ALPINA EVEREST RUN
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-09-23
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 8.848 km
Zgłoszonych : 139
Wystartowało : 115
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 115
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1HRYŃKÓW Tomasz 44M36-4900:00:00
2KLARŻUK Mikołaj 79M18-3500:00:00
3TOMASIAK Natalia 121Salomon Suunto TeamK18-3500:00:00
4WOWER Bartłomiej 5CSC Adventure AcademyM18-3500:00:02
5WRÓBEL Mariusz 31SOBAS TEAMM36-4900:00:02
6KITA Michał 53pędzący w miejscuM36-4900:00:02
7KOWALIK Andrzej 41Bieg OpolskiM36-4900:00:02
8SZCZEPANIAK Kamil 105M18-3500:00:02
9GROCHOWSKI Wojciech 19Klub Wysokogórski WarszawaM36-4900:00:03
10GARDENER Jacek 17JacekBiega Running TeamM50+00:00:03
11MIKOŁAJCZYK Agata 18K36-4900:00:03
12WITKOWSKA Monika 80niezrzeszonaK50+00:00:03
13BONDARA Sylwia 70Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamK18-3500:00:03
14TARNOWSKI Krzysztof 112KW OPOLEM18-3500:00:03
15SŁOBODZIAN Jerzy 109NYSA BIEGAM50+00:00:03
16WESOŁOWSKI Michał 111KW OPOLEM18-3500:00:03
17HERCOG Piotr 140Salomon Suunto TeamM36-4900:00:03
18ŁABUZ Małgorzata 123#SOBASTEAMK18-3500:00:03
19PACHURA Kinga 139K36-4900:00:04
20WĄCHAŁA Łukasz 136M18-3500:00:04
21SAWCZUK Karolina 132K36-4900:00:04
22GAJEK Halina 26ATHLETICS NYSAK36-4900:00:04
23CZARNY Jarosław 122#SOBASTEAMM18-3500:00:04
24CIEŚNIK Krzysztof 108M18-3500:00:04
25SIEKIERZYŃSKI Radosław 100M36-4900:00:04
26SKACZKOWSKA Barbara 103OBIBOKIK36-4900:00:04
27DERENCZ Michał 95M36-4900:00:04
28CZERNIAK Henryk 101KB MARATOŃCZYKM50+00:00:04
29BAŁYS Katarzyna 97Hercog Running TeamK18-3500:00:04
30BORZYSTOWSKI Patryk 129WIDZIALNI.PLM18-3500:00:04
31GREŃ Wacław 22Husaria Race TeamM18-3500:00:05
32SEŃKÓW Mirosław 27nie zrzeszonyM50+00:00:05
33MIECH Szymon 21M36-4900:00:05
34CICHERSKI Bartłomiej 16Klub Biegacza RTVeuroAGDM18-3500:00:05
35THIER Dominik 23KS KandaharM36-4900:00:05
36TOMASZEWICZ Sylwester 60NABIEGOWKACH.PLM36-4900:00:05
37TOPOLSKI Marcin 42BKB Victoria BrzeskoM36-4900:00:05
38PIŁAT Michał 47M36-4900:00:05
39PELPLIŃSKI Piotr 77Intel RunnersM18-3500:00:05
40JACEWICZ Karol 78MoloMoloM36-4900:00:05
41RAKOCZY Ireneusz 84M50+00:00:05
42SZPINEK Marcin 62TUTU TeamM36-4900:00:05
43KANECKA Mariola 9Kowary BiegająK36-4900:00:06
44KANECKI Mirek 8Kowary BiegająM36-4900:00:06
45SZAŁAPSKI Marcin 35BMC ŁódźM36-4900:00:06
46GRZELEWSKA Izabela 30BMC ŁódźK36-4900:00:06
47ZAKRZYŃSKI Tomasz 14M18-3500:00:06
48GORZOCH Justyna 32KW WarszawaK18-3500:00:06
49OSMOLAK Agnieszka 51PRO-RUN WROCŁAWK18-3500:00:06
50JAJOR Paweł 82M18-3500:00:06
51ZIELIŃSKA Jadwiga 87K18-3500:00:06
52WOŁOSZYN Piotr 104OBIBOKIM36-4900:00:06
53ZJAWIONA Katarzyna 133K18-3500:00:06
