III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 803
Wystartowało : 693
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 691
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 40.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
      
1CISZCZONIK Sebastian 511Dobry Zbeer, RGiGRZESZÓWM3000:00:0000:00:3501:59:3202:35:5903:12:32
2ŚLĘCZKA Damian 257ARGO Sp. z o.o. Łańcut / DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:00:4102:09:2702:46:4303:25:54
3NOWAKOWSKI Tobiasz 331MKB DreptakSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:5202:05:1602:44:5803:25:59
4GAWLIK Sławek 426MARCINSWIERCTEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:3402:07:5102:45:3003:26:49
5FLOREK Sebastian 615NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:01:0902:16:4002:54:0603:32:17
6HETMAN Radosław 377Grupa NomaxJAWORZNOM3000:00:0000:00:4202:09:0702:48:1903:32:52
7PRĘTNIK Sławomir 416Orgazm AntylopyJEDLICZEM3000:00:0000:00:4902:12:5002:53:1903:35:03
8AUGUSTYŃSKI Sylwester 64Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0802:14:5302:57:2803:40:25
9LAKSA Dariusz 652BYTOMM3000:00:0000:00:3802:16:2502:56:2803:41:05
10TYBUREK Michał 518Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:00:4002:15:0603:00:2203:42:48
11URBASEK Łukasz 215GLIWICEM3000:00:0000:01:5702:19:0503:01:0703:44:03
12KRZEMIŃSKI Marcin 348Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1302:20:1503:01:3603:44:03
13ŁAGOŻNY Łukasz 782BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:00:4002:16:5703:00:4903:44:16
14CZAJKA Karol 70Inkubator Przedsiębiorczości w Lublinie FRL.KRĘPIECM3000:00:0000:00:3802:13:4403:00:1403:44:23
15SUROWIEC Grzegorz 816Besta Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3802:18:0403:01:1303:45:30
16KOZIEŁ Grzegorz 188Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:0102:19:2503:02:5803:47:51
17WASYLÓW Jacek 463ANTEK TEAM PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:0702:21:2703:07:3603:50:36
18KWIATKOWSKI Michael 25KRAKÓWM3000:00:0000:00:4302:15:3803:03:4803:51:55
19DUCKI Piotr 749OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:01:0302:23:1603:07:2203:53:15
20BACHER Stanisław 620KROSNOM3000:00:0000:00:5502:11:0503:01:1103:54:04
21BARANOWSKI Jacek 735JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:5002:19:5503:08:3603:54:23
22MISZCZAK Szymon 824Rehabilitanci.org.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:4402:24:0203:10:3003:54:45
23REJ Mirosław 106M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:5502:22:1103:08:0903:55:16
24LONC Tomasz 107M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM3000:00:0000:00:5402:22:2103:08:0903:55:20
25WIĘCH Piotr 389WOŁOMINM3000:00:0000:01:1002:22:2803:12:0403:56:09
26ŻUREK Paweł 324RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:5202:25:5103:12:4203:58:46
27BRZOZOWSKI Łukasz 219I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4502:19:2603:08:4303:58:53
28DUDA Paweł 422Hotel Nafta KrosnoJEDLICZEM3000:00:0000:00:5802:26:3203:12:5203:59:05
29GURGUL Sebastian 94AROMAT NÓGKRAKOWM3000:00:0000:01:0202:30:2103:14:5704:00:13
30CAGARA Paweł 766STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4402:23:2403:12:4104:00:55
31CZELEJ Rafał 184Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:00:5002:20:5403:10:3404:01:39
32PIECUCH Marcin 90Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0302:28:2703:16:1604:03:33
33GRĘBOWIEC Mateusz 19TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:0902:25:5103:15:4504:03:48
34SOŁOWIEJ Łukasz 774WARSZAWAM3000:00:0000:00:4402:28:0603:16:2504:04:45
