100 MILES OF BESKID WYSPOWY - 40 MIL
100 miles of Beskid Wyspowy 2021
Organizator : Fundacja „MAŁOPOLSKA BIEGA”
Data : 2021-05-01
Miejsce : Łąck
Dystans : 73 km
Zgłoszonych : 52
Wystartowało : 44
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 50km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZalesie
50km
  
1MATCZAK Karol 525WARSZAWAMężczyźni07:31:47
2DURA Piotr 534PKB ENDORFINARAKÓWMężczyźni10:47:10
3ŻYTO Maciej 334PLAY RUNNINGPRUSZKÓWMężczyźni05:24:38
4WŁOCH Sławomir 303KROSNOMężczyźni06:25:23
5KĄSIEL Paweł 337MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWMężczyźni05:45:37
6OLESZAK Piotr 342OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZMężczyźni05:57:06
7NALEPA Maciek 311IMPALA RACE TEAMNOWY SĄCZMężczyźni06:43:10
8ZBOZIEŃ Jarosław 340RMT TEAMŁĄCKOMężczyźni04:52:26
9ZUGAJ Robert 310RUDA ŚLĄSKAMężczyźni07:07:17
10RACZYC Janusz 312HIT THE TRAILTARNÓWMężczyźni05:29:40
11BUJAK Krzysztof 341KRAKOWMężczyźni05:04:44
12PERYKASZA Paweł 343GRUPALUKRANS.PLKRAKÓWMężczyźni04:57:10
13PTASZYŃSKI Wojciech 323SPEED FEET '16KOŚCIANMężczyźni06:07:13
14MIELCZARSKI Bartosz 329WARSZAWAMężczyźni07:43:10
15TALMA Paweł 349LUBARTÓWMężczyźni07:54:41
16BOHDZIEWICZ Izabela 321WARSZAWAKobiety08:53:05
17KUNDYS Karolina 325#WAWRZYNTEAMWARSZAWAKobiety08:53:23
18BEDNARCZYK Daria 304POZNAŃKobiety09:52:41
19JABŁOŃSKI Stanisław 305ŁUKOWICAMężczyźni06:51:00
20GURGUL Wojciech 320ROZTOKAMężczyźni06:04:10
21BEREŻAŃSKI Bartłomiej 328RUNEDAREDAMężczyźni06:29:46
22BOROŃ Mateusz 339HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWMężczyźni05:45:27
23BRODA Wojciech 338HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWMężczyźni06:51:05
24PROŃCZUK Adam 513ZBIEG OKOLICZNOŚCICZECHOWICE-DZIEDZICEMężczyźni08:53:50
25MASZEWSKA-WACH Mariola 514ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKAKobiety08:53:27
26SZABLICKI Aleksy 546WKB META LUBLINIECKATOWICEMężczyźni07:53:46
27PIEKAROWICZ Piotr 301PRACE DUŻEMężczyźni09:33:24
28ZUBOWICZ Jakub 313KAMPINOSKIE KARPIEWARSZAWAMężczyźni07:19:54
29KUMMER Christian 336BUSECKMężczyźni08:44:28
30PODRAZA Klaudia 345PĘDZĄCE ŚLIMAKIDĘBICAKobiety06:25:26
31GAJC Dawid 306KRAKÓWMężczyźni07:54:31
32DŁUGOŁĘCKI Konrad 326BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAMężczyźni06:41:54
33LUTOMSKI Dariusz 327MAGDALENKAMężczyźni09:33:33
34WOJCIECH Łukasz 309GOCZALKOWICE - ZDROJMężczyźni06:25:28
35SZUMAL Jakub 319DEPILCONCEPT TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni06:04:01
36ZAJDEL Karolina 331WILD DOGS TEAMKRAKÓWKobiety07:32:45
37MATYASIK Jarosław 333NOWY TARGMężczyźni06:44:18
38RATAJCZAK Dariusz 335HERNIK TEAMDOLSKMężczyźni07:42:38
39JURA Mariusz 346ZŁOWIESZCZE ZGRZYTNIĘCIE ZWIERACZAŁÓDŹMężczyźni06:43:48
40CHUDZIK Radosław 348ŁÓDŹMężczyźni08:03:10
41WALECKI Michal 316FILIP NA 21-SZYM BIEGUCZARKÓWMężczyźni09:58:34
42WALECKI Filip 317FILIP NA 21-SZYM BIEGUCZARKÓWMężczyźni09:58:40
43RUTKOWSKI Darek 324DSS ORLĘTADĘBLINMężczyźni07:55:27
Niesklasyfikowani
BAGIŃSKI Jakub 330WILD DOGS TEAMKRAKÓWMężczyźni DNF
Znaleziono 44 wynik(ów)