III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-01-29
Miejsce:
Cisna
Dystans:
44,6 km
Zgłoszonych:
803
Wystartowało:
693
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
691
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 34.2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
     
1CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty_Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:2901:54:2302:26:19
2FARON Robert 13Salco Sport TeamZALESIEM4000:00:0000:00:3201:58:2502:29:21
3JENDRYCH Artur 695Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:0402:32:52
4CISZCZONIK Sebastian 511Dobry Zbeer, RGiGRZESZÓWM3000:00:0000:00:3501:59:3202:35:59
5KOZIOŁ Kamil 218Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:00:4601:59:5502:36:57
6WIERNUSZ Krzysztof 341Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:3302:04:2902:40:39
7PLOCH Jakub 451NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:3002:04:0502:40:54
8MEDEJCZYK Łukasz 506JEDLICZEM2000:00:0000:00:3002:00:4702:41:02
9PASIECZNY Robert 206FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:2902:05:1402:41:22
10BEDNARZ Cezary 423Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:0902:41:24
11PIETRZYK Wojciech 220Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4502:06:2302:44:47
12NOWAKOWSKI Tobiasz 331MKB DreptakSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:5202:05:1602:44:58
13GAWLIK Sławek 426MARCINSWIERCTEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:3402:07:5102:45:30
14ŚLĘCZKA Damian 257ARGO Sp. z o.o. Łańcut / DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:00:4102:09:2702:46:43
15HETMAN Radosław 377Grupa NomaxJAWORZNOM3000:00:0000:00:4202:09:0702:48:19
16BARCEWICZ Marta 1sklepbiegowy.com/ SS Drużyna Wilka/ ASICS FrontrunnnerBARTOSZYCEK3000:00:0000:00:2702:09:0702:51:30
17SMOLAK Piotr 754MOSiR - DuklaPORAJM5000:00:0000:00:4202:12:0802:51:53
18LUBAŃSKI Robert 625BUKOWICEM5000:00:0000:00:4002:09:5802:51:55
19KOBIERSKI Piotr 112UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:5002:14:1102:52:02
20PRĘTNIK Sławomir 416Orgazm AntylopyJEDLICZEM3000:00:0000:00:4902:12:5002:53:19
21GOTFRYD Adam 186JASŁOM4000:00:0000:00:3402:13:1102:53:43
22WĘGIEL Marcin 635www.malinowynos.plJASŁOM2000:00:0000:00:3502:13:4102:53:43
23FLOREK Sebastian 615NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:01:0902:16:4002:54:06
24ARSENIUK Anna 2T. S. Opatrunki ToruńGÓRSK / ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:0000:00:3802:12:5502:54:10
25CZUBA Jarek 543PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0000:00:2902:12:4602:54:13
26LESZCZYŃSKI Andrzej 315Body club mławaMŁAWAM5000:00:0000:00:5702:14:1402:54:47
27WYWŁOKA Paulina 486JAROSŁAWK2000:00:0000:00:3602:14:3802:55:05
28LAKSA Dariusz 652BYTOMM3000:00:0000:00:3802:16:2502:56:28
29GOŚCINIEWICZ Paweł 651KATOWICEM4000:00:0000:00:3802:16:2502:56:31
30AUGUSTYŃSKI Sylwester 64Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0802:14:5302:57:28
31JASTRZĄB Piotr 216Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:00:3902:14:1802:57:57
32DOMIN Łukasz 710Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:16:5602:58:05
33CZAJKA Karol 70Inkubator Przedsiębiorczości w Lublinie FRL.KRĘPIECM3000:00:0000:00:3802:13:4403:00:14
34TYBUREK Michał 518Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:00:4002:15:0603:00:22
35ŁAGOŻNY Łukasz 782BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:00:4002:16:5703:00:49
36URBASEK Łukasz 215GLIWICEM3000:00:0000:01:5702:19:0503:01:07
37BACHER Stanisław 620KROSNOM3000:00:0000:00:5502:11:0503:01:11
38SUROWIEC Grzegorz 816Besta Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3802:18:0403:01:13
39KRZEMIŃSKI Marcin 348Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1302:20:1503:01:36
40BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 509JASŁOM4000:00:0000:00:3502:17:0903:01:53
41BONDARA Sylwia 3Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:00:5302:19:4703:02:34
42KOZIEŁ Grzegorz 188Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:0102:19:2503:02:58
43JANIK Mariusz 127Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4402:16:5503:03:03
44KWIATKOWSKI Michael 25KRAKÓWM3000:00:0000:00:4302:15:3803:03:48
45MICHALAK Mariusz 677Dzikie Życie Run TeamPOZNAŃM4000:00:0000:00:3602:18:5003:04:20
46GÓRKA Marcin 47UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWM2000:00:0000:02:0902:19:0003:04:48
47JAŁOZA Ireneusz 493Klub Biegających Leśników / ZaDyszkaTEGIMINM4000:00:0000:01:1102:19:1803:05:42
SZPINDA Sebastian 246BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM30DNF00:01:08 DNF02:20:20 DNF03:06:48 DNF
49BIAŁECKI Krzysztof 507EPIDEMIASPORTUMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:01:4602:23:3703:06:50
50DUCKI Piotr 749OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:01:0302:23:1603:07:22
51SZWEBLIK Krzysztof 391Krzysztof SzweblikZABRZEM4000:00:0000:01:0402:22:2803:07:24
52DOMISZEWSKA Maria 649USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:3902:18:1303:07:25
53WASYLÓW Jacek 463ANTEK TEAM PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:0702:21:2703:07:36
54KONIARZ Michał 171OneManRunTeamBRZEGM4000:00:0000:00:4302:21:3503:07:52
55REJ Mirosław 106M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:5502:22:1103:08:09
56LONC Tomasz 107M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM3000:00:0000:00:5402:22:2103:08:09
57SKRZESZEWSKI Henryk P. 57STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:3502:17:2103:08:27
58BARANOWSKI Jacek 735JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:5002:19:5503:08:36
59KORNAGA Janusz 38Akademia Sportu Lubaczów KRUS HoryniecHORYNIEC ZDRÓJM5000:00:0000:00:5102:20:4603:08:37
60PRUCNAL Zbigniew 446elko24.pl JasłoJASŁOM4000:00:0000:00:3202:16:2603:08:42
61BRZOZOWSKI Łukasz 219I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4502:19:2603:08:43
62DOROTA Zbyszek 213RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM4000:00:0000:02:2002:20:4303:08:47
63MAKOWSKA Olga 611Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:4502:24:4903:09:00
64GMITEREK Tomasz 289LUBLINM4000:00:0000:01:1002:24:2203:09:11
65MISZCZAK Szymon 824Rehabilitanci.org.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:4402:24:0203:10:30
66CZELEJ Rafał 184Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:00:5002:20:5403:10:34
67MIERZLIKIN Natalia 411WARSZAWAK2000:00:0000:01:3802:23:1903:10:46
68BORÓWKA Ryszard 448GDYNIAM4000:00:0000:00:4802:20:5203:11:04
69PABIAN Paweł 810BRUBECK Pabiano Krasne TeamKRASNEM2000:00:0000:00:4302:22:5003:11:16
70MURAK Robert 29ŁĘCZNAM4000:00:0000:01:5002:25:2103:11:29
71SOLIŃSKA Katarzyna 35Cisowianka TeamKRAKÓWK2000:00:0000:00:5102:23:1703:11:43
72BARAN Kamil 308JAROSŁAWM2000:00:0000:01:1602:25:5103:11:47
73ROBERT Mazurek 267SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM / LSBLUBLINM4000:00:0000:00:4702:22:4803:11:51
74STĘPIEŃ Wojciech 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:0302:23:3003:11:53
75WIĘCH Piotr 389WOŁOMINM3000:00:0000:01:1002:22:2803:12:04
76KRUPA Grzegorz 100KS SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:01:0502:23:2203:12:11
77CAGARA Paweł 766STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4402:23:2403:12:41
78ŻUREK Paweł 324RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:5202:25:5103:12:42
79ŁUKASIK Michał 724RUN-BIKE.PLBUSKO-ZDRÓJ / TARNÓWM3000:00:0000:02:0902:24:0103:12:52
80DUDA Paweł 422Hotel Nafta KrosnoJEDLICZEM3000:00:0000:00:5802:26:3203:12:52
