2XBABIA GÓRA SKYRACE®
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2021
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-06-12
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 20.5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 274
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 196
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 15.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 13.2km | 15.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBabia 1
4.5km
Markowe
13.2km
Babia 2
15.5km
     
1MAREK Dariusz 331MONK SANDALS TEAMWIELICZKAM200:00:3300:41:1901:26:4501:58:21
2URBAŃCZYK Karol 332NON STOP TRAILGLIWICEM100:00:3400:41:2901:30:3102:03:39
3BROJ Marcel 308BROJ TEAM ŹLINICEOPOLEM100:00:3400:42:2702:06:10
4ŻÓŁTEK Grzegorz 506SPYTKOWICEM100:00:3500:42:5801:35:3402:10:27
5STREIT Dawid 355SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM200:00:3400:46:0201:36:0202:11:37
6BUCZYŃSKI Adam 362NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:3400:45:4401:37:2202:12:46
7SUROWIEC Michał 320WOJKOWICEM200:00:3400:44:2101:34:0002:13:30
8BYRTEK Kamil 526WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM100:00:3400:44:1901:36:3002:15:28
9SZKOŁA Wojciech 315NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃM200:00:3500:48:2901:41:2002:17:36
10KOPCEWICZ Tomasz 571STAWIGUDAM200:00:3400:48:2801:41:2202:18:25
11PACHUT Jerzy 480SŁOPNICEM100:00:3300:45:2701:36:4702:19:14
12JUREWICZ Krzysztof 509SOSNOWIECM200:00:3600:50:0201:42:2802:20:30
13CHAJDAS Mateusz 467LEROY MERLIN KATOWICE / INŻYNIERIA BIEGANIAKATOWICEM100:00:3500:48:4401:41:2702:22:04
14PYREK Przemysław 311TRAINING BY PPOŚWIĘCIMM100:00:3300:49:5901:44:1502:22:53
15PERYKASZA Paweł 551GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM200:00:3500:52:0701:47:2802:28:25
16MACHALSKI Sebastian 365STRZELINM200:00:3500:52:0901:48:1402:29:28
17KASZUBA Bartosz 337GERIATRIC TEAMBIELSKO-BIAŁAM200:00:3700:53:4901:51:0502:32:18
18GRAMS Krzysztof 383ŁÓDŹM200:00:3800:54:4201:52:1802:36:33
19KLONOWSKI Kamil 482KLONO TEAMMIKOŁÓWM100:00:3300:54:1901:52:0902:36:35
20KALUŽA Luboš 502JAHUDKYVENDRYNĚM200:00:3600:52:2001:51:5002:36:37
21KIDOŃ Anna 481ORAWARUNLIPNICA MAŁAK100:00:3500:57:3301:58:3002:39:28
22ZBORUCKI Jan 544LATAJACY CYRKKRAKÓWM200:00:3600:58:5202:00:1002:41:35
23BIESZCZAD Patrycja 349BIELSKO - BIAŁAK200:00:3700:57:1301:58:1202:42:02
24LIPNICKA Marta 469KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAK100:00:3500:55:3601:57:1902:42:10
25ZIOBROWSKI Łukasz 487SZTUKA RUCHUŻŁOBIZNAM200:00:3600:54:1802:42:18
26ŻÓŁTAK Anna 529LKB RUDNIKBUSKO-ZDRÓJK100:00:3400:54:4301:59:0102:43:41
