1/2 MARATON BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : Kozica Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 23.5 km
Zgłoszonych : 290
Wystartowało : 232
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 225
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP6_Plaj
5km
   
1GRZĄDZIEL Dominik 559ATTIQ.PLDZIEKANOWICEM100:00:0100:25:31
2MAREK Dariusz 589WIELICZKAM100:00:0100:25:36
3FALKOWSKI Krzysztof 586Woodward RunnersKRAKÓWM200:00:0200:27:23
4RDZANEK Michał 517nienerwowi biegaczeKRAKÓWM200:00:0300:28:41
5POKRZYK Zbigniew 500Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMM200:00:0400:30:22
6MIEDZIEJEWSKI Andrzej 485Absolute Bike TeamPRUSZKÓWM100:00:0200:30:23
7JANKOWSKI Łukasz 550TRAINING CONNECTING PEOPLEKATOWICEM100:00:0300:30:34
8TOPOLSKI Marcin 549BKB Victoria BrzeskoJADOWNIKIM200:00:0300:30:35
9UZNAŃSKI Piotr 592Euroclear Running TeamKRAKÓWM100:00:0500:30:44
10RAK Kazimierz 644TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM100:00:0200:30:45
11WOLCZKO Grzegorz 609MAKÓW PODHALAŃSKIM200:00:0200:31:02
12JÁNOŠ Filip 659Modransky skialpinistyMODRAM200:00:0100:31:15
13GÓROWSKI Mateusz 422Beskidzka 160 Na RatyZABRZEM100:00:0300:31:15
14GAWLAS Vojtěch 512SvetBehu.czTŘINECM100:00:0300:31:42
15BERUS Mikołaj 593KoLANa WężaLESZNOM100:00:0400:31:42
16PIOTROWSKI Michał 439Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM200:00:0300:32:01
17GRUND Marek 645Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM100:00:0200:32:17
Niesklasyfikowani
NADKAŃSKI Marek 502MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓNAM3DNF00:33:18 DNF
19MACHALSKI Sebastian 464STRZELINM200:00:0600:33:21
20KLONOWSKI Kamil 594MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM100:00:0600:33:22
21GAJEWSKI Marcin 478PRUSZKÓWM200:00:0700:33:41
22SKWORC Grzegorz 465SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:0300:33:44
23KAŹMIERCZAK Sławomir 624www.fastandlight.plŁAZISKA GÓRNEM100:00:0600:33:49
24GAUDYN Michał 650ŁĄCZANYM100:00:0600:33:53
25JENDRYSIK Karol 688ŁAZISKA GÓRNEM100:00:0700:34:06
WIĘCŁAWSKI Michał 418KRAKÓWM1DNF00:34:09 DNF
27HOŁUJ Bartłomiej 474KRAKÓWM100:00:0500:34:26
28WILCZEK Rafał 569KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM100:00:0400:34:30
29KULESZA Artur 421Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM300:00:0500:34:30
30ŁĘŻNIAK Aleksander 524KB Sobótka | Monk SandalsSOBÓTKAM100:00:0300:34:34
31NALEPKA Adam 674BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM100:00:0800:34:37
32WOJCIECHOWSKI Wojciech 433FotoKulturaGLIWICEM200:00:0300:34:41
33SMUDA Krzysztof 611TYCHYM100:00:0600:34:42
34MIĘKUS Anna 530Luxoft Running TeamGŁOGOCZÓWK200:00:0700:35:25
35PACHURA Kinga 666Biegiem na Babią dla Lucka ...MSZANA DOLNAK200:00:0300:35:32
36WIDUCH Jarek 482PEWEL ŚLEMIEŃSKAM100:00:0400:35:33
37NIESLER Marcin 557KRAKÓWM100:00:0400:35:44
38DANIELAK Tomasz 458ZIELONKIM100:00:0900:35:44
