III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-01-29
Miejsce:
Cisna
Dystans:
44,6 km
Zgłoszonych:
803
Wystartowało:
693
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
691
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
Czas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1FARON Robert 13Salco Sport TeamZALESIEM401M 200:00:0000:00:3201:58:2502:29:2102:59:4803:14:32.9503:14:32.95 4:2113,8
2WIERNUSZ Krzysztof 341Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM402M 700:00:0000:00:3302:04:2902:40:3903:18:1003:35:06.2503:35:06.25+00:20:334:4912,4
3PASIECZNY Robert 206FARTLEK GOGORZYCEM403M 800:00:0000:00:2902:05:1402:41:2203:20:2103:38:09.6503:38:09.65+00:23:364:5312,3
4PIETRZYK Wojciech 220Lacho TeamKRAKÓWM404M 1100:00:0000:00:4502:06:2302:44:4703:24:4303:44:08.9003:44:08.90+00:29:355:0111,9
5KOBIERSKI Piotr 112UKA Ultras RunnersWARSZAWAM405M 1500:00:0000:00:5002:14:1102:52:0203:29:2803:46:35.0003:46:35.00+00:32:025:0411,8
6GOTFRYD Adam 186JASŁOM406M 2400:00:0000:00:3402:13:1102:53:4303:37:5503:56:49.8003:56:49.80+00:42:165:1811,3
7GOŚCINIEWICZ Paweł 651KATOWICEM407M 2700:00:0000:00:3802:16:2502:56:3103:41:0404:01:08.1504:01:08.15+00:46:355:2411,1
8JASTRZĄB Piotr 216Dekan LeskoLESKOM408M 2800:00:0000:00:3902:14:1802:57:5703:41:4704:01:23.0004:01:23.00+00:46:505:2411,1
9BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 509JASŁOM409M 3900:00:0000:00:3502:17:0903:01:5303:48:5704:09:53.0504:09:53.05+00:55:205:3610,7
10BIAŁECKI Krzysztof 507EPIDEMIASPORTUMYŚLIBÓRZM4010M 4000:00:0000:01:4602:23:3703:06:5003:52:0804:10:50.0504:10:50.05+00:56:175:3710,7
11JANIK Mariusz 127Lacho TeamKRAKÓWM4011M 4100:00:0000:00:4402:16:5503:03:0303:48:4704:10:58.6504:10:58.65+00:56:255:3710,7
12KONIARZ Michał 171OneManRunTeamBRZEGM4012M 4200:00:0000:00:4302:21:3503:07:5203:52:1804:11:05.1004:11:05.10+00:56:325:3710,7
13MICHALAK Mariusz 677Dzikie Życie Run TeamPOZNAŃM4013M 4300:00:0000:00:3602:18:5003:04:2003:50:4304:11:27.4004:11:27.40+00:56:545:3810,6
14SZWEBLIK Krzysztof 391Krzysztof SzweblikZABRZEM4014M 4400:00:0000:01:0402:22:2803:07:2403:51:5804:12:01.0004:12:01.00+00:57:285:3910,6
15JAŁOZA Ireneusz 493Klub Biegających Leśników / ZaDyszkaTEGIMINM4015M 5200:00:0000:01:1102:19:1803:05:4203:54:1504:16:15.3004:16:15.30+01:01:425:4410,4
16GMITEREK Tomasz 289LUBLINM4016M 5400:00:0000:01:1002:24:2203:09:1103:56:5404:18:06.3004:18:06.30+01:03:335:4710,4
17DAŁOMIS Lesław 441TRYŃCZAM4017M 5600:00:0000:01:2502:27:4203:14:0903:57:1404:18:23.2004:18:23.20+01:03:505:4710,4
18MURAK Robert 29ŁĘCZNAM4018M 5900:00:0000:01:5002:25:2103:11:2903:57:0904:18:51.8004:18:51.80+01:04:185:4810,3
19DOROTA Zbyszek 213RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM4019M 6000:00:0000:02:2002:20:4303:08:4703:55:3604:19:14.2004:19:14.20+01:04:415:4810,3
20ROBERT Mazurek 267SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM / LSBLUBLINM4020M 6200:00:0000:00:4702:22:4803:11:5103:57:3004:19:17.7504:19:17.75+01:04:445:4810,3
21SKRZESZEWSKI Henryk P. 57STALOWA WOLAM4021M 6500:00:0000:00:3502:17:2103:08:2703:58:5204:20:51.8504:20:51.85+01:06:185:5010,3
22BORÓWKA Ryszard 448GDYNIAM4022M 6900:00:0000:00:4802:20:5203:11:0403:58:5804:21:17.2504:21:17.25+01:06:445:5110,2
