1/2 MARATON BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : Kozica Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 23.5 km
Zgłoszonych : 290
Wystartowało : 232
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 225
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 17.6km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP6_Plaj
5km
P3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
     
1MAREK Dariusz 589WIELICZKAM100:00:0100:25:3601:00:3101:42:39
2GRZĄDZIEL Dominik 559ATTIQ.PLDZIEKANOWICEM100:00:0100:25:3100:59:3201:43:03
3FALKOWSKI Krzysztof 586Woodward RunnersKRAKÓWM200:00:0200:27:2301:05:0901:53:13
4RDZANEK Michał 517nienerwowi biegaczeKRAKÓWM200:00:0300:28:4101:08:2001:58:44
5TOPOLSKI Marcin 549BKB Victoria BrzeskoJADOWNIKIM200:00:0300:30:3501:10:1002:03:15
6POKRZYK Zbigniew 500Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMM200:00:0400:30:2201:11:2402:03:47
7RAK Kazimierz 644TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM100:00:0200:30:4501:12:5602:04:16
8WOLCZKO Grzegorz 609MAKÓW PODHALAŃSKIM200:00:0200:31:0201:12:3502:04:54
9UZNAŃSKI Piotr 592Euroclear Running TeamKRAKÓWM100:00:0500:30:4401:13:1402:06:19
10GÓROWSKI Mateusz 422Beskidzka 160 Na RatyZABRZEM100:00:0300:31:1501:13:3002:07:26
11BERUS Mikołaj 593KoLANa WężaLESZNOM100:00:0400:31:4201:15:4702:10:09
12MIEDZIEJEWSKI Andrzej 485Absolute Bike TeamPRUSZKÓWM100:00:0200:30:2301:13:1702:10:47
13CHWALBA Piotr 667KRAKÓWM100:00:0001:14:4102:10:49
14JÁNOŠ Filip 659Modransky skialpinistyMODRAM200:00:0100:31:1501:16:2102:11:29
15DANIELAK Tomasz 458ZIELONKIM100:00:0900:35:4401:19:5602:12:41
16GAWLAS Vojtěch 512SvetBehu.czTŘINECM100:00:0300:31:4201:17:3402:12:43
17KLONOWSKI Kamil 594MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM100:00:0600:33:2201:17:1202:14:17
18HOŁUJ Bartłomiej 474KRAKÓWM100:00:0500:34:2601:17:2602:14:19
19PIOTROWSKI Michał 439Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM200:00:0300:32:0101:16:0502:16:47
20ŁĘŻNIAK Aleksander 524KB Sobótka | Monk SandalsSOBÓTKAM100:00:0300:34:3401:19:0002:17:32
21MACHALSKI Sebastian 464STRZELINM200:00:0600:33:2101:19:1502:17:50
22GRUND Marek 645Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM100:00:0200:32:1701:17:2002:18:24
23GAJEWSKI Marcin 478PRUSZKÓWM200:00:0700:33:4101:18:1302:19:14
24JANKOWSKI Łukasz 550TRAINING CONNECTING PEOPLEKATOWICEM100:00:0300:30:3401:15:2202:19:28
25WOJCIECHOWSKI Wojciech 433FotoKulturaGLIWICEM200:00:0300:34:4101:22:1502:19:52
26JENDRYSIK Karol 688ŁAZISKA GÓRNEM100:00:0700:34:0601:20:0002:20:16
27GAUDYN Michał 650ŁĄCZANYM100:00:0600:33:5301:20:1702:20:17