81MACHAŁA Kamil 42Przeworska Grupa BiegowaTRYŃCZAM2000:00:0000:01:2502:27:4203:14:09
82DAŁOMIS Lesław 441TRYŃCZAM4000:00:0000:01:2502:27:4203:14:09
83KOWALCZYK Rafał 768LUBLINM4000:00:0000:01:0102:22:3703:14:27
84BRZEZIŃSKI Andrzej 45RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0000:00:3202:26:2403:14:39
85GURGUL Sebastian 94AROMAT NÓGKRAKOWM3000:00:0000:01:0202:30:2103:14:57
86NOWAK Piotr 373WARSZAWAM3000:00:0000:01:2902:24:5403:15:10
87GRĘBOWIEC Mateusz 19TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:0902:25:5103:15:45
88STODOLNY Krzysztof 387WORYTYM5000:00:0000:00:4602:23:5803:16:15
89PIECUCH Marcin 90Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0302:28:2703:16:16
90SOŁOWIEJ Łukasz 774WARSZAWAM3000:00:0000:00:4402:28:0603:16:25
91GLEISNER Tomasz 273TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1202:26:4903:16:28
92MATUSIAK Michał 143Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:01:0002:23:0803:16:35
93PYRKOSZ Damian 318Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0000:01:3202:28:5803:16:58
94MACHUCKI Adrian 16021 bspRZESZÓWM3000:00:0000:00:4602:27:0403:17:59
95DEJAS Tomasz 105MYSŁOWICEM3000:00:0000:01:4402:28:3503:18:07
96ZYGMUNT Marcin 639Zakład Karny nr 2 GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:2402:26:4603:18:07
97SOKALSKI Grzegorz 504Parkrun KoonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:02:4502:28:1203:18:09
98POTOCZNY Piotr 477K&KJAROSŁAWM3000:00:0000:01:4402:29:4003:18:09
99GORZELAŃCZYK Jakub 570Tour de RunGOLĘCZEWOM2000:00:0000:01:5902:29:4803:18:25
100JURCZYK Łukasz 412http://aleksandrastefanska.plRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:01:1302:31:1203:18:36
101BŁACH Piotr Buła 703Opel Active TeamGLIWICEM5000:00:0000:01:0602:28:4403:18:52
102NAGIEL Andrzej 802Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:01:4902:24:0303:19:16
103FLĄDRO Daniel 244WOKOWICEM3000:00:0000:00:5602:26:3103:19:56
104KMAK Sławek 199PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:3703:20:06
105PACHO Sylwester 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:3803:20:06
106PUDELKO Roman 542CHRÓŚCINAM2000:00:0000:01:3202:30:3003:20:07
107KRENZEL Regina 474JAROSŁAWK2000:00:0000:00:5502:30:2703:20:17
108HAUPT Krzysztof 778SUCHY LASM3000:00:0000:01:5402:28:2803:20:33
109WIKTOROWICZ Tomasz 574WARSZAWAM4000:00:0000:00:5402:32:1403:20:51
110ZAJĄC Katarzna 3744K Team TarnówTARNÓWK3000:00:0000:01:1002:29:4703:21:37
111BEDNARZ Krzysztof 3754K TEAM TarnówTARNÓWM5000:00:0000:01:1002:29:4703:21:38
112GIERULA Robert 545UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:03:0102:33:3503:21:50
113WOLSKI Marcin 17Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:4802:32:3403:21:56
114KUDŁAK Paweł 656Poranny PatrolKRAKÓWM2000:00:0000:02:5602:30:1903:21:59
115WOLSKI Michał 227Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:00:4902:33:0503:22:04
116TOMCZYK Grzegorz 692JASIONKAM2000:00:0000:01:2602:24:2103:22:17
117TRETER Sebastian 693OKSAM2000:00:0000:01:2602:28:3903:22:18
118ŚMIAŁKOWSKA Jolanta 794Łódź Running TeamŁÓDŹK5000:00:0000:01:1602:35:3403:22:24
119IWANICKI Krzysztof 427WOJASZÓWKAM2000:00:0000:01:2402:37:4203:22:27
120LANGE Beata 610BIŁGORAJK4000:00:0000:01:4402:34:4003:22:31
121MACKIEWICZ Roman 37Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:01:1302:32:1203:22:35
122TERLECKI Krzysztof 557Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:2102:32:5703:24:33
123MAŁEK Piotr 725KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:02:3302:32:3603:24:38
124NOWINOWSKI Andrzej 672KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:00:4502:32:2103:24:41
125SŁUJA Adam 645RANIŻÓWM4000:00:0000:01:0202:30:3603:25:06
126FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:1702:32:5903:25:11
127LAMPARSKI Łukasz 809GÓRKI WIELKIEM2000:00:0000:02:0202:34:4503:25:13
128MARĆ Marcin 716NightRunners+KRAKÓWM2000:00:0000:01:1602:33:4003:25:18
129ZAWADZKI Mariusz 339KRAKÓWM3000:00:0000:00:4002:34:5003:25:20
130HYZ Marek 241OTM-Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:01:0902:30:1303:25:41
131KORDOWICZ Łukasz 80BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:01:0802:28:1603:25:42
132CHOJECKI Dariusz 591KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:02:1702:34:1203:25:52
133JADZIEWICZ Jakub 685Pro-running.plWARSZAWAM4000:00:0000:00:4302:27:5103:26:04
134ZMYSŁOWSKI Igor 600LUBLINM2000:00:0000:02:1702:34:1103:26:23
135RENCZ Małgorzata 622ORZESZEK4000:00:0000:00:5902:34:2303:26:36
136SKIBE Tomasz 28Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:01:0902:34:4203:26:40
137HYDZIK Grzegorz 251SANOKM3000:00:0000:01:2602:37:0703:26:55
138KRUCZEK Monika 167Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:01:3602:39:1603:26:59
139DOMAGAŁA Kamil 95Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:01:5202:34:5203:27:24
140KUSZ Tomasz 276JASŁOM3000:00:0000:02:5202:35:5903:27:27
141PALUCH Andrzej 409Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:00:5202:30:0403:28:01
142SERAFIN Paulina 195Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK3000:00:0000:01:3202:37:3303:28:06
143MICHNO Tomasz 87Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1302:40:2203:28:32
144WĘGRZYN Krzysztof 561Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:00:5902:33:3903:28:45
145ZIĘBA Marcin 11Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5202:32:0703:28:47
146SZWAJKA Robert 484STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:4702:30:4303:28:58
147PONIEWOZIK Irek 72LONDYNM3000:00:0000:00:4202:36:1903:29:04
148OBROŚLAK Grzegorz 89Traper/ Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:1202:36:2703:29:07
149KRASOŃ Mariusz 62TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1202:34:2603:29:44
150BOGACKI Andrzej 122KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:00:5602:37:0303:29:45
151WINIARCZYK Emil 126LUBLINM3000:00:0000:00:5702:33:1203:29:58
152KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 101Rocky Balboa Running ClubBYTOMM3000:00:0000:00:3902:35:3903:30:15
153KOSIN Paweł 212Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1202:38:0003:30:16
154NIŻNIK Marcin 280Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:00:5802:35:5103:30:16
155TWORZYDŁO Michał 271Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:30:2303:30:22
156KRÓLIKOWSKI Igor 337RabbitsKRAKÓWM3000:00:0000:01:1702:35:4403:30:34
157SEGIET Paweł 313Silesia Runners ClubBYTOMM3000:00:0000:01:0302:33:5903:30:44
158BASZAK Tomasz 671Siła OgraSOBÓTKAM3000:00:0000:00:4502:40:3803:30:51
159ZABOROWSKI Robert 464KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:1602:36:2603:31:09
160WITEK Bogdan 650Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:00:5702:36:1703:31:09
161SMOLEŃ Piotr 535KRAKÓWM3000:00:0000:02:2802:32:4103:31:47
162STEFAŃSKI Jarosław 630W Pogoni za DuchemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM5000:00:0000:00:5902:36:1203:31:47
163PAPROCKI Wiesław 828kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:01:5102:37:0403:31:51
164BIENIECKA Anna 800ALPIN SPORT / OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:00:4302:34:3303:32:14
165DONIEC Marek 200Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:1802:39:3003:32:33
166OLEJNICZAK Piotr 826ŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:40:0103:33:11
167GOSZTYŁA Patryk 360Brzozowski Klub BiegaczaDOMARADZM2000:00:0000:00:5302:30:2303:33:12
168SZEREMETA Andrzej 197PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:0000:00:3502:36:4703:33:15