35NOWAK Piotr 373WARSZAWAM3000:00:0000:01:2902:24:5403:15:1004:05:18
36MATUSIAK Michał 143Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:01:0002:23:0803:16:3504:05:55
37POTOCZNY Piotr 477K&KJAROSŁAWM3000:00:0000:01:4402:29:4003:18:0904:05:58
38MACHUCKI Adrian 16021 bspRZESZÓWM3000:00:0000:00:4602:27:0403:17:5904:08:20
39DEJAS Tomasz 105MYSŁOWICEM3000:00:0000:01:4402:28:3503:18:0704:09:26
40FLĄDRO Daniel 244WOKOWICEM3000:00:0000:00:5602:26:3103:19:5604:09:28
41HAUPT Krzysztof 778SUCHY LASM3000:00:0000:01:5402:28:2803:20:3304:16:17
42ZAWADZKI Mariusz 339KRAKÓWM3000:00:0000:00:4002:34:5003:25:2004:16:40
43HYDZIK Grzegorz 251SANOKM3000:00:0000:01:2602:37:0703:26:5504:17:11
44PONIEWOZIK Irek 72LONDYNM3000:00:0000:00:4202:36:1903:29:0404:17:51
45KUSZ Tomasz 276JASŁOM3000:00:0000:02:5202:35:5903:27:2704:17:59
46KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 101Rocky Balboa Running ClubBYTOMM3000:00:0000:00:3902:35:3903:30:1504:19:54
47BASZAK Tomasz 671Siła OgraSOBÓTKAM3000:00:0000:00:4502:40:3803:30:5104:20:07
48KOSIN Paweł 212Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1202:38:0003:30:1604:20:36
49SMOLEŃ Piotr 535KRAKÓWM3000:00:0000:02:2802:32:4103:31:4704:21:24
50ZIĘBA Marcin 11Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5202:32:0703:28:4704:21:25
51KORDOWICZ Łukasz 80BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:01:0802:28:1603:25:4204:23:00
Niesklasyfikowani
SZPINDA Sebastian 246BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM30DNF00:01:08 DNF02:20:20 DNF03:06:48 DNF04:23:01 DNF
53JANKOWSKI Sebastian 544RADZYMINM3000:00:0000:01:3602:40:4903:35:2104:23:56
54KRÓLIKOWSKI Igor 337RabbitsKRAKÓWM3000:00:0000:01:1702:35:4403:30:3404:24:01
55RIJ Tomasz 480Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:01:4502:43:0403:34:5004:24:06
56WECLAS Maciek 466GORA KALWARIAM3000:00:0000:02:3002:48:5103:38:4304:24:26
57ILKIEWICZ Adam 637Allianz Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:0602:48:4703:37:3904:24:27
58SUDZIŃSKI Jacek 436PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:1202:41:2903:34:5904:24:52
59ZAWADZKI Piotr 258Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0000:00:3302:39:0903:33:5104:24:57
60WINIARCZYK Emil 126LUBLINM3000:00:0000:00:5702:33:1203:29:5804:25:20
61TWARDOWSKI Tomasz 358STRAŻÓWM3000:00:0000:02:5502:43:1703:36:5804:28:00
62SEGIET Paweł 313Silesia Runners ClubBYTOMM3000:00:0000:01:0302:33:5903:30:4404:28:31
63PIETRYSZYN Mariusz 41KRASICZYNM3000:00:0000:00:4602:36:3303:35:3804:29:27
64MILEWSKI Mateusz 776ministerstwo głupich krokówWARSZAWAM3000:00:0000:02:2202:44:3403:40:2104:31:58
65KANIEWSKI Ireneusz 627PRUSZKÓWM3000:00:0000:02:2502:40:5603:37:4304:32:20
66KOŚCIAŃSKI Paweł 664KRAŚNIKM3000:00:0000:02:5502:48:3103:39:5204:32:39
67RUSZNICA Tomasz 46ZSG RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:3502:54:3303:44:1104:32:41
68GAŁUSZKA Bogusław 254RZESZÓWM3000:00:0000:02:0502:47:3503:44:3604:33:13
69GWIZDAŁA Łukasz 605theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:02:2102:49:4503:44:0904:33:55
70POPŁAWSKI Piotr 378PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:44:1603:40:5704:34:38
71BYRCZEK Michał 225WROCŁAWM3000:00:0000:01:2802:47:3803:43:4904:34:40
72PELA Dariusz 297Sky-Trans TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:2502:43:4903:40:3104:34:43
73WRÓBEL Adam 712GLIWICEM3000:00:0000:02:1602:46:5703:44:1204:35:00
74SKOTNICKI Dariusz 234Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAM3000:00:0000:02:1602:45:3103:43:2904:35:03
75OSIŃSKI Robert 170ZABRZEM3000:00:0000:02:1902:45:4503:40:5904:35:12