28SKWORC Grzegorz 465SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:0300:33:4401:20:4902:20:39
29NALEPKA Adam 674BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM100:00:0800:34:3701:21:4402:21:11
30WILCZEK Rafał 569KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM100:00:0400:34:3001:22:5402:21:37
Niesklasyfikowani
NADKAŃSKI Marek 502MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓNAM3DNF00:33:18 DNF01:20:18 DNF02:21:49 DNF
32WIDUCH Jarek 482PEWEL ŚLEMIEŃSKAM100:00:0400:35:3301:23:5202:23:06
33PACHURA Kinga 666Biegiem na Babią dla Lucka ...MSZANA DOLNAK200:00:0300:35:3201:24:0802:23:31
34KAŹMIERCZAK Sławomir 624www.fastandlight.plŁAZISKA GÓRNEM100:00:0600:33:4901:20:0002:24:26
35WIDZIAK Piotr 461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM200:00:1500:37:0501:24:0402:24:28
36TURCHAN Łukasz 477CHORZÓWM100:00:1300:37:0801:23:1002:24:42
37GIL Tomasz 682AMTKBILCZAM100:00:1300:37:4101:26:3302:24:44
38NIESLER Marcin 557KRAKÓWM100:00:0400:35:4401:23:0002:25:34
39FILIPEK Wojciech 683OPTIMRZESZÓWM300:00:0800:35:4701:23:1402:25:45
40MAKUCH Szymon 663UNLIMITED SPORT AND LIFESTYLEKRAKÓWM100:00:1800:40:0201:27:0202:25:58
41KULESZA Artur 421Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM300:00:0500:34:3001:23:3602:27:22
42KIERNOZEK Tomasz 648Jurud SzczytnoSZCZYTNOM100:00:0500:36:3601:25:2002:27:45
43WILCZYNSKI Kuba 652GIEBUŁTÓWM200:00:1700:37:2701:27:0102:28:00
44ZYZAŃSKI Pawel 634RADZIECHOWYM200:00:0600:36:4801:26:5602:28:17
45LASYK Maciej 575makaronzserem.euKRAKÓWM100:00:1400:36:1501:25:0502:28:51
46MIĘKUS Anna 530Luxoft Running TeamGŁOGOCZÓWK200:00:0700:35:2501:23:5802:29:24
47SMUDA Krzysztof 611TYCHYM100:00:0600:34:4201:26:4102:29:28
48NALEPKA Zdzisław 523Biegiem przez GóryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM100:00:0900:36:1201:25:0302:30:42
49CIEŚLAR Urszula 581Biegiem przez góryUSTROŃK100:00:0900:40:1401:30:4202:30:43
50MACHUL Ewa 547Dream RunWARSZAWAK100:00:0500:37:2201:29:4402:31:55
51ADRIAN Maciek 451KRAKÓWM100:00:1000:39:4501:30:4302:32:12
52BODZIOCH Michał 605Jah CreationZIELONKIM100:00:1000:37:0201:28:4002:32:31
53BOGACZ Radosław 409BIELSKO-BIAŁAM200:00:0500:38:1001:28:4602:32:47
54ZARZYCKA Alicja 651Bio-Reh TeamMSZANA DOLNAK100:00:0500:37:5701:30:4202:33:32
55KONIECZNY Tomasz 486SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM100:00:1400:37:1601:26:4702:35:06
56WYWROT Grzegorz 442WARSZAWAM100:00:0500:36:1201:27:1202:35:10
57PRĘCIKOWSKI Rysiek 684WIELICZKAM200:00:1100:39:0901:28:5402:35:36
58BIERNAT Jakub 639WisełkaKRAKÓWM200:00:1000:37:2001:28:3302:35:47
59ISKRZYCKI Andrzej 529RZESZÓWM200:00:1100:37:5201:28:5802:36:27