169ŚWIĘTEK Tomasz 634STANISŁAWICEM4000:00:0000:02:2802:37:0603:33:27
170KUSION Anna 278EKIPA z TARNOWATARNÓWK5000:00:0000:01:0902:39:2303:33:40
171OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 74NIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICEK4000:00:0000:02:1402:41:2403:33:45
172ZAWADZKI Piotr 258Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0000:00:3302:39:0903:33:51
173SUCHODOLSKI Jerzy 538RADLINM4000:00:0000:02:2802:39:4803:33:53
174BĄK Adam 526KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:02:4702:41:4103:34:00
175PANDER Marek 618HR max ZoryORZESZEM4000:00:0000:01:4002:41:4203:34:20
176KOWALCZYK Grzesiek 116LUBLINM4000:00:0000:01:5602:39:5803:34:27
177KRÓTKI Alicja 303TARNOWSKIE GÓRYK3000:00:0000:02:5302:40:5103:34:43
178BRYGIER Jacek 261RykowiskoPŁOCKM4000:00:0000:02:1502:41:3103:34:45
179JURCZAK Roman 279Vitamins for yuoRZESZÓWM5000:00:0000:00:2902:37:3503:34:50
180RIJ Tomasz 480Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:01:4502:43:0403:34:50
181ZAWADA Krzysztof 496Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2302:43:2903:34:53
182SUDZIŃSKI Jacek 436PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:1202:41:2903:34:59
183PAWŁOWSKI Piotr 729GravitanWARSZAWAM4000:00:0000:02:2402:43:2803:35:04
184JANKOWSKI Sebastian 544RADZYMINM3000:00:0000:01:3602:40:4903:35:21
185PIETRYSZYN Mariusz 41KRASICZYNM3000:00:0000:00:4602:36:3303:35:38
186DROZD Maciej 440WARSZAWAM4000:00:0000:01:2902:43:0003:35:43
187KRAWCZAK Paulina 113Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:02:5302:40:4903:35:49
188BIELAMOWICZ Dariusz 702Piaseczno Running TeamJASŁOM2000:00:0000:00:5302:38:1803:35:56
189SZLEGIER Dariusz 734biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:00:4702:38:0103:36:10
190SZYMURA Karolina 3664K TEAM TARNÓWTARNÓWK3000:00:0000:01:1002:39:1503:36:25
191DUDZIAK Dorota 342KRAKÓWK3000:00:0000:00:4102:40:2903:36:26
192SIEJA Sebastian 564JW 4115GLIWICEM2000:00:0000:01:2902:38:2603:36:28
193BOGUSZ Piotr 690SS Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:00:5802:36:4803:36:42
194TWARDOWSKI Tomasz 358STRAŻÓWM3000:00:0000:02:5502:43:1703:36:58
195ŁUKASZEK Artur 129LubartowBiegaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5402:35:1703:37:06
196CZYŻOWSKA Adrianna 788BŁAŻOWAK3000:00:0000:01:4302:42:2903:37:08
197ILKIEWICZ Adam 637Allianz Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:0602:48:4703:37:39
198KANIEWSKI Ireneusz 627PRUSZKÓWM3000:00:0000:02:2502:40:5603:37:43
199SIPIERA Tomasz 34Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1202:40:2203:37:44
200CZAPLA Arkadiusz 109BYTOMM4000:00:0000:02:3202:40:5003:38:18
201FRĄC Dariusz 492Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0102:41:0803:38:42
202WECLAS Maciek 466GORA KALWARIAM3000:00:0000:02:3002:48:5103:38:43
203DĘBSKA Joanna 98Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0102:41:0803:38:44
204RODZOCH Daniel 699WARSZAWAM2000:00:0000:01:3902:38:1203:38:44
205WILK Damian 326KOLBUSZOWAM2000:00:0000:02:1902:42:5203:38:53
206SZPYT Ryszard 259BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:1002:39:1503:39:27
207DEYNECKA Martyna 534LUBARTÓWK3000:00:0000:01:5502:43:5003:39:27
208MORAWA Mateusz 168Lacho TeamGOŁUCHOWICEM3000:00:0000:02:1702:40:2203:39:29
209KOŚCIAŃSKI Paweł 664KRAŚNIKM3000:00:0000:02:5502:48:3103:39:52
210ŻYWCZAK Artur 742KM PSP KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:00:4102:40:3203:40:01
211MIĘKUS Hubert 111WARSZAWAM4000:00:0000:00:5502:44:4403:40:11
212MILEWSKI Mateusz 776ministerstwo głupich krokówWARSZAWAM3000:00:0000:02:2202:44:3403:40:21
213PELA Dariusz 297Sky-Trans TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:2502:43:4903:40:31
214POPŁAWSKI Piotr 378PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:44:1603:40:57
215OSIŃSKI Robert 170ZABRZEM3000:00:0000:02:1902:45:4503:40:59
216STARZYŃSKI Stefan 619Perfect Runner LublinLUBLINM4000:00:0000:02:5902:47:1103:41:24
217SOFUŁ Tomasz 726WARSZAWAM4000:00:0000:01:4602:47:1003:41:27
218KAPICA Dominik 759GARBÓWM2000:00:0000:01:4302:37:1903:41:29
219KUTNIK Mirosław 598KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:01:0902:42:0003:41:49
220WOJAK Szymon 388OPOLEM2000:00:0000:01:5102:35:0803:42:11
221SERAFIN Piotr 632STRÓŻEM4000:00:0000:01:2102:46:3503:42:11
222SUŁKOWSKI Maciej 283JAROSŁAWM4000:00:0000:01:4402:41:1303:42:27
223WLODEK Mateusz 500POZNANM3000:00:0000:01:4502:41:1403:42:27
224SZYBIAK Waldemar 453Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:01:4102:45:5303:42:57
225SKOTNICKI Dariusz 234Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAM3000:00:0000:02:1602:45:3103:43:29
226SKOTNICKA Anna 236Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAK3000:00:0000:02:1502:45:3003:43:29
227MAŚLANKA Piotr 763BydGościeBYDGOSZCZM3000:00:0000:01:5102:43:4603:43:30
228PRZYWARA Dominika 84WWF UR / Zabiegani MielecMIELECK2000:00:0000:00:5602:47:5803:43:32
229DROZD Sławmomir 191WWF-URRZESZÓWM4000:00:0000:00:5602:49:4203:43:37
230DRAUS Borys 714KRASNEM2000:00:0000:01:3402:52:0603:43:38
231HOROWSKI Tomasz 77Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTYCHYM4000:00:0000:01:4602:47:3903:43:41
232CHODAKOWSKI Marceli 789K.B.Geotermia UniejówPODDĘBICEM3000:00:0000:02:3102:44:0403:43:43
233BYRCZEK Michał 225WROCŁAWM3000:00:0000:01:2802:47:3803:43:49
234WOLWOWICZ Zbigniew 380NOWA DĘBAM4000:00:0000:01:5402:47:3803:44:08
235GWIZDAŁA Łukasz 605theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:02:2102:49:4503:44:09
236RUSZNICA Tomasz 46ZSG RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:3502:54:3303:44:11
237WRÓBEL Adam 712GLIWICEM3000:00:0000:02:1602:46:5703:44:12
238FARON Agnieszka 799NORAFSPORTKRAKÓWK3000:00:0000:01:0402:43:3203:44:17
239GAŁUSZKA Bogusław 254RZESZÓWM3000:00:0000:02:0502:47:3503:44:36
240BUCZYŃSKI Radosław 154Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:01:1302:43:0303:44:38
241KLAMUT Ryszard 449JABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:01:1602:49:3303:44:42
242ŁUKASIAK Sylwester 104MIĘDZYBORÓWM4000:00:0000:01:4702:46:1703:44:44
243PRÜFER Paweł 300KOSIECZYNM4000:00:0000:00:5602:45:5003:44:45
244SWACHA Piotr 312Biłgoraj BiegaBILGORAJM3000:00:0000:01:4402:47:4203:44:47
245SZKODA Robert 357Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:3002:47:4203:44:49
246KALTENBERG Janusz 473JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:4303:44:56
247TOMAS Dariusz 443JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:4503:44:59
248GRUCHAŁA Agnieszka 462MEWA GdyniaGDYNIAK4000:00:0000:01:1602:50:3203:45:08
249JEDLIŃSKI Bartosz 91Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:0702:49:0503:45:14
250POGOCKI Piotr 275KNURÓWM3000:00:0000:02:5302:48:4503:45:16
251MALINOWSKA Iwona 646BYTOMK4000:00:0000:00:5202:42:3603:45:27
252MALINOWSKI Marcin 647BYTOMM4000:00:0000:00:5402:42:3503:45:28
253CHRUŚCIEL Michał 817Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:0002:45:2303:45:49
254JANICKI Tomasz 53621daplot JarosławJAROSŁAWM2000:00:0000:02:3802:48:4603:45:55
255SAMSON Sebastian 580SZCZECINM3000:00:0000:01:3702:47:2803:46:04
256CHMURA Piotr 801OLESNOM4000:00:0000:02:1302:48:3303:46:14
257POREMBSKI Leszek 821Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:00:5402:44:3703:46:17
258BURANDT Magdalena 701SS Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:02:1102:48:4803:46:32
259RZĄDKOWSKI Krzysztof 428Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:0000:02:0902:53:1803:46:42
