2XBABIA GÓRA SKYRACE®
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2021
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-06-12
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 20.5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 274
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 196
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 13.2km | 15.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBabia 1
4.5km
Markowe
13.2km
Babia 2
15.5km
Czas
netto
20.5km
Czas
brutto
20.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KIDOŃ Anna 481ORAWARUNLIPNICA MAŁAK11K 100:00:3500:57:3301:58:3002:39:2803:05:42.4003:06:18.05 9:036,6
2BIESZCZAD Patrycja 349BIELSKO - BIAŁAK21K 200:00:3700:57:1301:58:1202:42:0203:08:50.4003:09:27.75+00:03:099:126,5
3LIPNICKA Marta 469KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAK12K 300:00:3500:55:3601:57:1902:42:1003:12:24.1503:12:59.70+00:06:419:236,4
4MALECKA-LEŃ Patrycja 563STAJNIA BALONARZESZÓWK22K 400:00:3400:56:1901:59:4702:44:4303:13:49.3503:14:23.65+00:08:059:276,3
5GOŁĘBIEWSKA Oliwia 570PŁOCKK13K 500:00:3600:58:5302:01:0102:46:1603:17:10.4503:17:47.00+00:11:289:376,2
6SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 547NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK23K 600:00:3500:59:4402:02:3602:48:4203:18:01.5503:18:36.95+00:12:189:396,2
7ŻÓŁTAK Anna 529LKB RUDNIKBUSKO-ZDRÓJK14K 700:00:3400:54:4301:59:0102:43:4103:19:52.5003:20:27.45+00:14:099:446,2
8LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 416NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK24K 800:00:3601:00:3702:06:0902:53:3903:23:09.1503:23:45.30+00:17:279:546,1
9BRZOZOWSKA Joanna 569ZADYSZKAWARSZAWAK15K 900:00:3601:00:0702:04:1802:53:2303:33:07.0003:33:43.45+00:27:2510:235,8
10HALTOF Ewa 515JAHUDKYVENDRYNĚK16K 1000:00:3800:58:0302:06:3702:53:5903:33:09.7003:33:48.10+00:27:3010:235,8
11KUBIAK Karolina 328WEJHEROWOK25K 1100:00:4101:06:3802:16:4603:06:5003:36:51.1003:37:32.95+00:31:1410:345,7
12MUCHA Agnieszka 378RABKAK26K 1200:00:3801:01:2302:16:5503:07:1103:47:36.2503:48:14.50+00:41:5611:065,4
13MAGDA Katarzyna 460CMOLASK27K 1300:00:3801:10:0502:21:5903:14:4903:50:27.5503:51:05.65+00:44:4711:145,3
14BOCZKOWSKA Justyna 459ZAKOPANEK31K 1400:00:4601:06:2702:21:5803:14:4803:51:55.1003:52:41.55+00:46:2311:185,3
15STEGNER Anna 391SPRTANIE DZIECIOMKIELCEK28K 1500:00:4001:10:0902:24:0303:17:2903:54:09.5503:54:50.40+00:48:3211:255,3
16TOKARZEWSKA Katarzyna 492DĄBRÓWKAK29K 1600:00:3801:08:1402:24:0503:19:0203:54:49.7503:55:28.60+00:49:1011:275,2
17GARBOVA Sandy 421JAHUDKYDOBRATICEK17K 1700:00:4801:07:4402:25:0303:15:2103:56:20.9003:57:09.40+00:50:5111:315,2
18KORZENIOWSKA Magdalna 393NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWK210K 1800:00:3801:10:1502:27:3303:20:3204:00:43.0004:01:21.75+00:55:0311:445,1
19WOJCIECHOWSKA Aleksandra 423POZNAŃK18K 1900:00:3801:06:1902:22:2903:18:2304:00:48.1504:01:26.40+00:55:0811:445,1
20MUSZAŃSKA Alicja 341ASW JUDO JASŁOJASŁOK211K 2000:00:4001:11:2702:27:5903:24:5404:08:09.8004:08:50.65+01:02:3212:065,0
21BARAN Marta 567JURA TEAMJERZMANOWICEK212K 2100:00:4701:09:0102:27:4103:29:3604:08:19.9004:09:07.20+01:02:4912:065,0
22MAŃKOWSKA Anna 401DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK213K 2200:00:4301:12:0102:37:5403:36:2004:15:05.3504:15:48.50+01:09:3012:264,8
23PASEK Monika 406DANIEL WOSIK TERVEL TEAMCZACHÓWEKK214K 2300:00:4301:12:0702:38:3803:36:3804:18:42.1504:19:25.75+01:13:0712:374,8
24SIESS Małgorzata 317UKS AZYMUT PABIANICEPABIANICEK19K 2400:00:5001:10:2302:32:4303:34:4404:20:13.6504:21:04.60+01:14:4612:414,7
25POŁEĆ Eliza 437KRISS COACHINGOLSZTYNK215K 2500:00:4301:12:0302:38:0003:37:1304:22:08.1504:22:51.60+01:16:3312:474,7
25NARUSZEWICZ Olga 528OLSZTYNK215K 2500:00:4401:12:0302:37:5503:37:1004:22:07.4004:22:51.60+01:16:3312:474,7