60ŁUKASIŃSKI Przemek 627Klub Pszczelarza AdamówWOLBÓRZM100:00:1100:37:1801:26:3402:36:46
61DZIUBA Emilian 408STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM200:00:1300:36:5401:28:2002:36:56
62SIKORA Anna 576Klub biegaczy JyskUSTROŃK200:00:0800:40:1501:31:3202:37:37
63SWAT Damian 447MODLNICZKAM100:00:0800:37:2401:28:3502:37:40
64PAPIEWSKA Natalia 469TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK100:00:0200:39:0501:32:3002:37:56
65CZELNY Zbyszek 606Jah CreationKRAKÓWM100:00:1100:38:1201:28:4602:38:02
66FIGIEL Marek 498FC po 40tceKRAKÓWM200:00:1500:38:1301:30:3502:38:11
67ŁUSZCZYŃSKI Jan 537SKAWINAM100:00:2400:40:0201:33:1202:38:43
68HANKUS Łukasz 621ŻYWIECM200:00:0400:37:2001:33:3102:38:59
69ŁATA Piotr 577KRAKÓWM200:00:1500:39:2801:32:0502:39:05
70FATYGA Rafal 528CHORZOWM200:00:0700:37:4601:29:5802:39:15
71TURCHAN Michał 491SOSNOWIECM100:00:1300:37:0901:27:1502:39:18
72SZCZEPANEK Piotr 578SZCZYTNOM200:00:0500:38:1901:29:4602:40:30
73DUDA Konrad 406KRAKÓWM100:00:0800:37:5601:30:5402:41:08
74KOZA Rafał 410ARA SilesiaŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0700:38:0701:31:5402:41:31
75KRASINSKI Marcin 600WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM200:00:0300:39:0301:33:0402:41:38
76PASTWA Grzegorz 558Ultra Beskid Sport / GOPRJASIENICAM200:00:0500:36:0901:28:1002:42:10
77PUSTUŁKA Michał 450PILICAM100:00:1400:40:4301:32:0702:43:55
78MALEJKA Tomasz 647ZELOWM200:00:0400:37:5201:30:0202:44:05
79WOJDYŁA Paweł 519UNLIMITED TRIATHLON CLUBKOŁACZYCEM100:00:1900:39:2001:31:3202:46:07
80SKOLIMOWSKI Marcin 610GDYNIAM200:00:1600:41:3501:34:5502:46:26
81BĘBEN Robert 481Bbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM200:00:2300:42:3701:36:2802:48:16
82CHMIELEWSKI Tomasz 411BWOTR.PLŻORYM200:00:0600:38:5401:32:1002:48:43
83ŚCIESZKA Ksenia 626PEWEL ŚLEMIEŃSKAK100:00:0600:41:2701:38:3102:48:54
84KRUSZYŃSKI Piotr 603PKWARSZAWAM100:00:1100:41:1801:35:2702:49:55
85STROJEK Michał 555NU, ZAJEC! NU, POGODI!KRAKOWM100:00:0400:37:2401:29:5002:50:13
86JASIŃSKI Miłosz 613PASIU X-TREAM TEAMRYBNIKM100:00:1300:40:2001:35:5502:50:14
87JASIŃSKI Marcin 563Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w KrakowieKRAKÓWM100:00:1900:40:1701:34:5102:50:50
88ANDRZEJEWSKI Dariusz 504WODZISŁAW ŚLĄSKIM200:00:0800:39:3101:35:0102:50:52
89STACH Bogusław 670KRZESZOWICEM200:00:1900:41:0901:33:2402:51:02
90ZWOLENKIEWICZ Sławomir 432LEŚNICAM200:00:1600:40:1501:35:5402:51:06
91PRZYBYCIEŃ Maciej 506GORLICEM100:00:2000:41:3001:38:3502:51:07
92CYGANIK Michał 646CZUŁÓWM200:00:1600:40:1201:36:5202:51:08
93MAGNUCKI Adam 681MYSŁOWICEM100:00:0400:37:4801:31:4502:51:17