76MORAWA Mateusz 168Lacho TeamGOŁUCHOWICEM3000:00:0000:02:1702:40:2203:39:2904:35:25
77ŻYWCZAK Artur 742KM PSP KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:00:4102:40:3203:40:0104:36:01
78CHODAKOWSKI Marceli 789K.B.Geotermia UniejówPODDĘBICEM3000:00:0000:02:3102:44:0403:43:4304:36:05
79SWACHA Piotr 312Biłgoraj BiegaBILGORAJM3000:00:0000:01:4402:47:4203:44:4704:36:14
80SZKODA Robert 357Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:3002:47:4203:44:4904:36:14
81CHRUŚCIEL Michał 817Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:0002:45:2303:45:4904:37:20
82POGOCKI Piotr 275KNURÓWM3000:00:0000:02:5302:48:4503:45:1604:38:29
83SUCH Arkadiusz 371Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:03:0502:51:5903:47:0604:38:35
84GUZIK Łukasz 811KKKTŁYSOKANIEM3000:00:0000:03:0002:54:5903:49:3704:38:52
85MAŚLANKA Piotr 763BydGościeBYDGOSZCZM3000:00:0000:01:5102:43:4603:43:3004:39:18
86BUCZYŃSKI Radosław 154Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:01:1302:43:0303:44:3804:39:26
87SAMSON Sebastian 580SZCZECINM3000:00:0000:01:3702:47:2803:46:0404:40:34
88CZACHOR Andrzej 118Turlam Się Do MetyNOSÓWKAM3000:00:0000:01:5702:49:0703:50:1804:41:41
89KALANDYK Wojciech 117Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:01:5702:49:0703:50:1904:41:41
90WICZUK Michał 419MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:5302:41:0403:46:4904:41:43
91WLODEK Mateusz 500POZNANM3000:00:0000:01:4502:41:1403:42:2704:42:00
92NOWACKI Dawid 262KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:0802:55:1703:54:0504:42:08
93BORSIAK Sebastian 132GLIWICEM3000:00:0000:03:0602:48:4103:48:5104:42:50
94GOLBA Łukasz 54Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:01:2102:46:1303:47:0104:43:05
95ŻURAWSKI Sławomir 393PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:47:1303:50:5004:43:10
96PYSZKO Janusz 203WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM3000:00:0000:01:2002:45:3403:47:0004:43:13
97ANDREJKOW Arkadiusz 263SANOKM3000:00:0000:01:2302:50:4103:46:5904:43:13
98MROZEK Krzysztof 429Biegam bo chcęGORLICEM3000:00:0000:00:5002:45:2903:50:2104:43:34
99ANDRES Kamil 434KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:02:3703:08:2503:57:4104:44:00
100KULON Marcin 797SANOKM3000:00:0000:03:0902:55:0403:49:5904:44:01
101KOKOT Roman 691Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:4102:50:4903:48:4504:44:06
102SUSKI Józef 125Biegacz NowosolnaŁÓDŹM3000:00:0000:01:0802:49:3703:48:5904:44:09
103DOMAGAŁA Michał 757KIELCEM3000:00:0000:02:5802:58:0703:53:4504:44:21
104JAKUBIEC Szymon 166Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:1802:58:4603:56:4304:44:25
105TRYBUCHOWICZ Michał 752WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:53:3203:55:3304:44:56
106ŚCIBOR Marcin 670KB Galeria WarszawaKRASNYSTAWM3000:00:0000:01:3402:53:3903:51:5704:45:34
107POSADZKI Paweł 499MPfoto.com.plSANOKM3000:00:0000:03:0802:54:2803:53:2804:45:37
108RUTA Mikolaj 352SPORTMATRIX.COMKRAKÓWM3000:00:0000:02:2002:48:5903:49:0904:46:02
109PRZYCHODZEŃ Paweł 394WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:49:2703:52:1604:46:28
110GUT Przemysław 765JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:4902:49:2803:52:1504:46:28
111BANASIEWICZ Paweł 248POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3000:00:0000:01:2602:55:0603:54:1804:46:35
112DYMEK Paweł 286FestinaLenteMIELECM3000:00:0000:01:0902:50:2103:50:2004:46:38
113RABADA Artur 299RYMANÓWM3000:00:0000:01:4502:47:2303:50:1004:46:55
114JANIK Paweł 180CF Rzeszów 6AMCHORKÓWKAM3000:00:0000:03:0602:52:4803:50:4404:47:36