27KAMIŃSKA Sylwia 554ŻYRARDÓWK110K 2700:00:3201:12:1003:39:1304:22:50.9504:23:22.95+01:17:0412:494,7
28KATOLIK Jolanta 367RACIBÓRZK217K 2800:00:5201:14:0202:41:4003:44:4504:28:33.3504:29:25.70+01:23:0713:064,6
29RYPUŁA Maria 399ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYK218K 2900:00:5501:10:5202:43:3803:47:4404:30:03.1504:30:59.10+01:24:4113:104,6
30KOCIUBA Katarzyna 426POZNAŃK219K 3000:00:5101:17:5502:50:0903:54:1604:39:35.0504:40:26.70+01:34:0813:384,4
31KULIGA Ewa 517EASYRUN RACIBÓRZKRAKÓWK220K 3100:00:5101:13:2902:44:0203:47:0004:39:52.6004:40:43.60+01:34:2513:394,4
32BESZTOCHA Jadwiga 400ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYK221K 3200:00:5501:14:4502:46:1003:53:4604:43:20.1504:44:15.70+01:37:5713:494,3
33MAŃKA Justyna 346ŻORYK222K 3300:00:4601:21:5303:04:0004:11:3104:55:52.3004:56:38.35+01:50:2014:254,2
34ŁATKA Dorota 453ŻORYK223K 3400:00:4501:25:4103:01:4004:07:2904:56:53.9004:57:39.65+01:51:2114:284,1
35STĘPIEŃ Daria 329ŻORYK224K 3500:00:4501:21:5403:03:5304:14:2204:59:50.6505:00:36.40+01:54:1814:374,1
36WILK Magdalena 429ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK225K 3600:00:3901:15:2402:56:1104:13:4305:03:24.0005:04:03.95+01:57:4514:484,1
37KOZŁOWSKA Anna 514ZABRZEK226K 3700:00:5501:23:2503:01:0304:13:4805:05:04.2505:05:59.45+01:59:4114:524,0
38MASZTALSKA Joanna 483ZABRZEK111K 3800:00:3901:25:3603:01:0004:13:2305:06:27.1505:07:06.25+02:00:4814:564,0
39WŁODARCZYK Teresa 549SPCTORUŃK32K 3900:00:5301:31:1203:00:4504:18:4105:06:18.0505:07:11.15+02:00:5314:564,0
40KUMOR Weronika 523EVERRUNŁÓDŹK227K 4000:00:4601:20:4603:01:1304:19:3805:06:41.3505:07:27.70+02:01:0914:574,0
41DREWNIAK Marta 503WARSZAWAK228K 4100:00:3801:21:4503:01:0204:13:2605:07:58.9005:08:37.05+02:02:1915:014,0
42MARCINIAK Agata 382ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹK229K 4200:00:5501:27:2003:07:3004:20:0505:11:56.0005:12:51.75+02:06:3315:123,9
43KUNDA Edyta 402DRUŻYNA WILKAŁUPSTYCHK230K 4300:00:4401:25:3402:59:4504:33:1005:17:03.8005:17:48.50+02:11:3015:273,9
44WRÓBEL-GŁOWACKA Honorata 419ACTIVE JURAKRAKÓWK231K 4400:00:4401:22:0003:09:3704:29:3305:20:35.2505:21:19.25+02:15:0115:383,8
45WILK Wiola 457ACTIVE JURAKRAKÓWK232K 4500:00:4401:21:4703:09:3504:29:1405:20:35.2505:21:19.55+02:15:0115:383,8
46RYPUŁA Grażyna 433ZENRUNNINGTEAMLĘDZINYK33K 4600:00:5301:29:1703:10:4504:28:1805:20:49.8005:21:43.70+02:15:2515:383,8
47HOLONA Bożena 327CIESZYNK34K 4700:00:4301:36:3303:13:0804:35:0905:24:40.0505:25:23.95+02:19:0515:503,8
47ZAGÓRSKA Beata 439GOLESZÓWK233K 4700:00:4401:36:2703:13:0604:32:3705:24:39.7005:25:23.95+02:19:0515:503,8
49SURZYN Aleksandra 319MOCNI POMOCNI / CZWARTUNIO TEAMSTRYSZAWAK112K 4900:00:5601:25:3903:13:0804:36:5705:32:08.0005:33:04.65+02:26:4616:123,7
50WÓJCIK Magdalena 397DO UZUPEŁNIENIAK113K 5000:00:5501:22:1703:07:3304:35:3805:42:28.9505:43:24.35+02:37:0616:423,6
51WĄSOWICZ Edyta 428KRAKÓWK234K 5100:00:5201:36:3303:23:0404:51:3805:46:49.6005:47:41.90+02:41:2316:553,5
52STOŁOWSKA Natalia 323WROCŁAWK235K 5200:00:5801:32:0603:28:1204:45:0505:47:32.9005:48:30.90+02:42:1216:573,5
53DOROŻAŁA Natalia 384ŁÓDŹK114K 5300:00:5501:26:2103:22:0205:00:3905:53:49.9005:54:45.50+02:48:2717:153,5
54WLACH Anna 489NRGGLIWICEK236K 5400:17:3402:01:0403:42:2404:56:5705:37:44.9505:55:19.40+02:49:0116:283,6
55SIWINSKA Gosia 356MELATEAMTYCHYK237K 5500:00:5001:27:0603:02:5104:39:4205:58:28.2005:59:19.15+02:53:0117:293,4
56MICHALSKA Ewa 370TYCHYK238K 5600:00:5101:27:0803:03:4404:39:4505:58:35.9505:59:27.70+02:53:0917:293,4
Niesklasyfikowani
HRYNISZYN Agnieszka 493ZABRZEK1DNF02:00:44 DNF DNF04:57:09 DNF DNF DNF--
ORLICZ Bożena 388WARSZAWAK3DNF01:57:47 DNF04:15:20 DNF DNF DNF DNF--
MARKOV Ilya 435NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWK2DNF00:51:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 59 wynik(ów)