1/2 MARATON BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : Kozica Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 23.5 km
Zgłoszonych : 290
Wystartowało : 232
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 225
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP6_Plaj
5km
P3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
     
1CHWALBA Piotr 667KRAKÓWM100:00:0001:14:4102:10:49
2DANIELAK Roman 435ZIELONKIM300:00:0000:43:4201:41:1402:51:48
3SZCZEPAŃSKA-BURZYŃSKA Karolina 484Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAK100:00:0001:55:12
4JANIAK Mariusz 490czerwone kogutyRADZYMINM200:00:0000:51:0301:59:5403:42:52
5RYSZAWA Joanna 480KOBYŁKAK100:00:0000:50:4002:09:3503:50:55
6CZYŻ Karolina 633KRAKÓWK100:00:00
7 p600:00:00
8POLANSKI Adrian 601WARSZAWAM200:00:00
9MAREK Dariusz 589WIELICZKAM100:00:0100:25:3601:00:3101:42:39
10JÁNOŠ Filip 659Modransky skialpinistyMODRAM200:00:0100:31:1501:16:2102:11:29
11GRZĄDZIEL Dominik 559ATTIQ.PLDZIEKANOWICEM100:00:0100:25:3100:59:3201:43:03
12RAK Kazimierz 644TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM100:00:0200:30:4501:12:5602:04:16
13FALKOWSKI Krzysztof 586Woodward RunnersKRAKÓWM200:00:0200:27:2301:05:0901:53:13
14WOLCZKO Grzegorz 609MAKÓW PODHALAŃSKIM200:00:0200:31:0201:12:3502:04:54
15PAPIEWSKA Natalia 469TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK100:00:0200:39:0501:32:3002:37:56
16MIEDZIEJEWSKI Andrzej 485Absolute Bike TeamPRUSZKÓWM100:00:0200:30:2301:13:1702:10:47
17GRACA Ewelina 641OŚWIĘCIMK100:00:0200:48:3101:55:3703:26:08
18GRUND Marek 645Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM100:00:0200:32:1701:17:2002:18:24
19TOPOLSKI Marcin 549BKB Victoria BrzeskoJADOWNIKIM200:00:0300:30:3501:10:1002:03:15
20GÓROWSKI Mateusz 422Beskidzka 160 Na RatyZABRZEM100:00:0300:31:1501:13:3002:07:26
21JANKOWSKI Łukasz 550TRAINING CONNECTING PEOPLEKATOWICEM100:00:0300:30:3401:15:2202:19:28
22BERGEL Tomasz 542TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM100:00:0300:40:2901:40:4003:04:24
23RDZANEK Michał 517nienerwowi biegaczeKRAKÓWM200:00:0300:28:4101:08:2001:58:44
24PIOTROWSKI Michał 439Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM200:00:0300:32:0101:16:0502:16:47
25KĘSICKI Robert 548KATOWICEM100:00:0300:35:4701:29:0503:48:08
26WOJCIECHOWSKI Wojciech 433FotoKulturaGLIWICEM200:00:0300:34:4101:22:1502:19:52
27PACHURA Kinga 666Biegiem na Babią dla Lucka ...MSZANA DOLNAK200:00:0300:35:3201:24:0802:23:31
28SKWORC Grzegorz 465SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:0300:33:4401:20:4902:20:39