115ROMANÓW Przemek 736Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM3000:00:0000:01:3202:53:2903:52:4804:48:29
116KISIAŁA Filip 30Lacho TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:02:1302:56:2603:53:3804:48:55
117KRAWCZAK Kamil 110biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:5403:00:2103:59:4104:49:22
118BODZON Marcin 309Żółw Ultras Team WołominWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:1303:58:4604:50:16
119POTONIEC Grzegorz 772WARSZAWAM3000:00:0000:02:5002:54:0003:57:2204:50:45
120SOCHA Marcin 771Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:3802:55:1303:55:4204:51:09
121ŻOŁNIEROWICZ Hubert 86Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:02:4602:54:4303:58:5704:53:36
122KIEWISZ Adam 709SS Drużyna WilkaGIETRZWAŁDM3000:00:0000:02:1102:48:2003:55:3604:53:37
123JAZŁOCKI Łukasz 364WARSZAWAM3000:00:0000:01:3002:53:4203:54:3604:53:46
124SZYPUŁA Michał 659Liburnia TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:5603:01:5604:00:4204:54:57
125KWIATKOWSKI Wojciech 142TSA SANDOMIERZSZCZYTNIKIM3000:00:0000:01:1102:49:2404:01:2404:56:35
126KADŁUBEK Mateusz 228Goggle Pro Active EyewearŚREMM3000:00:0000:02:4503:00:2704:02:4704:56:59
127ŚLIWIŃSKI Paweł 295SZATANSWIDNIKM3000:00:0000:02:5403:01:2404:05:0604:59:48
128KOZUBAŁA Piotr 460Żółw Ultras TeamWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:2104:03:4704:59:59
129WAŻNY Andrzej 644TynexpolRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:00:0704:05:2405:02:06
130CEGLARZ Jacek 386SZERBUD TEAMKIELNAROWAM3000:00:0000:02:0503:00:2604:07:0605:02:23
131PILCH Daniel 15www.gohardorgohome.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:1903:00:1304:04:1105:02:24
132SIKORA Tomasz 383ZGŁOBICEM3000:00:0000:01:5702:54:2704:04:5105:02:40
133SKUBIDA Marcin 306sprint gorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1402:53:2004:03:5205:02:55
134KORBUT Radosław 483SIEDLCEM3000:00:0000:02:4003:04:2504:07:5805:03:22
135KOWALCZYK Jarek 452WARSZAWAM3000:00:0000:02:5403:02:1504:08:2505:04:19
136RADZICKI Wojciech 711Jestem z ChełmaŁOMIANKIM3000:00:0000:01:3302:58:3904:08:4605:05:19
137BABIJ Jakub 549Mindfulness InsideŁOMIANKIM3000:00:0000:02:2603:05:3904:06:1505:05:37
138ANIELSKI Przemysław 718ŚWIĘTAJNOM3000:00:0000:02:2102:51:3704:04:5705:05:51
139MANICKI Leszek 298olejekaszubskie.plGNIEŻDŻEWOM3000:00:0000:02:2403:00:4704:10:2505:06:04
140MIŚKÓW Marcin 525ZARAZIĆ PASJĄŻORYM3000:00:0000:02:5103:00:4204:05:0405:06:36
141KOZIEŁ Tomasz 609UNLIMITED TRIATHLON CLUBKRAKÓWM3000:00:0000:02:2302:50:4904:03:1505:06:49
142MARUSIAK Piotr 44JAROSŁAWM3000:00:0000:02:4103:12:0604:10:1405:07:02
143KOLANKO Michał 668InfoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:4303:12:0904:10:1205:07:02
144BALICKI Marcin 230WIELICZKAM3000:00:0000:01:0603:13:1104:12:2605:07:07
145GRANDA Paweł 49821 DAPLOTZARZECZEM3000:00:0000:02:3903:08:0304:10:3005:07:23
146JANUS Sławomir 119Liverki TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:2803:02:4704:09:2905:07:32
147WILK Bartosz 517Wilcze PstrykiKRAKÓWM3000:00:0000:03:0403:11:2804:16:5005:08:03
148KALIŃSKI Kamil 202KRAKOWM3000:00:0000:02:5303:13:1204:13:0005:08:55
149ADAMSKI Michał 221WOPJASIONKAM3000:00:0000:01:2703:09:0604:11:5005:09:22
150PTAK Patryk 760Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:02:3003:05:1704:10:2705:09:35
151TOBIASZ Kamil 532Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOPATÓWM3000:00:0000:02:3003:05:1604:10:2705:09:36
152LIPINSKI Daniel 284RUNTEAM PawłowiceJASTRZEBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:5503:16:0304:18:2005:09:43
