III ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2017 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-01-29
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 803
Wystartowało : 693
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 691
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 40.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
      
1CZYŻ Grzegorz 4Grupa Azoty_Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:2901:54:2302:26:1902:57:48
2FARON Robert 13Salco Sport TeamZALESIEM4000:00:0000:00:3201:58:2502:29:2102:59:48
3JENDRYCH Artur 695Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:0402:32:5203:07:47
4CISZCZONIK Sebastian 511Dobry Zbeer, RGiGRZESZÓWM3000:00:0000:00:3501:59:3202:35:5903:12:32
5KOZIOŁ Kamil 218Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:00:4601:59:5502:36:5703:14:59
6PLOCH Jakub 451NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:00:3002:04:0502:40:5403:17:08
7WIERNUSZ Krzysztof 341Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:00:3302:04:2902:40:3903:18:10
8PASIECZNY Robert 206FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:2902:05:1402:41:2203:20:21
9MEDEJCZYK Łukasz 506JEDLICZEM2000:00:0000:00:3002:00:4702:41:0203:24:34
10PIETRZYK Wojciech 220Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4502:06:2302:44:4703:24:43
11BEDNARZ Cezary 423Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3801:59:0902:41:2403:25:33
12ŚLĘCZKA Damian 257ARGO Sp. z o.o. Łańcut / DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:00:4102:09:2702:46:4303:25:54
13NOWAKOWSKI Tobiasz 331MKB DreptakSTANISŁAWÓWM3000:00:0000:00:5202:05:1602:44:5803:25:59
14GAWLIK Sławek 426MARCINSWIERCTEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:3402:07:5102:45:3003:26:49
15KOBIERSKI Piotr 112UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:5002:14:1102:52:0203:29:28
16WĘGIEL Marcin 635www.malinowynos.plJASŁOM2000:00:0000:00:3502:13:4102:53:4303:32:10
17FLOREK Sebastian 615NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:01:0902:16:4002:54:0603:32:17
18HETMAN Radosław 377Grupa NomaxJAWORZNOM3000:00:0000:00:4202:09:0702:48:1903:32:52
19SMOLAK Piotr 754MOSiR - DuklaPORAJM5000:00:0000:00:4202:12:0802:51:5303:33:43
20PRĘTNIK Sławomir 416Orgazm AntylopyJEDLICZEM3000:00:0000:00:4902:12:5002:53:1903:35:03
21LESZCZYŃSKI Andrzej 315Body club mławaMŁAWAM5000:00:0000:00:5702:14:1402:54:4703:35:14
22CZUBA Jarek 543PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0000:00:2902:12:4602:54:1303:36:19
23GOTFRYD Adam 186JASŁOM4000:00:0000:00:3402:13:1102:53:4303:37:55
24DOMIN Łukasz 710Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:16:5602:58:0503:39:08
25CIEŚLIK Sebastian 131SŁOMNIKIM2000:00:0000:02:1303:09:4203:39:33
26AUGUSTYŃSKI Sylwester 64Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0802:14:5302:57:2803:40:25
27LUBAŃSKI Robert 625BUKOWICEM5000:00:0000:00:4002:09:5802:51:5503:41:04
28GOŚCINIEWICZ Paweł 651KATOWICEM4000:00:0000:00:3802:16:2502:56:3103:41:04
29LAKSA Dariusz 652BYTOMM3000:00:0000:00:3802:16:2502:56:2803:41:05
30JASTRZĄB Piotr 216Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:00:3902:14:1802:57:5703:41:47
31TYBUREK Michał 518Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:00:4002:15:0603:00:2203:42:48
32URBASEK Łukasz 215GLIWICEM3000:00:0000:01:5702:19:0503:01:0703:44:03
33KRZEMIŃSKI Marcin 348Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1302:20:1503:01:3603:44:03
34ŁAGOŻNY Łukasz 782BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:00:4002:16:5703:00:4903:44:16
35CZAJKA Karol 70Inkubator Przedsiębiorczości w Lublinie FRL.KRĘPIECM3000:00:0000:00:3802:13:4403:00:1403:44:23
36SUROWIEC Grzegorz 816Besta Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:00:3802:18:0403:01:1303:45:30
37KOZIEŁ Grzegorz 188Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:01:0102:19:2503:02:5803:47:51
38JANIK Mariusz 127Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4402:16:5503:03:0303:48:47
39BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 509JASŁOM4000:00:0000:00:3502:17:0903:01:5303:48:57
40WASYLÓW Jacek 463ANTEK TEAM PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:01:0702:21:2703:07:3603:50:36
41MICHALAK Mariusz 677Dzikie Życie Run TeamPOZNAŃM4000:00:0000:00:3602:18:5003:04:2003:50:43
42KWIATKOWSKI Michael 25KRAKÓWM3000:00:0000:00:4302:15:3803:03:4803:51:55
43GÓRKA Marcin 47UNLIMITED KRAKÓW TEAM / www.marcingorka.plKRAKÓWM2000:00:0000:02:0902:19:0003:04:4803:51:55
44SZWEBLIK Krzysztof 391Krzysztof SzweblikZABRZEM4000:00:0000:01:0402:22:2803:07:2403:51:58
45BIAŁECKI Krzysztof 507EPIDEMIASPORTUMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:01:4602:23:3703:06:5003:52:08
46KONIARZ Michał 171OneManRunTeamBRZEGM4000:00:0000:00:4302:21:3503:07:5203:52:18
47DUCKI Piotr 749OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:01:0302:23:1603:07:2203:53:15
48BACHER Stanisław 620KROSNOM3000:00:0000:00:5502:11:0503:01:1103:54:04
49JAŁOZA Ireneusz 493Klub Biegających Leśników / ZaDyszkaTEGIMINM4000:00:0000:01:1102:19:1803:05:4203:54:15
50BARANOWSKI Jacek 735JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:00:5002:19:5503:08:3603:54:23
51MISZCZAK Szymon 824Rehabilitanci.org.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:4402:24:0203:10:3003:54:45
52MACHAŁA Kamil 42Przeworska Grupa BiegowaTRYŃCZAM2000:00:0000:01:2502:27:4203:14:0903:54:52
53REJ Mirosław 106M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:5502:22:1103:08:0903:55:16
54LONC Tomasz 107M&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM3000:00:0000:00:5402:22:2103:08:0903:55:20
55DOROTA Zbyszek 213RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM4000:00:0000:02:2002:20:4303:08:4703:55:36
56KORNAGA Janusz 38Akademia Sportu Lubaczów KRUS HoryniecHORYNIEC ZDRÓJM5000:00:0000:00:5102:20:4603:08:3703:55:56
57WIĘCH Piotr 389WOŁOMINM3000:00:0000:01:1002:22:2803:12:0403:56:09
58GMITEREK Tomasz 289LUBLINM4000:00:0000:01:1002:24:2203:09:1103:56:54
59MURAK Robert 29ŁĘCZNAM4000:00:0000:01:5002:25:2103:11:2903:57:09
60DAŁOMIS Lesław 441TRYŃCZAM4000:00:0000:01:2502:27:4203:14:0903:57:14
61PABIAN Paweł 810BRUBECK Pabiano Krasne TeamKRASNEM2000:00:0000:00:4302:22:5003:11:1603:57:19
