34:10
617TWOREK Bogusław 328BBL JarosławJAROSŁAWM5000:00:0000:02:5703:34:10
618NAWROCKI Konrad 669Unlimited Triathlon ClubKRAKÓWM3000:00:0000:02:2403:34:17
619BEHRENDT Bartek 413Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0703:34:19
620MUTER Łukasz 487Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:5103:34:24
621PREJS Beata 795SIEMIANOWICEK3000:00:0000:01:2303:34:30
622ADAMOWSKI Jacek 643Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1503:34:31
623STĘPKOWSKA Berta 415Run_HelpersLUBLINK4000:00:0000:02:4303:34:56
624WÓJTOWICZ Paweł 573Lublin BiegaLUBLINM3000:00:0000:02:4903:34:56
625KĘTRZYŃSKI Ryszard 201Zabiegani MielecKROSNOM4000:00:0000:02:1403:35:26
626ZABOROWSKA Halina 465KB Maratończyk DębicaDĘBICAK5000:00:0000:02:1503:35:26
627HENKIEL Bartłomiej 708BÓBRKAM2000:00:0000:01:5603:35:26
628PODOLAK Zbigniew 773Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:4603:35:38
629KOCÓJ Dominika 260Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:00:0000:01:1703:35:39
630HORBACZEWSKI Marek 353CHEŁMM5000:00:0000:01:2003:36:18
631STEFANIAK Marcin 551TKD Szakal Jeżyce RunnersDĄBRÓWKAM3000:00:0000:02:5203:36:32
632GARCARZ Monika 587LIMANOWAK4000:00:0000:01:0803:36:38
633GŁUSZCZAK Jerzy 158ŁÓDŹM5000:00:0000:02:3503:36:48
634HYZIAK Jakub 264jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:02:0603:37:34
635KIEŁB Jakub 376RZESZÓWM2000:00:0000:02:2003:37:43
636WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 579KRAKÓWK4000:00:0000:01:5503:37:46
637PORĘBSKA Dorota 648NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:01:5503:37:46
638MAZUREK Monika 457NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:5503:37:47
639SATKO Jacek 194TARNÓWM5000:00:0000:02:5203:38:11
640WŁODARSKA Magdalena 268TARNÓWK4000:00:0000:02:1603:38:28
641LATOSIŃSKA Edyta 731Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:02:5003:38:33
642LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 336RabbitsKRAKÓWK3000:00:0000:01:1803:38:42
643KOSNO Weronika 514Night Runners PoznańPOZNAŃK2000:00:0000:01:1403:39:07
644CHRUŚCIŃSKA Justyna 515Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:01:1503:39:07
645JAKUBIEC Justyna 382Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK4000:00:0000:02:4503:39:12
646KORNIŁOW Piotr 6WARSZAWAM4000:00:0000:02:2503:39:24
647BZOWSKA Aleksandra 700GLIWICEK3000:00:0000:01:1503:39:35
647PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 723Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:01:1503:39:35
649KARPIŃSKI Paweł 235Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:00:0000:01:4303:40:51
650ŚLEMP Bernadetta 770JASIONKAK4000:00:0000:03:0603:40:52
651CHACIŃSKI Marcin 560Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:4803:41:12
652WASIK Kornelia 134TomTom TeamKLOCZEWK2000:00:0000:03:0303:41:13
653MICHALSKI Henryk 302GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:01:4303:41:23
654SOWA Jacek 85RKM SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:01:3503:41:32
655KRASOŃ Janusz 81RKM 'SOPELEK'BUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:0000:01:3503:41:32
656GOMÓŁKA Wiesław 316Rzeszowski Klub Morsów,,Sopelek''UL. GRABNIK 12M5000:00:0000:01:3503:41:32
657ZAWADZKA Magdalena 363AKS Polonia WarszawaWARSZAWAK3000:00:0000:02:5303:41:48
658JAKOWICZ Agnieszka 783LABOSPORTOTWOCKK4000:00:0000:02:5203:43:18
659KOTUŁA Jarosław 208Sklep Biegacza Team/ ORA LublinLUBLINM3000:00:0000:02:4403:43:19
660ROSIŃSKA Małgorzata 437Sklep Biegacza LublinPONIATOWAK3000:00:0000:02:4403:43:19
661FIDALI Beata 332Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:0000:01:3203:43:25
662JATA Marta 469Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe/WW TeamLUBLINK3000:00:0000:02:4203:43:25
663ZYCH Anna 438LSBLUBLINK4000:00:0000:02:4303:43:26
664BINIAŚ PASTUSIAK Anna 405NIEMCEK3000:00:0000:02:4403:44:31
665CZECHOWSKA Izabela 384WW TeamLUBLINK4000:00:0000:02:4003:44:31
666KACPERSKI Błażej 602KADA Błażej KacperskiSTRYKÓWM3000:00:0000:03:0503:44:47
667DOBROWOLSKA Grażyna 577KB Maratończyk DębicaDĘBICAK4000:00:0000:02:1503:45:13
668KAWA Barbara 540KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:00:0000:02:1503:45:16
669PYSIEWICZ Krzysztof 135niezrzeszonyKATOWICEM6000:00:0000:02:5603:45:39
670BOGUCKA Martyna 121Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0000:02:5303:46:23
671KUCZEK Katarzyna 269PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:0000:01:2203:46:30
672ŁYDKA Aleksandra 401KRAKÓWK2000:00:0000:02:1103:47:04
673KUCHARSKI Krystian 738NR+KRAKOWM2000:00:0000:02:1003:47:07
674KĘDZIOR Michał 420Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:2003:48:25
675DZIEPAK Dorota 704RZESZÓWK3000:00:0000:02:2003:48:26
676WALCZYŃSKA Karolina 745NIGHT RUNNERS GLIWICEBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:01:4503:49:20
677ŚNIEŻKO Eugeniusz 20Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:2903:52:45
678MATWIEJCZYK Sebastian 767Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:3103:52:45
679DURA Piotr 554PKB EndorfinaRAKÓWM4000:00:0000:02:2903:52:51
680DANIELCZYK Damian 686BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:01:2403:54:22
681ŻACZEK Anna 247biegusiem.plRYKIK5000:00:0000:03:0303:54:57
682KĘPKA Robert 495biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:03:0403:54:57
683MYŚLIŃSKI Tomasz 344biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:54:58
684TERLIKOWSKI Paweł 350biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:55:00
685RUDZKI Tomasz 128Biegacz NowosolnaKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:01:5203:56:17
686KOWALEWSKA Izabela 819Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:4203:56:18
687BALICKI Jacek 807Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:01:5103:56:18
688GORYJEWSKA Izabela 825KRAKÓWK2000:00:0000:01:5304:00:06
689CZYŻ Dorota 565TRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:0904:01:40
690WRÓBEL Dominik 552AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:3404:02:42
691TUTAK Daniel 694FURIOSI POLANKAKROSNOM3000:00:0000:02:5504:04:01
691OKARMA Wojciech 681SPORESTJASŁOM3000:00:0000:02:5504:04:05
693KUCZMENDA Katarzyna 787TRZEBOWNISKOK3000:00:0000:02:1004:08:43
Znaleziono 693 wynik(ów)