Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2016-10-23 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 388 |
Wystartowało : | 337 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 334 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASPRZAK Radosław | 1281 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M-20 | 00:00:00 | |
2 | MATYSIEWICZ Piotr | 2312 | Inter Projekt | ZABRZE | M-20 | 00:00:00 | |
3 | BOK Marcin | 2099 | AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA / RAJSPORT ACTIVE | ŻĘDOWICE | M-20 | 00:00:01 | |
4 | BIELIŃSKI Piotr | 2266 | Sokół Knurów/Rydz Team | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M-20 | 00:00:01 | |
5 | SZYMAŃSKI Paweł | 3 | Niewymiękacze / Tenneco Automotive | KATOWICE | M-20 | 00:00:02 | |
6 | REMPUSZEWSKI Mateusz | 2137 | CHUDÓW | M-20 | 00:00:02 | ||
7 | SZYMAŃSKI Bartosz | 2296 | Niewymiękacze | KATOWICE | M-30 | 00:00:02 | |
8 | SOPEL Arkadiusz | 2329 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | M-40 | 00:00:02 | |
9 | BEDNARZ Jakub | 2200 | POGORIA BIEGA | DĄBROWA GÓRNICZA | M-30 | 00:00:02 | |
10 | JASIOK Michał | 2191 | asseco | TARNOWSKIE GÓRY | M-30 | 00:00:02 | |
11 | BABULA Przemysław | 2317 | AZS AGH Kraków | GLIWICE | M-20 | 00:00:02 | |
12 | SURMAN Julia | 2220 | KATOWICE | K-16 | 00:00:03 | ||
13 | BATORYNA Aleksander | 18 | BĘDZIN | M-30 | 00:00:03 | ||
14 | LEWICKA Elżbieta | 2178 | niezrzeszona | KNURÓW | K-40 | 00:00:03 | |
15 | OLEJNIK Rafał | 2145 | CHORZÓW | M-40 | 00:00:03 | ||
16 | BUJNOWSKI Artur | 2089 | KB Endurance Solidarni Knurów/Sokół Knurów | KNURÓW | M-20 | 00:00:03 | |
17 | BESSA Ricardo | 2335 | M-30 | 00:00:03 | |||
18 | BOBEREK Grzegorz | 2270 | POGORIA BIEGA | DĄBROWA GÓRNICZA | M-40 | 00:00:04 | |
19 | BRODEK Andrzej | 2006 | GLIWICE | M-40 | 00:00:04 | ||
20 | PIETRZYK Agnieszka | 35 | K-30 | 00:00:04 | |||
21 | LEGUTKO Piotr | 2003 | -- | GLIWICE | M-30 | 00:00:04 | |
22 | KAUF Damian | 2219 | ZBROSLAWICE | M-30 | 00:00:04 | ||
23 | PIKUL Wiktoria | 3077 | KK Tramwajarz Łódź | GLIWICE | K-16 | 00:00:04 | |
24 | SZABELSKI Krzysztof | 2235 | Future Processing Running Team | GLIWICE | M-20 | 00:00:05 | |
25 | LENART Konrad | 2139 | MICHAŁOWICE -WIEŚ | M-30 | 00:00:05 | ||
26 | TRZOPEK Marcin | 2041 | UJSOŁY | M-20 | 00:00:05 | ||
27 | OCHMAN Paweł | 2100 | Future Processing Running Team | GLIWICE | M-30 | 00:00:05 | |
28 | KNEBEL Krzysztof | 2307 | ZABRZE | M-30 | 00:00:05 | ||
29 | KOTRA Jacek | 44 | LUK Jestok | GLIWICE | M-30 | 00:00:06 | |
30 | MERMON Artur | 2076 | GLIWICE | M-50 | 00:00:07 | ||
31 | FILIPIAK Beata | 2328 | KADRA BOBREK -CENTRUM | BYTOM | K-40 | 00:00:09 | |
32 | PACANA Patryk | 2181 | Drużyna Świętego Marcina | TARNOWSKIE GÓRY | M-20 | 00:00:09 | |
33 | HERZ Krzysztof | 2122 | FUCHS OIL TEAM | TYCHY | M-20 | 00:00:10 | |
34 | JURECZKO Joanna | 2151 | miechowicka grupa biegowa | BYTOM | K-20 | 00:00:10 | |
35 | BUGAJCZYK Piotr | 2254 | BYTOM | M-20 | 00:00:10 | ||
36 | BOK Piotr | 2098 | ŻĘDOWICE | M-40 | 00:00:11 | ||