39KĘSICKI Robert 548KATOWICEM100:00:0300:35:47
40FILIPEK Wojciech 683OPTIMRZESZÓWM300:00:0800:35:47
41PASTWA Grzegorz 558Ultra Beskid Sport / GOPRJASIENICAM200:00:0500:36:09
42WYWROT Grzegorz 442WARSZAWAM100:00:0500:36:12
43NALEPKA Zdzisław 523Biegiem przez GóryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM100:00:0900:36:12
44LASYK Maciej 575makaronzserem.euKRAKÓWM100:00:1400:36:15
45KIERNOZEK Tomasz 648Jurud SzczytnoSZCZYTNOM100:00:0500:36:36
46ZYZAŃSKI Pawel 634RADZIECHOWYM200:00:0600:36:48
47DZIUBA Emilian 408STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM200:00:1300:36:54
48BODZIOCH Michał 605Jah CreationZIELONKIM100:00:1000:37:02
49WIDZIAK Piotr 461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM200:00:1500:37:05
50TURCHAN Łukasz 477CHORZÓWM100:00:1300:37:08
51SZMAJDA Dominik 655ŁÓDŹM200:00:0500:37:09
52TURCHAN Michał 491SOSNOWIECM100:00:1300:37:09
53KONIECZNY Tomasz 486SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:1400:37:16
54ŁUKASIŃSKI Przemek 627Klub Pszczelarza AdamówWOLBÓRZM100:00:1100:37:18
55HANKUS Łukasz 621ŻYWIECM200:00:0400:37:20
56BIERNAT Jakub 639WisełkaKRAKÓWM200:00:1000:37:20
57MACHUL Ewa 547Dream RunWARSZAWAK100:00:0500:37:22
58STROJEK Michał 555NU, ZAJEC! NU, POGODI!KRAKOWM100:00:0400:37:24
59SWAT Damian 447MODLNICZKAM100:00:0800:37:24
60UCIEKLAK Dominik 487SKAWINAM200:00:1400:37:27
61WILCZYNSKI Kuba 652GIEBUŁTÓWM200:00:1700:37:27
62GIL Tomasz 682AMTKBILCZAM100:00:1300:37:41
63OLIWA Edward 540-KRAKÓWM300:00:2200:37:41
64FATYGA Rafal 528CHORZOWM200:00:0700:37:46
65MAGNUCKI Adam 681MYSŁOWICEM100:00:0400:37:48
66MALEJKA Tomasz 647ZELOWM200:00:0400:37:52
67ISKRZYCKI Andrzej 529RZESZÓWM200:00:1100:37:52
68DUDA Konrad 406KRAKÓWM100:00:0800:37:56
69ZARZYCKA Alicja 651Bio-Reh TeamMSZANA DOLNAK100:00:0500:37:57
70KOZA Rafał 410ARA SilesiaŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0700:38:07
71BOGACZ Radosław 409BIELSKO-BIAŁAM200:00:0500:38:10
72CZELNY Zbyszek 606Jah CreationKRAKÓWM100:00:1100:38:12
73FIGIEL Marek 498FC po 40tceKRAKÓWM200:00:1500:38:13
74SZCZEPANEK Piotr 578SZCZYTNOM200:00:0500:38:19
75CHMIELEWSKI Tomasz 411BWOTR.PLŻORYM200:00:0600:38:54
76KRASINSKI Marcin 600WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM200:00:0300:39:03
77MAĆKOWSKI Łukasz 619TARNOBRZEGM200:00:1000:39:04
78PAPIEWSKA Natalia 469TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK100:00:0200:39:05
79PRĘCIKOWSKI Rysiek 684WIELICZKAM200:00:1100:39:09
80DYMIŃSKI Marcin 416Bóbr TłuszczZĄBKIM200:00:2200:39:12
81WOJDYŁA Paweł 519UNLIMITED TRIATHLON CLUBKOŁACZYCEM100:00:1900:39:20
82ŁATA Piotr 577KRAKÓWM200:00:1500:39:28
83MAZUREK Dariusz 483Wkurw_TeamSTALOWA WOLAM100:00:2800:39:28
84ANDRZEJEWSKI Dariusz 504WODZISŁAW ŚLĄSKIM200:00:0800:39:31
85KONKOLEWSKI Maciek 551BROWAR FORTUNANIEZDROWICEM200:00:0900:39:33
86GRAJNY Piotr 585Mocni PomocniLACHOWICEM200:00:1700:39:35