23STĘPIEŃ Wojciech 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4023M 7000:00:0000:01:0302:23:3003:11:5304:00:1904:21:24.4504:21:24.45+01:06:515:5110,2
24PYRKOSZ Damian 318Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4024M 7200:00:0000:01:3202:28:5803:16:5804:03:0404:22:34.1504:22:34.15+01:08:015:5310,2
25KRUPA Grzegorz 100KS SobótkaSTRZEGOMIANYM4025M 7300:00:0000:01:0502:23:2203:12:1104:01:3304:23:06.6004:23:06.60+01:08:335:5310,2
26BRZEZIŃSKI Andrzej 45RykowiskoNOWA BIAŁAM4026M 7800:00:0000:00:3202:26:2403:14:3904:03:3404:24:39.3504:24:39.35+01:10:065:5610,1
27GLEISNER Tomasz 273TarnówTARNÓWM4027M 7900:00:0000:01:1202:26:4903:16:2804:04:4504:24:40.3504:24:40.35+01:10:075:5610,1
28PRUCNAL Zbigniew 446elko24.pl JasłoJASŁOM4028M 8200:00:0000:00:3202:16:2603:08:4204:04:1304:24:54.4004:24:54.40+01:10:215:5610,1
29WIKTOROWICZ Tomasz 574WARSZAWAM4029M 8800:00:0000:00:5402:32:1403:20:5104:08:2004:29:02.2504:29:02.25+01:14:296:019,9
30PACHO Sylwester 706PAPIKIGRYBÓWM4030M 8900:00:0000:00:3202:29:3803:20:0604:08:3604:30:10.5004:30:10.50+01:15:376:039,9
31KMAK Sławek 199PAPIKIGRYBÓWM4031M 9000:00:0000:00:3202:29:3703:20:0604:08:3604:30:13.7504:30:13.75+01:15:406:039,9
32KOWALCZYK Rafał 768LUBLINM4032M 9400:00:0000:01:0102:22:3703:14:2704:08:2704:31:07.0504:31:07.05+01:16:346:049,9
33MAŁEK Piotr 725KB Maraton TurekTUREKM4033M 10300:00:0000:02:3302:32:3603:24:3804:11:5604:34:50.5504:34:50.55+01:20:176:099,7
34SOKALSKI Grzegorz 504Parkrun KoonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4034M 10500:00:0000:02:4502:28:1203:18:0904:11:1304:36:04.2504:36:04.25+01:21:316:119,7
35FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoPIASECZNOM4035M 10700:00:0000:01:1702:32:5903:25:1104:14:4804:36:22.9004:36:22.90+01:21:496:119,7
36ZYGMUNT Marcin 639Zakład Karny nr 2 GrudziądzGRUDZIĄDZM4036M 10900:00:0000:01:2402:26:4603:18:0704:14:3304:38:30.1004:38:30.10+01:23:576:149,6
37NOWINOWSKI Andrzej 672KB Maraton TurekTUREKM4037M 11400:00:0000:00:4502:32:2103:24:4104:15:4804:40:01.4004:40:01.40+01:25:286:169,6
38OBROŚLAK Grzegorz 89Traper/ Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4038M 11500:00:0000:01:1202:36:2703:29:0704:18:3204:41:37.5004:41:37.50+01:27:046:189,5
39NAGIEL Andrzej 802Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4039M 11600:00:0000:01:4902:24:0303:19:1604:15:2704:41:42.8004:41:42.80+01:27:096:189,5
40CHOJECKI Dariusz 591KEREZA LUBLINLUBLINM4040M 11800:00:0000:02:1702:34:1203:25:5204:16:4404:41:46.9004:41:46.90+01:27:136:199,5
41SKIBE Tomasz 28Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM4041M 11900:00:0000:01:0902:34:4203:26:4004:18:1104:41:47.9504:41:47.95+01:27:156:199,5
42JADZIEWICZ Jakub 685Pro-running.plWARSZAWAM4042M 12100:00:0000:00:4302:27:5103:26:0404:18:1204:41:54.3504:41:54.35+01:27:216:199,5
43OLEJNICZAK Piotr 826ŁÓDŹM4043M 12600:00:0000:02:4902:40:0103:33:1104:20:4104:42:24.5504:42:24.55+01:27:516:199,5
44BRYGIER Jacek 261RykowiskoPŁOCKM4044M 12700:00:0000:02:1502:41:3103:34:4504:21:5904:42:25.6004:42:25.60+01:27:526:199,5
45SŁUJA Adam 645RANIŻÓWM4045M 13300:00:0000:01:0202:30:3603:25:0604:17:3004:43:06.5004:43:06.50+01:28:336:209,5
46PAWŁOWSKI Piotr 729GravitanWARSZAWAM4046M 13500:00:0000:02:2402:43:2803:35:0404:22:2604:43:39.0504:43:39.05+01:29:066:219,4