37 | SŁOMKOWSKI Mateusz | 2211 | WŁOCŁAWEK | M-20 | 00:00:12 | ||
38 | KUŚ Andrzej | 10 | Pure Forum Gliwice | GLIWICE | M-30 | 00:00:12 | |
39 | KŁOSOK Adam | 2047 | MARKLOWICE | M-30 | 00:00:12 | ||
40 | JUSZCZAK Ewa | 2052 | GLIWICE | K-50 | 00:00:13 | ||
41 | GOGOLIN Jerzy | 2087 | ZABRZE | M-60 | 00:00:14 | ||
42 | GÓRA Marek | 2242 | TARNOWSKIE GÓRY | M-40 | 00:00:14 | ||
43 | BIENIECKI Marek | 20 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | M-16 | 00:00:16 | |
44 | GUŁA Błażej | 2262 | GLIWICE | M-30 | 00:00:16 | ||
45 | JANOWSKI Piotr | 2188 | GLIWICE | M-50 | 00:00:17 | ||
46 | PYTEL Adam | 2304 | ZABRZE | M-30 | 00:00:18 | ||
47 | STAWINOGA Janusz | 2166 | ZABRZE | M-40 | 00:00:20 | ||
48 | PŁACHTA Marek | 2338 | Inter Projekt | RUDA ŚLĄSKA | M-30 | 00:00:21 | |
49 | GOŁĘBIOWSKI Marek | 2186 | GLIWICE | M-30 | 00:00:22 | ||
50 | KAMIŃSKA Aleksandra | 2094 | GLIWICE | K-20 | 00:00:23 | ||
51 | CISZOWSKI Adam | 2150 | ZAWIERCIE | M-30 | 00:00:23 | ||
52 | JEGLA Sebastian | RUDA ŚLĄSKA | M-40 | 00:00:23 | |||
53 | BIELECKI Adam | 1 | Chateau Chalin | BIELSKO-BIAŁA | M-40 | 00:00:24 | |
54 | ŻEROMSKI Stefan | 2205 | GLIWICE | M-50 | 00:00:24 | ||
55 | BROŻEK Anna | 2073 | GLIWICE | K-30 | 00:00:24 | ||
56 | KOMAR Anna | 2074 | GLIWICE | K-30 | 00:00:24 | ||
57 | BRATEK Maja | 2349 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Mieszkanki Gliwic | 00:00:24 | |
58 | GRUCEL Damian | 2199 | GBC Runners | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M-30 | 00:00:24 | |
59 | KACZKIEWICZ Agnieszka | 1242 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K-40 | 00:00:25 | |
60 | BANASZEWSKA Aleksandra | 2252 | GBC runners | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K-20 | 00:00:25 | |
61 | DENKOWSKI Wojciech | 2320 | SBRT GLIWICE | GLIWICE | M-50 | 00:00:25 | |
62 | DOBOSZ Daniel | 2311 | GLIWICE | M-40 | 00:00:25 | ||
63 | BRATEK Łukasz | 2348 | OTK Rzeżnik | GLIWICE | M-40 | 00:00:25 | |
64 | FOLTYN Armin | 2343 | KĘSZIERZYN-KOŻLE | M-40 | 00:00:26 | ||
65 | SIERADZKA Agnieszka | 2057 | Biegaj z trenerami Gliwice | GLIWICE | K-30 | 00:00:26 | |
66 | HEHLMANN Beata | 2344 | KĘSZIERZYN-KOŻLE | K-40 | 00:00:26 | ||
67 | SIERADZKI Dariusz | 2067 | Biegaj z trenerami | GLIWICE | M-30 | 00:00:27 | |
68 | ŻBEL Michał | 2294 | ZEBRZYDOWICE | M-30 | 00:00:27 | ||
69 | GŁUŚNIEWSKI Jacek | 2046 | PLASTIC OMNIUM | GLIWICE | M-30 | 00:00:29 | |
70 | CUL Aleksandra | 339 | PLASTIC OMNIUM | GLIWICE | K-20 | 00:00:30 | |
71 | BRYŁA Grzegorz | 2116 | KNURÓW | M-40 | 00:00:30 | ||
72 | CZAJA Ewa | 2189 | KATOWICE | K-20 | 00:00:31 | ||
73 | JAWOR Magdalena | 2192 | CZELADŹ | K-20 | 00:00:31 | ||
74 | USZYŃSKA Aldona | 8 | GLIWICE | K-40 | 00:00:31 | ||
75 | WANDEL Ewa | 2055 | WILKASY | K-20 | 00:00:32 | ||
76 | KOZIK Bartlomiej | 2324 | GLIWICE | M-30 | 00:00:33 | ||
77 | STANISLAWISZYN Małgorzata | 2127 | GLIWICE | K-40 | 00:00:33 | ||
78 | NOWALIŃSKI Grzegorz | 2169 | KNURÓW | M-20 | 00:00:34 | ||
79 | PACANA Krzysztof | 2180 | TARNOWSKIE GÓRY | M-20 | 00:00:34 | ||