29KRASINSKI Marcin 600WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM200:00:0300:39:0301:33:0402:41:38
30GAWLAS Vojtěch 512SvetBehu.czTŘINECM100:00:0300:31:4201:17:3402:12:43
31ŁĘŻNIAK Aleksander 524KB Sobótka | Monk SandalsSOBÓTKAM100:00:0300:34:3401:19:0002:17:32
32POKRZYK Zbigniew 500Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMM200:00:0400:30:2201:11:2402:03:47
33CZYŻYKOWSKI Kordian 635KATOWICEM200:00:0400:43:4501:56:0003:38:49
34PRZYCHODKO Kamila 564Klub Biegacza JURUND SzczytnoSZCZYTNOK100:00:0400:49:0801:55:4703:39:32
35MALEJKA Tomasz 647ZELOWM200:00:0400:37:5201:30:0202:44:05
36BERUS Mikołaj 593KoLANa WężaLESZNOM100:00:0400:31:4201:15:4702:10:09
37WIDUCH Jarek 482PEWEL ŚLEMIEŃSKAM100:00:0400:35:3301:23:5202:23:06
38NIESLER Marcin 557KRAKÓWM100:00:0400:35:4401:23:0002:25:34
39MAGNUCKI Adam 681MYSŁOWICEM100:00:0400:37:4801:31:4502:51:17
40WILCZEK Rafał 569KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM100:00:0400:34:3001:22:5402:21:37
41HANKUS Łukasz 621ŻYWIECM200:00:0400:37:2001:33:3102:38:59
42STROJEK Michał 555NU, ZAJEC! NU, POGODI!KRAKOWM100:00:0400:37:2401:29:5002:50:13
43WÓJTOWICZ Zbigniew 466NOWA WIEŚM200:00:0400:42:1101:40:5703:04:51
44KOPEĆ Mariusz 677Night Runners+POŁANIECM100:00:0400:42:0801:42:4203:05:47
45MACHUL Ewa 547Dream RunWARSZAWAK100:00:0500:37:2201:29:4402:31:55
46HOŁUJ Bartłomiej 474KRAKÓWM100:00:0500:34:2601:17:2602:14:19
47GMITRZUK Robert 571Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM300:00:0500:50:2602:08:5104:07:44
48PASTWA Grzegorz 558Ultra Beskid Sport / GOPRJASIENICAM200:00:0500:36:0901:28:1002:42:10
49ZARZYCKA Alicja 651Bio-Reh TeamMSZANA DOLNAK100:00:0500:37:5701:30:4202:33:32
50WIERA Bogusław 643PSZCZYNAM200:00:0500:40:1901:34:3903:17:15
51SZCZEPANEK Piotr 578SZCZYTNOM200:00:0500:38:1901:29:4602:40:30
52UZNAŃSKI Piotr 592Euroclear Running TeamKRAKÓWM100:00:0500:30:4401:13:1402:06:19
53KULESZA Artur 421Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM300:00:0500:34:3001:23:3602:27:22
54KIERNOZEK Tomasz 648Jurud SzczytnoSZCZYTNOM100:00:0500:36:3601:25:2002:27:45
55SZMAJDA Dominik 655ŁÓDŹM200:00:0500:37:0901:35:4302:54:18
56BOGACZ Radosław 409BIELSKO-BIAŁAM200:00:0500:38:1001:28:4602:32:47
57WYWROT Grzegorz 442WARSZAWAM100:00:0500:36:1201:27:1202:35:10
58ZDUNEK Józef 565Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM300:00:0500:40:2701:41:1603:02:42
59KAŹMIERCZAK Sławomir 624www.fastandlight.plŁAZISKA GÓRNEM100:00:0600:33:4901:20:0002:24:26
60CHMIELEWSKI Tomasz 411BWOTR.PLŻORYM200:00:0600:38:5401:32:1002:48:43
61ŚCIESZKA Ksenia 626PEWEL ŚLEMIEŃSKAK100:00:0600:41:2701:38:3102:48:54