260WICZUK Michał 419MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:5302:41:0403:46:49
261SADKOWSKI Bartosz 614Huragan ŁbiskaŁBISKAM4000:00:0000:02:4202:50:5303:46:57
262ANDREJKOW Arkadiusz 263SANOKM3000:00:0000:01:2302:50:4103:46:59
263LIK Marek 717CHEŁM BIEGACHEŁMM5000:00:0000:01:5502:43:3003:46:59
264PYSZKO Janusz 203WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM3000:00:0000:01:2002:45:3403:47:00
265GOLBA Łukasz 54Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:01:2102:46:1303:47:01
266SUCH Arkadiusz 371Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:03:0502:51:5903:47:06
267MAKOS Adam 270Silesia Running TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:2802:48:4603:47:21
268KĄDZIELAWA Marcin 39STARGLASSTEAMTARNÓWM2000:00:0000:01:4302:52:1703:48:08
269SERAFIN Robert 727GRYBÓWM4000:00:0000:01:2102:46:3603:48:31
270KOKOT Roman 691Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:4102:50:4903:48:45
271SŁOMIAN Marcelina 330ZABRZEK2000:00:0000:02:2702:51:3603:48:47
272CISZYŃSKI Marek 310START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:0002:54:5703:48:49
273BORSIAK Sebastian 132GLIWICEM3000:00:0000:03:0602:48:4103:48:51
274SUSKI Józef 125Biegacz NowosolnaŁÓDŹM3000:00:0000:01:0802:49:3703:48:59
275ZAJĄC Tomasz 582RZESZÓWM4000:00:0000:02:3102:44:5603:49:08
276RUTA Mikolaj 352SPORTMATRIX.COMKRAKÓWM3000:00:0000:02:2002:48:5903:49:09
277KŁOSOK Adam 290MARKLOWICEM4000:00:0000:01:5602:46:3203:49:14
278BOGUSZ Bartosz 424KRAKÓWM4000:00:0000:02:0802:46:4003:49:21
279GUZIK Łukasz 811KKKTŁYSOKANIEM3000:00:0000:03:0002:54:5903:49:37
280SERZYSKO Bartosz 604Delphi Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:02:5902:54:5903:49:38
281KULON Marcin 797SANOKM3000:00:0000:03:0902:55:0403:49:59
282RABADA Artur 299RYMANÓWM3000:00:0000:01:4502:47:2303:50:10
283KOŁTUNIEWICZ Andrzej 683wieś tańczy i biegaLUBLINM4000:00:0000:01:5402:47:3703:50:16
284CZACHOR Andrzej 118Turlam Się Do MetyNOSÓWKAM3000:00:0000:01:5702:49:0703:50:18
285KALANDYK Wojciech 117Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:01:5702:49:0703:50:19
286DYMEK Paweł 286FestinaLenteMIELECM3000:00:0000:01:0902:50:2103:50:20
287MROZEK Krzysztof 429Biegam bo chcęGORLICEM3000:00:0000:00:5002:45:2903:50:21
288STECH Joanna 435GORLICEK5000:00:0000:00:5002:43:2703:50:21
289ABEL Krzysiek 456AKGŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:52:5703:50:23
290ĆWIĄKAŁA Halina 585Samotni WędrowcyKROSNOK4000:00:0000:01:0002:51:5403:50:43
291JANIK Paweł 180CF Rzeszów 6AMCHORKÓWKAM3000:00:0000:03:0602:52:4803:50:44
292MAZUR Grzegorz 233Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:1103:50:46
293ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 223Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:1203:50:47
294HYJEK Elżbieta 593ZABIEGANI MIELECMIELECK4000:00:0000:02:0202:52:4303:50:48
295ŻURAWSKI Sławomir 393PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:47:1303:50:50
296SROKA Zbigniew 796SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:1202:51:3903:51:08
297GOZDALSKI Jaroslaw 265Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:0000:02:4703:07:5203:51:24
298ŚCIBOR Marcin 670KB Galeria WarszawaKRASNYSTAWM3000:00:0000:01:3402:53:3903:51:57
299GUT Przemysław 765JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:4902:49:2803:52:15
300PRZYCHODZEŃ Paweł 394WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:49:2703:52:16
301ZYCH Zbigniew 266Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:02:3902:50:3203:52:17
302JANIK Janusz Johan 50Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1002:45:4503:52:20
303SZWAJKA Aneta 479STALOWA WOLAK4000:00:0000:00:4702:53:0303:52:24
304KOZDRA Aleksandra 558KRAKÓWK2000:00:0000:02:3702:56:2803:52:28
305ROMANÓW Przemek 736Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM3000:00:0000:01:3202:53:2903:52:48
306JASZCZYŃSKI Maciej 163Lacho TeamKRAKÓWM2000:00:0000:02:1002:39:4703:52:55
307PIECUCH Karolina 99Lacho TeamPRZEWORSKK3000:00:0000:02:0302:50:1203:52:56
308POSADZKI Paweł 499MPfoto.com.plSANOKM3000:00:0000:03:0802:54:2803:53:28
309KISIAŁA Filip 30Lacho TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:02:1302:56:2603:53:38
310DOMAGAŁA Michał 757KIELCEM3000:00:0000:02:5802:58:0703:53:45
311GURGUL Marcin 222KRYNICA ZDRÓJM2000:00:0000:03:0802:55:1703:54:04
312NOWACKI Dawid 262KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:0802:55:1703:54:05
313BANASIEWICZ Paweł 248POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3000:00:0000:01:2602:55:0603:54:18
314KUSTROŃ Adam 764KROSNOM5000:00:0000:02:2602:49:3203:54:21
315KŁODOWSKI Jacek 698OTWOCKM4000:00:0000:01:2102:50:3403:54:24
316WILTOWSKI Wojciech 707Team eDokumentyKRAKÓWM4000:00:0000:02:0402:51:1803:54:26
317JAZŁOCKI Łukasz 364WARSZAWAM3000:00:0000:01:3002:53:4203:54:36
318PORĘBA Eugeniusz 541MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0000:01:4202:54:5803:54:44
319DOMARADZKA Violetta 813Run VeganWARSZAWAK4000:00:0000:02:4503:01:0803:55:11
320GNATOWSKI Przemysław 750AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM2000:00:0000:01:5102:53:3203:55:32
321TRYBUCHOWICZ Michał 752WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:53:3203:55:33
322KIEWISZ Adam 709SS Drużyna WilkaGIETRZWAŁDM3000:00:0000:02:1102:48:2003:55:36
323SOCHA Marcin 771Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:3802:55:1303:55:42
324LOREK Marek 182KB Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:0502:52:3203:55:58
325MAKINIA Wawrzyniec 747POZNAŃM4000:00:0000:03:0202:57:5303:56:00
326TRZEŹWIŃSKA Anna 325BIŁGORAJK4000:00:0000:01:4502:53:2603:56:37
327DZIADOŃ Justyna 369Lacho TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:1702:58:4603:56:43
328JAKUBIEC Szymon 166Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:1802:58:4603:56:43
329POTONIEC Grzegorz 772WARSZAWAM3000:00:0000:02:5002:54:0003:57:22
330PILICHOWSKI Wojciech 93Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:4802:48:5203:57:23
331ĆWIEK Dariusz 226STANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:02:0102:54:4003:57:28
332ANDRES Kamil 434KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:02:3703:08:2503:57:41
333BODZON Marcin 309Żółw Ultras Team WołominWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:1303:58:46
334CHWALISZEWSKI Jarosław 49Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1802:50:2003:58:57
335ŻOŁNIEROWICZ Hubert 86Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:02:4602:54:4303:58:57
336GELETA Marek 505KRAKÓWM5000:00:0000:01:1202:53:4103:59:04
337ZAKRZEWSKI Robert 814Run VeganWARSZAWAM4000:00:0000:02:4503:01:0703:59:08
338BARTOSZEK Krzysztof 533Mrowka Active Team jarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5702:58:0103:59:17
339KRAWCZAK Kamil 110biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:5403:00:2103:59:41
340BUCZKOWSKA Sylwia 43Piękne i BrodaczeSKOŁOSZÓWK2000:00:0000:02:4903:01:1404:00:36
341KUBIAK Adam 179Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM4000:00:0000:02:4803:01:1404:00:38
342SZYPUŁA Michał 659Liburnia TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:5603:01:5604:00:42
343KOTLIŃSKI Janusz 679RZESZÓWM5000:00:0000:02:5403:01:1804:00:54
344SZYPUŁA Wojciech 663WARSZAWAM4000:00:0000:01:5603:01:5704:01:17
345MIROSŁAW Albert 390Lubelska Grupa Triathlonu/WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:2702:55:5904:01:19
346KWIATKOWSKI Wojciech 142TSA SANDOMIERZSZCZYTNIKIM3000:00:0000:01:1102:49:2404:01:24