80 | SAMOL Grzegorz | 2034 | GLIWICE | M-50 | 00:00:35 | ||
81 | BUBAŁA Dawid | 32 | TL Pogoń Ruda Śląska | RUDA ŚLĄSKA | M-16 | 00:00:35 | |
82 | SZWARCZYŃSKI Michał | 2036 | GLIWICE | M-30 | 00:00:37 | ||
83 | OPALIŃSKI Tomasz | 2286 | Good Time Sport | GLIWICE | M-30 | 00:00:41 | |
84 | PROCEK Łukasz | 33 | Nakatzu Gliwice | GLIWICE | M-30 | 00:00:41 | |
85 | PAKULSKI Przemysław | 2042 | JW 3946 Bytom | GLIWICE | M-20 | 00:00:42 | |
86 | GRYNKIEWICZ-SUDNIK Maciej | 2115 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:42 | ||
87 | KOLAKOWSKI Fabian | 25 | Night Runners Gliwice | PYSKOWICE | M-16 | 00:00:42 | |
88 | ZAREMBA Tadeusz | 2154 | ----------- | GLIWICE | M-60 | 00:00:43 | |
89 | BOCZAROWSKA Barbara | 16 | K-30 | 00:00:44 | |||
90 | MIZERA Robert | 2291 | GLIWICE | M-40 | 00:00:45 | ||
91 | MIZERA Mateusz | 2290 | GLIWICE | M-16 | 00:00:45 | ||
92 | CIUMAN Piotr | 2336 | GLIWICE | M-20 | 00:00:45 | ||
93 | SUBIK Tomasz | 2028 | GLIWICE | M-30 | 00:00:45 | ||
94 | OCHAB Józefina | 2065 | GLIWICE | K-20 | 00:00:46 | ||
94 | VEGA ZUMETA Brygida | 2321 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K-30 | 00:00:46 | |
96 | CUPIAŁ Jakub | 2105 | ArtGroup | GLIWICE | M-20 | 00:00:46 | |
97 | MISIEK Jolanta | 2110 | GB Gwarek Tarnowskie Góry | TARNOWSKIE GÓRY | K-40 | 00:00:47 | |
98 | WOJAKOWSKA Katarzyna | 2280 | ZABRZE | K-30 | 00:00:47 | ||
99 | WOJAKOWSKI Krzysztof | 2295 | ZABRZE | M-40 | 00:00:47 | ||
100 | POPCZYK Piotr | 2097 | ŻERNICA | M-30 | 00:00:48 | ||
101 | SKRZYPCZAK Michał | 2027 | GLIWICE | M-30 | 00:00:49 | ||
102 | CUPIAŁ Joanna | 2281 | OPOLE | K-20 | 00:00:51 | ||
103 | DOMAGALSKI Mirek | 2058 | GLIWICE | M-30 | 00:00:51 | ||
104 | PIOTROWSKI Jarosław | 2118 | Fuchs Oil Team | GLIWICE | M-40 | 00:00:51 | |
105 | CUPIAŁ Dawid | 2284 | GLIWICE | M-20 | 00:00:52 | ||
106 | ZIELIŃSKI Sebastian | 2265 | ZABRZE | M-30 | 00:00:52 | ||
107 | OGONOWSKI Edward | 2285 | OPOLE | M-60 | 00:00:52 | ||
108 | LASAK Aleksandra | 2277 | FC Knurów/Combat 56 | KNURÓW | K-20 | 00:00:53 | |
109 | WARZECHA Krzysztof | 40 | M-40 | 00:00:53 | |||
110 | DOROS Adam | 2288 | ZABRZE | M-40 | 00:00:54 | ||
111 | KUBIT Janusz | 2204 | GLIWICE | M-50 | 00:00:54 | ||
112 | BALCER Weronika | 2153 | GLIWICE | K-20 | 00:00:54 | ||
113 | JAKUBIK Witold | 2129 | PRZEZCHLEBIE | M-60 | 00:00:54 | ||
114 | SZKLARZ Sebastian | 2059 | GLIWICE | M-30 | 00:00:54 | ||
115 | USZYŃSKI Grzegorz | 6 | GLIWICE | M-40 | 00:00:54 | ||
116 | PANKIEWICZ Katarzyna | 2345 | GrupaCmyki | GLIWICE | K-40 | 00:00:55 | |
117 | KUBIT Tomasz | 2203 | GLIWICE | M-20 | 00:00:55 | ||
118 | MILKOWSKI Bartosz | 2271 | GLIWICE | M-30 | 00:00:56 | ||
119 | WÓJTOWICZ Błażej | 2068 | ŁÓDŹ | M-20 | 00:00:56 | ||
120 | BICZYSKI Paweł | 2196 | PSYCHONAUCI | KNURÓW | M-30 | 00:00:56 | |
121 | BRZEŹNIAK Krzysztof | 2323 | RUDA ŚLĄSKA | M-30 | 00:00:56 | ||
122 | NOWAK Mateusz | 2287 | GLIWICE | M-20 | 00:00:56 | ||
123 | GĘBCZYŃSKI Paweł | 2202 | GLIWICE | M-30 | 00:00:57 | ||