62ROBERT Mazurek 267SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM / LSBLUBLINM4000:00:0000:00:4702:22:4803:11:5103:57:30
63BARAN Kamil 308JAROSŁAWM2000:00:0000:01:1602:25:5103:11:4703:58:42
64ŻUREK Paweł 324RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:01:5202:25:5103:12:4203:58:46
65SKRZESZEWSKI Henryk P. 57STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:3502:17:2103:08:2703:58:52
66BRZOZOWSKI Łukasz 219I-BS.PL Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4502:19:2603:08:4303:58:53
67BORÓWKA Ryszard 448GDYNIAM4000:00:0000:00:4802:20:5203:11:0403:58:58
68DUDA Paweł 422Hotel Nafta KrosnoJEDLICZEM3000:00:0000:00:5802:26:3203:12:5203:59:05
69GURGUL Sebastian 94AROMAT NÓGKRAKOWM3000:00:0000:01:0202:30:2103:14:5704:00:13
70STĘPIEŃ Wojciech 23Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:0302:23:3003:11:5304:00:19
71CAGARA Paweł 766STALOWA WOLAM3000:00:0000:00:4402:23:2403:12:4104:00:55
72KRUPA Grzegorz 100KS SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:01:0502:23:2203:12:1104:01:33
73CZELEJ Rafał 184Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:00:5002:20:5403:10:3404:01:39
74PYRKOSZ Damian 318Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0000:01:3202:28:5803:16:5804:03:04
75GORZELAŃCZYK Jakub 570Tour de RunGOLĘCZEWOM2000:00:0000:01:5902:29:4803:18:2504:03:10
76PIECUCH Marcin 90Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:0302:28:2703:16:1604:03:33
77BRZEZIŃSKI Andrzej 45RykowiskoNOWA BIAŁAM4000:00:0000:00:3202:26:2403:14:3904:03:34
78GRĘBOWIEC Mateusz 19TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:0902:25:5103:15:4504:03:48
79PRUCNAL Zbigniew 446elko24.pl JasłoJASŁOM4000:00:0000:00:3202:16:2603:08:4204:04:13
80GLEISNER Tomasz 273TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1202:26:4903:16:2804:04:45
81SOŁOWIEJ Łukasz 774WARSZAWAM3000:00:0000:00:4402:28:0603:16:2504:04:45
82NOWAK Piotr 373WARSZAWAM3000:00:0000:01:2902:24:5403:15:1004:05:18
83JURCZYK Łukasz 412http://aleksandrastefanska.plRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:01:1302:31:1203:18:3604:05:36
84MATUSIAK Michał 143Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:01:0002:23:0803:16:3504:05:55
85POTOCZNY Piotr 477K&KJAROSŁAWM3000:00:0000:01:4402:29:4003:18:0904:05:58
86IWANICKI Krzysztof 427WOJASZÓWKAM2000:00:0000:01:2402:37:4203:22:2704:07:10
87STODOLNY Krzysztof 387WORYTYM5000:00:0000:00:4602:23:5803:16:1504:07:25
88MACHUCKI Adrian 16021 bspRZESZÓWM3000:00:0000:00:4602:27:0403:17:5904:08:20
89WIKTOROWICZ Tomasz 574WARSZAWAM4000:00:0000:00:5402:32:1403:20:5104:08:20
90KOWALCZYK Rafał 768LUBLINM4000:00:0000:01:0102:22:3703:14:2704:08:27
91KMAK Sławek 199PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:3703:20:0604:08:36
92PACHO Sylwester 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:3202:29:3803:20:0604:08:36
93PUDELKO Roman 542CHRÓŚCINAM2000:00:0000:01:3202:30:3003:20:0704:08:37
94DEJAS Tomasz 105MYSŁOWICEM3000:00:0000:01:4402:28:3503:18:0704:09:26
95FLĄDRO Daniel 244WOKOWICEM3000:00:0000:00:5602:26:3103:19:5604:09:28
96BŁACH Piotr Buła 703Opel Active TeamGLIWICEM5000:00:0000:01:0602:28:4403:18:5204:09:53
97GIERULA Robert 545UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:03:0102:33:3503:21:5004:10:43
98SOKALSKI Grzegorz 504Parkrun KoonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:02:4502:28:1203:18:0904:11:13
99MACKIEWICZ Roman 37Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:01:1302:32:1203:22:3504:11:49
100MAŁEK Piotr 725KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:02:3302:32:3603:24:3804:11:56
101BEDNARZ Krzysztof 3754K TEAM TarnówTARNÓWM5000:00:0000:01:1002:29:4703:21:3804:11:58
102TOMCZYK Grzegorz 692JASIONKAM2000:00:0000:01:2602:24:2103:22:1704:11:59
103TRETER Sebastian 693OKSAM2000:00:0000:01:2602:28:3903:22:1804:11:59
104KUDŁAK Paweł 656Poranny PatrolKRAKÓWM2000:00:0000:02:5602:30:1903:21:5904:12:17
105TERLECKI Krzysztof 557Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:2102:32:5703:24:3304:14:29
106ZYGMUNT Marcin 639Zakład Karny nr 2 GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:0000:01:2402:26:4603:18:0704:14:33
107FALKOWSKI Piotr 69PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0000:01:1702:32:5903:25:1104:14:48
108NAGIEL Andrzej 802Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:01:4902:24:0303:19:1604:15:27
109WOLSKI Marcin 17Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM2000:00:0000:00:4802:32:3403:21:5604:15:48
110WOLSKI Michał 227Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKM2000:00:0000:00:4902:33:0503:22:0404:15:48
111NOWINOWSKI Andrzej 672KB Maraton TurekTUREKM4000:00:0000:00:4502:32:2103:24:4104:15:48
112HAUPT Krzysztof 778SUCHY LASM3000:00:0000:01:5402:28:2803:20:3304:16:17
113ZAWADZKI Mariusz 339KRAKÓWM3000:00:0000:00:4002:34:5003:25:2004:16:40
114CHOJECKI Dariusz 591KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:02:1702:34:1203:25:5204:16:44
115ZMYSŁOWSKI Igor 600LUBLINM2000:00:0000:02:1702:34:1103:26:2304:16:44
116LAMPARSKI Łukasz 809GÓRKI WIELKIEM2000:00:0000:02:0202:34:4503:25:1304:16:45
117HYDZIK Grzegorz 251SANOKM3000:00:0000:01:2602:37:0703:26:5504:17:11
118SŁUJA Adam 645RANIŻÓWM4000:00:0000:01:0202:30:3603:25:0604:17:30
119PONIEWOZIK Irek 72LONDYNM3000:00:0000:00:4202:36:1903:29:0404:17:51
120KUSZ Tomasz 276JASŁOM3000:00:0000:02:5202:35:5903:27:2704:17:59
121SKIBE Tomasz 28Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:01:0902:34:4203:26:4004:18:11
122JADZIEWICZ Jakub 685Pro-running.plWARSZAWAM4000:00:0000:00:4302:27:5103:26:0404:18:12
123DOMAGAŁA Kamil 95Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:01:5202:34:5203:27:2404:18:31
124OBROŚLAK Grzegorz 89Traper/ Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:01:1202:36:2703:29:0704:18:32
125WĘGRZYN Krzysztof 561Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:00:5902:33:3903:28:4504:19:52
126KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 101Rocky Balboa Running ClubBYTOMM3000:00:0000:00:3902:35:3903:30:1504:19:54
127BASZAK Tomasz 671Siła OgraSOBÓTKAM3000:00:0000:00:4502:40:3803:30:5104:20:07
128MARĆ Marcin 716NightRunners+KRAKÓWM2000:00:0000:01:1602:33:4003:25:1804:20:10