347ŚLIWIŃSKI Andrzej 478MIECHÓWM6000:00:0000:01:4202:56:3804:01:29
348TUROSZ Zbigniew 421LEŻAJSKM5000:00:0000:01:0902:58:1404:02:16
349WASIELEWSKI Włodzimierz 396Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:01:1903:00:2704:02:18
350KADŁUBEK Mateusz 228Goggle Pro Active EyewearŚREMM3000:00:0000:02:4503:00:2704:02:47
351CHORZĘPA Mariusz 528TSA -SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1802:56:0904:03:08
352BŁAJSZCZAK Karol 719TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1902:56:0804:03:09
353KOZIEŁ Tomasz 609UNLIMITED TRIATHLON CLUBKRAKÓWM3000:00:0000:02:2302:50:4904:03:15
354KOZUBAŁA Piotr 460Żółw Ultras TeamWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:2104:03:47
355SKUBIDA Marcin 306sprint gorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1402:53:2004:03:52
356ZAJDEL Sławomir 307Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5703:02:2504:03:59
357PILCH Daniel 15www.gohardorgohome.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:1903:00:1304:04:11
358WITKOWSKI Dominik 291Karl Knauer PolandPOZNAŃM4000:00:0000:01:5802:57:5604:04:16
359KOKOSZKA Magdalena 592ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0000:02:0302:59:1804:04:28
360SIKORA Tomasz 383ZGŁOBICEM3000:00:0000:01:5702:54:2704:04:51
361NAWARA Ewelina 590Księżniczki NibylandiiTARNÓWK3000:00:0000:01:2903:01:5904:04:52
362ANIELSKI Przemysław 718ŚWIĘTAJNOM3000:00:0000:02:2102:51:3704:04:57
363MIŚKÓW Marcin 525ZARAZIĆ PASJĄŻORYM3000:00:0000:02:5103:00:4204:05:04
364LIGĘZA Joanna 806Smashing PĄpkinsKRAKÓWK4000:00:0000:02:0903:02:0604:05:04
365SOLECKI Krzysztof 425MOGILANYM4000:00:0000:02:0903:01:0604:05:05
366ŚLIWIŃSKI Paweł 295SZATANSWIDNIKM3000:00:0000:02:5403:01:2404:05:06
367WAŻNY Andrzej 644TynexpolRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:00:0704:05:24
368BABIJ Jakub 549Mindfulness InsideŁOMIANKIM3000:00:0000:02:2603:05:3904:06:15
369WOJTOWICZ Daniel 18KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:02:3103:00:1404:06:25
370CZMOK Rafał 433Activ-MediaRZESZÓWM4000:00:0000:02:3903:05:3804:06:30
371BOJAN Gabriela 432Malinowynos.pl ActivGabiJASŁOK2000:00:0000:02:3803:05:3604:06:30
372ZĄBIK Dana 531TORUŃK4000:00:0000:02:4903:10:2604:06:48
373CEGLARZ Jacek 386SZERBUD TEAMKIELNAROWAM3000:00:0000:02:0503:00:2604:07:06
374ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 472ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:0403:00:2604:07:09
375SZALACHA Katarzyna 665RZESZÓWK3000:00:0000:02:5603:01:3604:07:20
376SITKO Grzegorz 547Brothers Team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM2000:00:0000:01:2702:55:3404:07:20
377TOSNOWIEC Radosław 470Ready4SKRAKOWM2000:00:0000:02:1003:04:0604:07:22
378OLSZEWSKI Jacek 53PLOCKM4000:00:0000:00:3902:44:0604:07:40
379KORBUT Radosław 483SIEDLCEM3000:00:0000:02:4003:04:2504:07:58
380ADAMCZEWSKI Jakub 207Night Runners / NBRPOZNAŃM2000:00:0000:01:1403:06:1404:08:03
381PILECKI Maciej 791WROCŁAWM4000:00:0000:03:1003:04:0804:08:24
382KOWALCZYK Jarek 452WARSZAWAM3000:00:0000:02:5403:02:1504:08:25
383KAZANOWSKI Marcin 607KAMIENIECM4000:00:0000:01:5803:05:3304:08:34
384DUBIENKO Joanna 151UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWK2000:00:0000:02:1703:04:0704:08:37
385RADZICKI Wojciech 711Jestem z ChełmaŁOMIANKIM3000:00:0000:01:3302:58:3904:08:46
386GRUCHAŁA Piotr 461GDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:2204:09:21
387GACKI Zdobysław 502Gaccy teamGDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:2204:09:21
388OPOLSKI Piotr 338LUKS Lubartów - Sekcja SzachowaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5903:08:0004:09:25
389JANUS Sławomir 119Liverki TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:2803:02:4704:09:29
390KOLANKO Michał 668InfoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:4303:12:0904:10:12
391MARUSIAK Piotr 44JAROSŁAWM3000:00:0000:02:4103:12:0604:10:14
392NESTOROWICZ Maksymilian 578Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2303:07:2404:10:20
393MANICKI Leszek 298olejekaszubskie.plGNIEŻDŻEWOM3000:00:0000:02:2403:00:4704:10:25
394TOBIASZ Kamil 532Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOPATÓWM3000:00:0000:02:3003:05:1604:10:27
395PTAK Patryk 760Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:02:3003:05:1704:10:27
396GRANDA Paweł 49821 DAPLOTZARZECZEM3000:00:0000:02:3903:08:0304:10:30
397ŻELAZNY Judyta 586Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWK4000:00:0000:01:5703:08:0404:10:37
398KULIBERDA Tomasz 784Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0003:09:2004:10:37
399KANTOR Darek 410RUN_HELPERSIBODUSZYNM4000:00:0000:01:5403:06:5804:10:45
400GRUNTOWSKI Mateusz 485Niemo AdventureNIEMODLINM3000:00:0000:01:5203:06:5704:10:53
401GRABIŃSKI Waldemar 546Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM4000:00:0000:01:1203:05:5104:10:53
402NIESPODZIANA Anna 548Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK3000:00:0000:01:1103:05:5204:10:56
403ADAMSKI Michał 221WOPJASIONKAM3000:00:0000:01:2703:09:0604:11:50
404RAKOWSKA Magdalena 818Drużyna TVNWARSZAWAK4000:00:0000:02:1803:11:5104:11:58
405LIS Marek 130CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:2203:12:0704:12:09
406GAJEWSKA Monika 26TORUNK3000:00:0000:02:4903:11:2304:12:24
407JACH-BALICKA Olka 232WIELICZKAK3000:00:0000:01:0803:13:0804:12:25
408BALICKI Marcin 230WIELICZKAM3000:00:0000:01:0603:13:1104:12:26
409HAJDO Robert 189Victoria BrzeskoBRZESKOM4000:00:0000:01:5803:06:0604:12:33
410KRZOSEK Joanna 73LONDYNK3000:00:0000:02:1503:05:3004:12:50
411PUZIO Waldemr 482KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:1403:10:1804:12:52
412KALIŃSKI Kamil 202KRAKOWM3000:00:0000:02:5303:13:1204:13:00
413BULWAN Radosław 655RZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:02:1104:13:56
414PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 777KRAKÓWM3000:00:0000:02:4103:10:0304:14:52
415DĄBEK Paweł 674RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:03:1003:09:4104:15:08
416SUWERDA Jacek 803CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:4103:08:3304:15:16
417RAMM Aleksander 190Smiley Ultras :)WARSZAWA-WESOŁAM3000:00:0000:01:2603:06:5704:16:02
418WOJTAL Patryk 559ZATORM2000:00:0000:02:3903:11:2804:16:49
419WILK Bartosz 517Wilcze PstrykiKRAKÓWM3000:00:0000:03:0403:11:2804:16:50
420SIWIEC Tomasz 14CHMIELNIKM3000:00:0000:01:3503:06:1304:16:56
421ORACZ Sylwia 327TARNÓWK4000:00:0000:02:2803:11:1104:17:08
422WYŻYKOWSKA Agnieszka 430Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:02:5103:09:4804:17:09
423PAPROCKA Urszula 489NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK2000:00:0000:02:5003:09:5104:17:09
424SZATYŁOWICZ Przemysław 730poranny patrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5203:06:3604:17:35
425PAŚKO Rafał 392Przemyski Klub Biegacza / TEATR S.A.N.PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:3303:14:3704:17:40
426CHMIEL Michał 27Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:4103:09:5404:17:41
427WĘGRZYN Małgorzata 594Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEK4000:00:0000:01:4303:09:5504:17:43
428CHLEBIŃSKA Paulina 631Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK2000:00:0000:01:4303:09:5504:17:45
429JANULEK Robert 288RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2000:00:0000:01:5503:03:2104:17:58
430CHARKOT Sławomir 252BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:5603:00:2104:18:05
431SUDER Michał 519WARSZAWAM3000:00:0000:02:0303:17:2304:18:16
432ŻYRA Grzegorz 521WARSZAWAM4000:00:0000:02:0303:17:2204:18:17