47PANDER Marek 618HR max ZoryORZESZEM4047M 13600:00:0000:01:4002:41:4203:34:2004:22:0104:43:39.8504:43:39.85+01:29:066:219,4
48PALUCH Andrzej 409Zabiegani MielecMIELECM4048M 13800:00:0000:00:5202:30:0403:28:0104:21:0204:44:00.3004:44:00.30+01:29:276:229,4
49HYZ Marek 241OTM-Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4049M 14100:00:0000:01:0902:30:1303:25:4104:21:1304:45:45.3504:45:45.35+01:31:126:249,4
50KRASOŃ Mariusz 62TSA SandomierzSANDOMIERZM4050M 14200:00:0000:01:1202:34:2603:29:4404:22:2604:45:46.0504:45:46.05+01:31:136:249,4
51DONIEC Marek 200Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4051M 14300:00:0000:02:1802:39:3003:32:3304:22:1004:46:38.2004:46:38.20+01:32:056:259,3
52ŚWIĘTEK Tomasz 634STANISŁAWICEM4052M 14500:00:0000:02:2802:37:0603:33:2704:22:3404:47:14.7004:47:14.70+01:32:416:269,3
53KOWALCZYK Grzesiek 116LUBLINM4053M 15200:00:0000:01:5602:39:5803:34:2704:24:3104:47:55.7004:47:55.70+01:33:226:279,3
54DROZD Maciej 440WARSZAWAM4054M 15400:00:0000:01:2902:43:0003:35:4304:24:4604:47:58.0504:47:58.05+01:33:256:279,3
55SZEREMETA Andrzej 197PZU Sport TeamWARSZAWAM4055M 15700:00:0000:00:3502:36:4703:33:1504:25:0204:49:26.8504:49:26.85+01:34:536:299,2
56NIŻNIK Marcin 280Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4056M 15800:00:0000:00:5802:35:5103:30:1604:24:3504:49:29.0004:49:29.00+01:34:566:299,2
57SZWAJKA Robert 484STALOWA WOLAM4057M 16000:00:0000:00:4702:30:4303:28:5804:23:3804:49:36.7004:49:36.70+01:35:036:299,2
58SUCHODOLSKI Jerzy 538RADLINM4058M 16200:00:0000:02:2802:39:4803:33:5304:25:0104:50:56.0504:50:56.05+01:36:236:319,2
59MICHNO Tomasz 87Lacho TeamKRAKÓWM4059M 16300:00:0000:02:1302:40:2203:28:3204:27:3504:50:57.0504:50:57.05+01:36:246:319,2
60GOZDALSKI Jaroslaw 265Witkowo BiegaWITKOWOM4060M 17400:00:0000:02:4703:07:5203:51:2404:35:5204:54:20.7504:54:20.75+01:39:476:359,1
61CZAPLA Arkadiusz 109BYTOMM4061M 17700:00:0000:02:3202:40:5003:38:1804:30:5104:55:58.0504:55:58.05+01:41:256:389,0
62SIPIERA Tomasz 34Lacho TeamKRAKÓWM4062M 17800:00:0000:02:1202:40:2203:37:4404:31:3404:56:27.0504:56:27.05+01:41:546:389,0
63FRĄC Dariusz 492Night Runners GliwiceGLIWICEM4063M 17900:00:0000:02:0102:41:0803:38:4204:33:1004:56:58.8004:56:58.80+01:42:256:399,0
64SOFUŁ Tomasz 726WARSZAWAM4064M 18000:00:0000:01:4602:47:1003:41:2704:33:3604:57:05.1004:57:05.10+01:42:326:399,0
65JEDLIŃSKI Bartosz 91Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4065M 18300:00:0000:01:0702:49:0503:45:1404:35:1504:57:08.8004:57:08.80+01:42:356:399,0
66KUTNIK Mirosław 598KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4066M 18600:00:0000:01:0902:42:0003:41:4904:33:5004:57:25.1504:57:25.15+01:42:526:409,0
67SZLEGIER Dariusz 734biegamyrazem.plGDYNIAM4067M 19000:00:0000:00:4702:38:0103:36:1004:32:0004:58:04.8504:58:04.85+01:43:316:409,0
68STARZYŃSKI Stefan 619Perfect Runner LublinLUBLINM4068M 19700:00:0000:02:5902:47:1103:41:2404:34:2304:59:59.7004:59:59.70+01:45:266:438,9
69RZĄDKOWSKI Krzysztof 428Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4069M 19800:00:0000:02:0902:53:1803:46:4204:37:3305:00:43.4005:00:43.40+01:46:106:448,9
70WOLWOWICZ Zbigniew 380NOWA DĘBAM4070M 19900:00:0000:01:5402:47:3803:44:0804:36:1505:00:49.1005:00:49.10+01:46:166:448,9
71SERAFIN Piotr 632STRÓŻEM4071M 20200:00:0000:01:2102:46:3503:42:1104:36:0105:01:04.5005:01:04.50+01:46:316:458,9