129BOGACKI Andrzej 122KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:00:5602:37:0303:29:4504:20:12
130KOSIN Paweł 212Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1202:38:0003:30:1604:20:36
131OLEJNICZAK Piotr 826ŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:40:0103:33:1104:20:41
132PALUCH Andrzej 409Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:00:5202:30:0403:28:0104:21:02
133HYZ Marek 241OTM-Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:01:0902:30:1303:25:4104:21:13
134ZAWADA Krzysztof 496Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2302:43:2903:34:5304:21:20
135SMOLEŃ Piotr 535KRAKÓWM3000:00:0000:02:2802:32:4103:31:4704:21:24
136ZIĘBA Marcin 11Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5202:32:0703:28:4704:21:25
137BRYGIER Jacek 261RykowiskoPŁOCKM4000:00:0000:02:1502:41:3103:34:4504:21:59
138PANDER Marek 618HR max ZoryORZESZEM4000:00:0000:01:4002:41:4203:34:2004:22:01
139DONIEC Marek 200Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:1802:39:3003:32:3304:22:10
140TWORZYDŁO Michał 271Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:00:4202:30:2303:30:2204:22:24
141KRASOŃ Mariusz 62TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1202:34:2603:29:4404:22:26
142PAWŁOWSKI Piotr 729GravitanWARSZAWAM4000:00:0000:02:2402:43:2803:35:0404:22:26
143ŚWIĘTEK Tomasz 634STANISŁAWICEM4000:00:0000:02:2802:37:0603:33:2704:22:34
144KORDOWICZ Łukasz 80BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:01:0802:28:1603:25:4204:23:00
Niesklasyfikowani
SZPINDA Sebastian 246BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM30DNF00:01:08 DNF02:20:20 DNF03:06:48 DNF04:23:01 DNF
146STEFAŃSKI Jarosław 630W Pogoni za DuchemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM5000:00:0000:00:5902:36:1203:31:4704:23:09
147WITEK Bogdan 650Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:00:5702:36:1703:31:0904:23:24
148SZWAJKA Robert 484STALOWA WOLAM4000:00:0000:00:4702:30:4303:28:5804:23:38
149JANKOWSKI Sebastian 544RADZYMINM3000:00:0000:01:3602:40:4903:35:2104:23:56
150KRÓLIKOWSKI Igor 337RabbitsKRAKÓWM3000:00:0000:01:1702:35:4403:30:3404:24:01
151RIJ Tomasz 480Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:01:4502:43:0403:34:5004:24:06
152WECLAS Maciek 466GORA KALWARIAM3000:00:0000:02:3002:48:5103:38:4304:24:26
153ILKIEWICZ Adam 637Allianz Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:0602:48:4703:37:3904:24:27
154KOWALCZYK Grzesiek 116LUBLINM4000:00:0000:01:5602:39:5803:34:2704:24:31
155NIŻNIK Marcin 280Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0000:00:5802:35:5103:30:1604:24:35
156DROZD Maciej 440WARSZAWAM4000:00:0000:01:2902:43:0003:35:4304:24:46
157SUDZIŃSKI Jacek 436PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:1202:41:2903:34:5904:24:52
158ZAWADZKI Piotr 258Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0000:00:3302:39:0903:33:5104:24:57
159BĄK Adam 526KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:02:4702:41:4103:34:0004:24:58
160SUCHODOLSKI Jerzy 538RADLINM4000:00:0000:02:2802:39:4803:33:5304:25:01
161SZEREMETA Andrzej 197PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:0000:00:3502:36:4703:33:1504:25:02
162WINIARCZYK Emil 126LUBLINM3000:00:0000:00:5702:33:1203:29:5804:25:20
163ZABOROWSKI Robert 464KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:1602:36:2603:31:0904:26:02
164SIEJA Sebastian 564JW 4115GLIWICEM2000:00:0000:01:2902:38:2603:36:2804:26:20
165BIELAMOWICZ Dariusz 702Piaseczno Running TeamJASŁOM2000:00:0000:00:5302:38:1803:35:5604:26:41
166PAPROCKI Wiesław 828kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:01:5102:37:0403:31:5104:27:24
167MICHNO Tomasz 87Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1302:40:2203:28:3204:27:35
168TWARDOWSKI Tomasz 358STRAŻÓWM3000:00:0000:02:5502:43:1703:36:5804:28:00
169SEGIET Paweł 313Silesia Runners ClubBYTOMM3000:00:0000:01:0302:33:5903:30:4404:28:31
170PIETRYSZYN Mariusz 41KRASICZYNM3000:00:0000:00:4602:36:3303:35:3804:29:27
171CZAPLA Arkadiusz 109BYTOMM4000:00:0000:02:3202:40:5003:38:1804:30:51
172GOSZTYŁA Patryk 360Brzozowski Klub BiegaczaDOMARADZM2000:00:0000:00:5302:30:2303:33:1204:31:11
173SIPIERA Tomasz 34Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:1202:40:2203:37:4404:31:34
174MILEWSKI Mateusz 776ministerstwo głupich krokówWARSZAWAM3000:00:0000:02:2202:44:3403:40:2104:31:58
175SZLEGIER Dariusz 734biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:0000:00:4702:38:0103:36:1004:32:00
176KANIEWSKI Ireneusz 627PRUSZKÓWM3000:00:0000:02:2502:40:5603:37:4304:32:20
177KOŚCIAŃSKI Paweł 664KRAŚNIKM3000:00:0000:02:5502:48:3103:39:5204:32:39
178RUSZNICA Tomasz 46ZSG RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:3502:54:3303:44:1104:32:41
179RODZOCH Daniel 699WARSZAWAM2000:00:0000:01:3902:38:1203:38:4404:33:07
180FRĄC Dariusz 492Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0102:41:0803:38:4204:33:10
181GAŁUSZKA Bogusław 254RZESZÓWM3000:00:0000:02:0502:47:3503:44:3604:33:13
182DRAUS Borys 714KRASNEM2000:00:0000:01:3402:52:0603:43:3804:33:13
183SOFUŁ Tomasz 726WARSZAWAM4000:00:0000:01:4602:47:1003:41:2704:33:36
184KUTNIK Mirosław 598KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:01:0902:42:0003:41:4904:33:50
185GWIZDAŁA Łukasz 605theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:02:2102:49:4503:44:0904:33:55
186MIĘKUS Hubert 111WARSZAWAM4000:00:0000:00:5502:44:4403:40:1104:33:57
187STARZYŃSKI Stefan 619Perfect Runner LublinLUBLINM4000:00:0000:02:5902:47:1103:41:2404:34:23
188POPŁAWSKI Piotr 378PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:44:1603:40:5704:34:38
189BYRCZEK Michał 225WROCŁAWM3000:00:0000:01:2802:47:3803:43:4904:34:40
190PELA Dariusz 297Sky-Trans TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:2502:43:4903:40:3104:34:43
191WRÓBEL Adam 712GLIWICEM3000:00:0000:02:1602:46:5703:44:1204:35:00
192SKOTNICKI Dariusz 234Ekipa z TarnowaŁĘKAWICAM3000:00:0000:02:1602:45:3103:43:2904:35:03
193OSIŃSKI Robert 170ZABRZEM3000:00:0000:02:1902:45:4503:40:5904:35:12
194JEDLIŃSKI Bartosz 91Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:01:0702:49:0503:45:1404:35:15
195MORAWA Mateusz 168Lacho TeamGOŁUCHOWICEM3000:00:0000:02:1702:40:2203:39:2904:35:25
