1/2 MARATON BABIA GÓRA
REGATTA ULTRAMARATON BABIA GÓRA
Organizator : Kozica Fundacja Biegów Górskich
Data : 2017-06-10
Miejsce : Zawoja
Dystans : 23.5 km
Zgłoszonych : 290
Wystartowało : 232
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 225
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Nagrody
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP6_Plaj
5km
P3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
Czas
netto
23.5km
Czas
brutto
23.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1FALKOWSKI Krzysztof 586Woodward RunnersKRAKÓWM21M 300:00:0200:27:2301:05:0901:53:1302:20:18.9002:20:20.95 5:5810,0
2RDZANEK Michał 517nienerwowi biegaczeKRAKÓWM22M 400:00:0300:28:4101:08:2001:58:4402:25:54.6002:25:58.10+00:05:376:129,7
3TOPOLSKI Marcin 549BKB Victoria BrzeskoJADOWNIKIM23M 500:00:0300:30:3501:10:1002:03:1502:32:18.3502:32:21.55+00:12:006:289,3
4POKRZYK Zbigniew 500Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMM24M 600:00:0400:30:2201:11:2402:03:4702:32:32.2502:32:36.35+00:12:156:299,2
5WOLCZKO Grzegorz 609MAKÓW PODHALAŃSKIM25M 700:00:0200:31:0201:12:3502:04:5402:34:00.0002:34:02.65+00:13:416:339,2
6JÁNOŠ Filip 659Modransky skialpinistyMODRAM26M 1300:00:0100:31:1501:16:2102:11:2902:40:44.8002:40:46.15+00:20:256:508,8
7MACHALSKI Sebastian 464STRZELINM27M 2000:00:0600:33:2101:19:1502:17:5002:50:08.7002:50:15.30+00:29:547:148,3
8WOJCIECHOWSKI Wojciech 433FotoKulturaGLIWICEM28M 2200:00:0300:34:4101:22:1502:19:5202:50:36.1502:50:39.65+00:30:187:158,3
9PIOTROWSKI Michał 439Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM29M 2500:00:0300:32:0101:16:0502:16:4702:52:42.5502:52:46.50+00:32:257:208,2
10GAJEWSKI Marcin 478PRUSZKÓWM210M 2600:00:0700:33:4101:18:1302:19:1402:52:44.7002:52:52.00+00:32:317:218,2
11WIDZIAK Piotr 461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM211M 3300:00:1500:37:0501:24:0402:24:2802:56:20.8002:56:36.05+00:36:157:308,0
12WILCZYNSKI Kuba 652GIEBUŁTÓWM212M 3900:00:1700:37:2701:27:0102:28:0003:00:53.5503:01:11.50+00:40:507:417,8
13ZYZAŃSKI Pawel 634RADZIECHOWYM213M 4000:00:0600:36:4801:26:5602:28:1703:01:14.4503:01:21.00+00:41:007:427,8
14BOGACZ Radosław 409BIELSKO-BIAŁAM214M 4700:00:0500:38:1001:28:4602:32:4703:07:23.3503:07:28.40+00:47:077:587,5
15BIERNAT Jakub 639WisełkaKRAKÓWM215M 5000:00:1000:37:2001:28:3302:35:4703:10:58.1503:11:08.80+00:50:478:077,4
16PRĘCIKOWSKI Rysiek 684WIELICZKAM216M 5200:00:1100:39:0901:28:5402:35:3603:14:03.6003:14:15.55+00:53:548:157,3
17ŁATA Piotr 577KRAKÓWM217M 5400:00:1500:39:2801:32:0502:39:0503:15:28.0503:15:43.95+00:55:238:197,2
18FIGIEL Marek 498FC po 40tceKRAKÓWM218M 5500:00:1500:38:1301:30:3502:38:1103:16:11.5503:16:27.30+00:56:068:207,2
19HANKUS Łukasz 621ŻYWIECM219M 5600:00:0400:37:2001:33:3102:38:5903:16:23.8003:16:28.70+00:56:078:217,2