27RUMIAN Jakub 373KW KRAKÓWKRAKÓWM100:00:3600:54:4201:56:4702:44:37
28MALECKA-LEŃ Patrycja 563STAJNIA BALONARZESZÓWK200:00:3400:56:1901:59:4702:44:43
29SZYMURA Wojciech 552RYBNIKM200:00:3600:56:1301:56:3702:44:59
30WOJCIECHOWSKI Jarosław 387CZASEM BIEGAMKIELCEM300:00:4001:00:1602:04:1102:45:43
31DANIELAK Tomasz 357ZIELONKIM100:00:5401:04:1902:03:5302:46:13
32GOŁĘBIEWSKA Oliwia 570PŁOCKK100:00:3600:58:5302:01:0102:46:16
33CHUDY Tobiasz 326R-TEAMRYDZYNAM100:00:4300:57:2801:59:0102:46:45
34JĘDRZEJAK Piotr 338JASTRZĘBIE-ZDRÓJM200:00:4300:56:2102:02:5502:46:47
35ŚWIĄDER Mirosław 466INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL TEAMKOLBUDYM300:00:4900:54:3402:00:1602:46:54
36PUCHNIARZ Artur 343NOWE MIASTO LUBAWSKIEM200:00:3300:58:5102:03:2702:48:20
37SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 547NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK200:00:3500:59:4402:02:3602:48:42
38KRZYŻANOWSKI Łukasz 340NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM200:00:3600:58:2202:03:1102:48:44
39ŁEBKOWSKI Tomasz 431SULEJOWEKM200:00:3800:55:3202:05:3702:49:02
40GÓRAK Grzegorz 564KRAKÓWM200:00:4200:56:1201:58:1002:49:23
41DĄBROWSKI Michał 472ULTRAPOŚLADACH/ TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAM200:00:5700:57:5902:02:1702:51:32
42PRZYBYŁOWSKI Piotr 462KRAKÓWM200:00:3700:55:5602:03:2402:51:43
43FURMAŃSKI Kuba 511KRAKÓWM200:00:4000:58:3602:03:2502:52:29
44BRZOZOWSKA Joanna 569ZADYSZKAWARSZAWAK100:00:3601:00:0702:04:1802:53:23
45OLIWA Edward 491ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM300:00:3400:57:5502:05:1002:53:37
46LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 416NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK200:00:3601:00:3702:06:0902:53:39
47OSIURAK Łukasz 325SYN LASUDRUŻYNAM200:00:3700:55:3702:02:4002:53:49
48HALTOF Ewa 515JAHUDKYVENDRYNĚK100:00:3800:58:0302:06:3702:53:59
49ROŚ Dominik 559KRAKÓWM100:00:4101:01:3702:05:4602:55:19
50TOBERA Łukasz 505WIELICZKAM200:00:4001:01:2002:07:1802:55:25
51ORZYŁOWSKI Maciej 464GDAŃSKM200:00:4801:00:1002:01:4302:57:52
52SZELĄG Dariusz 413LISY PUTYNIKLUCZEM200:00:3501:00:1002:06:5502:58:14
53ZAJDEL Michał 557SOCIOS SILESIAHALEMBAM200:00:3401:00:3202:08:1902:58:33
54KOŁODZIEJ Tomasz 530WARSZAWAM200:00:4001:00:5302:10:1702:59:04
55ZIĘBA Łukasz 405HUSARIA RACE TEAMŁOPUSZKA WIELKAM100:00:4900:59:5202:08:0102:59:24
56PATRO Bartłomiej 418BIELSKO-BIAŁAM100:00:4300:59:5002:08:4302:59:40
57WOJDYŁA Paweł 350KOŁACZYCEM100:00:4101:00:0202:10:4203:00:25
58BOHDANOWICZ Krystian 495ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹM200:00:3601:01:2802:10:1003:01:03
59MALINA Michał 322HUTNIK RUNKRAKÓWM200:00:3701:03:0502:12:2803:01:11
