1/2 MARATON BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : Kozica Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 23.5 km
Zgłoszonych : 290
Wystartowało : 232
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 225
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP6_Plaj
5km
P3_Babia
9km
    
1GRZĄDZIEL Dominik 559ATTIQ.PLDZIEKANOWICEM100:00:0100:25:3100:59:32
2MAREK Dariusz 589WIELICZKAM100:00:0100:25:3601:00:31
3FALKOWSKI Krzysztof 586Woodward RunnersKRAKÓWM200:00:0200:27:2301:05:09
4RDZANEK Michał 517nienerwowi biegaczeKRAKÓWM200:00:0300:28:4101:08:20
5TOPOLSKI Marcin 549BKB Victoria BrzeskoJADOWNIKIM200:00:0300:30:3501:10:10
6POKRZYK Zbigniew 500Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMM200:00:0400:30:2201:11:24
7WOLCZKO Grzegorz 609MAKÓW PODHALAŃSKIM200:00:0200:31:0201:12:35
8RAK Kazimierz 644TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM100:00:0200:30:4501:12:56
9UZNAŃSKI Piotr 592Euroclear Running TeamKRAKÓWM100:00:0500:30:4401:13:14
10MIEDZIEJEWSKI Andrzej 485Absolute Bike TeamPRUSZKÓWM100:00:0200:30:2301:13:17
11GÓROWSKI Mateusz 422Beskidzka 160 Na RatyZABRZEM100:00:0300:31:1501:13:30
12CHWALBA Piotr 667KRAKÓWM100:00:0001:14:41
13JANKOWSKI Łukasz 550TRAINING CONNECTING PEOPLEKATOWICEM100:00:0300:30:3401:15:22
14BERUS Mikołaj 593KoLANa WężaLESZNOM100:00:0400:31:4201:15:47
15PIOTROWSKI Michał 439Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM200:00:0300:32:0101:16:05
16JÁNOŠ Filip 659Modransky skialpinistyMODRAM200:00:0100:31:1501:16:21
17KLONOWSKI Kamil 594MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM100:00:0600:33:2201:17:12
18GRUND Marek 645Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM100:00:0200:32:1701:17:20
19HOŁUJ Bartłomiej 474KRAKÓWM100:00:0500:34:2601:17:26
20GAWLAS Vojtěch 512SvetBehu.czTŘINECM100:00:0300:31:4201:17:34
21GAJEWSKI Marcin 478PRUSZKÓWM200:00:0700:33:4101:18:13
22ŁĘŻNIAK Aleksander 524KB Sobótka | Monk SandalsSOBÓTKAM100:00:0300:34:3401:19:00
23MACHALSKI Sebastian 464STRZELINM200:00:0600:33:2101:19:15
24DANIELAK Tomasz 458ZIELONKIM100:00:0900:35:4401:19:56
25KAŹMIERCZAK Sławomir 624www.fastandlight.plŁAZISKA GÓRNEM100:00:0600:33:4901:20:00
26JENDRYSIK Karol 688ŁAZISKA GÓRNEM100:00:0700:34:0601:20:00
27GAUDYN Michał 650ŁĄCZANYM100:00:0600:33:5301:20:17
Niesklasyfikowani
NADKAŃSKI Marek 502MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓNAM3DNF00:33:18 DNF01:20:18 DNF
29SKWORC Grzegorz 465SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:0300:33:4401:20:49
WIĘCŁAWSKI Michał 418KRAKÓWM1DNF00:34:09 DNF01:21:12 DNF
31NALEPKA Adam 674BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM100:00:0800:34:3701:21:44
32WOJCIECHOWSKI Wojciech 433FotoKulturaGLIWICEM200:00:0300:34:4101:22:15