20ISKRZYCKI Andrzej 529RZESZÓWM220M 5700:00:1100:37:5201:28:5802:36:2703:16:37.3503:16:49.30+00:56:288:227,2
21KRASINSKI Marcin 600WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM221M 5900:00:0300:39:0301:33:0402:41:3803:17:20.1003:17:23.90+00:57:028:237,1
22KOZA Rafał 410ARA SilesiaŚWIĘTOCHŁOWICEM222M 6100:00:0700:38:0701:31:5402:41:3103:18:34.9003:18:42.50+00:58:218:277,1
23FATYGA Rafal 528CHORZOWM223M 6200:00:0700:37:4601:29:5802:39:1503:19:04.9503:19:12.55+00:58:518:287,1
24DZIUBA Emilian 408STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM224M 6300:00:1300:36:5401:28:2002:36:5603:19:51.9503:20:04.95+00:59:448:307,1
25SZCZEPANEK Piotr 578SZCZYTNOM225M 6600:00:0500:38:1901:29:4602:40:3003:21:50.4503:21:55.80+01:01:348:357,0
26MALEJKA Tomasz 647ZELOWM226M 6700:00:0400:37:5201:30:0202:44:0503:22:33.7003:22:38.40+01:02:178:377,0
27PASTWA Grzegorz 558Ultra Beskid Sport / GOPRJASIENICAM227M 6900:00:0500:36:0901:28:1002:42:1003:23:53.2503:23:59.20+01:03:388:406,9
28SKOLIMOWSKI Marcin 610GDYNIAM228M 7100:00:1600:41:3501:34:5502:46:2603:25:18.8003:25:35.05+01:05:148:446,9
29MAZUREK Tomasz 532kardia.plWARSZAWAM229M 7300:00:1900:43:1701:41:4502:52:2603:26:43.7003:27:03.55+01:06:428:476,8
30BĘBEN Robert 481Bbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM230M 7400:00:2300:42:3701:36:2802:48:1603:27:27.3503:27:51.10+01:07:308:496,8
31KOZIOŁ Paweł 525Poranny PatrolKRAKÓWM231M 7500:00:1700:44:5501:41:3502:51:3403:29:06.8503:29:24.20+01:09:038:536,7
32CHMIELEWSKI Tomasz 411BWOTR.PLŻORYM232M 7800:00:0600:38:5401:32:1002:48:4303:31:01.6503:31:08.40+01:10:478:586,7
33ANDRZEJEWSKI Dariusz 504WODZISŁAW ŚLĄSKIM233M 8100:00:0800:39:3101:35:0102:50:5203:32:33.4003:32:41.80+01:12:209:026,6
34CHRAPEK Paweł 661Gato NegroZACHEŁMNAM234M 8300:00:1800:39:3501:36:1002:54:2003:33:21.6003:33:40.20+01:13:199:046,6
35DYMIŃSKI Marcin 416Bóbr TłuszczZĄBKIM235M 8500:00:2200:39:1201:34:1202:51:1703:34:14.1503:34:36.80+01:14:159:066,6
36CYGANIK Michał 646CZUŁÓWM236M 8600:00:1600:40:1201:36:5202:51:0803:34:46.5503:35:02.60+01:14:419:086,6
37KONKOLEWSKI Maciek 551BROWAR FORTUNANIEZDROWICEM237M 8800:00:0900:39:3301:34:5102:51:1703:35:22.0503:35:31.80+01:15:109:096,5
38STACH Bogusław 670KRZESZOWICEM238M 9000:00:1900:41:0901:33:2402:51:0203:36:20.2003:36:39.70+01:16:189:126,5
39FRANKIEWICZ Ryszard 402Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM239M 9100:00:1600:42:1601:39:4702:52:2303:36:43.6003:37:00.30+01:16:399:136,5
40SZMAJDA Dominik 655ŁÓDŹM240M 9200:00:0500:37:0901:35:4302:54:1803:37:12.6503:37:18.15+01:16:579:146,5
41ZASADA Tomasz 616KRAKÓWM241M 9300:00:0900:40:0001:32:4302:51:4103:37:55.7503:38:05.55+01:17:449:166,5