196GOZDALSKI Jaroslaw 265Witkowo BiegaWITKOWOM4000:00:0000:02:4703:07:5203:51:2404:35:52
197SERAFIN Piotr 632STRÓŻEM4000:00:0000:01:2102:46:3503:42:1104:36:01
198ŻYWCZAK Artur 742KM PSP KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:00:4102:40:3203:40:0104:36:01
199CHODAKOWSKI Marceli 789K.B.Geotermia UniejówPODDĘBICEM3000:00:0000:02:3102:44:0403:43:4304:36:05
200SWACHA Piotr 312Biłgoraj BiegaBILGORAJM3000:00:0000:01:4402:47:4203:44:4704:36:14
201SZKODA Robert 357Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:01:3002:47:4203:44:4904:36:14
202WOLWOWICZ Zbigniew 380NOWA DĘBAM4000:00:0000:01:5402:47:3803:44:0804:36:15
203SZYBIAK Waldemar 453Agona W&MPRZEMYŚLM5000:00:0000:01:4102:45:5303:42:5704:36:51
204HOROWSKI Tomasz 77Urodzeni Biegacze www.bornrunners.plTYCHYM4000:00:0000:01:4602:47:3903:43:4104:37:01
205KLAMUT Ryszard 449JABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:01:1602:49:3303:44:4204:37:07
206JANICKI Tomasz 53621daplot JarosławJAROSŁAWM2000:00:0000:02:3802:48:4603:45:5504:37:15
207DROZD Sławmomir 191WWF-URRZESZÓWM4000:00:0000:00:5602:49:4203:43:3704:37:16
208CHRUŚCIEL Michał 817Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:0002:45:2303:45:4904:37:20
209RZĄDKOWSKI Krzysztof 428Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4000:00:0000:02:0902:53:1803:46:4204:37:33
210BOGUSZ Piotr 690SS Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:00:5802:36:4803:36:4204:37:42
211SADKOWSKI Bartosz 614Huragan ŁbiskaŁBISKAM4000:00:0000:02:4202:50:5303:46:5704:38:10
212POGOCKI Piotr 275KNURÓWM3000:00:0000:02:5302:48:4503:45:1604:38:29
213SUCH Arkadiusz 371Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:03:0502:51:5903:47:0604:38:35
214GUZIK Łukasz 811KKKTŁYSOKANIEM3000:00:0000:03:0002:54:5903:49:3704:38:52
215SERZYSKO Bartosz 604Delphi Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:02:5902:54:5903:49:3804:38:53
216MAŚLANKA Piotr 763BydGościeBYDGOSZCZM3000:00:0000:01:5102:43:4603:43:3004:39:18
217CISZYŃSKI Marek 310START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:0002:54:5703:48:4904:39:24
218KŁOSOK Adam 290MARKLOWICEM4000:00:0000:01:5602:46:3203:49:1404:39:25
219BUCZYŃSKI Radosław 154Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:01:1302:43:0303:44:3804:39:26
220CHMURA Piotr 801OLESNOM4000:00:0000:02:1302:48:3303:46:1404:39:40
221KĄDZIELAWA Marcin 39STARGLASSTEAMTARNÓWM2000:00:0000:01:4302:52:1703:48:0804:39:42
222POREMBSKI Leszek 821Żywcem ZabieganiWARSZAWAM5000:00:0000:00:5402:44:3703:46:1704:40:05
223TOMAS Dariusz 443JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:4503:44:5904:40:31
224KALTENBERG Janusz 473JAROSŁAWM4000:00:0000:02:1202:49:4303:44:5604:40:31
225SAMSON Sebastian 580SZCZECINM3000:00:0000:01:3702:47:2803:46:0404:40:34
226ŁUKASZEK Artur 129LubartowBiegaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5402:35:1703:37:0604:40:36
227WOJAK Szymon 388OPOLEM2000:00:0000:01:5102:35:0803:42:1104:40:36
228JURCZAK Roman 279Vitamins for yuoRZESZÓWM5000:00:0000:00:2902:37:3503:34:5004:40:52
229SZPYT Ryszard 259BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:1002:39:1503:39:2704:41:10
230KUSTROŃ Adam 764KROSNOM5000:00:0000:02:2602:49:3203:54:2104:41:22
231WILK Damian 326KOLBUSZOWAM2000:00:0000:02:1902:42:5203:38:5304:41:36
232CZACHOR Andrzej 118Turlam Się Do MetyNOSÓWKAM3000:00:0000:01:5702:49:0703:50:1804:41:41
233KALANDYK Wojciech 117Turlam Się Do MetyRZESZÓWM3000:00:0000:01:5702:49:0703:50:1904:41:41
234WICZUK Michał 419MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:00:5302:41:0403:46:4904:41:43
235SUŁKOWSKI Maciej 283JAROSŁAWM4000:00:0000:01:4402:41:1303:42:2704:42:00
236WLODEK Mateusz 500POZNANM3000:00:0000:01:4502:41:1403:42:2704:42:00
237NOWACKI Dawid 262KRYNICA-ZDRÓJM3000:00:0000:03:0802:55:1703:54:0504:42:08
238KAPICA Dominik 759GARBÓWM2000:00:0000:01:4302:37:1903:41:2904:42:13
239PRÜFER Paweł 300KOSIECZYNM4000:00:0000:00:5602:45:5003:44:4504:42:17
240MAKOS Adam 270Silesia Running TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:2802:48:4603:47:2104:42:20
241BORSIAK Sebastian 132GLIWICEM3000:00:0000:03:0602:48:4103:48:5104:42:50
242MALINOWSKI Marcin 647BYTOMM4000:00:0000:00:5402:42:3503:45:2804:42:54
243GOLBA Łukasz 54Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:01:2102:46:1303:47:0104:43:05
244ŻURAWSKI Sławomir 393PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:01:1202:47:1303:50:5004:43:10
245PYSZKO Janusz 203WWW.GOHARDORGOHOME.PLRZESZÓWM3000:00:0000:01:2002:45:3403:47:0004:43:13
246ANDREJKOW Arkadiusz 263SANOKM3000:00:0000:01:2302:50:4103:46:5904:43:13
247BOGUSZ Bartosz 424KRAKÓWM4000:00:0000:02:0802:46:4003:49:2104:43:14
248ŁUKASIAK Sylwester 104MIĘDZYBORÓWM4000:00:0000:01:4702:46:1703:44:4404:43:20
249MROZEK Krzysztof 429Biegam bo chcęGORLICEM3000:00:0000:00:5002:45:2903:50:2104:43:34
250ANDRES Kamil 434KS JanuszeLEŻAJSKM3000:00:0000:02:3703:08:2503:57:4104:44:00
251KULON Marcin 797SANOKM3000:00:0000:03:0902:55:0403:49:5904:44:01
252KOKOT Roman 691Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:4102:50:4903:48:4504:44:06
253SUSKI Józef 125Biegacz NowosolnaŁÓDŹM3000:00:0000:01:0802:49:3703:48:5904:44:09
254DOMAGAŁA Michał 757KIELCEM3000:00:0000:02:5802:58:0703:53:4504:44:21
255JAKUBIEC Szymon 166Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:1802:58:4603:56:4304:44:25
256GNATOWSKI Przemysław 750AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM2000:00:0000:01:5102:53:3203:55:3204:44:55
257TRYBUCHOWICZ Michał 752WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:53:3203:55:3304:44:56
258ZYCH Zbigniew 266Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4000:00:0000:02:3902:50:3203:52:1704:45:07
259KOŁTUNIEWICZ Andrzej 683wieś tańczy i biegaLUBLINM4000:00:0000:01:5402:47:3703:50:1604:45:14
260PORĘBA Eugeniusz 541MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0000:01:4202:54:5803:54:4404:45:28
261ŚCIBOR Marcin 670KB Galeria WarszawaKRASNYSTAWM3000:00:0000:01:3402:53:3903:51:5704:45:34
262POSADZKI Paweł 499MPfoto.com.plSANOKM3000:00:0000:03:0802:54:2803:53:2804:45:37
263RUTA Mikolaj 352SPORTMATRIX.COMKRAKÓWM3000:00:0000:02:2002:48:5903:49:0904:46:02
264ABEL Krzysiek 456AKGŁÓDŹM4000:00:0000:02:4902:52:5703:50:2304:46:16