33WILCZEK Rafał 569KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM100:00:0400:34:3001:22:54
34NIESLER Marcin 557KRAKÓWM100:00:0400:35:4401:23:00
35TURCHAN Łukasz 477CHORZÓWM100:00:1300:37:0801:23:10
36FILIPEK Wojciech 683OPTIMRZESZÓWM300:00:0800:35:4701:23:14
37KULESZA Artur 421Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM300:00:0500:34:3001:23:36
38WIDUCH Jarek 482PEWEL ŚLEMIEŃSKAM100:00:0400:35:3301:23:52
39MIĘKUS Anna 530Luxoft Running TeamGŁOGOCZÓWK200:00:0700:35:2501:23:58
40WIDZIAK Piotr 461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM200:00:1500:37:0501:24:04
41PACHURA Kinga 666Biegiem na Babią dla Lucka ...MSZANA DOLNAK200:00:0300:35:3201:24:08
42NALEPKA Zdzisław 523Biegiem przez GóryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM100:00:0900:36:1201:25:03
43LASYK Maciej 575makaronzserem.euKRAKÓWM100:00:1400:36:1501:25:05
44KIERNOZEK Tomasz 648Jurud SzczytnoSZCZYTNOM100:00:0500:36:3601:25:20
45GIL Tomasz 682AMTKBILCZAM100:00:1300:37:4101:26:33
46ŁUKASIŃSKI Przemek 627Klub Pszczelarza AdamówWOLBÓRZM100:00:1100:37:1801:26:34
47SMUDA Krzysztof 611TYCHYM100:00:0600:34:4201:26:41
48KONIECZNY Tomasz 486SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:1400:37:1601:26:47
49ZYZAŃSKI Pawel 634RADZIECHOWYM200:00:0600:36:4801:26:56
50WILCZYNSKI Kuba 652GIEBUŁTÓWM200:00:1700:37:2701:27:01
51MAKUCH Szymon 663UNLIMITED SPORT AND LIFESTYLEKRAKÓWM100:00:1800:40:0201:27:02
52WYWROT Grzegorz 442WARSZAWAM100:00:0500:36:1201:27:12
53TURCHAN Michał 491SOSNOWIECM100:00:1300:37:0901:27:15
54OLIWA Edward 540-KRAKÓWM300:00:2200:37:4101:27:51
55PASTWA Grzegorz 558Ultra Beskid Sport / GOPRJASIENICAM200:00:0500:36:0901:28:10
56DZIUBA Emilian 408STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM200:00:1300:36:5401:28:20
57BIERNAT Jakub 639WisełkaKRAKÓWM200:00:1000:37:2001:28:33
58SWAT Damian 447MODLNICZKAM100:00:0800:37:2401:28:35
59BODZIOCH Michał 605Jah CreationZIELONKIM100:00:1000:37:0201:28:40
60BOGACZ Radosław 409BIELSKO-BIAŁAM200:00:0500:38:1001:28:46
61CZELNY Zbyszek 606Jah CreationKRAKÓWM100:00:1100:38:1201:28:46
62PRĘCIKOWSKI Rysiek 684WIELICZKAM200:00:1100:39:0901:28:54
63ISKRZYCKI Andrzej 529RZESZÓWM200:00:1100:37:5201:28:58
64KĘSICKI Robert 548KATOWICEM100:00:0300:35:4701:29:05
65MACHUL Ewa 547Dream RunWARSZAWAK100:00:0500:37:2201:29:44
66SZCZEPANEK Piotr 578SZCZYTNOM200:00:0500:38:1901:29:46
67STROJEK Michał 555NU, ZAJEC! NU, POGODI!KRAKOWM100:00:0400:37:2401:29:50
68FATYGA Rafal 528CHORZOWM200:00:0700:37:4601:29:58
69MALEJKA Tomasz 647ZELOWM200:00:0400:37:5201:30:02
70FIGIEL Marek 498FC po 40tceKRAKÓWM200:00:1500:38:1301:30:35
71ZARZYCKA Alicja 651Bio-Reh TeamMSZANA DOLNAK100:00:0500:37:5701:30:42