124 | RYBAK Andrzej | 2157 | Hirschvogel Components Poland | ZABRZE | M-20 | 00:00:57 | |
125 | TURCZYN Mateusz | 2162 | Hirschvogel Components Poland | GLIWICE | M-20 | 00:00:57 | |
126 | BOMBA Marcin | 2043 | PLASTIC OMNIUM | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M-30 | 00:00:57 | |
127 | BAL-BURZAWA Renata | 2159 | Hirschvogel Components Poland | TYCHY | K-30 | 00:00:58 | |
128 | KLĘBOWSKI Sebastian | 2251 | BYTOM | M-40 | 00:00:58 | ||
129 | ŁUKASZEWSKA Justyna | 2070 | GLIWICE | K-30 | 00:00:59 | ||
130 | PEŁKA Joanna | 2143 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K-30 | 00:01:00 | ||
131 | DOMAGALSKA Justyna | 2144 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K-30 | 00:01:00 | ||
132 | WYSZOMIRSKI Robert | 2217 | GLIWICE | M-30 | 00:01:00 | ||
133 | JANUSZ Radosław | 2225 | KNURÓW | M-30 | 00:01:00 | ||
134 | LUDYGA Sebastian | 2229 | KNURÓW | M-20 | 00:01:00 | ||
135 | WYCIŚLIK Wioleta | 2064 | GLIWICE | K-20 | 00:01:01 | ||
136 | SKWARA Katarzyna | 2161 | Hirschvogel Components Poland | GLIWICE | K-30 | 00:01:01 | |
137 | JASIŃSKI Tomasz | 27 | GLIWICE | M-40 | 00:01:01 | ||
138 | WÓJCIK Justyna | 2163 | Hirschvogel Components Poland | GLIWICE | K-20 | 00:01:02 | |
139 | WICHRZYCKA Katarzyna | 2273 | GLIWICE | K-20 | 00:01:02 | ||
140 | WYCIŚLIK Marcin | 2156 | Hirschvogel Components Poland | GLIWICE | M-30 | 00:01:02 | |
141 | KIJANKA Damian | 2158 | Hirschvogel Components Poland | GLIWICE | M-20 | 00:01:03 | |
142 | ZEGARTOWSKI Grzegorz | 2101 | GLIWICE | M-40 | 00:01:03 | ||
143 | KLESZCZ Marcin | 2255 | GLIWICE | M-30 | 00:01:03 | ||
144 | ZAWADA Paweł | 2050 | SOK | GLIWICE | M-30 | 00:01:03 | |
145 | ŁUCZAK Marek | 2207 | GLIWICE | M-20 | 00:01:04 | ||
146 | SZABRA Dawid | 2135 | CHORZÓW | M-20 | 00:01:05 | ||
147 | ZEGARTOWSKI Michał | 2282 | GLIWICE | M-30 | 00:01:05 | ||
148 | OKOŃ Zdzisław | 2174 | KNURÓW | M-60 | 00:01:06 | ||
149 | OKOŃ Elżbieta | 2201 | GIERAŁTOWICE | K-30 | 00:01:06 | ||
150 | DZIAŁKOWSKI Adam | 2208 | ORNONTOWICE | M-40 | 00:01:06 | ||
151 | MAZUR Krzysztof | 2194 | UNISONO | SOSNOWIEC | M-20 | 00:01:07 | |
152 | DEWOR Marek | 2244 | Opel Active Team | OSSY | M-40 | 00:01:07 | |
153 | PIETRZAK-DZIKOWSKA Wioletta | 2037 | KNURÓW | K-30 | 00:01:07 | ||
154 | DURAJ Michał | 2276 | GLIWICE | M-20 | 00:01:07 | ||
155 | JAKUBIAK Arkadiusz | 2164 | Opel Active Team | GLIWICE | M-40 | 00:01:08 | |
156 | PAWLIK Michał | 2092 | GLIWICE | M-30 | 00:01:08 | ||
157 | KIEREPKA Justyna | 2212 | GLIWICE | K-20 | 00:01:08 | ||
158 | ŚWIERC Ewelina | 2146 | Progresja Bytom | BYTOM | K-20 | 00:01:09 | |
159 | SZCZECH Krzysztof | 2117 | GLIWICE | M-40 | 00:01:09 | ||
160 | PLOCH Karolina | 2195 | PYSKOWICE | K-30 | 00:01:09 | ||
161 | FIJAŁKOWSKA Małgorzata | 2102 | TARNOWSKIE GÓRY | K-30 | 00:01:10 | ||
162 | GOCYK Patrycja | 2090 | TARNOWSKIE GÓRY | K-30 | 00:01:10 | ||
163 | PYTEL Klaudia | 2053 | Night Runners Zabrze | ZABRZE | K-40 | 00:01:11 | |
164 | HENDRYK Leszek | 2140 | 1/2 Fajna Ferajna | GLIWICE | M-30 | 00:01:11 | |