62BARCHAŃSKI Jakub 679Ja i mój JJŻORYM100:00:0600:42:3401:41:3602:56:41
63SMUDA Krzysztof 611TYCHYM100:00:0600:34:4201:26:4102:29:28
64KLONOWSKI Kamil 594MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM100:00:0600:33:2201:17:1202:14:17
65ZYZAŃSKI Pawel 634RADZIECHOWYM200:00:0600:36:4801:26:5602:28:17
66MACHALSKI Sebastian 464STRZELINM200:00:0600:33:2101:19:1502:17:50
67GAUDYN Michał 650ŁĄCZANYM100:00:0600:33:5301:20:1702:20:17
68MATUSIEWICZ Karol 445ZĄBKIM200:00:0700:46:0501:49:2103:19:41
69KOZA Rafał 410ARA SilesiaŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0700:38:0701:31:5402:41:31
70GAJEWSKA Izabella 479kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK200:00:0700:41:3201:39:5103:02:25
71GAJEWSKI Marcin 478PRUSZKÓWM200:00:0700:33:4101:18:1302:19:14
72MIĘKUS Anna 530Luxoft Running TeamGŁOGOCZÓWK200:00:0700:35:2501:23:5802:29:24
73FATYGA Rafal 528CHORZOWM200:00:0700:37:4601:29:5802:39:15
74BANERT Adam 443ARAŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0700:39:3901:40:2502:57:05
75JENDRYSIK Karol 688ŁAZISKA GÓRNEM100:00:0700:34:0601:20:0002:20:16
76CIOSEK Beata 496CHORZÓWK200:00:0700:42:0601:40:1303:11:48
77BOCZKOWSKA Justyna 658ZAKOPANEK300:00:0700:40:3101:41:2602:57:21
78PIENIO Adam 535TUŁOWICEM100:00:0800:40:5801:39:3602:59:46
79ANDRZEJEWSKI Dariusz 504WODZISŁAW ŚLĄSKIM200:00:0800:39:3101:35:0102:50:52
80SWAT Damian 447MODLNICZKAM100:00:0800:37:2401:28:3502:37:40
81KRYPCZYK Katarzyna 492CHORZÓWK200:00:0800:45:1001:57:2003:56:06
82DUDA Konrad 406KRAKÓWM100:00:0800:37:5601:30:5402:41:08
83SIKORA Anna 576Klub biegaczy JyskUSTROŃK200:00:0800:40:1501:31:3202:37:37
84NALEPKA Adam 674BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM100:00:0800:34:3701:21:4402:21:11
Niesklasyfikowani
DNCCABAJ Rafał 415Biegusiem.plMROZYM200:00:0800:56:2402:29:5505:11:57
86FILIPEK Wojciech 683OPTIMRZESZÓWM300:00:0800:35:4701:23:1402:25:45
87DANIELAK Tomasz 458ZIELONKIM100:00:0900:35:4401:19:5602:12:41
88BURTNY Przemysław 503Bizon BąkowiceOPOLEM200:00:0900:40:1701:34:2402:56:28
89KONKOLEWSKI Maciek 551BROWAR FORTUNANIEZDROWICEM200:00:0900:39:3301:34:5102:51:17
90CIEŚLAR Urszula 581Biegiem przez góryUSTROŃK100:00:0900:40:1401:30:4202:30:43
91URYĆ Dariusz 545BYTOMM200:00:0900:42:0101:48:0603:33:12
92ZASADA Tomasz 616KRAKÓWM200:00:0900:40:0001:32:4302:51:41
93NALEPKA Zdzisław 523Biegiem przez GóryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM100:00:0900:36:1201:25:0302:30:42
94KRAWCZYK Łukasz 604NaSpalonym.comBRZOZÓWKAM200:00:0900:43:5301:42:0102:59:11
95PÓŁTORZYCKI Piotr 401STOPA SŁUPSKSŁUPSKM200:00:0900:42:2201:49:4103:17:14