94KONKOLEWSKI Maciek 551BROWAR FORTUNANIEZDROWICEM200:00:0900:39:3301:34:5102:51:17
95DYMIŃSKI Marcin 416Bóbr TłuszczZĄBKIM200:00:2200:39:1201:34:1202:51:17
96KOZIOŁ Paweł 525Poranny PatrolKRAKÓWM200:00:1700:44:5501:41:3502:51:34
97ZASADA Tomasz 616KRAKÓWM200:00:0900:40:0001:32:4302:51:41
98DANIELAK Roman 435ZIELONKIM300:00:0000:43:4201:41:1402:51:48
99ZIELIŃSKI Szymon 429TOSZEKM100:00:1600:41:1601:37:2202:52:02
100FRANKIEWICZ Ryszard 402Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM200:00:1600:42:1601:39:4702:52:23
101MAZUREK Tomasz 532kardia.plWARSZAWAM200:00:1900:43:1701:41:4502:52:26
102ŁUKOWSKA Daria 587PŁOCKK100:00:1100:40:0801:37:3902:53:58
103SZMAJDA Dominik 655ŁÓDŹM200:00:0500:37:0901:35:4302:54:18
104CHRAPEK Paweł 661Gato NegroZACHEŁMNAM200:00:1800:39:3501:36:1002:54:20
105CIESLAK Maciej 438KRAKOWM100:00:1200:41:5301:37:4002:54:27
106POLAK Ewa 672Tłuszcz BóbrTŁUSZCZK200:00:2300:43:1201:42:2702:54:28
107MARZEC Wojciech 640AmatorŻYWIECM200:00:2000:46:1801:40:4702:54:32
108GROHOWICZ Marek 495KRAKOWM100:00:2500:43:1401:36:5902:55:06
109BĄK Artur 499FC po 40tceKRAKÓWM200:00:1500:41:0601:38:0502:55:14
110ROMAŃSKI Grzegorz 660KrokusPORĘBA WIELKAM200:00:1000:40:2401:35:4302:55:23
111NOWACKI Roman 446KUTNOM200:00:2500:42:1601:35:3802:55:24
112DĄBROWSKI Patryk 494ŁOMŻAM100:00:1500:40:1901:37:1602:55:25
113SIMKA Kamil 413Forrest Gump TeamRZESZÓWM200:00:1300:39:4101:36:3302:55:34
114MUSZAŃSKA Alicja 514ULS ASW JUDO JASŁOJASŁOK200:00:2000:44:1901:43:4402:55:52
115BURTNY Przemysław 503Bizon BąkowiceOPOLEM200:00:0900:40:1701:34:2402:56:28
116BYLICA Paulina 669PGB sportowa paczkaKRAKÓWK200:00:0900:44:1101:44:5202:56:33
117BARCHAŃSKI Jakub 679Ja i mój JJŻORYM100:00:0600:42:3401:41:3602:56:41
118NIELIPIŃSKI Mateusz 468Muflon PrzysuchaPRZYSUCHAM100:00:2400:43:5201:40:5902:56:44
119BANERT Adam 443ARAŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:0700:39:3901:40:2502:57:05
120BOCZKOWSKA Justyna 658ZAKOPANEK300:00:0700:40:3101:41:2602:57:21
121ŁUCZYK Janusz 436Bóbr TłuszczWARSZAWAM200:00:2200:41:4301:42:3702:57:35
122KRAWCZYK Łukasz 604NaSpalonym.comBRZOZÓWKAM200:00:0900:43:5301:42:0102:59:11
123PIENIO Adam 535TUŁOWICEM100:00:0800:40:5801:39:3602:59:46
124KRÓL Łukasz 405KONSTANCIN-JEZIORNAM100:00:2100:43:0601:39:5102:59:52
125PRZYBYLA Patrycja 687ZORYK200:00:1700:42:1901:41:3003:00:20
126KONOBRODZKI Piotr 424SŁUPSKM300:00:1100:41:0901:41:2503:01:13
127OLEJNICZAK Piotr 690ŁÓDZM200:00:1700:47:1201:43:1703:02:14
128GAJEWSKA Izabella 479kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK200:00:0700:41:3201:39:5103:02:25