433CIOCZEK Konrad 157LUBLINM3000:00:0000:03:0603:11:3004:18:20
434LIPINSKI Daniel 284RUNTEAM PawłowiceJASTRZEBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:5503:16:0304:18:20
435TROJNAR Damian 642KS JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:02:3803:08:5904:18:21
436KWIECIEŃ Krzysztof 5274K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:5003:17:3804:18:36
437KAMOLA Dawid 790KROSNOM2000:00:0000:03:0503:12:0404:18:46
438KIJ Kinga 798BRZOZÓWK3000:00:0000:03:0603:12:0404:18:47
439BAHIR Said 149Maroko -PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3603:19:5804:18:48
440NAPORA Przemyslaw 351Blizej niz dalejTRZEBOWNISKOM3000:00:0000:02:2303:09:5304:18:51
441BOROWSKI Tomasz 296MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:2403:09:1004:19:42
442SZCZEPANIAK Karol 744Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM4000:00:0000:02:5003:13:4504:19:42
443SEMOW Sylwia 756KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:01:3503:13:0404:19:42
444ARENTEWICZ Grzegorz 530Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:2703:09:1004:19:44
445GADAMSKA-KABATA Paulina 667GDAŃSKK3000:00:0000:01:2503:09:2504:19:58
446SMĘTEK Andrzej 467AKTYWNI Z CUKRZYCĄGDAŃSKM5000:00:0000:02:4103:13:4604:20:01
447DYLĄG Zbigniew 340KRAKÓWM5000:00:0000:00:4103:04:3104:20:05
448PIĄTEK Beata 621ŁAŃCUTK3000:00:0000:02:0003:08:5204:20:25
449WOJCIECHOWSKI Krzysztof 633RADYMNOM4000:00:0000:02:0003:08:5304:20:26
450RYŚ Andrzej 346ŁĄKAM4000:00:0000:02:2303:09:5304:20:31
451KRZYSZTOF Wiącek 88MILANÓWEKM5000:00:0000:01:5703:13:1204:21:56
452ROSZKOWSKA Julita 256BIAŁYSTOKK3000:00:0000:02:4903:15:1904:22:20
453ZIELIŃSKI Łukasz 16TARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:03:0003:15:1904:22:22
454MACHURA Michał 385Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0000:01:0003:11:2404:22:34
455KOŁODZIEJ Jacek 56Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:2203:12:4704:22:43
456SWOBODA Jarosław 79Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:5303:13:5604:22:43
457KUNKEL Anna 497PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:01:1203:20:3104:22:49
458DONIEC Sebastian 185www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:02:0603:06:2704:22:51
459PIEKARSKI Andrzej 737Grzmot GrzmiącaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:1903:06:2604:22:51
460SĘKOWSKI Damian 450TYCHYM4000:00:0000:02:4603:17:1304:22:58
LADNER Paul 822WARSZAWAM40DNF00:02:21 DNF03:10:47 DNF04:23:53 DNF
462STĘPIEŃ Maksymilian 301RZESZÓWM4000:00:0003:10:4404:23:54
463POTOCZNY Bartosz 606Siła i ogieńBYTOMM3000:00:0000:02:1003:09:0704:24:24
464KOBIERSKI Szymon 76SOSNOWIECM4000:00:0000:02:0103:12:2104:25:04
465LOREK Anna 183KB Maratończyk DębicaDĘBICAK4000:00:0000:02:1503:13:2504:25:18
466ŚLĄCZKA Arkadiusz 654Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:01:4403:15:4304:26:02
467ZAWADZKI Kordian 59750 twarzy grzybiarzyRADYMNOM2000:00:0000:02:0003:13:0904:26:11
468MYGA Michał 397HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:02:2303:13:5704:26:25
469ŚLUSARSKI Włodzimerz 404obozybiegowe.plWARSZAWAM5000:00:0000:00:4603:18:5504:26:26
470WAJCOWICZ Witold 36Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4903:17:0904:26:27
471LEŚNIAK-POPIEL Marta 688Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:5003:17:0904:26:27
472REMLEIN Katarzyna 566Drużyna Szpiku/For Run TeamPOZNAŃK3000:00:0000:01:3103:11:4404:26:51
473MELSON Maciej 161PanŁÓDŹM2000:00:0000:01:4903:20:2204:26:52
474OKLEJ Agata 5WARSZAWAK3000:00:0000:02:5703:11:5204:26:52
475NICEWICZ Marta 406OLSZTYNK3000:00:0000:02:0703:14:3204:27:00
476KAŃDUŁA Klaudia 550TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNANK3000:00:0000:02:5203:23:4904:27:19
477KAŃDUŁA Grzegorz 640nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:5303:23:4104:27:21
478MATUSZEWICZ Ewa 407KONDYCJAWARSZAWAK5000:00:0000:02:1903:18:1804:27:30
479KROENKE Barbara 408obozybiegowe.plWARSZAWAK6000:00:0000:02:1903:18:1804:27:30
480GODLEWSKI Krzysztof 22NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROSNOM3000:00:0000:01:0503:14:0204:27:32
481HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 414Nowy Styl Group Running TeamKROSNOK3000:00:0000:01:0403:14:0204:27:33
482PARYS Michał 335WOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:10:3004:27:41
483WASYLISZYN Bernadetta 612Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWK3000:00:0000:02:4203:18:2604:27:50
484NOWAK Mariusz 229KRAKÓWM3000:00:0000:01:2703:18:1104:27:54
485GARCZYŃSKI Darek 71KATOWICEM4000:00:0000:02:0902:58:5204:28:02
486CZERNIK Andrzej 250ZABRZEM6000:00:0000:02:4803:01:5704:28:09
487BURY Marek 349SOSNOWIECM4000:00:0000:02:2003:15:5804:28:13
488TOMASZEWSKI Piotr 459braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:1703:17:4904:28:15
488TOMASZEWSKI Wojtek 471BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:1703:17:5104:28:18
490JAKUBOWSKI Daniel 567Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:0603:15:5604:28:21
491KOCHANIEC Waldemar 568Centrum Animacji SpołecznejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:02:0703:15:5504:28:22
492NIZIOŁ Marian 198PIASECZNOM6000:00:0000:01:5003:13:1904:28:25
493WOJNAR Paweł 253OIRP WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:5103:13:1804:28:25
494LACHER Joanna 108KRZESZOWICEK2000:00:0000:02:2103:22:2804:29:03
495SAKOWSKA Aneta 304Maratonka GrajewoDROZDOWOK4000:00:0000:02:0503:23:2204:29:06
496KŁOS Arkadiusz 329CMOLASM2000:00:0000:02:2003:10:2704:29:07
497ZIELONKA Bogumił 779Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:2403:21:5604:29:17
498DOBIES Jagoda 510K3000:00:0000:02:0903:30:2704:29:18
499PAWĘZKA Mirosław 553Banda GrudniaLUBLINM3000:00:0000:02:0803:30:2904:29:18
500MANIAK Łukasz 78SWARZĘDZM4000:00:0000:02:4703:19:2104:29:25
501KOSNOWSKA Katarzyna 740WARSZAWAK4000:00:0000:02:4703:19:4904:29:44
502SIÓDMIAK Cezary 231Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:4003:19:5004:29:45
503MICHALCZEWSKA Marzena 176ŁÓDŹK4000:00:0000:02:5503:16:3704:30:09
504MICHALCZEWSKI Andrzej 177ŁÓDŹM4000:00:0000:02:5503:16:3804:30:09
505PRYCIŃSKI Krzysztof 576Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4000:00:0000:02:3803:23:2004:30:33
506PRYCIŃSKA Wiesława 575Cafe Szkolna 16SUCHY LASK4000:00:0000:02:3803:23:2004:30:35
507BOROWIEC Arkadiusz 217CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4000:00:0000:01:5903:18:3104:30:37
508FIDOR Michał 12RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5203:21:4204:30:45
509STOJANOWSKI Dawid 58RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5103:21:4304:30:48
510PAWŁOWSKI Paweł 359WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:01:5503:23:3704:31:07
511PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 169Poranny Patrol / Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:01:1703:22:4104:31:49
512STRUSIŃSKA Katarzyna 102TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:0000:01:0403:23:4404:31:58
513JURCZAK Daniel 82TripakaMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:0403:23:4504:32:00
514BOGACZEWICZ Dawid 204ENDORŚWINKIKAMIONKAM2000:00:0000:02:1903:24:2804:32:06
515GOŹDZICKI Łukasz 334ENDORŚWINKILUBARTÓWM3000:00:0000:02:1803:24:2904:32:09
516URBAŃSKI Józef 314KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:02:3203:23:3504:32:17
517SOSZYŃSKA Gosia 323CzłapaczeWARSZAWAK5000:00:0000:03:0703:28:5704:32:43
518ŁYSIAK Sylwia 317ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKA-DABROWAK4000:00:0000:02:1603:17:4204:32:56