72SADKOWSKI Bartosz 614Huragan ŁbiskaŁBISKAM4072M 20400:00:0000:02:4202:50:5303:46:5704:38:1005:01:20.7505:01:20.75+01:46:476:458,9
73DROZD Sławmomir 191WWF-URRZESZÓWM4073M 20500:00:0000:00:5602:49:4203:43:3704:37:1605:01:30.7005:01:30.70+01:46:576:458,9
74HOROWSKI Tomasz 77Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTYCHYM4074M 21200:00:0000:01:4602:47:3903:43:4104:37:0105:02:14.5505:02:14.55+01:47:416:468,9
75MIĘKUS Hubert 111WARSZAWAM4075M 21400:00:0000:00:5502:44:4403:40:1104:33:5705:02:33.3005:02:33.30+01:48:006:478,8
76KŁOSOK Adam 290MARKLOWICEM4076M 21700:00:0000:01:5602:46:3203:49:1404:39:2505:02:56.6505:02:56.65+01:48:236:478,8
77KALTENBERG Janusz 473JAROSŁAWM4077M 22600:00:0000:02:1202:49:4303:44:5604:40:3105:05:06.3505:05:06.35+01:50:336:508,8
78CHMURA Piotr 801OLESNOM4078M 22700:00:0000:02:1302:48:3303:46:1404:39:4005:05:35.4505:05:35.45+01:51:026:518,8
79TOMAS Dariusz 443JAROSŁAWM4079M 23300:00:0000:02:1202:49:4503:44:5904:40:3105:06:47.1505:06:47.15+01:52:146:528,7
80SZPYT Ryszard 259BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4080M 23400:00:0000:01:1002:39:1503:39:2704:41:1005:06:54.0505:06:54.05+01:52:216:528,7
81MAKOS Adam 270Silesia Running TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4081M 23900:00:0000:02:2802:48:4603:47:2104:42:2005:07:40.4505:07:40.45+01:53:076:538,7
82SUŁKOWSKI Maciej 283JAROSŁAWM4082M 24300:00:0000:01:4402:41:1303:42:2704:42:0005:09:45.0505:09:45.05+01:55:126:568,6
83PRÜFER Paweł 300KOSIECZYNM4083M 24700:00:0000:00:5602:45:5003:44:4504:42:1705:10:56.8005:10:56.80+01:56:236:588,6
84BOGUSZ Bartosz 424KRAKÓWM4084M 24800:00:0000:02:0802:46:4003:49:2104:43:1405:11:02.5505:11:02.55+01:56:296:588,6
85ZYCH Zbigniew 266Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4085M 24900:00:0000:02:3902:50:3203:52:1704:45:0705:11:04.0505:11:04.05+01:56:316:588,6
86ŁUKASZEK Artur 129LubartowBiegaLUBARTÓWM4086M 25600:00:0000:01:5402:35:1703:37:0604:40:3605:11:47.7005:11:47.70+01:57:146:598,6
87MALINOWSKI Marcin 647BYTOMM4087M 25800:00:0000:00:5402:42:3503:45:2804:42:5405:11:58.3505:11:58.35+01:57:256:598,6
88KOŁTUNIEWICZ Andrzej 683wieś tańczy i biegaLUBLINM4088M 26100:00:0000:01:5402:47:3703:50:1604:45:1405:12:13.6005:12:13.60+01:57:407:008,6
89ABEL Krzysiek 456AKGŁÓDŹM4089M 26300:00:0000:02:4902:52:5703:50:2304:46:1605:12:15.6005:12:15.60+01:57:427:008,6
90ŁUKASIAK Sylwester 104MIĘDZYBORÓWM4090M 26400:00:0000:01:4702:46:1703:44:4404:43:2005:12:19.5505:12:19.55+01:57:467:008,6
91PILICHOWSKI Wojciech 93Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4091M 27400:00:0000:02:4802:48:5203:57:2304:49:2805:14:29.7505:14:29.75+01:59:567:038,5
92SROKA Zbigniew 796SKRZYSZÓWM4092M 27600:00:0000:02:1202:51:3903:51:0804:47:5105:15:45.4505:15:45.45+02:01:127:048,5
93MAZUR Grzegorz 233Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM4093M 27700:00:0000:01:1402:49:1103:50:4604:47:4105:15:50.8005:15:50.80+02:01:177:048,5
94ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 223Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4094M 27800:00:0000:01:1402:49:1203:50:4704:47:4105:15:53.6505:15:53.65+02:01:207:048,5
95KUBIAK Adam 179Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM4095M 28000:00:0000:02:4803:01:1404:00:3804:52:0205:16:30.9005:16:30.90+02:01:577:058,5