153GRUNTOWSKI Mateusz 485Niemo AdventureNIEMODLINM3000:00:0000:01:5203:06:5704:10:5305:10:55
154RAMM Aleksander 190Smiley Ultras :)WARSZAWA-WESOŁAM3000:00:0000:01:2603:06:5704:16:0205:12:52
155PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 777KRAKÓWM3000:00:0000:02:4103:10:0304:14:5205:13:03
156PAŚKO Rafał 392Przemyski Klub Biegacza / TEATR S.A.N.PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:3303:14:3704:17:4005:13:11
157CHMIEL Michał 27Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:4103:09:5404:17:4105:13:56
158SIWIEC Tomasz 14CHMIELNIKM3000:00:0000:01:3503:06:1304:16:5605:14:09
159NAPORA Przemyslaw 351Blizej niz dalejTRZEBOWNISKOM3000:00:0000:02:2303:09:5304:18:5105:15:17
160CIOCZEK Konrad 157LUBLINM3000:00:0000:03:0603:11:3004:18:2005:16:19
161BULWAN Radosław 655RZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:02:1104:13:5605:16:26
162SUDER Michał 519WARSZAWAM3000:00:0000:02:0303:17:2304:18:1605:16:47
163TROJNAR Damian 642KS JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:02:3803:08:5904:18:2105:17:34
164SZATYŁOWICZ Przemysław 730poranny patrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5203:06:3604:17:3505:17:40
165PAWĘZKA Mirosław 553Banda GrudniaLUBLINM3000:00:0000:02:0803:30:2904:29:1805:23:36
166PARYS Michał 335WOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:10:3004:27:4105:24:02
167MACHURA Michał 385Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0000:01:0003:11:2404:22:3405:24:35
168STOJANOWSKI Dawid 58RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5103:21:4304:30:4805:26:19
169FIDOR Michał 12RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5203:21:4204:30:4505:26:22
170TOMASZEWSKI Piotr 459braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:1703:17:4904:28:1505:26:28
171ZIELIŃSKI Łukasz 16TARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:03:0003:15:1904:22:2205:26:32
172ŚLĄCZKA Arkadiusz 654Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:01:4403:15:4304:26:0205:28:07
173DONIEC Sebastian 185www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:02:0603:06:2704:22:5105:28:44
174PIEKARSKI Andrzej 737Grzmot GrzmiącaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:1903:06:2604:22:5105:28:44
175POTOCZNY Bartosz 606Siła i ogieńBYTOMM3000:00:0000:02:1003:09:0704:24:2405:28:50
176ZINCZUK Kamil 178Euro-KonsultMOTYCZM3000:00:0000:02:2603:20:4004:35:1005:28:51
177KAŃDUŁA Grzegorz 640nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:5303:23:4104:27:2105:29:04
178URBANIAK Hubert 804ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM3000:00:0000:02:1603:18:2304:33:0305:29:21
179NOWAK Mariusz 229KRAKÓWM3000:00:0000:01:2703:18:1104:27:5405:30:06
180GODLEWSKI Krzysztof 22NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROSNOM3000:00:0000:01:0503:14:0204:27:3205:30:36
181MYGA Michał 397HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:02:2303:13:5704:26:2505:31:25
182WOJNAR Paweł 253OIRP WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:5103:13:1804:28:2505:31:32
183ZAWADZKI Krystian 827RADYMNOM3000:00:0000:02:0203:13:0904:34:5205:31:51
184KWARTA Tomasz 277WOPRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:19:5904:34:2405:33:05
185KAMIŃSKI Marek 403WARSZAWAM3000:00:0000:02:2503:30:5704:37:1205:34:29
186CHODOROWSKI Arkadiusz 311ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:0103:30:2004:34:5805:35:30
187GOŹDZICKI Łukasz 334ENDORŚWINKILUBARTÓWM3000:00:0000:02:1803:24:2904:32:0905:35:43
188AURZECKI Michał 255Dzikie Grubasy SzatanaZAMOŚĆM3000:00:0000:01:4803:23:1704:36:2705:37:19