129ZDUNEK Józef 565Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM300:00:0500:40:2701:41:1603:02:42
130DURKIEWICZ Tomasz 407DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM200:00:1800:43:5801:41:3203:03:22
131KOT Tomasz 638KRAKÓWM200:00:1500:43:2301:44:3903:03:27
132CZERNECKI Jakub 612MYŚLENICEM100:00:1000:41:3601:43:4403:03:35
133DWORNIK Małgorzata 554KRAKÓWK100:00:1100:44:3201:43:2103:04:13
134BALCAREK Grzegorz 636DĄBROWA GÓRNICZAM100:00:1700:43:5601:44:2903:04:13
135BERGEL Tomasz 542TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM100:00:0300:40:2901:40:4003:04:24
136WÓJTOWICZ Zbigniew 466NOWA WIEŚM200:00:0400:42:1101:40:5703:04:51
137NIEDZIELA Edyta 664KRAKÓWK200:00:1800:48:1201:53:0103:05:09
138UCIEKLAK Dominik 487SKAWINAM200:00:1400:37:2701:32:3603:05:23
139PLEBAN Małgorzata 467GŁOSKÓWK100:00:2400:45:5901:43:4303:05:42
140KOPEĆ Mariusz 677Night Runners+POŁANIECM100:00:0400:42:0801:42:4203:05:47
141SZCZEPANIAK Karol 463Cross Straceńców Team GłogówGŁOGÓWM200:00:1100:40:5901:43:2103:05:47
142OLEJNICZAK Agnieszka 689ŁÓDŹK200:00:1700:47:1301:44:3303:05:48
143BIAŁASIK Bartosz 428Night RunnersKRAKÓWM100:00:1000:42:4701:39:5703:05:50
144BOBER Anna 476OSTROWIEC ŚW.K200:00:2200:44:2801:45:5503:07:02
144PIĘTA Marlena 471OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK200:00:2200:44:2801:45:5903:07:03
146PIÓRKOWSKA Aleksandra 584Biskupice Family TeamBISKUPICEK200:00:2700:49:0301:51:2403:07:03
147MAĆKOWSKI Łukasz 619TARNOBRZEGM200:00:1000:39:0401:33:1603:07:21
148FIGIEL Aleksandra 497FC po 40tceKRAKÓWK100:00:1600:44:3301:49:5403:07:46
149STĘPIEŃ Małgorzata 533FC po 40-tceKRAKÓWK100:00:1600:44:3301:49:5303:07:46
150MITRĘGA Paweł 623ŻYWIECM200:00:2100:46:1801:43:4903:09:03
151GUZIKOWSKA Dominika 518NIEPOŁOMICEK100:00:1200:44:5101:48:0803:09:32
152JABŁONKA Bartosz 685....CZERWIONKA-LESZCZYNYM200:00:1900:46:5001:48:4403:11:04
153KASTELIK Monika 686IRONiaBIELSKO BIAŁAK100:00:2000:46:4801:49:1103:11:16
154CIOSEK Beata 496CHORZÓWK200:00:0700:42:0601:40:1303:11:48
155ZIELIŃSKI Przemysław 617RADOMSKOM200:00:2400:42:1701:35:4003:12:36
156PĘKALSKA Dorota 637ŻYWIECK200:00:2000:46:1801:49:0903:13:01
157LISZKA Damian 511KATOWICEM200:00:1800:45:5201:46:0503:13:21
158KOCZUR Joanna 493Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWK200:00:2300:47:1601:50:3903:14:32
159MUCHA Grażyna 472KRAKÓWK200:00:2300:47:2001:48:2703:14:33
160KONKOLEWSKA Agnieszka 552NIEZDROWICEK200:00:1000:43:5001:44:0903:14:59
161JODŁOWSKI Dominik 553KRAKÓWM200:00:1400:44:5601:50:4503:15:03
162STARZYK Ewa 470TARNÓWK200:00:1100:45:0601:48:3803:17:10