265PRZYCHODZEŃ Paweł 394WARSZAWAM3000:00:0000:01:5002:49:2703:52:1604:46:28
266GUT Przemysław 765JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:01:4902:49:2803:52:1504:46:28
267BANASIEWICZ Paweł 248POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3000:00:0000:01:2602:55:0603:54:1804:46:35
268DYMEK Paweł 286FestinaLenteMIELECM3000:00:0000:01:0902:50:2103:50:2004:46:38
269RABADA Artur 299RYMANÓWM3000:00:0000:01:4502:47:2303:50:1004:46:55
270JANIK Paweł 180CF Rzeszów 6AMCHORKÓWKAM3000:00:0000:03:0602:52:4803:50:4404:47:36
271ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 223Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:1203:50:4704:47:41
272MAZUR Grzegorz 233Grupa Skromnych Biegaczy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:1402:49:1103:50:4604:47:41
273SROKA Zbigniew 796SKRZYSZÓWM4000:00:0000:02:1202:51:3903:51:0804:47:51
274ZAJĄC Tomasz 582RZESZÓWM4000:00:0000:02:3102:44:5603:49:0804:48:05
275ZAKRZEWSKI Robert 814Run VeganWARSZAWAM4000:00:0000:02:4503:01:0703:59:0804:48:16
276ROMANÓW Przemek 736Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWM3000:00:0000:01:3202:53:2903:52:4804:48:29
277GURGUL Marcin 222KRYNICA ZDRÓJM2000:00:0000:03:0802:55:1703:54:0404:48:48
278KISIAŁA Filip 30Lacho TeamSKOCZÓWM3000:00:0000:02:1302:56:2603:53:3804:48:55
279JASZCZYŃSKI Maciej 163Lacho TeamKRAKÓWM2000:00:0000:02:1002:39:4703:52:5504:49:16
280KRAWCZAK Kamil 110biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:02:5403:00:2103:59:4104:49:22
281PILICHOWSKI Wojciech 93Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:02:4802:48:5203:57:2304:49:28
282BODZON Marcin 309Żółw Ultras Team WołominWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:1303:58:4604:50:16
283POTONIEC Grzegorz 772WARSZAWAM3000:00:0000:02:5002:54:0003:57:2204:50:45
284LIK Marek 717CHEŁM BIEGACHEŁMM5000:00:0000:01:5502:43:3003:46:5904:50:54
285ĆWIEK Dariusz 226STANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:02:0102:54:4003:57:2804:51:08
286SOCHA Marcin 771Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:01:3802:55:1303:55:4204:51:09
287KŁODOWSKI Jacek 698OTWOCKM4000:00:0000:01:2102:50:3403:54:2404:51:15
288KUBIAK Adam 179Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM4000:00:0000:02:4803:01:1404:00:3804:52:02
289JANIK Janusz Johan 50Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1002:45:4503:52:2004:52:27
290MIROSŁAW Albert 390Lubelska Grupa Triathlonu/WW TeamLUBLINM4000:00:0000:01:2702:55:5904:01:1904:53:33
291ŻOŁNIEROWICZ Hubert 86Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:0000:02:4602:54:4303:58:5704:53:36
292KIEWISZ Adam 709SS Drużyna WilkaGIETRZWAŁDM3000:00:0000:02:1102:48:2003:55:3604:53:37
293JAZŁOCKI Łukasz 364WARSZAWAM3000:00:0000:01:3002:53:4203:54:3604:53:46
294WILTOWSKI Wojciech 707Team eDokumentyKRAKÓWM4000:00:0000:02:0402:51:1803:54:2604:54:06
295ŚLIWIŃSKI Andrzej 478MIECHÓWM6000:00:0000:01:4202:56:3804:01:2904:54:12
296LOREK Marek 182KB Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:0502:52:3203:55:5804:54:32
297SZYPUŁA Wojciech 663WARSZAWAM4000:00:0000:01:5603:01:5704:01:1704:54:57
298SZYPUŁA Michał 659Liburnia TeamCIESZYNM3000:00:0000:01:5603:01:5604:00:4204:54:57
299KOTLIŃSKI Janusz 679RZESZÓWM5000:00:0000:02:5403:01:1804:00:5404:56:26
300KWIATKOWSKI Wojciech 142TSA SANDOMIERZSZCZYTNIKIM3000:00:0000:01:1102:49:2404:01:2404:56:35
301CHORZĘPA Mariusz 528TSA -SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1802:56:0904:03:0804:56:58
302BŁAJSZCZAK Karol 719TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:1902:56:0804:03:0904:56:58
303KADŁUBEK Mateusz 228Goggle Pro Active EyewearŚREMM3000:00:0000:02:4503:00:2704:02:4704:56:59
304WASIELEWSKI Włodzimierz 396Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEM4000:00:0000:01:1903:00:2704:02:1804:57:04
305SERAFIN Robert 727GRYBÓWM4000:00:0000:01:2102:46:3603:48:3104:57:32
306MAKINIA Wawrzyniec 747POZNAŃM4000:00:0000:03:0202:57:5303:56:0004:57:53
307ZAJDEL Sławomir 307Mrówka Jarosław Active TeamJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5703:02:2504:03:5904:58:17
308CHWALISZEWSKI Jarosław 49Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1802:50:2003:58:5704:59:09
309ŚLIWIŃSKI Paweł 295SZATANSWIDNIKM3000:00:0000:02:5403:01:2404:05:0604:59:48
310KOZUBAŁA Piotr 460Żółw Ultras TeamWOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:01:2104:03:4704:59:59
311ADAMCZEWSKI Jakub 207Night Runners / NBRPOZNAŃM2000:00:0000:01:1403:06:1404:08:0305:00:19
312GELETA Marek 505KRAKÓWM5000:00:0000:01:1202:53:4103:59:0405:00:43
313TUROSZ Zbigniew 421LEŻAJSKM5000:00:0000:01:0902:58:1404:02:1605:00:47
314BARTOSZEK Krzysztof 533Mrowka Active Team jarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:01:5702:58:0103:59:1705:01:17
315WOJTOWICZ Daniel 18KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:02:3103:00:1404:06:2505:01:33
316PILECKI Maciej 791WROCŁAWM4000:00:0000:03:1003:04:0804:08:2405:01:33
317CZMOK Rafał 433Activ-MediaRZESZÓWM4000:00:0000:02:3903:05:3804:06:3005:01:40
318WAŻNY Andrzej 644TynexpolRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:00:0704:05:2405:02:06
319CEGLARZ Jacek 386SZERBUD TEAMKIELNAROWAM3000:00:0000:02:0503:00:2604:07:0605:02:23
320PILCH Daniel 15www.gohardorgohome.plRZESZÓWM3000:00:0000:01:1903:00:1304:04:1105:02:24
321SIKORA Tomasz 383ZGŁOBICEM3000:00:0000:01:5702:54:2704:04:5105:02:40
322SKUBIDA Marcin 306sprint gorzyceGORZYCEM3000:00:0000:02:1402:53:2004:03:5205:02:55
323KORBUT Radosław 483SIEDLCEM3000:00:0000:02:4003:04:2504:07:5805:03:22
324KULIBERDA Tomasz 784Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0003:09:2004:10:3705:03:26
325DOMAŃSKI Jerzy 697OTWOCKM5000:00:0000:01:2202:57:0505:03:29
326KOWALCZYK Jarek 452WARSZAWAM3000:00:0000:02:5403:02:1504:08:2505:04:19
327RADZICKI Wojciech 711Jestem z ChełmaŁOMIANKIM3000:00:0000:01:3302:58:3904:08:4605:05:19
328SITKO Grzegorz 547Brothers Team-Jak daleko nogi poniosąCHORZÓWM2000:00:0000:01:2702:55:3404:07:2005:05:27
329BABIJ Jakub 549Mindfulness InsideŁOMIANKIM3000:00:0000:02:2603:05:3904:06:1505:05:37
330KANTOR Darek 410RUN_HELPERSIBODUSZYNM4000:00:0000:01:5403:06:5804:10:4505:05:41
331ANIELSKI Przemysław 718ŚWIĘTAJNOM3000:00:0000:02:2102:51:3704:04:5705:05:51