54PĘKALA Krzysztof 124M36-4900:00:06
55DZIUK Łukasz 138M18-3500:00:07
56KRZYSZTOFIAK Aleksandra 10Kowary BiegająK18-3500:00:07
57PRASZELIK Łukasz 29M36-4900:00:07
58JÓSKOWSKA Beata 37REKOWO BIEGAK36-4900:00:07
59PASTUCHA Marek 56Cross KrapkowiceM50+00:00:07
60JÓSKOWSKI Bogdan 38REKOWO BIEGAM36-4900:00:07
61WALKOWIAK Dominik 81M18-3500:00:07
62SMOLAN Marcin 94M36-4900:00:07
63HOFFMANN Filip 134M18-3500:00:07
64PRASZELIK Sylwia 28K36-4900:00:08
65JAZY Szymon 36Pomioty SzatanaM18-3500:00:08
66SIERAKOWSKI Maciej 25M18-3500:00:08
67ADAMCZYK Krzysztof 34M18-3500:00:08
68SOBCZAK Karolina 49K18-3500:00:08
69KRUZEL Rafal 46Biegowe MisieM36-4900:00:08
70GĄSIOROWSKI Michał 63M36-4900:00:08
71GĘDŁEK Łukasz 98M18-3500:00:08
72HENEL Marcin 114M18-3500:00:08
73CZUKIEWSKI Łukasz 99M36-4900:00:08
74DOMAGAŁA Jarosław 131BBLM50+00:00:09
75CHALCIŃSKA Izabela 13K36-4900:00:09
76MARCINKOWSKI Piotr 11OSW TRI TEAMM36-4900:00:09
77ZAWADZKI Łukasz 3M36-4900:00:09
78KUCZAKOWSKA Joanna 45Biegowe MisieK18-3500:00:09
79SOBIERAJ Aleksander 40OLO TeamM36-4900:00:09
80GŁOWACKI Piotr 120KW KatowiceM50+00:00:09
81KOPACKA Eliza 125K18-3500:00:10
82BRONISZEWSKA Edyta 127K36-4900:00:10
83KOTYSZ Waldemar 59BBL OPOLEM50+00:00:10
84NOWAKOWSKI Leszek 61M36-4900:00:10
85RUSZKOWSKI Daniel 71IKSSM18-3500:00:10
86MOŚCICKI Michał 92Opolski Festiwal Gór/Cito/PatoNorkiM18-3500:00:10
87JASICKI Julian 102M50+00:00:10
88LEWANDOWSKA Patrycja 135LKS Iskra JaszkowaK18-3500:00:10
89KOPACKI Grzegorz 126M18-3500:00:10
90KAPRAL Łukasz 7Biegam bo lubięM18-3500:00:11
91ŻÓRAWSKA Katarzyna 15K18-3500:00:11
92KOTYSZ Katarzyna 55BBL OpoleK50+00:00:11
93WITKOWSKA Ania 54Klub Królika StefanaK36-4900:00:11
94KIRKIEWICZ Ireneusz 66Kolega Maćka OławaM36-4900:00:11
95GODLEWSKI Tyberiusz 106M36-4900:00:11
96KLEPACZ Piotr 113M36-4900:00:11
97POLAK Agnieszka 119Taternik KW KatowiceK36-4900:00:11
98URBAŃSKI Michał 128FLUNKYBALLTEAM LĄDEK-ZDRÓJM18-3500:00:11
99BALICZ Agnieszka 50VIP ClubK18-3500:00:12
100RAWSKI Jarosław 73STOPA SłupskM50+00:00:12
101PAWLIK Katarzyna 755F TeamK18-3500:00:12
102KWOLIK Daniel 115M36-4900:00:12
103SZACH Andrzej 93M36-4900:00:12
104DURSKI Adam 137M18-3500:00:13
105PŁASKOCIŃSKI Robert 33Pro-Run WrocławM36-4900:00:13
106PASTUCHA Anna 58Cross KrapkowiceK50+00:00:13
107STACHOWICZ Marcin 765F TeamM18-3500:00:13
108STEFANIAK Jacek 83KB LUPUS OLEŚNICAM36-4900:00:13
109SADOWY Andrzej 65Sudecki KWM50+00:00:13
110JUCHA Urszula 117K36-4900:00:13
111KLAR Marek 96M50+00:00:13
112JUCHA Rafał 118M36-4900:00:14
113GRZĘBSKA-BUJA Małgorzata 116SKPT GDAŃSKK36-4900:00:14
114KANDZIORA Dominik 110M18-3500:00:16
115PASTUCHA Katarzyna 57Cross KrapkowiceK18-3500:00:18
Znaleziono 115 wynik(ów)