42MARZEC Wojciech 640AmatorŻYWIECM242M 9400:00:2000:46:1801:40:4702:54:3203:39:23.3003:39:44.25+01:19:239:206,4
43ŁUCZYK Janusz 436Bóbr TłuszczWARSZAWAM243M 9500:00:2200:41:4301:42:3702:57:3503:39:56.1003:40:18.25+01:19:579:216,4
44ZWOLENKIEWICZ Sławomir 432LEŚNICAM244M 9600:00:1600:40:1501:35:5402:51:0603:40:23.3003:40:39.65+01:20:189:226,4
45SIMKA Kamil 413Forrest Gump TeamRZESZÓWM245M 9700:00:1300:39:4101:36:3302:55:3403:40:48.6503:41:02.00+01:20:419:236,4
46BĄK Artur 499FC po 40tceKRAKÓWM246M 9900:00:1500:41:0601:38:0502:55:1403:41:45.6003:42:01.20+01:21:409:266,4
47NOWACKI Roman 446KUTNOM247M 10000:00:2500:42:1601:35:3802:55:2403:41:51.9003:42:17.60+01:21:569:266,4
48ROMAŃSKI Grzegorz 660KrokusPORĘBA WIELKAM248M 10300:00:1000:40:2401:35:4302:55:2303:43:04.2503:43:15.10+01:22:549:296,3
49BANERT Adam 443ARAŚWIĘTOCHŁOWICEM249M 10400:00:0700:39:3901:40:2502:57:0503:43:48.0503:43:55.85+01:23:349:316,3
50OLEJNICZAK Piotr 690ŁÓDZM250M 10500:00:1700:47:1201:43:1703:02:1403:43:48.0503:44:05.50+01:23:449:316,3
51KRAWCZYK Łukasz 604NaSpalonym.comBRZOZÓWKAM251M 10600:00:0900:43:5301:42:0102:59:1103:44:11.1503:44:21.05+01:24:009:326,3
52BURTNY Przemysław 503Bizon BąkowiceOPOLEM252M 10800:00:0900:40:1701:34:2402:56:2803:44:35.6003:44:45.10+01:24:249:336,3
53UCIEKLAK Dominik 487SKAWINAM253M 11000:00:1400:37:2701:32:3603:05:2303:45:19.5503:45:34.35+01:25:139:356,3
54DURKIEWICZ Tomasz 407DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM254M 11400:00:1800:43:5801:41:3203:03:2203:47:01.5003:47:19.55+01:26:589:396,2
55KOT Tomasz 638KRAKÓWM255M 11500:00:1500:43:2301:44:3903:03:2703:47:06.5003:47:22.40+01:27:019:396,2
56MAĆKOWSKI Łukasz 619TARNOBRZEGM256M 11900:00:1000:39:0401:33:1603:07:2103:50:56.3503:51:07.05+01:30:469:496,1
57SZCZEPANIAK Karol 463Cross Straceńców Team GłogówGŁOGÓWM257M 12000:00:1100:40:5901:43:2103:05:4703:50:59.7503:51:11.05+01:30:509:496,1
58MITRĘGA Paweł 623ŻYWIECM258M 12100:00:2100:46:1801:43:4903:09:0303:52:41.0003:53:02.85+01:32:419:546,1
59JABŁONKA Bartosz 685....CZERWIONKA-LESZCZYNYM259M 12300:00:1900:46:5001:48:4403:11:0403:54:52.2503:55:11.50+01:34:509:596,0
60ZIELIŃSKI Przemysław 617RADOMSKOM260M 12400:00:2400:42:1701:35:4003:12:3603:56:56.7503:57:21.35+01:37:0010:046,0
61WÓJTOWICZ Zbigniew 466NOWA WIEŚM261M 12600:00:0400:42:1101:40:5703:04:5103:57:41.9503:57:46.20+01:37:2510:065,9
62JODŁOWSKI Dominik 553KRAKÓWM262M 12800:00:1400:44:5601:50:4503:15:0304:01:00.9004:01:15.60+01:40:5410:155,9
63WIERA Bogusław 643PSZCZYNAM263M 12900:00:0500:40:1901:34:3903:17:1504:02:27.1504:02:32.95+01:42:1210:195,8
64LISZKA Damian 511KATOWICEM264M 13000:00:1800:45:5201:46:0503:13:2104:02:17.9004:02:36.45+01:42:1510:185,8
65PÓŁTORZYCKI Piotr 401STOPA SŁUPSKSŁUPSKM265M 13100:00:0900:42:2201:49:4103:17:1404:04:24.7004:04:34.60+01:44:1310:245,8