96ZAKRZEWSKI Robert 814Run VeganWARSZAWAM4096M 28300:00:0000:02:4503:01:0703:59:0804:48:1605:17:32.2505:17:32.25+02:02:597:078,4
97KŁODOWSKI Jacek 698OTWOCKM4097M 28400:00:0000:01:2102:50:3403:54:2404:51:1505:17:33.2505:17:33.25+02:03:007:078,4
98MIROSŁAW Albert 390Lubelska Grupa Triathlonu/WW TeamLUBLINM4098M 28500:00:0000:01:2702:55:5904:01:1904:53:3305:18:03.3505:18:03.35+02:03:307:078,4
99ĆWIEK Dariusz 226STANISŁAWÓW PIERWSZYM4099M 28600:00:0000:02:0102:54:4003:57:2804:51:0805:18:30.4505:18:30.45+02:03:577:088,4
100ZAJĄC Tomasz 582RZESZÓWM40100M 29000:00:0000:02:3102:44:5603:49:0804:48:0505:19:55.3005:19:55.30+02:05:227:108,4
101JANIK Janusz Johan 50Night Runners GliwiceGLIWICEM40101M 29200:00:0000:01:1002:45:4503:52:2004:52:2705:20:02.7505:20:02.75+02:05:297:108,4
102LOREK Marek 182KB Maratończyk DębicaDĘBICAM40102M 29400:00:0000:02:0502:52:3203:55:5804:54:3205:22:22.7505:22:22.75+02:07:497:138,3
103SZYPUŁA Wojciech 663WARSZAWAM40103M 29600:00:0000:01:5603:01:5704:01:1704:54:5705:22:44.7005:22:44.70+02:08:117:148,3
104BŁAJSZCZAK Karol 719TSA SandomierzSANDOMIERZM40104M 29700:00:0000:01:1902:56:0804:03:0904:56:5805:22:45.4505:22:45.45+02:08:127:148,3
105CHORZĘPA Mariusz 528TSA -SandomierzSANDOMIERZM40105M 29800:00:0000:01:1802:56:0904:03:0804:56:5805:22:46.1005:22:46.10+02:08:137:148,3
106WILTOWSKI Wojciech 707Team eDokumentyKRAKÓWM40106M 30200:00:0000:02:0402:51:1803:54:2604:54:0605:23:57.6005:23:57.60+02:09:247:158,3
107WASIELEWSKI Włodzimierz 396Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEM40107M 30300:00:0000:01:1903:00:2704:02:1804:57:0405:23:58.5505:23:58.55+02:09:257:158,3
108ZAJDEL Sławomir 307Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM40108M 30400:00:0000:01:5703:02:2504:03:5904:58:1705:23:59.4505:23:59.45+02:09:267:158,3
109PILECKI Maciej 791WROCŁAWM40109M 30800:00:0000:03:1003:04:0804:08:2405:01:3305:24:57.0505:24:57.05+02:10:247:178,2
110CHWALISZEWSKI Jarosław 49Night Runners GliwiceGLIWICEM40110M 31000:00:0000:01:1802:50:2003:58:5704:59:0905:27:10.1005:27:10.10+02:12:377:208,2
111MAKINIA Wawrzyniec 747POZNAŃM40111M 31100:00:0000:03:0202:57:5303:56:0004:57:5305:27:26.6005:27:26.60+02:12:537:208,2
112KULIBERDA Tomasz 784Teatr O.de.laRZESZÓWM40112M 31300:00:0003:09:2004:10:3705:03:2605:28:14.9505:28:14.95+02:13:427:218,2
113CZMOK Rafał 433Activ-MediaRZESZÓWM40113M 31400:00:0000:02:3903:05:3804:06:3005:01:4005:29:20.1505:29:20.15+02:14:477:238,1
114WOJTOWICZ Daniel 18KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM40114M 31900:00:0000:02:3103:00:1404:06:2505:01:3305:30:26.2505:30:26.25+02:15:537:248,1
115BARTOSZEK Krzysztof 533Mrowka Active Team jarosławJAROSŁAWM40115M 32200:00:0000:01:5702:58:0103:59:1705:01:1705:31:01.8005:31:01.80+02:16:287:258,1
116LIS Marek 130CYBULICE MAŁEM40116M 32500:00:0000:03:2203:12:0704:12:0905:06:2205:31:51.8505:31:51.85+02:17:187:268,1
117SERAFIN Robert 727GRYBÓWM40117M 32700:00:0000:01:2102:46:3603:48:3104:57:3205:32:11.6505:32:11.65+02:17:387:268,1
118GRABIŃSKI Waldemar 546Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM40118M 33200:00:0000:01:1203:05:5104:10:5305:06:5005:33:00.1505:33:00.15+02:18:277:278,0