189GĄTARCZYK Mariusz 245DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:4403:23:1804:36:2705:37:20
190BRACH Jakub 608POZNANM3000:00:0000:02:2403:23:3904:37:4805:38:53
191ŁĄCKI Maciej 370TARNÓWM3000:00:0000:02:2103:25:0204:37:0505:39:21
192RYCZKO Andrzej 355BILGORAJM3000:00:0000:03:0903:29:4704:47:2005:39:31
193GOŁĘBIOWSKI Roman 181GBUREKLUBLINM3000:00:0000:02:0103:18:3904:37:2305:40:24
194STASZEWSKI Kamil 281LUBLINM3000:00:0000:02:5603:18:2804:34:5605:40:26
195BIEŃKOWSKI Stanisław 537tomaszewska husariaTOMASZEWOM3000:00:0000:02:5703:16:0204:34:2805:41:06
196KUROWSKI Michał 274Night Runner`s GliwiceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:02:4803:22:2904:35:3505:41:32
197ŚLANDA Maciej 758LEŻAJSKM3000:00:0000:02:3803:24:0804:35:5105:42:18
198STEFANIAK Marcin 551TKD Szakal Jeżyce RunnersDĄBRÓWKAM3000:00:0000:02:5203:36:3204:45:3405:44:54
199SZCZEPAŃSKI Marcin 503OSR GdyniaGDYNIAM3000:00:0000:01:1603:23:3304:38:4005:45:21
200SIEMASZKO Wojciech 75LONDONM3000:00:0000:02:1403:32:1104:43:4505:46:21
201NAWROCKI Konrad 669Unlimited Triathlon ClubKRAKÓWM3000:00:0000:02:2403:34:1704:43:4905:49:09
202RZEPA Andrzej 676Józefińska TeamZATORM3000:00:0000:02:0003:28:5204:53:4705:57:26
203DZIUBEK Marcin 601SEKCJA PIASKICZELADŹM3000:00:0000:02:1803:25:0904:53:1206:00:43
204CWOJDZIŃSKI Piotr 214NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:01:1403:33:5904:59:0306:01:31
205KACPERSKI Błażej 602KADA Błażej KacperskiSTRYKÓWM3000:00:0000:03:0503:44:4705:00:0306:05:38
206TERLIKOWSKI Paweł 350biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:55:0005:04:2906:06:10
207KOTUŁA Jarosław 208Sklep Biegacza Team/ ORA LublinLUBLINM3000:00:0000:02:4403:43:1905:05:4806:06:36
208MIŁOŃ Mariusz 812RZESZÓWM3000:00:0000:02:2203:31:4405:05:3306:07:28
209WÓJTOWICZ Paweł 573Lublin BiegaLUBLINM3000:00:0000:02:4903:34:5604:59:5806:07:31
210SOWA Jacek 85RKM SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:01:3503:41:3205:05:1306:07:51
211KRASOŃ Janusz 81RKM 'SOPELEK'BUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:0000:01:3503:41:3205:05:1406:07:52
212MATWIEJCZYK Sebastian 767Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:3103:52:4505:04:5406:09:45
213ŚNIEŻKO Eugeniusz 20Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:2903:52:4505:04:5206:09:46
214KSIĄŻEK Dawid 572LUBLIN BIEGAŁĘCZNAM3000:00:0000:02:4603:30:1104:59:4806:14:23
215KARPIŃSKI Paweł 235Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:00:0000:01:4303:40:5105:07:1106:16:15
216CHACIŃSKI Marcin 560Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:4803:41:1205:07:1106:16:16
217KĘDZIOR Michał 420Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:2003:48:2505:06:3606:17:00
218POTERA Marcin 65FUKS GarkiGARKIM3000:00:0000:02:3003:29:5205:16:5306:17:39
219DANIELCZYK Damian 686BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:01:2403:54:2205:18:2206:26:26
220MYŚLIŃSKI Tomasz 344biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:54:5805:16:4506:29:55
221KĘPKA Robert 495biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:03:0403:54:5705:16:5006:29:55
222MUTER Łukasz 487Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:5103:34:2405:11:0406:37:14
223TUTAK Daniel 694FURIOSI POLANKAKROSNOM3000:00:0000:02:5504:04:0105:35:1606:52:15
223OKARMA Wojciech 681SPORESTJASŁOM3000:00:0000:02:5504:04:0505:33:4606:52:17
225ARENTEWICZ Grzegorz 530Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:2703:09:1004:19:44
226ŁUKASIK Michał 724RUN-BIKE.PLBUSKO-ZDRÓJ / TARNÓWM3000:00:0000:02:0902:24:0103:12:52
Znaleziono 226 wynik(ów)