66MATUSIEWICZ Karol 445ZĄBKIM266M 13500:00:0700:46:0501:49:2103:19:4104:08:49.3004:08:56.30+01:48:3510:355,7
67JĘDRZEJCZAK Bartosz 582Leonardo TeamŚRODA WLKP.M267M 13600:00:2500:46:5001:49:0803:22:3604:09:32.4004:09:58.05+01:49:3710:375,7
68ZIÓŁEK Andrzej 631RYKOWISKONOWE GULCZEWOM268M 13700:00:2400:48:5401:55:2103:27:5104:13:25.5504:13:49.60+01:53:2810:475,6
69LIPIŃSKI Krzysztof 440TORUŃM269M 13800:00:2500:51:2901:57:4703:24:1404:13:31.1504:13:56.50+01:53:3510:475,6
70GRAJNY Piotr 585Mocni PomocniLACHOWICEM270M 13900:00:1700:39:3501:32:0103:18:5004:13:42.3504:14:00.05+01:53:3910:475,6
71GÓRNICKI Wojciech 513Road Runner PIPITYCHYM271M 14200:00:1200:44:4701:48:4103:19:2304:16:52.1504:17:05.10+01:56:4410:555,5
72FIĄCEK Adam 427WYSOKA K/WROCŁAWIAM272M 14300:00:2300:45:5301:47:5403:23:4404:19:00.9504:19:24.20+01:59:0311:015,4
73MOCEK Paweł 414Bwotr.pl blog biegowyPSZÓWM273M 14400:00:1400:48:1701:57:5703:29:5904:19:27.4004:19:42.20+01:59:2111:025,4
74URYĆ Dariusz 545BYTOMM274M 14700:00:0900:42:0101:48:0603:33:1204:24:56.6504:25:06.35+02:04:4511:165,3
75PELCNER Marcin 598Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM275M 15000:00:1300:47:3401:55:3403:35:4504:29:43.7504:29:56.80+02:09:3511:285,2
76CZYŻYKOWSKI Kordian 635KATOWICEM276M 15100:00:0400:43:4501:56:0003:38:4904:34:11.0504:34:15.75+02:13:5411:405,1
77DUKIELSKI Grzegorz 521Stare DziadyWIELICZKAM277M 15200:00:1400:40:0801:50:3603:26:5204:35:05.7004:35:19.70+02:14:5811:425,1
78ŚMIGIELSKI Piotr 676KRAKÓWM278M 15400:00:2800:49:0301:55:2803:42:1604:36:27.8504:36:56.30+02:16:3511:455,1
79JANIAK Mariusz 490czerwone kogutyRADZYMINM279M 15500:00:0000:51:0301:59:5403:42:5204:41:42.3504:41:42.35+02:21:2111:595,0
80STARZYK Sławek 673OŚWIĘCIMM280M 15900:00:2700:49:4802:03:3703:50:2604:47:02.2004:47:29.25+02:27:0812:124,9
81STRZYŻ Ryszard 561CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM281M 16300:00:1600:50:1202:01:1003:54:1904:52:17.2504:52:34.10+02:32:1312:264,8
82OTRĘBSKI Tomasz 588-OSWIECIMM282M 16600:00:2700:50:4102:03:3403:56:4804:56:55.4004:57:22.45+02:37:0112:384,7
83MZYK Fabian 534BBL MikołówORZESZEM283M 16700:00:1200:47:5902:09:5304:02:4505:01:08.3005:01:20.40+02:40:5912:484,7
84POZNAŃSKI Tomasz 628happy TRI friendsKRAKÓWM284M 17100:00:2500:55:1502:16:2904:14:4705:13:19.8505:13:45.40+02:53:2413:204,5
85MACHAŁA Tomasz 475GLIWICEM285M 17200:00:2100:55:0302:16:2204:15:4605:18:09.6505:18:31.25+02:58:1013:324,4
86KRUK Łukasz 556KATOWICEM286M 17300:00:1800:58:4002:14:2304:16:5605:32:13.5505:32:32.10+03:12:1114:084,2
87POLANSKI Adrian 601WARSZAWAM287M 17500:00:00   
Niesklasyfikowani
DNCCABAJ Rafał 415Biegusiem.plMROZYM200:00:0800:56:2402:29:5505:11:5706:10:37.6006:10:45.80--
Znaleziono 88 wynik(ów)