165 | ZIMNY Marcin | 2269 | '1/2 Fajna Ferajna' | GLIWICE | M-30 | 00:01:11 | |
166 | OPIOŁA Tomasz | 2331 | GLIWICE | M-30 | 00:01:11 | ||
167 | KŁĘBEK Barbara | 2148 | Runners Wojkowice Team | WOJKOWICE | K-40 | 00:01:13 | |
168 | BOREK Jadwiga | 2093 | KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K-30 | 00:01:13 | |
169 | LIPIŃSKA Anita | 2216 | GLIWICE | K-20 | 00:01:13 | ||
170 | ROSADA Zdzisław | 2023 | GLIWICE | M-50 | 00:01:13 | ||
171 | MACIEJCZYK Marcin | 2302 | FAMILIA | WARSZAWA | M-30 | 00:01:14 | |
172 | CAPUTA Michał | 2261 | GLIWICE | M-30 | 00:01:14 | ||
173 | ZARUDZKI Łukasz | 2022 | nothing to fear | GLIWICE | M-40 | 00:01:14 | |
174 | ZAWIŚLAK Dawid | 2226 | Runners Wojkowice Team | PIEKARY ŚLĄSKIE | M-20 | 00:01:14 | |
175 | WYSOCKA Magdalena | 2325 | Ochajo Run & Friends | RYBNIK | K-40 | 00:01:14 | |
176 | KASZUB-DEDYK Katarzyna | 2040 | GLIWICE | K-20 | 00:01:14 | ||
177 | WAJMAN Katarzyna | 2142 | Step Run | GLIWICE | K-30 | 00:01:15 | |
178 | CYBA Marek | 2123 | GLIWICE | M-40 | 00:01:15 | ||
179 | URBAŃCZYK Agnieszka | 2141 | Night Runners Gliwice | BRUDZOWICE | K-40 | 00:01:15 | |
180 | KACZMARSKI Jacek | 2239 | BYTOM | M-30 | 00:01:16 | ||
181 | KOZŁOWSKA Sandra | 2215 | PYSKOWICE | K-20 | 00:01:16 | ||
182 | RUTKOWSKI Bartłomiej | 2313 | GLIWICE | M-20 | 00:01:16 | ||
183 | WIAZANIA Marek | 2168 | GLIWICE | M-40 | 00:01:16 | ||
184 | FURMAN Michał | 2298 | Ochajo run & friends | KRAKÓW | M-30 | 00:01:16 | |
185 | SOBOLEWSKA Agnieszka | 2214 | GLIWICE | K-30 | 00:01:16 | ||
186 | OPILSKI Mateusz | 2234 | KNURÓW | M-20 | 00:01:16 | ||
187 | KALINKA-BASZUN Daria | 2283 | GLIWICE | K-30 | 00:01:16 | ||
188 | ZAJAC Mateusz | 2227 | GLIWICE | M-30 | 00:01:17 | ||
189 | WALIGÓRA Julia | 2155 | BBL Kędzierzyn-Koźle | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K-16 | 00:01:17 | |
190 | JONASZ Julia | 2222 | GLIWICE | K-30 | 00:01:17 | ||
191 | DRAGON Karolina | 2213 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K-30 | 00:01:17 | |
192 | SZCZECHLA Ewa | 2241 | GLIWICE | K-20 | 00:01:17 | ||
193 | GRUCHAŁA Anna | 2250 | MK Team | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K-30 | 00:01:17 | |
194 | EICHHORN Danuta | 2197 | STANISZCZE WIELKIE | K-40 | 00:01:17 | ||
195 | BIEŃKOWSKA Maria | 2172 | GLIWICE | K-20 | 00:01:18 | ||
196 | TARNOWSKA Edyta | 2025 | GLIWICE | K-20 | 00:01:18 | ||
197 | MIŁKOWSKI Andrzej | 2263 | GLIWICE | M-50 | 00:01:18 | ||
198 | WALIGÓRA Marta | 2179 | BBL Kędzierzyn-Koźle | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K-16 | 00:01:18 | |
199 | SZEWCZYK Krystyna | 2033 | GLIWICE | K-20 | 00:01:18 | ||
200 | WALASZCZYK Tomasz | 2063 | Run & Fun | GLIWICE | M-30 | 00:01:19 | |
201 | ŁAZOWSKI Marcin | 2126 | GLIWICE | M-30 | 00:01:19 | ||
202 | ZEMŁA Dorota | 2086 | GLIWICE | K-16 | 00:01:19 | ||
203 | KOBIERSKA Anna | 2015 | ból to słabość opuszczająca ciało | GLIWICE | K-20 | 00:01:19 | |
204 | JELEŃ Michał | 2077 | GLIWICE | M-40 | 00:01:20 | ||
205 | ZIOMEK Katarzyna | 2128 | BYTOM | K-30 | 00:01:20 | ||
