III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 803
Wystartowało : 693
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 691
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 40.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
      
1JENDRYCH Artur 695Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:0402:32:5203:07:47
2KOZIOŁ Kamil 218Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:00:4601:59:5502:36:5703:14:59
3PLOCH Jakub 451NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:3002:04:0502:40:5403:17:08
4MEDEJCZYK Łukasz 506JEDLICZEM2000:00:0000:00:3002:00:4702:41:0203:24:34
5BEDNARZ Cezary 423Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:0902:41:2403:25:33
6WĘGIEL Marcin 635www.malinowynos.plJASŁOM2000:00:0000:00:3502:13:4102:53:4303:32:10
7CZUBA Jarek 543PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0000:00:2902:12:4602:54:1303:36:19
8DOMIN Łukasz 710Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:16:5602:58:0503:39:08
9CIEŚLIK Sebastian 131SŁOMNIKIM2000:00:0000:02:1303:09:4203:39:33
10GÓRKA Marcin 47UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWM2000:00:0000:02:0902:19:0003:04:4803:51:55
11MACHAŁA Kamil 42Przeworska Grupa BiegowaTRYŃCZAM2000:00:0000:01:2502:27:4203:14:0903:54:52
12PABIAN Paweł 810BRUBECK Pabiano Krasne TeamKRASNEM2000:00:0000:00:4302:22:5003:11:1603:57:19
13BARAN Kamil 308JAROSŁAWM2000:00:0000:01:1602:25:5103:11:4703:58:42
14GORZELAŃCZYK Jakub 570Tour de RunGOLĘCZEWOM2000:00:0000:01:5902:29:4803:18:2504:03:10
15JURCZYK Łukasz 412http://aleksandrastefanska.plRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:01:1302:31:1203:18:3604:05:36
16IWANICKI Krzysztof 427WOJASZÓWKAM2000:00:0000:01:2402:37:4203:22:2704:07:10
17PUDELKO Roman 542CHRÓŚCINAM2000:00:0000:01:3202:30:3003:20:0704:08:37
18TOMCZYK Grzegorz 692JASIONKAM2000:00:0000:01:2602:24:2103:22:1704:11:59
19TRETER Sebastian 693OKSAM2000:00:0000:01:2602:28:3903:22:1804:11:59
20KUDŁAK Paweł 656Poranny PatrolKRAKÓWM2000:00:0000:02:5602:30:1903:21:5904:12:17
21WOLSKI Marcin 17Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:4802:32:3403:21:5604:15:48
22WOLSKI Michał 227Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:00:4902:33:0503:22:0404:15:48
23ZMYSŁOWSKI Igor 600LUBLINM2000:00:0000:02:1702:34:1103:26:2304:16:44
24LAMPARSKI Łukasz 809GÓRKI WIELKIEM2000:00:0000:02:0202:34:4503:25:1304:16:45
25DOMAGAŁA Kamil 95Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:01:5202:34:5203:27:2404:18:31
26MARĆ Marcin 716NightRunners+KRAKÓWM2000:00:0000:01:1602:33:4003:25:1804:20:10
27ZAWADA Krzysztof 496Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2302:43:2903:34:5304:21:20
28TWORZYDŁO Michał 271Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:30:2303:30:2204:22:24
29SIEJA Sebastian 564JW 4115GLIWICEM2000:00:0000:01:2902:38:2603:36:2804:26:20
30BIELAMOWICZ Dariusz 702Piaseczno Running TeamJASŁOM2000:00:0000:00:5302:38:1803:35:5604:26:41
31GOSZTYŁA Patryk 360Brzozowski Klub BiegaczaDOMARADZM2000:00:0000:00:5302:30:2303:33:1204:31:11
32RODZOCH Daniel 699WARSZAWAM2000:00:0000:01:3902:38:1203:38:4404:33:07
33DRAUS Borys 714KRASNEM2000:00:0000:01:3402:52:0603:43:3804:33:13
34JANICKI Tomasz 53621daplot JarosławJAROSŁAWM2000:00:0000:02:3802:48:4603:45:5504:37:15
35BOGUSZ Piotr 690SS Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:00:5802:36:4803:36:4204:37:42
36SERZYSKO Bartosz 604Delphi Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:02:5902:54:5903:49:3804:38:53
37KĄDZIELAWA Marcin 39STARGLASSTEAMTARNÓWM2000:00:0000:01:4302:52:1703:48:0804:39:42
38WOJAK Szymon 388OPOLEM2000:00:0000:01:5102:35:0803:42:1104:40:36
39WILK Damian 326KOLBUSZOWAM2000:00:0000:02:1902:42:5203:38:5304:41:36
40KAPICA Dominik 759GARBÓWM2000:00:0000:01:4302:37:1903:41:2904:42:13
41GNATOWSKI Przemysław 750AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM2000:00:0000:01:5102:53:3203:55:3204:44:55
42GURGUL Marcin 222KRYNICA ZDRÓJM2000:00:0000:03:0802:55:1703:54:0404:48:48
43JASZCZYŃSKI Maciej 163Lacho TeamKRAKÓWM2000:00:0000:02:1002:39:4703:52:5504:49:16
44ADAMCZEWSKI Jakub 207Night Runners / NBRPOZNAŃM2000:00:0000:01:1403:06:1404:08:0305:00:19
45SITKO Grzegorz 547Brothers Team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM2000:00:0000:01:2702:55:3404:07:2005:05:27
46TOSNOWIEC Radosław 470Ready4SKRAKOWM2000:00:0000:02:1003:04:0604:07:2205:06:08
47WOJTAL Patryk 559ZATORM2000:00:0000:02:3903:11:2804:16:4905:07:10
48NESTOROWICZ Maksymilian 578Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2303:07:2404:10:2005:08:22
49KAMOLA Dawid 790KROSNOM2000:00:0000:03:0503:12:0404:18:4605:12:59
50MELSON Maciej 161PanŁÓDŹM2000:00:0000:01:4903:20:2204:26:5205:26:29
51ZAWADZKI Kordian 59750 twarzy grzybiarzyRADYMNOM2000:00:0000:02:0003:13:0904:26:1105:32:01
52JANULEK Robert 288RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2000:00:0000:01:5503:03:2104:17:5805:33:28
53KŁOS Arkadiusz 329CMOLASM2000:00:0000:02:2003:10:2704:29:0705:33:49
54BOGACZEWICZ Dawid 204ENDORŚWINKIKAMIONKAM2000:00:0000:02:1903:24:2804:32:0605:35:43
55BEDRYJ Mateusz 62442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:01:3203:22:5304:35:5305:40:27
56GIEŁWANOWSKI Marek 150ŻURAWICAM2000:00:0000:02:3703:32:1304:59:1506:03:22
57KIEŁB Jakub 376RZESZÓWM2000:00:0000:02:2003:37:4305:06:3506:15:32
58HENKIEL Bartłomiej 708BÓBRKAM2000:00:0000:01:5603:35:2605:08:5706:24:59
59KUCHARSKI Krystian 738NR+KRAKOWM2000:00:0000:02:1003:47:0705:25:2306:50:39
Znaleziono 59 wynik(ów)