60KRAJKA Jarosław 451UMCS BIEGALUBLINM200:00:3701:00:1002:10:0803:01:36
61PAPAJ Jakub 358BIELSKO-BIAŁAM200:00:3501:01:5802:10:3703:02:32
62SZYSZKA Ryszard 379POZNAŃM200:00:4001:02:4002:15:2503:02:49
63DANIELAK Roman 333ZIELONKIM300:00:5401:06:1702:13:3103:03:14
64KNUŻYŃSKI Marcin 446GRZECHYNIA 225M300:00:4001:00:0402:14:1503:05:00
65CHUDY Ariel 342R-TEAMRYDZYNAM200:00:4301:01:3802:14:0303:05:09
66KAMIŃSKI Wojtek 390BIELSKO BIAŁAM200:00:4800:59:5102:08:0603:05:54
67RYBKOWSKI Hubert 351ŻYCHLINM200:00:4001:07:0002:20:4003:06:11
68KUBIAK Karolina 328WEJHEROWOK200:00:4101:06:3802:16:4603:06:50
69MUCHA Agnieszka 378RABKAK200:00:3801:01:2302:16:5503:07:11
70BORKOWSKI Grzegorz 471GDYNSKI TRIATHLONGDYNIAM200:00:4901:02:0002:12:2803:07:22
71GOLARA Mariusz 403KRAKÓWM100:00:3900:59:4202:11:0103:10:46
72MURAWSKI Michał 512WARSZAWAM200:00:5101:06:0902:17:2603:10:49
73ROSTWOROWSKI Jerzy 468SNW KW KRAKÓWKRAKÓWM100:00:5701:04:4402:17:2203:11:53
74SKOWRONEK Robert 354KRAKÓWM200:00:4101:04:0302:17:1903:11:56
75SZAŁAŚNY Piotr 438TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM100:00:5001:06:5402:20:4303:12:06
76MAZURKIEWICZ Maksymilian 450BOJANOM100:00:4201:04:2002:20:2203:12:10
77ANTOŃCZYK Krzysztof 417TUSKARORAHECZNAROWICE/NOWA DĘBAM300:00:3901:02:1302:18:1803:12:16
78WAWRZYNIAK Krystian 561KB ODRA OPOLEOPOLEM100:00:4601:05:3902:20:2803:12:45
79LESIŃSKI Marcin 442LM CONSULTINGBIELSKO BIAŁAM200:00:3501:04:5702:20:3303:13:44
80WIECZOREK Łukasz 310OSP GĄSAWAGĄSAWAM200:00:4301:02:2902:15:2003:14:25
81BOCZKOWSKA Justyna 459ZAKOPANEK300:00:4601:06:2702:21:5803:14:48
82MAGDA Katarzyna 460CMOLASK200:00:3801:10:0502:21:5903:14:49
83ORĘDARZ Roman 445MAKÓW PODHALAŃSKIM300:00:3400:59:3602:14:2203:14:59
84RZESZOTARSKI Tomasz 344WYBITE JEDYNKIKONINM200:00:3901:07:0202:22:2903:15:10
85GŁOWACKI Krzysztof 360ŁÓDŹM100:00:3501:04:5802:17:5203:15:16
86GARBOVA Sandy 421JAHUDKYDOBRATICEK100:00:4801:07:4402:25:0303:15:21
87PODCZASZY Tomasz 494AZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓWM200:00:3901:03:1902:18:2303:15:27
88SKALSKI Rafał 444BĘDZINM100:00:5601:07:4602:23:0203:15:37
89KRZEPKOWSKI Radosław 539ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM200:00:4101:10:2302:23:4303:16:37
90KOWALCZYK Rafał 521ORAWKAM100:00:5801:04:4402:25:0303:17:15
91SWAT Damian 300MODLNICZKAM100:00:5501:06:0302:17:4903:17:16
92MIECH Szymon 470USTROŃM200:00:3901:00:2902:16:3103:17:18
93STEGNER Anna 391SPRTANIE DZIECIOMKIELCEK200:00:4001:10:0902:24:0303:17:29
94HRYCAJ Marcin 562KB ODRA OPOLEOPOLEM200:00:3701:02:1102:22:2703:18:14
95WOJCIECHOWSKA Aleksandra 423POZNAŃK100:00:3801:06:1902:22:2903:18:23
