III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 803
Wystartowało : 693
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 691
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 40.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
      
1JAKOWICZ Agnieszka 783LABOSPORTOTWOCKK4000:00:0000:02:5203:43:1804:01:15
2LANGE Beata 610BIŁGORAJK4000:00:0000:01:4402:34:4003:22:3104:08:47
3RENCZ Małgorzata 622ORZESZEK4000:00:0000:00:5902:34:2303:26:3604:14:25
4OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 74NIGHT RUNNERS ŚLĄSKKATOWICEK4000:00:0000:02:1402:41:2403:33:4504:23:09
5DĘBSKA Joanna 98Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0102:41:0803:38:4404:33:11
6GRUCHAŁA Agnieszka 462MEWA GdyniaGDYNIAK4000:00:0000:01:1602:50:3203:45:0804:38:45
7MALINOWSKA Iwona 646BYTOMK4000:00:0000:00:5202:42:3603:45:2704:43:01
8ĆWIĄKAŁA Halina 585Samotni WędrowcyKROSNOK4000:00:0000:01:0002:51:5403:50:4304:45:33
9SZWAJKA Aneta 479STALOWA WOLAK4000:00:0000:00:4702:53:0303:52:2404:46:24
10HYJEK Elżbieta 593ZABIEGANI MIELECMIELECK4000:00:0000:02:0202:52:4303:50:4804:46:48
11DOMARADZKA Violetta 813Run VeganWARSZAWAK4000:00:0000:02:4503:01:0803:55:1104:48:17
12TRZEŹWIŃSKA Anna 325BIŁGORAJK4000:00:0000:01:4502:53:2603:56:3704:48:21
13LIGĘZA Joanna 806Smashing PĄpkinsKRAKÓWK4000:00:0000:02:0903:02:0604:05:0404:59:44
14ZĄBIK Dana 531TORUŃK4000:00:0000:02:4903:10:2604:06:4805:00:06
15ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 472ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:0403:00:2604:07:0905:00:46
16ŻELAZNY Judyta 586Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWK4000:00:0000:01:5703:08:0404:10:3705:08:46
17RAKOWSKA Magdalena 818Drużyna TVNWARSZAWAK4000:00:0000:02:1803:11:5104:11:5805:09:52
18ORACZ Sylwia 327TARNÓWK4000:00:0000:02:2803:11:1104:17:0805:12:35
19WĘGRZYN Małgorzata 594Reszowskie Gazele i GepardyKRASNEK4000:00:0000:01:4303:09:5504:17:4305:13:57
20KUNKEL Anna 497PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:01:1203:20:3104:22:4905:17:52
21LEŚNIAK-POPIEL Marta 688Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:5003:17:0904:26:2705:22:24
22LOREK Anna 183KB Maratończyk DębicaDĘBICAK4000:00:0000:02:1503:13:2504:25:1805:23:10
23SAKOWSKA Aneta 304Maratonka GrajewoDROZDOWOK4000:00:0000:02:0503:23:2204:29:0605:29:34
24KOSNOWSKA Katarzyna 740WARSZAWAK4000:00:0000:02:4703:19:4904:29:4405:29:50
25PRYCIŃSKA Wiesława 575Cafe Szkolna 16SUCHY LASK4000:00:0000:02:3803:23:2004:30:3505:30:10
26ŁYSIAK Sylwia 317ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKA-DABROWAK4000:00:0000:02:1603:17:4204:32:5605:30:27
27MICHALCZEWSKA Marzena 176ŁÓDŹK4000:00:0000:02:5503:16:3704:30:0905:31:05
28GUZEK Agnieszka 613ZIELONKAK4000:00:0000:01:0103:28:2704:35:5405:35:38
29PAUL Viola 123Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0703:24:0904:35:3605:35:53
30SARAT Ewa 494TARNÓWK4000:00:0000:02:2903:26:5604:35:3505:35:53
31CUDZIŁO Joanna 395PKO Bank PolskiSTALOWA WOLAK4000:00:0000:02:3703:30:5504:41:5605:41:54
32WESTER Halina 52Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:0603:26:1904:41:4805:42:02
33SIKORSKA Agnieszka 48WARSZAWAK4000:00:0000:02:1003:29:5804:42:2405:45:23
34NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 242Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:4903:29:5804:44:1205:45:29
35DRWIĘGA Beata 238Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:01:5003:29:5804:44:1305:45:30
36GARCARZ Monika 587LIMANOWAK4000:00:0000:01:0803:36:3804:49:2905:49:19
37ŚWIĘTOCHOWSKA Beata 224Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWK4000:00:0000:02:3003:31:5104:52:0105:55:14
38STĘPKOWSKA Berta 415Run_HelpersLUBLINK4000:00:0000:02:4303:34:5604:59:5705:59:46
39MICKIEWICZ Jolanta 285JAROSŁAWK4000:00:0000:02:5803:34:1005:01:2906:01:24
40GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 136Przemyśl- MarokoŻURAWICAK4000:00:0000:02:3603:32:1204:59:0106:03:22
41WŁODARSKA Magdalena 268TARNÓWK4000:00:0000:02:1603:38:2804:59:1806:03:53
42JAKUBIEC Justyna 382Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK4000:00:0000:02:4503:39:1205:06:1806:04:04
43ZYCH Anna 438LSBLUBLINK4000:00:0000:02:4303:43:2605:06:1706:04:11
44MAZUREK Monika 457NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:00:0000:01:5503:37:4705:12:2106:09:51
45WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 579KRAKÓWK4000:00:0000:01:5503:37:4605:12:1906:09:51
46ŚLEMP Bernadetta 770JASIONKAK4000:00:0000:03:0603:40:5205:05:2506:11:51
47DOBROWOLSKA Grażyna 577KB Maratończyk DębicaDĘBICAK4000:00:0000:02:1503:45:1305:10:5706:15:30
48CZECHOWSKA Izabela 384WW TeamLUBLINK4000:00:0000:02:4003:44:3105:09:0106:17:20
49BOGUCKA Martyna 121Jacek Biega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0000:02:5303:46:2305:08:4606:20:26
50KUCZEK Katarzyna 269PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4000:00:0000:01:2203:46:3005:35:1306:41:41
51CZYŻ Dorota 565TRZEBOWNISKOK4000:00:0000:02:0904:01:4005:34:1406:43:45
Znaleziono 51 wynik(ów)