519GRAMZA Katarzyna 356EUFORIABIEGACZA.PLRAWICZK3000:00:0000:02:1603:17:1204:32:58
520URBANIAK Hubert 804ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM3000:00:0000:02:1603:18:2304:33:03
521KWARTA Tomasz 277WOPRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:19:5904:34:24
522KUCIŃSKA Magdalena 365WARSZAWSK3000:00:0000:01:2503:15:5204:34:26
523BIEŃKOWSKI Stanisław 537tomaszewska husariaTOMASZEWOM3000:00:0000:02:5703:16:0204:34:28
524ZAWADZKI Krystian 827RADYMNOM3000:00:0000:02:0203:13:0904:34:52
525STASZEWSKI Kamil 281LUBLINM3000:00:0000:02:5603:18:2804:34:56
526CHODOROWSKI Arkadiusz 311ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:0103:30:2004:34:58
527WĄSOWSKA Jagoda 96PiasecznoPIASECZNOK5000:00:0000:01:5003:27:4404:35:08
528ZINCZUK Kamil 178Euro-KonsultMOTYCZM3000:00:0000:02:2603:20:4004:35:10
529KRUSZYNA Elżbieta 162KNURÓWK3000:00:0000:02:2503:20:4004:35:11
530BATOR Marek 636WARSZAWAM4000:00:0000:01:2603:24:3004:35:13
531MAKOWSKA Maja 458Aktywni z CukrzycąWARSZAWAK2000:00:0000:02:1903:29:2904:35:15
532GÓRNY Małgorzata 145http://aleksandrastefanska.pl/KATOWICEK2000:00:0000:02:2103:22:2804:35:35
533KUROWSKI Michał 274Night Runner`s GliwiceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:02:4803:22:2904:35:35
534SARAT Ewa 494TARNÓWK4000:00:0000:02:2903:26:5604:35:35
535PAUL Viola 123Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0703:24:0904:35:36
536KUJAWSKA Małgorzata 628WARSZAWAK3000:00:0000:02:0803:20:3704:35:51
537ŚLANDA Maciej 758LEŻAJSKM3000:00:0000:02:3803:24:0804:35:51
538BEDRYJ Mateusz 62442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:01:3203:22:5304:35:53
539GUZEK Agnieszka 613ZIELONKAK4000:00:0000:01:0103:28:2704:35:54
540MYSŁEK Radosław 805KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:03:0703:26:2704:35:59
541JAKUBOWSKI Wojciech 829KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:02:3303:14:5704:36:05
542GĄTARCZYK Mariusz 245DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:4403:23:1804:36:27
543WASĄŻNIK Marcin 239Dzikie Grubasy SzatanaHALINÓWM4000:00:0000:01:4803:23:1404:36:27
544AURZECKI Michał 255Dzikie Grubasy SzatanaZAMOŚĆM3000:00:0000:01:4803:23:1704:36:27
545BRZYSKA Marcelina 583Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK2000:00:0000:01:5303:27:3404:36:37
546RAFAŁ Eliza 319BIŁGORAJK3000:00:0000:01:5303:27:3404:36:38
547ŁĄCKI Maciej 370TARNÓWM3000:00:0000:02:2103:25:0204:37:05
548KAMIŃSKI Marek 403WARSZAWAM3000:00:0000:02:2503:30:5704:37:12
549GOŁĘBIOWSKI Roman 181GBUREKLUBLINM3000:00:0000:02:0103:18:3904:37:23
550WAŚKOWICZ Waldemar 210LUBLINM4000:00:0000:02:0103:18:3904:37:24
551ZGIET Michał 417TEATR W REMIZIEBORZECHÓWM5000:00:0000:01:4203:24:1604:37:45
552BRACH Jakub 608POZNANM3000:00:0000:02:2403:23:3904:37:48
553SZCZEPAŃSKI Marcin 503OSR GdyniaGDYNIAM3000:00:0000:01:1603:23:3304:38:40
554PECYNA Katarzyna 368PIASEKK3000:00:0000:02:5103:30:2804:38:54
555KWAPIEŃ Karolina 626Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK2000:00:0000:01:3103:22:5304:39:00
556CAŁA Maciej 658CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM4000:00:0000:01:0603:28:5504:39:02
557SMAGA Krzysztof 400Banda GrudniaBORZECHÓWM4000:00:0000:01:4003:24:0304:39:11
558ZYGO Grzegorz 444Uwolnić ślimakaŁĄCZKI-PAWŁÓWEKM4000:00:0000:01:4203:24:1604:39:12
559ZABOROWSKA Halina 465KB Maratończyk DębicaDĘBICAK5000:00:0000:02:1503:35:2604:39:20
560KWIATKOWSKI Marek 666DZIKI BAGIENNEWARSZAWAM4000:00:0000:01:5003:27:4504:40:30
561SIDOROWICZ Grzegorz 751Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:01:4703:30:2304:40:33
561OKAPIEC Aleksandra 753AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:01:4803:30:2304:40:35
563MICHALSKA Klementyna 33Fabryka triathlonuPOZNAŃK3000:00:0000:01:3003:27:4004:40:37
564KUŁAKOWSKI Piotr 322CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:0703:25:0004:41:34
565WESTER Halina 52Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0603:26:1904:41:48
566RĄPAŁA Wojciech 762STALOWA WOLAM4000:00:0000:02:5303:22:3504:41:53
567CUDZIŁO Joanna 395PKO Bank PolskiSTALOWA WOLAK4000:00:0000:02:3703:30:5504:41:56
568WÓJTOWICZ Paweł 501KURÓWM4000:00:0000:03:1103:10:1304:42:03
569SIKORSKA Agnieszka 48WARSZAWAK4000:00:0000:02:1003:29:5804:42:24
570GRZYBEK Piotr 733KEREZALUBLINM4000:00:0000:02:2103:20:5304:43:26
571SIEMASZKO Wojciech 75LONDONM3000:00:0000:02:1403:32:1104:43:45
572PIERZCHALSKA Julia 508Above 2000TIPTONK3000:00:0000:02:1603:32:1104:43:46
573NAWROCKI Konrad 669Unlimited Triathlon ClubKRAKÓWM3000:00:0000:02:2403:34:1704:43:49
574LEWOC Leszek 741WROCLAWM5000:00:0000:01:1103:25:4404:44:04
575NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 242Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:4903:29:5804:44:12
576DRWIĘGA Beata 238Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:5003:29:5804:44:13
577STEFANIAK Marcin 551TKD Szakal Jeżyce RunnersDĄBRÓWKAM3000:00:0000:02:5203:36:3204:45:34
578ROGOZIŃSKA Monika 761SS Drużyna Wilka|Grupa DBKOLSZTYNK3000:00:0000:01:1603:30:2404:45:43
579KOZŁOWSKI Robert 40Doce Pares PolskaBRODNICAM4000:00:0000:01:0903:28:5404:47:01
580PODOLAK Zbigniew 773Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:4603:35:3804:47:06
581SZEWC Marian 138BILGORAJM6000:00:0000:03:0903:29:5304:47:20
582RYCZKO Andrzej 355BILGORAJM3000:00:0000:03:0903:29:4704:47:20
583BEHRENDT Bartek 413Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0703:34:1904:47:21
584WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 249WOPRZESZÓWK2000:00:0000:01:2803:32:2704:47:22
585SOKOŁOWSKI Artur 399SUWAŁKIM5000:00:0000:02:2603:24:4904:47:31
586FANSLAU Marek 705STAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:01:3703:28:1904:49:28
587GARCARZ Monika 587LIMANOWAK4000:00:0000:01:0803:36:3804:49:29
588DRAPAŁA Jan 320Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:3504:49:35
589STRZĘPKA Krzysztof 361Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:0803:30:3504:49:37
590ORZECH Artur 321Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:3504:49:43
591PRZYBYSZ Mariusz 165LUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:5504:50:02
592TALMA Paweł 156lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:5504:50:02
593KOCÓJ Dominika 260Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:00:0000:01:1703:35:3904:50:50
594FIDALI Beata 332Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:0000:01:3203:43:2504:51:55
595ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 224Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK4000:00:0000:02:3003:31:5104:52:01
596PREJS Beata 795SIEMIANOWICEK3000:00:0000:01:2303:34:3004:52:01
597ADAMOWSKI Jacek 643Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1503:34:3104:52:02
598KORNIŁOW Piotr 6WARSZAWAM4000:00:0000:02:2503:39:2404:52:02
599MAŁKIEWICZ Dariusz 211PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:03:0303:30:5904:52:24
600KUPIBIDA Boguslawa 287Silesia Running TeamKATOWICEK5000:00:0000:03:0303:31:0304:52:24
601RYMARZ Grzegorz 476GNIEZNOM4000:00:0000:03:0103:29:0504:52:33
602KĘTRZYŃSKI Ryszard 201Zabiegani MielecKROSNOM4000:00:0000:02:1403:35:2604:52:46
603RODKO - DZIUBEK Kamila 603Sekcja PiaskiCZELADŹK2000:00:0000:02:1903:32:0504:53:10
604DZIUBEK Marcin 601SEKCJA PIASKICZELADŹM3000:00:0000:02:1803:25:0904:53:12
605HYZIAK Jakub 264jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:02:0603:37:3404:53:22
606RZEPA Andrzej 676Józefińska TeamZATORM3000:00:0000:02:0003:28:5204:53:47
607GŁUSZCZAK Jerzy 158ŁÓDŹM5000:00:0000:02:3503:36:4804:54:07