96BYLICA Paulina 669PGB sportowa paczkaKRAKÓWK200:00:0900:44:1101:44:5202:56:33
97CZERNECKI Jakub 612MYŚLENICEM100:00:1000:41:3601:43:4403:03:35
98KONKOLEWSKA Agnieszka 552NIEZDROWICEK200:00:1000:43:5001:44:0903:14:59
99BODZIOCH Michał 605Jah CreationZIELONKIM100:00:1000:37:0201:28:4002:32:31
100MAĆKOWSKI Łukasz 619TARNOBRZEGM200:00:1000:39:0401:33:1603:07:21
101ADRIAN Maciek 451KRAKÓWM100:00:1000:39:4501:30:4302:32:12
102ROMAŃSKI Grzegorz 660KrokusPORĘBA WIELKAM200:00:1000:40:2401:35:4302:55:23
103BIERNAT Jakub 639WisełkaKRAKÓWM200:00:1000:37:2001:28:3302:35:47
104BIAŁASIK Bartosz 428Night RunnersKRAKÓWM100:00:1000:42:4701:39:5703:05:50
105ŁUKOWSKA Daria 587PŁOCKK100:00:1100:40:0801:37:3902:53:58
106STARZYK Ewa 470TARNÓWK200:00:1100:45:0601:48:3803:17:10
107PRĘCIKOWSKI Rysiek 684WIELICZKAM200:00:1100:39:0901:28:5402:35:36
108KONOBRODZKI Piotr 424SŁUPSKM300:00:1100:41:0901:41:2503:01:13
109DWORNIK Małgorzata 554KRAKÓWK100:00:1100:44:3201:43:2103:04:13
110ISKRZYCKI Andrzej 529RZESZÓWM200:00:1100:37:5201:28:5802:36:27
111ŁUKASIŃSKI Przemek 627Klub Pszczelarza AdamówWOLBÓRZM100:00:1100:37:1801:26:3402:36:46
112CZELNY Zbyszek 606Jah CreationKRAKÓWM100:00:1100:38:1201:28:4602:38:02
113SZCZEPANIAK Karol 463Cross Straceńców Team GłogówGŁOGÓWM200:00:1100:40:5901:43:2103:05:47
114KRUSZYŃSKI Piotr 603PKWARSZAWAM100:00:1100:41:1801:35:2702:49:55
115GÓRNICKI Wojciech 513Road Runner PIPITYCHYM200:00:1200:44:4701:48:4103:19:23
116KOCOLOWSKI Jurek 614KRAKOWM300:00:1200:48:2102:01:3403:42:30
117GIERADA Mateusz 620Night Runners GliwiceGLIWICEM100:00:1200:47:4402:03:4403:58:52
118GUZIKOWSKA Dominika 518NIEPOŁOMICEK100:00:1200:44:5101:48:0803:09:32
119CIESLAK Maciej 438KRAKOWM100:00:1200:41:5301:37:4002:54:27
120RZEPKA Magdalena 625Night Runners GliwiceGLIWICEK100:00:1200:47:4402:03:4703:58:54
121PAK Dominik 657SKAWAM100:00:1200:48:2202:01:3603:42:31
122HOŁUJ Andrzej 473KRAKÓWM300:00:1200:48:2101:50:2303:20:35
123MZYK Fabian 534BBL MikołówORZESZEM200:00:1200:47:5902:09:5304:02:45
124TURCHAN Michał 491SOSNOWIECM100:00:1300:37:0901:27:1502:39:18
125GIL Tomasz 682AMTKBILCZAM100:00:1300:37:4101:26:3302:24:44
126SZCZUREK Andrzej 568KRAKÓWM300:00:1300:48:0602:08:1603:54:47
127DZIUBA Emilian 408STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM200:00:1300:36:5401:28:2002:36:56
128JASIŃSKI Miłosz 613PASIU X-TREAM TEAMRYBNIKM100:00:1300:40:2001:35:5502:50:14
129SIMKA Kamil 413Forrest Gump TeamRZESZÓWM200:00:1300:39:4101:36:3302:55:34
130TURCHAN Łukasz 477CHORZÓWM100:00:1300:37:0801:23:1002:24:42
131PELCNER Marcin 598Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM200:00:1300:47:3401:55:3403:35:45