87CHRAPEK Paweł 661Gato NegroZACHEŁMNAM200:00:1800:39:35
88BANERT Adam 443ARAŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0700:39:39
89SIMKA Kamil 413Forrest Gump TeamRZESZÓWM200:00:1300:39:41
90ADRIAN Maciek 451KRAKÓWM100:00:1000:39:45
91ZASADA Tomasz 616KRAKÓWM200:00:0900:40:00
92MAKUCH Szymon 663UNLIMITED SPORT AND LIFESTYLEKRAKÓWM100:00:1800:40:02
93ŁUSZCZYŃSKI Jan 537SKAWINAM100:00:2400:40:02
94ŁUKOWSKA Daria 587PŁOCKK100:00:1100:40:08
95DUKIELSKI Grzegorz 521Stare DziadyWIELICZKAM200:00:1400:40:08
96CYGANIK Michał 646CZUŁÓWM200:00:1600:40:12
97CIEŚLAR Urszula 581Biegiem przez góryUSTROŃK100:00:0900:40:14
98SIKORA Anna 576Klub biegaczy JyskUSTROŃK200:00:0800:40:15
99ZWOLENKIEWICZ Sławomir 432LEŚNICAM200:00:1600:40:15
100BURTNY Przemysław 503Bizon BąkowiceOPOLEM200:00:0900:40:17
101JASIŃSKI Marcin 563Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w KrakowieKRAKÓWM100:00:1900:40:17
102WIERA Bogusław 643PSZCZYNAM200:00:0500:40:19
103DĄBROWSKI Patryk 494ŁOMŻAM100:00:1500:40:19
104JASIŃSKI Miłosz 613PASIU X-TREAM TEAMRYBNIKM100:00:1300:40:20
105ROMAŃSKI Grzegorz 660KrokusPORĘBA WIELKAM200:00:1000:40:24
106ZDUNEK Józef 565Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM300:00:0500:40:27
107BERGEL Tomasz 542TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM100:00:0300:40:29
108BOCZKOWSKA Justyna 658ZAKOPANEK300:00:0700:40:31
109PUSTUŁKA Michał 450PILICAM100:00:1400:40:43
110PIENIO Adam 535TUŁOWICEM100:00:0800:40:58
111SZCZEPANIAK Karol 463Cross Straceńców Team GłogówGŁOGÓWM200:00:1100:40:59
112BĄK Artur 499FC po 40tceKRAKÓWM200:00:1500:41:06
113KONOBRODZKI Piotr 424SŁUPSKM300:00:1100:41:09
114STACH Bogusław 670KRZESZOWICEM200:00:1900:41:09
115ZIELIŃSKI Szymon 429TOSZEKM100:00:1600:41:16
116KRUSZYŃSKI Piotr 603PKWARSZAWAM100:00:1100:41:18
117ŚCIESZKA Ksenia 626PEWEL ŚLEMIEŃSKAK100:00:0600:41:27
118PRZYBYCIEŃ Maciej 506GORLICEM100:00:2000:41:30
119GAJEWSKA Izabella 479kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK200:00:0700:41:32
120SKOLIMOWSKI Marcin 610GDYNIAM200:00:1600:41:35
121CZERNECKI Jakub 612MYŚLENICEM100:00:1000:41:36
122ŁUCZYK Janusz 436Bóbr TłuszczWARSZAWAM200:00:2200:41:43
123MONETA Piotr 508Dzięcioł z chęcią pień ciąłSOSNOWIECM100:00:1400:41:50
124CIESLAK Maciej 438KRAKOWM100:00:1200:41:53
125URYĆ Dariusz 545BYTOMM200:00:0900:42:01
126CIOSEK Beata 496CHORZÓWK200:00:0700:42:06
127KOPEĆ Mariusz 677Night Runners+POŁANIECM100:00:0400:42:08
128WÓJTOWICZ Zbigniew 466NOWA WIEŚM200:00:0400:42:11
129FRANKIEWICZ Ryszard 402Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM200:00:1600:42:16
130NOWACKI Roman 446KUTNOM200:00:2500:42:16
131ZIELIŃSKI Przemysław 617RADOMSKOM200:00:2400:42:17
132PRZYBYLA Patrycja 687ZORYK200:00:1700:42:19
133PÓŁTORZYCKI Piotr 401STOPA SŁUPSKSŁUPSKM200:00:0900:42:22
134BARCHAŃSKI Jakub 679Ja i mój JJŻORYM100:00:0600:42:34
135BĘBEN Robert 481Bbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:2300:42:37