119KANTOR Darek 410RUN_HELPERSIBODUSZYNM40119M 33300:00:0000:01:5403:06:5804:10:4505:05:4105:33:08.5505:33:08.55+02:18:357:288,0
120BAHIR Said 149Maroko -PrzemyślPRZEMYŚLM40120M 34300:00:0000:02:3603:19:5804:18:4805:10:1605:36:33.4505:36:33.45+02:22:007:328,0
121GRUCHAŁA Piotr 461GDYNIAM40121M 34400:00:0000:01:1803:07:2204:09:2105:06:5505:37:10.6005:37:10.60+02:22:377:337,9
122GACKI Zdobysław 502Gaccy teamGDYNIAM40122M 34500:00:0000:01:1803:07:2204:09:2105:06:5505:37:12.0505:37:12.05+02:22:397:337,9
123KWIECIEŃ Krzysztof 5274K TEAM TARNÓWTARNÓWM40123M 34600:00:0000:02:5003:17:3804:18:3605:12:2205:37:13.4005:37:13.40+02:22:407:337,9
124OLSZEWSKI Jacek 53PLOCKM40124M 34900:00:0000:00:3902:44:0604:07:4005:06:3105:37:18.9005:37:18.90+02:22:457:337,9
125OPOLSKI Piotr 338LUKS Lubartów - Sekcja SzachowaLUBARTÓWM40125M 35000:00:0000:01:5903:08:0004:09:2505:08:3405:37:37.2005:37:37.20+02:23:047:347,9
126KAZANOWSKI Marcin 607KAMIENIECM40126M 35800:00:0000:01:5803:05:3304:08:3405:07:2105:38:55.4505:38:55.45+02:24:227:357,9
127HAJDO Robert 189Victoria BrzeskoBRZESKOM40127M 36000:00:0000:01:5803:06:0604:12:3305:10:2305:39:41.9505:39:41.95+02:25:097:367,9
128CHARKOT Sławomir 252BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM40128M 36400:00:0000:02:5603:00:2104:18:0505:14:2605:40:41.4005:40:41.40+02:26:087:387,9
129WITKOWSKI Dominik 291Karl Knauer PolandPOZNAŃM40129M 36500:00:0000:01:5802:57:5604:04:1605:08:1605:40:50.2005:40:50.20+02:26:177:387,9
130SOLECKI Krzysztof 425MOGILANYM40130M 36900:00:0000:02:0903:01:0604:05:0505:10:1405:43:40.7005:43:40.70+02:29:077:427,8
131WOJCIECHOWSKI Krzysztof 633RADYMNOM40131M 37600:00:0000:02:0003:08:5304:20:2605:15:2405:44:57.1505:44:57.15+02:30:247:447,8
132ŻYRA Grzegorz 521WARSZAWAM40132M 37700:00:0000:02:0303:17:2204:18:1705:16:4705:44:59.1505:44:59.15+02:30:267:447,8
133DĄBEK Paweł 674RUDNIK NAD SANEMM40133M 37900:00:0000:03:1003:09:4104:15:0805:16:1505:45:07.6505:45:07.65+02:30:347:447,8
134RYŚ Andrzej 346ŁĄKAM40134M 38000:00:0000:02:2303:09:5304:20:3105:16:5405:45:19.8505:45:19.85+02:30:467:447,7
135GARCZYŃSKI Darek 71KATOWICEM40135M 38400:00:0000:02:0902:58:5204:28:0205:21:1005:46:48.1505:46:48.15+02:32:157:467,7
136SZCZEPANIAK Karol 744Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM40136M 38700:00:0000:02:5003:13:4504:19:4205:18:4605:50:19.3505:50:19.35+02:35:467:517,6
137WAJCOWICZ Witold 36Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM40137M 38900:00:0000:01:4903:17:0904:26:2705:22:2305:51:35.1505:51:35.15+02:37:027:527,6
138BURY Marek 349SOSNOWIECM40138M 39100:00:0000:02:2003:15:5804:28:1305:24:4705:51:40.9005:51:40.90+02:37:077:537,6
139KOCHANIEC Waldemar 568Centrum Animacji SpołecznejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM40139M 39400:00:0000:02:0703:15:5504:28:2205:26:1305:54:24.8005:54:24.80+02:39:517:567,6
140JAKUBOWSKI Daniel 567Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM40140M 39500:00:0000:02:0603:15:5604:28:2105:26:1305:54:25.7005:54:25.70+02:39:527:567,6
141SWOBODA Jarosław 79Night Runners GliwiceKNURÓWM40141M 39600:00:0000:02:5303:13:5604:22:4305:23:0905:55:10.6505:55:10.65+02:40:377:577,5
142KOŁODZIEJ Jacek 56Night Runners GliwiceGLIWICEM40142M 39700:00:0000:01:2203:12:4704:22:4305:23:0905:55:13.6505:55:13.65+02:40:407:577,5