96ROMAŃSKI Grzegorz 550PORĘBA WIELKAM300:00:4201:04:5702:21:5403:18:55
97BARAN Mariusz 568JURA TEAMJERZMANOWICEM200:00:4801:05:2302:21:4803:18:55
98TOKARZEWSKA Katarzyna 492DĄBRÓWKAK200:00:3801:08:1402:24:0503:19:02
99KOWALSKI Krzysztof 314HRMAXCROSSTEAMGDAŃSKM300:00:3901:04:3002:23:5103:19:03
100MARSZALEK Jan 497ITMBW KRAKÓWKRAKOWM100:00:4701:06:0802:20:5803:20:26
101KORZENIOWSKA Magdalna 393NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWK200:00:3801:10:1502:27:3303:20:32
102KRASUSKI Marcin 535WARSZAWAM200:00:4401:04:5402:24:0203:21:17
103MADETKO Arkadiusz 504KSIĄŻ WIELKIM100:00:5301:06:5002:22:1703:22:45
104SOBSTEL Przemek 463SIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:4501:03:3802:18:5003:23:07
105CZAJKOWSKI Tomasz 372GDAŃSKM200:00:4101:05:3302:26:0203:23:21
106SKWARNECKI Damian 381ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹM200:00:4001:04:4302:28:1403:23:45
107MUSZAŃSKA Alicja 341ASW JUDO JASŁOJASŁOK200:00:4001:11:2702:27:5903:24:54
108ZIEMNIAK Jarosław 392KIELCEM300:00:5201:11:4102:25:2503:26:19
109KOZERA Bartłomiej 369ZABIERZÓWM200:00:4201:06:3402:22:3803:26:51
110DEJA Dariusz 548GRODKÓWM200:00:4501:11:3002:29:4803:27:53
111SOLOVIOV Volodymyr 475KRAKÓWM100:00:4601:10:1302:29:1103:29:28
112GIERUSZKA Dariusz 404BYTOMM300:00:3701:07:3702:22:3103:29:33
113BARAN Marta 567JURA TEAMJERZMANOWICEK200:00:4701:09:0102:27:4103:29:36
114BUCIK Michał 348KIELCEM200:00:5201:11:2602:32:1203:29:42
115SKOLIMOWSKI Marcin 527GDYNIAM200:00:5501:12:1702:30:5803:29:43
116PAWIŃSKI Artur 313ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM200:00:5001:12:2502:31:5303:30:56
117GĘSIAREK Grzegorz 335KROTOSZYNM200:00:3701:08:5802:26:2503:32:08
118SIESS Małgorzata 317UKS AZYMUT PABIANICEPABIANICEK100:00:5001:10:2302:32:4303:34:44
119WRONA Sylwester 560KRAKÓWM200:00:4101:07:5602:31:0103:36:18
120MAŃKOWSKA Anna 401DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK200:00:4301:12:0102:37:5403:36:20
121SMYRAK Emil 456KRAKÓWM100:00:5901:11:2402:33:1203:36:33
122PASEK Monika 406DANIEL WOSIK TERVEL TEAMCZACHÓWEKK200:00:4301:12:0702:38:3803:36:38
123NARUSZEWICZ Olga 528OLSZTYNK200:00:4401:12:0302:37:5503:37:10
123POŁEĆ Eliza 437KRISS COACHINGOLSZTYNK200:00:4301:12:0302:38:0003:37:13
125BOROWSKI Marcin 434LUBLINM100:00:5701:11:1302:34:5403:37:18
126NOWAK Sławomir 324RUNNING TEAM MILICZMILICZM200:00:5801:10:2002:35:5203:37:30
127KAMIŃSKA Sylwia 554ŻYRARDÓWK100:00:3201:12:1003:39:13
128GOLLY Arkadiusz 522CHORZOWM100:00:4901:12:1402:36:3503:39:51
129SIESS Jarosław 513PABIANICEM300:00:5101:11:2202:35:5603:40:01
130WOJTOWICZ Emil 546WŁADYSŁAWÓWM200:00:4801:16:1402:40:4003:41:24
131RYCHLIK Sebastian 536LISY PUSTYNIKLUCZEM200:00:3601:14:4302:44:3203:41:40