163PÓŁTORZYCKI Piotr 401STOPA SŁUPSKSŁUPSKM200:00:0900:42:2201:49:4103:17:14
164WIERA Bogusław 643PSZCZYNAM200:00:0500:40:1901:34:3903:17:15
165GRAJNY Piotr 585Mocni PomocniLACHOWICEM200:00:1700:39:3501:32:0103:18:50
166GÓRNICKI Wojciech 513Road Runner PIPITYCHYM200:00:1200:44:4701:48:4103:19:23
167MATUSIEWICZ Karol 445ZĄBKIM200:00:0700:46:0501:49:2103:19:41
168KUPIŃSKI Daniel 579SIEDLCEM100:00:2200:47:5201:51:3203:20:07
169OLIWA Edward 540-KRAKÓWM300:00:2200:37:4101:27:5103:20:26
170HOŁUJ Andrzej 473KRAKÓWM300:00:1200:48:2101:50:2303:20:35
171TWOREK-KUCIA Monika 455MŁOSZOWAK200:00:1900:46:4901:51:3003:21:19
172MONETA Piotr 508Dzięcioł z chęcią pień ciąłSOSNOWIECM100:00:1400:41:5001:45:0403:22:27
173JĘDRZEJCZAK Bartosz 582Leonardo TeamŚRODA WLKP.M200:00:2500:46:5001:49:0803:22:36
174FIĄCEK Adam 427WYSOKA K/WROCŁAWIAM200:00:2300:45:5301:47:5403:23:44
175LIPIŃSKI Krzysztof 440TORUŃM200:00:2500:51:2901:57:4703:24:14
176JURASZCZYK Dominika 675Szkoda nocy, szkoda dniaŻORYK100:00:1400:48:1401:54:3503:25:33
177GRACA Ewelina 641OŚWIĘCIMK100:00:0200:48:3101:55:3703:26:08
178DUKIELSKI Grzegorz 521Stare DziadyWIELICZKAM200:00:1400:40:0801:50:3603:26:52
179POCIĘGIEL Michał 516RADZISZÓWM100:00:2300:47:3401:51:4803:27:24
180ZIÓŁEK Andrzej 631RYKOWISKONOWE GULCZEWOM200:00:2400:48:5401:55:2103:27:51
181BEDNARSKA Dorota 662RYKOWISKOPŁOCKK200:00:2400:48:5401:55:2503:27:52
182HETEL Adam 404Klub Bieracza EUROBYDGOSZCZM100:00:1600:49:4301:55:2503:29:15
183HETEL Beata 501BYDGOSZCZK100:00:1600:49:4301:55:2403:29:16
184WARAKOMSKI Tomasz 574Truchtacz MiechowiceBYTOMM300:00:2700:48:3601:50:1403:29:34
185MOCEK Paweł 414Bwotr.pl blog biegowyPSZÓWM200:00:1400:48:1701:57:5703:29:59
186KURZYDŁO Natalia 65642 do szczęściaIGOŁOMIAK100:00:2400:48:5201:57:2903:32:07
187URYĆ Dariusz 545BYTOMM200:00:0900:42:0101:48:0603:33:12
188PELCNER Marcin 598Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM200:00:1300:47:3401:55:3403:35:45
189PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 526PORANNY PATROL/EVIL TEAMOSIECZANYK100:00:1700:49:5701:58:2903:36:44
190CZYŻYKOWSKI Kordian 635KATOWICEM200:00:0400:43:4501:56:0003:38:49
191PRZYCHODKO Kamila 564Klub Biegacza JURUND SzczytnoSZCZYTNOK100:00:0400:49:0801:55:4703:39:32
192ŚMIGIELSKI Piotr 676KRAKÓWM200:00:2800:49:0301:55:2803:42:16
193STYPA Jerzy 437STO-nogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM300:00:1800:49:2601:57:2903:42:28
194KOCOLOWSKI Jurek 614KRAKOWM300:00:1200:48:2102:01:3403:42:30
195PAK Dominik 657SKAWAM100:00:1200:48:2202:01:3603:42:31
196MŁYŃSKI Tomasz 665BILCZAM100:00:1400:48:5401:55:5603:42:36
197JANIAK Mariusz 490czerwone kogutyRADZYMINM200:00:0000:51:0301:59:5403:42:52