206 | CYBULSKA Marta | 12 | GLIWICE | K-30 | 00:01:20 | ||
207 | DONIGIEWICZ Mariusz | 7 | GLIWICE | M-30 | 00:01:21 | ||
208 | NOWAKOWSKA Agnieszka | 2334 | HAPPY RUNNERKA :) | GLIWICE | K-30 | 00:01:21 | |
209 | TRELA Marcin | 2350 | KNURÓW | M-30 | 00:01:21 | ||
210 | MIERZEJEWSKI Jacek | 2004 | AMATOR | RUDY | M-40 | 00:01:22 | |
211 | KRYSTEK Marcin | 2330 | PARZYMIECHY | M-40 | 00:01:22 | ||
212 | SAMUL Mirosław | 2293 | Dragomiro | GLIWICE | M-40 | 00:01:22 | |
213 | FILIPCZYK Anna | 2221 | KATOWICE | K-30 | 00:01:22 | ||
214 | HERMAN Anna | 2248 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K-40 | 00:01:22 | ||
215 | ŻOŁNOWSKI Piotr | 2257 | GLIWICE | M-30 | 00:01:22 | ||
216 | RAZMUS Katarzyna | KNURÓW | K-30 | 00:01:22 | |||
217 | TENEROWICZ Anna | 2005 | bieganka | GLIWICE | K-40 | 00:01:22 | |
218 | JUROWICZ Daniel | 2289 | KATOWICE | M-20 | 00:01:23 | ||
219 | PRUCHNIK Andrzej | 2299 | GLIWICE | M-50 | 00:01:23 | ||
220 | KUKUCZKA Ewa | 2187 | GLIWICE | K-30 | 00:01:23 | ||
221 | WYLĘŻEK Piotr | 2066 | DĄBROWA GÓRNICZA | M-20 | 00:01:23 | ||
222 | JUROWICZ Łukasz | 2292 | KATOWICE | M-30 | 00:01:24 | ||
223 | KUPISZEWSKI Tomasz | 2045 | PLASTIC OMNIUM | GLIWICE | M-20 | 00:01:24 | |
224 | PAWLAK Adam | 2310 | Kto ich tu wpuścił? | GLIWICE | M-30 | 00:01:24 | |
225 | JUROWICZ Damian | 2010 | KATOWICE | M-20 | 00:01:24 | ||
226 | KRZEMIŃSKI Kamil | 2243 | KNURÓW | M-20 | 00:01:24 | ||
227 | RATKA Dawid | 2247 | WYRY | M-20 | 00:01:24 | ||
228 | PIERNIKARCZYK Mirela | 2020 | PRZEZCHLEBIE | K-30 | 00:01:25 | ||
229 | JUROWICZ Mariusz | 2260 | KATOWICE | M-20 | 00:01:25 | ||
230 | SOKOŁOWSKI Łukasz | 2081 | Biegamy nie śpimy :) | GLIWICE | M-30 | 00:01:25 | |
231 | SIKORSKA Katarzyna | 2322 | GLIWICE | K-30 | 00:01:26 | ||
232 | PEREK Justyna | 2268 | GTT Inter Projekt | GLIWICE | K-30 | 00:01:26 | |
233 | ADAMEK Marcin | 2346 | GLIWICE | M-30 | 00:01:26 | ||
234 | KUBICA Bożena | 2278 | ORNONTOWICE BIEGA | ORNONTOWICE | K-40 | 00:01:27 | |
235 | EICHHOF Joanna | 2011 | GLIWICE | K-30 | 00:01:27 | ||
236 | SZWIEC Sandra | 2171 | Ornontowice Biega | ORNONTOWICE | K-20 | 00:01:27 | |
237 | DUDZICZ Anna | 2264 | GLIWICE | K-40 | 00:01:27 | ||
238 | MARCZAK Paweł | 2308 | GLIWICE | M-30 | 00:01:28 | ||
239 | LASKOWSKA Katarzyna | 2014 | Biegaj z Trenerami Gliwice | GLIWICE | K-40 | 00:01:28 | |
240 | MĄCZYŃSKA Agnieszka | 2279 | GLIWICE | K-40 | 00:01:28 | ||
241 | NICIŃSKI Denis | 2228 | RUDA ŚLĄSKA | M-20 | 00:01:28 | ||
242 | KONICZEK Marek | 2297 | GLIWICE | M-50 | 00:01:29 | ||
243 | WARYCH Beata | 2024 | CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA | BEDZIN | K-40 | 00:01:29 | |
244 | ŻYMŁA Maciej | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M-30 | 00:01:29 | |||
245 | STRZYŻ Ryszard | 13 | CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA | CHORZÓW | M-40 | 00:01:29 | |
246 | SITARZ Sabina | 2223 | ZABRZE | K-30 | 00:01:30 | ||
247 | RADZIKOWSKA-BUCHAŁA Magdalena | 2238 | ZABRZE | K-30 | 00:01:30 | ||