Niesklasyfikowani
ŁATKA Maciek 458ŻORYM1DNF01:21:02 DNF02:44:55 DNF03:43:49 DNF
133BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 303JÓZEFÓWM300:00:4901:13:2202:44:4903:44:44
134KATOLIK Jolanta 367RACIBÓRZK200:00:5201:14:0202:41:4003:44:45
135NOWAKOWSKI Wiesław 422BIEGAM BO LUBIĘPRZEMYŚLM300:00:3801:10:2802:38:1203:46:33
136KULIGA Michał 518EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM200:00:5101:13:2202:43:5403:46:48
137KULIGA Ewa 517EASYRUN RACIBÓRZKRAKÓWK200:00:5101:13:2902:44:0203:47:00
138RYPUŁA Maria 399ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYK200:00:5501:10:5202:43:3803:47:44
139RYPUŁA Jacek 398ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYM200:00:5401:10:5102:43:3803:47:55
140BESZTOCHA Jadwiga 400ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYK200:00:5501:14:4502:46:1003:53:46
141HADAM Przemysław 368TYCHYM200:00:5201:19:0002:44:1403:53:55
142KOCIUBA Katarzyna 426POZNAŃK200:00:5101:17:5502:50:0903:54:16
143ZIĘBA Dawid 363IDEOAKTYWNIŁOPUSZKA WIELKAM100:00:5001:18:3602:51:3303:57:45
144PONIATOWSKI Krzysztof 424WARSZAWAM200:00:5201:21:5302:50:1203:59:29
145FRYDRYCHOWICZ Michał 545WARSZAWAM200:00:5801:14:4002:51:3704:00:23
146ŁATKA Szymon 454ŻORYM100:00:3201:18:4702:53:1604:01:04
147WIŚNIEWSKI Włodzimierz 425SPCTORUŃM300:00:5501:07:2602:38:2204:02:55
148GRABOWSKI Stanisław 452EKSKADRAKRAKÓWM300:00:3901:11:0402:53:0504:03:50
149BAKA Marcin 558GTSGRODZISK MAZOWIECKIM300:00:5301:17:0202:48:4204:04:25
150HEJNAR Jerzy 553GIEBUŁTÓWM300:00:4701:17:4502:46:3904:04:50
151ZIELIŃSKI Bartłomiej 555ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJSIEWIERZM200:00:3501:12:2602:48:5504:06:54
152ŁATKA Dorota 453ŻORYK200:00:4501:25:4103:01:4004:07:29
153KĄKOL Jarosław 427SUSKA GRUPA BIEGOWASTRYSZAWAM100:00:4001:21:0202:52:2804:07:53
154DĄBROWSKI Michał 516CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM300:00:4301:15:1002:54:2004:09:45
155BOCIĄGA Andrzej 305CZĘSTOCHOWAM100:00:4201:23:4803:01:0904:10:00
156MAŃKA Justyna 346ŻORYK200:00:4601:21:5303:04:0004:11:31
157CUPAK Łukasz 410DŁUGOŁĘKAM200:00:3901:19:2202:57:0704:11:43
158MASZTALSKA Joanna 483ZABRZEK100:00:3901:25:3603:01:0004:13:23
159DREWNIAK Marta 503WARSZAWAK200:00:3801:21:4503:01:0204:13:26
160WILK Magdalena 429ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK200:00:3901:15:2402:56:1104:13:43
161KOZŁOWSKA Anna 514ZABRZEK200:00:5501:23:2503:01:0304:13:48
162STĘPIEŃ Daria 329ŻORYK200:00:4501:21:5403:03:5304:14:22
163PYZIK Krzysztof 519ZABRZEM200:00:4801:19:5402:54:2104:16:02
164WŁODARCZYK Teresa 549SPCTORUŃK300:00:5301:31:1203:00:4504:18:41
