46 OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE - 470M - CHŁOPCY 2006 I MŁODSI
46 Ogólnopolskie Biegi Uliczne
Organizator : MLKS Nadwiślanin Chełmno
Data : 2017-04-02
Miejsce : Chełmno
Dystans : 0.47 km
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 63
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.47km
Czas
brutto
0.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TEODOROWICZ Marcel 28SP nr 4 w Chełmnie  M 100:00:0100:01:22.4000:01:24.00 2:5620,4
2POLASZEWSKI Konrad 7LUKS START Nakło  M 200:00:0300:01:22.8500:01:26.05+00:00:002:5620,4
3KULASZEWSKI Mateusz 37SP nr 7 Grudziądz  M 300:00:0100:01:23.3500:01:25.20+00:00:002:5820,1
4PODBORNY Rafał 9MKS Sokoły Toruń  M 400:00:0200:01:24.4000:01:26.50+00:00:022:5820,1
5ŻEGLARSKI Krzysztof 33SP nr 4 w Chełmnie  M 500:00:0200:01:25.0500:01:27.80+00:00:023:0019,9
6KALKA Jakub 71UKB Szubin  M 600:00:0100:01:28.8500:01:30.75+00:00:063:0919,0
7STARCZEWSKI Jan 8Małe Łunawy  M 700:00:0100:01:31.7000:01:33.65+00:00:093:1518,4
8FLIS Hubert 14SP Dubielno  M 800:00:0100:01:31.7500:01:33.35+00:00:093:1518,4
9SITKOWSKI Bartosz 78Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie  M 900:00:0200:01:32.4500:01:34.85+00:00:103:1518,4
10JAWORSKI Tomasz 47SP Zegartowice  M 1000:00:0300:01:32.5500:01:36.10+00:00:103:1718,2
11MICHALAK Adrian 22SP Kolno  M 1100:00:0100:01:33.4000:01:35.30+00:00:113:2018,0
12RUTKOWSKI Jacek 42SP Zegartowice  M 1200:00:0200:01:34.4500:01:36.75+00:00:123:2018,0
13SIKUT Mikołaj 41SP Zegartowice  M 1300:00:0300:01:35.3000:01:38.85+00:00:123:2217,8
14PSZENICZNY Paweł 32SP nr 4 w Chełmnie  M 1400:00:0300:01:37.4000:01:40.45+00:00:153:2617,4
15CICHOWLAS Karol 44SP Zegartowice  M 1500:00:0200:01:37.8500:01:40.55+00:00:153:2817,3
16JEZIORSKI Filip 16SP Dubielno  M 1600:00:0200:01:38.6500:01:41.40+00:00:163:3017,1
17KOŁODKO Jakub 51Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  M 1700:00:0200:01:39.3500:01:42.05+00:00:163:3216,9
18MANIKOWSKI Fabian 15SP Dubielno  M 1800:00:0200:01:39.9500:01:42.35+00:00:173:3216,9
19EFTA Oskar 49Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  M 1900:00:0300:01:40.0500:01:43.30+00:00:173:3216,9
20MŁYNEK Oliwier 82Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie  M 2000:00:0300:01:40.2000:01:43.30+00:00:173:3216,9
21DYBOWSKI Miłosz 64Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 2100:00:0200:01:40.6000:01:43.00+00:00:183:3416,8
22SZCZEPAŃSKI Jakub 79Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie  M 2200:00:0100:01:40.7000:01:42.60+00:00:183:3416,8
23ROSICKI Marceli 77Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie  M 2300:00:0300:01:41.2000:01:44.60+00:00:183:3416,8
24ŁÓJ Tymoteusz 40SP Zegartowice  M 2400:00:0200:01:42.3500:01:44.80+00:00:193:3716,6
25SUM Krzysztof 31SP nr 4 w Chełmnie  M 2500:00:0200:01:42.4000:01:45.35+00:00:203:3916,4
26PODLASZEWSKI Kornel 43SP Zegartowice  M 2600:00:0200:01:42.8000:01:45.75+00:00:203:3916,4
27MAŁEK Marcel 52Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmnie  M 2700:00:0300:01:44.6000:01:48.05+00:00:223:4316,1
28SYTA Jędrzej 81Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie  M 2800:00:0200:01:44.6500:01:47.30+00:00:223:4316,1
29STOPIKOWSKI Ksawery 46SP Zegartowice  M 2900:00:0200:01:45.8000:01:48.45+00:00:233:4516,0