198BANASZEWSKA Joanna 654OpusRangersTORUŃK100:00:2500:51:2902:04:1203:44:55
199MAZUREK Dariusz 483Wkurw_TeamSTALOWA WOLAM100:00:2800:39:2801:31:1403:46:32
200KĘSICKI Robert 548KATOWICEM100:00:0300:35:4701:29:0503:48:08
201STARZYK Sławek 673OŚWIĘCIMM200:00:2700:49:4802:03:3703:50:26
202RYSZAWA Joanna 480KOBYŁKAK100:00:0000:50:4002:09:3503:50:55
203LEWANDOWSKI Krzysztof 6681966ŁÓDŹM300:00:2600:48:5702:03:4103:51:42
204RADWAŃSKI Maciej 590WARSZAWAM100:00:1400:52:2302:08:2903:53:05
205STRZYŻ Ryszard 561CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM200:00:1600:50:1202:01:1003:54:19
206SZCZUREK Andrzej 568KRAKÓWM300:00:1300:48:0602:08:1603:54:47
207KRYPCZYK Katarzyna 492CHORZÓWK200:00:0800:45:1001:57:2003:56:06
208OTRĘBSKI Tomasz 588-OSWIECIMM200:00:2700:50:4102:03:3403:56:48
209KAIM Antoni 653MYŚLENICEM300:00:2200:48:5702:09:4103:58:41
210GIERADA Mateusz 620Night Runners GliwiceGLIWICEM100:00:1200:47:4402:03:4403:58:52
211KACUGA Maria 622BĘDZINK300:00:1500:55:0302:11:5803:58:53
212RZEPKA Magdalena 625Night Runners GliwiceGLIWICEK100:00:1200:47:4402:03:4703:58:54
213ZEMŁA Krzysztof 583CHRZANÓWM300:00:2600:49:4202:08:3304:00:47
214MZYK Fabian 534BBL MikołówORZESZEM200:00:1200:47:5902:09:5304:02:45
215MALINOWSKI Łukasz 580PĘCICEM100:00:2200:49:1402:01:3204:04:22
216GMITRZUK Robert 571Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM300:00:0500:50:2602:08:5104:07:44
217POZNAŃSKA Magdalena 629happy TRI friendsKRAKÓWK200:00:2600:55:1302:16:1804:14:41
217POZNAŃSKI Tomasz 628happy TRI friendsKRAKÓWM200:00:2500:55:1502:16:2904:14:47
219MACHAŁA Tomasz 475GLIWICEM200:00:2100:55:0302:16:2204:15:46
220KRUK Łukasz 556KATOWICEM200:00:1800:58:4002:14:2304:16:56
221JANIAK Aleksandra 570POZNAŃK100:00:1901:00:2202:37:5804:22:58
222ZDUNEK Waldemar 505BÓBR TŁUSZCZWOLOMINM300:00:2100:55:1702:26:3304:29:43
223MARCINKIEWICZ Katarzyna 507BÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAK200:00:2200:55:1502:26:3004:29:44
224POGOCKA Monika 599WARSZAWAK100:00:2000:57:3002:25:2404:34:34
RADWAŃSKA Małgorzata 591WARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF02:47:43 DNF04:50:47 DNF
DNCCABAJ Rafał 415Biegusiem.plMROZYM200:00:0800:56:2402:29:5505:11:57
227SZCZEPAŃSKA-BURZYŃSKA Karolina 484Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAK100:00:0001:55:12
228CZYŻ Karolina 633KRAKÓWK100:00:00
229 p600:00:00
230POLANSKI Adrian 601WARSZAWAM200:00:00
JAKUBIK Monika 618Gang ŁysychWARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF02:43:51 DNF DNF
WIĘCŁAWSKI Michał 418KRAKÓWM1DNF00:34:09 DNF01:21:12 DNF DNF
Znaleziono 232 wynik(ów)