332MANICKI Leszek 298olejekaszubskie.plGNIEŻDŻEWOM3000:00:0000:02:2403:00:4704:10:2505:06:04
333TOSNOWIEC Radosław 470Ready4SKRAKOWM2000:00:0000:02:1003:04:0604:07:2205:06:08
334LIS Marek 130CYBULICE MAŁEM4000:00:0000:03:2203:12:0704:12:0905:06:22
335OLSZEWSKI Jacek 53PLOCKM4000:00:0000:00:3902:44:0604:07:4005:06:31
336MIŚKÓW Marcin 525ZARAZIĆ PASJĄŻORYM3000:00:0000:02:5103:00:4204:05:0405:06:36
337KOZIEŁ Tomasz 609UNLIMITED TRIATHLON CLUBKRAKÓWM3000:00:0000:02:2302:50:4904:03:1505:06:49
338GRABIŃSKI Waldemar 546Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM4000:00:0000:01:1203:05:5104:10:5305:06:50
339GRUCHAŁA Piotr 461GDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:2204:09:2105:06:55
340GACKI Zdobysław 502Gaccy teamGDYNIAM4000:00:0000:01:1803:07:2204:09:2105:06:55
341MARUSIAK Piotr 44JAROSŁAWM3000:00:0000:02:4103:12:0604:10:1405:07:02
342KOLANKO Michał 668InfoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0000:02:4303:12:0904:10:1205:07:02
343BALICKI Marcin 230WIELICZKAM3000:00:0000:01:0603:13:1104:12:2605:07:07
344WOJTAL Patryk 559ZATORM2000:00:0000:02:3903:11:2804:16:4905:07:10
345KAZANOWSKI Marcin 607KAMIENIECM4000:00:0000:01:5803:05:3304:08:3405:07:21
346GRANDA Paweł 49821 DAPLOTZARZECZEM3000:00:0000:02:3903:08:0304:10:3005:07:23
347JANUS Sławomir 119Liverki TeamKRAKÓWM3000:00:0000:01:2803:02:4704:09:2905:07:32
348WILK Bartosz 517Wilcze PstrykiKRAKÓWM3000:00:0000:03:0403:11:2804:16:5005:08:03
349WITKOWSKI Dominik 291Karl Knauer PolandPOZNAŃM4000:00:0000:01:5802:57:5604:04:1605:08:16
350NESTOROWICZ Maksymilian 578Nestor&Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:02:2303:07:2404:10:2005:08:22
351OPOLSKI Piotr 338LUKS Lubartów - Sekcja SzachowaLUBARTÓWM4000:00:0000:01:5903:08:0004:09:2505:08:34
352KALIŃSKI Kamil 202KRAKOWM3000:00:0000:02:5303:13:1204:13:0005:08:55
353ADAMSKI Michał 221WOPJASIONKAM3000:00:0000:01:2703:09:0604:11:5005:09:22
354PTAK Patryk 760Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:02:3003:05:1704:10:2705:09:35
355TOBIASZ Kamil 532Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOPATÓWM3000:00:0000:02:3003:05:1604:10:2705:09:36
356LIPINSKI Daniel 284RUNTEAM PawłowiceJASTRZEBIE ZDRÓJM3000:00:0000:01:5503:16:0304:18:2005:09:43
357SOLECKI Krzysztof 425MOGILANYM4000:00:0000:02:0903:01:0604:05:0505:10:14
358BAHIR Said 149Maroko -PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3603:19:5804:18:4805:10:16
359HAJDO Robert 189Victoria BrzeskoBRZESKOM4000:00:0000:01:5803:06:0604:12:3305:10:23
360PUZIO Waldemr 482KB Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0000:02:1403:10:1804:12:5205:10:52
361GRUNTOWSKI Mateusz 485Niemo AdventureNIEMODLINM3000:00:0000:01:5203:06:5704:10:5305:10:55
362KWIECIEŃ Krzysztof 5274K TEAM TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:02:5003:17:3804:18:3605:12:22
363RAMM Aleksander 190Smiley Ultras :)WARSZAWA-WESOŁAM3000:00:0000:01:2603:06:5704:16:0205:12:52
364SUWERDA Jacek 803CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:4103:08:3304:15:1605:12:58
365KAMOLA Dawid 790KROSNOM2000:00:0000:03:0503:12:0404:18:4605:12:59
366PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 777KRAKÓWM3000:00:0000:02:4103:10:0304:14:5205:13:03
367PAŚKO Rafał 392Przemyski Klub Biegacza / TEATR S.A.N.PRZEMYŚLM3000:00:0000:02:3303:14:3704:17:4005:13:11
368CHMIEL Michał 27Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:01:4103:09:5404:17:4105:13:56
369SIWIEC Tomasz 14CHMIELNIKM3000:00:0000:01:3503:06:1304:16:5605:14:09
370CHARKOT Sławomir 252BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4000:00:0000:02:5603:00:2104:18:0505:14:26
371NAPORA Przemyslaw 351Blizej niz dalejTRZEBOWNISKOM3000:00:0000:02:2303:09:5304:18:5105:15:17
372BOROWSKI Tomasz 296MiastkoMIASTKOM5000:00:0000:01:2403:09:1004:19:4205:15:18
373WOJCIECHOWSKI Krzysztof 633RADYMNOM4000:00:0000:02:0003:08:5304:20:2605:15:24
374DĄBEK Paweł 674RUDNIK NAD SANEMM4000:00:0000:03:1003:09:4104:15:0805:16:15
375CIOCZEK Konrad 157LUBLINM3000:00:0000:03:0603:11:3004:18:2005:16:19
376BULWAN Radosław 655RZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:02:1104:13:5605:16:26
377ŻYRA Grzegorz 521WARSZAWAM4000:00:0000:02:0303:17:2204:18:1705:16:47
378SUDER Michał 519WARSZAWAM3000:00:0000:02:0303:17:2304:18:1605:16:47
379RYŚ Andrzej 346ŁĄKAM4000:00:0000:02:2303:09:5304:20:3105:16:54
380SMĘTEK Andrzej 467AKTYWNI Z CUKRZYCĄGDAŃSKM5000:00:0000:02:4103:13:4604:20:0105:17:30
381TROJNAR Damian 642KS JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:02:3803:08:5904:18:2105:17:34
382SZATYŁOWICZ Przemysław 730poranny patrolKRAKÓWM3000:00:0000:02:5203:06:3604:17:3505:17:40
383SZCZEPANIAK Karol 744Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM4000:00:0000:02:5003:13:4504:19:4205:18:46
384KRZYSZTOF Wiącek 88MILANÓWEKM5000:00:0000:01:5703:13:1204:21:5605:19:27
385GARCZYŃSKI Darek 71KATOWICEM4000:00:0000:02:0902:58:5204:28:0205:21:10
386WAJCOWICZ Witold 36Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4903:17:0904:26:2705:22:23
387KOŁODZIEJ Jacek 56Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:2203:12:4704:22:4305:23:09
388SWOBODA Jarosław 79Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:02:5303:13:5604:22:4305:23:09
389PAWĘZKA Mirosław 553Banda GrudniaLUBLINM3000:00:0000:02:0803:30:2904:29:1805:23:36
390PARYS Michał 335WOŁOMINM3000:00:0000:02:2703:10:3004:27:4105:24:02
391MACHURA Michał 385Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:0000:01:0003:11:2404:22:3405:24:35
392BURY Marek 349SOSNOWIECM4000:00:0000:02:2003:15:5804:28:1305:24:47
393KOBIERSKI Szymon 76SOSNOWIECM4000:00:0000:02:0103:12:2104:25:0405:25:38
394STĘPIEŃ Maksymilian 301RZESZÓWM4000:00:0003:10:4404:23:5405:25:58
395KOCHANIEC Waldemar 568Centrum Animacji SpołecznejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:02:0703:15:5504:28:2205:26:13
396JAKUBOWSKI Daniel 567Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:0000:02:0603:15:5604:28:2105:26:13
397STOJANOWSKI Dawid 58RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5103:21:4304:30:4805:26:19
398FIDOR Michał 12RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:02:5203:21:4204:30:4505:26:22