143STĘPIEŃ Maksymilian 301RZESZÓWM40143M 39900:00:0003:10:4404:23:5405:25:5805:55:20.0505:55:20.05+02:40:477:587,5
144KOBIERSKI Szymon 76SOSNOWIECM40144M 40000:00:0000:02:0103:12:2104:25:0405:25:3805:56:36.9505:56:36.95+02:42:047:597,5
145TOMASZEWSKI Wojtek 471BraciaTWARSZAWAM40145M 40200:00:0000:02:1703:17:5104:28:1805:26:2705:56:58.4505:56:58.45+02:42:258:007,5
146PRYCIŃSKI Krzysztof 576Cafe Szkolna 16SUCHY LASM40146M 40700:00:0000:02:3803:23:2004:30:3305:30:1005:58:11.4005:58:11.40+02:43:388:017,5
147MANIAK Łukasz 78SWARZĘDZM40147M 40900:00:0000:02:4703:19:2104:29:2505:28:5105:58:24.1505:58:24.15+02:43:518:027,5
148SIÓDMIAK Cezary 231Spartanie DzieciomWARSZAWAM40148M 41000:00:0000:02:4003:19:5004:29:4505:29:5005:58:40.3005:58:40.30+02:44:078:027,5
149SĘKOWSKI Damian 450TYCHYM40149M 41400:00:0000:02:4603:17:1304:22:5805:30:4405:59:40.9505:59:40.95+02:45:088:037,4
150BOROWIEC Arkadiusz 217CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM40150M 41500:00:0000:01:5903:18:3104:30:3705:32:0405:59:50.1005:59:50.10+02:45:178:047,4
151JURCZAK Daniel 82TripakaMIŃSK MAZOWIECKIM40151M 42000:00:0000:01:0403:23:4504:32:0005:34:0406:00:45.9006:00:45.90+02:46:128:057,4
152MICHALCZEWSKI Andrzej 177ŁÓDŹM40152M 42800:00:0000:02:5503:16:3804:30:0905:31:0506:03:37.1506:03:37.15+02:49:048:097,4
153SMAGA Krzysztof 400Banda GrudniaBORZECHÓWM40153M 43000:00:0000:01:4003:24:0304:39:1105:36:0706:03:40.8506:03:40.85+02:49:078:097,4
154JAKUBOWSKI Wojciech 829KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40154M 43600:00:0000:02:3303:14:5704:36:0505:36:3106:04:56.1506:04:56.15+02:50:238:107,3
155PAWŁOWSKI Paweł 359WIERZCHOSŁAWICEM40155M 43900:00:0000:01:5503:23:3704:31:0705:35:2306:06:32.2506:06:32.25+02:51:598:137,3
156WASĄŻNIK Marcin 239Dzikie Grubasy SzatanaHALINÓWM40156M 44100:00:0000:01:4803:23:1404:36:2705:37:1906:07:15.8006:07:15.80+02:52:428:147,3
157ZYGO Grzegorz 444Uwolnić ślimakaŁĄCZKI-PAWŁÓWEKM40157M 44700:00:0000:01:4203:24:1604:39:1205:36:0706:09:31.0006:09:31.00+02:54:588:177,2
158ZIELONKA Bogumił 779Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM40158M 44800:00:0000:02:2403:21:5604:29:1705:31:4706:10:00.5506:10:00.55+02:55:278:177,2
159BATOR Marek 636WARSZAWAM40159M 45100:00:0000:01:2603:24:3004:35:1305:40:2006:11:11.1506:11:11.15+02:56:388:197,2
160WAŚKOWICZ Waldemar 210LUBLINM40160M 45200:00:0000:02:0103:18:3904:37:2405:40:2406:11:22.4006:11:22.40+02:56:498:197,2
161RĄPAŁA Wojciech 762STALOWA WOLAM40161M 45400:00:0000:02:5303:22:3504:41:5305:41:0606:11:37.5006:11:37.50+02:57:048:197,2
162MYSŁEK Radosław 805KONSTANCIN-JEZIORNAM40162M 45700:00:0000:03:0703:26:2704:35:5905:41:4906:13:59.0506:13:59.05+02:59:268:237,2
163SIDOROWICZ Grzegorz 751Axa Running TeamMARKIM40163M 45900:00:0000:01:4703:30:2304:40:3305:42:3606:15:46.0506:15:46.05+03:01:138:257,1
164GRZEGORZ Gąszczyk 431Nowa Huta TeamKRAKÓWM40164M 46100:00:0000:02:5803:33:0004:58:5805:51:2406:16:11.1006:16:11.10+03:01:388:267,1
165TALMA Paweł 156lubartowbiega.plLUBARTÓWM40165M 46300:00:0000:02:4603:23:5504:50:0205:48:0906:16:41.3006:16:41.30+03:02:088:267,1
166KWIATKOWSKI Marek 666DZIKI BAGIENNEWARSZAWAM40166M 46400:00:0000:01:5003:27:4504:40:3005:44:5906:17:21.3506:17:21.35+03:02:488:277,1