132MOCEK Paweł 414Bwotr.pl blog biegowyPSZÓWM200:00:1400:48:1701:57:5703:29:59
133UCIEKLAK Dominik 487SKAWINAM200:00:1400:37:2701:32:3603:05:23
134JODŁOWSKI Dominik 553KRAKÓWM200:00:1400:44:5601:50:4503:15:03
135MONETA Piotr 508Dzięcioł z chęcią pień ciąłSOSNOWIECM100:00:1400:41:5001:45:0403:22:27
136KONIECZNY Tomasz 486SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:1400:37:1601:26:4702:35:06
137DUKIELSKI Grzegorz 521Stare DziadyWIELICZKAM200:00:1400:40:0801:50:3603:26:52
138MŁYŃSKI Tomasz 665BILCZAM100:00:1400:48:5401:55:5603:42:36
139RADWAŃSKI Maciej 590WARSZAWAM100:00:1400:52:2302:08:2903:53:05
140LASYK Maciej 575makaronzserem.euKRAKÓWM100:00:1400:36:1501:25:0502:28:51
141JURASZCZYK Dominika 675Szkoda nocy, szkoda dniaŻORYK100:00:1400:48:1401:54:3503:25:33
142PUSTUŁKA Michał 450PILICAM100:00:1400:40:4301:32:0702:43:55
143KACUGA Maria 622BĘDZINK300:00:1500:55:0302:11:5803:58:53
144ŁATA Piotr 577KRAKÓWM200:00:1500:39:2801:32:0502:39:05
145FIGIEL Marek 498FC po 40tceKRAKÓWM200:00:1500:38:1301:30:3502:38:11
146BĄK Artur 499FC po 40tceKRAKÓWM200:00:1500:41:0601:38:0502:55:14
147WIDZIAK Piotr 461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM200:00:1500:37:0501:24:0402:24:28
148KOT Tomasz 638KRAKÓWM200:00:1500:43:2301:44:3903:03:27
149DĄBROWSKI Patryk 494ŁOMŻAM100:00:1500:40:1901:37:1602:55:25
150HETEL Adam 404Klub Bieracza EUROBYDGOSZCZM100:00:1600:49:4301:55:2503:29:15
151STRZYŻ Ryszard 561CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM200:00:1600:50:1202:01:1003:54:19
152HETEL Beata 501BYDGOSZCZK100:00:1600:49:4301:55:2403:29:16
153FRANKIEWICZ Ryszard 402Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM200:00:1600:42:1601:39:4702:52:23
154ZWOLENKIEWICZ Sławomir 432LEŚNICAM200:00:1600:40:1501:35:5402:51:06
155SKOLIMOWSKI Marcin 610GDYNIAM200:00:1600:41:3501:34:5502:46:26
156FIGIEL Aleksandra 497FC po 40tceKRAKÓWK100:00:1600:44:3301:49:5403:07:46
157ZIELIŃSKI Szymon 429TOSZEKM100:00:1600:41:1601:37:2202:52:02
158STĘPIEŃ Małgorzata 533FC po 40-tceKRAKÓWK100:00:1600:44:3301:49:5303:07:46
159CYGANIK Michał 646CZUŁÓWM200:00:1600:40:1201:36:5202:51:08
160WILCZYNSKI Kuba 652GIEBUŁTÓWM200:00:1700:37:2701:27:0102:28:00
161BALCAREK Grzegorz 636DĄBROWA GÓRNICZAM100:00:1700:43:5601:44:2903:04:13
162PRZYBYLA Patrycja 687ZORYK200:00:1700:42:1901:41:3003:00:20
163KOZIOŁ Paweł 525Poranny PatrolKRAKÓWM200:00:1700:44:5501:41:3502:51:34
164OLEJNICZAK Agnieszka 689ŁÓDŹK200:00:1700:47:1301:44:3303:05:48
165GRAJNY Piotr 585Mocni PomocniLACHOWICEM200:00:1700:39:3501:32:0103:18:50
166PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 526PORANNY PATROL/EVIL TEAMOSIECZANYK100:00:1700:49:5701:58:2903:36:44
167OLEJNICZAK Piotr 690ŁÓDZM200:00:1700:47:1201:43:1703:02:14
168DURKIEWICZ Tomasz 407DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM200:00:1800:43:5801:41:3203:03:22
169CHRAPEK Paweł 661Gato NegroZACHEŁMNAM200:00:1800:39:3501:36:1002:54:20
170NIEDZIELA Edyta 664KRAKÓWK200:00:1800:48:1201:53:0103:05:09
171LISZKA Damian 511KATOWICEM200:00:1800:45:5201:46:0503:13:21
172KRUK Łukasz 556KATOWICEM200:00:1800:58:4002:14:2304:16:56
173STYPA Jerzy 437STO-nogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM300:00:1800:49:2601:57:2903:42:28
174MAKUCH Szymon 663UNLIMITED SPORT AND LIFESTYLEKRAKÓWM100:00:1800:40:0201:27:0202:25:58
175JABŁONKA Bartosz 685....CZERWIONKA-LESZCZYNYM200:00:1900:46:5001:48:4403:11:04
176JANIAK Aleksandra 570POZNAŃK100:00:1901:00:2202:37:5804:22:58
177MAZUREK Tomasz 532kardia.plWARSZAWAM200:00:1900:43:1701:41:4502:52:26
178STACH Bogusław 670KRZESZOWICEM200:00:1900:41:0901:33:2402:51:02
179JASIŃSKI Marcin 563Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w KrakowieKRAKÓWM100:00:1900:40:1701:34:5102:50:50
180TWOREK-KUCIA Monika 455MŁOSZOWAK200:00:1900:46:4901:51:3003:21:19
181WOJDYŁA Paweł 519UNLIMITED TRIATHLON CLUBKOŁACZYCEM100:00:1900:39:2001:31:3202:46:07
182MARZEC Wojciech 640AmatorŻYWIECM200:00:2000:46:1801:40:4702:54:32
183PRZYBYCIEŃ Maciej 506GORLICEM100:00:2000:41:3001:38:3502:51:07
184MUSZAŃSKA Alicja 514ULS ASW JUDO JASŁOJASŁOK200:00:2000:44:1901:43:4402:55:52
185PĘKALSKA Dorota 637ŻYWIECK200:00:2000:46:1801:49:0903:13:01
186POGOCKA Monika 599WARSZAWAK100:00:2000:57:3002:25:2404:34:34
187KASTELIK Monika 686IRONiaBIELSKO BIAŁAK100:00:2000:46:4801:49:1103:11:16
188MITRĘGA Paweł 623ŻYWIECM200:00:2100:46:1801:43:4903:09:03
189ZDUNEK Waldemar 505BÓBR TŁUSZCZWOLOMINM300:00:2100:55:1702:26:3304:29:43
190MACHAŁA Tomasz 475GLIWICEM200:00:2100:55:0302:16:2204:15:46
191KRÓL Łukasz 405KONSTANCIN-JEZIORNAM100:00:2100:43:0601:39:5102:59:52
192MALINOWSKI Łukasz 580PĘCICEM100:00:2200:49:1402:01:3204:04:22
193BOBER Anna 476OSTROWIEC ŚW.K200:00:2200:44:2801:45:5503:07:02
194KAIM Antoni 653MYŚLENICEM300:00:2200:48:5702:09:4103:58:41
195ŁUCZYK Janusz 436Bóbr TłuszczWARSZAWAM200:00:2200:41:4301:42:3702:57:35
196MARCINKIEWICZ Katarzyna 507BÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAK200:00:2200:55:1502:26:3004:29:44
197DYMIŃSKI Marcin 416Bóbr TłuszczZĄBKIM200:00:2200:39:1201:34:1202:51:17
198KUPIŃSKI Daniel 579SIEDLCEM100:00:2200:47:5201:51:3203:20:07
199OLIWA Edward 540-KRAKÓWM300:00:2200:37:4101:27:5103:20:26