399TOMASZEWSKI Wojtek 471BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:02:1703:17:5104:28:1805:26:27
399TOMASZEWSKI Piotr 459braciaTLUBLINM3000:00:0000:02:1703:17:4904:28:1505:26:28
401ŚLUSARSKI Włodzimerz 404obozybiegowe.plWARSZAWAM5000:00:0000:00:4603:18:5504:26:2605:26:29
402MELSON Maciej 161PanŁÓDŹM2000:00:0000:01:4903:20:2204:26:5205:26:29
403ZIELIŃSKI Łukasz 16TARNOWSKIE GÓRYM3000:00:0000:03:0003:15:1904:22:2205:26:32
404ŚLĄCZKA Arkadiusz 654Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:01:4403:15:4304:26:0205:28:07
405DONIEC Sebastian 185www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:02:0603:06:2704:22:5105:28:44
406PIEKARSKI Andrzej 737Grzmot GrzmiącaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:01:1903:06:2604:22:5105:28:44
407POTOCZNY Bartosz 606Siła i ogieńBYTOMM3000:00:0000:02:1003:09:0704:24:2405:28:50
408MANIAK Łukasz 78SWARZĘDZM4000:00:0000:02:4703:19:2104:29:2505:28:51
409ZINCZUK Kamil 178Euro-KonsultMOTYCZM3000:00:0000:02:2603:20:4004:35:1005:28:51
410KAŃDUŁA Grzegorz 640nest.poznan.plPOZNAŃM3000:00:0000:02:5303:23:4104:27:2105:29:04
411URBANIAK Hubert 804ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM3000:00:0000:02:1603:18:2304:33:0305:29:21
412SIÓDMIAK Cezary 231Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:0000:02:4003:19:5004:29:4505:29:50
413NOWAK Mariusz 229KRAKÓWM3000:00:0000:01:2703:18:1104:27:5405:30:06
414PRYCIŃSKI Krzysztof 576Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4000:00:0000:02:3803:23:2004:30:3305:30:10
415GODLEWSKI Krzysztof 22NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMKROSNOM3000:00:0000:01:0503:14:0204:27:3205:30:36
416CZERNIK Andrzej 250ZABRZEM6000:00:0000:02:4803:01:5704:28:0905:30:43
417SĘKOWSKI Damian 450TYCHYM4000:00:0000:02:4603:17:1304:22:5805:30:44
418MICHALCZEWSKI Andrzej 177ŁÓDŹM4000:00:0000:02:5503:16:3804:30:0905:31:05
419MYGA Michał 397HeartlessKATOWICEM3000:00:0000:02:2303:13:5704:26:2505:31:25
420NIZIOŁ Marian 198PIASECZNOM6000:00:0000:01:5003:13:1904:28:2505:31:31
421WOJNAR Paweł 253OIRP WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:01:5103:13:1804:28:2505:31:32
422ZIELONKA Bogumił 779Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4000:00:0000:02:2403:21:5604:29:1705:31:47
423ZAWADZKI Krystian 827RADYMNOM3000:00:0000:02:0203:13:0904:34:5205:31:51
424ZAWADZKI Kordian 59750 twarzy grzybiarzyRADYMNOM2000:00:0000:02:0003:13:0904:26:1105:32:01
425BOROWIEC Arkadiusz 217CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4000:00:0000:01:5903:18:3104:30:3705:32:04
426KWARTA Tomasz 277WOPRZESZÓWM3000:00:0000:01:2903:19:5904:34:2405:33:05
427JANULEK Robert 288RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJM2000:00:0000:01:5503:03:2104:17:5805:33:28
428DYLĄG Zbigniew 340KRAKÓWM5000:00:0000:00:4103:04:3104:20:0505:33:28
429KŁOS Arkadiusz 329CMOLASM2000:00:0000:02:2003:10:2704:29:0705:33:49
430URBAŃSKI Józef 314KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:02:3203:23:3504:32:1705:33:55
431JURCZAK Daniel 82TripakaMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:01:0403:23:4504:32:0005:34:04
432KAMIŃSKI Marek 403WARSZAWAM3000:00:0000:02:2503:30:5704:37:1205:34:29
433PAWŁOWSKI Paweł 359WIERZCHOSŁAWICEM4000:00:0000:01:5503:23:3704:31:0705:35:23
434CHODOROWSKI Arkadiusz 311ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:0103:30:2004:34:5805:35:30
435BOGACZEWICZ Dawid 204ENDORŚWINKIKAMIONKAM2000:00:0000:02:1903:24:2804:32:0605:35:43
436GOŹDZICKI Łukasz 334ENDORŚWINKILUBARTÓWM3000:00:0000:02:1803:24:2904:32:0905:35:43
437SMAGA Krzysztof 400Banda GrudniaBORZECHÓWM4000:00:0000:01:4003:24:0304:39:1105:36:07
438ZGIET Michał 417TEATR W REMIZIEBORZECHÓWM5000:00:0000:01:4203:24:1604:37:4505:36:07
439ZYGO Grzegorz 444Uwolnić ślimakaŁĄCZKI-PAWŁÓWEKM4000:00:0000:01:4203:24:1604:39:1205:36:07
440JAKUBOWSKI Wojciech 829KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:02:3303:14:5704:36:0505:36:31
441KUŁAKOWSKI Piotr 322CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:0703:25:0004:41:3405:37:17
442WASĄŻNIK Marcin 239Dzikie Grubasy SzatanaHALINÓWM4000:00:0000:01:4803:23:1404:36:2705:37:19
443AURZECKI Michał 255Dzikie Grubasy SzatanaZAMOŚĆM3000:00:0000:01:4803:23:1704:36:2705:37:19
444GĄTARCZYK Mariusz 245DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:00:0000:01:4403:23:1804:36:2705:37:20
445BRACH Jakub 608POZNANM3000:00:0000:02:2403:23:3904:37:4805:38:53
446ŁĄCKI Maciej 370TARNÓWM3000:00:0000:02:2103:25:0204:37:0505:39:21
447RYCZKO Andrzej 355BILGORAJM3000:00:0000:03:0903:29:4704:47:2005:39:31
448BATOR Marek 636WARSZAWAM4000:00:0000:01:2603:24:3004:35:1305:40:20
449GOŁĘBIOWSKI Roman 181GBUREKLUBLINM3000:00:0000:02:0103:18:3904:37:2305:40:24
450WAŚKOWICZ Waldemar 210LUBLINM4000:00:0000:02:0103:18:3904:37:2405:40:24
451STASZEWSKI Kamil 281LUBLINM3000:00:0000:02:5603:18:2804:34:5605:40:26
452BEDRYJ Mateusz 62442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:01:3203:22:5304:35:5305:40:27
453BIEŃKOWSKI Stanisław 537tomaszewska husariaTOMASZEWOM3000:00:0000:02:5703:16:0204:34:2805:41:06
454RĄPAŁA Wojciech 762STALOWA WOLAM4000:00:0000:02:5303:22:3504:41:5305:41:06
455KUROWSKI Michał 274Night Runner`s GliwiceRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:02:4803:22:2904:35:3505:41:32
456MYSŁEK Radosław 805KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:03:0703:26:2704:35:5905:41:49
457ŚLANDA Maciej 758LEŻAJSKM3000:00:0000:02:3803:24:0804:35:5105:42:18
458SIDOROWICZ Grzegorz 751Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:01:4703:30:2304:40:3305:42:36
459STEFANIAK Marcin 551TKD Szakal Jeżyce RunnersDĄBRÓWKAM3000:00:0000:02:5203:36:3204:45:3405:44:54
460KWIATKOWSKI Marek 666DZIKI BAGIENNEWARSZAWAM4000:00:0000:01:5003:27:4504:40:3005:44:59
461SZCZEPAŃSKI Marcin 503OSR GdyniaGDYNIAM3000:00:0000:01:1603:23:3304:38:4005:45:21
462CAŁA Maciej 658CHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓWM4000:00:0000:01:0603:28:5504:39:0205:45:54
463SIEMASZKO Wojciech 75LONDONM3000:00:0000:02:1403:32:1104:43:4505:46:21
464TALMA Paweł 156lubartowbiega.plLUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:5504:50:0205:48:09
465LEWOC Leszek 741WROCLAWM5000:00:0000:01:1103:25:4404:44:0405:49:01