167CAŁA Maciej 658CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM40167M 46700:00:0000:01:0603:28:5504:39:0205:45:5406:20:49.4506:20:49.45+03:06:168:327,0
168MAŁKIEWICZ Dariusz 211PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM40168M 46900:00:0000:03:0303:30:5904:52:2405:50:4206:21:21.1506:21:21.15+03:06:488:337,0
169KORNIŁOW Piotr 6WARSZAWAM40169M 47000:00:0000:02:2503:39:2404:52:0205:52:3606:22:37.6506:22:37.65+03:08:048:347,0
170BEHRENDT Bartek 413Night Runners GliwiceGLIWICEM40170M 47300:00:0000:02:0703:34:1904:47:2105:53:3406:24:04.6506:24:04.65+03:09:318:367,0
171PRZYBYSZ Mariusz 165LUBARTÓWM40171M 47400:00:0000:02:4603:23:5504:50:0205:53:0906:25:04.4506:25:04.45+03:10:318:386,9
172KĘTRZYŃSKI Ryszard 201Zabiegani MielecKROSNOM40172M 47600:00:0000:02:1403:35:2604:52:4605:54:5606:27:42.7506:27:42.75+03:13:098:416,9
173ADAMOWSKI Jacek 643Night Runners GliwiceGLIWICEM40173M 47800:00:0000:01:1503:34:3104:52:0205:58:0206:29:10.5006:29:10.50+03:14:378:436,9
174GRZYBEK Piotr 733KEREZALUBLINM40174M 47900:00:0000:02:2103:20:5304:43:2605:53:2206:31:02.7506:31:02.75+03:16:298:466,8
175FARMAS Dariusz 522NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40175M 48300:00:0000:01:5503:33:0405:01:1406:01:5706:32:10.5506:32:10.55+03:17:378:476,8
176MICHALSKI Henryk 302GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓWM40176M 48700:00:0000:01:4303:41:2304:55:1405:57:2606:37:16.0006:37:16.00+03:22:438:546,7
177WÓJTOWICZ Paweł 501KURÓWM40177M 49000:00:0000:03:1103:10:1304:42:0305:56:2906:37:41.3006:37:41.30+03:23:088:556,7
178ORZECH Artur 321Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM40178M 49600:00:0000:03:0803:30:3504:49:4305:54:1006:38:59.6506:38:59.65+03:24:268:566,7
179DRAPAŁA Jan 320Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM40179M 49700:00:0000:03:0803:30:3504:49:3505:54:1206:39:00.6006:39:00.60+03:24:278:566,7
180BACZA Piotr 137Przemyśl - MarokoŻURAWICAM40180M 49800:00:0000:02:3603:31:0704:59:0106:06:1406:39:05.8506:39:05.85+03:24:328:566,7
181RYMARZ Grzegorz 476GNIEZNOM40181M 49900:00:0000:03:0103:29:0504:52:3306:02:4706:39:07.1506:39:07.15+03:24:348:566,7
182MARKIEWICZ Rafał 775WARSZAWAM40182M 50400:00:0000:02:5403:30:0905:00:2506:06:3306:39:39.6506:39:39.65+03:25:068:576,7
183BAĆMAGA Jan 192Turlam Się Do Mety - JP2KOWALAM40183M 50500:00:0000:01:5703:32:3105:00:2606:06:3306:39:40.7006:39:40.70+03:25:078:576,7
184HYZIAK Jakub 264jj.runnersGORLICEM40184M 50900:00:0000:02:0603:37:3404:53:2206:05:0306:42:13.3006:42:13.30+03:27:409:016,7
185KOZŁOWSKI Robert 40Doce Pares PolskaBRODNICAM40185M 51000:00:0000:01:0903:28:5404:47:0106:04:5806:43:23.2006:43:23.20+03:28:509:026,6
186MAZUR Jerzy 490PRZEMYŚLM40186M 51900:00:0000:02:3203:32:1304:59:1606:13:5206:54:21.2506:54:21.25+03:39:489:176,5
187DURA Piotr 554PKB EndorfinaRAKÓWM40187M 52200:00:0000:02:2903:52:5105:13:5406:26:0607:04:46.5507:04:46.55+03:50:139:316,3
188WRÓBEL Dominik 552AZS PWSZ KrosnoJASŁOM40188M 52600:00:0000:02:3404:02:4205:37:1406:50:1407:26:55.4507:26:55.45+04:12:2210:016,0
189RUDZKI Tomasz 128Biegacz NowosolnaKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM40189M 53000:00:0000:01:5203:56:1705:49:1107:04:3407:48:44.2007:48:44.20+04:34:1110:305,7
LADNER Paul 822WARSZAWAM40DNF00:02:21 DNF03:10:47 DNF04:23:53 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 190 wynik(ów)