46 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 1300M - MŁODZICY 2002 - 2003
46 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2017-04-02
Miejsce : Chełmno
Dystans : 1.3 km
Zgłoszonych : 46
Wystartowało : 30
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 30
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.3km
Czas
brutto
1.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DĄBROWSKI Jakub 46Drwęca Nowe Miasto  M 100:00:0200:03:57.8500:03:59.85 3:0219,7
2KRZYWDZIŃSKI Dominik 28UKB Szubin  M 200:00:0100:04:03.9500:04:05.55+00:00:063:0719,2
3BRĄGIEL Filip 30UKB Szubin  M 300:00:0200:04:10.4000:04:12.40+00:00:123:1218,7
4KRAIŃSKI Miłosz 22LUKS START Nakło  M 400:00:0200:04:14.7500:04:16.75+00:00:163:1518,4
5DOBRZYŃSKI Tomasz 20Gimnazjum w Podwiesku  M 500:00:0200:04:18.8000:04:20.85+00:00:203:1818,1
6RUMIŃSKI Michał 5Gimnazjum nr 2 Chełmno  M 600:00:0300:04:19.3500:04:22.55+00:00:213:1918,1
7KOŁODZIEJCZAK Eryk 25LUKS START Nakło  M 700:00:0200:04:22.0000:04:24.75+00:00:243:2117,9
8KAISER Jakub 26UKB Szubin  M 800:00:0100:04:23.6000:04:25.30+00:00:253:2317,7
9MUCHA Marcel 43Gimnazjum Nr 1 Chełmno  M 900:00:0200:04:24.7500:04:27.00+00:00:263:2317,7
10ISKRA Bartosz 29UKB Szubin  M 1000:00:0200:04:25.4000:04:28.20+00:00:273:2417,6
11ZIELIŃSKI Artur 13Gimnazjum Papowo Biskupie  M 1100:00:0200:04:26.2000:04:29.05+00:00:283:2517,5
12MAZUREK Oskar 21Gimnazjum w Podwiesku  M 1200:00:0200:04:27.7500:04:29.80+00:00:293:2517,5
13BOJANOWSKI Hubert 45Gimnazjum katolickie Chełmno  M 1300:00:0300:04:29.8000:04:33.10+00:00:313:2717,3
14LATAŃSKI Kajetan 9Gimnazjum Papowo Biskupie  M 1400:00:0100:04:33.0000:04:34.90+00:00:353:3017,1
15EMMET Mateusz 34Gimnazjum katolickie Chełmno  M 1500:00:0200:04:36.7000:04:39.45+00:00:383:3316,9
16KOPCZYK Dawid 8Gimnazjum nr 4 Chełmno  M 1600:00:0200:04:38.1500:04:40.90+00:00:403:3316,8
17KOŁOMAŃSKI Oskar 27UKB Szubin  M 1700:00:0300:04:38.4500:04:41.75+00:00:403:3316,8
18PYSZKA Mikołaj 23LUKS START Nakło  M 1800:00:0200:04:41.6000:04:43.90+00:00:433:3616,7
19SOŁTYS Radosław 12Gimnazjum Papowo Biskupie  M 1900:00:0200:04:46.8000:04:49.15+00:00:483:4016,3
20ADAMCZYK Szymon 31UKB Szubin  M 2000:00:0200:04:52.9000:04:55.25+00:00:553:4516,0
21SCHIEDEL Karol 44Gimnazjum Nr 1 Chełmno  M 2100:00:0300:04:55.7500:04:59.05+00:00:573:4715,8
22GBURCZYK Dominik 19Gimnazjum Papowo Biskupie  M 2200:00:0300:05:13.4500:05:16.55+00:01:154:0015,0
23JABŁOŃSKI Szymon 15Gimnazjum Papowo Biskupie  M 2300:00:0200:05:19.0000:05:21.55+00:01:214:0514,7
24ZĄBEK Kacper 17Gimnazjum Papowo Biskupie  M 2400:00:0300:05:24.8000:05:28.20+00:01:264:1014,4
25DUDEK Maksymilian 16Gimnazjum Papowo Biskupie  M 2500:00:0200:05:29.6500:05:32.20+00:01:314:1314,2
26SADOWSKI Filip 14Gimnazjum Papowo Biskupie  M 2600:00:0300:05:33.2000:05:36.25+00:01:354:1614,1
27BZDĘK Sebastian 41Gimnazjum Nr 1 Chełmno  M 2700:00:0300:05:43.1000:05:46.25+00:01:454:2313,6
28NIEMYJSKI Bartłomiej 18Gimnazjum Papowo Biskupie  M 2800:00:0200:05:44.7000:05:47.35+00:01:464:2513,6
29KULECKI Aleksander 1Gimnazjum katolickie Chełmno  M 2900:00:0300:05:53.8500:05:56.90+00:01:564:3113,3
30KLEMAŃSKI Łukasz 38Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie  M 3000:00:0200:06:13.6500:06:16.20+00:02:154:4712,5
Znaleziono 30 wynik(ów)