29PRZYBYSZ Piotr 27SP nr 4 w Chełmnie  M 3000:00:0300:01:45.8000:01:49.10+00:00:233:4516,0
31MRZYGŁÓD Oskar 65Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 3100:00:0300:01:45.9000:01:49.80+00:00:233:4516,0
32CIECHACKI Bartosz 2Brzozówka  M 3200:00:0200:01:47.1500:01:49.45+00:00:243:4715,8
33TYBURSKI Daniel 45SP Zegartowice  M 3300:00:0300:01:47.3000:01:50.55+00:00:243:4715,8
34ŁÓJ Jan 59Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 3400:00:0200:01:47.5000:01:50.45+00:00:253:4915,7
35SAWINA Mateusz 63Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 3500:00:0400:01:48.2500:01:52.60+00:00:253:4915,7
36JABŁOŃSKI Mateusz 84Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmnie  M 3600:00:0200:01:48.3000:01:51.10+00:00:253:5115,5
37KOTŁOWSKI Jakub 68UKB Szubin  M 3700:00:0300:01:48.7000:01:52.00+00:00:263:5115,5
38BRUSKI Karol 66Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 3800:00:0300:01:48.7500:01:52.30+00:00:263:5115,5
39SZPANKIEWICZ Bartosz 17SP Dubielno  M 3900:00:0200:01:48.8000:01:51.10+00:00:263:5115,5
40PIKULSKI Jakub 20SP Kolno  M 4000:00:0200:01:50.5500:01:53.20+00:00:283:5615,2
41ŚLIWIŃSKI Iwan 18SP Kolno  M 4100:00:0200:01:51.2500:01:53.35+00:00:283:5615,2
42RZEPKA Krystian 61Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 4200:00:0200:01:53.0500:01:55.20+00:00:304:0015,0
43PRZYBYLSKI Szymon 39SP Zegartowice  M 4300:00:0200:01:55.1500:01:58.10+00:00:324:0614,6
44KORBAL Mateusz 62Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 4400:00:0300:01:55.7500:01:58.80+00:00:334:0414,7
45KLUSKA Michał 58Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 4500:00:0200:01:56.3500:01:59.15+00:00:334:0814,5
46BULIŃSKI Łukasz 19SP Kolno  M 4600:00:0300:01:57.0000:02:00.85+00:00:344:0814,5
47SZULARECKI Piotr 24SP Kolno  M 4700:00:0300:01:57.5000:02:00.75+00:00:354:0814,5
48SZULARECKI Sławomir 23SP Kolno  M 4800:00:0300:01:57.9500:02:01.25+00:00:354:1114,3
49SYSOŁ Adrian 73SP Kolno  M 4900:00:0200:02:00.9000:02:03.55+00:00:384:1714,0
50STUDENT Jakub 1Bojano Biega  M 5000:00:0300:02:03.6500:02:07.35+00:00:414:2313,6
51SZYDŁOWSKI Sebastian 3chełmno  M 5100:00:0400:02:04.5500:02:08.95+00:00:424:2313,6
52GÓRAL Kacper 56Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 5200:00:0300:02:06.0000:02:09.85+00:00:434:2813,4
53LEWANDOWKI Mikołaj 25SP Kolno  M 5300:00:0300:02:06.3500:02:10.05+00:00:434:3013,3
54RAKOCZY Karol 55Szkoła Podstawowa nr 62 Bydgoszcz  M 5400:00:0300:02:11.6500:02:15.25+00:00:494:4012,8
55STUDZIŃSKI Szymon 21SP Kolno  M 5500:00:0200:02:12.1500:02:14.60+00:00:494:4012,8
56LEWANDOWSKI Kacper 67Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 5600:00:0400:02:15.9500:02:20.00+00:00:534:4912,4
57URBAŃSKI Wiktor 74Chełmno  M 5700:00:0400:02:18.3000:02:22.95+00:00:554:5312,3
58MONDRASZEWSKI Adrian 60Szkoła Podstawowa w Grzybnie  M 5800:00:0300:02:28.0500:02:31.65+00:01:055:1411,4
59SZYDŁOWSKI Kacper 4chełmno  M 5900:00:0500:02:36.8000:02:41.95+00:01:145:3110,8
60TOMASZEWSKI Jaromir 29 M 6000:00:0400:02:38.0500:02:42.85+00:01:155:3610,7
61ZYGMUNT Kacper 54  M 6100:00:0400:02:41.8500:02:46.40+00:01:195:4410,4
62ZYGMUNT Szymon 12Run Pasja  M 6200:00:0400:03:08.8000:03:13.40+00:01:466:429,0
63PODBROŻNY Maksymilian 45 M 6300:00:0500:03:35.5500:03:40.95+00:02:137:377,9
64RAKOCZY Wiktor 54Szkoła Podstawowa nr 62 Bydgoszcz  M 6400:02:25   
Znaleziono 64 wynik(ów)