248 | POKLUDA Radosław | 2237 | tabelaofert.pl | TARNOWSKIE GÓRY | M-40 | 00:01:30 | |
249 | BURDA Krzysztof | 1286 | RYBNIK | M-40 | 00:01:30 | ||
250 | SŁABOŃ Roma | 2001 | ROMINATOR | GLIWICE | K-30 | 00:01:30 | |
251 | GARNCARZ Jakub | 2259 | DĄBROWA GÓRNICZA | M-30 | 00:01:31 | ||
252 | CZĄSTKIEWICZ Alicja | 2069 | GLIWICE | K-30 | 00:01:31 | ||
253 | WESOŁOWSKI Marcin | 2315 | GLIWICE | M-30 | 00:01:31 | ||
254 | CZAPELKA Michał | 2316 | RUDA ŚLĄSKA | M-30 | 00:01:31 | ||
255 | SITARZ Marek | 2224 | ZABRZE | M-30 | 00:01:31 | ||
256 | JABŁKIEWICZ Rafał | 1253 | RYBNIK | M-30 | 00:01:31 | ||
257 | NIEWIEDZIOŁ Robert | 2342 | BYTOM | M-20 | 00:01:32 | ||
258 | ZAPOTOCZNY Przemek | 2083 | GLIWICE | M-40 | 00:01:32 | ||
259 | KOPPEL Bartłomiej | 2107 | ArtGroup | GLIWICE | M-30 | 00:01:32 | |
260 | MICHULEC Kuba | 2106 | ArtGroup | BYTOM | M-20 | 00:01:32 | |
261 | PALEJ Leszek | 2314 | Warsztat Koszulkowy Testing Team | ZABRZE | M-50 | 00:01:32 | |
262 | MAREK Tomasz | 2071 | GLIWICE | M-30 | 00:01:32 | ||
263 | MAREK Robert | 2075 | GLIWICE | M-40 | 00:01:32 | ||
264 | ZAPOTOCZNA Renata | 2082 | GLIWICE | K-40 | 00:01:33 | ||
265 | WÓJCIK Józefa | 2125 | amator | GLIWICE | K-50 | 00:01:33 | |
266 | HODOR Robert | 2193 | BYTOM | M-40 | 00:01:33 | ||
267 | GORAJ-ZAJĄC Aleksandra | c18 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K-40 | 00:01:33 | |
268 | KOSMACZEWSKA Anna | 2031 | GLIWICE | K-30 | 00:01:33 | ||
269 | DOWEJKO Katarzyna | 2049 | GLIWICE | K-30 | 00:01:34 | ||
270 | ZIĘTEK Anna | 2032 | KNURÓW | K-20 | 00:01:34 | ||
271 | CHWAŁ Karolina | 2038 | PLASTIC OMNIUM | TOSZEK | K-20 | 00:01:34 | |
272 | LESISZ Katarzyna | 2339 | ZABRZE | K-40 | 00:01:34 | ||
273 | SMOLARCZYK Michał | 2333 | GLIWICE | M-30 | 00:01:34 | ||
274 | KNEBEL Patrycja | 2152 | ZABRZE | K-30 | 00:01:35 | ||
275 | KLEMCZAK Szymon | 2209 | GLIWICE | M-16 | 00:01:35 | ||
276 | DULINIEC Karolina | 2230 | GLIWICE | K-16 | 00:01:35 | ||
277 | KLEMCZAK Ewa | 2210 | GLIWICE | K-40 | 00:01:35 | ||
278 | BAJEK Dorota | 23 | GLIWICE | K-30 | 00:01:35 | ||
279 | MUSIAŁ Bozena | 2340 | ZABRZE | K-30 | 00:01:35 | ||
280 | WÓJCIK Anna | 2231 | Step-Danca Run | GLIWICE | K-30 | 00:01:36 | |
281 | MAZURCZAK Diana | 2303 | OPOLE | K-20 | 00:01:36 | ||
282 | WOJTUKIEWICZ Justyna | 2147 | GLIWICE | K-30 | 00:01:36 | ||
283 | MATYSIOK Monika | 2104 | ZAWADA | K-16 | 00:01:37 | ||
284 | ŁADA Mirosław | 2258 | GLIWICE | M-40 | 00:01:37 | ||
285 | USTRZYCKA Kinga | 2206 | RADZIONKÓW | K-20 | 00:01:37 | ||
286 | FRĄC Elżbieta | 4 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K-30 | 00:01:38 | |
287 | NOWAK Sebastian | 2182 | Miechowice | BYTOM | M-30 | 00:01:38 | |
288 | STRASSBERGER Katarzyna | 2341 | SPORT-RELAKS Nasza Szkółka Pływani | GLIWICE | K-40 | 00:01:38 | |
289 | BOMASTYK Beata | 2300 | GLIWICE | K-40 | 00:01:38 | ||
290 | CIEŚLAK Agnieszka | 22 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K-40 | 00:01:39 | |
291 | KOLAKOWSKA Ania | 24 | Night Runners Gliwice | PYSKOWICE | K-40 | 00:01:39 | |