608SATKO Jacek 194TARNÓWM5000:00:0000:02:5203:38:1104:54:49
609MICHALSKI Henryk 302GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:01:4303:41:2304:55:14
610KOSNO Weronika 514Night Runners PoznańPOZNAŃK2000:00:0000:01:1403:39:0704:55:14
611CHRUŚCIŃSKA Justyna 515Night RunnersPOZNAŃK2000:00:0000:01:1503:39:0704:55:15
612OBARSKI Norbert 66KIELCEM5000:00:0000:01:1603:33:3504:55:17
613ŻAK Oliwia 124Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:3003:30:4104:55:28
614JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 155GÓRA KALWARIAK3000:00:0000:02:3003:30:4104:55:28
615ŁYDKA Aleksandra 401KRAKÓWK2000:00:0000:02:1103:47:0404:56:28
616PYSIEWICZ Krzysztof 135niezrzeszonyKATOWICEM6000:00:0000:02:5603:45:3904:57:28
617WASIK Kornelia 134TomTom TeamKLOCZEWK2000:00:0000:03:0303:41:1304:58:48
618GRZEGORZ Gąszczyk 431Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5803:33:0004:58:58
619LATOSIŃSKA Edyta 731Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:02:5003:38:3304:58:58
620GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 136Przemyśl- MarokoŻURAWICAK4000:00:0000:02:3603:32:1204:59:01
621BACZA Piotr 137Przemyśl - MarokoŻURAWICAM4000:00:0000:02:3603:31:0704:59:01
622CWOJDZIŃSKI Piotr 214NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:01:1403:33:5904:59:03
623MARCINIAK Julia 563Night Runners PoznańPOZNAŃK3000:00:0000:01:1403:33:5904:59:03
624MAZUR Magdalena 153PRZEMYŚL ŻURAWICAŻURAWICAK3000:00:0000:02:3603:32:1304:59:14
625GIEŁWANOWSKI Marek 150ŻURAWICAM2000:00:0000:02:3703:32:1304:59:15
626MAZUR Jerzy 490PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3203:32:1304:59:16
627WŁODARSKA Magdalena 268TARNÓWK4000:00:0000:02:1603:38:2804:59:18
628LATO Karolina 571Lublin BiegaLUBLINK3000:00:0000:02:4603:30:1104:59:47
629KSIĄŻEK Dawid 572LUBLIN BIEGAŁĘCZNAM3000:00:0000:02:4603:30:1104:59:48
630STĘPKOWSKA Berta 415Run_HelpersLUBLINK4000:00:0000:02:4303:34:5604:59:57
631WÓJTOWICZ Paweł 573Lublin BiegaLUBLINM3000:00:0000:02:4903:34:5604:59:58
632KACPERSKI Błażej 602KADA Błażej KacperskiSTRYKÓWM3000:00:0000:03:0503:44:4705:00:03
633MARKIEWICZ Rafał 775WARSZAWAM4000:00:0000:02:5403:30:0905:00:25
634BAĆMAGA Jan 192Turlam Się Do Mety - JP2KOWALAM4000:00:0000:01:5703:32:3105:00:26
635FARMAS Dariusz 522NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:5503:33:0405:01:14
636TWOREK Bogusław 328BBL JarosławJAROSŁAWM5000:00:0000:02:5703:34:1005:01:27
637MICKIEWICZ Jolanta 285JAROSŁAWK4000:00:0000:02:5803:34:1005:01:29
638LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 336RabbitsKRAKÓWK3000:00:0000:01:1803:38:4205:01:42
639TERLIKOWSKI Paweł 350biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:55:0005:04:29
640ŻACZEK Anna 247biegusiem.plRYKIK5000:00:0000:03:0303:54:5705:04:30
641WALCZYŃSKA Karolina 745NIGHT RUNNERS GLIWICEBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:01:4503:49:2005:04:50
642ŚNIEŻKO Eugeniusz 20Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:2903:52:4505:04:52
643MATWIEJCZYK Sebastian 767Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:3103:52:4505:04:54
644SOWA Jacek 85RKM SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:01:3503:41:3205:05:13
645KRASOŃ Janusz 81RKM 'SOPELEK'BUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:0000:01:3503:41:3205:05:14
646GOMÓŁKA Wiesław 316Rzeszowski Klub Morsów,,Sopelek''UL. GRABNIK 12M5000:00:0000:01:3503:41:3205:05:14
647BZOWSKA Aleksandra 700GLIWICEK3000:00:0000:01:1503:39:3505:05:16
648HORBACZEWSKI Marek 353CHEŁMM5000:00:0000:01:2003:36:1805:05:19
649ŚLEMP Bernadetta 770JASIONKAK4000:00:0000:03:0603:40:5205:05:25
650PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 723Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0000:01:1503:39:3505:05:26
651MIŁOŃ Aleksandra 581RZESZÓWK2000:00:0000:02:2103:31:4405:05:33
652MIŁOŃ Mariusz 812RZESZÓWM3000:00:0000:02:2203:31:4405:05:33
653KOTUŁA Jarosław 208Sklep Biegacza Team/ ORA LublinLUBLINM3000:00:0000:02:4403:43:1905:05:48
654ROSIŃSKA Małgorzata 437Sklep Biegacza LublinPONIATOWAK3000:00:0000:02:4403:43:1905:05:51
655JATA Marta 469Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe/WW TeamLUBLINK3000:00:0000:02:4203:43:2505:06:15
656ZYCH Anna 438LSBLUBLINK4000:00:0000:02:4303:43:2605:06:17
657JAKUBIEC Justyna 382Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK4000:00:0000:02:4503:39:1205:06:18
658KIEŁB Jakub 376RZESZÓWM2000:00:0000:02:2003:37:4305:06:35
659KĘDZIOR Michał 420Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:2003:48:2505:06:36
660DZIEPAK Dorota 704RZESZÓWK3000:00:0000:02:2003:48:2605:06:37
661KARPIŃSKI Paweł 235Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:00:0000:01:4303:40:5105:07:11
662CHACIŃSKI Marcin 560Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:4803:41:1205:07:11
663BOGUCKA Martyna 121Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0000:02:5303:46:2305:08:46
664HENKIEL Bartłomiej 708BÓBRKAM2000:00:0000:01:5603:35:2605:08:57
665BINIAŚ PASTUSIAK Anna 405NIEMCEK3000:00:0000:02:4403:44:3105:09:01
666CZECHOWSKA Izabela 384WW TeamLUBLINK4000:00:0000:02:4003:44:3105:09:01
667DOBROWOLSKA Grażyna 577KB Maratończyk DębicaDĘBICAK4000:00:0000:02:1503:45:1305:10:57
668KAWA Barbara 540KB Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK3000:00:0000:02:1503:45:1605:10:57
669MUTER Łukasz 487Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:5103:34:2405:11:04
670ZAWADZKA Magdalena 363AKS Polonia WarszawaWARSZAWAK3000:00:0000:02:5303:41:4805:11:29
671WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 579KRAKÓWK4000:00:0000:01:5503:37:4605:12:19
672PORĘBSKA Dorota 648NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3000:00:0000:01:5503:37:4605:12:19
673MAZUREK Monika 457NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:5503:37:4705:12:21
674DURA Piotr 554PKB EndorfinaRAKÓWM4000:00:0000:02:2903:52:5105:13:54
675MYŚLIŃSKI Tomasz 344biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:54:5805:16:45
676KĘPKA Robert 495biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:03:0403:54:5705:16:50
677POTERA Marcin 65FUKS GarkiGARKIM3000:00:0000:02:3003:29:5205:16:53
678KOWALEWSKA Izabela 819Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:4203:56:1805:18:22
679DANIELCZYK Damian 686BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:01:2403:54:2205:18:22
680KUCHARSKI Krystian 738NR+KRAKOWM2000:00:0000:02:1003:47:0705:25:23
681GORYJEWSKA Izabela 825KRAKÓWK2000:00:0000:01:5304:00:0605:27:17
682OKARMA Wojciech 681SPORESTJASŁOM3000:00:0000:02:5504:04:0505:33:46
683CZYŻ Dorota 565TRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:0904:01:4005:34:14
684KUCZEK Katarzyna 269PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:0000:01:2203:46:3005:35:13
685TUTAK Daniel 694FURIOSI POLANKAKROSNOM3000:00:0000:02:5504:04:0105:35:16
686WRÓBEL Dominik 552AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:3404:02:4205:37:14
687KUCZMENDA Katarzyna 787TRZEBOWNISKOK3000:00:0000:02:1004:08:4305:42:33
688RUDZKI Tomasz 128Biegacz NowosolnaKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:01:5203:56:1705:49:11
689BALICKI Jacek 807Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:01:5103:56:1805:49:19
690CIEŚLIK Sebastian 131SŁOMNIKIM2000:00:0000:02:1303:09:42
691JAKOWICZ Agnieszka 783LABOSPORTOTWOCKK4000:00:0000:02:5203:43:18
692DOMAŃSKI Jerzy 697OTWOCKM5000:00:0000:01:2202:57:05
693JAŁOCHA Mieczysław 721Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:3402:11:04
Znaleziono 693 wynik(ów)