466NAWROCKI Konrad 669Unlimited Triathlon ClubKRAKÓWM3000:00:0000:02:2403:34:1704:43:4905:49:09
467PODOLAK Zbigniew 773Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:4603:35:3804:47:0605:49:28
468MAŁKIEWICZ Dariusz 211PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:03:0303:30:5904:52:2405:50:42
469GRZEGORZ Gąszczyk 431Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:02:5803:33:0004:58:5805:51:24
470KORNIŁOW Piotr 6WARSZAWAM4000:00:0000:02:2503:39:2404:52:0205:52:36
471PRZYBYSZ Mariusz 165LUBARTÓWM4000:00:0000:02:4603:23:5504:50:0205:53:09
472GRZYBEK Piotr 733KEREZALUBLINM4000:00:0000:02:2103:20:5304:43:2605:53:22
473BEHRENDT Bartek 413Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:0703:34:1904:47:2105:53:34
474FANSLAU Marek 705STAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:01:3703:28:1904:49:2805:53:40
475ORZECH Artur 321Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:3504:49:4305:54:10
476STRZĘPKA Krzysztof 361Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5000:00:0000:03:0803:30:3504:49:3705:54:11
477DRAPAŁA Jan 320Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4000:00:0000:03:0803:30:3504:49:3505:54:12
478KĘTRZYŃSKI Ryszard 201Zabiegani MielecKROSNOM4000:00:0000:02:1403:35:2604:52:4605:54:56
479WÓJTOWICZ Paweł 501KURÓWM4000:00:0000:03:1103:10:1304:42:0305:56:29
480MICHALSKI Henryk 302GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓWM4000:00:0000:01:4303:41:2304:55:1405:57:26
481RZEPA Andrzej 676Józefińska TeamZATORM3000:00:0000:02:0003:28:5204:53:4705:57:26
482ADAMOWSKI Jacek 643Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:01:1503:34:3104:52:0205:58:02
483SZEWC Marian 138BILGORAJM6000:00:0000:03:0903:29:5304:47:2005:59:23
484OBARSKI Norbert 66KIELCEM5000:00:0000:01:1603:33:3504:55:1705:59:30
485SATKO Jacek 194TARNÓWM5000:00:0000:02:5203:38:1104:54:4906:00:00
486SOKOŁOWSKI Artur 399SUWAŁKIM5000:00:0000:02:2603:24:4904:47:3106:00:09
487DZIUBEK Marcin 601SEKCJA PIASKICZELADŹM3000:00:0000:02:1803:25:0904:53:1206:00:43
488TWOREK Bogusław 328BBL JarosławJAROSŁAWM5000:00:0000:02:5703:34:1005:01:2706:01:23
489CWOJDZIŃSKI Piotr 214NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:01:1403:33:5904:59:0306:01:31
490PYSIEWICZ Krzysztof 135niezrzeszonyKATOWICEM6000:00:0000:02:5603:45:3904:57:2806:01:57
491FARMAS Dariusz 522NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:01:5503:33:0405:01:1406:01:57
492GŁUSZCZAK Jerzy 158ŁÓDŹM5000:00:0000:02:3503:36:4804:54:0706:02:47
493RYMARZ Grzegorz 476GNIEZNOM4000:00:0000:03:0103:29:0504:52:3306:02:47
494GIEŁWANOWSKI Marek 150ŻURAWICAM2000:00:0000:02:3703:32:1304:59:1506:03:22
495KOZŁOWSKI Robert 40Doce Pares PolskaBRODNICAM4000:00:0000:01:0903:28:5404:47:0106:04:58
496HYZIAK Jakub 264jj.runnersGORLICEM4000:00:0000:02:0603:37:3404:53:2206:05:03
497KACPERSKI Błażej 602KADA Błażej KacperskiSTRYKÓWM3000:00:0000:03:0503:44:4705:00:0306:05:38
498TERLIKOWSKI Paweł 350biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:55:0005:04:2906:06:10
499BACZA Piotr 137Przemyśl - MarokoŻURAWICAM4000:00:0000:02:3603:31:0704:59:0106:06:14
500BAĆMAGA Jan 192Turlam Się Do Mety - JP2KOWALAM4000:00:0000:01:5703:32:3105:00:2606:06:33
501MARKIEWICZ Rafał 775WARSZAWAM4000:00:0000:02:5403:30:0905:00:2506:06:33
502KOTUŁA Jarosław 208Sklep Biegacza Team/ ORA LublinLUBLINM3000:00:0000:02:4403:43:1905:05:4806:06:36
503MIŁOŃ Mariusz 812RZESZÓWM3000:00:0000:02:2203:31:4405:05:3306:07:28
504WÓJTOWICZ Paweł 573Lublin BiegaLUBLINM3000:00:0000:02:4903:34:5604:59:5806:07:31
505SOWA Jacek 85RKM SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:01:3503:41:3205:05:1306:07:51
506GOMÓŁKA Wiesław 316Rzeszowski Klub Morsów,,Sopelek''UL. GRABNIK 12M5000:00:0000:01:3503:41:3205:05:1406:07:51
507KRASOŃ Janusz 81RKM 'SOPELEK'BUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:0000:01:3503:41:3205:05:1406:07:52
508MATWIEJCZYK Sebastian 767Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:3103:52:4505:04:5406:09:45
509ŚNIEŻKO Eugeniusz 20Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:02:2903:52:4505:04:5206:09:46
510HORBACZEWSKI Marek 353CHEŁMM5000:00:0000:01:2003:36:1805:05:1906:12:27
511MAZUR Jerzy 490PRZEMYŚLM4000:00:0000:02:3203:32:1304:59:1606:13:52
512KSIĄŻEK Dawid 572LUBLIN BIEGAŁĘCZNAM3000:00:0000:02:4603:30:1104:59:4806:14:23
513KIEŁB Jakub 376RZESZÓWM2000:00:0000:02:2003:37:4305:06:3506:15:32
514KARPIŃSKI Paweł 235Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3000:00:0000:01:4303:40:5105:07:1106:16:15
515CHACIŃSKI Marcin 560Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:0000:01:4803:41:1205:07:1106:16:16
516KĘDZIOR Michał 420Drużyna SzpikuRZESZÓWM3000:00:0000:02:2003:48:2505:06:3606:17:00
517POTERA Marcin 65FUKS GarkiGARKIM3000:00:0000:02:3003:29:5205:16:5306:17:39
518HENKIEL Bartłomiej 708BÓBRKAM2000:00:0000:01:5603:35:2605:08:5706:24:59
519DURA Piotr 554PKB EndorfinaRAKÓWM4000:00:0000:02:2903:52:5105:13:5406:26:06
520DANIELCZYK Damian 686BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:01:2403:54:2205:18:2206:26:26
521MYŚLIŃSKI Tomasz 344biegusiem.plRADOMM3000:00:0000:03:0403:54:5805:16:4506:29:55
522KĘPKA Robert 495biegusiem.plRYKIM3000:00:0000:03:0403:54:5705:16:5006:29:55
523MUTER Łukasz 487Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:5103:34:2405:11:0406:37:14
524WRÓBEL Dominik 552AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:02:3404:02:4205:37:1406:50:14
525KUCHARSKI Krystian 738NR+KRAKOWM2000:00:0000:02:1003:47:0705:25:2306:50:39
526TUTAK Daniel 694FURIOSI POLANKAKROSNOM3000:00:0000:02:5504:04:0105:35:1606:52:15
526OKARMA Wojciech 681SPORESTJASŁOM3000:00:0000:02:5504:04:0505:33:4606:52:17
528RUDZKI Tomasz 128Biegacz NowosolnaKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:01:5203:56:1705:49:1107:04:34
529BALICKI Jacek 807Biegacz NowosolnaŁÓDŹM5000:00:0000:01:5103:56:1805:49:1907:10:05
530ARENTEWICZ Grzegorz 530Toruń Multisport TeamTORUŃM3000:00:0000:01:2703:09:1004:19:44
531JAŁOCHA Mieczysław 721Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM5000:00:0000:00:3402:11:04
532ŁUKASIK Michał 724RUN-BIKE.PLBUSKO-ZDRÓJ / TARNÓWM3000:00:0000:02:0902:24:0103:12:52
LADNER Paul 822WARSZAWAM40DNF00:02:21 DNF03:10:47 DNF04:23:53 DNF DNF
Znaleziono 533 wynik(ów)