72CIEŚLAR Urszula 581Biegiem przez góryUSTROŃK100:00:0900:40:1401:30:42
73ADRIAN Maciek 451KRAKÓWM100:00:1000:39:4501:30:43
74DUDA Konrad 406KRAKÓWM100:00:0800:37:5601:30:54
75MAZUREK Dariusz 483Wkurw_TeamSTALOWA WOLAM100:00:2800:39:2801:31:14
76SIKORA Anna 576Klub biegaczy JyskUSTROŃK200:00:0800:40:1501:31:32
77WOJDYŁA Paweł 519UNLIMITED TRIATHLON CLUBKOŁACZYCEM100:00:1900:39:2001:31:32
78MAGNUCKI Adam 681MYSŁOWICEM100:00:0400:37:4801:31:45
79KOZA Rafał 410ARA SilesiaŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0700:38:0701:31:54
80GRAJNY Piotr 585Mocni PomocniLACHOWICEM200:00:1700:39:3501:32:01
81ŁATA Piotr 577KRAKÓWM200:00:1500:39:2801:32:05
82PUSTUŁKA Michał 450PILICAM100:00:1400:40:4301:32:07
83CHMIELEWSKI Tomasz 411BWOTR.PLŻORYM200:00:0600:38:5401:32:10
84PAPIEWSKA Natalia 469TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK100:00:0200:39:0501:32:30
85UCIEKLAK Dominik 487SKAWINAM200:00:1400:37:2701:32:36
86ZASADA Tomasz 616KRAKÓWM200:00:0900:40:0001:32:43
87KRASINSKI Marcin 600WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM200:00:0300:39:0301:33:04
88ŁUSZCZYŃSKI Jan 537SKAWINAM100:00:2400:40:0201:33:12
89MAĆKOWSKI Łukasz 619TARNOBRZEGM200:00:1000:39:0401:33:16
90STACH Bogusław 670KRZESZOWICEM200:00:1900:41:0901:33:24
91HANKUS Łukasz 621ŻYWIECM200:00:0400:37:2001:33:31
92DYMIŃSKI Marcin 416Bóbr TłuszczZĄBKIM200:00:2200:39:1201:34:12
93BURTNY Przemysław 503Bizon BąkowiceOPOLEM200:00:0900:40:1701:34:24
94WIERA Bogusław 643PSZCZYNAM200:00:0500:40:1901:34:39
95KONKOLEWSKI Maciek 551BROWAR FORTUNANIEZDROWICEM200:00:0900:39:3301:34:51
96JASIŃSKI Marcin 563Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w KrakowieKRAKÓWM100:00:1900:40:1701:34:51
97SKOLIMOWSKI Marcin 610GDYNIAM200:00:1600:41:3501:34:55
98ANDRZEJEWSKI Dariusz 504WODZISŁAW ŚLĄSKIM200:00:0800:39:3101:35:01
99KRUSZYŃSKI Piotr 603PKWARSZAWAM100:00:1100:41:1801:35:27
100NOWACKI Roman 446KUTNOM200:00:2500:42:1601:35:38
101ZIELIŃSKI Przemysław 617RADOMSKOM200:00:2400:42:1701:35:40
102SZMAJDA Dominik 655ŁÓDŹM200:00:0500:37:0901:35:43
103ROMAŃSKI Grzegorz 660KrokusPORĘBA WIELKAM200:00:1000:40:2401:35:43
104ZWOLENKIEWICZ Sławomir 432LEŚNICAM200:00:1600:40:1501:35:54
105JASIŃSKI Miłosz 613PASIU X-TREAM TEAMRYBNIKM100:00:1300:40:2001:35:55
106CHRAPEK Paweł 661Gato NegroZACHEŁMNAM200:00:1800:39:3501:36:10
107BĘBEN Robert 481Bbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:2300:42:3701:36:28
108SIMKA Kamil 413Forrest Gump TeamRZESZÓWM200:00:1300:39:4101:36:33
109CYGANIK Michał 646CZUŁÓWM200:00:1600:40:1201:36:52
110GROHOWICZ Marek 495KRAKOWM100:00:2500:43:1401:36:59
111DĄBROWSKI Patryk 494ŁOMŻAM100:00:1500:40:1901:37:16
112ZIELIŃSKI Szymon 429TOSZEKM100:00:1600:41:1601:37:22