200PIĘTA Marlena 471OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK200:00:2200:44:2801:45:5903:07:03
201FIĄCEK Adam 427WYSOKA K/WROCŁAWIAM200:00:2300:45:5301:47:5403:23:44
202BĘBEN Robert 481Bbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:2300:42:3701:36:2802:48:16
203POCIĘGIEL Michał 516RADZISZÓWM100:00:2300:47:3401:51:4803:27:24
204MUCHA Grażyna 472KRAKÓWK200:00:2300:47:2001:48:2703:14:33
205KOCZUR Joanna 493Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWK200:00:2300:47:1601:50:3903:14:32
206POLAK Ewa 672Tłuszcz BóbrTŁUSZCZK200:00:2300:43:1201:42:2702:54:28
207ŁUSZCZYŃSKI Jan 537SKAWINAM100:00:2400:40:0201:33:1202:38:43
208BEDNARSKA Dorota 662RYKOWISKOPŁOCKK200:00:2400:48:5401:55:2503:27:52
209NIELIPIŃSKI Mateusz 468Muflon PrzysuchaPRZYSUCHAM100:00:2400:43:5201:40:5902:56:44
210ZIÓŁEK Andrzej 631RYKOWISKONOWE GULCZEWOM200:00:2400:48:5401:55:2103:27:51
211PLEBAN Małgorzata 467GŁOSKÓWK100:00:2400:45:5901:43:4303:05:42
212KURZYDŁO Natalia 65642 do szczęściaIGOŁOMIAK100:00:2400:48:5201:57:2903:32:07
213ZIELIŃSKI Przemysław 617RADOMSKOM200:00:2400:42:1701:35:4003:12:36
214JĘDRZEJCZAK Bartosz 582Leonardo TeamŚRODA WLKP.M200:00:2500:46:5001:49:0803:22:36
215BANASZEWSKA Joanna 654OpusRangersTORUŃK100:00:2500:51:2902:04:1203:44:55
216NOWACKI Roman 446KUTNOM200:00:2500:42:1601:35:3802:55:24
217LIPIŃSKI Krzysztof 440TORUŃM200:00:2500:51:2901:57:4703:24:14
218GROHOWICZ Marek 495KRAKOWM100:00:2500:43:1401:36:5902:55:06
219POZNAŃSKI Tomasz 628happy TRI friendsKRAKÓWM200:00:2500:55:1502:16:2904:14:47
220ZEMŁA Krzysztof 583CHRZANÓWM300:00:2600:49:4202:08:3304:00:47
221POZNAŃSKA Magdalena 629happy TRI friendsKRAKÓWK200:00:2600:55:1302:16:1804:14:41
222LEWANDOWSKI Krzysztof 6681966ŁÓDŹM300:00:2600:48:5702:03:4103:51:42
223OTRĘBSKI Tomasz 588-OSWIECIMM200:00:2700:50:4102:03:3403:56:48
224STARZYK Sławek 673OŚWIĘCIMM200:00:2700:49:4802:03:3703:50:26
225WARAKOMSKI Tomasz 574Truchtacz MiechowiceBYTOMM300:00:2700:48:3601:50:1403:29:34
226PIÓRKOWSKA Aleksandra 584Biskupice Family TeamBISKUPICEK200:00:2700:49:0301:51:2403:07:03
227ŚMIGIELSKI Piotr 676KRAKÓWM200:00:2800:49:0301:55:2803:42:16
228MAZUREK Dariusz 483Wkurw_TeamSTALOWA WOLAM100:00:2800:39:2801:31:1403:46:32
JAKUBIK Monika 618Gang ŁysychWARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF02:43:51 DNF DNF
WIĘCŁAWSKI Michał 418KRAKÓWM1DNF00:34:09 DNF01:21:12 DNF DNF
NADKAŃSKI Marek 502MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓNAM3DNF00:33:18 DNF01:20:18 DNF02:21:49 DNF
RADWAŃSKA Małgorzata 591WARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF02:47:43 DNF04:50:47 DNF
Znaleziono 232 wynik(ów)