292 | NIEDŹWIEDZKA Aleksandra | 2072 | NorRun Team | ŁAZISKA GÓRNE | K-20 | 00:01:39 | |
293 | MATUSZEWSKA Monika | 2124 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K-40 | 00:01:39 | |
294 | ZAKLIŃSKA Katarzyna | 2246 | GLIWICE | K-40 | 00:01:39 | ||
295 | PIPER Agnieszka | 2012 | K-20 | 00:01:39 | |||
296 | BIER Agnieszka | 2301 | GLIWICE | K-30 | 00:01:40 | ||
297 | LEŚNIAK Ewa | 19 | GLIWICE | K-30 | 00:01:40 | ||
298 | KRZYWIECKI Maciej | GLIWICE | M-30 | 00:01:41 | |||
299 | KURZAC Wit | 2318 | BYTOM | M-30 | 00:01:41 | ||
300 | TETLAK-TRACZ Barbara | 2240 | GLIWICE | K-30 | 00:01:42 | ||
301 | JANKOWSKA Anna | 2253 | ZABRZE | K-30 | 00:01:42 | ||
302 | STOLARCZYK Anna | 2232 | SOSNOWIEC | K-30 | 00:01:42 | ||
303 | MUCHA Edward | c31 | RUDA ŚLĄSKA | M-70 | 00:01:44 | ||
304 | WATOŁA Marek | 2183 | PYSKOWICE | M-30 | 00:01:44 | ||
305 | STEBEL Damian | 2007 | GLIWICW | M-20 | 00:01:44 | ||
306 | KACZMARSKA Małgorzata | 2249 | ZABRZE | K-40 | 00:01:45 | ||
307 | BEDNORZ Roman | 29 | GLIWICE | M-30 | 00:01:45 | ||
308 | JAWORSKI Kamil | 2327 | T.A.K. | GLIWICE | M-30 | 00:01:45 | |
309 | c28 | 00:01:46 | |||||
310 | c30 | 00:01:46 | |||||
311 | PUCEK Aleksandra | 2167 | GLIWICE | K-30 | 00:01:47 | ||
312 | KOJ Krzysztof | 2091 | GLIWICE | M-30 | 00:01:47 | ||
313 | STYS Marek | 2185 | GLIWICE | M-40 | 00:01:47 | ||
314 | MALEC Marek | 2060 | GLIWICE | M-20 | 00:01:47 | ||
315 | WOJTAS Michał | 2131 | ZABRZE | M-30 | 00:01:48 | ||
316 | WIECHUŁA Krzysztof | 2305 | PRZYSZOWICE | M-30 | 00:01:48 | ||
317 | CZENCZEK Magdalena | 2088 | GLIWICE | K-30 | 00:01:48 | ||
318 | PIECZKA Aleksandra | 36 | K-30 | 00:01:49 | |||
319 | SZWARC Barbara | 2035 | KRAKÓW | K-30 | 00:01:49 | ||
320 | MORDARSKI Artur | 2056 | GLIWICE | M-30 | 00:01:49 | ||
321 | BRYLIŃSKI Ryszard | 2275 | ZABRZE | M-50 | 00:01:49 | ||
322 | CUDECKA Marzena | 2078 | GLIWICE | K-30 | 00:01:49 | ||
323 | GALOCH Bartosz | 2218 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M-20 | 00:01:50 | ||
324 | KISTELLA Paulina | 2309 | PIEKARY ŚLĄSKIE | K-20 | 00:01:50 | ||
325 | MICHALSKI Robert | 2044 | PLASTIC OMNIUM | TARNOWSKIE GÓR | M-30 | 00:01:52 | |
326 | MAŚLANKIEWICZ Paweł | 2267 | RADZIONKÓW | M-30 | 00:01:52 | ||
327 | KOCYAN Małgorzata | 2021 | Biegaj z Trenerami | GLIWICE | K-50 | 00:01:53 | |
328 | TOPOLSKA Anna | 5 | Hiwashiwas | K-40 | 00:01:54 | ||
329 | GARNOWSKI Dariusz | 2080 | GLIWICE | M-50 | 00:01:54 | ||
330 | GARNOWSKA Anetta | 2079 | GLIWICE | K-50 | 00:01:54 | ||
331 | DZIEMIAŃCZUK Monika | 2326 | GLIWICE | K-40 | 00:01:55 | ||
332 | LUKOSZEK Weronika | 2138 | GLIWICE | K-20 | 00:01:55 | ||
333 | OLEJNICZAK Wojciech | 2114 | RADLIN | M-40 | 00:01:55 | ||
334 | KRZEMIŃSKA Jadwiga | 2132 | GLIWICE | K-40 | 00:01:55 | ||
335 | OLEJNICZAK Wioletta | 2113 | RADLIN | K-40 | 00:01:55 | ||
336 | PIASECKI Bartłomiej | 1094 | Pincet plus | GLIWICE | M-30 | 00:01:56 | |
337 | MAZURKIEWICZ Agnieszka | 2347 | Pińcet plus | GLIWICE | K-30 | 00:01:57 |
Znaleziono 337 wynik(ów)