113ŁUKOWSKA Daria 587PŁOCKK100:00:1100:40:0801:37:39
114CIESLAK Maciej 438KRAKOWM100:00:1200:41:5301:37:40
115BĄK Artur 499FC po 40tceKRAKÓWM200:00:1500:41:0601:38:05
116ŚCIESZKA Ksenia 626PEWEL ŚLEMIEŃSKAK100:00:0600:41:2701:38:31
117PRZYBYCIEŃ Maciej 506GORLICEM100:00:2000:41:3001:38:35
118PIENIO Adam 535TUŁOWICEM100:00:0800:40:5801:39:36
119FRANKIEWICZ Ryszard 402Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM200:00:1600:42:1601:39:47
120GAJEWSKA Izabella 479kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK200:00:0700:41:3201:39:51
121KRÓL Łukasz 405KONSTANCIN-JEZIORNAM100:00:2100:43:0601:39:51
122BIAŁASIK Bartosz 428Night RunnersKRAKÓWM100:00:1000:42:4701:39:57
123CIOSEK Beata 496CHORZÓWK200:00:0700:42:0601:40:13
124BANERT Adam 443ARAŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0700:39:3901:40:25
125BERGEL Tomasz 542TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM100:00:0300:40:2901:40:40
126MARZEC Wojciech 640AmatorŻYWIECM200:00:2000:46:1801:40:47
127WÓJTOWICZ Zbigniew 466NOWA WIEŚM200:00:0400:42:1101:40:57
128NIELIPIŃSKI Mateusz 468Muflon PrzysuchaPRZYSUCHAM100:00:2400:43:5201:40:59
129DANIELAK Roman 435ZIELONKIM300:00:0000:43:4201:41:14
130ZDUNEK Józef 565Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM300:00:0500:40:2701:41:16
131KONOBRODZKI Piotr 424SŁUPSKM300:00:1100:41:0901:41:25
132BOCZKOWSKA Justyna 658ZAKOPANEK300:00:0700:40:3101:41:26
133PRZYBYLA Patrycja 687ZORYK200:00:1700:42:1901:41:30
134DURKIEWICZ Tomasz 407DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM200:00:1800:43:5801:41:32
135KOZIOŁ Paweł 525Poranny PatrolKRAKÓWM200:00:1700:44:5501:41:35
136BARCHAŃSKI Jakub 679Ja i mój JJŻORYM100:00:0600:42:3401:41:36
137MAZUREK Tomasz 532kardia.plWARSZAWAM200:00:1900:43:1701:41:45
138KRAWCZYK Łukasz 604NaSpalonym.comBRZOZÓWKAM200:00:0900:43:5301:42:01
139POLAK Ewa 672Tłuszcz BóbrTŁUSZCZK200:00:2300:43:1201:42:27
140ŁUCZYK Janusz 436Bóbr TłuszczWARSZAWAM200:00:2200:41:4301:42:37
141KOPEĆ Mariusz 677Night Runners+POŁANIECM100:00:0400:42:0801:42:42
142OLEJNICZAK Piotr 690ŁÓDZM200:00:1700:47:1201:43:17
143DWORNIK Małgorzata 554KRAKÓWK100:00:1100:44:3201:43:21
144SZCZEPANIAK Karol 463Cross Straceńców Team GłogówGŁOGÓWM200:00:1100:40:5901:43:21
145PLEBAN Małgorzata 467GŁOSKÓWK100:00:2400:45:5901:43:43
146CZERNECKI Jakub 612MYŚLENICEM100:00:1000:41:3601:43:44
147MUSZAŃSKA Alicja 514ULS ASW JUDO JASŁOJASŁOK200:00:2000:44:1901:43:44
148MITRĘGA Paweł 623ŻYWIECM200:00:2100:46:1801:43:49
149KONKOLEWSKA Agnieszka 552NIEZDROWICEK200:00:1000:43:5001:44:09
150BALCAREK Grzegorz 636DĄBROWA GÓRNICZAM100:00:1700:43:5601:44:29
151OLEJNICZAK Agnieszka 689ŁÓDŹK200:00:1700:47:1301:44:33
152KOT Tomasz 638KRAKÓWM200:00:1500:43:2301:44:39