165JANISZEWSKI Jakub 543SPCTORUŃM300:00:5301:31:1303:00:4304:18:42
166KUMOR Weronika 523EVERRUNŁÓDŹK200:00:4601:20:4603:01:1304:19:38
167MARCINIAK Agata 382ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹK200:00:5501:27:2003:07:3004:20:05
168SYPNIEWSKI Rafał 525EVERRUNŁÓDŹM200:00:4701:20:4703:01:3704:20:26
169SYKUŁA Rafał 498TRUCK BULLSGUZEWM200:00:4201:21:3103:07:0304:22:14
170CHROMIK Krzysztof 411WROCŁAWM200:00:3801:18:4903:00:4904:23:00
171WIEKIERA Adam 565GLIWICEM200:00:4501:15:2102:49:1604:24:27
172LUX Tomasz 420ŁÓDŹM100:00:5501:22:2403:00:0204:24:58
173WIDŁAK Krzysztof 572ŁÓDŹM100:00:4101:22:3303:12:5104:27:03
174RYPUŁA Grażyna 433ZENRUNNINGTEAMLĘDZINYK300:00:5301:29:1703:10:4504:28:18
175WILK Wiola 457ACTIVE JURAKRAKÓWK200:00:4401:21:4703:09:3504:29:14
176WRÓBEL-GŁOWACKA Honorata 419ACTIVE JURAKRAKÓWK200:00:4401:22:0003:09:3704:29:33
177TRELA Roman 499TRUCKS BULLSŁÓDŹM200:00:4201:21:3303:07:1004:30:07
178ŁUGOWSKI Sebastian 486GDAŃSKM200:00:5301:25:5703:10:5104:32:25
179ZAGÓRSKA Beata 439GOLESZÓWK200:00:4401:36:2703:13:0604:32:37
180KUNDA Edyta 402DRUŻYNA WILKAŁUPSTYCHK200:00:4401:25:3402:59:4504:33:10
181HOLONA Bożena 327CIESZYNK300:00:4301:36:3303:13:0804:35:09
182WÓJCIK Magdalena 397DO UZUPEŁNIENIAK100:00:5501:22:1703:07:3304:35:38
183TARASIUK Bartosz 334ZAMIENIEM100:00:5101:15:5002:43:5104:35:55
184TARASIUK Łukasz 316MROZYM200:00:5001:16:0002:43:5404:35:57
185SURZYN Aleksandra 319MOCNI POMOCNI / CZWARTUNIO TEAMSTRYSZAWAK100:00:5601:25:3903:13:0804:36:57
186SIWINSKA Gosia 356MELATEAMTYCHYK200:00:5001:27:0603:02:5104:39:42
187MICHALSKA Ewa 370TYCHYK200:00:5101:27:0803:03:4404:39:45
188RYPUŁA Zenon 408ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYM300:00:5701:27:2303:12:3404:41:52
189STOŁOWSKA Natalia 323WROCŁAWK200:00:5801:32:0603:28:1204:45:05
190WĄSOWICZ Edyta 428KRAKÓWK200:00:5201:36:3303:23:0404:51:38
191KOS Wojciech 443KALISZM300:00:4901:32:4603:24:3104:51:47
192WLACH Anna 489NRGGLIWICEK200:17:3402:01:0403:42:2404:56:57
HRYNISZYN Agnieszka 493ZABRZEK1DNF02:00:44 DNF DNF04:57:09 DNF
194DOROŻAŁA Natalia 384ŁÓDŹK100:00:5501:26:2103:22:0205:00:39
195DOROŻAŁA Lechosław 385ŁÓDŹM200:00:5601:26:2903:22:5305:00:41
196ZEMŁA Krzysztof 304MALINOWICEM300:00:4801:28:0303:21:0805:05:21
197HENSZKE Waldemar 520KRAKÓWM200:00:4503:36:17
198GŁOWACKI Radosław 301POZNAŃM100:00:5201:11:2202:36:07
WIDUCH Jarek 507PEWEL ŚLEMIEŃSKAM1DNF DNF DNF DNF
ŁATKA Mateusz 455ŻORYM1DNF01:20:40 DNF DNF DNF
MARKOV Ilya 435NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWK2DNF00:51:07 DNF DNF DNF
ORLICZ Bożena 388WARSZAWAK3DNF01:57:47 DNF04:15:20 DNF DNF
KUNZ Marcin 376LACHO TEAMKRAKÓWM1DNF00:49:06 DNF DNF DNF
Znaleziono 203 wynik(ów)