136BIAŁASIK Bartosz 428Night RunnersKRAKÓWM100:00:1000:42:47
137KRÓL Łukasz 405KONSTANCIN-JEZIORNAM100:00:2100:43:06
138POLAK Ewa 672Tłuszcz BóbrTŁUSZCZK200:00:2300:43:12
139GROHOWICZ Marek 495KRAKOWM100:00:2500:43:14
140MAZUREK Tomasz 532kardia.plWARSZAWAM200:00:1900:43:17
141KOT Tomasz 638KRAKÓWM200:00:1500:43:23
142DANIELAK Roman 435ZIELONKIM300:00:0000:43:42
143CZYŻYKOWSKI Kordian 635KATOWICEM200:00:0400:43:45
144KONKOLEWSKA Agnieszka 552NIEZDROWICEK200:00:1000:43:50
145NIELIPIŃSKI Mateusz 468Muflon PrzysuchaPRZYSUCHAM100:00:2400:43:52
146KRAWCZYK Łukasz 604NaSpalonym.comBRZOZÓWKAM200:00:0900:43:53
147BALCAREK Grzegorz 636DĄBROWA GÓRNICZAM100:00:1700:43:56
148DURKIEWICZ Tomasz 407DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM200:00:1800:43:58
149BYLICA Paulina 669PGB sportowa paczkaKRAKÓWK200:00:0900:44:11
150MUSZAŃSKA Alicja 514ULS ASW JUDO JASŁOJASŁOK200:00:2000:44:19
151BOBER Anna 476OSTROWIEC ŚW.K200:00:2200:44:28
151PIĘTA Marlena 471OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK200:00:2200:44:28
153DWORNIK Małgorzata 554KRAKÓWK100:00:1100:44:32
154FIGIEL Aleksandra 497FC po 40tceKRAKÓWK100:00:1600:44:33
155STĘPIEŃ Małgorzata 533FC po 40-tceKRAKÓWK100:00:1600:44:33
156GÓRNICKI Wojciech 513Road Runner PIPITYCHYM200:00:1200:44:47
157GUZIKOWSKA Dominika 518NIEPOŁOMICEK100:00:1200:44:51
158KOZIOŁ Paweł 525Poranny PatrolKRAKÓWM200:00:1700:44:55
159JODŁOWSKI Dominik 553KRAKÓWM200:00:1400:44:56
160STARZYK Ewa 470TARNÓWK200:00:1100:45:06
161KRYPCZYK Katarzyna 492CHORZÓWK200:00:0800:45:10
162LISZKA Damian 511KATOWICEM200:00:1800:45:52
163FIĄCEK Adam 427WYSOKA K/WROCŁAWIAM200:00:2300:45:53
164PLEBAN Małgorzata 467GŁOSKÓWK100:00:2400:45:59
165MATUSIEWICZ Karol 445ZĄBKIM200:00:0700:46:05
166MARZEC Wojciech 640AmatorŻYWIECM200:00:2000:46:18
167PĘKALSKA Dorota 637ŻYWIECK200:00:2000:46:18
168MITRĘGA Paweł 623ŻYWIECM200:00:2100:46:18
169KASTELIK Monika 686IRONiaBIELSKO BIAŁAK100:00:2000:46:48
170TWOREK-KUCIA Monika 455MŁOSZOWAK200:00:1900:46:49
171JABŁONKA Bartosz 685....CZERWIONKA-LESZCZYNYM200:00:1900:46:50
172JĘDRZEJCZAK Bartosz 582Leonardo TeamŚRODA WLKP.M200:00:2500:46:50
173OLEJNICZAK Piotr 690ŁÓDZM200:00:1700:47:12
174OLEJNICZAK Agnieszka 689ŁÓDŹK200:00:1700:47:13
175KOCZUR Joanna 493Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWK200:00:2300:47:16
176MUCHA Grażyna 472KRAKÓWK200:00:2300:47:20
177PELCNER Marcin 598Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM200:00:1300:47:34
178POCIĘGIEL Michał 516RADZISZÓWM100:00:2300:47:34
179GIERADA Mateusz 620Night Runners GliwiceGLIWICEM100:00:1200:47:44
180RZEPKA Magdalena 625Night Runners GliwiceGLIWICEK100:00:1200:47:44
181KUPIŃSKI Daniel 579SIEDLCEM100:00:2200:47:52
182MZYK Fabian 534BBL MikołówORZESZEM200:00:1200:47:59
183SZCZUREK Andrzej 568KRAKÓWM300:00:1300:48:06
184NIEDZIELA Edyta 664KRAKÓWK200:00:1800:48:12