153BYLICA Paulina 669PGB sportowa paczkaKRAKÓWK200:00:0900:44:1101:44:52
154MONETA Piotr 508Dzięcioł z chęcią pień ciąłSOSNOWIECM100:00:1400:41:5001:45:04
155BOBER Anna 476OSTROWIEC ŚW.K200:00:2200:44:2801:45:55
155PIĘTA Marlena 471OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK200:00:2200:44:2801:45:59
157LISZKA Damian 511KATOWICEM200:00:1800:45:5201:46:05
158FIĄCEK Adam 427WYSOKA K/WROCŁAWIAM200:00:2300:45:5301:47:54
159URYĆ Dariusz 545BYTOMM200:00:0900:42:0101:48:06
160GUZIKOWSKA Dominika 518NIEPOŁOMICEK100:00:1200:44:5101:48:08
161MUCHA Grażyna 472KRAKÓWK200:00:2300:47:2001:48:27
162STARZYK Ewa 470TARNÓWK200:00:1100:45:0601:48:38
163GÓRNICKI Wojciech 513Road Runner PIPITYCHYM200:00:1200:44:4701:48:41
164JABŁONKA Bartosz 685....CZERWIONKA-LESZCZYNYM200:00:1900:46:5001:48:44
165JĘDRZEJCZAK Bartosz 582Leonardo TeamŚRODA WLKP.M200:00:2500:46:5001:49:08
166PĘKALSKA Dorota 637ŻYWIECK200:00:2000:46:1801:49:09
167KASTELIK Monika 686IRONiaBIELSKO BIAŁAK100:00:2000:46:4801:49:11
168MATUSIEWICZ Karol 445ZĄBKIM200:00:0700:46:0501:49:21
169PÓŁTORZYCKI Piotr 401STOPA SŁUPSKSŁUPSKM200:00:0900:42:2201:49:41
170STĘPIEŃ Małgorzata 533FC po 40-tceKRAKÓWK100:00:1600:44:3301:49:53
171FIGIEL Aleksandra 497FC po 40tceKRAKÓWK100:00:1600:44:3301:49:54
172WARAKOMSKI Tomasz 574Truchtacz MiechowiceBYTOMM300:00:2700:48:3601:50:14
173HOŁUJ Andrzej 473KRAKÓWM300:00:1200:48:2101:50:23
174DUKIELSKI Grzegorz 521Stare DziadyWIELICZKAM200:00:1400:40:0801:50:36
175KOCZUR Joanna 493Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWK200:00:2300:47:1601:50:39
176JODŁOWSKI Dominik 553KRAKÓWM200:00:1400:44:5601:50:45
177PIÓRKOWSKA Aleksandra 584Biskupice Family TeamBISKUPICEK200:00:2700:49:0301:51:24
178TWOREK-KUCIA Monika 455MŁOSZOWAK200:00:1900:46:4901:51:30
179KUPIŃSKI Daniel 579SIEDLCEM100:00:2200:47:5201:51:32
180POCIĘGIEL Michał 516RADZISZÓWM100:00:2300:47:3401:51:48
181NIEDZIELA Edyta 664KRAKÓWK200:00:1800:48:1201:53:01
182JURASZCZYK Dominika 675Szkoda nocy, szkoda dniaŻORYK100:00:1400:48:1401:54:35
183SZCZEPAŃSKA-BURZYŃSKA Karolina 484Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAK100:00:0001:55:12
184ZIÓŁEK Andrzej 631RYKOWISKONOWE GULCZEWOM200:00:2400:48:5401:55:21
185HETEL Beata 501BYDGOSZCZK100:00:1600:49:4301:55:24
186HETEL Adam 404Klub Bieracza EUROBYDGOSZCZM100:00:1600:49:4301:55:25
187BEDNARSKA Dorota 662RYKOWISKOPŁOCKK200:00:2400:48:5401:55:25
188ŚMIGIELSKI Piotr 676KRAKÓWM200:00:2800:49:0301:55:28
189PELCNER Marcin 598Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM200:00:1300:47:3401:55:34
190GRACA Ewelina 641OŚWIĘCIMK100:00:0200:48:3101:55:37
191PRZYCHODKO Kamila 564Klub Biegacza JURUND SzczytnoSZCZYTNOK100:00:0400:49:0801:55:47
192MŁYŃSKI Tomasz 665BILCZAM100:00:1400:48:5401:55:56
193CZYŻYKOWSKI Kordian 635KATOWICEM200:00:0400:43:4501:56:00
194KRYPCZYK Katarzyna 492CHORZÓWK200:00:0800:45:1001:57:20
195STYPA Jerzy 437STO-nogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM300:00:1800:49:2601:57:29
196KURZYDŁO Natalia 65642 do szczęściaIGOŁOMIAK100:00:2400:48:5201:57:29
197LIPIŃSKI Krzysztof 440TORUŃM200:00:2500:51:2901:57:47
198MOCEK Paweł 414Bwotr.pl blog biegowyPSZÓWM200:00:1400:48:1701:57:57
199PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 526PORANNY PATROL/EVIL TEAMOSIECZANYK100:00:1700:49:5701:58:29
200JANIAK Mariusz 490czerwone kogutyRADZYMINM200:00:0000:51:0301:59:54
201STRZYŻ Ryszard 561CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM200:00:1600:50:1202:01:10
202MALINOWSKI Łukasz 580PĘCICEM100:00:2200:49:1402:01:32
203KOCOLOWSKI Jurek 614KRAKOWM300:00:1200:48:2102:01:34
204PAK Dominik 657SKAWAM100:00:1200:48:2202:01:36
205OTRĘBSKI Tomasz 588-OSWIECIMM200:00:2700:50:4102:03:34
206STARZYK Sławek 673OŚWIĘCIMM200:00:2700:49:4802:03:37
207LEWANDOWSKI Krzysztof 6681966ŁÓDŹM300:00:2600:48:5702:03:41
208GIERADA Mateusz 620Night Runners GliwiceGLIWICEM100:00:1200:47:4402:03:44
209RZEPKA Magdalena 625Night Runners GliwiceGLIWICEK100:00:1200:47:4402:03:47
210BANASZEWSKA Joanna 654OpusRangersTORUŃK100:00:2500:51:2902:04:12
211SZCZUREK Andrzej 568KRAKÓWM300:00:1300:48:0602:08:16
212RADWAŃSKI Maciej 590WARSZAWAM100:00:1400:52:2302:08:29
213ZEMŁA Krzysztof 583CHRZANÓWM300:00:2600:49:4202:08:33
214GMITRZUK Robert 571Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM300:00:0500:50:2602:08:51
215RYSZAWA Joanna 480KOBYŁKAK100:00:0000:50:4002:09:35
216KAIM Antoni 653MYŚLENICEM300:00:2200:48:5702:09:41
217MZYK Fabian 534BBL MikołówORZESZEM200:00:1200:47:5902:09:53
218KACUGA Maria 622BĘDZINK300:00:1500:55:0302:11:58
219KRUK Łukasz 556KATOWICEM200:00:1800:58:4002:14:23
220POZNAŃSKA Magdalena 629happy TRI friendsKRAKÓWK200:00:2600:55:1302:16:18
221MACHAŁA Tomasz 475GLIWICEM200:00:2100:55:0302:16:22
222POZNAŃSKI Tomasz 628happy TRI friendsKRAKÓWM200:00:2500:55:1502:16:29
223POGOCKA Monika 599WARSZAWAK100:00:2000:57:3002:25:24
224MARCINKIEWICZ Katarzyna 507BÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAK200:00:2200:55:1502:26:30
225ZDUNEK Waldemar 505BÓBR TŁUSZCZWOLOMINM300:00:2100:55:1702:26:33
DNCCABAJ Rafał 415Biegusiem.plMROZYM200:00:0800:56:2402:29:55
227JANIAK Aleksandra 570POZNAŃK100:00:1901:00:2202:37:58
JAKUBIK Monika 618Gang ŁysychWARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF02:43:51 DNF
RADWAŃSKA Małgorzata 591WARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF02:47:43 DNF
230CZYŻ Karolina 633KRAKÓWK100:00:00
231 p600:00:00
232POLANSKI Adrian 601WARSZAWAM200:00:00
Znaleziono 232 wynik(ów)