185JURASZCZYK Dominika 675Szkoda nocy, szkoda dniaŻORYK100:00:1400:48:14
186MOCEK Paweł 414Bwotr.pl blog biegowyPSZÓWM200:00:1400:48:17
187KOCOLOWSKI Jurek 614KRAKOWM300:00:1200:48:21
188HOŁUJ Andrzej 473KRAKÓWM300:00:1200:48:21
189PAK Dominik 657SKAWAM100:00:1200:48:22
190GRACA Ewelina 641OŚWIĘCIMK100:00:0200:48:31
191WARAKOMSKI Tomasz 574Truchtacz MiechowiceBYTOMM300:00:2700:48:36
192KURZYDŁO Natalia 65642 do szczęściaIGOŁOMIAK100:00:2400:48:52
193MŁYŃSKI Tomasz 665BILCZAM100:00:1400:48:54
194BEDNARSKA Dorota 662RYKOWISKOPŁOCKK200:00:2400:48:54
195ZIÓŁEK Andrzej 631RYKOWISKONOWE GULCZEWOM200:00:2400:48:54
196KAIM Antoni 653MYŚLENICEM300:00:2200:48:57
197LEWANDOWSKI Krzysztof 6681966ŁÓDŹM300:00:2600:48:57
198PIÓRKOWSKA Aleksandra 584Biskupice Family TeamBISKUPICEK200:00:2700:49:03
199ŚMIGIELSKI Piotr 676KRAKÓWM200:00:2800:49:03
200PRZYCHODKO Kamila 564Klub Biegacza JURUND SzczytnoSZCZYTNOK100:00:0400:49:08
201MALINOWSKI Łukasz 580PĘCICEM100:00:2200:49:14
202STYPA Jerzy 437STO-nogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM300:00:1800:49:26
203ZEMŁA Krzysztof 583CHRZANÓWM300:00:2600:49:42
204HETEL Adam 404Klub Bieracza EUROBYDGOSZCZM100:00:1600:49:43
205HETEL Beata 501BYDGOSZCZK100:00:1600:49:43
206STARZYK Sławek 673OŚWIĘCIMM200:00:2700:49:48
207PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 526PORANNY PATROL/EVIL TEAMOSIECZANYK100:00:1700:49:57
208STRZYŻ Ryszard 561CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM200:00:1600:50:12
209GMITRZUK Robert 571Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM300:00:0500:50:26
210RYSZAWA Joanna 480KOBYŁKAK100:00:0000:50:40
211OTRĘBSKI Tomasz 588-OSWIECIMM200:00:2700:50:41
212JANIAK Mariusz 490czerwone kogutyRADZYMINM200:00:0000:51:03
213BANASZEWSKA Joanna 654OpusRangersTORUŃK100:00:2500:51:29
214LIPIŃSKI Krzysztof 440TORUŃM200:00:2500:51:29
215RADWAŃSKI Maciej 590WARSZAWAM100:00:1400:52:23
216KACUGA Maria 622BĘDZINK300:00:1500:55:03
217MACHAŁA Tomasz 475GLIWICEM200:00:2100:55:03
218POZNAŃSKA Magdalena 629happy TRI friendsKRAKÓWK200:00:2600:55:13
219MARCINKIEWICZ Katarzyna 507BÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAK200:00:2200:55:15
220POZNAŃSKI Tomasz 628happy TRI friendsKRAKÓWM200:00:2500:55:15
221ZDUNEK Waldemar 505BÓBR TŁUSZCZWOLOMINM300:00:2100:55:17
DNCCABAJ Rafał 415Biegusiem.plMROZYM200:00:0800:56:24
223POGOCKA Monika 599WARSZAWAK100:00:2000:57:30
224KRUK Łukasz 556KATOWICEM200:00:1800:58:40
225JANIAK Aleksandra 570POZNAŃK100:00:1901:00:22
JAKUBIK Monika 618Gang ŁysychWARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF
RADWAŃSKA Małgorzata 591WARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF
228CHWALBA Piotr 667KRAKÓWM100:00:00
229SZCZEPAŃSKA-BURZYŃSKA Karolina 484Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAK100:00:00
230CZYŻ Karolina 633KRAKÓWK100:00:00
231 p600:00:00
232POLANSKI Adrian 601WARSZAWAM200:00:00
Znaleziono 232 wynik(ów)